PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Daelim 250 & دایلیم 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20

hosinmaster
12-07-1393, 04:01 بعد از ظهر
در آوردن کاتالیزور هیچ ربطی به دمپرینگ پیستون نداره..کاتالیزور فقط یه کار انجام میده..(از بین بردن گازهای مضر-که مصوبه محیط زیست هستش).. موتورهای قدیمی تر اصلا" چیزی به نام کاتالیزور
ندارن...هیوسانگ جهانرویی هم کاتالیزور نداره..(جهت اطلاع).. و اما چیزی که باعث روغن سوزی میشه تو یه سری از موتورهایی که کاتالیز درآوردن و یا هدرز انداختن.اینه که به دلیل نبود کاتالیزور
که مثل یه خفه کن عمل میکنه..صدای موتور بازتر میشه و کشش صدا بیشتر..واین باعث میشه که راکب علاقش به گاز خلاص بیشتر از حالت عادی بشه..
منم کاتالیزور همه موتورایی که داشتمو دراوردم ولی به مشکلی نخوردم..ولی دیدم دوستانی رو که به مشکل خوردن..ولی دلیلش خارج کردن کاتالیز نبوده..

hosinmaster
12-07-1393, 04:05 بعد از ظهر
مثلا دایلیم برداشتن کاتالیز اشتباه صداش خیلی زشت می شه صداش واقعا دلخراش می شه ملت هم فقط فش و نفرین حواله می کن و مسئله دوم من به محیط زیست احترام می ذارم کاری به بقیه ندارم تو عمرم نه محیط زیست تخریب کردم نه پوسته شکلاتی دور انداختم .
.........
دایلیم بعد از درآوردن کاتالیزور صداش زیادی تیز میشه..هر چند که همه موتورها بعد از حذف کاتالیز صداشون از اون حالت بم اولیه درمیاد..
منتها تو دایلیم بیشتر محسوسه... و اما دلیل اینکه با حذف کاتالیز صدا با اگزوز فابریک زشت میشه اینه که.. شرکت تولید کننده مافلرو بر اساس اون هدرز طراحی کرده..
یعنی بر اساس هدرزی که توش کاتالیزور داره و صداش خفه و بم هستش..مافلربرای اون هدرز طراحی شده ..مطمئنا" اگه قرار بود هدرز فابریک کاتالیز نداشته باشه مافلر هم به شکل دیگری
طراحی میشد...

flower
12-07-1393, 10:55 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
این روغن واقعا معجزه است فول سنتیک تو دایلیم عالی جواب داد امروز تو گالاکسی گرید 10 تا 40 ریختم همین مارک نیمه سنتیک واقعا عالی بود تو هیو رفیقم ریختم اونم تعجب کرد تو نرمی انجین و شتاب و تعویض دنده خوب جواب داد.

ahks121
12-07-1393, 11:52 بعد از ظهر
حتماپروفی کارم امتحان کن اونم روغنه خوبیه مخصوصا10 40قوطی نقره ای من براهمه موتورام ازهمون ریختم واقعاعالیه اینم یه عکس ازکاتالیزوردایلیم ویه اگزوزه دستسازه قهرمانی برایه کاتالیزورم که دوستان فرمودندبخاطراینکه دورگیریه موتورزودترانجام میشه علاوه برافزایش حرارته موتورفشاربه رینگ وپیستون وشاتون زیادمیادودرنتیجه خرابی زودتراتفاق میوفته امانه اینکه الان برداری فرداانجین بترکه مثلااگه توحالته معمولی 50هزارخراب شه بادراوردنه کاتالیزور42هزارخراب میشه ولی من یه مورددیدم که دایلیم سوپاپ ترسونده بودبخاطره کاتالیزوربرداشتن که اونم ازاوله اب بندی دراورده بودوگازونده بود.46677

flower
13-07-1393, 08:54 قبل از ظهر
پروفیکار فول سنتیک یا معمولیه ؟

ahks121
13-07-1393, 09:33 قبل از ظهر
والاروش نوشته سنتیک معمولا1040نیمه سنتیکه واین مدله اخریشsnهست بانام پروفیکارxtقیمتش 4لیترش نزدیک به100هزاره.

flower
13-07-1393, 06:28 بعد از ظهر
والاروش نوشته سنتیک معمولا1040نیمه سنتیکه واین مدله اخریشsnهست بانام پروفیکارxtقیمتش 4لیترش نزدیک به100هزاره.
خوب با این توضیحات sn برای دایلیم زیاده تو دفترچه نوشته sl ولی اجیپ بصرفه تره هم قیمتش کمتره هم استاندارد2 jaso ma را داره .

ahks121
13-07-1393, 07:12 بعد از ظهر
من سعی میکنم ازیه مدل روغن درموتوراستفاده کنم اونم که روش نوشتهeniمیگن ساخته اسپانیاست وروغنه خیلی خوبی هست فقط تقلبی زیادداره بایدمراقب بودتنهاروغنی که واقعاعالی واصل هست موتورکس هست یه بارتومگلی ریختم موتورازدایلیم نرمترشدولی قیمتش خیلی بالاست درضمن کسی اگه خواست موتورکس بریزه بایدازاول بریزه چون توبعضی ازموتورامثله مگلی اگه بعدازچندروغن موتورکس بریزی ازهمه جایه موتورمیزنه بیرون درکل من خودم هرچی اقایه رییسی بفرمایندرارویه چشام میزارم وتاییدمیکنم.

flower
14-07-1393, 07:49 بعد از ظهر
در مورد اصل بودن که مطمئن هستم و ساخت ایتالیا هست فعلا که هیچ مشکلی برای نه برای دایلیم نه برای مودناس پیش اومده حدود 1000 کیلومتر به بالا تست شد حتی می گفتن قبلش انجین با فلش روغن شسته بشه که من بازم اینکارا نکردم ولی چیزی که من هنوز متوجه نشدم هر کسی یه چیزی می گه برای تعویض روغن سنتیک زمانش کی هست تو چند تا کیلومتر تعویض بشه من از هر کسی پرسیدم می گفتن 10000 کیلومتر به بالا اون هیو رفیقم الان با این روغن 5000 تا رفته هنوز کیفیت خودش را داره و یه قطره هم کم نکرده حالامن هر 1000 کیلومتر تست می کنم نتیجش را اعلام می کنم .

ahks121
14-07-1393, 09:45 بعد از ظهر
برای موتورنهایتا2هزارتابایدعوض بشه اگه گاززیادمیدین 1000تامن سره 800تاروغناعوض میکنم چون دایلیم به روغن حساسه مخصوصاصفحه کلاجش خرابیه روغن رابایدازکارکردموتورفهمیدم ثلالرزش زیادمیشه یادنده هابدجامیرن یاگازخورمیادپایین نمیشه ازکم کردنه روغن فهمید.

ahks121
15-07-1393, 03:14 بعد از ظهر
تهران که بودم یه دایلیم دیدم توگمرک برایه فروش یه نکته ی جالب داشت اونم این بودکه اگزوزفابریکانزدیک به نصفشابریده بودخیلی خوشکل شده بودکسی ازدوستان اینکاراکرده؟ میخوام ببینم صداش چطورمیشه؟ بدجوررومخمه همینکارابکنم.

Arash-The-Rider
15-07-1393, 06:23 بعد از ظهر
نظر منو میخوای امیر جان اینکارو نکن. اولا خیلی دردسر داره (پشم شیشه ها داخل اگزوز میریزن بهم، محل اتصال اگزوز به بدنه رو باید بکنی و جاشو عوض کنی (اگه از ته اگزوز طولو کم کنی)، مونتاژ فلنج ته اگزوزم در نظر بگیر) دوما زمانی که جوشش میدی آبکاریش آسیب میبینه و سوما زمانی که خواستی بفروشیش دردسر میشه برات. خیلی ها اگزوز استوک رو ترجیح میدن.

ahks121
15-07-1393, 09:34 بعد از ظهر
امروزبررسی کردم دیدم ازسره فلنج تاوسط اگزوزپرازخرت وپرته ازوسط تاسراگزوزخالیه ازلحاظ برش کسیادارم که بااره نواری اتوماتیک درحدصدم صاف ببره نیازبه جوشکاریم نداره بعدازسرتاوسط بریده میشه یعنی محله اتصال به تنه بافلنج سره جاشونن فقط مشکلم صداشه میخوام بدونم چی میشه.

