PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Daelim 250 & دایلیم 250

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Alireza
07-01-1389, 04:11 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

مشخصات فنی

[Only registered and activated users can see links]

نوع انجین: تک سیلندر، چهار زمانه
حجم سیلندر: 247 سی سی (سانتیمتر مکعب)
قطر داخلی سیلندر: 73 میلیمتر
کورس پیستون: 59 میلیمتر
حداکثر توان: 17.3 کیلووات (23.2 اسب بخار) در 9،000 دور در دقیقه
حداکثر گشتاور: 18.9 نیوتون متر در 7،000 دور در دقیقه
حداکثر سرعت: 185 کیلومتر بر ساعت
چیدمان سوپاپ ها: 4 سوپاپ، DOHC
جعبه دنده: 5 دنده
کلاچ: چند صفحه ای غوطه ور در روغن
سیستم خنک کننده: مایع خنک
نسبت تراکم: 11.0:1
روغن انجین پیشنهادی: MOTOREX FORMULA 4T SAE 10W/40
روشن کننده: استارتر الکتریکی
سیستم جرقه زنی: CDI (ترانزیستور - ECU)
باتری: 12 ولت، 10 آمپر ساعت
دورسنج: آنالوگ عقربه ای
سرعت سنج: دیجیتال
مسافت سنج: دیجیتال
سوخت
سیستم سوخت رسانی: انژکتور محصول KAFUS
سوخت پیشنهادی: بنزین سوپر بدون سرب با حداقل اکتان 90
سطح آلایندگی: EURO 2
تجهیزات کاهش آلایندگی: مبدل کاتالیست دارد
مصرف سوخت تقریبی: 2.99 لیتر در هر 100 کیلومتر
سیستم تعلیق
تعلیق جلو: کمک دوشاخ تلسکوپی
تعلیق عقب: کمک فنر تکی (monoshock)
ترمز جلو: دو عدد دیسک 240 میلیمتری، سیلندر ترمز دو پیستونی
ترمز عقب: دیسک 130 میلیمتری، سیلندر ترمز تک پیستونی
تایر جلو: 110/70-17 , SWALLOW
تایر عقب: 140/60-17 , SWALLOW
ابعاد و اندازه ها
طول: 2،025 میلیمتر
عرض: 778 میلیمتر
ارتفاع: 1،180 میلیمتر
ارتفاع جلوی زین تا زمین: 750 میلیمتر
فاصلۀ بدنۀ اصلی تا زمین: 139 میلیمتر
فاصله محورهای دو چرخ: 1،390 میلیمتر
گنجایش مخزن سوخت: 15 لیتر
وزن خالص: 162 کیلوگرم

ویدیو معرفی رسمی دایلیم 250 | دانلود ([Only registered and activated users can see links]) | لینک کمکی ([Only registered and activated users can see links])

دانلود service manual در ضمیمه

Sination
07-01-1389, 04:27 بعد از ظهر
موتور بسیار خوبیه ولی اونی که توی کویر تحویل میده خیلی خشگل تره و طراحی رنگ رو فلاپ هاش فرق داره کلا

Kenji
07-01-1389, 04:34 بعد از ظهر
فروش نقدی این موتور 5200 هست.

Alireza
17-01-1389, 09:55 قبل از ظهر
فروش تو گمرک این موتور 5 و 400

Red Hat
31-01-1389, 07:43 بعد از ظهر
امروز یه دونه قرمزشو دیدم ولی اصلآ صدا نداشت. موتور خوبی بنظر میرسید.

Sination
31-01-1389, 09:56 بعد از ظهر
تو تهران دیدین اینا رو عکس بگیریم بییان بزارید اینجا

Kenji
01-02-1389, 11:04 قبل از ظهر
تو ولیعصر بالاتر از گمرک و اونورا هر مغازه ای یکی یه دونه گذاشته جلو درش!!!

m3hiran
08-02-1389, 06:13 بعد از ظهر
دیشب یه دیلیم سفید دیدم به کل نظرم در مورد این موتور عوض شد..صداش که واقعا دلنشین بود حداقل از دربی و هیو و نینجا و .. بهتر بود قیافش هم خیلی خوب بود شتابش هم واقعا خوب بود چون طرف اومده بود ولیعصر موتور رو اب بندی کنه بره 100 دور دیدمش
دعا کنید مگلی هم همچین صدایی داشته باشه واقعا عالی بود صداش بعید میدونم طرف به اگزوز دست زده باشه چون معلوم بود دیروزش موتور رو گرفته پلاستیکاش رو باز کرده اوردش بیرون چون بوی نویی میداد :دی

Alireza
08-02-1389, 08:17 بعد از ظهر
منم دیروز یه زرد دیدم اگزوزو خالی کرده بود صداش خوب شده بود کلا موتور خوبیه شتابشم خوب بود با این که 2 ترک بودن

Amir
08-02-1389, 08:33 بعد از ظهر
منم یه زردش رو نزدیک 4 راه طالقانی دیدم استایل جالبی داشت اینیم که من دیدم معلوم بود یکی دو روز بود که طرف تحویلش گرفته بود

Alireza
08-02-1389, 08:46 بعد از ظهر
امیر همون یارو رو دیدی که عینک زده بود؟

m3hiran
08-02-1389, 09:58 بعد از ظهر
دیلیم که فعلا تو زرد از اب درنیومده و موتور خوبیه امیدوارم بقیه هم همینطور باشن

Sination
08-02-1389, 11:29 بعد از ظهر
منم سفیدشو دیدم تو پالیزی صداشم خوب بود
یه پالس 220 آبی هم اومده بود که خیلی چیزیه باحالی بود ..
اگر مگلی اسم نمی نوشتم حتما یه 220 می خریدم

BKING
09-02-1389, 06:52 قبل از ظهر
منم دیروز یه زرد دیدم اگزوزو خالی کرده بود صداش خوب شده بود کلا موتور خوبیه شتابشم خوب بود با این که 2 ترک بودن

اگزوز خالی شه قدرت موتور کم نمی شه ؟

Red Hat
09-02-1389, 10:16 قبل از ظهر
اگزوز خالی شه قدرت موتور کم نمی شه ؟

نه.
اتفاقآ زیاد میشه.

Amir
09-02-1389, 12:35 بعد از ظهر
امیر همون یارو رو دیدی که عینک زده بود؟

آره پیرهن سرمه ای هم پوشیده بود

king2002
09-02-1389, 07:01 بعد از ظهر
این طرف چه تابلو بوده همه دیدنش :12:

Sination
20-02-1389, 10:34 بعد از ظهر
یه نکته ای راجع به دایلیم
این موتور خیلی شبیه به Honda VTR 1000 داره و من فکر می کنم از روی این موتور کپی بر داری شده

Sination
22-02-1389, 12:30 قبل از ظهر
اقا امشب یه دایلیم دیدم تو پالیزی ! اومده بود آب میوه بوخوره

دیدم از دور یه صدای خیلی خفن داره میاد اول فکر کردم موتور سنگین یا هیوسانگه که تعویض اگزوز کرده ..
بعدش دیدم دایلیمه !
دور زد و پارک کرد و رفتم سراغش
دیدم اگزوز رو عوض کرده و خیلی هم خوشگل شده بود !
موتورش هم زرد بود
و صحبت کردم و اینا و گفتش که موتور فعلا توی آب بندیه ولی باهاش 140 تا رو رفتم

و خلاصه خیلی ردیف کرده بود موتورشو ..
:24:

نیما نادری
10-03-1389, 08:57 بعد از ظهر
در مجله پلاک دایلیم رو تست کردن ..............اطلاعات فنی شم من دادم که دری وری نزنن:29:

m3hiran
11-03-1389, 10:04 قبل از ظهر
منم که خیلی وقت پیش گفتم صدای این موتور خوبه کلا تنها کسی که این وسط سرش بی کلاه مونده هیوسانگ که الان دیگه اکثرشون دارن اگزوز میندازن

نیما نادری
13-03-1389, 04:24 بعد از ظهر
امروز با این موتور زرده که تو مجله پلاک تست شده بود و اگزوز داشت دور زدم ..

ترکیب صدا کلا تغییر کرده صدای موتور باز شده و موتور مثل کامارو گاز میخوره و ترمز هاش که دیگه نگو

این موتور دخل هیوسانگ رو میاره
براش اگزوز سفارش دادم از g.p.r ایتالیا:14:

Aka
13-03-1389, 08:24 بعد از ظهر
تو خواب !
امروز یه زردشو سوار شدم ، اصلا قابل مقایسه با هیوسانگ نیست !!
نادری جون بعضی موقع ها خیلی شوخی میکنی :26:

jim-kx2
14-03-1389, 02:56 قبل از ظهر
شک نکنید که دیلیم موتور خوبیه و کیفیت بالایی داره !!
اما در عمل وقتی دو موتور همکلاس باهم رو مقایسه میکنیم برتری متعلق به تعداد سیلندر بیشتره !!! و علت, کشش بیشتر موتور دو سیلندر و دور بالا تر اونه

نیما نادری
14-03-1389, 08:37 قبل از ظهر
تو خواب !
aka جان منظور این بود وقتی شما از کشتی گرفتن با هیو توی ترافیک خسته ای و دستات درد میکنه و موتورتم داغ کرده همه چیش چسبیده به هم

دایلیم مثل کادیلاک میادو و میره .دنده هاشم فندق نمیشکنه و خیلی نرم عوض میکنه .همیشه گنده بودن یا دو سیلندر بودن مزیت نیست.همه چیز در سرعت رفتن خلاصه نمیشه که اونم دایلیم چیزی کم نداره

باید همه جوانب رو در نظر گرفت....:28:

m3hiran
14-03-1389, 01:05 بعد از ظهر
تو خواب !

aka جان همین رادیاتش واسه هیوسانگ بسه همهش که نباید به شتاب و سرعت نگاه کنیم

Red Hat
14-03-1389, 06:03 بعد از ظهر
aka جان منظور این بود وقتی شما از کشتی گرفتن با هیو توی ترافیک خسته ای و دستات درد میکنه و موتورتم داغ کرده همه چیش چسبیده به هم

دایلیم مثل کادیلاک میادو و میره .دنده هاشم فندق نمیشکنه و خیلی نرم عوض میکنه .همیشه گنده بودن یا دو سیلندر بودن مزیت نیست.همه چیز در سرعت رفتن خلاصه نمیشه که اونم دایلیم چیزی کم نداره

باید همه جوانب رو در نظر گرفت....:28:

فکر نکنم فرق هیو با دایلیم هم در این حدی که شما گفتین باشه .
من خودم دایلیم رو به هیوسانگ ترجیح میدم ولی اگه هیوسانگ مشکل داغ کردن نداشت شاید کفه ترازو به سمت هیوسانگ بود ( نظر شخصی)

نیما نادری
14-03-1389, 08:56 بعد از ظهر
فکر نکنم فرق هیو با دایلیم هم در این حدی که شما گفتین باشه .
من خودم دایلیم رو به هیوسانگ ترجیح میدم ولی اگه هیوسانگ مشکل داغ کردن نداشت شاید کفه ترازو به سمت هیوسانگ بود ( نظر شخصی)
دقیقا درسته

با اینکه هیو گرم میکنه ولی همه جای دنیا مشتری های خاص خودشو داره و صلیقه اینجا حرف آخر رو میزنه

از لحاظ راحتی سواری و فرمون پذیری و 20 کیلو وزن کمتر دایلیم برتری داره

ضمنا انجین تک سیلندر توان کمتر نسبت دو سیلندر داره که این برتری رو انجین تک سیلندر با داشتن سازه سبکتر

جبران کرده.در انجین دو سیلندر معیوب شدن هر یک از سیلندرها منجر به باز شدن جفتشون میشه که در تک سیلندر

این امر سهل تر خواهد بود.بحث رادیاتور آب بزرگ و فن خودکار و نحوه عملکرد ecu در دایلیم هم که فعلا منحصر به فرده

انجینش هم DOHC هست که از بروزترین سازوکارهای محرک سوپاپ بهره میبره و هیو هم به همین شکل هست.

من خودم عاشق هیو هستم و هیچ موتور حجم پایینی تا 250 جثه این موتور و نداره.:14:

Red Hat
14-03-1389, 09:15 بعد از ظهر
در داخل ایران آیا دستگاه دیاگ برای تنظیم ecu این جور موتور ها موجود هست؟

ولی فکر نمیکنم به این راحتی ها تنظیمش به هم بریزه !

