PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سوزوكي اراف 400

Mardeshab
05-12-1391, 04:17 بعد از ظهر
سوزوكي ار اف vcمدل2000 رنگ قرمزتمام كايت،بايدبياين پاي معامله سواربشي ببيني چه ميكنه،ضررنداره موتورهم شيرازه متاسفانه عكسا اپلودنميشه ولي به شرط پلمپ بودن انجين تميزبودن بدون زمين خورگي وخش اگزوز قهرماني،لاستيكهانو قيمت 5.500تخفيف هم داره مشتري واقعي تماس بگيره 09368462620 درضمن هركه هرمدل موتورميخاد پيام خصوصي بده واص بياريم مستقيم از شارجه،دوبي،امارات به مشتريامون تخفيف ويژه ميديم

شایسته فر
05-12-1391, 07:51 بعد از ظهر
قاعدتا مدرک نداره!!!!!؟
عکس هم هر موقع تونستی بزار

Mardeshab
06-12-1391, 01:25 قبل از ظهر
مدارك خير! موتورسنگين تابياي براش مدرك جوركني هيهاته اون بخرجش نمي ارزه بعدزير پات خوابوندن تابياي مدرك بدي درآوردنش از پاركينگ باكرامة الكاتبينه كالاقاچقه برگ چغندر نيس كه باهاش توخيابون الري تلري بزني بعد موتورهم 5.500همين امشب ساعت 10شب دادمش بروبچهاي شيراز رفت پي كارش قابل توجه آقايوني كه فكرميكنن فروش نميره اضافه حرف ميزنن تنهاوارد كننده هادر فارس باماكارميكنن ازرو بادهواحرف نميزنيم نفربه اندازه موي سرش ماموتور بالاوپايين كرديم حالا واسه ماشده كارشناس

Afshin007
06-12-1391, 05:36 قبل از ظهر
دوستان مدیریت پست اخر ایشون(mardeshab)هم از لحاظ املا یی هم از لحاظ ادبیات و هم لحن حرف زدن به عقیده بنده مشکل دارن لطفا تذکر بدین و توجیهشون کنین پرشین موتوری این ریختی حرف نمیرنه////یا علی

شایسته فر
06-12-1391, 08:56 قبل از ظهر
خوش به حالتون که به اندازه موی سر همه موتور سوار شدی
همیشه طبل که توش خالی خیلی صدا داره
اگه طبل توش پر بود اصلا صداش در نمیومد:4chsmu1::24:

Milad-Suzuki
06-12-1391, 12:53 بعد از ظهر
همین که تخ...شو داره موتور سنگین خرید و فروش میکنه بسه داداش
دوستان پلاک ملی باز لطفا نظر ندن که آدم خندش میگیره به خدا
دوستان مدعی هم بهتره برن گمرک خرید و فروش موتورهای اشی مشی و چی توز
نه ار افـــــ 400

Gladiator
06-12-1391, 02:02 بعد از ظهر
آقا اگه موتورش در حد بوده بدون مدرک 5.5 میارزه ، rf موتور خوبیه ، خیلی خوش استایله ، آقای میلاد سوزوکی شما چرا کاسه داغتر از آش شدی داداش ؟ دمش گرم نوش جونش ، اون آقا کارش اینه ربطی به اندازه تخ..اش نداره ، بیشتر بچه های پرشین موتور سنگینم دارن ، قرار نیس هرکی هرچی داره رو کنه که ، اون آقا اگه اینقدر دلو جیگر داشت این مدلی حرف نمیزد پسر خوب

Mardeshab
06-12-1391, 11:14 بعد از ظهر
ما واشر شما ارباب حلقه شماره بهت ميدم بهشون ز بزن ماطبل توخالي شما دنبال باسند ميگردي از نظر معيشتي بايد خوب باشه روزگارت برو ببين انبار موتورسنگيناشون ببين انصافا من خالي ميبندم! اينطوربود عمرا دست به فرمون بشم 09171309514* 09178819544* 09362881183 اينا بهت هرقدر قيمت دادن من صدتومن ارزونتربهت ميدم درضمن ايناخدايان خريدوفروشن 80الي70درصدسنگينها رو واردميكنن

---------- Post added at ۱۱:۱۴ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۱۰:۲۲ بعد از ظهر ----------

سلام جوري از املاء ادبيات ولحن صحبت كردي هركس ندونه ميگه يه 20سالي در آلمان ياكانادا به فرزندان ايرانيان مقيم اونجا درس ميدادي اونم ادبيات قابل توجهت موتور سنگين كالاي قاچاق محسوب ميشه به استثنا مواردعبور مجازتو اين سايت معامله گربايد با اطلاعاجامع شامل واردبشه از حق خودش دفاع كنه ولحن صحبت دردفاع تنده بنده هم براي شخص رمانتيكي مثل شما بااين مدل موتورها ترك هرچه زودتر اين سايت روميدم هرگاه cbrRR600 FIRE STREETسوارشدي بيا نظربده اينم نظر هست ديگه

محمد سوزوکی@
06-12-1391, 11:18 بعد از ظهر
والا تا اونجایی که من اطلاع دارم ار اف اخرین سال تولیدش یا98 هست یا99

- - - Updated - - -

والا تا اونجایی که من اطلاع دارم ار اف اخرین سال تولیدش یا98 هست یا99

Alireza
06-12-1391, 11:34 بعد از ظهر
قفل میشه تا منبعد لحن صحبتتونو درست کنید این جا کوچه بازار نیست
در صورت تکرار دسترسیتون مسدود میشه