MR.Halakoohi
18-07-1393, 07:08 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز.
میخواستم اگه امکانش هست کیلیپی از تاپ اسپید دایلیم بزارید/
من هر جا را گشتم نتونستم پیدا کنم/
راستی بین این موتور و پالس 200ns کودوم رو بهم پیشنهاد میکنید؟

hamidreza_pahlavan
18-07-1393, 09:06 بعد از ظهر
راستی بین این موتور و پالس 200ns کودوم رو بهم پیشنهاد میکنید؟

انتظار شما از موتور سواری چی هست؟

برای شهر با ترافیک؟ بیرون شهر؟ يا براي مسافرت ؟ براي سر كار رفتن؟ دور دور تفنني؟

مدل اسپورت دوست دارید؟ یا استریت؟

بودجه تون چه قدر است؟

از نظر کیفیت هر دو موتور در سطح خوبی هستن تقریبا می تونم بگم از نظر وسایل هم هر دو در یک نرح هستند

پالس NS:

موتور نرم - با کیفیت - آب خنک - سه شمع - ۴ سوپاپ - كاربراتور - فنر بندی خوب - ترمز معمولی - استقامت در مقایسه با دایلیم در سرعت کم - شتاب عالي - كم سرعت تر از دايليم - اگزوز مخفي

دایلیم:
خشک تر نسبت به ان اس - آب خنک - انژکتور - فنر بندی خوب - ترمز نسب به ان اس بهتره - مستحکم تر - سنگین تر - بزرگ تر - صفحه کیلومتر بد و کوچک - فن رادیات بهتر و قوی تر - سیستم برق حساس - شتاب كمتر نسبت به ان اس - پر سرعت تر نسبت به ان اس - فلاپ گران بدون محافظ - افت شديد قيمت براي فروش - اگزوز ناميد كننده ( كوره جهنم )

پيشنهاد مي كنم اگه براي شهر موتور مي خوايين اللخصوص تهران ان اس بگيريد اگر براي مسافت طولاني دايليم

ahks121
18-07-1393, 09:50 بعد از ظهر
ان اس کاربراتورهست نه انژکتور.

ahmad.jalali
18-07-1393, 10:43 بعد از ظهر
تهران که بودم یه دایلیم دیدم توگمرک برایه فروش یه نکته ی جالب داشت اونم این بودکه اگزوزفابریکانزدیک به نصفشابریده بودخیلی خوشکل شده بودکسی ازدوستان اینکاراکرده؟ میخوام ببینم صداش چطورمیشه؟ بدجوررومخمه همینکارابکنم.

دوست عزیز زمانی که دایلیم داشتم اینکارو کردم کاتالیست تو اگزوز هم برداشتم صدا بلند و مزخرف شده بود غار غار میکرد اگه عکساشو پیدا کنم اپ میکنم ببینی.ولی به نظر من اینکارو نکن.بهترین اگزوزی که صدای خاصی رو دایلیم بده اررو هست که علی جانسون بیشنهاد داد اتفاقا هفته قبل که تهران بودم واسه خرید دایلیم تو گمرک دایلیم زرد ترکیده دیدم که اررو داشت طرف روشنش کرد به نظرم صداش واسه تک سیلندر خوب بود.اونجا بود به حرف علی رسیدم.

mohsen268
18-07-1393, 11:09 بعد از ظهر
اره دوستان بهترین صدای اگزوز برای دایلیم اروو هستش که صدا با کیفیت و خوبی میده بهش.و جواب اون دوستمون اگه دنبال موتور خوب و با کیفیت و قشنگ هستی دایلیم بهتره و خوبیشم اینه که انژکتوره و انجینش خیلی قوی تره و دیرتر خراب میشه.

mohsen268
21-07-1393, 11:11 قبل از ظهر
سلام دوستان کسی میدونه لنت عقب فابریکی دایلیم چقدره? و چه مدلی هست?

ahks121
21-07-1393, 12:17 بعد از ظهر
لنت عقبش فکرکنم 25یا30بودلنت جلوشم دونه ای 13هزاره لنت عقبش ازاپاچی میخوره فقط اگه خواستی بخری به دوچیزدقت کن 1گوشت لنت زیادباشه وکلفتی ورقش هم زیادباشه2بهتره که پیش کدCDراداشته باشه نمیدونم ماله چیه ولی لنتای دارایه این کدکیفیت خوبی دارن.

mohsen268
21-07-1393, 12:40 بعد از ظهر
لنت عقبش فکرکنم 25یا30بودلنت جلوشم دونه ای 13هزاره لنت عقبش ازاپاچی میخوره فقط اگه خواستی بخری به دوچیزدقت کن 1گوشت لنت زیادباشه وکلفتی ورقش هم زیادباشه2بهتره که پیش کدCDراداشته باشه نمیدونم ماله چیه ولی لنتای دارایه این کدکیفیت خوبی دارن.
ممنون از راهنمایت.امروز زنگ زدم به یه قطعه فروشی به چنگیزی گفت چراغ خطر عقب تیپ دو رو گفت 230 هزار تمام برق گرفت منو یه چهار سانت لامپ این قدر گرون

flower
21-07-1393, 09:27 بعد از ظهر

saeed_msh
21-07-1393, 11:32 بعد از ظهر
سلام. دوستان من آپاچی دارم میخام بفروشم دایلیم بگیرم.

​میخاستم بدونم این موتور بدرد رفتن محل کار روزانه میخوره یا فقط بدرد مسافرت میخوره...

میخواستم بدونم این موتور اسپرت شدش با نشدش چقدر تو سرعت فرق می کنه؟

اصن چه کارایی میشه روش انجام داد که سرعتش بره بالا. تفاوت سرعت چقدره با حالت عادی؟

تعمیرگاه مخصوص اینجور موتورارو هم اگه معرفی کنید ممنون میشم..

ahks121
21-07-1393, 11:45 بعد از ظهر
برایه مصارفه شهری خوبه فقط یکم گندست توترافیک ایینه هاش مخصوصایکم اذیت میکنه کارایی که میشه روش کردشامله تعویض چهارشاخی کلاچ یاهمون زیروروکلاچ بانمونه ی 5فنره و7صفحه ای تریل برای شتابگیریه بهتر2استفاده ازشمعه ایریدیوم اصل ان جی کی 3استفاده ازبنزین سوپروروغن عالی4دراوردن کاتالیزوروتعویضه اگزوزبرای دورگیریه بهتراگه هم میخوای دست توانجین ببری خیلی دستت بازه براتعمیرگاه شمابروسایته کویربخشه تعمیرگاه هایه مجازاسم استان وشهرا بزن بانوعه موتوربرات اسامی تعمیرگاه هارامیاره.

saeed_msh
21-07-1393, 11:51 بعد از ظهر
منظور از دست تو انجین بردن چیه؟ تعمیرگاه انجام میده این چیزارو؟

تفاوت سرعت چقدر میشه اگه این کارایی که گفتین روش انجام شه؟

مسیر محل کار اتوبان امام علی هست :D فکر نکنم زیاد به ترافیک بخورم

ahks121
22-07-1393, 12:16 قبل از ظهر
دست بردن توانجین خیلی هزینه داره چون بایدخیلی چیزاراتغییربدی وکلی هم فورج کاری کنی خیلی کم میشه کسی تیونینگ کنه انجینااون کاراکه گفتمابکنی رسیدن به تاپ اسپیدزودترانجام میشه ولی تاپ اسپیدزیادنمیشه.

flower
22-07-1393, 07:21 قبل از ظهر
آقا دایلیم شما کارکردش چقد شده؟؟؟ ماشالله خوب موتوریه.چرخش بچرخه همیشه واستون
نزدیک 40 هزار تاست مرسی

hosinmaster
22-07-1393, 09:52 قبل از ظهر
منظور از دست تو انجین بردن چیه؟ تعمیرگاه انجام میده این چیزارو؟

تفاوت سرعت چقدر میشه اگه این کارایی که گفتین روش انجام شه؟

مسیر محل کار اتوبان امام علی هست :D فکر نکنم زیاد به ترافیک بخورم
..........
داش با دایلیم تو اتوبانهای تهران خیلی راحت میتونی رفت و اومد کنی..امام علی هم معمولا" ترافیکش روون هستش و با یه موتور250 به راحتی میشه لائی کشیدو
شتاب گرفت.. دست بردن تو انجینو اینجور مسائل هم به خیال شو.. شما یه شمع ایریدیوم دنسو + یه اگزوز قهرمانی خوب بنداز روش
یه عمر سواری بگیر حالشو ببر... در رابطه با این 2 مورد هم که گفتم حالا اول موتورو بگیر یه مدت سوار بشو کم کم دستت میاد که چه اگزوزی دوست داری
و چه شمعی خوبه و چی بده و ........
موفق باشی

milad_08
22-07-1393, 12:44 بعد از ظهر
سلام
الان کویر فروش اقساطی داره نه؟
به نظر شما میصرفه قسطی یدونه بردارم؟[Only registered and activated users can see links]

ahks121
22-07-1393, 01:51 بعد از ظهر
دایلیمااگه دست به نقدباشی صفرشاتا12 ویاکمترم میتونی گیربیاری الان شرایطش خوبه چون رو10ماه 503هزارسودبهش میخوره ولی من باشم لااقل8جورمیکنم میرم ازتوبازارشرایطی میخرم خیلی هم کمترپام درمیادوچونه هم میتونم بزنم.

hosinmaster
22-07-1393, 01:54 بعد از ظهر
این آگهی مربوط به پارساله..هیوسانگ الان 20تومن قیمت داره.. در حال حاظر کویر فقط 125 سی سی هاشو شرایط کرده..
و به قول دوستمون بری بگردی کار کرده در حد پیدا کنی خیلی بهتره..