MR.K
14-03-1389, 10:08 بعد از ظهر
حق با نیما جان هست, البته به یک نکته اشاره نشد که دایلیم انژکتور هست و دیگه نیاز به تنظیم و سرویس کاربراتور نداره, امروزه کمتر موتوری پیدا میشه که کاربراتور باشه, حتی موتور تریال هم انژکتور شده.
اگه قیمت هیو به اندازه دایلیم بود تازه میشد با هم مقایسه کرد, به نظر من مقایسه هیو با دو برابر قیمت اصلا جالب نیست, در تاپیک دیگه هم اشاره کردم که انجین هیو GT ماله خودش نیست و برای یک موتور دیگه طراحی شده و شرکت هیو برای کم شدن مخارج انجین مناسب برای gt طراحی نکرده و از انجین GV250 استفاده کرده و برای همینه که زودی داغ میکنه

نیما نادری
14-03-1389, 10:48 بعد از ظهر
حق با نیما جان هست, البته به یک نکته اشاره نشد که دایلیم انژکتور هست و دیگه نیاز به تنظیم و سرویس کاربراتور نداره, امروزه کمتر موتوری پیدا میشه که کاربراتور باشه, حتی موتور تریال هم انژکتور شده.
اگه قیمت هیو به اندازه دایلیم بود تازه میشد با هم مقایسه کرد, به نظر من مقایسه هیو با دو برابر قیمت اصلا جالب نیست, در تاپیک دیگه هم اشاره کردم که انجین هیو gt ماله خودش نیست و برای یک موتور دیگه طراحی شده و شرکت هیو برای کم شدن مخارج انجین مناسب برای gt طراحی نکرده و از انجین gv250 استفاده کرده و برای همینه که زودی داغ میکنه
دقیقا انجین کروزر توان دور بالا زیاد روندن رو نداره و همین موضوع مشهوده

همین الان تو دفتر دستگاه دیاگ gtr 250 رو دارم با اینکه هنوز موتورشو ندارم:11:

Aka
16-03-1389, 11:34 بعد از ظهر
من واقعا بدون تعصب میگم ،
جدا از قیمت ، دایلیم به هیچ وجه قابل مقایسه با هیوسانگ نیست !
بحث ترافیک رو نکنید ، چون این موتور موتور ترافیک نیست ، شما با یه GSX1000 هم تو ترافیک جوش میاری هم با این موتور ! این موتور موتوره سرعته !
من 140 km رو با سرعت میانگین 140 یه نفس رفتم ، موتور بسیار حالش خوب بود ، اصلا هم داغ نکرده بود ! تازه تو این هوای گرم !
دایلیم استیلش بیشتر استریته تا ریس ، شما میشینی انگار سوار آپاچی هستی !
موتور با وزن زیاد وقتی معنی پیدا میکنه که داری 170 80 تا میری، نه تو ترافیک ولیعصر !

jim-kx2
17-03-1389, 01:29 قبل از ظهر
سلام
دوستان اینجا هم میخواید با هم کل کل کنید ؟
بدون تعصب میگم : وقتی حرف از مسافت زیاد و یا مدت رانندگی زیاد میشه مسلما موتور تک سیلندر حرفی برای گفتن نداره !!!! البته به این معنی نیست که مشکلی براش پیش میاد یا نتونه این کارو انجام بده !! همونطور که گفتم فقط حرفی برای گفتن نداره و نمیتونه رقابت کنه
!!!!!!!!!!!!!!!! پس خواهشا این دو موتور رو با هم مقایسه نکنید چون با هم فرق دارند ورقیب هم نیستند وهمدیگرو تحت تاثیر قرارنمیدن!!!!!!!!!!!!!
برای درک بهتر این قضیه باید به فلسفه افزایش تعداد سیلندر و مشکلات ژنتیکی موتور تک سیلندر رجوع کنید
اگه مایل بودید در این مورد توی تاپیک جداگانه بحث کنیم

نیما نادری
17-03-1389, 07:58 قبل از ظهر
دایلیم در کلاس اسپورت تورینگ و هیو در کلاس اسپورت هستن

با هم مقایسه نمیشن اما چون بازار ما تنوع 200 مدل موتور با حجمهای مختلف رو نداره این دو خواه نا خواه با هم شاخ به شاخ میشن

به هرحال هیو هیوست و دایلیم دایلیم هرکدوم با ضعفها و نکات قوتهاست

قضیه دو سیلندر هم همچین چیز شاخی نیست همون بالایی که سر تک تو فشار زیاد میاد سر

جفتم میاد .مزایا و معایبی دارن دوستان بهتره به این شکل مقایسه کنن

نه در غالب هیو و دایلیم

jim-kx2
18-03-1389, 02:31 قبل از ظهر
بله آقای نادری درست میگن نباید موتور ها رو در قالب برند ها مقایسه کنیم
اما توجه کنیم که کلاس بندی موتور ها با بازار هماهنگ نخواهند شد و این بازاره که باید کلاس بندی موتور ها رو درک کنه وطبق اون کار کنه
در ضمن آقای نادری اگه مایل بودید اطلاعاتی در مورد برتری موتور با بیش از یک سیلندر ومخصوصا انجین وی رو در اختیارتون بگذارم !!! البته حتما شما به این امر واقفید و من صرفا هدفم یاد گیری بیشتر خودمه

نیما نادری
18-03-1389, 07:11 قبل از ظهر
حتما آقای jim همیشه اونی که یاد میگیره برندس

اگر مطلبی هست عنوان کنید تا همه نقدش کنیم .ممنون

با عنایت به بازار و موتورهای موجود ,چون پر واضح است که تعداد سیلندر بیشتر مزایای حرکتی بیشتر

مثلا بندیت یا سی ب ار خیلی خوبن با 4 سیلندر 16 سوپاپ ولی کو بازار کو پلاک کو........

jim-kx2
19-03-1389, 01:43 قبل از ظهر
خوب آقای نادری مساله همین جاست !!!
همیشه صرف بهتر بودن دلیل ماندن در بازار نیست ! مخصوصا بازار ایران !! بازار ایران و اقتصاد کنونی ایران روی مقوله قیمت میگرده و کیفیت مکمل قیمته
وقتی تولید کننده داخلی از تولیدات بی کیفیت حمایت میکنه وبازار رو باهاشون اشباع میکنه مجبوره برای تضمین فروش اونها قیمت محصولات دیگه رو بالا نگه داره !!
اما زمانی که محصولات با کیفیت فقط تولید بشن(توجه کنیم که افزایش سیلندر نمونه ای از افزایش کیفیته)به تدریج قیمتشون هم پایین میاد وزمانی خواهد آمومد که مثلا هیوسانگ 8 تومنی میشه چهار تومن و نینجای 15 تومنی میشه 8 تومن و یا کمتر از اینها
مثلا قیمت یک سی جی 125 حدود 800 تومنه اما باجاج 125 حدود 1150 !!! در صورتی که باجاج باید حدود 800 تومن باشه که اگه اینطور باشه کی دیگه سی جی میخره !!!
در این باب بحث زیاد شده اما متاسفانه بحث برای موتور ساز داخلی معنی نداره و فقط پول معنی داره و بس!

Hayabusa namorde
31-05-1389, 05:59 بعد از ظهر
سلام
میخواستم راجب این موتور بیشتر بدونم چون قصد خرید دارم :
1. top speed ش چنده؟
2. انژکتوری هست ؟
3. الان قیمتش چنده ؟(کویر از اول سال پیش قست و برداشتن و موتور رو سریع تحویل میده , چقدر رو قیمتش تفاوت ایجاد شده) اینم بگم دربی 6.800 شده 7.200 , دایلیم رو نمیدونم؟
4.چه اگزوزی باید روش انداخت تا صدای بهتری داشته باشه که به چهره اون بیاد.( قیمتش؟ اسم اگزوز؟ )
5.دنده هاش به چه صورت عمل میکنند ؟ (همشون پایین میخورن)؟
6. مثل پالس 220 راهنماش بعد از پیچ و با راست کردن فرمون از کار میوفتن؟
7.لاستیکش تیوبلس هست؟
8.شاستیش خوبه؟
9.نور دهی چراغ جلوش چه جوریه؟
10.این سیستم اب خنک رو بیشتر توضیح میدین که چی هست و باید توش اب ریخت تا خنک کنه؟

اینم بگم تابه حال موتور سنگین نداشتم اگه سئوالم یکم خنده داره به بزرگی خودتون ببخشید :2:

حرفه ای هاش ,کسایی که بیشتر از من باک موتور تر***دن (پیرن پاره کردن)لطفا از ویزگی ها و جزئیات دایلیم بیشتر بگن.

کاش در اولین پست و در یک پست راجب موتور بیشتر توضیح میدادین بعد راجبش نظر میدادیم.

در کل تاپیک خوبی هست ممنون (یدونه باشه) :18:

Mohammad
31-05-1389, 06:57 بعد از ظهر
دوست گرامی خوش اومدی:

1- من بیشتر از 161 نرفتم، اما یکی از دوستان تا 185 رفته.
2- انژکتور هست.
3- 5350 شده که 4800 بود.
4- هم مدرن تک و هم تایگر خوبه. اما اگه تو برادرز بندازی محشر میشه. قیمت ها هم از 400 تا 1200 متغیرن.
5- اصطلاحا برگشتی: 1 خلاص 2 3 4 5 ، یکی پایین بقیه بالا.
6-خیر
7- بله
8-محشره
9- خوبه اما خیلی عالی نیست. البته اگه نور پایین زنون بشهعالی میشه.
10- آب خنک دقیقا مثل ماشین هست. هم ضد یخ میریزی هم آب توی رادیاتور تا انجین خنک بشه.

هیچ خنده ای هم وجود نداره. حتی اگه میپرسیدی چندتا چرخ داره بازم جوابت رو بدون مسخره کردن می دادم.
آدم از سوال پرسیدن نباید شرمنده بشه.
هر سوالی داشتی بپرس اگه بلد بودم دریغ نمی کنم.
دوستدار.

Hayabusa namorde
01-06-1389, 02:30 بعد از ظهر
از بابت جواب ها خیلی ازت ممنونم , لطف دارید.

یه چندتا سئوال دیگه هم دارم اگه زحمتت نمیشه:

1.تو باکش بنزین ذخیره میکنه, یعنی زاپاس داره اگه بنزین تموم بشه به چه صورت عمل میکنه خودکار میره رو زاپاس ؟؟(روی کنسولش امپر بنزین داره یا چراغی که نشون بده بنزین به اتمام رسیده)؟
2.چه شکلی ساسات میکنه؟؟
3.اگه اینجا جاش هست راجب سیستم انژکتورش ecu هم توضیح میدید به چه صورت عمل میکنه ؟ :28:
4.مثلا دنده 1 هستم بخوام خلاص کنم چی کار میکنیم ؟

بازم ممنون .

Mohammad
01-06-1389, 02:46 بعد از ظهر
1- به اون صورت که شما فکر کنی، خیر. روی کنسول نشونه داره که می بینی بنزینت چه میزان توی باکش هست. به صورت دیجیتال و از طریق فکر کنم 8 تا خط نشون میده.

2- ساسات اوتومات هست.

3- منظورتون رو نمی فهمم، در مورد چیه انژکتورش توضیح بدم؟ مثل همه انژکتورها عمل می کنه دیگه. مثل اکثر موتور های انژکتوری از سیستم سینگل پوینت یا پاشش بنزین تک نقطه ای استفاده می کنه. این کار رو همون ecu کنترل می کنه که چه میزان سوخت با هوا مخلوط بشه و در اون لحظه به وارد پیستون انجین بشه.
خود ecu هم که یک قطعه الکترونیکی هست که علاوه بر کارهای گفته شده وظیفه زمان بندی تزریق رو هم داره. همچنین Ecu جای قطعات مکانیکی نظیر دور سنج موتور رو هم گرفته، یعنی با محاسباتی مثل تعداد جرقه ها میزان دور موتور رو مشخص می کنه. یکی از مزایای اصلی انژکتور اینه که مثل کاربراتور اولا موقع خاموش کردن نمی خواد گاز خلاص بدی و دوما اگر موتور خاموش باشه و دسته گاز رو بچرخونید موتور به اصطلاح خفه نمی کنه. خلاصه بخوام بگم 10 صفحه میشه. مثلا همین وظیفه ای که ساسات چقدر در مدار باقی بمونه رو ecu تعیین می کنه. میزان مصرف سوخت در مثلا100 کیلومتر رو به شما اعلام میکنه. تبدیل واحد متریک به امپریال رو محاسبه می کنه که دیلیم هم به کیلومتر نشون میده و هم به مایل، سنسور رادیاتور بهش وصل میشه تا میزان دمای آب رو نشون بده. کلا هر مشکلی که توی اجزای انجین باشه رو از طریق روشن کردن چراغ چک روی کنسول به اطلاع راکب میرسونه. سنسور بنزین بهش وصل میشه و روی کنسول نمایش میده. دور موتور رو تا گرم شدن مدام مورد بررسی قرار میده تا انجین خاموش نشه. همچنین ecu وظیفه داره که شارژ باطری رو چک کنه و تا جایی که میشه اون رو در یک سطح نگه داره.
اگر سیستم سوخت رسانی موتوری حالا چه ماشین و چه موتورسیکلت انژکتور بود حتما ecu داره، اما اگه کاربراتوری بود الزامی به وجود اون نیست. مثل همین سی جی ها.

4- الآن خلاصی، شیفتر رو میدی پایین، میشه دنده 1، چه بخوای خلاص کنی و چه بخوای بری دنده 2 یا 3 یا 4 یا 5 باید پات رو بذاری زیر شیفتر دنده و از پایین به بالا حرکتش بدی.

