FOLLOW INSTAGRAM PAGE
JOIN TELEGRAM GROUP

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 126

موضوع: مقایسه مگلی با کاوازاکی 150zx

موتور سوار

نوع موتور
    puls
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    26-05-1389 @ 12:39 قبل از ظهر

پیش فرض مقایسه مگلی با کاوازاکی 150zx

سلام دوستان
    ممکنه از نظر بعضی از دوستان مقایسه این 2 موتور 150 و 250 سی سی غیر منطقی به نظر برسه اما متاسفانه در ایران چاره ای غیر از این نداریم و مجبوریم از بین چند موتور اندک انتخاب خودمونو انجام بدیم حال می خواستم بپرسم که شتاب اولیه کاوازاکی 150 بیشتر است یا مگلی و حد اکثر سرعت هر کدام چه قدر است ؟ به این دلیل مگلی را انتخاب کردم چون شتاب اولیه مگلی از هیو و دایلیم بیشتره اما متاسفانه هرجه در اینترنت جستجو کردم نتونستم اطلاعاتی پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنین تا من هم به زودی با خریدن یک موتور خوب به جمع شما دوستان بپیوندم.

موتور سوار

Last Online
    27-12-1392 @ 11:21 قبل از ظهر

با عرض سلام
    اتفاقا مقایسه بجاست بین ای دو موتور چون زدایکس دو زمانه هست ومگلی 4زمانه....زمانی هم کراسهای چهار زمانه450 وارد بازار شد.با مدل 250 دو زمانه مقایسه میشد..البته مدلهای 2009 کراس 450 تازه با مدلهای 250دو زمانه سال 2004 از لحاظ قدرت برابری پیدا کردند و مدلهای 2010 450یه مقداری قویتر شدند..
    خوب پیشنهاد بنده موتور 4زمانه هست ...دلیل اصلی اصتحلاک کمتر و عمر بیشتر و دردسر کمتر...شما زد ایکس هر بار که باکش خالی بشه باید روغن وبنزین با هم بریزید تو باک که اگه تناسبش به هم بریزه مثلا روغن بیشتر موتور خفه میکنه و دردسر روشن نشدن...و اگه روغن خیلی کم بریزی تو باک با سرعت 100 داری میری یدفعه موتور قفل میکنه و یا اگه شانس داشته باشی خاموش میشه..شما با موتور دو زمانه نمیتونی برای 5 دقیقه بیشتر تو دور بالا حرکت کنی ..پس مجبوری سرعت هی بیاری پایین و بعد از چند دقیقه دوباره تخته کنی...که همه این مسائل بدلیل دوزمانه بودن وقدرتی بیش از توان حجمی موتور کشیدن هست...
    از لحاظ برتری تکنولوژی ساخت مگلی تو رتبه خوبی نسبت به موتورای چهار زمانه هست..(پیشرفته هست)...شتاب مگلی بهتر از زد ایکس هست...اگه شما استانداردشو سوار شید تو تاپ اسپید مگلی یه مقدار عقب میفته از زد ایکس ولی این مقدار حدود 6 -7 کیلومتر اختلاف هست...که اونم تو مسافت زمانی که زد ایکس سرعت کم میکنه برای اینکه پیستونش قفل نکنه..شما از کنارش رد میشی...و این توضیح که دور موتور شما از 8000 فراتر نرفته ولی زد ایکس رد لاینش رد کرده...و اگه میخواهید سرعت بیشتر بکشید از مگلی فققققققط کاربراتورش عوض کنید ببینید چه غولی میشه شتاب 5ثانیه و سرعتی که همه موتورای پلاک دارو بگیرید... زد ایکس نینجا هیوسانگ سی بی ار 250 همه این موتورا میگیرید ولی با سرعتی برابر با 160 کیلومتر مگلی ....
    و در اخر پیشنهاد بنده مگلی هست + یه 500.000 تومان هزینه تعویض کاربراتور و سرویس مشدی...اگه مایل هستید یه موتور بی دردسر با کلی مزایا داشته باشید.....
    پییییییشنهاد بنده بود ...بنا به تجربه......................................خ ودتون یه تحقیق بکنید بعد تصمیم بگیرید.