Gladiator
24-07-1393, 10:28 قبل از ظهر
کاربران گرامی !
برای مشاوره خرید موتور بهتره تو بخش مشاوره خرید موتور تاپیک بزنید و از گذاشتن پستهای قیمت و مشاوره خرید در تاپیک موتورها خودداری کنید
پستهای اضافی پاک شد :clap:

hoji
25-07-1393, 06:35 بعد از ظهر

ahks121
26-07-1393, 05:28 بعد از ظهر
تواین هفته حدود22باردری کلاچابازوبست کردم وبعدازکلی تراش وخریدکلی چهارشاخی 5فنرو6فنروصفحه کلاچ وورق اهنی دیدم که رودایلیم هیچی بهترازچهارشاخی خودش جواب نمیده البته بهترین حالته کلاچه دایلیم به شرح زیراست;بادگیری5میلیمترفنره ا،استفاده ازورق اهنیه فابریک استفاده ازصفحه کلاچه اپاچی ویاژاپن اصل البته خودم یه دست صفحه پره اصل ژاپن انداختم ولی اگه نبودازاپاچی خیلی خوبه ،کم کردنه یک صفحه ازصفحه هاواستفاده ازیک ورق اهنیه اضافه دروسطه صفحه ها،خوابوندن صفحه هادرروغن به مدت حداقل دوروز،استفاده ازروغنه خوب وتعویضه ان پس ازیک هفته بافیلتر،فشارنیاوردن به سیستم کلاچ جهت نسوختنه صفحه.

- - - Updated - - -

46979

- - - Updated - - -

46984

mohsen268
26-07-1393, 06:06 بعد از ظهر
صفحه کلاچ هوندا اصلی چقدر تمام شد براتون? کلاچ دایلیم 7 تا صفحه میخوره تا اونجایی که توپستای قبلی خوندم شما الان 6 تا وصل کردید?

flower
26-07-1393, 06:23 بعد از ظهر
22 بارباز و بسته کردی کاسه نمد واتر از بین می ره کاسه نمدش گیر نمی یاد شرکت می ده 220 هزار با دری .صفحه کلاج فابریکیش هم عالیه ماله من 20 هزار کار کرده هنوز هم عالیه بخاطر استفاده از روغن خوبه که من استفاده می کنم از روغن فول استفاده کنید مشکل کند بودن دنده 1 هم حل می شه فنرا هم اگر زیاد باز بشه یا سفت باشه تو تعویض دنده بد عوض می شه پس همون سایز فابریکی خودش باشه بهتره .

ahks121
26-07-1393, 07:27 بعد از ظهر
الان موتورعالی شده کلاچاول میکنی موتورمیپره اقایه رییسی اینطورکه شماباموتورمیری صفحه هم که نندازی 20هزارتاکارمیده ازلحاظ بادگیری فنرکلاچ کمی سفت میشه ولی اگه به اندازه بازکنی دنده هامشکلی پیدانمیکنن صفحه هایی که شرکت میده ماله دایلیم125هست وبرای کسانی مثله من نهایتا5هزارکارمیده الان 6تاصفحه روشه 5تاهوندایی اصل ویه دونه اپاچی صفحه فابریکادوستم 8ساله پیش خریده بود30هزاراونم ازتهران من بعدازیه هفته التماس وخواهش خریدم150هزار.

flower
26-07-1393, 08:26 بعد از ظهر
موتور من بعضی اوقات بد روشن می شه انژکتورش را در اوردم با اسپری شستم مشکل حل شد البته شستن اون هم قلق داره باید ابزار کافی در اختیار داشته باشی یکی دستگاه کمپسور باد دوم برق DC 5 ولت برای باز کردن رله مسیر انژکتور و اسپری انژکتور نمی دونم ماله بنزینه بی کیفیته که اینقدر بنزین توش رسوب می کنه البته بد نیست ISA یا همون استپر هم باز کنی با اسپری بشوری خیلی تاثیرداره به انژکتور شور که تو باک می ریزن اعتماد ندارم چون مشکل ما را حل نکرد .

Alireza.BMW
26-07-1393, 08:41 بعد از ظهر
منم همینطور آقای رئیسی کاربرات سی جی هامو و آپاچیو باز کردم... توش رسوب سفید میکنه لامصب... مال مگلیو سخت بود در آوردنش نکردم... بنزینا داغونن... الان ماشینای خارجی خیلی مشکل دار میشن با این بنزینا

ahks121
26-07-1393, 08:41 بعد از ظهر
انژکتورشویی که توباک میریزن به هیچ دردی نمیخوره فقط کاراخرابترمیکنه انژکتوره دایلیم میانگین هر5تا6هزارکیلومترسرویس میخوادکه یکی ازراه هاش راهیه که گفتن البته برایه این روش نیازی به برقه dcنیست چون پمپ بادرابه دستگاهه شستشووصل میکنن ومایه ی شستشورابابنزین تودستگاه میریزن بعدبجایه شلنگه بنزین شلنگه دستگاه رامیزارن وموتوراروشن میکنن که باده پشته دستگاه مثله پمپ بنزین عمل میکنه وعملیاته تمیزکاری به مدت15دقیقه انجام میشه وزمانیکه موتورشروع به بدکارکردن کردعملیات تموم وانژکتوربرق میوفته البته من یه روشی بلدم که حداقل دوصفحه بایدتوضیح بدم انشاله سره صبرمیگم.

flower
26-07-1393, 09:05 بعد از ظهر
بنظرشما تو دور پایین یکمی ریپ می زنه ماله چیه تو دور بالا مشکل نداره البته ریپ زدن من زیاد باش مشکل ندارم فقط خواستم بدونم ماله چی هست .

ahks121
26-07-1393, 09:30 بعد از ظهر
اگه انژکتوره دایلیمابازکنی بعدببندی اینطورمیشه وبه هم میریزه البته دایلیم قبلیم هم اینطوری بودکه دادم تهران ای سی یوراتقویتش کردوبرنامشاعوض کردخوب شدحدوده350هزارهم خرجش شدولی این دایلیمم مثله اون نیست خیلی بهترشده ریپ میزنه امانه مثله قبلیم گازخورشم بهترازاونه که یه جاگفته شده بودقدرته این جدیدابه24.6اسب رسیده.

Alireza.BMW
26-07-1393, 09:51 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

منم از همین صفحه رو سی جی هامه... الان 3 تا دیگه برام مونده عجب صفحه ای هستش هاااااا

ahks121
26-07-1393, 09:56 بعد از ظهر
این صفحه اصلی هست جایی هم گیرنمیاداون سه تارابزارتوگاوصندق که حکمه طلاراداره.

Alireza.BMW
26-07-1393, 10:10 بعد از ظهر
من پیدا میکنم داداش به من میگن علیرضا داداش...:23: تازه سوپاپاشو قوطی برقو بوبین نو کنار گذاشتم برا روز مبادا :icon_pf (94):

- - - Updated - - -

پیدا کردم میخرم میزارم کنار برات اومدی مشهد بیا ببر داداش:flower4:

Fateh
27-07-1393, 10:02 قبل از ظهر
این روغن واقعا معجزه است فول سنتیک تو دایلیم عالی جواب داد امروز تو گالاکسی گرید 10 تا 40 ریختم همین مارک نیمه سنتیک واقعا عالی بود تو هیو رفیقم ریختم اونم تعجب کرد تو نرمی انجین و شتاب و تعویض دنده خوب جواب داد.
منم از یه مغازه که نمایندگی فروش این روغن هست سوال کردم و تو لیست به من نشون داد که سفارش کارخانه برای موتور نینجا 250 این بوده که با این روغن12000 کیلومتر میتونه برونه .