اما از موارد دیگه دیلیم:
اگه موتور روی جک باشه و شما بزنی دنده یک، بلافاصله موتور خاموش میشه.
وقتی چراغ نور پایین رو روشن می کنی چراغ سمت چپ و وقتی نور بالا رو می زنی چراغ سمت راست روشن میشه. شایدم برعکس الآن حضور ذهن ندارم.
یک محفظه کوچیک بین زین عقب و جلو داره.
4 تا جای بست داره که بتونی بهش باکس وصل کنی و بذاریش روی زین عقب.
نور کنسولش آبی هست.
دور موترش تا 12000 بالا میاد ولی بیشتر از اون رو به اصطلاح لیمیت می کنه.
بهترین موقع برای تعویض دنده 11500 دور در دقیقه هست.
هوای گرم از سمت چپ موتور خارج میشه.
اگر موتور گرم باشه و خاموشش بکنی، رادیات تا رسیدن به دمای مناسب روشن می مونه که اگر سوییچ رو خارج کنی رادیات هم خاموش میشه.
نور چراغ، بوق و راهنما بدون نیاز به روشن شدن موتور کار می کنه.
هنگام روشن کرد در سرد ترین هوا هم نباید گاز بدید، چون Ecu خودش این کار رو می کنه و اگر گاز بدید موتور بد روشن میشه.
آینه هاش تقریبا بی مصرف هستن و در کمترین سرعنی لرزشی وحشتناک دارن. اما نه اینکه خود آینه بلرزه بلکه شیشه درون آینه میلرزه.
باطری موتور زیر زین قرار داره و جا زدنش هم داستانی داره واسه خودش.

Hayabusa namorde
02-06-1389, 02:42 قبل از ظهر
از بابت همه توضیحات و همچنین تشریح ecu ممنون منم همینا رو میخواستم بدونم عالی بود.

1.منم تو رانندگی به پشت سرم حساسم ,میشه اینه هاشم یه کاری کرد نلرزه ؟؟؟

2.راجب دنده عوض کردنشم متوجه شدم ولی وقتی پامو گذاشتم زیر شیفتر دنده و به سمت بالا فشار دادم, موتور از کجا تشخیص میده می میخوام خلاصش کنم یا بزنم دنده 2 ؟؟؟؟

3.راجب چراغش گفتی ولی نگفتی هر دو چراغ سمت چپ و راست همزمان با هم روشن میشه؟

4.یعنی نور پایین بدی فقط یکی از دو چراغ کار میکنه (جفت لامپش دو کنتاکه نیست هم نور پایین بده هم نور بالا تا هر جفت چراغای سمت چپ و راست با هم کار کنند؟؟؟)

5.سیستم دزدگیر روش جواب میده؟

عکس اون باکس رو دیدم ,زباد بی ریخت نمیشه

جوون الهی که هر چی از خدا میخوای بهت بده واقعا کمکم کردی بازم یکدنیا ممنون.

jim-kx2
02-06-1389, 03:56 قبل از ظهر
با اجازه من در مورد سوال شماره 2 کمی توضیح بدم

این نوع گیر بکس (به اصطلاح یکی پایین و بقیه بالا ) و خلاص شدنش خیلی ها رو گیج میکنه !! در واقع دنده خصلاص بین دنده یک و دو قرار گرفته و با مقدار حرکتی که به سر دنده وارد میکنیم قابل انتخابه .
در حالت عملی برای انتخاب حالت خلاص بعد از دنده یک ، به آرامی و به مقدار نصف یک دنده عادی سر دنده رو به بالا میکشیم و برای دنده دو باید سر دنده رو کاملا به بالا بکشیم
شاید به نظر عجیب و سخت باشه اما در عمل راحته و مزایای زیادی داره

Mohammad
02-06-1389, 08:47 قبل از ظهر
1- والا شاید با تعویض آینه بشه، من فعلا این کار رو نکردم و اطلاعی ندارم.
2- جوابش در بالا هست.
3-خیر، هر دو با هم روشن نمیشه، مگه اینکه وقتی نور پایین هستی، نور بالای پلیسی رو با دستت نگه داری.
4- ربطی به نوع لامپ نداره که 2 تا کنتاکت داشته باشه، چون کاسه لامپ کوچیکه همچین کاری فقط باعث میشه فشار بیشتری به سیستم برق موتور بیاد. یعنی اگر هر دو تا لامپ روشن بشن با نور پایین حتی نورشون کمتر از یدونه لامپ با کاسه نور بالا و یک دونه لامپ با کاسه نور پایینه. تلفیق کاسه نور بالا و پایین با هم عملکرد نهایی رو کم می کنه.
5- حتما جواب میده، اما من نصب نکردم.

ما کلا توی این فوروم هممون بچه های باحالی هستیم.:22:

m3hiran
03-06-1389, 08:22 قبل از ظهر
دوست عزیز یه بار پشت یه پالس یا اپاچی بشین تا دیگه سوالی تو ذهنت از بابت گیرباکس نباشه خوبیه این دنده اینه دیگه مثل cg نیست که باید هی پات رو عقب جلو کنی(البته cg مال سال 1978 و انتظار دیگه ای هم ازش نیست :دی)
یکی از مشکلاتی که این جور گیرباکس ها دارند اینه که بهترین موقع برای خلاص کردنشون وقتی هست که سرعتت هنوز به صفر نرسیده اگه کامل وایسی سخت تر خلاص میشه ولی به مرور زمان بهتر میشه مثلا اپاچی من که 10000 تا کارکرده براحتی خلاص میشه ولی این مگلی رو وقتی میخوام خلاص کنم پشت چراغ که وایسادم تازه وقتی چراغ سبز میشه دنده خلاص میشه:23:

Hayabusa namorde
03-06-1389, 02:40 بعد از ظهر
اگه سئوالی هم بود دوست عزیزم goostaw و jim-kx2 جوابشون رو دادن بی پاسخ نموند.
اما خودت که اپاچی سوار شدی پس چرا هنوز با این گیر بوکس پشت چراغ قرمز کلنجال میری؟

واسه همینه همه دارن مگلی رو میفروشند ؟

jim-kx2
04-06-1389, 04:25 قبل از ظهر
شما ظاهرا درست متوجه نشدی !
این گیربکس که مختص مگلی و آپاچی نیست که ایراد داشته باشه ، الان همه موتور سیکلت ها از این نوع گیربکس استفاده میکنند !!
موتور سیکلتهایی که به علت قدرت بالا ، توی حالت در جا به سختی خلاص میشن ، در واقع هیچ مشکلی ندارن !! خلاص کردن این موتورها قلق داره
وقتی موتور درجاست و روشنه و بخواید خلاصش کنید ، سر دندنه سفته وحرکت نمیکنه و یا به دنده دو میره !! قلقش اینه که باید با نیم کلاچ دادن موتور رو خلاص کرد
یه نیم کلاچ میدیم و همزمان خلاص میکنیم !! همین وبسیار هم ساده و صد در صد عملی

m3hiran
04-06-1389, 07:37 بعد از ظهر
اگه سئوالی هم بود دوست عزیزم goostaw و jim-kx2 جوابشون رو دادن بی پاسخ نموند.
اما خودت که اپاچی سوار شدی پس چرا هنوز با این گیر بوکس پشت چراغ قرمز کلنجال میری؟

واسه همینه همه دارن مگلی رو میفروشند ؟

شما هر موتور صفری بگیری همینه موتور باید کار کنه تا گیرباکسش نرم بشه حالا یه موتوری بیشتر یکی کمتر دلیل دیگه اش هم اینه تو user manual مگلی نوشته روغن موتور 5w50 با api sj بریز منم هرجی گیرم میاد میریزم توش :22:

Babak
28-06-1389, 09:22 بعد از ظهر
سلام به همه بین دیلیم و مگلی گیر کردن خواهش می کنم یکی کمکم کنه:28:

Alireza
29-06-1389, 12:59 قبل از ظهر
انتظارت از موتور چیه؟ قیافه راحتی شتاب ...

Babak
29-06-1389, 09:53 بعد از ظهر
والا آقای علیرضا بیشتر کیفیت و شتابش برام مهمه.و اینکه ایرادات الکی که حسابی رو مخ برو پیدا نکنه که اصلا زمان رفتن به تهمیرگاهو ندارم:[Only registered and activated users can see links]
البته از قیفه جفتشون و دوست دارم.بیشتر می خوام بدونم نسبت به پولی که کی دم کدوماش بشتر می ارزه:121fs725372:
ممنون می شم راهنماییم کنی

MCP
29-06-1389, 10:19 بعد از ظهر
دایلیم اینطور که در فروم ها معلومه ایرادات کمتری داره نسبت به مگلی .
البته چون انژکتوری هست کمتر مشکل پیدا میکنه اما اگر خراب بشه درست کردنش کار راحتی نیست وهر کسی هم نمی تونه.. دیاگ میخواد و لوازم خاص خودش.
اما مگلی هر چی بشه هر جا هم باشی خلاصه میتونن جمعش کنند. ( مخصوصا در شهرستان ها خرید موتور انژکتوری نیاز به بررسی بیشتری داره )
اگر زیاد حوصله مسائل فنی و رسیدگی به موتور رو نداری دایلیم انتخاب بهتری برای شماست.

Babak
09-07-1389, 03:49 بعد از ظهر
آقا بالاخره بنده هم دایلیم دار شدم:29dz8zk:
البته قراره فردا پس فردا تحویلش بگیرم:4chsmu1:

m3hiran
09-07-1389, 04:13 بعد از ظهر
مبارک باشه...چه رنگی گرفتی ابی یا سبز میگرفتی خیلی بهتر چون تازه اومده کسی ندیده هنوز

Babak
09-07-1389, 04:20 بعد از ظهر
مبارک باشه...چه رنگی گرفتی ابی یا سبز میگرفتی خیلی بهتر چون تازه اومده کسی ندیده هنوز

مرسی ممنون.مشکی گرفتم.اون یکی رنگ هاش هم قشنگه ولی خوب من این رنگیو از همه بیشتر خوشم اومد.
اتفاقا آقا نادری سبزشو تو شو روم نشونم داد.ولی بازم مشکی و بیشتر دوست داشتم.

Mohammad
09-07-1389, 04:55 بعد از ظهر
مرد مومن می یومدی دیلیم من رو می گرفتی دیگه. واسه چی رفتی صفر خریدی؟ ماله منم که راهی نرفته بود. بیا، اینم از بچه های پورتال. این لامصب رو می خوام بفروشم 600بگیرم حی برید صفر بخرید.:sumo:

Babak
09-07-1389, 05:01 بعد از ظهر
مرد مومن می یومدی دیلیم من رو می گرفتی دیگه. واسه چی رفتی صفر خریدی؟ ماله منم که راهی نرفته بود. بیا، اینم از بچه های پورتال. این لامصب رو می خوام بفروشم 600بگیرم حی برید صفر بخرید.:sumo:
بابا نگفتی که من از کجا بدونم:11:
من تازه قبلشم پرسیده بودم تو همین جا دایلیم یا مگلی؟ولی شما حرفی نزده بودی
تازه عمو نادری عکسه موتورتم نشون داد گفت این مشکی شه:wow:

mohammadazari
09-07-1389, 05:22 بعد از ظهر
اقا بابك مبارك باشه
دايليم موتور خوبيه فقط به شرطي كه ازش توقع صدا اگزوز خوب نداشته باشي من تو اين 6000 كيلومتري كه باهاش راه رفتم جز روغن وبنزين +35000 تعويض واشر واتر پمپ خرج ديگه اي براش نكردم

Babak
09-07-1389, 06:03 بعد از ظهر
ممنون محمد آقا.
آره صداش زیاد مهم نیست نهایت می شه یه اگزور براش انداخت من بیشتر کیقیتش برای مهم بود که از حرفایی که بچه ها زده بودن اینوفهمیدم ه کم درده سر تره دایلیم.
واشر واتر پمپ هم که گفتین ممکنه پیش بیاد وفکر نمی کنم بشه بهش ایراد گفت.ممنون که تجربتونو راجبش گفتین:29:

Paradaise
10-07-1389, 09:17 بعد از ظهر

سلام برادر ببخشیدا میخواستم ببینم چند تا رفته - چند میدی واینکه امکان داره قسطی با چک بدی اگه بله؟شرایط روبگو بازم ببخشید ممنون

Mohammad
11-07-1389, 12:05 قبل از ظهر
والا خیر، قسطی بخوام بدم که زیر 6.5 نمی فروشم. اما من اهلش نیستم. اگر نقد مد نظرتون هست که بسم الله. واسه خودم 5550 تموم شده. شما هر چی دوست داری بده.

Paradaise
11-07-1389, 02:40 بعد از ظهر
هیچ راهی نیست یا شما کسی رو سراغ ندارید که قسطی بده ابن موتورم دلمو زده خاک بر سر:gigglesmile:

Mohammad
11-07-1389, 03:23 بعد از ظهر
آخه قسطی هم بخوای من باید به یه نمایشگاه دار بفروشم، اون بیاد بهت قسطی بفروشه. من 2 تا از فامیلامون نمایشگاه دارن (البته اتوموبیل)، اگر چک کارمندی داری بهم بگو ازشون شرایط رو بپرسم.
این دیگه نهایت کاری هست که ازم بر می یاد.

Paradaise
11-07-1389, 03:28 بعد از ظهر
چک کارمندی نیست چک طلایی سپه کسی رو هم سراغ نداری دایلیم قسطی بده ببخشید هی مزاحمت میشم:26:

Mohammad
11-07-1389, 06:13 بعد از ظهر
بذار ببینم این فامیلامون چند چندن بیا موتور خودم رو وردار. یدونه خال روش نیست و توی زر ورق نگهش داشتم.

