PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع اخبار و رویداد ها پیرامون هیئت موتورسورای و پیست

صفحه ها : [1] 2

Sination
08-01-1389, 02:17 قبل از ظهر
آخرین تمرین هیئت موتور سواری مصادف شد با گردهمائی اتومبیلهای اسپرت و به این دلیل تمرینی برگزار نشد.
و یک سری از بچه ها یادمه میومدن و چون پیست بسته بود بر میگشتند
و گویا حکم تردد هم صادر نشده بود

و بدین ترتیب کار هیئت موتور سوارای در سال 88 به پایان رسید و امید واریم در سال آینده شاهد فعالیت های بیشتر این هیئت در برگزاری مسابقات و تورها باشیم.

[Only registered and activated users can see links]

Alireza
08-01-1389, 10:45 قبل از ظهر
اتفاقا بچه های باشگاه خودمون هم از این مساله گله مند شدن چون واسه تست موتور ها رفته بودنو به در بسته خوردن حتی وقتی کارت باشگاه رو هم دیدن جواب درست حسابی بهمون ندادن

BKING
25-01-1389, 01:07 بعد از ظهر
تمرین بعدی کی هست ؟

Red Hat
28-01-1389, 12:28 بعد از ظهر
اتفاقا بچه های باشگاه خودمون هم از این مساله گله مند شدن چون واسه تست موتور ها رفته بودنو به در بسته خوردن حتی وقتی کارت باشگاه رو هم دیدن جواب درست حسابی بهمون ندادن

حیف اون بندیت 600 و honda nsr که اورده بودیم

Alireza
28-01-1389, 08:37 بعد از ظهر
اره واقعا بعد از ما حسن شمس هم اومده بوده با رپسول 1000 ضد حال خورده برگشته

Sination
28-01-1389, 10:58 بعد از ظهر
شـاپـور ممقانی رو بگو با z750 اومده بود برگشت !

Alireza
28-01-1389, 11:01 بعد از ظهر
نه بابا؟ من اگه میفهمیدم شاپور اومده صبر میکردم

BKING
30-01-1389, 09:02 بعد از ظهر
اینایی که گفتین چه کسانی هستند ؟

مطمئنن عضو فدراسیون نیستند وگرنه می دونستند که بستس

من که این موتورایی که گفتین اون روز ندیدم

Kenji
01-02-1389, 11:08 قبل از ظهر
مطمئنن عضو فدراسیون نیستند

!!!!
اینا عضو فدراسیون نباشن پس کی باشه ؟ :دی

BKING
01-02-1389, 02:02 بعد از ظهر
!!!!
اینا عضو فدراسیون نباشن پس کی باشه ؟ :دی

پس چرا نمی دونستن حق تردد ندارن ؟

Alireza
01-02-1389, 02:04 بعد از ظهر
دوست عزیز این قضیه برای قبل عیده به یه سری ها گفته بودن یه سری ها نه
اینجا ایرانه

BKING
01-02-1389, 02:10 بعد از ظهر
دوست عزیز این قضیه برای قبل عیده به یه سری ها گفته بودن یه سری ها نه
اینجا ایرانه

حالا بخوایم بفهمیم امسال از کی می رن از کی باید بپرسیم ؟ پس فردا الکی پا نشیم بریم باز ضایع شیم

Alireza
01-02-1389, 04:15 بعد از ظهر
فعلا حکم ندادن

BKING
04-02-1389, 10:06 بعد از ظهر
هر وقت دادند به ما هم خبر بدهید اگر مسابقه ای هم بود بگویید

راستی با این قیمت ها کی میره مسابقه بده مخصوصا رالی !!!!!!!!!!!!!!!!!

اطلاعیه-حق عضویت و ثبت نام در مسابقات

1- حق عضویت:

1-1- مدارک:
1- دو قطعه عکس 4*3 رنگی
2-اصل و تصویر کارت ملی یا شناسنامه
3-اصل و تصویر گواهینامه
4. حساب 0105744195001 بانک ملی - سیبا - به نام فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی

* اعتبار کارت بمدت یکسال تا پایان اسفند 89 می باشد.

1-2- هزینه:
سرعت اتومبیلرانی: 1.000.000 ریال
موتور ریس :1.000.000 ریال
کارتینگ:1.000.000
موتور کراس :600.000 ریال
تریال:600.000 ریال
خودرو های کلاسیک:500.000 ریال

2- حق ثبت نام :

سرعت ماشین:400.000 ریال
دو دیفرانسیل:250.000 ریال
کارتینگ:300.000 ریال
سرعت موتور:500.000 ریال
موتور کراس:150.000 ریال
موتور تریال:150.000 ریال
باشگاه موتور- ورودی:250.000 ریال

هزینه حضور در مسابقات رالی :

ورودی سال 89 : 65.000.000 ریال
تیمی-حرفه ای:5.000.000 ریال
تیمی همگانی:500.000 ریال
انفرادی حرفه ای:700.000 ریال
انفرادی همگانی:500.000

Sination
04-02-1389, 10:46 بعد از ظهر
منبع سایت کار نپ

تمرین موتورسواران فدراسیون موتورسواری جمعه برگزار شد
تمرینات فدراسیون موتورسواری در پیست بزرگ مستمر برگزار می شود

تمرینات موتور ریس سواران و بچه های مدرسه موتورسواری قهرمانان در پیست بزرگ استمرار دارد و صبح امروز در حالی که باران می بارید این تمرینات با حضور 30 موتور سوار به انجام رسید

سال 89 سالیست که مهران همتیان رییس بخش موتورسواری فدراسیون و مربی مدرسه موتورسواری قهرمانان اظهار داشته که سال پرکاری برای فدراسیون موتور سواری خواهد بود
پیشرفت چشمگیری در کار بچه های موتور سوار دیده می شود از لحاظ موتور هم که موتور سواران دیگر سوپر بایک هم سوار می شوند !!! از بهترین موتورهایی که در برنامه امروز حضور داشتند سوپر بایک کاوازاکی 600 سی سی بود که موتور سیکلت های 1000 سی سی را هم حریف بود که این اوج زیاد طولانی نبود و رسول کعبه با این موتور به زمین خورد که خدا رو شکر آسیب بدنی ندید

موتورش نابود شد !

یاماها r1 مدل 2010 که در سایت های بین المللی از آن به عنوان زیباترین موتور سیکلت ریس نام می برند هم در این تمرینات حضور داشت، از لحاظ سطح تمرینات هم که نسبت به قبل بسیار بهتر و همین طور هر روز رو به پیشرفت می باشد

کار خوب مزدا مهاجر - مهدی جابری- سعید غفارپور- رسول کعبه و محمد ایلخانی در تمرین امروز بسیار واضح به چشم می آمد، بعد از تمرینات موتورسواران هم که دل آسمان شکست و باران جاری شد و موتورسواران به خانه بازگشتند،امید داریم هرچه زودتر شاهد رقابت زیبای موتور سواران فدراسیون باشیم با تشکر و خسته نباشید به مهران همتیان عزیز و هیئت اجرایی بخش موتور سواری فدراسیون

BKING
05-02-1389, 08:42 قبل از ظهر
تمرین موتورسواران فدراسیون موتورسواری جمعه برگزار شد
تمرینات فدراسیون موتورسواری در پیست بزرگ مستمر برگزار می شود

ای بابا ما فکر کردیم حکم ندادن تقصیر علیرضاس دیگه وگرنه می رفتیم اه

king2002
05-02-1389, 09:38 قبل از ظهر
ای بابا ما فکر کردیم حکم ندادن تقصیر علیرضاس دیگه وگرنه می رفتیم اه
حکم نداده بودن ولی اومدن

Alireza
05-02-1389, 08:22 بعد از ظهر
من گفتم حکم ندادن دیگه اومدن من چی کار کنم

Kenji
05-02-1389, 09:09 بعد از ظهر
علی محک و شناختی؟ چه تیپی زده :دی

m3hiran
24-02-1389, 10:08 بعد از ظهر
امروز هم مثل اینکه بهشون اجازه ندادند
([Only registered and activated users can see links])

Sination
13-03-1389, 12:28 قبل از ظهر
مسابقه بعدي

جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹موتور ریس

--

تغییر تاریخ مسابقه موتورکراس

با توجه به حضور مربی خارجی در ایران و برگزاری کلاسهای آموزشی بدینوسیله مسابقه موتور کراس 11/4/1389 لغو و به تاریخ دیگری موکول گردید که متعاقبا اعلام می گردد.

sirn
26-04-1389, 10:13 قبل از ظهر
سلام دوست من:7:
ببینید همین جور مسائل هست که مردم سرخورده و افسرده هستند..اخه نمیشه هر کی که مورد اعتماده از یه سری چیزا بهره ببره و در غیر این صورت بیشینه تو خونه و منتظر ...
یه افغانی میشناختم که پیمانکار شرکت گاز بود و تو ایران کار میکرد...این بابا از شور واشتیاق من به موتور وخصوصا موتور اسپرت...علاقه به موتور پیدا کرد ..حالا یارو تو افغانستان gsx r1000 2008 با پلاک شهری سوار میشه..اونم با اون اوضا احوال سیاسی اقتصادی عقب مونده..:25:
موتور موتوره حالا 1000000000 سی سی یا یک سی سی..یه دفعه برای پایین اوردن امار تصادفات و همچنین سهولت در تامیین امنیت دوباره از درشکه و..استفاده کنیم...محدودیت همیشه نشونه ضعف یک اداره کننده هست وگرنه اگه قدرت کنترل کردن باشه هیچ وقت محدودیت ایجاد نمیشه..حالا زوج و فرد یا طرح ترافیک یا همین مسئله موتور که یک اتفاق نادر هست....:23:

Sination
26-04-1389, 02:50 بعد از ظهر
علی جون این شهرکه صنعتی که میگه کجاست ؟!

ali faghfouri
27-04-1389, 11:46 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقا سینا، شهرک صنعتی چهاردانگه واقع در جاده ساوه (به سمت اسلامشهر که میرید قبل از میدان نماز یک دور برگردون هست که زده تهران-شهرک صنعتی چهاردانگه) برای شما خیلی دور میشه من کارگاهم اونجاست برای همین اونجا تمرین میکنم. اگه تو تهران جاییو می خواید یکی از بهترن جاها تو شرق تهران اتوبان باقریه که اگه ۳ شد آدم میتونه سری بپیچه تو میدونا و جون سالم بدر ببره. (تنها خیری که از این میدونا به من رسیده همین را در رو هاشه)
آقای رادیکال، زیاد به جریانات ۱سال اخیر مربوط نمیشه فقط با این اتفاقات تشدید شده قضیه ماله ساله ۶۸ و۷۰هستش و طبق معمول همه بلاها سره موتورسوارها میاد و گرنه قبلم بدبختی بود شاید بیشتر از حالا. بدیش اینه که هیشکی درک نمیکنه وقتی پیست درست نباشه، نشه تا اونجا بی دردسر رفت، واسه تمرین هرکی سازه خودشو بزنه کار به شبو اتوبانو ریس خیابونیو مرگ کشیده میشه.چقدر جوونا به خاطر همین ریسای کنترل نشده مردن. اگه پیست درست باشه بشه کامل از کارایی های موتور استفاده کرد کسایی که میان پیست تمام مسایل رو همون جا بصورت کنترل شده تجربه میکنن و دیگه لازم نیست بچه های موتورباز به خاطر اینکه بفهمن موتورشون چنتا میره ساعت ۲-۳ صبح بیان تو اتوبانها.

Xotic_X_tremist
03-05-1389, 09:07 بعد از ظهر
با سلام به همه دوستان
پنجشنبه گذشته تو گرمسار مسابقه بود، از بچه های تهران هم رفته بودن.
در کلاس 1000 سي سي مهدي جابري از تهران، سعيد غفارپور از سمنان و مهدي يوسفي از تهران و در کلاس 600 سي سي آرش صفري از گرمسار ،ميلاد برادران ساداتي از تهران و علیرضا مهدی زاده از تهران
به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. (به نقل از: [Only registered and activated users can see links])
امروز سایت SBK :
به اشتباه از آقای غفارپور به عنوان نفر دوم این مسابقات در کلاس 1000 سی سی نام بردند.
که نشان دهنده این است که اصلا در آن مکان و زمان حضور نداشتن و یا .......
که ما این خبر را تکذیب می کنیم.

Sination
03-05-1389, 10:35 بعد از ظهر
به سایت خوش امدید دوست گرامی Xotic_X_tremist

مرسی

درگ بود مسابقات یا میدانی؟

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

گزارش سایت sbk از مسابقات گرمسار
(خیلی جالبه سایت فدراسیون هیچ گونه اشاره ایی به این مسابقه نکرده توی سایتش)

مسابقه تاین تریل گرمسار که روز پنچشبه برگزار شد .

که در این مسابقه موتور سواران و رانندگانی از شهر های مختلف حضور داشتن .
ابتدا اتوموبیل ها مشغول به دور زدن و تایم گیری شدن نکته حائز اهمیت این مسابقه حضور سعید غفارپور و مهدی جابری از استان تهران بود
موتورسوارن ایتدا مشغول به گرم کردن شدن و بعد از چند دور تمرین شکل جدی تری به خود گرفت که متاسفانه سعید غفار پور به زمین خورد و به دلیل استاندار نبودن پمتاسفانه دوچار شکستگی در کتف و مچ پا شد .

ر این مسابقه نکات جالبی هم وجود داشت از قبیل حمل موتور به گرمسار که مجبور شدیم از یک دستگاه ون استفاده کنیم . و بعد از حضور در گرمسار شاهد پیستی غیر استاندارد و خاک در پیست بودیم.
سعید غفارپور پس از عمل جراحی بر روی کتف و مچ پا که برای این ورزشکار خوب آرزوی سلامتی میکنیم.