خواهش میکنم
    -=(IRAN)=-

3. تعداد 14 کاربر از sirn برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    hi
    Last Online
    26-05-1389 @ 09:03 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط امید نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه از نظر بعضی از دوستان مقایسه این 2 موتور 150 و 250 سی سی غیر منطقی به نظر برسه اما متاسفانه در ایران چاره ای غیر از این نداریم و مجبوریم از بین چند موتور اندک انتخاب خودمونو انجام بدیم حال می خواستم بپرسم که شتاب اولیه کاوازاکی 150 بیشتر است یا مگلی و حد اکثر سرعت هر کدام چه قدر است ؟ به این دلیل مگلی را انتخاب کردم چون شتاب اولیه مگلی از هیو و دایلیم بیشتره اما متاسفانه هرجه در اینترنت جستجو کردم نتونستم اطلاعاتی پیدا کنم ممنون میشم کمکم کنین تا من هم به زودی با خریدن یک موتور خوب به جمع شما دوستان بپیوندم.
    هرچي باشه zx ماله شركت كاواساكيه نميشه با اين موتوراي بي درو پيكر مقايسش كرد.

در مورد روغن zxاينو بگم كه اگه حواست باشه كه تموم نشه هيچيش نميشه در ضمن تو باكشم اصلا نبايد روغن بريزي چون شمعش خال ميزنه يني ميسوزه خودش جاي مخصوص روغن داره كه زير زينشه .بدشم من تا حالا 10تا مگلي تو خيابون ديدم ازشون پرسيدم ميگن 145 تا بيشتر نميره.
    zx داشتم 170 تا ميره بد اون دريچهاي كه باز ميكنه كلي حال ميده مخصوصا صداش ولي مگلي صداش اصلا جالب نيست.

5. تعداد 7 کاربر از armin برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

Last Online
    27-12-1392 @ 11:21 قبل از ظهر

با عرض سلام
    اکثر موتورای 2 زمانه جای روغن داره ...یاماها 100 هم روغن بغل داره ولی اصلا نمیشه بهش اطمینان کرد ...همون طور که موتورای دو زمانه مسابقه کمتر ااز روغن یدک بهره میبرند...برای عمر بیشتر عزیز من...
    -=(IRAN)=-

7. تعداد 2 کاربر از sirn برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    15-06-1395 @ 03:29 بعد از ظهر

با سلام خدمت همه دوستان
    مزایای zx:
    کیفیت بالای قطعات
    کم خرج بودن از نظر تعمیرگاه رفتن البته اگه بیش از حد بهش فشار نیارید
    شتاب مناسب
    سرعت مناسب
    دریچه باز کردن یا همون داشتن فناوری kips
    راحتی در حین رانندگی
    معایب zx:
    دو زمانه بودن (به خاطر گاز بازیو و ترافیک تو معایب آووردم.)
    معلوم نبودن وضعیتش برای پلاک ملی(تا جایی که من اطلاع دارم)
    گرون بودن قطعات و تا حدی کم بودن قطعاتش.
    قیمت بالای خود موتور
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    مزایای مگلی:
    پستیبانی کمپانیش
    شتاب مناسب
    قیمت مناسب
    پلاک ملی بودن
    استایله ظاهریه زیبا و به روز نسبت به zx
    قطعاتش تقریبا خوب پیدا میشه
    معایب مگلی:
    کیفیت تقریبا پایین قطعات
    مونتاژ ضعیف
    راحت نبودن حینه رانندگی(مچ و کمر حالت بدی قرار میگیره)
    مصرف بالای سوخت(البته برای یه موتور street مصرفش بالا هستش)
    دوست عزیز باید شما شرایط خودتونو درنظر بگیرید البته مشکل پلاک برای zx جدیه و برای مگلی هم کیفیت پایین قطعات و مونتاژ مشکله بزرگی هستش و گرنه هم مگلی هم zx موتورهای خوبی هستن.شما نباید دنبال موتور بی ایراد باشید چون هیچ وقت همچین چیزیو پیدا نمیکنید باید ببینید کدام مشکلات با شما سازگاری بیشتری داره.
    ایشا.... یه موتور خوب پیدا کنید و تونسته باشم راهنمایتون کنم.