Babak
13-07-1389, 10:01 بعد از ظهر
سلام.آقا امروز دایلیمو تحویل گرفتم:24:
آقای نادری زنگ زد گفت برو تو یجا تو گمرک.منم رفتم و تحویلش گرفتم و اونا هم برام روشنش کردن و ما اومدیم.دوره میدان گمرک همه می پرسیدن چندو اصلا چیه موتور که یهو چشم افتاد به آمپرش که چسبیده به سقف:3ztzsjm:
جلو یه تعویض روغنی زدم کنارویه کهنه ازش گرفتمو در رادیاتشو باز کردم دیدم دریغ از یه چیکه آب:icon_pf (3):
سریع توش آب ریختمو اومدم. الان درجش رو 3 وای میسته نمی دونم نرماله یا نه؟
ولی بقیش خیلی باحاله.الانم سر شونه چپم درد می کنه انگار دسته چپش جلو تره؟؟؟؟؟؟؟؟
نمی دونم من عادت ندارم با واقعا اینجوریه؟؟؟
تو یادگارم برا دست گرمی 135 تا پر کردم که سریع گازو ول کردم گفتم بذار برا بعد آبندی.
لطفا بگید آیا آمپر آبش که رو 3 نرماله یا نه:retarded:

sirn
13-07-1389, 10:05 بعد از ظهر
اقا مبارک باشه امیدواریم لذت ببری از موتورت:icon_pf (95):

Alireza
13-07-1389, 10:39 بعد از ظهر
بابک جان مبارکت باشه اب بندی هم یه چیز مسخرس...

Mohammad
14-07-1389, 12:04 قبل از ظهر
3 درجه نرماله دیلیم هست.

mohammadazari
14-07-1389, 07:41 قبل از ظهر
اقا بابك
درمورد درجه اب همانطور كه اقا محمد گفت درجه 3 نرمال منتها داخل شهر تو اتوبان وتو جاده بيشتر درجه رو 2 هست
براي اب بندي هم طبق دفترچه خود شركت تا 1000 كيلومتر نبايد دور موتور از 5000 بالاتر بره البته ميدونم گفتنش راحته ولي عملكردنش سخته تا اونجايي كه تونستي سعي كن اين شرايط رو رعايت كني چون در دراز مدت به نفعت هست درد شونه سمت چپ هم تا حدودي طبيعي هست به مرور كمتر ميشه .
سعي كن در اولين فرصت روغن موتورت رو هم عوض كني

---------- Post added at 07:41 AM ---------- Previous post was at 07:25 AM ----------

وتو شرايط اب بندي بهترين روغن موتور رو بريزي
درضمن براي ضديخ هم همينطور بهترينش وبدون اينكه با اب قاطي كني

Red Hat
14-07-1389, 09:48 قبل از ظهر
اقا بابك
درمورد درجه اب همانطور كه اقا محمد گفت درجه 3 نرمال منتها داخل شهر تو اتوبان وتو جاده بيشتر درجه رو 2 هست
براي اب بندي هم طبق دفترچه خود شركت تا 1000 كيلومتر نبايد دور موتور از 5000 بالاتر بره البته ميدونم گفتنش راحته ولي عملكردنش سخته تا اونجايي كه تونستي سعي كن اين شرايط رو رعايت كني چون در دراز مدت به نفعت هست درد شونه سمت چپ هم تا حدودي طبيعي هست به مرور كمتر ميشه .
سعي كن در اولين فرصت روغن موتورت رو هم عوض كني

---------- Post added at 07:41 AM ---------- Previous post was at 07:25 AM ----------

وتو شرايط اب بندي بهترين روغن موتور رو بريزي
درضمن براي ضديخ هم همينطور بهترينش وبدون اينكه با اب قاطي كني

آب بندی فقط یک موضوع روانی هست که اصلآ با فکر و عقل من یکی جور در نمیاد . فقط تو کیلومتر های اولیه باید روغن سر 300 -800-1600- کیلومتر تعویض بشه و اگه یک خورده حساس هستین زود تر عوض کنید.

Paradaise
14-07-1389, 10:18 قبل از ظهر
اقا بابک مبارک باشه میشه یه عکس از کیلومتر روشن بزارید

Babak
15-07-1389, 01:15 قبل از ظهر
اقا بابک مبارک باشه میشه یه عکس از کیلومتر روشن بزارید
چشم حتما.البته تو این سری جدیدا که فلاشر گذاشتن کلید چراغ ها حذف شده و یه سره از زمانی که موتور روشن میشه چراغ ها هم روشنه:4chsmu1:

Babak
16-07-1389, 02:01 قبل از ظهر
258
اینم کیلو متر روشن آقاparadiase

نیما نادری
16-07-1389, 09:23 قبل از ظهر
آب بندی رو حتما رعایت کن چون معروفترین موتور های مسابقهای دنیا هم به این موضوع پایبند هستن

علی الخصوص اگر با دایلیم زود تخته کنی صفحه میسوزونی بعد از آب بندی هر چه خواستی بکن

Babak
16-07-1389, 05:37 بعد از ظهر
اگزوز بدرد بخور کسی سراغ نداره؟:2gwb921:

نیما نادری
16-07-1389, 07:47 بعد از ظهر
ثبت نام دایلیم در دفتر مرکزیه کویر آغاز شد

با همون قیمت قبلی 4800000
180000 ودیعه تحویل 4 ماه دیگه

Babak
17-07-1389, 12:09 قبل از ظهر
بیا تا من نقدی خریدم ثبت نامی هم شروع شانسه مارو:hanghead:
آقا موتوره من دوره موتورش در حالت درجا رو 1.5 هست.....درسته یا باید کمتر باشه؟البته زمانی که کاملا موتور گرمه رو این دوره:acigar:

نیما نادری
17-07-1389, 07:21 قبل از ظهر
درسته و دستکاریش نکن
پایین آوردن دور موتور باعث بروز اختلال در سیستم روغن کاری و خنک کاری میشه

Paradaise
18-07-1389, 05:24 بعد از ظهر
چشم حتما.البته تو این سری جدیدا که فلاشر گذاشتن کلید چراغ ها حذف شده و یه سره از زمانی که موتور روشن میشه چراغ ها هم روشنه:4chsmu1:

یعنی چی منظورتون چراغ های صفحه کیلومتر :wow:

Mohammad
18-07-1389, 06:09 بعد از ظهر
خیر، اونور چون جون آدما مهم هست، طبق قانون موتور های باید همیشه چه روز و چه شب چراغاشون روشن باشه. طبق قانون استفاده از کلید روشن و خاموش چراغ برای موتور های جدید ممنوع هست.
مضافا برای ماشین های نقره ای و سفید هم اجبار به روشن کردن چراغ در روز وجود داره.

soroush adventure
19-07-1389, 10:06 قبل از ظهر
کسی که انقدر کور باشه که اون عظمت رو نبینه مطمئنا چراغاشم نمیبینه

نیما نادری
19-07-1389, 11:08 قبل از ظهر
تو تهران همه کورو و کرن فقط زبونشون وقتی یک حالی بهشون میدی به کار میفته
راهنما و آینه برای تقارن و زیبایی اتومبیل هستن
اگر موتوری دیدی باید راهشو کور کنی یا باسرعت از کنارش لایی بکشی تا بترسه بره تو جوب
اگرم موتوریه قاطی باشه میزاره دنبالت بعد میزنه آینتو میکنه:9:

ali faghfouri
19-07-1389, 11:23 قبل از ظهر
تو تهران همه کورو و کرن فقط زبونشون وقتی یک حالی بهشون میدی به کار میفته
راهنما و آینه برای تقارن و زیبایی اتومبیل هستن
اگر موتوری دیدی باید راهشو کور کنی یا باسرعت از کنارش لایی بکشی تا بترسه بره تو جوب
اگرم موتوریه قاطی باشه میزاره دنبالت بعد میزنه آینتو میکنه:9:
با سلام خدمت همه دوستان
آقا نیما دمت گرم. داداش لااقل یه دور از شمایی چیزی میگفتی.

Babak
20-07-1389, 01:37 قبل از ظهر
آقا امشب او قلمبه سیاه ته اگزوزو باز کردم زیرش یه صفحه بود با 4 تا پیچ با اجازه اونارم باز کردم ته اگزوز شد مثل موتور 1000 صدای باحالی ام داشت تو خیابون که گازیدم همه می اومدن دمه خیابون که ببینن چیه:4chsmu1:
صداش قشنگ شده بود یه کم هم نفس موتور بازتز شده بود حیف بارون گرفت نشد حسابی تو اتوبان ***زونمش ببینم چه جوریه:24:
ولی می بندمش زیادی تابلو هست:retarded:

Mohammad
20-07-1389, 01:45 بعد از ظهر
ایول، پس کلی صداش قشنگ شد.
منم یه تستی می کنم ببینم صداش چه جوری میشه.

Babak
21-07-1389, 12:53 قبل از ظهر
آره صداش قشنگ شد ولی رفت رو مخم بهدشم ترسیدم گیر بدن برای صداش بستم سره جاش:crazy:
ولی تو دورای بالا صداش محشر می شد:22:

Babak
23-07-1389, 02:37 بعد از ظهر
امروز تو نیایش 160 تا خیلی راحت نرم بود:18:کلی حالیدم:acigar:

Mohammad
23-07-1389, 04:32 بعد از ظهر
بابک، منم امتحان کردم. اما نمی تونم بگم قشنگ بود صداش یا نه. اما توی نفس موتور به نظرم تاثیر گذار بود.
صداش شبیه مگلی شد.

Babak
23-07-1389, 06:05 بعد از ظهر
بابک، منم امتحان کردم. اما نمی تونم بگم قشنگ بود صداش یا نه. اما توی نفس موتور به نظرم تاثیر گذار بود.
صداش شبیه مگلی شد.
نمی دونم من با صداش زیاد حال نکردم اولش جذاب بود ولی بعدش احساس کردم لگن سوارم چون بد جوری قارو قور می کرد بیشتر انگار CG125اگزوزشو خالی کرده باشن:wow::hanghead:
ولی در مورد شتابش باهات موافقم تاثیر داشت:29:

نیما نادری
23-07-1389, 09:03 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
آقا نیما دمت گرم. داداش لااقل یه دور از شمایی چیزی میگفتی.
سلام علی آقا دور از جون همه راننده های دوگانه رون مثل خودمون
ولی به راستی تا جفتشو نشینی یا همش دستت از پنجره بیرونه به موتوری عنایت میکنی

یا قاب کاسکتو میدی بالا و در حال عنایت متقابل به ماشینی هستی و این بده

من در هر حال با هر دو که میرونم سعی در حفظ شرایط متعادل رو دارم

البته با موتور که میرونم کلا نمیشه خوب رعایت کنم:gigglesmile:

در مورد دایلیم باید بگم من با صدای اگزوزش خیلی حال میکنم

یکی از دوستان یک انبار آلمینیومی تایلندی با قابلیت صدا خفه کن بسته بود

که تا الان تو تهران به این خوش صدایی و راه رفت ندیدم

واسه دوستانی هم که انبار اگزوز ماشینی استیل میندازن و زیادم شدن (تو این تاپیک نیستن)

خیلی بی ریخت و بد صداست واقعا متوجه نمیشن خودشون:297:

Babak
24-07-1389, 09:32 بعد از ظهر
من می خوام برای ریختن زد یخ فلاپهای موتورو باز کنم چون دیدم فقط همین راه هست برای خالی کردن آب رادیات وریختن زدیخ.کسی تا حالا فلاپ هارو باز کرده؟آیا بستنش راحته و بعد به صدا نمی افته؟کاره خاصی هست به غیر از باز کردن اون پیچ ها که باید انجام داد؟:hanghead:ممنون می شم توضیح بدین.

Babak
29-07-1389, 09:55 بعد از ظهر
آقا فلاپارو باز کردم وآب رادیاتور را عوض نموده و ضدیخ جای گزین(گذین) کردم.فعل واقه باز کردنش راحت بود وزیاد دره سر نداشت:24:

نیما نادری
05-08-1389, 10:16 بعد از ظهر
فکر میکنم کسانی که موتورکس تو دایلیم میریزن دچار ضعف کلاچ نشدن؟دوستان نظر بدن؟؟؟؟

Mohammad
05-08-1389, 10:48 بعد از ظهر
نیما منظورت چیه؟ یعنی موتورکس کلاچ دیلیم رو خراب می کنه؟ چون من بعد از غار رودافشان دیگه سوار موتور نشدم.