Sination
11-05-1389, 05:22 بعد از ظهر
علی جان راستی موتور خودت الان دقیقا چیه ؟

Mohammad
19-05-1389, 02:28 بعد از ظهر
آقا علی، این میگ میگ، همونی نیست که یه بنده خدایی که داشت میرفت اونور با کلی گریه زاری فروخت؟

Alireza
19-05-1389, 02:29 بعد از ظهر
اره همونه احتمالا

ali faghfouri
19-05-1389, 05:34 بعد از ظهر
آقا علی، این میگ میگ، همونی نیست که یه بنده خدایی که داشت میرفت اونور با کلی گریه زاری فروخت؟
با سلام خدمت همه دوستان
این موتور از اول دست آقا بهزاد اقتصاد بوده و الان هم هست ایشون وقتی داشتن از ایران میرفتن آمریکا موتورو واسه فروش گذاشتن ولی دلشون نیومد بفروشن الان هم یه سری مشکلات از لحاظ ظاهری برای این موتور اتفاق افتاده والا پول من جوره. اون گریه کردن هم که میگید برای این بود که ایشون مجبور بود تمام nsrهای کانالو بفروشه که فکر کنم منظور شما اونایی باشه که به امیرعباس فروخته شد. اینجا جاش نیست ولی تو تاپیک nsr عکس از حالاش گذاشتم اونجا نگاه کنید.در ضمن به پا کردن دوبارش کاره هرکسی نیست چون موتور 4سال خوابیده بوده.برا همینه که ادعاهای ریسه ایران هم الان دنبالش نمیرن والا همون موقع یه آقایی که الان خیلی گنده شده نمیشه اسمشو برد میخواست 15تومن موتورو خالی بی لوازم اضافه ای که روش نبود بخره. این موتور 9000دلار لوازم فقط روشه + کارتر رادیکالی نو900دلار + سیلندر و پیستون آکبند 4000 دلار +........ ولی چه فایده که الان گوشه پارکینگه.

sirn
19-05-1389, 06:06 بعد از ظهر
سلام عزیزان:7:
والا ایشون خیلی روی مشکل تردد وباز کردن راهی برای واردات راحت وهمینطور گرفتن نمایندگی فعال تو ایران زحمت کشیدن ولی خوب بازم سنگ اندازی و ایجاد مانع.. تمام سرمایه گذاری ایشون وقت حوصله انگیزه و ذوق که گذاشته بودن از بین برد ...انطور که من یادمه هزینه ای که برای این منظور کرده بود ...برابر با یه خانه ویلایی تو محلشون بود .... این مسائل هر ادمی از پا در میاره ...حالا گریه که جای خود داره.............:11:

ali faghfouri
20-05-1389, 08:44 بعد از ظهر
سلام عزیزان:7:
والا ایشون خیلی روی مشکل تردد وباز کردن راهی برای واردات راحت وهمینطور گرفتن نمایندگی فعال تو ایران زحمت کشیدن ولی خوب بازم سنگ اندازی و ایجاد مانع.. تمام سرمایه گذاری ایشون وقت حوصله انگیزه و ذوق که گذاشته بودن از بین برد ...انطور که من یادمه هزینه ای که برای این منظور کرده بود ...برابر با یه خانه ویلایی تو محلشون بود .... این مسائل هر ادمی از پا در میاره ...حالا گریه که جای خود داره.............:11:
با سلام خدمت همه دوستان
منظور از محلشون نیاوران هستش نه نارمک که نهایت ملک متری 3 تومن.انصافا بعدش هیشکی دیگه از این کارا نکرد حیف شد.
آقای iranmjh شما از بچه های کانالید؟ لطفا اسم و فامیل اصلیتونو بگید؟

BKING
20-05-1389, 10:09 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
منظور از محلشون نیاوران هستش نه نارمک که نهایت ملک متری 3 تومن.انصافا بعدش هیشکی دیگه از این کارا نکرد حیف شد.
آقای iranmjh شما از بچه های کانالید؟ لطفا اسم و فامیل اصلیتونو بگید؟

آقا قيمت ملك بالا نبريد الان نارمك بالاترين قيمت 2500 هست و با اين وضع ركود بازار نهايتا ملكهاي متري 2300 به امضا برسه

ملك در نياوران نيز متري 3500 هست و نهايتا 4 تومن هست

ببخشيد حالا اين چيزا نوشتم چون كارم مشاور املاك هست گفتم بگم كه دوستان اطلاعات كافي داشته باشند:25:

ببخشيد مي تونم بپرسم منظورتان كانال محلي است يا گروهي ؟

Alireza
20-05-1389, 11:34 بعد از ظهر
کانال مثبت اسم باشگاهه

Xotic_X_tremist
21-05-1389, 02:44 بعد از ظهر
در پيست مجموعه ورزشي آزادي
تمرينات موتورسواران سرعت 22 مرداد آغاز ميشود.
خبرگزاري فارس: تمرينات موتورسواران سرعت (ريس) از 22 مردادماه در پيست مجموعه ورزشي آزادي آغاز خواهد شد.
به گزارش باشگاه خبري فارس«توانا» موتورسواران سرعت كشور براي حضور در مسابقات قهرماني كشور تمرينات خود را از روز جمعه 22 مردادماه زير نظر فدراسيون موتورسواري آغاز خواهند كرد.
موتورسواران در كلاس*هاي 125 سي*سي، 250 سي*سي، 180 سي*سي، 125 سي*سي كراس، 250 سي*سي كراس، 400 سي*سي، 600 سي*سي و 1000 سي*سي به تمرين خواهند پرداخت.
در اين رابطه، مسئولان موتورسواري فدراسيون پس از حضور تيم ملي موتوركراس در مسابقات آسيايي، تصميم دارند تيم*ملي متشكل از موتورسواران سرعت كشور را تشكيل دهند و به مسابقات آسيايي اعزام كنند.

دوستان توجه کنند که برای تمرین فردا هیچ حکمی داده نشده و مسئولیت رفت و آمد به عهده خود موتورسوارا هستش.

Sination
21-05-1389, 04:38 بعد از ظهر
مرسی از خبر خوشت !

راستی شما خودتون عضو فدراسیون هستین ؟
اگر هستید یک رزومه از خودتون بزارید بیشتر اشنا بشیم باهاتون ..

Xotic_X_tremist
21-05-1389, 05:47 بعد از ظهر
بله...حتما در اولین فرصت این کارو میکنم.

king2002
21-05-1389, 06:06 بعد از ظهر
مشخص نیست چه تمرینیه -
از همین تمرینا که همه دور همن یا تمرین برای مسابقه که باید پول هم بدی؟
فکر کنم میخوان با این کار زیبا بقیه موتورا رو هم بگیرن

king2002
21-05-1389, 06:44 بعد از ظهر
دوستان توجه کنند که برای تمرین فردا هیچ حکمی داده نشده و مسئولیت رفت و آمد به عهده خود موتورسوارا هستش.
شما برنامتون چیه؟

Xotic_X_tremist
21-05-1389, 07:09 بعد از ظهر
شما برنامتون چیه؟
نه،اونطور که پرسیدم تمرین آزاده. با چند تا از بچه ها حرف زدم، بیشتر بچه های حرفه ای میان.حالا این بحث تشکیل تیم ملی موتور ریس چقدر جدیه،خدا میدونه... تو پیست که مشکلی پیش نمیاد،اگه کسی فکر میکنه تو مسیر مشکلی واسش پیش نمیاد، میتونه واسه تمرین بره. تو این شرایط آدم نمیتونه نظر بده که چی میشه...منطق میگه تو این شرایط خراب کسی موتور نکشه بیرون اما موتورسنگین که منطق و قانون بر نمیداره!!روز مسابقات هم که همه چی قانونی بود، چندتایی موتور گرفتن! از طرفی تمرین های بدون حکم هیجانش بیشتره!! اگزوز موتورم رو باز کردم،اگه تا فردا ظهر جمش کنم و تمرین برقرار باشه،میرم.

king2002
21-05-1389, 07:15 بعد از ظهر
نه،اونطور که پرسیدم تمرین آزاده. با چند تا از بچه ها حرف زدم، بیشتر بچه های حرفه ای میان.حالا این بحث تشکیل تیم ملی موتور ریس چقدر جدیه،خدا میدونه... تو پیست که مشکلی پیش نمیاد،اگه کسی فکر میکنه تو مسیر مشکلی واسش پیش نمیاد، میتونه واسه تمرین بره. تو این شرایط آدم نمیتونه نظر بده که چی میشه...منطق میگه تو این شرایط خراب کسی موتور نکشه بیرون اما موتورسنگین که منطق و قانون بر نمیداره!!روز مسابقات هم که همه چی قانونی بود، چندتایی موتور گرفتن! از طرفی تمرین های بدون حکم هیجانش بیشتره!! اگزوز موتورم رو باز کردم،اگه تا فردا ظهر جمش کنم و تمرین برقرار باشه،میرم.
اره خوب هیجانش بیشتره ولی هنگام رفتن - بیشتر ترسش برای برگشته-
من الان گیر باطریم -
زبون روزه هم که دخل آدم میاد-
شما کدوم سمتین (اگه خواستین pm بدین)

Sination
21-05-1389, 08:54 بعد از ظهر
نه،اونطور که پرسیدم تمرین آزاده. با چند تا از بچه ها حرف زدم، بیشتر بچه های حرفه ای میان

ایول اگر تمرین ازاده منم میتونم فردا رو بیام یعنی ؟

کینگ ازین موتورت عکس نذاشتی ببینیم ها !!!!

sirn
21-05-1389, 09:03 بعد از ظهر
سلام:24:
یه مقدار صبر کنید ...مشکلات حل میشه...در حال مذاکره هستند ...فقط یه مقداری فدراسیون باید راه بیاد ...منتظر خبرای خوش باشید حتی موتورای بدون مدارک....فقط وفقط یه مقدار اگه فدراسیون راه بیاد حله..........:1:

king2002
21-05-1389, 09:07 بعد از ظهر
یه مقدار صبر کنید ...مشکلات حل میشه...در حال مذاکره هستند ...فقط یه مقداری فدراسیون باید راه بیاد ...منتظر خبرای خوش باشید حتی موتورای بدون مدارک....فقط وفقط یه مقدار اگه فدراسیون راه بیاد حله..........:1:
ایشاالله
البته فدراسیون کم تقصیر نداره - اگه آقای x کمتر قلدر بازی در بیاره اونور قضیه هم حل میشه
تو ایران فقط باید کار رفاقتی باشه (دیگه قانون و اینا مهم نیست) -

Xotic_X_tremist
21-05-1389, 09:34 بعد از ظهر
شما از چه منبعی اینو میگید؟؟
چیزایی که میشنویم و میبینیم که همه برعکس اینه...

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

ایشاالله
البته فدراسیون کم تقصیر نداره - اگه آقای x کمتر قلدر بازی در بیاره اونور قضیه هم حل میشه
تو ایران فقط باید کار رفاقتی باشه (دیگه قانون و اینا مهم نیست) -
دوستان یه مقداری کم لطفی میکنید... یه سری از بچه ها کم مقصر نبودن دوره حکم آخر...آقای x یه بار همرو جمع کرد و تذکر داد،ولی یه سری از دوستان دنبال تمرین و کلا ورزش موتورسواری نیستند... کسایی که شب موتور میکشیدن بیرون،اینو اونو سوار میکردن،جمعه تمرین ساعت 12 بود،از ساعت 9-10 میزدن بیرون.. برای مثال طرف خونش شرق تهران بود،بعد از تمرین تو میدون کاج گاز خلاص میداد...
متاسفانه این کارا زحمت های مسئولین رو بی نتیجه که میکنه هیچ،قضیه رو بدترم میکنه...اولین کسی که باید همکاری کنه خود بچه ها هستن.

---------- Post added at 10:34 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

ایول اگر تمرین ازاده منم میتونم فردا رو بیام یعنی ؟
اگه کنسل نشه، ساعت تمرین مثل همیشه 12 تا 2.

sirn
22-05-1389, 12:27 بعد از ظهر
با عرض سلام:29:
منبعش خودم هستم...فدراسیون وعواملش کم کاری میکنند...تو هفته پیش رو شرایط مشخص میشه شاید زودتر یا یه مقداری دیرتر.....فقط دادن مجوز به شکل گذشته نخواهد بود که هر کسی یه موتور بخره پاشه بره اونجا به بهانه عضویت و مسابقه....حالا به هر شکل فدراسیون یه سری افرادی تو زیر مجموعه خودش داره که به نظر خیلیها اصلا واسه رشد موتور سواری اونجا نیستند و اونا باید جاشونو واگذار به افرادی شایسته و دلسوز کنند...:23:

king2002
22-05-1389, 02:02 بعد از ظهر
بچه ها کسی از شما نیومده بود !!
جاتون خالی موتور تقریبا خیلی اومده بود -
منم رسیدم خونه روزم باطل شد وگرنه کارم به بیمارستان میکشید -
الانم جونم دراومد تا تونستم همین چند خط رو بنویسم -
آی خدا !!!!!!

Xotic_X_tremist
22-05-1389, 04:11 بعد از ظهر
بچه ها کسی از شما نیومده بود !!
جاتون خالی موتور تقریبا خیلی اومده بود -
منم رسیدم خونه روزم باطل شد وگرنه کارم به بیمارستان میکشید -
الانم جونم دراومد تا تونستم همین چند خط رو بنویسم -
آی خدا !!!!!!
منم اومده بودم،تقریبا همه اومده بودن!! کانتینرها رو دیدی؟؟به نظرتون اگه قرار باشه بچه ها موتورها رو بزارن تو پیست، فدراسیون مسئولیت موتورها رو قبول میکنه؟؟ کافیه یکی با حکم قضائی بیاد همرو بار کنه ببره!! بازم این بحث که شرایطی فراهم بشه تا موتورهای قاچاق رو قانونی کنند پیش اومده. یه صحبتی هم بود که امکان داره هفته بعد حکم بدن...آقای x میگفت به سند دارها تردد میدیم، به موتورهای مورد دار هم تو پیست جا میدیم...باید منتظر باشیم ببینیم چی میشه...

king2002
22-05-1389, 05:04 بعد از ظهر
ناقلا اومده بودیو سراغ ما نیومدی - موتور که تابلو شمارمم که داشتی - باشه - البته تقصیر فرومه که هر کاری کردیم باز نشد!!

این آقای x بیشتر از 9 ماهه که میگه ما موتور وارد کردیم تو گمرکه با خیلی جزییات که اگه بگم شاخ در میارین اندازه عاج فیل ولی جاش اینجا نیست
من براشون احترام قائلم چون آدم با شخصیتیه
اما محور صحبت هاش 2 قسمت بود یکی اینکه ما صدور حکم رو نگه داشتیم و دیگری زیرآبزنی - که در مورد دومی چون خودش چیزی نگفت من هم چیزی نمیگم

اما تو مورد اول راست و حسینی همه چیزو نگفت و فقط به تخلف چند موتورسوار اشاره کرد و گفت ما هم حکم ها رو قطع کردیم
یه شیر مرد اون وسط نبود که بگه آخه شما چیکاره بودی که جلوی صدور حکم رو گرفتی ؟؟
خیلی سعی کرد نگه که نیرو انتظامی پاشو گذاشته رو گلوی ما - (به دلایل مشخص)

حالا این راه حلی که دادن برای جای موتور کاملا نظر خودشونه و هیچ احدی به شما تضمین نمیده و فقط باعث میشه که این رشته یه جورایی با طناب پوسیده هم که شده تو این شرایط روپا بمونه چون در غیراینصورت خودشون هم تو حاشیه میرن و محو میشن -
حالا چرا ایشون نمیگه که چرا صدور حکم متوقف شده مگه قبلا هم به همه جور موتور حکم نمیدادن مشکلی هم نبود (این مهمه)
کی میشه این جمعیت رو راست باشن ؟؟؟؟؟

من که دیوانه نیستم موتورو بذارم اونجا چون همه عشق موتور سواری به سوار شدنش نیست شما یه موقع میخوای تعمیرات انجام بدی و خیلی کارای دیگه .... اونم تو خونت ....