- - - Updated - - -

در مورد اصل بودن که مطمئن هستم و ساخت ایتالیا هست فعلا که هیچ مشکلی برای نه برای دایلیم نه برای مودناس پیش اومده حدود 1000 کیلومتر به بالا تست شد حتی می گفتن قبلش انجین با فلش روغن شسته بشه که من بازم اینکارا نکردم ولی چیزی که من هنوز متوجه نشدم هر کسی یه چیزی می گه برای تعویض روغن سنتیک زمانش کی هست تو چند تا کیلومتر تعویض بشه من از هر کسی پرسیدم می گفتن 10000 کیلومتر به بالا اون هیو رفیقم الان با این روغن 5000 تا رفته هنوز کیفیت خودش را داره و یه قطره هم کم نکرده حالامن هر 1000 کیلومتر تست می کنم نتیجش را اعلام می کنم .
نماینده فروشش تو تهران میگه 12000 تا راحت باهاش برین ! حالا شما بگو 5000 تا . IRide روغن خوبیه و منم تعریفش رو زیاد شنیدم

- - - Updated - - -

سلام. دوستان من آپاچی دارم میخام بفروشم دایلیم بگیرم.

​میخاستم بدونم این موتور بدرد رفتن محل کار روزانه میخوره یا فقط بدرد مسافرت میخوره...

میخواستم بدونم این موتور اسپرت شدش با نشدش چقدر تو سرعت فرق می کنه؟

اصن چه کارایی میشه روش انجام داد که سرعتش بره بالا. تفاوت سرعت چقدره با حالت عادی؟

تعمیرگاه مخصوص اینجور موتورارو هم اگه معرفی کنید ممنون میشم..
تو تهران من رفتم سمت ترمینال جنوب تعمیرگاه سلیمانی ، آدمهای فوق العاده مودب و واردی هستن .

ahks121
27-07-1393, 11:13 قبل از ظهر
اقایه سلیمانی واقعاکارش درسته خیلی ازمشکلاته موتورماتلفنی حل کرداحتمالن این هفته یااون هفته اگه حکم بدن میرم تهران بادایلیم اولین کاری که میکنم میرم خدمته ایشون برایه تشکر.

flower
27-07-1393, 03:31 بعد از ظهر
این روغن اکثر تبلیغالتش را تو موتورهای سنگین اگوستا و اپریلیا و دوکاتی زیاد دیدم ولی خداییش روغن خوبیه روغنهای که قبلا تو دایلیم می ریختم که پایه مینرال هستن بعد از 200 کیلومتر موتور بازم خشک کار می کرد ولی این روغن بعد از 2000 کیلومتر هنوز نرم کار می کنه واقعا حرف نداره منم یه کارتن از تهران خریدم جناب نیمانادری زحمت کشیدن برام تهیه کردن و یکی از رفیقام گفت به من بده تو ماشینم بریزم گفتم مناسب ماشین نیست ولی زیر بار نرفت اخرش 4 تا بش دادم بعد فرداش کلی شروع کرد به تعریف کردن عجب روغنیه موتور ماشینم چقدر نرم کار می کنه بحرحال این روغن سنتیک پایه شیمیایی هست قبلا تو موتور های جت استفاده می شد تا یواش یواش استفاده در ماشین و موتور سیکلت رواج پیدا کرد البته تو ماشینهای مدل پایین استفاده نشه بهتره چون باعث خراب شدن اورینگها و کاسه نمد ها می شه و روغن سریز می شه .

میلاد هرکول
27-07-1393, 10:25 بعد از ظهر
سلام
اقای رییسی تاپ اسپید رو تا حالا تو اتوبان ذوب اهن تست کردی؟
کلا چقدر بوده تا حالا؟

flower
28-07-1393, 07:18 قبل از ظهر
سلام
اقای رییسی تاپ اسپید رو تا حالا تو اتوبان ذوب اهن تست کردی؟
کلا چقدر بوده تا حالا؟
تو اتوبان ذوب اهن که باد خور نداره یعنی باد مخالف نداره بین 160 تا 165 رفتم 20 کیلومتر کم می شه می شه 140 نهایت

میلاد هرکول
28-07-1393, 10:44 قبل از ظهر
با هیو همین اتوبان رو تست کردین چقد تاپ میزنه یا از بچه ها کسی تست کرده شما اطلاع داری؟

ahks121
28-07-1393, 11:05 قبل از ظهر
دایلیمامن یه بارتوسرازیری سپاهان شهرانداختم رو181کات اف زدهیودوستم همون اتوبان رامیگفت186رفته تاکات اف شده البته اینابا
کیلومترخوداشون بودکه اگه خطاراکم کنی دایلیم میشه166وهیومیشه171واقعی.

Alireza.BMW
28-07-1393, 11:13 قبل از ظهر
هیو فکر نکنم 171یی واقعی بره... نینجا با اون اوبوهتش 170 تا میره... خطی کیلومتر هیو 17 تاست ولی دایلیمو نمیدونم... تا جاییم که میدونم هیو تو 184 کات میزنه

Fateh
28-07-1393, 02:14 بعد از ظهر
دوستانی که قصد خرید لباس دارن ،
من از یه جا لباس خوب و ارزون خریدم . کاپشن کامل و شلوارش با گاردهاش حدود 600 تا 700 در میاد .از نظر کیفیت هم با اسپیدی ایتالیایی اش یکیه .
لباس مسابقه کاملا چرم سفید هم داره اونم میگه 1میلیون و نیم .
آدرس :
بالاتر از میدان گمرک یه پاساژ سمت راست هست ، طبقه پایین ، اولین مغازه سمت راست، نمایندگیه راپیدو هم هست .
((جهت اطلاع ))

میلاد هرکول
28-07-1393, 11:29 بعد از ظهر
دایلیمامن یه بارتوسرازیری سپاهان شهرانداختم رو181کات اف زد
جدی دایلیم 181 رفت؟؟؟!!!!!
اخه اقای رییسی تو همین اتوبان با ان اس انداخته بود دایلیم یکی دو متر جلوتر از ان اس بوده...
اگه دایلیم 181 و هیو 186 رفته که از نظر سرعت دست کمی از هیو نداره و قابل تامل هست.

ahks121
28-07-1393, 11:45 بعد از ظهر
البته گفتم درسرازیری توکفی اخرین بار168تارفت.

gmh250
29-07-1393, 01:45 بعد از ظهر
سلام
ببخشید میخواستم بدونم دایلیم رو میشه کاربراتی کرد؟
اگه میشه چه کاربراتی بهش میخوره؟
باتشکر از دوستان

Gladiator
29-07-1393, 02:48 بعد از ظهر
سلام
ببخشید میخواستم بدونم دایلیم رو میشه کاربراتی کرد؟
اگه میشه چه کاربراتی بهش میخوره؟
باتشکر از دوستان

شدنی که هست ، هر کاربراتور 250 میشه بهش خوروند منتها شما اگه کاربراتوریش کنی باید ecu رو حذف و ترانزیستور یه موتور دیگه رو روش سوار کنی و سیم کشی هاش هم باید دست بخوره ، ارزش این همه دردسر کشیدنو نداره

ahks121
29-07-1393, 02:50 بعد از ظهر
کاربراتورax1میخوره ولی خیلی چیزارابایدتغییردادتابشه کاربراتیش کردمثل دستگاه برق که زمانه جرقه باای سی یوهست نه سی دی ای .

soleymani
29-07-1393, 03:13 بعد از ظهر
تفاوت تيپ 1 و 2 چيه؟به جز چراغ عقب
و اينكه انجينم تغييري كرده؟

ahks121
29-07-1393, 04:39 بعد از ظهر
انجینشا میگن به24.6اسب رسیده ولی خداداند.

پوویا
30-07-1393, 03:35 قبل از ظهر
با تعویض اگزوز یه مقدار به قدرتش اضافه میشه که دوستایی که انجام دادن میگن احساس میشه تغیرش

ahks121
30-07-1393, 08:34 قبل از ظهر
کاتالیزورشابرداری ویه اگزوزه خوب بندازی شتابش ازاینروبه اونرومیشه ولی صداش میشه شکله مگلی.

mohsen268
30-07-1393, 09:22 قبل از ظهر
اگزوز خوب برای دایلیم اروو هست یا اگزوز دیگه ای صدای باکیفیت و بمی میده که ارزوتر باشه?

hoji
02-08-1393, 01:02 قبل از ظهر
اگزوز خوب برای دایلیم اروو هست یا اگزوز دیگه ای صدای باکیفیت و بمی میده که ارزوتر باشه?