نیما نادری
05-08-1389, 10:52 بعد از ظهر
نه یعنی اونایی که غیر موتورکس ریختن و تخته کردن کلاچ سوزوندن و اونایی که ریختن نه چون کلاچ بکسباد نداشته

میخوام به یک نتیجه برسم؟؟؟؟

Babak
05-08-1389, 11:06 بعد از ظهر
آقا نیما من فک می کنم ضعف کلاچ بیشتر علتش همون به اصطلاح روغنی که از کمپانی توش می ریزن.من تو 400تا عوض کردم و در زمانه تعویض هم موتور کاملا سرد بود و اون به اصطلاح روغن شری ریخت تو ظرف کاملا مثل آب بود و اصلا ویسکوزیته لازم رو نداشت:fingersmiley:دوستم که تعمیر کاره موتوره دید و گفت بیشتر شبیه گازوییله:gigglesmile:علت قرمز رنگ بودنشم پرسیدم گفت چون روغنش خوب نیست بابا صاحب کلاچو در آورده:297:
البته خدارو شکر زیاد به کلاچم صدمه نزده.آقانیما درسته که می گن تو 1000 تای اول نباید دوره موتور از 5000تا بالاتر نره ولی انصافا تو حرف راحته چون این لامصب و نمی فهمی کی دورش رفت بالاو داره 125KM به راحتی رد می کنه برسه به دوره موتور:32:به نظره من اگر روغنه خوب تو همون کمپانی ریخته بشه به هیچ وجه مشکله کلاچ پیش نمی آد.چون واقعا این روغن طاقت 1000کار کردنه اولیه موتور رو تو هیچ شرایطی نداره به جرات می تونم به گم حتی با رعایت کردنه بالا نرفتنه دوره موتور از 5000تا:3:

Mohammad
05-08-1389, 11:12 بعد از ظهر
بابک جان من یک نظریه دارم و اون اینکه وقتی نمی تونی جلوی چیزی رو بگیری براش قانون نذار.
ببین تعویض روغن دیلیم حدود 30 تومن خرج داره اما کلاچ چی؟
منظورم اینه که شما همون روزای اول باید موتور رو خشک می کردی و یه روغنی که با چشمای خودت دیدی چی هست رو می ریختی.
به نظر من دیلیم انقدر عالی و با کیفیت هست که من فکر خوب یا بد بودن روغنش رو نمی کنم و روز اول روغن رو تعویض کردم.
حالا اینکه چرا این کارخونه از یه روغن با توصیفات شما استفاده میکنه واسه منم عجیبه چون از یه برند و کمپانی کره ای بعید به نظر میرسه.

Babak
05-08-1389, 11:21 بعد از ظهر
بابک جان من یک نظریه دارم و اون اینکه وقتی نمی تونی جلوی چیزی رو بگیری براش قانون نذار.
ببین تعویض روغن دیلیم حدود 30 تومن خرج داره اما کلاچ چی؟
منظورم اینه که شما همون روزای اول باید موتور رو خشک می کردی و یه روغنی که با چشمای خودت دیدی چی هست رو می ریختی.
به نظر من دیلیم انقدر عالی و با کیفیت هست که من فکر خوب یا بد بودن روغنش رو نمی کنم و روز اول روغن رو تعویض کردم.
حالا اینکه چرا این کارخونه از یه روغن با توصیفات شما استفاده میکنه واسه منم عجیبه چون از یه برند و کمپانی کره ای بعید به نظر میرسه.
اقا محمد من کی باشم که بخوام قانون بزارم؟؟؟؟؟؟فقط یه نظری دادم و همین.
حرف شمارو هم کاملا قبول دارم.ولی من از داخل موتور که خبر نداشتم خدا قبول کنه از یه برند نسبتا خوب و اسم و رسم دارموتور خرید کردیم و بخاطر همین به روغنه داخلشم طمینان کردم.همون طور که به کلش اطمینان کردم و بابتش پول دادم و الانم99% راضی هستم.

Mohammad
05-08-1389, 11:40 بعد از ظهر
شما عزیزی برادر. منظورم اینه که برای شخص خودت قانون نذار حالا که نم تونی کنترلش کنی.

نیما نادری
06-08-1389, 02:05 بعد از ظهر
امروز یک دایلیم سوار دیگر رو هم مورد بازجویی قرار دادم و ایشون هم موتورکس خورش ملس بود و کلاچ ردیف بود

کم کم دارم به اون فرمول میرسم:laie_14:

Mohammad
07-08-1389, 12:05 قبل از ظهر
پروفسور نادری حالا آخر ما موتورکس بریزیم تو حلق دیلیم یا نریزیم؟ این اکسیری که داری بهش می رسی چی چی هست حالا؟

نیما نادری
07-08-1389, 09:55 قبل از ظهر
پروفسور نادری حالا آخر ما موتورکس بریزیم تو حلق دیلیم یا نریزیم؟ این اکسیری که داری بهش می رسی چی چی هست حالا؟
بریز .این دفعه بپرسی جفت پا میام:vahidrk::25r30wi:

نیما نادری
07-08-1389, 11:15 قبل از ظهر
همون طور که دوستان مطلع هستن امر خطیر فروش لوازم یدکی دایلیم به واحد خدمات پس از فروش در دفتر مرکزی محول شده و دوستان میتونن

برای تهیه لوازم به دفتر مرکزی مراجعه کنن .خوشبختانه لوازم دایلیم با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت (genuine parts) ارائه میشه.

Mohammad
07-08-1389, 11:30 قبل از ظهر
عالیه، خدا رو شکر. راستی دیروز با معین قرار داشتم موتور رو آوردم خونه. توی شهرک یه برن آوت کوچیک کردم و موتور خیلی خیلی راحت واسم دود راه انداخت. اولش که ترمز رو خوب نگه نداشتم تازه موتور داشت کنده میشد. من کوچکترین مشکلی توی کلاچم ندیدم. پس با این اوصاف موتورکس حالا خوبه یا بده؟:gigglesmile:

Sination
08-08-1389, 09:41 بعد از ظهر
Burnouts
در طالقان
با موتور اقا بابک
توسط من :20:

{ویرایش شد}

Babak
09-08-1389, 12:03 قبل از ظهر
301300در زمان آچار کشی انداختم....

Mohammad
09-08-1389, 09:52 قبل از ظهر
ایول برن آوت، اینجوری پیش بره، سود کویر از فروش لاستیک عقب و کلاچ دیلیم از فروش خود دیلیم بیشتر میشه.

Red Hat
13-08-1389, 03:45 بعد از ظهر
پست های خارج موضوع پاک شد.

Babak
15-08-1389, 03:32 قبل از ظهر
:clap:نمی شه ترمز ها رو ABS کردبه صورت اصولی....بدجوری می خولیه اگه بشه خیلی خوبه:13:

Mohammad
15-08-1389, 09:44 قبل از ظهر
100 درصد میشه abs کرد به صورت اصولی ولی فکر کنم حدود 600 تا 1 تومن خرج داشته باشه.

Babak
15-08-1389, 11:59 بعد از ظهر
100 درصد میشه abs کرد به صورت اصولی ولی فکر کنم حدود 600 تا 1 تومن خرج داشته باشه.

آقا محمد کی کجا انجام می ده می دونی لطفا بگو.من واقعا دنبالشم:27:

Mohammad
16-08-1389, 12:05 قبل از ظهر
انجامش که کار عجیب و غریبی نیست. فقط باید تجهیزاتش رو بخری. بهترین کار اینه که شما ببینی مشخصات چرخ جلوی دیلیم با کدومیکی از موتورهای جدید abs دار یکسانه. کیت اونها رو بخری یا وارد کنی و بدی یه تعمیرکار ماهر واست ببنده. شما خیلی دنبالش توی ایران نباش.

Babak
21-08-1389, 02:56 قبل از ظهر
تو پرتال چند نفر دایلیم دارند؟:26:

Mohammad
21-08-1389, 12:40 بعد از ظهر
من دارم میرم قسمت انتهایی مافلر رو در بیارم و 4 تا سوراخ بزنم بهش. برای اینکه صدای موتور یه مقدار بهتر بشه.
قسمتی که صدا خفه کن هست رو سوراخ می کنم.

Babak
21-08-1389, 03:41 بعد از ظهر
وای محمد دقیقا کجاش عکس بذار.....او صفحه که با 4تا پیچ در میادو می گی؟:wow:

Farzad
21-08-1389, 03:49 بعد از ظهر
این داییلیم نارنجیم خشگله ها : دی

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Babak
21-08-1389, 05:45 بعد از ظهر
357358359360361[Only registered and activated users can see links]

سید جلال مصطفوی
21-08-1389, 11:40 بعد از ظهر
سلام دوستان این تاپیک چرا خوابیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

بابا یه کم اطلاعات بدید آخه منم میخوام دایلیمی شم......... [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

از همه چی لطفا اطلاعات بدین.....انجین.لاستیک.تاپ اسپید.ترمز.شتاب.خرج.و....

با تشکر.......

یا علی...........

Mohammad
21-08-1389, 11:48 بعد از ظهر
سلام عرض می کنم.
امروز موتور رو توی تعمیرگاه کوچیکم لختش کردم.
اول فلاپ راست رو باز کردم و یه مقدار مشکلات سیم گاز رو برطرف کردم. البته 2 تا پیچ هم روی دسته توی قسمت استارت و چراغ ها بود که اونا رو هم باز کردم و سیم گاز رو دوباره از بیخ تنظیم کردم.
بعد موتور رو حسابی شستم چون 2 ماه بیشتر خاک خورده بود.
در رادیات رو باز کردم و با مایع بوگندو ولی دوست داشتنی موتورکس مواجه شدم که حتی یک قطره هم ازش کم نشده بود.
حالا رسید نوبت دستکاری اگزوز.
وسایل رو مهیا کردم و رفتم سراغ دریل. مته آهن رو بستم و یادم رفت دریل رو از حالت چکشی در بیارم. صداش تمام همسایه هارو راس ساعت 13:30 بیدار کرد و یکی دو نفر هم سر کلشون پیدا شد که با دیدن من به یه تبسم قناعت کردن و شروع به تمجید از موتور کردن.
خلاصه 8 تا سوراخ قد و نیم قد زدم تنگ اگزوز.
صدا بسیار بم شد و به قول دوستمون کیا هم شلیکاش بیشتر شد و شاید از روی تلقین باشه اما موتور انگار اسپری آسم زده بود و خیلی سگ شده بود.
یه دوری زدم و رفتم وزارت کشور مراسم اختتامیه نمایشگاه و کلی جاتون خالی با مونثات صنف که 99 درصدشون با من آشنا بودن تو سر و کول هم زدیم و گروه رستاک خوند و بعد این شاسمراده احسان خواجه نوری که تا حالا ندیده بودمش اومد خوند و باز هم همکاران صنوف شروع به شیطونی کردن و جاتون خالی... بعد رفتم توی اتوبان یه 159 تایی به بدن زدم و رسیدم خدمتتون، اینم عکس آزمایشات من:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

آقای جلال عزیز، خوش اومدی.
اگه هنوز ثبت نام نکردی دیلیم من واسه فروش هست و تر و تمیز با انواع و اقسام تیون های متفاوت روش یکی از سگ ترین دیلیم های موجود هست. کارکردش هم حدود 2000 تاست.

Babak
22-08-1389, 12:51 قبل از ظهر
سلام دوستان این تاپیک چرا خوابیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

بابا یه کم اطلاعات بدید آخه منم میخوام دایلیمی شم......... [Only registered and activated users can see links] [Only registered and activated users can see links]

از همه چی لطفا اطلاعات بدین.....انجین.لاستیک.تاپ اسپید.ترمز.شتاب.خرج.و....

با تشکر.......
یا علی...........
سلام سید جان
عرضم به حضورت موتوره من تا حالا 1700 تا کارکرده تنها خرجش بنزین روغن و یه ضد یخ بوده ترمزهاش عالیه تاپ اسپیدشم من 160 تا زدم لاستیکاش بخاطره پهنای خوبی که داره به راحتی می شه سره پیچها خوابوندش.
اگزوزش اصلا صدای باحالی نداره موتور خیلی نرم کار می کنه وحتی تو دورهای بالا ازش لرزشی حس نمیشه.حالت نشستنش راحته و خسته کننده نیست.0تا 100نزدم ولی خیلی خوب شتاب می گیره.
یه بارم تا طالقان رفتمو اومدم بیشتره راهم 2ترک بودیم اصلا خستم نکرد و موتور خیلی قبراقو سره حال بود وجایی احساسه کم اوردن نکردم. بازم سوالی هست در خدمتم:clap:

Babak
26-08-1389, 04:24 بعد از ظهر
بدونه پلاکم بدنمی شه ها:afro:

sirn
26-08-1389, 04:56 بعد از ظهر
ملت این تیپ موتورهارو با پلاک ببینند فکر میکنن موتور خوبی نیست ولی بقول سینا اگه بی پلاک باشه برداشت یه موتور خف ازش دارند.........حالا کثیر 150 بی پلاک باشه یا سی بی ار هزار...................

Mohammad
26-08-1389, 09:40 بعد از ظهر
دقیقا، روز اول که موتور رو گرفتم، پلاکش تو کیفم بود. همه کلی ذوق می کردن و ابراز احساسات می کردن.
بابک جون پاشو بیا پیشم، اگزوز تو رو هم مثل ماله خودم بکنم. فردا عصر خونم. همه وسایلم هست. میریم توی تعمیرگاه خودم.