هیچوقت گول وعده ها رو نخورین هر چند شیرین

Xotic_X_tremist
22-05-1389, 09:47 بعد از ظهر
این اقای x مهران همتیان هستش ؟:3:

پس از هفته دیگه تمرین ها دیگه منظم برگزار میشه ؟

---------- Post added at 09:13 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

راستی برا عضویت فدراسیون برای شرکت در تمرین ها میشه به دفتر فدراسیون اونی که توی ونک هستش مراجعه کرد ؟
یا فقط باید توی دفتر توی پیست ثبت نام کرد ؟

و یک حرکتی اگه بشه میخام انجام بدم اونم اینکه با گواهی نامه و مدارک شناسایی یک نفر دیگه اگر بشه میخام عضو بشم به دلیل نداشتن گواهی نامه
ایا به کسی که پشت موتور میشینه توی پیست گیر میدن یا براشون مهم نیست ؟

واسه ثبت نام 3 جا میتونی بری: 1-دفتر فدراسیون تو ونک 2-دفتر کمیته رودریس تو پیست بزرگ 3-دفتر پیست کراس
در مورد تمرین باید بگم مثل همیشه مشخص نیست چی میشه...
راجع به ثبت نام با مدارک یک نفر دیگه، اگه خدائی نکرده تو پیست واستون مشکلی پیش بیاد علاوه بر اینکه بیمه ورزشی شامل حالتون نمیشه،امکان داره دچار دردسر هم بشید ،مگه گواهی نامه گرفتن چقدر مشکله؟؟ چند روز وقت بذاری حله.

king2002
24-05-1389, 01:04 قبل از ظهر
راستی برای موتور هایی که پلاک دارند چون حکم نمی خواد برای انگشت نگاری و سو سابقه و این چیز ها که لازم نیست؟
نه دیگه نمیخواد

kheyri
25-05-1389, 12:57 بعد از ظهر
سلام به همگی
کسی اینجا هست بدونه واقعا ماجرا به کجا رسید
یکی میگه داره حل میسه
یکی میگه اصلا همچین برنامهایی نداریم
خدایی گیج شدم میوندم بین گیر و نگیر
عشق کاریش نمیشه کرد وگرنه بیخیال میشدم
تا 3 -4 ماهه به نظرتون حلو فصل میشه
اینجوری که بوش میاد (خودمونو گول بزنیم)انگار قرار یه حرکت اساسی کنن :23:
بعد یه سوال کلی نمیشه اعتراض یا چه میدونم مسولین وادار کنن:28::27:
مثلا همه تو یه روز قرار بزارن بریزن بیرون با موتوراشون برن جلو بیت رهبری به دست آقا بیافتن :29:(این شوخی بودا )
یادمه تو فروم ttبود چنتا از بچها از این حرکتا پیاده کرد بود :1:
خدایی موندم چی کار کنم آخرش میزارم میرم تهش اینه یه تحولی کلی میدم

Xotic_X_tremist
25-05-1389, 05:08 بعد از ظهر
سلام به همگی
کسی اینجا هست بدونه واقعا ماجرا به کجا رسید
یکی میگه داره حل میسه
یکی میگه اصلا همچین برنامهایی نداریم
خدایی گیج شدم میوندم بین گیر و نگیر
عشق کاریش نمیشه کرد وگرنه بیخیال میشدم
تا 3 -4 ماهه به نظرتون حلو فصل میشه
اینجوری که بوش میاد (خودمونو گول بزنیم)انگار قرار یه حرکت اساسی کنن :23:
بعد یه سوال کلی نمیشه اعتراض یا چه میدونم مسولین وادار کنن:28::27:
مثلا همه تو یه روز قرار بزارن بریزن بیرون با موتوراشون برن جلو بیت رهبری به دست آقا بیافتن :29:(این شوخی بودا )
یادمه تو فروم ttبود چنتا از بچها از این حرکتا پیاده کرد بود :1:
خدایی موندم چی کار کنم آخرش میزارم میرم تهش اینه یه تحولی کلی میدم
مثل همیشه مشخص نیست که چی میشه . من هر روز آمار میگیرم ولی زمان میبره تا تکلیف معلوم بشه... ولی چیزی که خیلی احتمالش قویه، اینه که موتورها رو داخل پیست، تو پیت استاپ نگه دارن، فقط منتظرن که حراست فدراسیون مسئولیت این کارو قبول کنه. تمرین هم از هفته پیش شروع شد و ادامه داره...اما در مورد این صحبتی که الان خیلی داغه و آقای خراسانی رئیس هیئت موتور سواری هم در زمان ریاستشون پیگیر این موضوع بودن، هموار شدن شرایطی هست که بچه ها بتونن با پرداخت گمرکی، موتورشون رو قانونی کنن؛ که به گفته مسئولین عملی شدنش 50-50 هست و در کمترین حالت، تا سال بعد زمان میبره. در اون صورت کارشناس با توجه به تعرفه ها، مبلغی رو به عنوان حق گمرکی تعیین میکنه که فکر نمیکنم مجموعا خیلی کمتر از قیمت موتورهای برگه سبزدار موجود در بیاد.
در مورد حکم و تردد، فدراسیون مجددا نامه زده به وزارت کشور، اونا هم گفتن موتورها باید تا پیست رو کفی کفی برن و بیان، فدراسیون هم زیر بار نمیره.ولی بازم نمیشه اظهار نظر کرد، امکان داره مثل دوره قبل، یهو اعلام کنن که بیاید حکم هاتون رو بگیرید!

Sination
26-05-1389, 12:20 قبل از ظهر
آیا این هفته تمرین برگزار میشه ؟

Xotic_X_tremist
26-05-1389, 07:04 قبل از ظهر
آیا این هفته تمرین برگزار میشه ؟
قرار بوده که برگزار شه اگه کنسل نشه.

Xotic_X_tremist
28-05-1389, 07:28 بعد از ظهر
فردا به علت مسابقه کارتینگ، تمرین تعطیله...

kheyri
28-05-1389, 09:29 بعد از ظهر
دیدی گفتم ........
کلا میگم
بریم شهرستان بهتره به نظرم .
پسر میگم دیگه
zx دربی مگلی هیو اونیکا چی بودن دیلیم چی بود اینا
دیگه پلاک ملاک تعطیل .
سمت هر چی بریم :29: ....

Amir
28-05-1389, 09:49 بعد از ظهر
منظورتون چیه؟ یعنی مگلی دیگه پلاک نمیشه؟ اشتباه نمی کنید؟

Xotic_X_tremist
30-05-1389, 04:19 بعد از ظهر
احساسی برخورد کردن که مشکلی رو حل نمیکنه دوستان... همه دوست دارن با موتورشون دور بزنن، دوستشونو سوار کنن و خلاصه حال کنن. اما وقتی چند نفر از این کارا میکنن نتیجش همین میشه که همون آب باریکه رو هم میبندن! یعنی اگه دختر سوار کنن، باهاش یه چرخ بزنن، برن کاج گاز خلاص بدن و با نامه فدارسیون هم این کارارو بکنن مشکل حل میشه جناب goostaw؟
اما این که میگید موتور سواری توی ایران یعنی هیچی من میگم تو تهران یعنی هیچی!! ولی خوب شماها میتونید موتور رو فراموش کنید؟؟من خودم هنوز یه موتور تو آگاهی دارم که پروندش بسته نشده ولی تا اونو خوابوندن یکی دیگه گرفتم!! باز وقتی هیئت فعال بود بهتر بود... تمرینات و تورهاشون منظم بود که اونم تعطیل کردن. چیزی که واضح هستش اینه که نمیخوان هیچ جوره این ورزش رو به رسمیت بشناسن و به قول جناب goostaw تا اسم موتور ریس میاد حالشون بد میشه.
کارتینگ هم بچه مایه دارا میان، واسشون خوب پول داره و دردسری واسشون نداره، ازش حمایت میکنن و جالبه که خیلی وقتها به بهانه تمرین یا مسابقات کارتینگ، تمرین موتورها رو تعطیل کردن!! تو این مورد کاملا با شما موافقم، این خیلی زور داره. مسلما هفته پیش هم که تمرین بود هماهنگ شده و با کسب اجازه بود، وگرنه اینا بدون هماهنگی از این کارا نمیکنن.
اما در مورد پلاک که گفتید به نظر من بهانه اول و اساسی مورد قاچاق بودن موتورهاست. نمیتونن به 15-20 تا موتور برگه سبزدار تردد بدن بقیه رو ندن، از طرفی هم بحث کالای قاچاق، کم چیزی نیست که باهاش کنار بیان و این بازم بهانه مضاعف میشه که هیچ جوره با موتور ریس راه نیان. حتما در جریان هستید که تو 2 ماه گذشته خیلی موتور گرفتن. از شانس ما این قضیه بد جور گره خورده.

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:03 PM ----------

داش goostaw شرمنده اسمتو نمیدونم تو پیست دعوا شد یه ندا بده بچها رو گردانی میریزم کسی بخواد به سنگین سوارا گیر بده
داداش شرمنده دلم پور اینجوری میگم
ظرفیت سیخی چنده بچه مردم گذاشتیتد تو منگنه خوب چی کار کنه 1 دقیقه کا فارغ میشه نمیدونه چی کار کنه خوب دل نداره زید سوار کنه هرکی یه دورانی برا این جور کارا داره سنش شد 30 دیگه میخواد ...
همین میشه دیگه طرف میره تو میدون کاج گاز خلاص میده :23:
هر چی میشه میگن داداش وجهه ورزشیشو خراب نگنید داداش من چرا به سی سی بالا ورزشی نیگا میکنید اونطوری باشه مرسدس bmw اینا حق ندارن تو خیابونا باشن تو کفی باید برن بیان
در مورد تابلو کردن طرف 20 پوله موتورش خودشو تابلو نکنه داشه من حرفی میزنیا
ولی دمت گرم با این جمله آخریت عشقست قاچاقی
خدا وکیلی اگه درست درمون بشه همه چی قانونی بشه
کسی جرات میکنه مگه خلاف کنه
به امید روزی ......
دوست عزیز به خدا منم این چیزا رو میدونم، ولی چه ربطی داره؟؟ بنز و bmw قاچاق نیستن و ممنوعیت تردد ندارن، من و شما هم پول داشته باشیم میتونیم سوار شیم حالشو ببریم. مگه موتور سی سی بالا ممنوعیت تردد نداره؟؟ پس اگه علاقه داریم سوار شیم مجبوریم در قالب ورزشی سوار شیم. من فکر میکنم موضوع داره به یه سمت دیگه میره...شما منظورتون اینه که موتور سی سی بالا ترددش آزاد شه که این کلا یه بحث دیگه هستش و منم امیدوارم یه روزی هر کسی بتونه هر موتوری دوست داره سوار شه. اما فعلا شرایط اینه و یا باید در قالب ورزشی موتور سوار شد، یا آدم رو خودش و شانسش حساب کنه و قاچاقی سوار شه که در اون حالتم اگه روت کلید کنن و بخوان،اگه بیرون نگیرنت میان از تو خونه موتورت رو میبرن؛مثل خیلی ها که تو 2 ماه گذشته این مساله واسشون پیش اومد.

Mohammad
30-05-1389, 04:31 بعد از ظهر
من که راه حلم رو عرض کردم. گفتم باید چی کار بشه. بحث قاچاق هم به خاطر سیاست اشتباه پیش میاد و عرضه انقدر از تقاضا کمتر شده که مردم میرن دنبال اماراتی.
خود من وقتی می خواستم 600 بخرم با کلی پارتی بازی و آشنا بازی و ال وبل تونستم ماله یکی از بچه ها که اتفاقا بی ام و خریده بود و دیگه موتور نمی روند رو بخرم و البته زود بفروشم. موتور مدارک دار شده مثل پر سیمرغ.
حرف سر اینه که موتور های قاچاق رو بذارن طرف گمرکش رو پرداخت کنه.
و الا کسی که توی خیابون کلا استانت بزنه یه شاسکول بیش نیست.
حالا بذارید ببینیم میشه یه پیست کراس راه انداخت. من که دیگه از آنرود بودن خسته ام.
البته شاید بازم 600 بخرم. میدونید که، بهش می گن سندروم موتور یا همون کرم موتور.

Xotic_X_tremist
30-05-1389, 06:57 بعد از ظهر
بازم بهونه... بچه ها خبر دادن که دیروز بچه های کارت جلسه داشتن، قرار بود تمرین کنند برای مسابقه، اگه اشتباه نکنم تازه مسابقه شب قرار بوده برگزار شه... این کارتینگی ها مگه خودشون پیست ندارن؟ تمرین بچه های کارتینگ، تمرین موتورها رو کنسل میکنه!!کارت کجا و موتور ریس کجا!!

Sination
30-05-1389, 09:05 بعد از ظهر
اقای Xotic_X_tremist شما منتظر تمرین های فدراسیون میمونی یا شب ها هم موتور میاری بیرون ؟

Xotic_X_tremist
30-05-1389, 10:53 بعد از ظهر
اقای Xotic_X_tremist شما منتظر تمرین های فدراسیون میمونی یا شب ها هم موتور میاری بیرون ؟
سینا خان من تا جمعه گذشته که تمرین بود، خیلی وقت بود نیومده بودم بیرون، اوضاع میزون نیست... از طرفی هم جو پیست و تمرین بچه ها رو دوست دارم و ترجیح میدم اگه بخوام موتور در بیارم واسه رفتن پیست باشه. شما هفته قبل اومدی تمرین؟

Sination
31-05-1389, 12:05 قبل از ظهر
سینا خان من تا جمعه گذشته که تمرین بود، خیلی وقت بود نیومده بودم بیرون، اوضاع میزون نیست... از طرفی هم جو پیست و تمرین بچه ها رو دوست دارم و ترجیح میدم اگه بخوام موتور در بیارم واسه رفتن پیست باشه. شما هفته قبل اومدی تمرین؟

می بخشید و اسمتون رو نمی دونم به ای دی تون خطاب کردم .. چند دفعه هم بهتون پیشنهاد دادم که معرفی کنید خودتون رو توی تاپیک معرفی کاربران و گویا ما کم سعادت هستیم
بعدش یک سوال شما دقیقا با چه موتوری میرید پیست ؟ چون من کلا 2 تا zx6 میشناسم که یکیش مشکی بود اگر اشتباه نکنم یکیش هم حسین کعبه که monster داره ..

هفته قبل خیر نتوستم بیام .. میومدم به کینگ 2002 زنگ میزدم پیداتون می کردم ولی چون 5شنبش قرارملات گذاشته بودیم من ساعت 5.30 صبح رسیدم خونه و دیگه نمی تونستم 11 پاشم و راه بیوفتم .. وگرنه خیلی دوست داشتم بیام.

بعدشم در مورد تمرین و عضویت توی پیست حالا به جز اینکه یک مشکل خفن دارم که باید با مدارک یکی دیگه عضو بشم .. مشکل اصلی این هستش که کسی اونجا موتور 250 نداره ..
یک کلاس هست که zx و پالس و موتور های سبک میرن که توی اونها نمیشه 250 انداخت و باهاشون تمرین کرد چون خیلی اخلاف حجم هستش و کلاس بالاترش هم 400 هست که اونجا هم موتور من کم میاره و نمیشه باز ..

Xotic_X_tremist
31-05-1389, 09:03 قبل از ظهر
شرمندم، بنده کم سعادت بودم که فرصت نکردم با بچه های فروم بیشتر آشنا بشم...(براتون پیغام خصوصی فرستادم)
تا اونجا که من میدونم 7-8 تایی ZX6 هست. 2 تا 2003، 2 تا 2005، 2 تا 2007 و SuperBike آقای کعبه که ZX-6RR هستش، متاسفانه تو تمرین های خرداد زمین خورد، ولی هفته قبل که اومده بود، درستش کرده بود.
دوره آخر چند نفری با 250 میومدن، نمیدونم باهاشون آشنا هستی یا نه. در مورد مسابقات درسته، ولی تمرین که میتونی بیای. به نظرم تنها 250یی که تو کلاس 400 کم نمیاره، NSR250 هستش مثل آقای جلیلوند که خوب میگازه و همیشه با آقای رسول یحیایی از خراسان کل کل دارن!!

Sination
31-05-1389, 07:21 بعد از ظهر
درسته ..
ولی اقای جلیلوند که کلا با 400 هاست
مساله اینکه که اگر هم بیام هیچ رقابتی در پیست ندارم با موتوری و اگیزه ای به اون صورت نیست و فقط تمرین میشه کرد.

Sination
03-06-1389, 04:17 بعد از ظهر
این هفته تمرین هستش ؟!؟!؟!؟!

king2002
04-06-1389, 10:13 بعد از ظهر
این هفته تمرین هستش ؟!؟!؟!؟!
آره هست - همچنان قاچاقی
ولی قرار شده که موتورا رو همونجا بذارن

Sination
05-06-1389, 03:40 بعد از ظهر
امروز برگزار شد
بنده هم رفتم یه سر و اقای کینگ رو هم ملاقات کردیم ..

خیلی کم اومده بودن و خیلی گرم بود
من که تا تمرین شروع شد امودم خونه چون گرما و کاپشن و دستکش و اینا داشتم میترکیدم از گرما ..

ساعت 1 شروع شد و فکر کنم 2 هم تموم شد !
خیلی باحاله هر 14 روز یک بار اونم 1 ساعت و بدون حکم !

king2002
05-06-1389, 08:22 بعد از ظهر
سینا اگه ثبت نام کرده بودی امروز میتونستی تو کلاس 250 شرکت کنی
گرچه کم بودن ولی 2 سری با هم تمرین کردند
یه سی بی ار بود و یدونه زد ایکس

Sination
06-06-1389, 12:02 قبل از ظهر
بله دیدمشون ...