من اگه جای شما بودم تایگر میگرفتم هم ارزونه هم صدای بم میده اروو عالیه اما قیمتش بالاس

hossein achak
02-08-1393, 05:08 بعد از ظهر
سلام دوستان
من ميخوام يك دايليم ٢٥٠ تيپ ٢ بخرم
اكثرا توي شهر تردد دارم البته جهت رفت و برگشت به كار
زياد هم اهل جاده نيستم
دنبال موتور متفاوتم الانم يك آپاچي دارم
توي ترافيك هم ميرم ( اصلا از پالس ns) خوشم نمياد
مي خواستم لطف كنيد و راهنماييم كنيد كه بخرم يا نه

hamidreza_pahlavan
02-08-1393, 07:23 بعد از ظهر
سلام دوستان
من ميخوام يك دايليم ٢٥٠ تيپ ٢ بخرم
اكثرا توي شهر تردد دارم البته جهت رفت و برگشت به كار
زياد هم اهل جاده نيستم
دنبال موتور متفاوتم الانم يك آپاچي دارم
توي ترافيك هم ميرم ( اصلا از پالس ns) خوشم نمياد
مي خواستم لطف كنيد و راهنماييم كنيد كه بخرم يا نه

دوستان عزیز بنده هم دقیقا شرایطم مثل شما بود دایلیم تیپ ۲ گرفتم فقط برای مسافت شهری و سرکار رفتن دایلیم موتور خوبی اما متاسفانه فکر پارک کردنشو کردی که کجا می خوایی پارکش بکنی؟ اگه پارکینگ داری از این نظر خیالت راحته اما اگه پارکینگ نداری دایلیم موتوری نیست که بخواهی کنار خیابون و یا کوچه پارکش کنی متاسفانه این مورد یکی از دلایلی بود که من دایلیم رو فروختم

بعد هم دوست عزیز هیج وقت قبل از اینکه سوار موتوری بشی در موردش شک نکن من تجربه عکس شما رو دارم چون NS برای من جذاب تر بود مهمتری عاملش هم شتاب و سبکی موتور بود

دایلیم موتور بسیار خوبی هست اما به نظر بنده موتور سرکار رفتن نیست !! قیمت لوازمش گرونه و حیفه که به عنوان وسیله نقلیه اینجوری استفاده بشه باید عاشق سوار شدن روی این موتور ها باشی و بهش برسی

به نظر بنده همون آپاچی بهترین موتور برای سرکار رفتن هستش توی حرف من شک نکن من خودم زخم خوردم!!!

hossein achak
02-08-1393, 08:47 بعد از ظهر
دوستان عزیز بنده هم دقیقا شرایطم مثل شما بود دایلیم تیپ ۲ گرفتم فقط برای مسافت شهری و سرکار رفتن دایلیم موتور خوبی اما متاسفانه فکر پارک کردنشو کردی که کجا می خوایی پارکش بکنی؟ اگه پارکینگ داری از این نظر خیالت راحته اما اگه پارکینگ نداری دایلیم موتوری نیست که بخواهی کنار خیابون و یا کوچه پارکش کنی متاسفانه این مورد یکی از دلایلی بود که من دایلیم رو فروختم

بعد هم دوست عزیز هیج وقت قبل از اینکه سوار موتوری بشی در موردش شک نکن من تجربه عکس شما رو دارم چون NS برای من جذاب تر بود مهمتری عاملش هم شتاب و سبکی موتور بود

دایلیم موتور بسیار خوبی هست اما به نظر بنده موتور سرکار رفتن نیست !! قیمت لوازمش گرونه و حیفه که به عنوان وسیله نقلیه اینجوری استفاده بشه باید عاشق سوار شدن روی این موتور ها باشی و بهش برسی

به نظر بنده همون آپاچی بهترین موتور برای سرکار رفتن هستش توی حرف من شک نکن من خودم زخم خوردم!!!

دوست عزيزاز راهنمايتون ممنونمم
از اينكه در مورد ns صحبت كردم منظورم قيافش بود از نظر فني مي دونم از موتورالان خودم خيلي بهتره
من هم سر كار هم منزل پاركينگ دارم
از نظر تو ترافيك بودن نظر شما چيه؟

mohsen268
02-08-1393, 09:18 بعد از ظهر
دوست عزیز من خودم دایلیم دارم و ان اس و اپاچی هم سوار شدم درسته دایلیم نصبت به ان اس خیلی فرق می کنه چون ان اس کاربراته. و دایلیم انژکتور و دایلیم فلاپ داره ان اس نداره.خودمم تو شهرمون تا محل کارو با دایلیمم میرم و مشکلی پیش نیامده و تو ترافیکم اصلان فشاری روت نمیاره و موتورم زیاد داغ نمی کنه چون اب خنکه و از نظر قشنگی دایلیم یه جا پارک می کنی همه دورو برشن انگار موتور سنگین ولی ان اس چی??? به نظرم دایلیم موتور خوبیه و خیالتم بابت قطعاتش راحت باشه همهچیش هست و خرجی هم برات نداره

hamidreza_pahlavan
02-08-1393, 10:54 بعد از ظهر
دوستان گل موضوع اصلا برتري دايليم ويا ان اس نيست موضوع بحث مناسب بودن دايليم براي ايشانه
اگر پاركينگ داري خب خيالت از پارك وسيلت راحته
يه نكته مهمي كه بايد بدوني اينه كه ايا تصميم نهايتو گرفتي؟ دايليم موتوري نيست كه خريدي مثل اپاچي راحت بتوني بفروشيشا!!! خريدار هاي اين موتور خاص هستند
در صورت خريد و پشيموني افت قيمتش شديده
سعي كن اگه مي توني براي يه بارم شده تستي سوار دايليم بشي تا ببيني چه جوري
نسبت به اپاچي سنگينيش شايد روت تاثير بزاره
من باز هم پيشنهاد قبليمو تكرار مي كنم اپاچي براي شما بهتره. و اصولا هم ادم ١٢.٥٠٠ پول موتوري نمي ده كه باهاش بره سركار و برگرده ولي اگه واقعا نمي توني جلوش مقاوت كني دلو بزن به دريا ببين دلت چي مي گه؛)
از نظر فني خيالت راحت باشه دايليم كيفيت خوبي داره ولي سرعت انچناني كه فكر مي كني نسبت به اپاچيت نمي ره نهايت سرعتش ١٥٠. تاست شايد دوستان بيشتر از اين هم رفته
باشند اما ديگه موتور به مرحله انفجار ميرسه!!!

ahks121
03-08-1393, 10:45 قبل از ظهر
من خودم هرروزبادایلیم میرم سرکاروناچارم بزارم کنارپیاده روفقط دلهره دارم که نکنه کسی خطی چیزی روش بندازه علاوه براین موتورخیلی شناس میشه جایه شمابودم همون پالسامیخریدم.

hosinmaster
03-08-1393, 04:22 بعد از ظهر
دوستان اینجا تاپیک دایلیم هستش..نه ان اس...
پستا اضافی پاک شد..
شما هم دوست عزیز اگه قصد مشاوره گرفتن دارید..بهتره یه تاپیک مشاوره بزنید...
اگه در مورد دایلیم سوال دارید میتونید همینجا بپرسید..
موفق باشید.

sepehr ninja
04-08-1393, 10:33 بعد از ظهر
سلام دوستان..