Babak
27-08-1389, 01:46 قبل از ظهر
نوکرم محمد جان از این اگزوزا 2 داداش ها دیدم از صداش خیلی خوشم اومده.......:25:انشا الله تو برنام 2ماه توسعه بهش دست پیدا می کنم:4chsmu1:

MoStAfA
27-08-1389, 02:19 قبل از ظهر
سلام و دردود
دوستان تنوع رنگ دايليم چطوريه؟؟؟چه رنگهايي داره؟؟؟
و اين كه قيمت به روز بازار چند هست؟؟؟

Mohammad
27-08-1389, 07:07 بعد از ظهر
جدا؟ خیلی خوبه، از همه بیشتر اینکه طرح توبرادرز دقیقا با اگزوز استوک یکیه و اصلا احتیاج به تغییر توی سیستم پیچ ها و اتصالات نیست.
رنگبندی دیلیم:
مشکی براق
مشکی مات
مشکی براق با دم مات
قرمز براق،
قرمز مشکی
نارنجی براق،
نارنجی مشکی
زرد براق،
زرد مشکی
سبز براق،
سبز مشکی
سفید (بابک یادم انداخت)

Babak
28-08-1389, 12:25 قبل از ظهر
فک کنم سفیدهم تو بسات شون باشه؟

نیما نادری
01-09-1389, 09:34 قبل از ظهر
تو پارتی بعدی سفید هست

kheyri
04-09-1389, 11:04 قبل از ظهر
سلام به همگي
الان ثبت نامي داره ؟
شرايطش چهجورياس ؟
نقديش چنده ؟

Mohammad
04-09-1389, 01:33 بعد از ظهر
سلام داداش.
من قسطی می فروشم.
2.5 نقد، 2.5 قسطی 5 ماهه.
صفرش 5600 هست.

eshgh_namordeh
05-09-1389, 07:34 بعد از ظهر
بچه ها سلام همگی خسته نباشید
من آخرش نفهمیدم این دایلیم خوبه یا نه ؟ من میخوام با موتور از این شهر به اون شهر برم همیشه تو جادم سرعت هم برام مهمه میخوام تند بره - خرابیش باید حتما خیلی کم باشه دوام خوبی داشته باشه - حالا شما دوستان که این موتور را دارید بهتر از همه میتونید راهنمائی کنید . واقع این موتور حداکثر سرعتش تو کفی تو شرایط معمولی چنده ؟ وقتی این سرعت را میره یلی فشار میاد به موتور؟ با چه سرعتی موتور راحت میره میتونه 3 یا 4 ساعت با همین سرعت راحت بره ؟
و دیگه اینکه مشکل تردد نداره ؟هر روز تو ایران یک قانون میاد آیا پلاک میشند بهش گیر نمیدند و....؟
بین موتورهائی که داشتید چی را پیشنهاد میکنید ؟ آیا گزینه بهتری هست ؟

Alireza
05-09-1389, 08:55 بعد از ظهر
دوست عزیز دایلیم موتور با کیفیتیه مشکل تردد نداره مدارک داشته باشی گیر نمیده حد اکثر سرعتشم حدود 140 تاس چون رادیات داره تو مسافت های طولانی اذیت نمیکنه

Sination
05-09-1389, 11:03 بعد از ظهر
165 من خودم باهاش رفتم

BKING
05-09-1389, 11:22 بعد از ظهر
165 من خودم باهاش رفتم

مگه چقدر مي شه با اين سرعت رفت؟:gigglesmile:

Alireza
05-09-1389, 11:49 بعد از ظهر
140 تا سرعتیه که به موتور فشار نمیاد وگرنه با اپاچی هم میشه 130 تا رفت ولی بعد 10 دقیقه موتور میاد پایین

Babak
05-09-1389, 11:51 بعد از ظهر
بچه ها سلام همگی خسته نباشید
من آخرش نفهمیدم این دایلیم خوبه یا نه ؟ من میخوام با موتور از این شهر به اون شهر برم همیشه تو جادم سرعت هم برام مهمه میخوام تند بره - خرابیش باید حتما خیلی کم باشه دوام خوبی داشته باشه - حالا شما دوستان که این موتور را دارید بهتر از همه میتونید راهنمائی کنید . واقع این موتور حداکثر سرعتش تو کفی تو شرایط معمولی چنده ؟ وقتی این سرعت را میره یلی فشار میاد به موتور؟ با چه سرعتی موتور راحت میره میتونه 3 یا 4 ساعت با همین سرعت راحت بره ؟
و دیگه اینکه مشکل تردد نداره ؟هر روز تو ایران یک قانون میاد آیا پلاک میشند بهش گیر نمیدند و....؟
بین موتورهائی که داشتید چی را پیشنهاد میکنید ؟ آیا گزینه بهتری هست ؟

بخای بطور معمولی رانندگی کنی راحت می تونه حتی تو شیبه ملایم 130تا 135 بره............ته سرعتس تو کفی رسیوندمش به 162 ولی حالا چقدر می تونه تو این سرعت بمونرو نمی دونم....حتما نمی تونه زیاد بمونه چون یه تغییر تو شیبه جاده حتما سرعتشو کم می کنه:29:....برای مسافتهای طولانی به خاطره طرزنشست تنش زیاد خسته کننده نیست صداشم کمه و تو مسیر های طولانی که گاز یک نواخت هست صداش آزارنده نمی شه.رادیات هم داره پس مشکله گرم کردن نداری.در کل موتور راحت و کم هزینه ای هست اگر در شرایط نرمال استفاده بشه و رسیدگی بهش بشه.کمک های نرم و راحت ترمز بسیار عالی که تو بدترین شرایط خوب تونسته جمع و جور کنه.این سری جدیدا که جفت چراغه جلوش هم زمان روشنه نوردهی راضی کننده ای داره.بوقش یه کم ضایع هستش.مصرفشم تقریبا3/8در100کیلومتره.انجین حتی تو دورهای بالا و ردلاین لرزشی محسوسی نداره.......

Sination
06-09-1389, 12:00 قبل از ظهر
مگه چقدر مي شه با اين سرعت رفت؟:gigglesmile:

دیر پرمیشه این سرعت ولی خیلی خوب میره بدونه لرزش
باهاش 160 تا میری انگار که داری مثلا 50 تا میری اصلا صدا ازش در نمیاد
موتور جون میده واسه اینکه بهش فشار بیاری و کاملا هم جواب میده
شتابش خیلی خوب نیست

فقط یک اگزوز میخواد

eshgh_namordeh
06-09-1389, 07:37 بعد از ظهر
سلام - از لطف همگی شما ممنونم - امروز رفتم گمرک دیدم نینجا را 16 میلیون میده یک برچسب هم زده بودن روش یادم نیست چی بود اما انگار نوشته بود Tondar گفتم عشق موتورم هم حدی داره دیگه این پوله زوره واقعا فردا هم حتما گیر میدند هر چی هم مدارک کامل باشه - اینطور که شما گفتین دایلیم خیلی هم خوبه و قشنگه با این صحبت هائی که شما کردین واقعا موتور خوبیه - قیافش هم خوبه قشنگه خوشم میاد ازش - یکیش را میخرم . اما چند ماه دیگه میخرم الان پولم کمه .
موتورم را پلیس گرفت بیمه نداشت بنده خدا البته حقش بود خیلی داغون شده بود از همین نزاد هندا بود 400 خریده بودم 3 سال فقط 2 بار روغن عوض کردم اما خدایش مردی کرد هیچیش نشد تو این 3 سال . امروز رفتم مونده بودم پالس بخرم یا یکی از همین معمولیها واسه کارم چشمم افتاد به هندا یونیکورن honda unicorn 155cc قیافش شبیه پالس بود از قیافش معلوم بود 100 تابیشتر نمیره اما هر چی باشه هندا بود خلاصه گفتم صفرش چند گفت2.500.000 یک دست دوم داشت 1000 تا کارکرده بود میداد 1.900 اون را خریدم یک چند ماهی کار کنم پولدار بشم بعدش یک دایلیم میخرم برممسافرت مردیم از بس کار کردیم :) . از لطف همگی شما هم ممنونم

BKING
08-09-1389, 11:37 قبل از ظهر
خیلی داغون شده بود از همین نزاد هندا بود 400 خریده بودم 3 سال فقط 2 بار روغن عوض کردم

بر اساس چه فرمولي اي كارو كردي:gigglesmile: فكر نمي كنم اين يكي(يونيكورن) اين طوري دووم بياره:4chsmu1:

eshgh_namordeh
08-09-1389, 08:52 بعد از ظهر
:) خوب دیدین که آدم یک چیز را دوست نداشته باشه داغونش میکنه اما تجربه ی خوبی بود به موتور رو بدی پررو میشه :)
این جدیده 100 تا بیشتر نمیره قدش خیلی بلنده کنار تریل میرم اندازه اونه واسه شهر خیلی خوبه واقعا خوبه وسه جاده هم دایلیم میخرم :)

Alireza
08-09-1389, 09:54 بعد از ظهر
دوست عزیز برای موتور جدیدتون تاپیک جدید بزنید

nOviA
16-09-1389, 12:24 قبل از ظهر
بچها منم به احتمال زیاد میخوام دایلیم بگیرم. رنگ سفید به احتمال زیاد

مثل مگلی که اولش دردسر نداره؟ رادیاتش گل داشته باشه و موتور شانسی باشه؟!!!

اولش که خریدم چه کارایی باید روش انجام بدم و چقدر خرج داره؟ (صفر میگیرم)

BKING
16-09-1389, 09:45 قبل از ظهر

خب مباركه به سلامتي

اگر رادياتور را از آب جوب پر كرده باشند امكانش هست:biggrin: اما در مورد باقي مسائل مثل مگلي نيست

اولش بهتره روغن رو عوض كني چون ممكنه روغن نباتي توش ريخته باشن:retarded:

Mohammad
16-09-1389, 10:02 قبل از ظهر

ای بابا، واسه چی می خوای صفر بگیری؟
بیا موتور من رو وردار دیگه.
موتور به این نازی، 4 ماهه خوابیده.:3ztzsjm:

nOviA
16-09-1389, 05:53 بعد از ظهر
ممنون از همه ی دوستان. اقای گوستاو تعریف موتور شمارو زیاد شنیدم ولی نظرم عوض شد و دربی 160 گرفتم دستت درد نکنه.

Mohammad
16-09-1389, 08:37 بعد از ظهر
مبارک باشه، ایشالا چرخش واست بچرخه.

Babak
27-09-1389, 01:52 قبل از ظهر
یه ویدو باحال از دایلیم
Daum tv팟 - 마이팟 - lhk ([Only registered and activated users can see links])
543این باکسه عقبم بدک نیستا اگه بشه پیداش کرد البته:hanghead:

Mohammad
27-09-1389, 10:34 قبل از ظهر
برای اولین بار از اینکه دیلیم سوار می شم شرم سارم، این بابا از انتهای غربت و پشت کوه اومده. خیلی موتورش ضایعه. من نمی دونم چه طوری سوارش میشه؟
طرف آخر خزه.
چقدرم با افتخار از موتور خزش فیلم گرفته، آخرش وای میسه دزدگیرش واسش ریمایندر بزنه.:gigglesmile:

Babak
27-09-1389, 11:08 قبل از ظهر
آره ته ضایعه بازی .ولی اگزوزش منو جلب کرد بیشتر که گاز نداد صداش در بیاد:sumo:

BKING
27-09-1389, 01:31 بعد از ظهر
یه ویدو باحال از دایلیم
Daum tv팟 - 마이팟 - lhk ([Only registered and activated users can see links])
543این باکسه عقبم بدک نیستا اگه بشه پیداش کرد البته:hanghead:

ممنون:20: به نظر من قشنگ بود:3:

Babak
28-09-1389, 02:33 قبل از ظهر
برای دایلیم دیاگ هم هست؟اگر خراب بشه؟یا:minzdr:
می شه برنامه ecuانگول کرد

RIDER
11-10-1389, 12:20 بعد از ظهر
بچه ها تو شهر ما دیاگ این موتورا نیست بعد نگه داریشون دردسر نمیشه

Mohammad
11-10-1389, 02:58 بعد از ظهر
به این سادگی نیازی به دیاگ پیدا نمی کنه که.

RIDER
11-10-1389, 04:59 بعد از ظهر
در چه مواقعی اگرم پیدا کنه باید تا تهرتن بیارمش
خیو رو شندیم که زیاد به دیاگ میزنن برای اون چراغ اف۱:297:

ghost.rider1
29-10-1389, 01:34 قبل از ظهر
بهترین رنگ داییلیم چیه؟یه سبزشو دیدم رفته مخم بخرمش!