در مورد حکم تردد و پارک کردن موتور ها توی پیست چی شد ؟

king2002
06-06-1389, 12:07 بعد از ظهر
یه جایی تو قسمت کارتینگ هست که پولیه
ولی اون جایی که قول داده بودن هنوز محقق نشده و هیچ حرفی هم در موردش نمیزنن
بعضی ها میگن قراره که چنین جایی رو بسازن!!

نکته جالب این بود که برای جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی بعد تمرین هرکی پلاک داشت پلاکشو کندن!!

Sination
08-06-1389, 06:43 بعد از ظهر
یک سوال از کینگ

این تمرین ها هنوز 2 هفته یک باره ؟ یا قرار هر هفته بشه ؟
این هفته برنامه چیه؟

king2002
08-06-1389, 11:21 بعد از ظهر
یک سوال از کینگ

این تمرین ها هنوز 2 هفته یک باره ؟ یا قرار هر هفته بشه ؟
این هفته برنامه چیه؟
معمولا تو این اوضاع برنامه تمرینا از قبل مشخص نیست برای همین همه چیز پنجشنبه ها مشخص میشه.
برای این جمعه فعلا اطلاعی ندارم در ضمن چون روز قبلش احیا بوده معلوم نیست باز باشه !!!
و از هفته بعدش هم نمایشگاه آپشنه
من حدسم اینه تا بعد از اتمام نمایشگاه خبری نباشه (شاید)

Sination
08-06-1389, 11:42 بعد از ظهر
خوب نمایشگاه چه تداخلی به تمرین موتور سواری ها داره؟

king2002
09-06-1389, 09:11 قبل از ظهر
خوب نمایشگاه چه تداخلی به تمرین موتور سواری ها داره؟
نمایشگاه تو پیست برگزار میشه !!! :30:

Sination
09-06-1389, 05:51 بعد از ظهر
ایول پس یه 1 ماهی دوباره بسته میشه پیست

Xotic_X_tremist
18-06-1389, 08:13 بعد از ظهر
قراره فردا بچه ها موتورها رو واسه نمایشگاه بیارن پیست و موتور ها تا یک هفته اونجا بمونه.

Sination
19-06-1389, 01:55 قبل از ظهر
انتصاب سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران

طی حکمی از احمد قلعه بانی – رئیس فدراسیون، روح الله میر کاظمی به عنوان سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران منصوب شدند.
لازم است برابر آئین نامه ها و مقررات ابلاغی علاوه بر انجام امور جاری، حداکثر ظرف مدت سه ماه نسبت به برگزاری مجمع به منظور انتخاب رئیس هیات با هماهنگی اداره کل تربیت بدنی استان و این فدراسیون اقدام نمائید..

Xotic_X_tremist
19-06-1389, 07:48 بعد از ظهر
با این اوصاف میشه حدس زد که سرانجام موتورسواری و کلا موتور ریس به کجا میرسه...

Sination
19-06-1389, 10:07 بعد از ظهر
هیچ کس هم که موتور نیورده بود امروز..

Xotic_X_tremist
19-06-1389, 10:36 بعد از ظهر
هیچ کس هم که موتور نیورده بود امروز..
چند تا موتور اومدن و رفتن. منم یه سر زدم کارتینگ، دیدم خبری نیست، برگشتم. عجب نمایشگاهی بود! ماشین ها که در موردشون چیزی نگیم بهتره!! 6 تا موتور هم گذاشته بودن که مردم در حالت های مختلف، از جمله 2 ترک، سوار میشدن و عکس مینداختن!!

Sination
23-06-1389, 12:47 قبل از ظهر
نشست مسئولین فدراسیون با فرماندهی نیروی انتظامی
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

در دیدار آقای حسین شهریاری نایب رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری با سردار علیپور جانشین محترم فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ در خصوص ساماندهی موتورهای ورزشی بحث و تبادل نظرگردید و مقرر شد طی جلساتی که در آینده فی مابین ارگانهای ذیربط برگزار خواهد شد ، شاهد برگزاری هر چه بهتر مسابقات موتورسواری در رشته های مختلف در سطح کشور باشیم .
.با توجه به هماهنگي های انجام شده فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی در این خصوص پس از تهیه دستور العمل های اجرای آئین نامه های مربوطه نسبت به برگزاری منظم مسابقات در سطح کشور اقدام خواهد نمود.
جلسه مذکور با حمایت کامل مسئولین نیروی انتظامی در جهت توسعه و ارتقا ورزش های موتور ی در سطح تهران و کشور برگزار گردید.

Sination
23-06-1389, 07:14 بعد از ظهر
حالا یعنی وضعیت پیست درست میشه ؟ و میشه بهشون اعتماد کرد ؟!

mohamad javad
24-07-1389, 10:59 قبل از ظهر
سلام به همگی
به موتورای تملیکی پلاک فدراسیون میدن؟

BKING
24-07-1389, 02:24 بعد از ظهر
سلام به همگی
به موتورای تملیکی پلاک فدراسیون میدن؟

سلام

به نظر نبايد مشكلي باشه و بدهند

Sination
30-07-1389, 04:45 بعد از ظهر
امروز بعد از ماه ها شاهد حضور موتورسوارن در پیست بودیم اونم خیلی کم اومده بودن !

Xotic_X_tremist
06-08-1389, 02:34 بعد از ظهر
فردا تمرین برقراره !!

E.S.M
06-08-1389, 03:58 بعد از ظهر
با سلام
دوست عزیز از ساعت چند شروع میشه و تا چه ساعتی ادامه داره؟با سپاس
موفق باشید

mohamad javad
06-08-1389, 09:52 بعد از ظهر
سلام
یکی از دوستام یه بندیت 250 مدل 96 داره البته بدون مدارک
فردا که تمرین هست میخوام برم بپرسم
حالا میخوام ببینم برم پیشه کی؟
از کی باید سوال کنم؟
خودش گف از یکی پرسیده گفتن به موتورای ریس بالای 2000پلاک میدن فقط
پس این همه موتورای استریت چی هست که پلاک دارن؟

Sination
06-08-1389, 10:31 بعد از ظهر
ساعت تمرین موتور ریس از 12 تا 2 هست

جواد جان سال موتور مهم نیست ..
موتور های استیریت هم نمیتونند توی پیست شرکت کنند

mohamad javad
06-08-1389, 11:31 بعد از ظهر
آقا سینا تو پیست نه
فقط می خواد تو فدراسیون عضو بشه وپلاک بگیره

Sination
06-08-1389, 11:35 بعد از ظهر
درسته ..
میشه عضو فدراسیون شد ولی در حال حاضر نه حکم میدن و پلاک میدن که بشه باهاش تا دمه پیست اومد ..
تازه کسانی هم که از قبل پلاک داشتن رو هم پلاک هاشون رو کندن

king2002
06-08-1389, 11:58 بعد از ظهر
آقا سینا تو پیست نه
فقط می خواد تو فدراسیون عضو بشه وپلاک بگیره
به استریت که پلاک نمیدن - بماند که فعلا به هیچکس نمیدن

Sination
07-08-1389, 02:22 قبل از ظهر
بله 100 تومن

اقای کینگ من خودم هم goldwing دیدم با پلاک هم bking هم چند نوع موتور کروز که اون زمان که شما حضور نداشتی من یادمه و دمه پیست میومدن

king2002
07-08-1389, 09:38 قبل از ظهر
بله 100 تومن

اقای کینگ من خودم هم goldwing دیدم با پلاک هم bking هم چند نوع موتور کروز که اون زمان که شما حضور نداشتی من یادمه و دمه پیست میومدن
من قانونیش رو گفتم -
وگرنه با پول و پارتی (2p) همه کار میشه کرد -
در ضمن من الان یه هفته ای میشه که حداقل روزی یه بندیت پلاک ملی میبینم -

E.S.M
13-08-1389, 02:55 بعد از ظهر
با سلام
دوستان فردا تمرین برگزار میشه یا نه؟با سپاس
موفق باشید

Sination
17-08-1389, 01:22 قبل از ظهر
nice

kasra

BKING
17-08-1389, 01:54 بعد از ظهر
دستش درد نكنه:gigglesmile:
اما فكر نمي كنم كار صحيحي باشه برا همين كارهاست كه كه وضعيت فدراسيون ( پلاك و مجوز و...) اينه:25:

Xotic_X_tremist
02-09-1389, 06:05 بعد از ظهر
مدارک لازم برای ثبت نام در هیئت موتورسواری : 2 تا ضامن معتبر (کارمند دولت با چک ضمانت) که باید زمان ثبت نام حضور داشته باشند یا ارائه جواز کسب،150 تومن، گواهی عدم اعتیاد، گواهی عدم سوء پیشینه، معرفی نامه از مسجد یا بسیج محله، 2 صفحه هم تعهد هست که باید امضا بشه. البته مهلت ثبت نام تموم شده. مسئول بخش موتور ریس هفته پیش مشخص شد، اما هنوز اعلام نکردن که برنامشون چیه و تردد میدن یا نه.

Xotic_X_tremist
05-09-1389, 11:15 قبل از ظهر
این شوخیه دیگه؟
خیر، کاملا جدیه. امروز هم اولین برنامه (تور) هئیت موتورسواری تهران برگزار میشه. امروز به احتمال زیاد بچه های فدراسیون هم تو پیست بزرگ تمرین میکنن.

kheyri
05-09-1389, 02:52 بعد از ظهر
سلام به همگي
به كجا رسيد قرار مثل سابق بشه يا نه ؟!
خدايي پوسيديم . الان موتورايي كه مدارك كامل دارن وضعيتش چهجورياست .

Xotic_X_tremist
05-09-1389, 07:41 بعد از ظهر
امروز تمرین خوبی برگزار شد.

Sination
05-09-1389, 11:00 بعد از ظهر
امروز تور بچه های فدراسیون و هیت موتور سواری و برادران بسیجی بود به مناسبت هفته بسیج که ما هم از دمه پیست به همراه بابک و علی تا قسمتی از راه رو اومدیم
و به دلیل اینکه بابک کار داشت نتوسنتیم باهاشون تا حکیمیه بریم

بالای 100 تا موتور بود توی همت .. hayabusa _ repsol _ goldwing و موتور های کمیاب زیاد دیده میشد

اقای king 2002 رو هم دیدم امروز و ایشون هم حضور داشتن ... راستی رفتین اونجا چی شد ؟ اکثر موتور سوار ها از یه جای دیگه توی راه اضافه شدن از کجا اومدن و کی بودن ؟!

king2002
06-09-1389, 02:12 بعد از ظهر
راستی رفتین اونجا چی شد ؟ اکثر موتور سوار ها از یه جای دیگه توی راه اضافه شدن از کجا اومدن و کی بودن ؟!

اونجا تو خیابون مسابقه مارپیچ برگزار کرده بودن - حدود 8 ، 9 تا قیف بود - تو دو رده ریس و خیابونی
که یکی از بچه های خودمون که ریس سوار بود از همه رکودش بهتر شد حتی خیابونی ها

توی راه بعضی همینجوری اضافه شدن منم نمیدونم از کجا بودن - ولی تا محل مسابقه نیومدن

Xotic_X_tremist
08-09-1389, 06:26 بعد از ظهر
با جناب king2002 از پیست رفتیم حکیمیه ،دیدیم 10-15 تا موتور مثل ما سرگردون شدن دارن دنبال آدرس میگردن ، بعد از کلی اینور اونور رفتن بالاخره موفق شدیم آدرس رو پیدا کنیم. در کل روز خوبی بود، با بچه ها خوش گذشت ;)

Sination
08-09-1389, 10:36 بعد از ظهر
شما کدوم بودی ؟ چون توی اکیپتون من zx6 ندیدم ؟!
یا شاید اون اقاهه بودی که ترک اقای کینگ بود ؟ با کلاه آرای سبز و اورال سبز و بوت سبز و دستکش سبز ؟!

Xotic_X_tremist
10-09-1389, 05:47 بعد از ظهر
شما کدوم بودی ؟ چون توی اکیپتون من zx6 ندیدم ؟!
یا شاید اون اقاهه بودی که ترک اقای کینگ بود ؟ با کلاه آرای سبز و اورال سبز و بوت سبز و دستکش سبز ؟!
چرا نبود،بود! اون آقایی که ترک king2002 بود هم از دوستان موتورسوار هستش.

Sination
10-09-1389, 06:05 بعد از ظهر
یه دونه zx6 سبز بود فقط .. که بعد از پیست رفت ..

شما با چه موتوری میاد و چه رنگی ؟این هفته اگرقسمت شد زیارتتون کنیم

Xotic_X_tremist
11-09-1389, 09:42 قبل از ظهر
بنده با همون zx6 سبز میام.

king2002
11-09-1389, 09:15 بعد از ظهر
بنده با همون zx6 سبز میام.
ایشون از بچه های کار درست پیسته :999:

Xotic_X_tremist
13-09-1389, 12:05 قبل از ظهر
ایشون از بچه های کار درست پیسته :999:
شما لطف دارید، من که به اندازه کافی شرمنده شما هستم :2:

Farzad
04-10-1389, 12:02 قبل از ظهر
متاسفانه امروز هم تو پیست یکی از موتور سوار ها هم خودش هم رپسولش ترکیدن .... !
خود طرفم بردن با امبولانس .... موتورشم جلوش ترکیده بود ... دیگه نشد عکس بگیریم ...

Sination
18-10-1389, 02:13 بعد از ظهر
جلسه کمیته فنی موتور سواری

جلسه اعضای کمیته فنی فدراسیون با حضور آقایان شهزاد کیانی ، همتیان مدیر بخش موتور سواری فدراسیون ، شه بخش رئیس کمیته فنی و نیکزاد ، مدنی و قاسمی راس ساعت 11 صبح در محل فدراسیون تشکیل گردیدکه پس از بحث و تبادل نظر تصمیمات ذبل اتخاذ شد.
1. خرید تجهیزات و لوازم یدکی موتور کراس
2. برگزاری کلاسهای آموزشی و کلاسهای توجیهی در سطح استانها
3. گردهمایی مربیان موتور کراس در سطح کشور
4. تقویت مدارس موتور کراس در سطح کشور
5. نظارت نماینده فدراسیون قبل از مسابقات قهرمانی کشور
6. جذی افرادنخبه و استعداد یابی موتور کراس در سطح کشور از طریق مسئولین استعداد یابی
7. نظم و انضباط کامل در اردوی تیم ملی
8. خرید 5 دستگاه موتور کراس جهت تیم ملی ایران
9. قرار دادن 2 دستگاه موتور کراس در کانتینر فدراسیون آسیا
10. مقرر گردید که کلیه ورزشکاران تیم ملی موتور کراس بیمه تکمیلی و دفترچه خدمات درمانی دریافت نمایند (عضویت در صندوق قهرمانان ایران)
11. مقرر گردید که 3 راند قبلب موتور کراس در سال 89 مورد ارزیابی قرار بگیرد و امتیازات آن بعنوان قهرمان یال مشخص شود
12. مسابات موتور کراس قهرمانی کشور بصورت سال میلادی محاسبه و بر نامه ریزی شود و مسابقات رفسنجان بعنوان اولین راند مسابقه قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در سال 2011 انجام پذیرد
اعضای کمیته فنی پش از بحث و تبادل نظر افراد ذیل جهت شرکت در اردوی تیم ملی موتور کراس فرا خواند تاریخ اردو 29/10/1389 لغایت 1/11/1389 – تهران
125 سی سی 85 سی سی
مرات نراقی تهران افشین سیروس همدان
مجتبی کریم زاده اصفهان مجتبی ارجمند سمنان
بیژن یوسفی خوزستان متین حسنی کرمان
علیرضا پرورش تهران میثم قشقایی تهران
علی برزوزاده خراسان رضوی علیرضا زیا آغاجی تهران
بهرام توسلی کیا سیستان و بلوچستان رضا زینبی خراسان رضوی
مجتبی نعمتی اصفهان حیدر فراهانی عرب خوزستان
فرشاد باطبی کرمان
حمید مهین خاکی البرز
محمرضا آریانی آ.غربی
حامد فراهانی تهران
وحید عباسی فارس
سعید خسروی چهار و محال و بختیاری
مهران عسگری کرمان
مجتبی توفیقی تهران
امیر رضا ثابتی کرمان (مشروط)
سید مجتبی شجاعی مازندران

__

هیچ کس به فکر موتور ریس نیست ...