من امروز رفتم نمایشگاه مرکزی کویر دایلیم2011 که نداشت 2012 داشت که 12.6 میلیون بود تقریبا

میخوام ببینم اگه صفر بگیرم بهتره یابرم دست دو چون قیمتش از 12 میره رو 8 میلیون

اما میشه اعتماد کرد ؟ چیکار کنم به نظرتون ممنون

روزبه250
04-08-1393, 11:47 بعد از ظهر
سلام برو بچ جای بلبرینگ چرخ عقب چی بزارم شرکت میگه 2 ماه دیگه میاریم بد جور صدا میده کمک کنین

mohsen268
05-08-1393, 09:25 قبل از ظهر
سلام برو بچ جای بلبرینگ چرخ عقب چی بزارم شرکت میگه 2 ماه دیگه میاریم بد جور صدا میده کمک کنین

دوست عزیز چرخ عقبتو باز کن بلبرینگشو ببر توپ خونه همون سایزو با کیفیت بهتر بخر وصل کن شرکت یه ساله دیگه هم نیاره اصلان

ahmad.jalali
09-08-1393, 11:57 قبل از ظهر
با سلام دوستانی که خرید دایلیم کارکرده دارن جدای از اینکه حتما موتورو ببرن پیش اهل فن برای سالم بودن انجین و تصادفی نبودن موتور چند نکته رو مد نظر داشته باشن.
1-حداقل نیم ساعت تا 1 ساعت با موتور دوری بزنید.فواید این کار اینه که هم از سلامت فن رادیاتور مطمئن بشید هم اگه موتور مشکلی داشته باشه گرم کنه نشون میده اونم یه واسطه روشن شدن چراغ چک.
2-موتور گرم کنه پمپ بنزینم گرم میکنه که در صورت تعویض شدن پمپ بنزین با نمونه غیر فابریک دور موتور میوفته.که اگه صاحب قبلی به موتور حال داده باشه پمپ میتسوبشی با قیمت بیشتر واسش گرفته که اونم تو مدت طولانی جواب نمیده و اگه به موتور حال نداده باشه پمپ پراید گذاشته که دیگه جایی واسه حرف نیست. :???:
در ضمن این پمپ بنزین پراید که میزارن رو دایلیم به خاطر قطر بیشتر نسبت به محفظه ای که توش قرار میگیره محفظه از یکطرف چاک میخوره پمپ قرار میگیره با بست پلاستیکی محکم میشه البته بست هم بعدا تو بنزین کیفیت رو از دست میده پمپ در مییاد شما در راه میمونید :div:
حالا از طرفی درجه داخل باک بنزین هم که در طرف دیگه محفظه پمپ نصب میشه سه حالت داره(با پمپ بنزین غیر فابریک)
1-به زور نسب میشه کار میکنه که محاله
2-نسب نمیشه نشانگر بنزین رو کنسول جلو تماما چشمک میزنه که طرف به شما میگه بنزینش رو رزرو باور نکنید.(زمانی که بنزین رو حالت رزرو یک خط نشانگر چشمک میزنه نه همه با هم)
3-این حالت که دیگه خیلی جالب :shock: :shock: درجه نسب میشه کنار محفظه سیم ها وصله مقاومت متغیر رو درجه که وظیفه اندازه گیری مقدار بنزین رو داره شکسته میشه تا در نشانگر بنزین روی کنسول تمام خط ها پر نشون داده بشه که اگه دیدید همه خط ها پره ولی در باک رو باز کردید بنزین پایین بود همین جریانه.
ببخشید پر حرفی کردم

K.I.A
10-08-1393, 11:33 بعد از ظهر
نیازی نیست 1 ساعت دور بزنید 5 دقیقه درجا فن میزنه /
مشکل دایلیم اینه ک تو بعضی موارد فن برعکس میچرخه!
که با گرفتن یه کاغذ جلو رادیات میتونید جهت درست بودن حرکت فن رو مشخص کنید به همین راحتی

flower
12-08-1393, 02:58 بعد از ظهر
بعد از 1 ماه با تک استارت روشن شد قبلا 3تا 4 تا استارت میزدم روشن میشد با شتشوی انژکتور همه چیز ردیف شد .
امروز یه دوری با دایلیم زدم روحیه گرفتم :22:[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

بعد از 1 ماه با تک استارت روشن شد قبلا 3تا 4 تا استارت میزدم روشن میشد با شتشوی انژکتور همه چیز ردیف شد .
امروز یه دوری با دایلیم زدم روحیه گرفتم :22:[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

نیازی نیست 1 ساعت دور بزنید 5 دقیقه درجا فن میزنه /
مشکل دایلیم اینه ک تو بعضی موارد فن برعکس میچرخه!
که با گرفتن یه کاغذ جلو رادیات میتونید جهت درست بودن حرکت فن رو مشخص کنید به همین راحتی
این موردی من تا حالا نداشتم برعکس بچرخه همیشه باد فن به سمت سیلندر هست فن جهت مثبت و منفی داره بعید می دونم این اتفاق بیفته شاید تعمییر کار دستکاریش کرده .

K.I.A
12-08-1393, 06:39 بعد از ظهر
موتور صفر نزدیک 10 مورد دیدم که فنش مشکل داشت.

flower
12-08-1393, 07:00 بعد از ظهر
موتور صفر نزدیک 10 مورد دیدم که فنش مشکل داشت.
خوب مشکل از کجا بود .

REVENTON
12-08-1393, 07:08 بعد از ظهر
امروز یه دوری با دایلیم زدم روحیه گرفتم :22:

- - - Updated - - -

امروز یه دوری با دایلیم زدم روحیه گرفتم :22:

- - - Updated - - -

این موردی من تا حالا نداشتم برعکس بچرخه همیشه باد فن به سمت سیلندر هست فن جهت مثبت و منفی داره بعید می دونم این اتفاق بیفته شاید تعمییر کار دستکاریش کرده .

دادا اینجا که با رخشت عکس گرفتی کجاس؟:sarma:

K.I.A
12-08-1393, 07:10 بعد از ظهر
مشخصه 2 سیم فنو برعکس زده بودن که فن رو هم میشه برعکس کرد/[Only registered and activated users can see links]

flower
12-08-1393, 07:23 بعد از ظهر
دادا اینجا که با رخشت عکس گرفتی کجاس؟:sarma:
20 کیلومتر قبل از میمه جاده روستای سه به لاتین soh

پوویا
13-08-1393, 03:29 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]عشق است .قیمت مناسب 250 سیس ی ترمزها نمونه ایمنی شماره یک بدونه خسنگی برای مسافرت و مسافتهای طولانی و برای گازدادن و هیجایه جوانی خلاصه با کمترین هزینه بهترین جنس گیرتون میاد فقط اصلا به فکره فروشش نباشید اگه میخواید به موتور واسه یه عمر سوار شدن بخرید دایلیم 250 تیپ 2 در خدمته شماست .....از این حرفها.

- - - Updated - - -

آقا یه سوال اگه مشگی بخوای سفارش بدیم واسمون میزنن بیارن یا نه فقط سفید وقرمزه و خودمون باید مشکیش کنیم تیپه دوشو؟؟؟؟

sepehr ninja
13-08-1393, 10:07 بعد از ظهر
سلام اگزوز تایگر به نظرتون خوب جواب میده رو دایلیم ؟

دیسک عقب هم اگه مارک خوب یا جایی میشناسید که بفروشه ممنون میشم بگید.

eshgh_namordeh
13-08-1393, 10:22 بعد از ظهر
خدائیش خیلی دایلیم موتور خوبیه

hamid123
13-08-1393, 11:20 بعد از ظهر
کیا جان عکس رو دیوارم خیلی جالبه:gigglesmile:

Babak
14-08-1393, 02:31 قبل از ظهر
مونتاژ کار که گیج باشه سیم فن رو هم برعکس میزنه

ahks121
16-08-1393, 09:35 قبل از ظهر
من رفتم دم کارخونه کویرخدابه دادمون برسه اگه اساتیدی که موتورارامونتاژمیکنن ایناکه اونجامیبودن باشن غولشون داشت بیسیم میزداقای فلانی70تا انژکتورهوندابفرست چشام رفت پسه کلم جویاکه شدم دیدم دستگاهه الاینده ی هوندا سی دی ای رامیگفت انژکتورتازه این خوبشون بودبدترازاون اینه که دایلیماهمون واحدی مونتاژمیکنن که مگلی مونتاژمیشه مراقب باشیدیه وقت میبینیددایلیم سرسیلندره مگلی روشه.