Alireza
29-10-1389, 03:08 قبل از ظهر
به نظر من سبز نارنجیشم بد نی
موتور خوبی هم هست من با واسه بابک دنده 1 63 تا پر کردم

Kenji
29-10-1389, 04:06 بعد از ظهر
دایلیم انقدر نرم دنده عوض می کنه که واقعا آدم یاد 600 سی سی ها می افته. واقعا موتور نرمیه

Babak
29-10-1389, 08:08 بعد از ظهر
یه نظری به سفیدشم بنداز قشنگه:clap:

mohamad javad
29-10-1389, 08:33 بعد از ظهر
البته رنگ سلیقه ایه ولی من سبزشو دیدم اصلا به دلم ننشست در حالی که مثلا رو مگلی محشره واقعا؛
به نظرم اول مشکی بعد سفیدشم که بابک گفت قشنگه

ghost.rider1
29-10-1389, 09:51 بعد از ظهر
خریدار دایلیم قرمز یا سبز هستم
(محمد دایلیمی اگه فروشندهای مذاکره کنیم)

siavashvoip2009
30-10-1389, 03:19 قبل از ظهر
سلام ؛ من از دوستان red hat هستم و توسط اون به سایت معرفی شدم ؛
من قبلا 8 سال هندا داشتم و نمی دونستم موتور باحال یعنی چی :
6 ماه پالس (180 موتور سفید مدل 88) داشتم الان 2 اهه فروختم (البته هنوز سندش به نام خودمه و واگذار نکردم)
حالا می بینم دیگه نمی تونم پشت هندا بشینم (دور از جونتون انگار سوار تراکتور می شم :O)
اول تصمیم داشتم موتور پالس خودمو دوباره بردارم ؛ ولی با دیدن سایت شما خواب از چشمام رفته و طلبه خریدن 1 موتور خوب شدم (قبلا سر کار همش تو بالاترین وپای درس و... بودم ، الان سر کار بیشتر تو سایت شما هستم ، از درس و بالاترین و ... افتادم D:)
با red hat مشورت کردم در حد 4 تومن برای تو شهر و کارای روز مره (شرکت رفتن و ...) دایلیم رو بهم پیشنهاد کرد ؛ البته الان 4 تون من نقد نیست و دارم laptop و هندا مو میفروشم و با عیدی شب عید شرکت بتونم 1 موتور بردارم ، اگه کسی 1 مورد خوب سراغ داره لطفا پیشنهاد بده ،
پیشاپیش ممنونم ؛

mohamad javad
30-10-1389, 08:06 قبل از ظهر
سلام خوش اومدی؛
محمد فکر کنم هنوز موتورشو نفروخته قسطی هم میده؛موتورش حرف نداره

siavashvoip2009
30-10-1389, 09:23 بعد از ظهر
سلام ، مرسی از راهنماییتون ، اتفاقا راجع به اون موتور من دیدم همه ازش تعریف کردن و ظاهرا خیلی خوبه ؛ ولی راستش قیمتش برام سنگینه ، من حداکثر 4200 -4300 اونم 2 ماهه بتونم بدم ،
بازم ممنون

Farzad
30-10-1389, 10:35 بعد از ظهر
سلام ، مرسی از راهنماییتون ، اتفاقا راجع به اون موتور من دیدم همه ازش تعریف کردن و ظاهرا خیلی خوبه ؛ ولی راستش قیمتش برام سنگینه ، من حداکثر 4200 -4300 اونم 2 ماهه بتونم بدم ،
بازم ممنون

سلام خوش اومدی . اقا این هندایی که داری میکی از این هندا ایرانیاست ؟؟اکه واقعا قصد فروش داری من خریدارم .
راستی موتور محمدم با تغییراتی که توش داده خیلی خوب شده
رو موتور منم می تونی فکر بکنی ... :دی منم یه مکلی دارم ...

Kenji
30-10-1389, 11:25 بعد از ظهر
آقا منم یه 206 دارم داغونه هنوز فروش نرفته. رو اونم تورو خداااااااااا یکم فکر کن:25:

بحث های خرید و فروش بهتره در بخش بازار انجام بشه

siavashvoip2009
01-11-1389, 02:26 قبل از ظهر
سلام آفا فرزاد
من کمتر از 2 ماه پیش 1 Xigma خریدم که به من به اسم موتور ایرانی خیلی خوب فروختند ، هرکس زین و کمکاش و موتور رو دید گفت خیلی خوبه ولی راستش من خودم سر در نمی آرم .
راستی راجع به موتورتون چه مدلی هست ؛ قیمتش چنده ؟ چه رنگی هست ؟ من شمارم 09126204851 (مصطفی) هست ، اگه خواستید زنگ بزنید حرف بزنیم D:
دوستان ببخشید ظاهرا اینجا نباید بحث فروش می کردم

Alireza
01-11-1389, 02:33 قبل از ظهر
دوستان عزیز بحث در مورد موتور های دیگه تو مبحث خودش خرید و فروش هم یا تو پی ام یا تو بازارچه
ممنون

siavashvoip2009
01-11-1389, 05:34 قبل از ظهر
ok حتما . مرسی علیرضا جان

hghh
20-11-1389, 02:00 بعد از ظهر
با سلام . دوستان من تازه عضو شدم. لطفا" کمک کنید تا بهترین تصمیم رو بگیرم . من یه پالس 220 دارم بخاطر سرعت و شتاب بیشتر در نظرم با daelim 250 عوضش کنم.من یه مقدار سنگین وزن هم هستم . به نظرتون با شرایط من این موتور راضیم میکنه؟

Mohammad
20-11-1389, 02:25 بعد از ظهر
سلام
خوش اومدی.
یک کلام بهت بگم، دیلیم شتابش حدود 7 تا 8 ثانیه هست.
به راحتی هم به 150 تا میرسه. یعنی خیلی خیلی راحت. تا 172 تام باهاش میشه رفت طبق رکورد بچه ها.

hghh
20-11-1389, 02:40 بعد از ظهر
سلام
خوش اومدی.
یک کلام بهت بگم، دیلیم شتابش حدود 7 تا 8 ثانیه هست.
به راحتی هم به 150 تا میرسه. یعنی خیلی خیلی راحت. تا 172 تام باهاش میشه رفت طبق رکورد بچه ها.
ممنون از جوابتون.
حالا اگه موتور رو صفر بگیرم و سوار شم همین جوریه ؟ یا باید کارهایی روش انجام داد تا این بازده رو داشته باشه.اگر مشکلی براش پیش بیاد لوازم فنی و دیاگ، تعمیری و تنظیم موتور و ....هست؟شما اگه وزن معمولی دارید دو ترک هم همین جواب رو میگیرید؟آیا توی این رنج قیمت پیشنهاد بهتری هم هست؟

Alireza
20-11-1389, 05:52 بعد از ظهر
به نظر من همین دایلیم رو بگیر
همه قطعاتشم هست نبود هم به نیما نادری میگی برات اکی میکنه

ghost.rider1
21-11-1389, 12:45 قبل از ظهر
سلام من یه دیلیمی هم خریدم ولی فلاشر نداره حالم گرفته شد:hanghead:

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:19 AM ----------

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:40 AM ----------

Farzad
21-11-1389, 10:32 قبل از ظهر
اگه اینقدر برات مهمه میشه روش نصب کرد زیادم خرجی نداره

ghost.rider1
21-11-1389, 06:11 بعد از ظهر
فرزاد خوب کاسبیت گرفته ها چند؟:25r30wi:

Babak
22-11-1389, 07:21 بعد از ظهر
دیروز دیدم مخزنه روغن ترمزه عقب خیلی اومده پایین.رفتم پیشه دوستم که موتور سازه یه نیگایی انداختو لنت عقبو باز کرد دیدیم که خیلیش رفته یه جفت لنته نو انداخت و بست که همه روغنم برگشت سره جاش.بعدم یه روغنی به زنجیرش زد و سوار شدم ترمزش کلی عوض شده بود خیلی بهتر بود ودیگه مثله قبلش سریع قفل نمی کنه....با تعویضه لنتشم شد 15000تومان به نظرم خوبه.:sad:ولی زنجیره که روغن زده کلی شتابش بالارفته نمی دونستم اینقدر تاثیر داره تو شتاب روغنه زنجیر.:hanghead:

Farzad
22-11-1389, 07:52 بعد از ظهر
فرزاد خوب کاسبیت گرفته ها چند؟:25r30wi:

20 تومن +-5

Babak
23-11-1389, 01:07 قبل از ظهر
یادم رفت بگم بعده 15روز با اولین استارت به راحتی روشن شد:22:

mohamadreza
23-11-1389, 01:35 قبل از ظهر
سلام دوستان
منم موتور سوارم و puls 220 دارم. ولی مدتیه با محصولات کویر آشنا شدم و تو انتخابش مشکل داشتم، ولی بعد از تحقیق و آشنا شدن با شما به این نتیجه رسیدم بهترین انتخاب از موتورهای پلاک شده برای من دایلیم هستش و چند روزه پیش به کارخونش رفتم و یک مشکی براق انتخاب کردم و قراره تا 15 روزه دیگه بهم تحویل بدهند.
فرقی که با مدلهای قبل داشت لامپهای جلو دو کنتاکت بود یعنی دو چراغ با هم روشن میشد و با هم نور بالا میزد و کلید روشن خاموش هم نداشت. به خاطر استاندارد اروپا؛ به جای کلید خاموش روشن کلید فلاشر داشت. کلا بد نبود فقط مشکلی که به نظر من داشت صدای اگزوزش بود.
از دوستانی که تجربه تعویض اگزوز و نحوه آب بندی این موتور را دارند می خوام که منو راهنمایی کنن.
با تشکر
:hanghead:

Babak
23-11-1389, 02:28 قبل از ظهر
محمد اول تبریک بهت می گم...فقط اولین چیزی که حتما بهت پیشنهاد میدم به محضه اینکه موتورو گرفتی درجا بدونه درنگ روغنشو عوض کن والا کلاچت می سوزه چون روغنی که توشه خیلی بده:3:
اصولا موتوره راحتیه. زیاد باهاش تخته نکن تودفترشم نوشته تا 1000 اول دوره موتور از 6 بالاتر نره ولی مرد میخواد ن خودم تا 500 اولیه اینورعایت کردم ولی بدش یه روغن عوض کردمو گازشو گرفتم برای اگزوزتم بعد ابندی برات تعریف می کنم چه کار کنی:20:
موتوره خیلی خوبیه باشادی سوارش بشی:au:

Ali
23-11-1389, 11:17 قبل از ظهر
یک سوال برام پیش اومده میخوام ببینم اگه دایلیم تقویت بشه از پس هیوسانگ یا مگلی بر میاد یانه؟ با تشکر

Mohammad
23-11-1389, 11:30 قبل از ظهر
اساسا موتورهای انژکتوری توی ایران خیلی جای تقویت ندارن.

Ali
23-11-1389, 11:52 قبل از ظهر
چرا اخه اینطوره الان بالای 90 در صد موتورهای جدید و مخصوصا حجم بالا دیگه کاربراتوری نیستن و از سیستم های سوخت رسان جدید در اونها استفاده میشه و بیشتر الان موتور های تا حجم 250 فقط هستن که کاربراتورین که اون هم فکر میکنم برای گرفتن قدرت بالاتر از موتوره

nOviA
23-11-1389, 12:34 بعد از ظهر
بیشتر الان موتور های تا حجم 250 فقط هستن که کاربراتورین که اون هم فکر میکنم برای گرفتن قدرت بالاتر از موتوره

سیستم انژکتوری همیشه میتونه قدرت بالاتر و مصرف سوخت کمتری داشته باشه. بستگی به mapping انژکتور داره. کاربراتور میتونه با دهنه ی بزرگتر قدرت بیشتری تولید کنه اما مصرف سوخت خیلی میره بالا.

ghost.rider1
28-11-1389, 12:27 قبل از ظهر
من امروز تو ترافیک موندم دمای اب موتور 3 تا خط رد کرد این طبیعیه؟>

Babak
28-11-1389, 01:27 قبل از ظهر
اره طبیعیه:2gwb921:

ghost.rider1
29-11-1389, 08:01 بعد از ظهر
من می خوام موتورو بشورم جاییش هست نباید اب بخوره؟

Babak
01-12-1389, 11:15 بعد از ظهر
غسلش بده خیالی نیست :24:

eshgh_namordeh
02-12-1389, 09:44 قبل از ظهر
غسل !!!!!!!!!!!!!! هه هه
چه باحال گفتی

Babak
04-12-1389, 01:15 قبل از ظهر
اینم اگزوزه موتورم دایلیم که با کمک و پیشنهاد آقای نیما نادری خریدم دستش درد نکنه
820817818819[Only registered and activated users can see links]

BKING
04-12-1389, 01:29 قبل از ظهر
سلام

جراحي كردي ؟

چطور نمي شد اونو باز كني جاش ببندي

مباركه:20:

Babak
04-12-1389, 01:31 قبل از ظهر
مرسی رادیکال یه جورایی آره جراحی بود...کلی وررفتیم تا خورد ولی نتیجه اش عالیه لااقل من راضیه هستم:crazy:

Sination
04-12-1389, 01:54 قبل از ظهر
ایول مبارک باشه :20:

جانسون
04-12-1389, 02:57 قبل از ظهر
دوستان يه سوال : نميشه رو DAELIM دسته فرمونه MEGELI رو بست يا بخرونن؟؟
اگه بشه چي ميشه؟؟؟؟OH :crazy:OH

RIDER
04-12-1389, 02:16 بعد از ظهر
یه فیلم از صداش بگیر آپ کن

Babak
04-12-1389, 02:42 بعد از ظهر
وقتی اگزوزه خودش نیست مجبوره آدم اگزوزه هیو بخورونه تنها فرقشم فقط تو فاصله پیچ هاشه:bunnyearsmiley:

Alireza
04-12-1389, 02:42 بعد از ظهر
ایول مبارکه بابک
چند خریدی؟
صداش چه جوریه؟

Mohammad
04-12-1389, 02:57 بعد از ظهر
مبارک باشه بابک، راستی وقتی مافلر روش نبود استارت زدی ببینی صداش چه طوری میشه؟

Babak
05-12-1389, 12:43 قبل از ظهر
مبارک باشه بابک، راستی وقتی مافلر روش نبود استارت زدی ببینی صداش چه طوری میشه؟
بله صدای تانک می داد :icon_pf (95):

RIDER
05-12-1389, 12:30 بعد از ظهر
یه فیلم از صداش بگیر آپلود کن

Babak
05-12-1389, 03:28 بعد از ظهر
چشم روچشم ولی فک نمی کنم اون جوری صداش خوب در بیاد ولی چشم در اولین فرصت حتما:2gwb921:

ghost.rider1
07-12-1389, 07:27 بعد از ظهر
بابک فیلتر هوای دایلیم چنده به نظرت فیلتر هوای اسپورت تغییری می دش؟

Babak
08-12-1389, 02:21 بعد از ظهر
:297:نمی دونم مگه فیلتر اسپورتم داره؟؟؟؟؟؟؟؟

Sination
08-12-1389, 06:33 بعد از ظهر
بله داره

فیلتر روغن و فیلتر هوای k&n که در محک موجوده

ghost.rider1
09-12-1389, 01:49 بعد از ظهر
واقعا کویر ترک.نده با این پشتیبانیه قطعات یه فیلتر هوا می خوام بعد کلی تماس نیما نادری عزیز یه شماره داد زنگ زدم میگه سه روز دیگه باید از اصفهان بگیم بیاد.واقعا سوال اینه اگر موتور قطعه لازم شه باید چی کار کرد؟؟؟؟؟؟:297:

Mohammad
09-12-1389, 03:29 بعد از ظهر
صبر می کنی و 3 روز دیگه واست میاد، باز خدا رو شکر کن میاد. نمی یومد چی کار می کردی.