Sination
27-10-1389, 02:00 قبل از ظهر
ساعات حضور مسئولین در هیات موتور سواری و اتومبیلرانی
موتور اسپرت
دو شنبه 8 الی 12
چهار شنبه 8 الی 16
موتور کراس
شنبه 8 الی 12

دو دیفرانسیل
دو شنبه 13 الی 16

اعلام اسامی مسئولین موتور اسپرت - موتور کراس - دو دیفرانسیل (هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان تهران)

موتور اسپرت آقایان محمدی و ده پهلوان
موتور کراس آقای رحیمی
دو دیفرانسیل آقای فتاحی

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

mohamad javad
27-10-1389, 02:27 قبل از ظهر
مکان هیات همون پیسته؟

Sination
27-10-1389, 01:26 بعد از ظهر
خیر سمت نظام آباد هستش

mohamad javad
27-10-1389, 10:07 بعد از ظهر
مثل اینکه فدراسیون داره به روزای خوبش برمیگرده؛
میدونید به موتورای استریت پلاک و حکم میدن یانه ؟
آدرس دقیق هیات رو هم اگه دارید خوبه؛

Kenji
27-10-1389, 10:23 بعد از ظهر
هیات موتورسواری و اتومبیلرانی تهران - صفحه اصلی ([Only registered and activated users can see links])

nOviA
27-10-1389, 10:54 بعد از ظهر
هیات موتورسواری و اتومبیلرانی تهران - صفحه اصلی ([Only registered and activated users can see links])

سایتش عوض شده؟ مگه مافیری نبود؟

Kenji
27-10-1389, 11:00 بعد از ظهر
فعلا که این سایت رسمی و آفیشیاله هیئته

Sination
28-10-1389, 02:10 بعد از ظهر
بله جواد جون به موتور های استریت هم حکم میدن ولی شرایطش سخته .. برگه از مسجد محل + موتور برگ سبز + نداشتن سو سابقه و ....

مافیری سایت فدراسیون هستش

mohamad javad
28-10-1389, 02:36 بعد از ظهر
خوشبختانه سو سابقه نداریم مسجد هم به ما نامه ندن به کی بدن؛
آدرس از کجا میشه گیر آورد سوال کنیم

Babak
28-10-1389, 02:39 بعد از ظهر
مسجد نامه چی میده‏?‏

Alireza
28-10-1389, 02:43 بعد از ظهر
یه نامه از امام جماعت مسجد که تاییدت کنه

Sination
06-11-1389, 03:03 بعد از ظهر
انتخاب آقای حسین شهریاری به عنوان نائب رئیس فدراسیون موتور سواری آسیا fim_asia

در انتخابات امروز در ریاض عربستان در طول کنگره فدراسیون موتور سواری آسیا ، آقای شهریاری با کسب 11 رای در مقابل 7 رای کاندیدای چین تایپه موفق به اخذ کرسی نائب رئیس فدراسیون موتور سواری فدراسیون آسیا شد.

---------- Post added at 04:03 PM ---------- Previous post was at 04:00 PM ----------

چهارمین دوره رقابتهاي قهرماني کشور موتور كراس
چهارمین دوره رقابتهاي قهرماني کشور موتور كراس روز پنج شنبه هفتم بهمن ماه در استان کرمان برگزار ميشود.
بيش از 120 موتورسوار برتر از استانهاي یزد ، مازندران ، کرمانشاه ،سمنان ، اصفهان ، تهران ، مرکزی ، کرمان ، خراسان رضوی ، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان ، فارس آذربایجان شرقی ،قزوین ، خوزستان، هرمزگان، زنجان ، گیلان،بوشهر ، همدان در كلاسهاي 50 سي سي ، 80 سي سي ، 125 سي سي و 250 سي سي ، آزاد و پيشكسوتان با يكديگر به رقابت خواهند پرداخت.
يادآوري مي شود: روز چهارشنبه ششم بهمن ماه تست فني و تايم گيري از موتور سواران شركت كننده بعمل می آید واستارت مسابقات راس ساعت 14 بعد ازظهر روز پنج شنبه مي باشد.

BKING
06-11-1389, 09:38 بعد از ظهر
فعلا که این سایت رسمی و آفیشیاله هیئته

بله البته به مساجد مربوط مي شه:gigglesmile:

یه نامه از امام جماعت مسجد که تاییدت کنه

Sination
11-11-1389, 02:58 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
در نخستين روز از دهه مبارك فجر؛
مانور بزرگ موتورسواران قمي تا بيت امام راحل برگزار مي*شود
خبرگزاري فارس: دبير هيئت موتورسواري و اتومبيلراني استان قم از برگزاري مانور موتورسواري همزمان با روز نخست دهه مبارك فجر خبر داد.

هيئت موتورسواري و اتومبيلراني استان قم در سال*هاي اخير در كنار توجه به بخش*هاي همگاني و قهرماني اين دو رشته، موضوعات فرهنگي را نيز در اولويت كاري خود قرار داده است كه مهم*ترين اين برنامه*ها هر سال در ايام دهه مبارك فجر اجرا مي*شود.
وي ادامه داد: با توجه به اينكه يكي از اهداف هيئت موتورسواري و اتومبيلراني استان قم، نهادينه كردن فرهنگ صحيح رانندگي و حمل و نقل به وسيله موتور و اتومبيل است، تلاش مي*كنيم به مناسبت*هاي مختلف برنامه*هاي فرهنگي خود را در سطح شهر قم اجرا كنيم.
دبير هيئت موتورسواري و اتومبيلراني استان قم افزود: به همين منظور و در آستانه فرارسيدن ايام دهه مبارك فجر و گراميداشت سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، مانور موتورسواري از مهم*ترين برنامه*هاي هيئت به شمار مي*رود كه همزمان با نخستين روز از دهه فجر برگزار مي*شود.
وي با اشاره به روز برگزاري اين مانور نمادين خاطرنشان كرد: همايش بزرگ موتورسواران قم به مناسبت گراميداشت سي و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران فردا به اجرا در مي*آيد.
صالحي عنوان داشت: اين همايش به همت تربيت بدني و هيئت موتورسواري و اتومبيلراني استان قم از ساعت 9 صبح فردا از ميدان شهيد زين*الدين آغاز مي*شود و موتورسواران پس از عبور از مسيرهاي تعيين شده ابتدا به شبستان امام خميني در حرم مطهر حضرت معصومه (س) مي*رسند و در ادامه به سمت بيت امام راحل حركت مي*كنند.
وي يادآور شد: براي برگزاري مطلوب اين همايش برنامه*ريزي دقيقي با مسئولان استان صورت گرفته است، ضمن اينكه يكي از بخش*هاي مهم اين همايش، توقف چند دقيقه*اي در مقابل بيت امام راحل در ميدان روح*الله است كه با مراسمي باشكوه همراه خواهد بود.
دبير هيئت موتورسواري و اتومبيلراني استان قم خاطرنشان كرد: پيش*بيني مي*شود بيش از 100 موتورسوار در اين همايش شركت*كنند كه براي همين منظور لباس*هاي فرم و متحدالشكلي در نظر گرفته شده است تا همايشي خاطره*انگيز در نخستين روز از دهه فجر سي و دومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران برگزار شود.
علاوه بر مانور نمادين موتورسواران قمي، برنامه*هاي ديگري نظير همايش دوچرخه*سواري نيز در ايام دهه مبارك فجر و گراميداشت سي ودومين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران در قم برگزار مي*شود.

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
در جلسه هيئت موتورسواري و اتومبيلراني فارس مطرح شد؛
ضرورت ساماندهي موتورسواران داراي موتورهاي سنگين
خبرگزاري فارس: دبير هيئت موتورسواري و اتومبيلراني فارس گفت: تربيت بدني قانون مشخصي در بحث موتورسواران سنگين ندارد كه با تشكيل كميته انضباطي، مي*توان نسبت به ساماندهي و كنترل اينگونه ورزشكاران، اعمال نظر كرد.

ب صادق* علي احمدي سه*شنبه *شب در جلسه هيئت موتورسواري و اتومبيلراني فارس با تأكيد بر ضرورت ساماندهي موتورسواران داراي موتورهاي سنگين اظهار داشت: تلاش روسا و اعضاي هيئت اين است كه با تأسيس كميته نظارت و انضباطي نسبت به ساماندهي وضعيت موتورسواران اقدام و در عين حال تدبيري براي تخليه هيجانات جوانان به طور منطقي بينديشند.
وي در ادامه كميته انضباطي هيئت موتورسواري و اتومبيلراني را به رعايت مسائل قضايي، امنيتي و حقوقي فراخواند و گفت: اگر بناست كاري انجام شود، بايد تمام مسائل حقوقي، امنيتي و مقررات انتظامي را در نظر داشته باشيم.
رئيس حراست تربيت بدني فارس، بحث آموزش موتورسواران را بسيار با اهميت توصيف كرد و افزود: در بحث فرهنگي نيز موتورسواران بايد آموزش*هاي لازم را ببينند و آگاه باشند كه چه كاري را مي*خواهند انجام دهند.
احمدي همچنين به موضوع تخلفات موتورسواران اشاره و خاطرنشان كرد: در مورد تخلفات موتورسواران بايد تعيين نوع تخلف، مرجع رسيدگي كننده و ميزان مجازات توسط يك مرجع صلاحيتدار صورت پذيرد.
وي در بخش ديگري از سخنان خود نياز شيراز به داشتن يك پيست استاندارد موتورسواري و اتومبيلراني را مطرح كرد و اذعان داشت: بايد از سوي اداره تربيت بدني 30 تا 40 هكتار زمين در اختيار هيئت قرار گيرد تا در آنجا نسبت به ساخت يك پيست استاندارد موتورسواري و اتومبيلراني اقدامات لازم انجام شود.
رئيس حراست تربيت بدني فارس در پايان سخنان خود به مزاياي ساخت اين پيست اشاره كرد و يادآور شد: با توجه به اينكه در جنوب كشور هيچ پيست موتورسواري و اتومبيلراني استانداردي نداريم، در صورتي كه فارس زودتر از ساير استان*ها اين پيست را احداث كند درآمدزايي بسيار خوبي دارد كه مي*تواند در خور تشكيلات هيئت و در راستاي تهيه و تجهيز امكانات مورد استفاده قرار گيرد.
در ادامه اين جلسه دبير هيئت موتورسواري و اتومبيلراني فارس با بيان اينكه براي پذيرش موتورسواراني كه داراي موتورهاي سنگين هستند بايد قوانيني را اتخاذ كنيم، اظهار داشت: با توجه به اين موضوع كه توان نظارت كافي بر عملكرد اين ورزشكاران را نداريم، بايد نسبت به تأسيس كميته نظارت و انضباطي اقدام كنيم تا از بروز تخلفات پيشگيري شود.
عبدالكريم يگانه افزود: سازمان تربيت بدني قانون مشخصي در بحث موتورسواران سنگين ندارد كه با تشكيل كميته انضباطي، مي*توان نسبت به ساماندهي و كنترل اين گونه ورزشكاران اعمال نظر كرد.
دبير هيئت موتورسواري و اتومبيلراني فارس با اشاره به اينكه مسئولان ضرورت نظارت بر رفتار ورزشكاران موتورسوار را درك كرده*اند، گفت: در صورت تشكيل كميته انضباطي بايد تعداد اعضاي كميته فرد باشد و در صورت حضور نصف به اضافه يك اعضاي انتخاب شده، جلسات تشكيل مي*شود و رسميت مي*يابد.

Sination
09-12-1389, 01:41 قبل از ظهر
دستورالعمل نقل و انتقال ورزشکاران رشته موتور و اتومبیلرانی سال 1390

دستورالعمل نقل و انتقال ورزشکاران رشته موتور و اتومبیلرانی سال 1390
1- هر گونه نقل و انتقالات ورزشکاران در سطح کشور بر اساس عقد قرار داد بین باشگاها و هیاتهای ورزشی برابر این دستور العمل باید صورت گیرد.
2- کلیه ورزشکاران معرفی شده بایستی دارای قرار داد رسمی با باشگاه مربوطه بوده و با هیچ باشگاه دیگر دارای قرار داد نباشد
3- چنانچه ورزشکاری در هیچ یک از مسابقات رسمی باشگاهها شرکت نداشته باشد و قرار دادی نیزبا هیچ باشگاهی نداشته باشد آزاد محسوب می گردد و می تواند در هر زمان با رعایت موارد نقل و انتقالات به عضویت باشگاه یا تیم های ورزشی و دستجات آزاد در آید .
4- چنانچه باشگاهی به دلایلی منحل گردد یا تیم ورزشی خود را منحل نماید ، ورزشکار آن باشگاه آزاد شناخته می شود
5- انتقال موقت ورزشکار به باشگاه دیگر با موافقت طرفین میسر خواهد بود و توافق ایشان بطور موقت می تواند برای حداقل یکسال باشد .
6- چنانچه قرار داد تنظیمی رسما در هیات استان متبوعه ثبت نشده باشد حضور بازیکن در باشگاه و تیم مربوط غیر مجاز تلقی می شود.
7- در صورت اختلاف بین باشگاهها و هیات های ورزشی بر سر ورزشکار یا مربی کمیته حل اختلاف فدراسیون به عنوان مرجع تصمیم گیری رای نهایی را صادر خواهد کرد.
8- باشگاهها می تواند به صورت یک طرفه قرار داد خود را با ورزشکار را فسخ نماید؛ حسب قرار داد باشگاه متعهد به انجام تعهدات خود باشد
9- کلیه باشگاهها و تیم های ورزشی موظفند یک ماه قبل از نقل و انتقالات فدراسیون نسبت به تسویه حساب با ورزشکاران خود اقدام نماید در غیر اینصورت مجاز به عقد قرار داد با بازیکن جایگزین نمی باشند .
10- قرار دادها می بایست در چهار نسخه تنظیم می شود که پس از ثبت در هیات استان یک نسخه به فدراسیون ، یک نسخه به تسلیم ورزشکار ، یک نسخه در هیات استان و یک نسخه در باشگاهها گذاشته شود .
11- ورزشکاران بومی هر استان می بایست از استان مرتبط شرکت نماید و در صورت انتقال به استان دیگر می بایست رضایت هیات استان را جلب نماید .
12- هر ورزشکاری که در اولین دوره مسابقات شرکت می نماید می بایست تا پایان سال از همان استان شرکت نماید در صورت انتقال به استان دیگر رضایت هیات را می بایست جلب نماید .
13- هر ورزشکار آزاد بومی در صورت شرکت از استان دیگر در مسابقات می بایست به مدت شش ماه در استان مربوطه اسکان داشته باشد و رضایت هیات استان خود را جلب نماید .