Arash-The-Rider
16-08-1393, 02:06 بعد از ظهر
امیرجان اونجا رفتی چیکار؟ راستی دم کارخونه بری قطعه میدن ؟

ahks121
16-08-1393, 02:54 بعد از ظهر
رفتم برا4شاخی کلاچ دایلیم که نداشت حتی واشردری کلاچم نداشت خدمات پس ازفروشم که هرچی میگی میگه جنسامون گمرکه میادتادوماه دیگه ده سال گذشته وهنوزهیچی.

flower
16-08-1393, 04:33 بعد از ظهر
واشر دری کلاج که مهم نیست بده برات بسازن یا خودت کاغذش را بخر ببر ولی چهار شاخ به این زودی خراب شد .

ahks121
16-08-1393, 04:38 بعد از ظهر
واشرفابریکش چیزدیگه ای هست البته واشره خودش هنوزسالمه بااینکه اینهمه بازوبست شده هنوزعالی اببندی میکنه منظورم خدمات کویربودکه بااینهمه ادعاحتی یه واشرم نداره.اقای رییسی امروزشمادرمغازه انتیک نبودی؟

flower
16-08-1393, 05:05 بعد از ظهر
نه امیر جان دیروز بودم.. واشر دری کلاج خیلی وقته شرکت نداره من برای یکی از بچه ها کنسول دور کیلومتر می خوام هنوز دو سال گذشته خبری نیست و خیلی قطعات دیگه هنوز موجود نیست در کل قطعات پر مصرف کمه ولی لوازم کم مصرف زیاد موجوده رادیاتور اب و فن مثله کیلومتر و غیره یه چیز دیگه رینگ و پیستون فقط صفر موجود هست بش می گن استاندارد شماره های بالا اصلا وارد نکردن یا موجود نیست یه زمانی در اینده مشکل پیش اومد فکر کنم باید سیلندر و پیستون خریداری کنیم که خیلی گرون در می یاد البته با بوش زدن هم حل می شه ولی عمرا مثله فابریکی نمی شه چون جنس بوش الیاژ خوبی نداره .

میلاد هرکول
16-08-1393, 08:20 بعد از ظهر
خاک تو سرش نمیدونم چرا تو تامین لوازم اینقدر ضعیفه این که اینقدر ادعاش میشه و این همه برند داره و موتور سنگین میفروشه چرا نمایندگی لوازم نداره!!!
من چندتا از رفیقام تو کویر کار میکردن یه بار که اونجا بودم یارو اومده بود برا کار روز اولش بود نگهبان بهش گفت قبلا کجا بودی گفت درو پنجره میساختم!!!!
دوتا دیگه اومدن یکیشون نما کار بود یکیشون کاشی کار به قران اصلا شاخ در اوردم تازه یه ترفندی هم که داره 6 ماه یه بار نیرو عوض میکنه...
راستی نمایشگاه یه شماره به من داده تهرانه میگه کویر یه ساختمان سه طبقه گرفته فقط لوازم ریخته توش زنگ بزن هرچی خواستی برات میفرسه با اتوبوس میاد من امار لوازم هیو اکسیو رو گرفتم گفت همه چیش هست راست میگه؟؟؟
هنوز زنگ نزدم به شماره...

ahks121
16-08-1393, 08:54 بعد از ظهر
کله اون ساختمون اندازه یه لوازم موتوری معمولیه توخیابون لوازم نداره من رفتم طبقه اول سفارش میدی طبقه دو پولامیدی وفاکتورتاییدمیشه ودرنهایت طبقه سه تویه اتاقه یک دریک لوازم دایلیم ودرسه اتاقه دیگه به همین صورت بقیه ی لوازم موتورهاتوضیع میشه هیواکسیویه پیچشم ندارن .

میلاد هرکول
16-08-1393, 09:26 بعد از ظهر
پس این همه هیو و دایلیمو مگلی و...که فروختن کسی لوازمش رو بخواد باید چیکار کنه؟؟!!!!
داش امیر گمرکم لوازمش نیست؟؟؟

ahks121
16-08-1393, 09:47 بعد از ظهر
توگمرک هست ولی قیمتاش فضاییه مثله شارژرهیوسانگ که کارخونه میده180ولی توبازارمیدن290منصفشون میده260یاپیستون سی بی ار250قیمتش550هزاره توبازاراماوقتی مجبوری بایدبخری چه هزارتومن چه یک میلیون تومن.

ahks121
18-08-1393, 02:36 بعد از ظهر
ای عکسابخاطره بازشدنه اب زاینده رودهمین امروزگرفتم.

معمار
18-08-1393, 04:18 بعد از ظهر
من رفتم دم کارخونه کویرخدابه دادمون برسه اگه اساتیدی که موتورارامونتاژمیکنن ایناکه اونجامیبودن باشن غولشون داشت بیسیم میزداقای فلانی70تا انژکتورهوندابفرست چشام رفت پسه کلم جویاکه شدم دیدم دستگاهه الاینده ی هوندا سی دی ای رامیگفت انژکتورتازه این خوبشون بود بدترازاون اینه که دایلیماهمون واحدی مونتاژمیکنن که مگلی مونتاژمیشه مراقب باشیدیه وقت میبینیددایلیم سرسیلندره مگلی روشه.

دوست عزیز
این حرفتون احتمال داره یا حقیقت داره ؟

ahks121
18-08-1393, 06:50 بعد از ظهر
اونجادم کارخونه پرسیدم چرااین مگلی اینقدربدمونتاژمیشه ولی دایلیم نه گفت جفتشون تویه واحدتولیدمیشن پرسیدم ازاول همین طوربوده گفت نه دایلیم کم بوده براهمین یه سریشابردن واحدمگلی جمع کردن الانم فعلا تولیدنمیشه دایلیم ولی هیوسانگامیگفت کسانی که واردترن جمع میکنن نه کارگرساده.

said khansar
18-08-1393, 07:30 بعد از ظهر
دوستان کسی بطوردقیق صفرتاصددایلیموباجی پی اس توشرایط عادی میدونه!

sepehr ninja
18-08-1393, 11:45 بعد از ظهر
تو 5 یا نهایت 6 ثانیه پر میکنه بستگی به دیسک و صفحه داره شتابش عالیه .

اروین
19-08-1393, 12:13 قبل از ظهر
5 یا 6 !!!!!!!!!!! بیخیال حول و حوش 10

hamid123
19-08-1393, 01:57 قبل از ظهر

دوست عزیز چه خبره مگه نینجا 300، دایلیم تو شتاب به NS ام نمیرسه

Ali
19-08-1393, 10:14 قبل از ظهر
حدود 8.5 9 باید باشه احتمالا

اقا جعفر
19-08-1393, 01:25 بعد از ظهر
با توجه با این اینکه سرعت رو کیلومتر 112 تا دایلیم تا برابر با 100 تا واقعی است تو زمان 11.5 ثانیه به 100 تا میرسه

said khansar
19-08-1393, 05:46 بعد از ظهر
خودم 0تاصددایلیمو9ثانیه زدم خاستم ببینم کسی با جی پی اس زده بگه اگه تاپ اسپیدم باجی پی اس زده بگه!اخه کیلومتردایلیم یخورده زیادمیزنه!

sepehr ninja
23-08-1393, 01:34 قبل از ظهر
اختیار داری داداش ان اس و بقیه موتورای 200 و 220 به گرد دایلیم هم نمیرسن !!!!

این قضیه رو فقط به صورت عملی و پشت چراغ قرمز میتونی به دست بیاری نه از روی اطلاعاتی که شرکت داده

واقعا بهش اعتماد دارم .

Alireza.Gh
23-08-1393, 03:42 بعد از ظهر
سلام دوستان کسی‌ از شما قیمت روز دایلم رو داره ؟ ممنون میشم اگه جواب بدید

sepehr ninja
23-08-1393, 03:50 بعد از ظهر
داداش تیپ 1 12.600
تیپ 2 13.500 تو نمایندگی کویر
دست دو تو گمرک هم
89 از 6 تا 6.5
90 7 تا 8
منتها گمرک همیشه 500 تا 1 تومن از دست گرونتره

rahim92
23-08-1393, 11:03 بعد از ظهر
در هفته ای که گذشت قیمت دایلیم تیپ دو رو کویر موتور 12/700 اعلام کرد و کفتند فقط رنگ قرمز دارند.قصد خرید قسطی داشتم تماس گرفتم

Alireza.Gh
24-08-1393, 03:43 قبل از ظهر
ممنون بابت جواب ، داداش لطف میکنی‌ بگی‌ فرق بین تیپ ۱ و ۲ چه هست ؟

mohsen268
24-08-1393, 08:37 قبل از ظهر

دوست عزیز از لحاظ موتوری هر دو تا تیپ مثل هم هستن.فقط تیپ دو دمی پشت موتور عوض شده و تیز تر شده چراغ عقبشم کوچیک تر و گرون تر شده و دوتا میله نگه دارنده هم برای راکب :297:اظافه شده که موقع ترمز تمام فشار با گرفتن اونا روی راننده نیاره..و طرح برچسب روی موتورم تغییر کرده.