Babak
09-12-1389, 03:29 بعد از ظهر
3هفته صبر کنی:دی:gigglesmile:

RIDER
09-12-1389, 03:59 بعد از ظهر
خب چرا از فیلتر k&n استفاده نمیکنی

ghost.rider1
10-12-1389, 01:02 بعد از ظهر
اون فیلتر 100 هزار تومنه فیلتر دایلیم 6 هزار اختلاف زیاده و مهمتر اینکه رو موتور یک سیلندر زیاد فرقی نداره

Red Hat
10-12-1389, 10:54 بعد از ظهر
اون فیلتر 100 هزار تومنه فیلتر دایلیم 6 هزار اختلاف زیاده و مهمتر اینکه رو موتور یک سیلندر زیاد فرقی نداره

چه ربطی به تعداد سیلندر داره؟

RIDER
11-12-1389, 12:00 قبل از ظهر
البته اگه k&nاستفاده کنی خیلی بهتره هم مارک معتبره امتحانشو پس داده اونجور که شندیم و خوندم نیاز به تعویض زود هنگام نداره قابل شستو شو هست

Sination
11-12-1389, 12:14 قبل از ظهر

اصلا میدونی فیلتر روغن چه عملی رو انجام میده؟ :vahidrk:

Alireza
11-12-1389, 12:19 قبل از ظهر
کسی حرف از فیلتر روغن زد؟
فیلتر هوا رو میگه

Mohammad
11-12-1389, 09:43 قبل از ظهر
امیر جان، جای این بحث ها اگه همون روز که گفتی 3 ررررررووووووززززززز دیگه میرسه دستم سفارش داده بودی رسیده بود و الآن تعویضشم کرده بودی.

ghost.rider1
13-12-1389, 02:21 قبل از ظهر
پولو 4 روزه زدم حسابشون قراره شنبه بیاره

ghost.rider1
14-12-1389, 11:07 بعد از ظهر
این دایلیمه چند روزه دنده هاش بد جا میره مشکل از کجاست:2i8d4ao:

mohamadreza
15-12-1389, 04:38 بعد از ظهر
سلام
من موتورم تحویل گرفتم، مشکی براق.:29:
میخام روغنشو عوض کنم و اگزوزشو؛ هرکی تجربه داره کمک کنه باتشکر:hanghead:
در مورد لوازمش من میتونم دوروزه تحویل بدم 09132078600:999:

Alireza
15-12-1389, 08:09 بعد از ظهر
روغن به نظر من از این اشغالای ایرانی نریز برو سمت موتورکس
در مورد اگزوز هم از کاربر بابک نظر بخواه چون اون عوض کرده
در اخر مبارکتون باشه موتور خوب و بی دردسریه

Ali
16-12-1389, 12:20 قبل از ظهر
اقا محمد رضا منم بهتون تبریک میگم:clap: مبارکتون باشه چند روز پیش داشتم از جلوی یک مغازه ای رد میشدم یک دایلیم داشت روش زده بود سری جدید 6 دنده رفتم تو و هی به یارو گفتم 5 دندس ها ولی اون هی پا فشاری میکرد که 6 دندست ایا واقعا صحت داره؟

Babak
16-12-1389, 02:40 بعد از ظهر
محمد رضا مبارک باشه روغنشو حتما موتورکس بریز من خودم اگزوزشو gprازشرکت گرفتم از صداشم راضی هستم فقط چون اگزوز ماله هیو هست یه اگزوز ساز باید یه کم ابتکار عمل نشون بده می تونه وصلش کنه...

ghost.rider1
16-12-1389, 04:04 بعد از ظهر
اقا مبارکه چند ؟کاش زودتر می گفتی اینا یه هفتست منو گزاشتن سر کار

Babak
17-12-1389, 04:01 بعد از ظهر
بابابرای یه راهنما 3 هفته دقیقا طولش دادن تا فرستادنش:42kmoig:

mohamadreza
18-12-1389, 12:35 قبل از ظهر
مرسی سلامت باشید
من هم راضی هستم واقعا خوب موتوریه؛ بله شش دنده هست, چراغ های عقبش LED هستش. چراغ های جلو جفتی روشن می شن و همیشه روشن هستن. به جای کلید خاموش روشن اش کلید فلاشر گذاشتن. من از کارخونش 5350خریدم و قراره از سال آینده 15% بیاد روش.
الآن که فکرشو میکنم از همین اگزوز راضی هستم. از راهنمایی همتون ممنونم:29dz8zk:

Ali
18-12-1389, 05:19 بعد از ظهر
مرسی سلامت باشید
من هم راضی هستم واقعا خوب موتوریه؛ بله شش دنده هست, چراغ های عقبش LED هستش. چراغ های جلو جفتی روشن می شن و همیشه روشن هستن. به جای کلید خاموش روشن اش کلید فلاشر گذاشتن. من از کارخونش 5350خریدم و قراره از سال آینده 15% بیاد روش.
الآن که فکرشو میکنم از همین اگزوز راضی هستم. از راهنمایی همتون ممنونم:29dz8zk:

در مورد توضیحاتتون ممنون ولی ایا شما در مورد تعداد دنده ها مطمعن هستین؟

نیما نادری
18-12-1389, 05:50 بعد از ظهر
سلام

5 دندس

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

بابا این اگزوزو ببند بیار کف کردیم ... اگر نشود بگو یکیو معرفی کنم بری ببندی سفارشی

Farzad
18-12-1389, 05:59 بعد از ظهر
سلام

5 دندس

---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:42 PM ----------

بابا این اگزوزو ببند بیار کف کردیم ... اگر نشود بگو یکیو معرفی کنم بری ببندی سفارشی

سلام نیما جون بسته خوب شده :دی من صداشو شنیدم

Ali
18-12-1389, 07:45 بعد از ظهر
سلام

5 دندس

ممنون از توضیحات اقا نیما

ghost.rider1
18-12-1389, 07:49 بعد از ظهر
حاج نیما چراغ این جدیدا ال ای دیه؟چند هست؟اقا این فیلتر ما هنوز نیومده فردا میرم دادو بیداد عصاب ندارم:gigglesmile:

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

محمدرضا این سری جدیداش چه قدر شبیه هایابوسا شده:gigglesmile:

نیما نادری
19-12-1389, 11:02 قبل از ظهر
بله led هست... به آقای کمالی بزنگ ردیف میکنن

---------- Post added at 11:02 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

فیلتر هوات دسته منه تشریف بیارید دفتر مرکزی

mohamadreza
19-12-1389, 04:03 بعد از ظهر
سلام
من هم تا حالا نشمردم چندتا دنده می خوره الآن که میرم دقیقا می شمارمش
(ghost Rider) :عکس قدیم هستش ببخشید امشب با دایلیم عکس می گیرم.
بچه ها اگزوز چیه, اگه میدونید خیلی بهتره داهنمائیم کنید. مرسی:297:

RIDER
20-12-1389, 01:14 قبل از ظهر
آخر یه فیلم از صدای موتورت نزاشتی کاری نداره فقط نیم ساعت وقتتو میگیره میخوایم ببینیم چی شده. اگزوز توبرادر برا چه موتوری بهش میخوره فک کنم برا نینجا ۲۵۰بهش بخوره

ghost.rider1
20-12-1389, 07:41 بعد از ظهر
محمد جان یه عکس از پشت موتورت می زاری ببینیم چه شکلی شده با ال ای دی مرسی داداشی:23:

Babak
21-12-1389, 02:04 قبل از ظهر
محمد جان یه عکس از پشت موتورت می زاری ببینیم چه شکلی شده با ال ای دی مرسی داداشی:23:
:26:با ال ای دی مثله موتوره منه دیگه....
آقادوره موتور رو 6500 میره موتور ریپ می زنه کسی می دونه چکارش می شه کرد ولی گاز که می خوره همه چی درسته:s (9):

farzadprogram
21-12-1389, 11:57 قبل از ظهر
دیروز یه دایلیم از جلوم رد شد یه نظرم اومد صداش خیلی کمه .
بابک جان شما اگزوزشو عوض کردی صداش چطور شده ؟

ghost.rider1
21-12-1389, 01:20 بعد از ظهر
بابک واسه من عقربه دور موتور تا اخر میره حتی گاهی به اتتها می چسبه و بازم میره ایراد از شمع یا فیلترته البته اون اخرا موتور ریپ می زنه واسه هشدار تا موتور نیاد پایین که اون طبیعیه.

---------- Post added at 01:20 PM ---------- Previous post was at 01:19 PM ----------

دوست عزیز موتور 250 بدون اگزوز معمولا صدا نداره حتی این 4 سیلندرها هم صدا ندارن مرسی

Babak
21-12-1389, 09:46 بعد از ظهر
آره تا ته گاز می دی مشکی نداره ولی سر گاز که می خوام یه جا برم با سرعته ثابت می ریپه ولی وقتی تخته می کنم مشکلی ندارم:waiting:

چشم چشم در اسرع وقت یه فیلمم می گیرم برای صداش چشم:thanks:

ghost.rider1
21-12-1389, 11:19 بعد از ظهر
واسه منم همینو نرم گاز نمی خوره :4chsmu1:

ghost.rider1
23-12-1389, 03:45 بعد از ظهر
سلام اقا نادری دایلیمو میشه رنگشو عوض کرد چقدر هزینش میشه؟

Alireza
23-12-1389, 05:00 بعد از ظهر
رنگشو بشه ولی کارت رو میخوای چیکار کنی؟ رو کارت بزنه مشکی سبز کنی گیر میدن خفن

نیما نادری
23-12-1389, 10:49 بعد از ظهر
سلام

دقیقا فرمایش علیرضا درسته ...کارت موتور باید تعویض بشه =دودندگی + خرج کردن پول بی زبان

ghost.rider1
25-12-1389, 12:19 بعد از ظهر
خب کارتمم عوض می کنم کاری نداره که:mypersianforum (531دست کاملش چنده؟

Alireza
25-12-1389, 12:31 بعد از ظهر
خیلی کار داره مثل ماشین نی
کسیو پیدا کردی کارت عوض کرده باشه برو اینکارو کن

ghost.rider1
27-12-1389, 01:44 قبل از ظهر
ویدیو معرفی رسمی دایلیم 250 اف ای تقدیم به همهی دوستدارانشYouTube - Daelim VJF 250 Official Promotional Video ([Only registered and activated users can see links])

Amir
27-12-1389, 11:07 قبل از ظهر
ویدیو معرفی رسمی دایلیم 250 اف ای تقدیم به همهی دوستدارانشYouTube - Daelim VJF 250 Official Promotional Video

لینک مستقیم به پست اول اضافه شد :14:

ghost.rider1
28-12-1389, 12:03 قبل از ظهر
دایلیم با اگزوز حرفه ای و نی دان (موتور خوابوندن اصطلاح خودمانی)YouTube - DAELIM VJF250 Cornering...;; ([Only registered and activated users can see links])

Amir
28-12-1389, 07:43 بعد از ظهر
دایلیم با اگزوز حرفه ای و نی دان (موتور خوابوندن اصطلاح خودمانی)YouTube - DAELIM VJF250 Cornering...;;

لینک مستقیم | دانلود ([Only registered and activated users can see links])

Mohammad
03-01-1390, 02:18 بعد از ظهر
تصاویر اختصاصی باشگاه از جزئیات بدنه دیلیم 250 مدل سال 2010:

Babak
06-01-1390, 12:32 بعد از ظهر
دایلیم من ریپ میزنه چراغه چکشم روشن شده کلی حالمو گرفته:s (9)::1tongue::khak:

ghost.rider1
08-01-1390, 05:20 بعد از ظهر
بیا ببر پلو مجید دیاگ می زنه سه سوت حله.بعدم مگه چراغ چکش داره ماله تو واسه من جراغ روغن داره