14- چناچه ورزشکاری قبل از پایان قرارداد بخواهد به باشگاه جدید منتقل گردد ، موافقت دو باشگاه نیاز است و 5% مبلغ مورد توافق دو باشگاه از سوی باشگاه قدیم به فدراسیون پرداخت می گردد .
15- زمان نقل و انتقالات ورزشکاران رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی 15/12/89 لغایت 15/02/1390 می باشد .
ضمنا 20% مبلغ مورد توافق بین باشگاه و ورزشکار که کتباً باید مشخص شود به فدراسیون پرداخت شود که از این مبلغ 15% به هیات استان پرداخت خواهد شد .
لازم به یادآوری است در صورت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نقل و انتقالات می تواند به آیین نامه باشگاههای ورزشی فدراسیون مراجعه نماید .
فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

kheyri
09-12-1389, 10:18 قبل از ظهر
باز هيچ دخلي به موتور ريس نداره .
بدبختر از اينيم كه فكر ميكردم.
چرا..............

حسـن
09-12-1389, 11:13 قبل از ظهر
اصفهان میشه موتورم را عضو فدراسیون کنم به نظرتون میارزه ؟؟
100 هزینه ثبت نام - حدود 300 هم خرجgps که بدونن همیشه کجاو و چنتا میرم :27::wall3:

Alireza
09-12-1389, 12:32 بعد از ظهر
به نظر من میارزه دیگه ترس و لرزی هم نداری

mohamad javad
09-12-1389, 06:14 بعد از ظهر
این جی پی اس کار خوبیه ها؛
همیشه میفهمن کجایی حتی میتونن بهش محدوده بدن که بیشتر از اون موتور خاموش شه؛
نمیدونم با وجود این همه امکانات چرا انقدر میترسن از موتور ریس؛
حداقل فدراسیون عین آدم کار کنه؛ نخواستیم آزاد کنن؛

Xotic_X_tremist
02-01-1390, 12:36 بعد از ظهر
سری اول حکم و پلاک های هیئت تهران هم بالاخره اومد!! اعلام کردن که فقط به برگه سبز و تملیکی سنگ نخورده تردد میدن ( که مطابق معمول استثنا هم زیاده!!). مدارک لازم برای ثبت نام رو هم که میدونید (گواهینامه، پایان خدمت، عدم سوء پیشینه و اعتیاد، 2 نفر ضامن که یا کارمند دولت باشن یا جواز کسب داشته باشن، تائیدیه از مسجد یا بسیج محل و فیش واریزی مبلغ ثبت نام+بیمه تکمیلی ) هیئت 3 تا ضابط داره که تو شهر میچرخن، قبل از عید به حدود 20 نفر هم پلاک دادن.پلاک ها 4 رقمی و بدون عکس هستن. تو حکم ها مسیر و زمان قید شده و به مهر و امضای آقایان ساجدی نیا و میرکاظمی، رئیس جدید هیئت تهران رسیده. گفتن نیم ساعت قبل و بعد تمرین موتوری نباید تو خیابون باشه،پلاک موتورهایی که صدای اگزوزشون مزاحمت ایجاد میکنه یا خارج از مسیر حرکت میکنن، برداشته میشه و باهاشون برخورد میشه. روزهای تمرین: یکشنبه، سه شنبه و جمعه ساعت 10 تا 3 بعد از ظهر. گفتن حضور و غیاب خیلی جدیه و هر کسی غیبت کنه حذف میشه ( با این حساب باید یه حقوقی هم بدن چون بچه هایی که شاغل هستن با حساب 2 روز مرخصی در ماه باید کارشون رو ول کنن و هئیت رو بغل کنن!) . مربی آقای احمد عشقی هستن. هزینه ثبت نام در سال جدید هم اون چیزی که فعلا گفتن، اگه اشتباه نکنم یا 280 تومن یا 380 تومن هستش که میشه مجموع هزینه ثبت نام و بیمه.

kheyri
02-01-1390, 01:10 بعد از ظهر
شرمنده به جا پايان خدمت اشتغال به تحصيل قبول ميكنن.
بعد يعني حتما بايد تو اون 3 روز سر ساعت اونجا باشي نميشه كه ؟!

Xotic_X_tremist
02-01-1390, 02:26 بعد از ظهر
شرمنده به جا پايان خدمت اشتغال به تحصيل قبول ميكنن.
بعد يعني حتما بايد تو اون 3 روز سر ساعت اونجا باشي نميشه كه ؟!
بله، اشتغال به تحصیل و خدمت هم قبول میکنن. اینجوری گفتن به ما، حالا حضور غیاب چقدر سفت و سخت باشه، نمیدونم! اولین تمرین که خیلی هم رسمی نبود 12/20 برگزار شد که بعدش هم با بچه ها رفتیم مجلس ختم پدر آقای شهریاری، نائب رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری.

king2002
02-01-1390, 03:11 بعد از ظهر
همه رو بگو دیگه - درباره هیئت و چهارشنبه سوری

Xotic_X_tremist
02-01-1390, 03:53 بعد از ظهر
من كه چيزى يادم نمياد جناب king! ;)

Sination
02-01-1390, 04:03 بعد از ظهر
سری اول حکم و پلاک های هیئت تهران هم بالاخره اومد!!
جمعه چند تا cbr اومده بودن کارتینگ که 2 تاشون با پلاک بود

اعلام کردن که فقط به برگه سبز و تملیکی سنگ نخورده تردد میدن

یعنی چی ؟!.. خوب اینجوری که خیلی کم می تونند عضو بشن .. من با اقای ده پهلوان صحبت کردن گفتش که به اماراتی هم عضویت میدن

280 تومن یا 380

وزهای تمرین: یکشنبه، سه شنبه و جمعه ساعت 10 تا 3 بعد از ظهر

گواهینامه، پایان خدمت، عدم سوء پیشینه و اعتیاد، 2 نفر ضامن که یا کارمند دولت باشن یا جواز کسب داشته باشن، تائیدیه از مسجد یا بسیج محل و فیش واریزی مبلغ ثبت نام+بیمه تکمیلی

شرایطش خیلی واقعه باحاله ...لابود هم پیست کارتینگ تمرینات برگزار میشه ؟!؟! به نظر من که کسی نمیاد این همه پول بده این همه که شرایط داشته باشه .. اگزوزش صدا نده و نیم ساعت هم قبل و بعد تمرین تو خیابون نباشه و بیاد و عضو بشه .. :25r30wi:
همون کانون شرف داره به اینا ..

mohamad javad
02-01-1390, 05:15 بعد از ظهر
نه بابا! همش هارتو پورته

nOviA
02-01-1390, 08:01 بعد از ظهر
صدای اگزوز و بودن و نبودن کسی رو که نمیتونن در بیارن. در کل این همه وقت و هزینه واسه 1 ساعت اونم تو اون پیست اصلا نمیارزه. پیست willow spring اینقدر شرایط نداره که اینا واسه یه پیست زپرتی اینطوری میکنن.

sirn
02-01-1390, 09:44 بعد از ظهر
صدای اگزوز و بودن و نبودن کسی رو که نمیتونن در بیارن. در کل این همه وقت و هزینه واسه 1 ساعت اونم تو اون پیست اصلا نمیارزه. پیست willow spring اینقدر شرایط نداره که اینا واسه یه پیست زپرتی اینطوری میکنن.
حالا پیست زپرتیشون جای خود .....مثلا این موتورا چی هست که اینقدر جو گرفتشون..به پیر به پیغم بر قسم موتوره حالا کمی حجم سیلندرش بالاتره ....خدا خرو شناخته بهش شاخ نداده اگه اینا قدرت امریکا داشتند خون مردم کل دنیا تو شیشه میکردن... اخه نمیتونن مدیریت بکنند خوب کاسه کوزه جمع کنند دیگه
-محدوده طرح ترافیک .. محدوده زوج و فرد .. محدودیت تردد موتورسیکلت ................خوب خونه بخابند بگن هیچ کس حق تردد داخل کشور نداره..................... خداوند صبر را بدهد به ما و عقلو به بی عقلها..:sumo:

ali faghfouri
02-01-1390, 09:57 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
دو ساعت تایپ کردم ولی چون بعدا نگن باغچه خودشو بیل زده پاک کردم فقط یه جمله :
جمش کنن این آشغال دونی رو با این شرایط .

kheyri
02-01-1390, 11:07 بعد از ظهر
نميدونم جريانش چيه نميدونم چرا تو ايران رو موتور اينقدر گيرن.
امروز با يكي بحث شد گفت به خاطر منافع خودشون ؟چه منافعي آخه موتور سواري داره ؟
تو ضامنو از كجا پيدا كنم اونم دولتي ؟
گرفتار شديما؟!

Kenji
02-01-1390, 11:09 بعد از ظهر
تو ایران کسی چیزی رو جمع نمی کنه. همه دارن حال می کنن دور هم خوشن دیگه

king2002
02-01-1390, 11:31 بعد از ظهر
یه آدم خیری به ما گفت که اسم رییس هیئت رو تو عکس های گوگل سرچ کن !!
شما این کار رو نکنیدها !!
:bargh:

Sination
03-01-1390, 12:01 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان دو ساعت تایپ کردم ولی چون بعدا نگن باغچه خودشو بیل زده پاک کردم فقط یه جمله : جمش کنن این آشغال دونی رو با این شرایط .

بگو داش علی حرفتو
من و بقیه استفاده میکنیم :sarma:

mohamad javad
03-01-1390, 12:07 قبل از ظهر
یه آدم خیری به ما گفت که اسم رییس هیئت رو تو عکس های گوگل سرچ کن !!
شما این کار رو نکنیدها !!
:bargh:
بابا دیگه 2ساله همه فهمیدن؛

Alireza
03-01-1390, 12:08 قبل از ظهر
اسمش چیه بگین ما هم سرچ کنیم

kheyri
03-01-1390, 12:08 قبل از ظهر
یه آدم خیری به ما گفت که اسم رییس هیئت رو تو عکس های گوگل سرچ کن !! شما این کار رو نکنیدها !!
الان گرفتم منظور از منافع شخصي چي بود :دي
لامصب همش هيتلر بود به زور تك و توك بازشون كردم

Sination
03-01-1390, 12:11 قبل از ظهر
یه آدم خیری به ما گفت که اسم رییس هیئت رو تو عکس های گوگل سرچ کن !! شما این کار رو نکنیدها !!

اوه اوه اوه !!!

صحنه را دیدم..

Xotic_X_tremist
03-01-1390, 12:12 قبل از ظهر
اول گفتن همه ميتونن عضو بشن ولى فقط به سند دارها تردد ميدن، حالا در آينده چى ميشه نميدونم. ولى فكر ميكنم در نهايت مثل حكم هاى فدراسيون به اكثريت يا حداقل به اون استثناها(!) تردد بدن. با حضور غياب كردن براحتى آمار همه رو ميگيرن مثل تمرين هاي فدراسيون. تمرين ها تو پيست بزرگ با هماهنگى فدراسيون برگزار ميشه. يه سرى قوانين و شرايط گذاشتن، حالا بايد صبر كرد و ديد در آينده چى ميشه. اگه واقعا تمرين ها منظم برگزار شه و درگير مسائل جانبى و حاشيه اى نشن كه خيلى عاليه. در هر صورت ما همين يه پيست رو داريم، حالا به قول دوستان بدرد نخور و زپرتى، فعلا كه شرايط اينجوريه و كسايى كه ميخوان تو پيست ***زن يه جورايى بايد با اين اوضاع كنار بيان. ما يه تمرين جمعه ها رو ميخوايم كه اونم اين همه وقته بدون حكم و اين داستان ها رفتيم و اومديم، حالا بايد ببينيم از الان به بعد كه پيست در اختيار هيئت هستش، چى ميشه. كانون هم داستان خودش رو داره كه جناب king در جريانش هستن. *

ali faghfouri
03-01-1390, 09:23 قبل از ظهر
بگو داش علی حرفتو
من و بقیه استفاده میکنیم :sarma:
بی خیال سینا جون
آخر تابستون بهتون یه خبر خوب میدم اون موقع میگم قصه از چه قرار بوده و اینا میخوان محدودیت موتورسواری رو تا کجا برسونن.

kheyri
03-01-1390, 10:09 قبل از ظهر
تابستون چرا ؟
تا اون موقع آدم هزارتا فكر ميكنه !؟:دي

ali faghfouri
03-01-1390, 03:07 بعد از ظهر
تابستون چرا ؟
تا اون موقع آدم هزارتا فكر ميكنه !؟:دي
عادت ندارم تا کاریو کامل نکردم جار بزنم. هر کی یه اخلاقی داره دیگه.

Ramin
25-01-1390, 10:12 قبل از ظهر
سلام، کسی میدونه فردا موتور سنگینا برای تمرین میان پیست؟
مرسی

nOviA
25-01-1390, 08:07 بعد از ظهر
ما داریم میریم. معمولا هر هفته هستن

kheyri
02-02-1390, 01:55 بعد از ظهر
ميبينم كه امروز برا خودش فيلمي بود .
طرف برگشته ميگه هركي ايست داديم وانسه ميزنيمش .
ميگفت حكما بايد بره برسسي شه .
كلا از تو ايران بودن حالم بهم خورد .
يارو خودش چشش مونده بود رو اون gsx1400 داشت خودشو پاره ميكرد اونو بگيره كه چيز خورد .
ساعت 11.30 اينا بود يه cbr گفت مدارك ندارم اينا دلم شور ميزد. بنده خدا دلش الكي شور نميزد.

king2002
02-02-1390, 02:00 بعد از ظهر
ميبينم كه امروز برا خودش فيلمي بود .
طرف برگشته ميگه هركي ايست داديم وانسه ميزنيمش .
ميگفت حكما بايد بره برسسي شه .
كلا از تو ايران بودن حالم بهم خورد .
يارو خودش چشش مونده بود رو اون gsx1400 داشت خودشو پاره ميكرد اونو بگيره كه چيز خورد .
ساعت 11.30 اينا بود يه cbr گفت مدارك ندارم اينا دلم شور ميزد. بنده خدا دلش الكي شور نميزد.
هر کی وانسه میزنیمش هر کی وایسه موتورشو میگیریم :121fs725372:

معلومه دیگه وقتی به اماراتی یواشکی حکم میدن بایدم بررسی شه (از الطاف هیئت جدیده دیگه)
قبلا که هیئت منحل بود و همه بی حکم میومدن اوضاع بهتر بود
حالا که نماینده پلیس امنیت میاد سر تمرین اوضاع بدتره

mehrdad.
02-02-1390, 03:58 بعد از ظهر
باز بگیر بگیر بود....خدا لعنتشون کنه..نمیزارن ما جوونا یه تفریح و ورزش سالم انجام بدیم
تفریح کل مملکت شده قلیون:24::24::24:

با این روند اینا هر سی سال دو سی سی رو آزاد میکنن:297:

قربونت برم امام زمان زودتر بیا....موتورسنگین آزاد شه:happy4:

Sination
02-02-1390, 04:17 بعد از ظهر
اقا چی بوده دوستان ؟ امروز چه خبر بوده (کامل بگین)

nOviA
02-02-1390, 05:58 بعد از ظهر
امروز همت رو هم بسته بودن و یه R1 آبی گرفتن. جلوی پیست هم مامور ریخته بود اما من ندیدم کسی رو گرفته باشن. یا همه در رفتن یا از در پشتی فرار کردن. منم با دربی تا میتونستم جلوی مامورا red line گاز میدادم. چپ چپ نگا میکردن اما نمیتونستن گیر بدن:25r30wi::1tongue:

mehrdad.
02-02-1390, 06:03 بعد از ظهر
منم با دربی تا میتونستم جلوی مامورا red line گاز میدادم. چپ چپ نگا میکردن اما نمیتونستن گیر بدن

آی که چه سوژه ای بوده..کاش اونجا بودم:icon_pf (3)::4chsmu1:

در مورد اینکه یارو گفته فرار کنید میزنم.......
غلط کرده....قپی اومده...مگه بکار گیری سلاح الکیه:3ztzsjm:
تو یکسری موارد خاص میشه استفاده کرد..[Only registered and activated users can see links]شاید تیر هوایی میزد [Only registered and activated users can see links]ولی مطمئن باشید نه جراتش رو داره نه پشتوانه قانونی که به سمت نفر شلیک کنه:3:[Only registered and activated users can see links]

nOviA
02-02-1390, 06:11 بعد از ظهر
بساط پهن کرده بودن موتور سنگین بیاد....دربی اومد:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

Ramin
02-02-1390, 06:20 بعد از ظهر
امروز حدود 2:30 تو صدر نزدیک کاوه هر دو طرف رو مامورا ترافیک کرده بودن هرچی موتورسنگین بی مدارک بود میگرفتن، دوستان ا م ارا تی سوار خیلی مراقب باشن....

mohamad javad
02-02-1390, 06:22 بعد از ظهر
آخ چه حالی میده با موتور برگه سبز دار و با حکم تردد بری اونجا گیر بدن ضایع شن؛ پول ندارن سنگین بخرن می خوان با موتور بقیه حال کنن

mehrdad.
02-02-1390, 06:39 بعد از ظهر
هوا خوب شده برای موتورا نقشه کشیدن....
با برگه رو هم که میگیرن....تا استعلام شه از گمرک:vardane:

Classified
02-02-1390, 06:48 بعد از ظهر
جریان اماراتی چیه؟؟ چرا درست نمی نویسین؟

kheyri
02-02-1390, 08:05 بعد از ظهر
اره همه از در كراس رفتن .چه وضشه بابا يه دفعه بيان وضعيت اين موتوراي بدون مدارك مشخص كنن.

mehrdad.
02-02-1390, 08:21 بعد از ظهر
آقا یک سوال میدونم اینجا جاش نیست..
موتور برگه تملیکی یا برگه سبز رو بیمه میشه کرد؟:hanghead:

king2002
02-02-1390, 08:28 بعد از ظهر
به به چه خبر بوده امروز !!
معلوم نیست پشت قضیه چیه - از یه طرف ساجدی نیا پای حکم ها رو امضا کرده از یه طرف بگیر بگیره - !!!
شاید میخوان همه رو مجبور کنن بیان هیئت ثبت نام - !!!