9. تعداد 18 کاربر از ali faghfouri برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    ninja 300 - Apache 160
    Last Online
    21-03-1398 @ 07:30 بعد از ظهر

من هیوسانگ رو توضیه میکنم دلیل اینکه نگفتم zx یا مگلی اینه که zx حدودا 2 برابر مگلی قیمت داره وبعضی مدلاش تا 12 هم میرسه باید قبول کنیم شتاب یه zx از مگلی معمولی بیشتز یا بیشترم نباشه پا به پای هم میرن ولی تو سرعت zx براحتی مگلی رو میگیره و تا 190 هم میره ولی مگلی باید جون بکنه تا به اون سرعت برسه ولی باید اینو هم درنظر بگیریم که zx نمیتونه تو سرعت ها بالا دووم بیاره
    ----
    درضمن من تا الان zx پلاک ملی کم ندیدم پس مشکل پلاک نداره
    اندکی صبر سحر نزدیک است

11. تعداد 6 کاربر از m3hiran برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    pulsar 220
    Last Online
    16-03-1390 @ 12:01 بعد از ظهر

با این داستانی که برای 250 پیش اومده که مگلی هم مشکل پلاک داره و ظاهرا دیگه بهش پلاک نمیدن
    شما هم حتما هر دو رو سوار شو بد بخر
    به نظر من شتاب zx بالاتره و همین طور تاپ اسپید و کیفیت سواری و کیفیت قطعات و...
    ولی قیمتش اصلا معقول نیست ، و اگر بخوان موتور های دو زمانه رو جمع کنن قیمتش شدیدا افت میکنه
    در ضمن اگر به مرکز تعوض پلاک خیابان زنجان مراجعه کنید میبینید که بزرگ نوشته (موتور دوزمانه پلاک نمیشه)
    من تا به حال zx پلاک ملی ندیدم، واگر هم میدیدم بازم دلیل نمیشه ، یه وقت میبینی طرف پلاک یه موتور دیگه رو زده رو موتورش
    پلاک ملی موتور خودم رو میخواستن بدزدن سر رسیدم( حواستون به پلاک موتورتون باشه)

13. تعداد 5 کاربر از محمد سپاسی برای این پست تشکر کرده اند.

موتور سوار

نوع موتور
    puls
    از ایشان یک بار در یک پست تشکر شده
    Last Online
    26-05-1389 @ 12:39 قبل از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد سپاسی نمایش پست ها
    با این داستانی که برای 250 پیش اومده که مگلی هم مشکل پلاک داره و ظاهرا دیگه بهش پلاک نمیدن
    چه داستانی برای 250 پیش اومده که بهش پلاک نمیدن ؟ الان همشون پلاک دارن ؟

15. کاربر زیر از امید برای این پست تشکر کرده است

موتور سوار

علاقمند به موتورهای هیچکدام
    Last Online
    15-06-1395 @ 03:29 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    من هیوسانگ رو توضیه میکنم دلیل اینکه نگفتم zx یا مگلی اینه که zx حدودا 2 برابر مگلی قیمت داره وبعضی مدلاش تا 12 هم میرسه باید قبول کنیم شتاب یه zx از مگلی معمولی بیشتز یا بیشترم نباشه پا به پای هم میرن ولی تو سرعت zx براحتی مگلی رو میگیره و تا 190 هم میره ولی مگلی باید جون بکنه تا به اون سرعت برسه ولی باید اینو هم درنظر بگیریم که zx نمیتونه تو سرعت ها بالا دووم بیاره
    ----
    با سلام خدمت همه دوستان
    zx با پلاک ملی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    10 ساله هیچ موتور دوزمانه ای پلاک تهران نشده چه برسه پلاک ملی. همه پلاک های دوزمانه ها ماله شهریار و دزفول و کازرون و اینجور جاهاس.

17. تعداد 6 کاربر از ali faghfouri برای این پست تشکر کرده اند.

مدیرکـــــــــــــــــل سایت

نوع موتور
    PULSE 220
    شغل و حرفه
    -
    علاقمند به موتورهای خیابانی
    Last Online
    10-01-1403 @ 02:37 بعد از ظهر

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    ----

زود باش 4 تا عكس zx پلاك دار بزار ببينيم راست مي گي
    هميشه روي دوچرخ برانيد
    هميشه از كلاه ايمني استفاده كنيد

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدیدکنندگان، این صفحه را با جستجوی این کلمات در موتورهای جستجوگر پیدا کرده اند:

نینجا زدایکس250

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)