آقا یک سوال میدونم اینجا جاش نیست..
موتور برگه تملیکی یا برگه سبز رو بیمه میشه کرد؟:hanghead:
میشه

nOviA
02-02-1390, 08:30 بعد از ظهر
امراتی یعنی اینکه موتور از امرات اومده و هیچ مدارکی(برگ سبز گمرکی یا برگه ی تملیکی) نداره. در واقع کالای قاچاق محسوب میشه.

بیان ثبت نام کنن که شناسایی بشن موتورشونو بگیرن؟!

mehrdad.
02-02-1390, 08:37 بعد از ظهر
یه موتور امارا..تی رو میخواستن بگیرن...اونم پیچونده:3:

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:34 PM ----------

بیاید بریم جلوی پیست تحسن کنیم:vahidrk::vardane:
بعد دعای فرج بخونیم...:25r30wi:
فکر نکنم بجز خود امام زمان کسی بتونه این وضعیت شلم شوربارو رو درست کنه

kheyri
02-02-1390, 09:53 بعد از ظهر
خيلي باحال فرار كرد يارو اومد سوئيج بكش بيرون زد رو دستش باي باي

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

اخه همرو كجا ثبت نام كنن .10 موتور ميفته تو پيست ميخورن به هم .:crazy:
فقط بايد بريد رياست جمهوري شايد را بيفته .:consoling2:
رو رهبريم ميتونيد فكر كنيد:25r30wi:

Alireza
02-02-1390, 10:12 بعد از ظهر
امروز خیلی بگیر بگیر بود محل ما (امام حسین) یه دونه r6 و یه بندیت و یه رپسول گرفته بودنو تو محل میچرخیدن گاز میدادن

Sination
02-02-1390, 11:51 بعد از ظهر
مرسی ازین که کامل توضیج دادید واقعا ...

تمرین برگزار شده ؟

nOviA
03-02-1390, 12:04 قبل از ظهر
آره. این جریانا بعد از تمرین اتفاق افتاد. در واقع آخرای تمرین بود. دور آخر رو کلاس 600 به پایین داشت میزد که 1000 سی سی ها در رفتن بیرون.

Xotic_X_tremist
06-02-1390, 06:39 قبل از ظهر
به به چه خبر بوده امروز !!
معلوم نیست پشت قضیه چیه - از یه طرف ساجدی نیا پای حکم ها رو امضا کرده از یه طرف بگیر بگیره - !!!
شاید میخوان همه رو مجبور کنن بیان هیئت ثبت نام - !!!

وايساده بودن پشت در ميگفتن هر كى سند و حكم داره بياد بره! بچه ها ميگفتن دنبال يكى از بچه ها تا پيست اومدن، برگشتنى هم همت و صدر رو بسته بودن، خلاصه چندتايى موتور گرفتن. سه شنبه هم كه رفتيم تمرين تا ورودى پيست افتادن دنبالمون! اگه اين وضع ادامه پيدا كنه حرف شما درسته، ميخوان فقط كسايى كه پلاك دارن بيان تمرين،.حالا ببينيم اين هفته چى ميشه.*

mehrdad.
06-02-1390, 01:52 بعد از ظهر
مطمئن باشید..فدراسیون یا هیئت کاملا با این آقایون هماهنگ هستن:wall3::khak:
و بقول معروف سرشون تو یه آخوره....بلانسبت بعضی از بچه های کاردرستش

ali faghfouri
06-02-1390, 05:31 بعد از ظهر
همشون از یه ابشخور آب میخورن.... فقط.....

kheyri
06-02-1390, 11:02 بعد از ظهر
اين جمعه وضعيت سفيده ؟!

sirn
09-02-1390, 09:47 بعد از ظهر
خوب تو این چند روز 8 تا موتور سنگین گرفتن و 4 تا کراس و یک عدد atv ............
امروز هم یکی از دوستانم تو مسیر تقاطع چمران . نیایش شاهد تصادف cbr1000 با 206 بوده که بعد برخورد از پشت موتور با ماشین ... ماشین منحرف و واژگون میشه ... البته موتور دو ترک بوده و راکب علارغم داشتن لباس و کلاه و ... به سختی مجروح شده بوده که با اورژانس انتقالش میدن..
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Sination
09-02-1390, 09:50 بعد از ظهر
یا علی !!!
یعنی چی ؟
یعنی موتور انقدر سرعت داشته از پشت میزنه به 206 اونم واژگون میشه ؟!؟!
دقیق تر میشه توضیح بدید؟

sirn
09-02-1390, 09:54 بعد از ظهر
والا مثل اینکه سرعتش خیلی زیاد بوده رفیق ما میگفت با سرعت 110 تا داشته میرفته که این بابا با سرعت از کنارش رد شده و نتونسته بوده کنترلش کنه .

Sination
09-02-1390, 09:59 بعد از ظهر
!!!!
آخه یعنی چقدر سرعت داشته که زده بعدش 206 چپ شده !!! خیلی حرفه ها !!

kheyri
09-02-1390, 10:02 بعد از ظهر
دقیقا من اونجا بودم .داشتم میرفتم نمایشگاه. یکی نیست بگه اخه مرد مومن با اون سرعت میرن تو اون شلوغی نسبت به سرعت ..شکر موتوری هیچیش نشده بود ما که رفتیم بالا سرش میگفت هیچیم نیست بنده خدا رفیقاش فقط 15دقیقه دنبال وانت بودن به وانتی میگفتی موتور وانتی موتور میدید بیخیال میشد.ناراحت نشیدا ولی بعضیها شعور جلبک بازم میگم ناراحت نشید .اونجا جا قیلم و عکش گرفتن به جا کمک یا باز کردن راه .
بعد تصادف سر دو راهی بود 206 از ÷شت که میزنن بهش میگیره سمت چپ بعد میخواست بره تو شکم ماشین میگره اینور که چ÷ میکنه موتور باحاش میره لاین راست .
روزی بود برگشتی یه تصادف دیدم سر یه نمایشگاه مزخرف

sirn
09-02-1390, 10:16 بعد از ظهر
الان حالش چطوره ...... مثل اینکه موتورشم مدارک نداشته..

kheyri
10-02-1390, 09:57 قبل از ظهر
اونجا که حالش خوب بود .موتورم نیرو انتظامی غیبش کرد . پلاک ملاک که هیچی نداشت .

Sination
10-02-1390, 11:11 قبل از ظهر

mohamad javad
10-02-1390, 02:17 بعد از ظهر
یعنی دوباره اوضاع برمیگرده به پارسال؟

kheyri
10-02-1390, 06:04 بعد از ظهر
یعنی بر میگرده !
1 ماه نتونستن خودشونو نگر دارن !

nOviA
10-02-1390, 08:46 بعد از ظهر
فکر نمیکنم مثل پارسال شه. آتیشش یکم داغ میمونه بعد میخوابه. در هر صورت هیئت قوانین جدیدی خودشو وضع کرده و طبق همون جلو میره. قبلنم موتور سنگین هارو میگرفتن و چیز جدیدی نیست. حالا یکم سفت تر شده. البته راهنمایی رانندگی هم قوانینشو سفت تر کرده. هم برای موتور هم برای ماشین.

جمعه ی این هفته کسی پیست رفت؟ خبری بود؟

ghost.rider1
10-02-1390, 09:14 بعد از ظهر
چی شد؟:hanghead:206 می خواسته موتورو رد کنه چپ شده؟

nOviA
10-02-1390, 09:23 بعد از ظهر
206 پشتش داغون شده. چطوری میخواسته موتورو رد کنه؟ :wall3:

موتور از پشت زده بهش. سرعتش بالا بوده. 206 هم انگار میخوره به جدول و چپ میکنه.

Ramin
10-02-1390, 09:47 بعد از ظهر
سلام
این هفته ماشینهای کلاسیک بودن.... چندتا موتورسنگین اومدن رد شدن ولی خبر خاصی نبود

kheyri
23-02-1390, 06:48 بعد از ظهر
بربچ هفته بعد تمرین هست یا نه !

danial-sdt
23-02-1390, 07:31 بعد از ظهر
جمعه دیگه اگر اشتباه نکنم پیست ازادی مسابقات کارتینگه

kheyri
29-02-1390, 07:43 بعد از ظهر
چه خبر بود امروز ! حداقل قبلش یه ندایی به ما میدادید!
کسی اینجا نبوده که رفته باشه!

mohamad javad
29-02-1390, 08:03 بعد از ظهر
چه خبر بوده؟

kheyri
29-02-1390, 09:40 بعد از ظهر
فاز خداحافظی گرفته بودن از فاتب تا کرج رفتن گشت!

king2002
21-03-1390, 06:27 بعد از ظهر
خبر جدید از هیئت اینکه هزینه ثبت نام از 380 تومن به 200 تومن کاهش یافت.

حسـن
21-03-1390, 06:57 بعد از ظهر
دوستان کسی در مورد باشگاه موتور سواری س.پ . ا.ه چیزی میدونه؟؟
اخیرا چنتا موتور با این پلاک دیدم

Ramin
26-03-1390, 01:38 بعد از ظهر
سلام
فردا پیست خبری هست؟

kheyri
17-04-1390, 04:17 بعد از ظهر
چه خبرا تميرن برگزار ميشه ؟تور در راه نسيت ؟كلا نخبر؟

kheyri
21-05-1390, 09:53 بعد از ظهر
خبري نيست

ASHKAN
27-05-1390, 11:16 بعد از ظهر
سلام
من میخواستم با موتور خودم بیام و نیگاه کنم تمرینات سنگین سوارارو:interview:

اونجا پارکینگ هست من موتورو توش بذارم ؟
تماشاچی راه میدن:mad_majidonline:
اصلا الان کسی میره پیست؟

Kenji
27-05-1390, 11:22 بعد از ظهر
اشکان جان سلام جواب تمام سوالاتت بله.

Sination
29-05-1390, 06:35 بعد از ظهر
خبر جدید اینکه از پیست کوهسار دیگه نمیشه استفاده عمومی کرد ..
جمعه رفتم میگه باید کارته چیچی داشته باشی .. گفتم بدو بابا

Kenji
29-05-1390, 06:37 بعد از ظهر
خوب برو کارت چی چی رو بگیر دیگه

حسـن
29-05-1390, 07:51 بعد از ظهر
هییت اصفهان هم دوستان مستحضر هستند کیلو کیلو داره بچه ها را میفروشه:vardane:

nOviA
29-05-1390, 08:30 بعد از ظهر
حسن جان موقعی که ثبت نام کردی چرا آدرس رو درست دادی؟! شماره تلفن هم نباید درست بدی.

حسـن
29-05-1390, 09:09 بعد از ظهر
تو زندگیم یبار میخاستم صادق باشم !! و کار قانونی و صحیح باشه [Only registered and activated users can see links]
آدرس را درست دادم اما هیچ وقت خونمون موتور نگهداری نمی کنم
همیشه آویزون همسایه ها میشم هیچ وقت دلم درست نبوده تو خونه موتور اماراتی نگه دارم
البته بیشتر هماسیه هامون باهامون فامیلن !!

kheyri
29-05-1390, 09:14 بعد از ظهر
امارشو در بيار ببين يه دفعه اصفهان ايجوري شد؟!؟

Kenji
30-05-1390, 01:30 قبل از ظهر
دوستان درسته هیئت نه پایان خدمت می خواد نه گواهی نامه. آره؟

جز مدارک نبود!

Alireza
30-05-1390, 02:15 قبل از ظهر
نه درست نیست جفتشم میخواد

Reza
30-05-1390, 02:17 قبل از ظهر
کارت پایان خدمت رو برای چی میخوان؟:25r30wi:

Kenji
30-05-1390, 02:36 قبل از ظهر
آره الان چک کردم تو مصاحبه ی رییس رود ریس نوشته بود می خواد

kheyri
24-06-1390, 06:31 بعد از ظهر
حالي ميكنيد با تور و مسابقه.
اينجا كسي هست ثبت نام كرده باشه .

Babak
25-06-1390, 11:09 قبل از ظهر
دوستان درسته هیئت نه پایان خدمت می خواد نه گواهی نامه. آره؟
برای ریس گواهینامه می خواد ولی برای کراس گواهینامه نمی خواد:29:.
پایان خدمت لازم نیست برای هیچ کدام.:acigar:

Babak
28-06-1390, 12:47 قبل از ظهر
:sleep:

esi_nana
31-06-1390, 01:32 قبل از ظهر
سلام دوستان
راجع به مسابقه برای موتورهای اسپرت در کلاس بندی های مختلف ، 08/07/90 در پيست آزادي خبري داريد.
به عشق موتور ميخوام از جنوب بيام. بي زحمت اگه آماري داريد يه اطلاع به ما بدين.
چندتاسوال؟؟
لطفا آدرس كامل پيست؟آيا با خانواده واسه تماشاي مسابقات ميتونيم بيايم؟

kips
01-07-1390, 07:46 قبل از ظهر
اتوبان تهران کرج ورودی غربی ورزشگاه ازادی پیست اتومبیلرانی تابلو داره میتونی با مترو کرج بیایی و ایستگاه ورزشگاه پیاده شی تاکسی داره دربست میگیری 2500 تومن میارنت جلو پیست. البته که با خانواده میتونین تشریف بیارین

Sination
04-07-1390, 06:31 بعد از ظهر
موتور ریس به مناسبت روز نیروی انتظامی
شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۰ ([Only registered and activated users can see links])

مسابقه قهرمانی انتخابی موتور ریس استان تهران
جمعه ۸ مهر ۱۳۹۰ ([Only registered and activated users can see links])

kips
05-07-1390, 01:23 قبل از ظهر
امروز دوشنبه 4 مهر هم مسابقه سرعت در پیست انجام شده کسانی که خبر از نتایج دارنداعلام کنند.البته نمی دونم میشه اسامی رو گفت یا نه؟شاید بعضی از دوستان تمایل نداشته باشن اسم شون اینجا گفته شه.حالا اسم هم نگفتین مشکلی نیست تعداد موتور ها رو بگین.کلاس 400 و 600 و 1000 بوده

kheyri
03-10-1390, 10:13 بعد از ظهر
آقا خدا بخواد تمرین کی هست یه 2-3 هفته ای ما هی میریم خبری نیست

kips
22-10-1390, 09:57 بعد از ظهر
تمرینات شروع شده است.

salahshor
22-10-1390, 11:39 بعد از ظهر
تایید میشه

02109002
03-11-1390, 01:09 بعد از ظهر
مسئولین هیات موتور سواری

مسئول کمیته موتورکراس : مجتبی رحیمی

دبیر موتورکراس : اسماعیل قیاسی

روابط عمومی : محمد جهانشاهی صدری

مسئول آموزش : مجتبی رحیمی

دبیر موتور اسپرت ( ریس) : محمد حسن نظری

مسئول فنی : جواد جلیلوند

مسئول آموزش : سیامک قلعه سری - تومیک بانوسیان

مسئول برگزاری مسابقات : احمد شیخ سفلی

مسئول بازرسی : احمد تبریزی

دبیرکمیته : محمد حسین خرم دلشاد

مسئول آموزش : محمود قربانی

مسئول تدارکات : حسین فضلی

مسئول بازرسی : کاظم علی مینائی

مسئول فنی : حسن فیوضی

مسئول روابط عمومی : مرتضی چاکر حسینی

مسئول امور پزشکی و ایمنی : حسن فیوضی

مسئول آمار : حسن فیوضی

مسئول برگزاری مسابقات : سعید رنجبر

شرایط عضویت موتور سواری:

مبلغ عضویت برای رشته موتوراسپرت ( ریس ) مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور کراس مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور تریال مبلغ ۸۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته چهارچرخ مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال

مهلت عضویت برای هر رشته تا پایان سال مربوطه است .
واریز مبلغ به شماره حساب جام بانک ملت : ۶۱ / ۶۸۸۵۷۰ به نام هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان تهرانارائه اصل فیش پرداختی

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

مدارک لازم جهت ثبت نام وحکم تردد موتوراسپرت تا پایان سال۹۰ :

کپی کارت ملی - ۶ قطعه عکس ۴* ۳ - کپی شناسنامه - کپی گواهینامه - کپی کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
بیمه ورزشی ، اصل سند موتور ، رنگ موتور ، حجم موتور به cc
و ۲ معرف معتبر( دارای فیش حقوقی یا جواز کسب به همراه کارت ملی )
مدارک لازم جهت ثبت نام وحکم تردد کراس تا پایان سال۹۰ :

۴ قطعه عکس ۴*۳ - کپی شناسنامه - کپی گواهینامه - کپی کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیل
بیمه ورزشی ، نوع و پلاک یدک کش ، شماره بدنه موتور ، شماره موتور(انجین) ، رنگ موتورو حجم موتور به cc

نکته : برای ثبت نام اطفال در رشته موتور کراس رضایت نامه پدر الزامی است.

مدارک لازم جهت ثبت نام وحکم تردد تریال تا پایان سال۹۰ :

۴ قطعه عکس ۴*۳ کپی شناسنامه - کپی گواهینامه - کپی کارت پایان خدمت و یا اشتغال به تحصیلبیمه ورزشی ، شماره بدنه موتور ، شماره موتور(انجین) ، رنگ موتورو حجم موتور به cc
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــ

شرایط کلاسها

کلاس حجم موتور تعداد جلسات مبلغ (ریال) خودرو از طرف مربی آموزش

موتورکراس ۱۲۵سی سی ، ۴ ،۱,۵۰۰,۰۰۰ ، هیات ، مجتبی رحیمی
موتورکراس ۱۲۵سی سی ، ۴ ، ۱,۰۰۰,۰۰۰ ، شخص ، مجتبی رحیمی
کراس پایه ۸۰ سی سی ، ۸ ، ۵,۰۰۰,۰۰۰ ، هیات ، مجتبی رحیمی
کراس پایه ۸۰ سی سی ، ۸ ، ۳,۰۰۰,۰۰۰ ، شخص ، مجتبی رحیمی
کراس پایه ۱۲۵ سی سی ، ۸ ، ۶,۰۰۰,۰۰۰ ، هیات ، مجتبی رحیمی
کراس پایه ۱۲۵ سی سی ، ۸ ، ۳,۵۰۰,۰۰۰ ، شخص ، مجتبی رحیمی
موتورکراس ۱۲۵سی سی ، ۸ ، ۸,۰۰۰,۰۰۰ ، هیات ، مجتبی رحیمی
نیمه حرفه ای
موتورکراس آزاد ، ۸ ، ۴,۵۰۰,۰۰۰ ، شخص ، مجتبی رحیمی
نیمه حرفه ای
موتورکراس ۱۲۵سی سی ، ۲۰ ، ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ، هیات ، مجتبی رحیمی
حرفه ای
موتورکراس آزاد ، ۲۰ ، ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ ، شخص ، مجتبیرحیمی
حرفه ای
موتورتریال ، ۵,۰۰۰,۰۰۰ ، هیئت ، سعید رنجبر
موتورتریال ، ۳,۰۰۰,۰۰۰ ، شخص ، سعید رنجبر

ساعت کاری هیات استان تهران:شنبه تا چهارشنبه از ۸:۳۰ صبح تا ۴ بعد ازظهر
تلفن:۲۲۲۷۹۳۴۴-۲۲۲۵۲۱۳۵
شماره پیامک : ۳۰۰۰۵۸۱۳۲۵۲۱۳۵
فکس: ۲۲۲۷۲۴۰۳

mra680
03-11-1390, 01:44 بعد از ظهر
سلام و مرسی از نوشته ی کاملتون
:20:فقط یادم هست توی تاریخ 20/3/90 مبلغ اسپرت 150 هزار بود
جدیداً تغیر دادن؟

02109002
03-11-1390, 01:50 بعد از ظهر
آره فکر کنم
چون تو منبع (سایت هیات ) که اینطوری نوشته بود
جدا از اون 7 ماه گذشته پس مسلما" تغییر کرده

Sination
19-11-1390, 12:55 قبل از ظهر
تور ۱۹ اسفند موتورهای سنگین
این تور برای موتورهای سنگین در تاریخ ۱۹ اسفند ماه ۹۰ به مقصد دماوند برگزار خواهد شد .

اطلاعات بیشتر در آینده اعلام خواهد شد.

02109002
02-12-1390, 01:56 بعد از ظهر
اعضای همه ی رشته های اتومبیلرانی و موتور سواری استان تهران توجه داشته باشند

برای عضویت سال ۹۱ می توانند با حضور در هیات استان تهران اقدامات لازم را به عمل آورند.

Babak
02-12-1390, 03:58 بعد از ظهر
این تور برای موتورهای سنگین در تاریخ ۱۹ اسفند ماه ۹۰ به مقصد دماوند برگزار خواهد شد .ما نیز می توانیم برویم:icon_pf _15_:

aligsx
02-12-1390, 09:07 بعد از ظهر
ما نیز می توانیم برویم:icon_pf _15_:

بابک اگر مشکلی با تاریخش نداری تاپیکشو بزن بریم اونجا جالب میشه !!!

Sination
02-12-1390, 10:25 بعد از ظهر
ما نیز می توانیم برویم

بابک؟ یادت نیست اون روز با علی ازادی اینا بودیم انداختنمون بیرون ؟؟

دوستان دلشون رو خوش نکنند نمیتونند توی تور شرکت کنند
علی و کیا فکر کنم شاید بتونید برید چون واسه مسابقه ثبت نام کردین .. چند روز قبلش با نظری تماس بگیرید ..

kheyri
03-12-1390, 04:04 بعد از ظهر
سینا با ماشین میشه افتاد دنبالشون !
مسیرشون نمیدونی کجاست و ساعت چند هست

Sination
03-12-1390, 11:06 بعد از ظهر
خیر..
هنوز اعلام نشده ..
مسابقه موتور هنوز معلوم نیست چه برسه به .. این هفته که میگن مسابقه ماشینه .. هفته بعدش انتخاباته .. شاید بیوفته سال جدید ..

02109002
05-12-1390, 09:01 بعد از ظهر
فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی ج.ا.ا در نظر دارد تا نسبت به طراحی آرم جدید فدراسیون که در بر گیرنده دو رشته موتور سواری و اتومبیلرانی باشد اقدام نماید
لذا از علاقمندان که در این امر می توانند ما را یاری نمایند دعوت بعمل می آید تا طرحهای خودشان را به این فدراسیون ارسال نمایند بدیهی است به طرح انتخابی
جایزه ای به مبلغ 10.000.000 ریال ( یک میلیون تومان) تعلق خواهد گرفت.

برای ارسال طرح های خود از این فرم استفاده نمایید. ([Only registered and activated users can see links])

نکته بسیار مهم : لطفاْ طرح های خود را در فرمت های JPEG | PNG | TIF | GIF و نهایت با حجم ۵ مگابایت ارسال فرمایید

K.I.A
05-12-1390, 09:55 بعد از ظهر
هرکی این یه تومنو برد اهدا کنه به خودشون برن پیستو درست کنن!!!

mohamad javad
05-12-1390, 10:01 بعد از ظهر
نصفشو باید بدی کرایه ماشین
انقدر باید بری فدراسیون چونه بزنی تا بدن

02109002
18-02-1391, 10:10 بعد از ظهر
ریس:
دو مسابقه استانی و ۵ رالی در سطح استان

ـــــــــــــــــــ

کراس:
سه مسابقه استانی و شرکت در مسابقه آسیایی سال ۹۰ مقام پنجم تیمی و اولی ۸۵ سی سی

ــــــــــــــــــ

اتومبیلرانی:
مسابقات دیریفت ۱ مرتبه ، درگ ۴مرتبه ،سرعت ۲مرتبه و شرکت در مسابقه کشوری ۲ مرتبه - رالی خانواده جانبازان ۳ مرتبه –تهران-دماوند و شهر ری

ـــــــــــــــــ

تریال:
۱۳ مسابقه استانی

ـــــــــــــــــ

دودیفرانسیل:
۳ مسابقه استانی و شرکت در مسابقه کشوری ۲ مرتبه، درگ ۱مرتبه

ــــــــــــــــ

کلاسیک:
یکبار رالی-نمایشگاه یک مرتبه تهران

AK400
04-04-1391, 12:35 بعد از ظهر
زنگ زدم واسه ریس گفت مبلغ 100 تومن هست نه 200 تومن ... اگه واسه حکم پول اضافی خواستن اعلام میکنن :sarma:

02109002
04-04-1391, 12:41 بعد از ظهر
زنگ زدم واسه ریس گفت مبلغ 100 تومن هست نه 200 تومن ... اگه واسه حکم پول اضافی خواستن اعلام میکنن :sarma:
بله دوست عزیز

حق با شماست ، اطلاعاتی که در پست قبلی ذکر شده بود بر اساس وب سایت هیات بود که الان تغییر کرده :

شرایط عضویت موتور سواری:

مبلغ عضویت برای رشته موتوراسپرت ( ریس ) مبلغ ۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور کراس مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور تریال مبلغ ۸۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته چهارچرخ مبلغ ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال

تعرفه های جدید :

مبلغ عضویت برای رشته موتوراسپرت ( ریس ) مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور کراس مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور تریال مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته چهارچرخ مبلغ ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال

مبلغ عضویت برای رشته موتور سواری کلاسیک مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال

mostafa71
04-04-1391, 01:23 بعد از ظهر
درگ ۴مرتبه ،سرعت ۲مرتبه

دادا اسم دیگه مسابقات درگ همون مسابقات سرعت هست !!!!!!!!!!

احتمالا منظورت همون ریس بوده که توی مسابقاتش باید پیستو دور بزنی

02109002
04-04-1391, 01:26 بعد از ظهر
دادا اسم دیگه مسابقات درگ همون مسابقات سرعت هست !!!!!!!!!!

احتمالا منظورت همون ریس بوده که توی مسابقاتش باید پیستو دور بزنی

این اطلاعات برگرفته از وب سایت هیات بوده ، احتمالا" منظور نویسنده سایت همین مورد بوده .

AK400
04-04-1391, 01:50 بعد از ظهر
دوستان این عضو شدن چه قایده ای داره ؟

من فعلا سنگین ندارم ... واسه سابقه خوبه ؟ (100 درصد قصد سنگین سواری دارم ولی شاید مثلا سال دیگه ) مزایای عضویت چیه ؟

اگه فرقی نداره الکی 100 تومن ندم :1tongue:

Sination
04-04-1391, 10:50 بعد از ظهر
میتونی توی تمرین ها شرکت کنی با همین موتورت
ولی فکر نمیکنم جذابیتی داشته باشه با موتور حجم پایین پیست رفتن

bike
05-04-1391, 12:28 قبل از ظهر
سلام من سابقه سنگین سواری ندارم و موتو رفعلیم هم هیوسانگه
تصمیم به خرید سنگین داشتم که دوستان گفتن پله پله
با اقای تومیک هم صحبت کردم نظرشون این بود که با این هیو اموزش رو شروع کنم
حالا اگه من برم تمرین کلاس بندی تمرینا فرق داره یا مثلا با r1تمرین باید کنم. اخه ادم دپرس میشه اینطوری!
غیر از حق عضویت مبلغی هم برای استفاده از پیست باید پرداخت؟
اموزش با این موتور بدلیل سر خوردن لاستیک عقب مشکل ساز نمیشه؟
کلا پارسال چند نفر تو کلاس 250 تمرین میکردن؟
و هر راهنمایی که دوستان از جنبه ورزشی و اموزشی به نظرشون میرسه:30:

Sination
05-04-1391, 04:00 بعد از ظهر
میتونی با همین شرکت کنی توی تمرین ولی داغ میکنه موتورت چون باید همش بهش فشار بیاری
ساله پیش حدود 4 تا 5 تا 250 بودن
برای تمرین هم یا با کلاس 250 تمرین می کنید یا 400
لاستیک هاتو گرم کنی لیز خردنت سر پیچ کمتر میشه شاید کاملا از بین بره

Sination
18-05-1391, 04:36 بعد از ظهر
موتورسواری 8 هزار کیلومتر در مسیر خلیج فارس تا خزر

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت اتومبیل‌رانی و موتورسواری کارگران هرمزگان از طی مسیر 8 هزار کیلومتری خلیج فارس تا دریای خزر توسط تیم موتورسواری کارگران هرمزگانی در دومین تور ایران‌گردی این هیئت خبر داد.
خبرگزاری فارس: موتورسواری 8 هزار کیلومتر در مسیر خلیج فارس تا خزر

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، امیرحسین حاجی‌پور در حاشیه نشست تشریح برنامه‌های هیئت مذکور اظهار داشت: گروه پنج نفره موتورسواری طی 17 روز در دو مسیر رفت و برگشت، از بندرعباس کار خود را آغاز و پس از گذشتن از یزد، تهران، اراک، بندر انزلی، تبریز، ارومیه، همدان و شیراز و طی همین مسیر با هدف بازگشتن روز گذشته به بندرعباس رسیدند.

وی با بیان اینکه این حرکت به عنوان دومین تور موتورسواری کارگران محسوب می‌شود، یادآور شد: در نخستین تور موتورسواری کارگران نیز طی 15 روز، مسافت 5 هزار کیلومتری بندرعباس تا انزلی را در دو مسیر رفت و برگشت طی کردند.

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی کارگران هرمزگان در ادامه از آمادگی این هیئت در راستای برگزاری مسابقات موتورسواری (موتور کراس) در کلاس 250 cc و 450 cc و هم‌چنین مسابقات اتومبیل‌رانی در رشته‌های اسلالوم و رالی خبر داد.