abolfazls
24-08-1393, 01:54 بعد از ظهر

تيپ ١
تيپ ٢

بقيه رو هم دوست خوبمون برات گفتن

moein 007
24-08-1393, 02:07 بعد از ظهر
ابولفضل جان من شنیدم تو سیستم سوخت سانی هم تغیر داره درسته یا نه البته از یه فروشنده شنیدم

mohsen268
24-08-1393, 02:46 بعد از ظهر
ابولفضل جان من شنیدم تو سیستم سوخت سانی هم تغیر داره درسته یا نه البته از یه فروشنده شنیدم

دوست عزیز ببخش من جواب میدم من هر دوتا دایلیم باز کردم و اچار کشی کردم هیچ فرقی از لحاظ موتوری و قطعه نمی کنن.فقط تیب دو یه بدی سنسور جک نداره که وقتی موتور رو جک و دنده باشه استارت بزنی موتور استارت می خوره و موتور در میره که تو تیپ یک سنسور جک داره.که اجازه روشن شدنو نمیده و تیپ دو جای کلاه هم نداره پشت موتور.

moein 007
24-08-1393, 02:59 بعد از ظهر
آها ممنون دستت درد نکنه داداش فکر کنم این بنده خدا چون میخواست موتورش رو بفروشه تبلیغ کرده بود

sepehr ninja
24-08-1393, 10:58 بعد از ظهر
میگم این تیپ 1 رو خوب شد ساختند که تیپ 2 یادشون بیافته 2 تا میله برای ترک بنده خدا بذارند.

کسی میدونه برای تیپ 1 میله ی چه موتوری میخوره بهش ؟

کاوه
24-08-1393, 11:15 بعد از ظهر
برای تیپ یک نذارید بهتره
چون خوب از آب در نمیاد خیلی هم زشت میشه چون دمبی موتور حالت گرد داره اصلا خوب نمیشه

moein 007
24-08-1393, 11:21 بعد از ظهر
آقا الان یه تیپ دو چند گیر میاد حداقل و حداکثر رو بگید در ضمن از سال چند تیپ دو ساخته شد

sepehr ninja
24-08-1393, 11:28 بعد از ظهر
برای تیپ یک نذارید بهتره
چون خوب از آب در نمیاد خیلی هم زشت میشه چون دمبی موتور حالت گرد داره اصلا خوب نمیشه

ممنون به این قسمتش دقت نکردم کاوه جان ترکم همون میله های زیره فلاپو بگیره
هرچی سواری خودش راحت و خوبه ترک تو عذابه..

سپاسگذارم

BKING
25-08-1393, 08:14 قبل از ظهر
میگم این تیپ 1 رو خوب شد ساختند که تیپ 2 یادشون بیافته 2 تا میله برای ترک بنده خدا بذارند.

به نظرم میله تیپ 2 از دو پیچ اول اگر بد نمی شه و ترک حداقل جایی برای دست داره

mohsen268
25-08-1393, 09:02 قبل از ظهر
آقا الان یه تیپ دو چند گیر میاد حداقل و حداکثر رو بگید در ضمن از سال چند تیپ دو ساخته شد

تیپ دو از 92 وارد بازار شد که از 8.5 کارکرد بالا شروع میشه تا 11.5 که کم کارکرده که تو گمرک گرون میدن اگه از دست بخری ارزون تره و راحتر میتونی بفهمی موتور چه ایرادادی داره چون با صاحبش حرف میزنی و گمرکم الان که وقت موتور خریدناشونه بزارن تو انبار تا بعد عید بیارن بیرون با دستکاری کردن تو کیلومترو وجاهای دیگه.

معمار
25-08-1393, 12:59 بعد از ظهر
اونجادم کارخونه پرسیدم چرااین مگلی اینقدربدمونتاژمیشه ولی دایلیم نه گفت جفتشون تویه واحدتولیدمیشن پرسیدم ازاول همین طوربوده گفت نه دایلیم کم بوده براهمین یه سریشابردن واحدمگلی جمع کردن الانم فعلا تولیدنمیشه دایلیم ولی هیوسانگامیگفت کسانی که واردترن جمع میکنن نه کارگرساده.

حالا نظر شما چیه الان بخای یه دایلیم صفر بخری
احتمال بی کیفیت بودنش هست ؟

roma
25-08-1393, 01:41 بعد از ظهر
اختیار داری داداش ان اس و بقیه موتورای 200 و 220 به گرد دایلیم هم نمیرسن !!!!

این قضیه رو فقط به صورت عملی و پشت چراغ قرمز میتونی به دست بیاری نه از روی اطلاعاتی که شرکت داده

واقعا بهش اعتماد دارم .

موتورت بیار تا بهت به صورت علمی ثابت کنم به گرد 220 میرسه یا نه

abolfazls
25-08-1393, 01:43 بعد از ظهر
دوستان گلم اينجا تاپيك مقايسه نيستا ، ممنون كه رعايت ميكنيد

ahks121
25-08-1393, 01:50 بعد از ظهر
حالا نظر شما چیه الان بخای یه دایلیم صفر بخری
احتمال بی کیفیت بودنش هست ؟

کیفیتش خوبه ولی ممکنه مشکلاته مونتاژی داشته باشه مانندجابجازدن فیشهای فن یاشل بودن سوکت هاو...ماله من سیم استارت وسیم اتصاله ای سی یو وفیشهای فن کاملاول بودومدام چک روشن میشدفقط دوستانی که میخوان لاستیک عوض کنن منصرف بشن چون فقط بالاستیکهای فابریکش میشه حتی 400هم توپیچاگرفت دوتاازدوستام اینکاراکردندوفوق العاده پشیمون شدن وچون یکیشون لاستیکهاشوفروخته بودناچارشد نیمه اسلیک بخره تاجواب بده.

ahks121
26-08-1393, 01:26 قبل از ظهر
چندروزپیش یه اسپری گیریس برای زنجیرخریدم خداییش هم صدازنجیرنابودشدهم خیلی چربیه خودشاحفظ کردپیشنهادمیکنم استفاده کنیددرموردروغنم سه روغن رااستفاده کردم ونتیجشامیگم اول کاسترول مگنتک:توحرارت افت قدرت داره عمرش کمه چربیش خوبه وصدایه انجیناکم میکنه.دوم ای راید یاهمون انی ایتالیا:عمرش زیاده چربیش خوب نیست وبرای صفحه کلاچ ضررداره صدایه انجیناکم نمیکنه وتوحرارت بالاقدرتشاحفظ میکنه.سوم پروفی کار:عمرش کمه چربیش خوبه توحرارت بالابه خوبی عمل میکنه صدایه انجیناکم میکنه .

BKING
26-08-1393, 07:01 قبل از ظهر
چندروزپیش یه اسپری گیریس برای زنجیرخریدم خداییش هم صدازنجیرنابودشدهم خیلی چربیه خودشاحفظ کردپیشنهادمیکنم استفاده کنیددرموردروغنم سه روغن رااستفاده کردم ونتیجشامیگم اول کاسترول مگنتک:توحرارت افت قدرت داره عمرش کمه چربیش خوبه وصدایه انجیناکم میکنه.دوم ای راید یاهمون انی ایتالیا:عمرش زیاده چربیش خوب نیست وبرای صفحه کلاچ ضررداره صدایه انجیناکم نمیکنه وتوحرارت بالاقدرتشاحفظ میکنه.سوم پروفی کار:عمرش کمه چربیش خوبه توحرارت بالابه خوبی عمل میکنه صدایه انجیناکم میکنه .
کاسترول مگناتک برای موتور زیاد مناسب نیست چون چسبندگی داره
بهترین روغن ها که قیمت بالایی دارن: motoul و motorex هستند

محمد دولابی
26-08-1393, 04:04 بعد از ظهر
به نظر دوستان خوبه آپاچی رو بدم و دایلیم 90 بگیرم !؟ قیمتی هم زیر 6/500

soleymani
26-08-1393, 04:59 بعد از ظهر
ببين كاربريت چيه آخه
چون هر موتور خصوصيات خودش رو داره
داخل شهر رفت و آمد اگه داري اپاچي خوبه
ولي دايليم براي تفريح و دور دور و مسافت عاليه

sepehr ninja
26-08-1393, 06:59 بعد از ظهر
به نظر دوستان خوبه آپاچی رو بدم و دایلیم 90 بگیرم !؟ قیمتی هم زیر 6/500

نگیری بهتره دایلیم موتوره خیابون نیست داداش همیشه باید یه موتور دیگه کنارش داشته باشی

ساده بگم میخوای بری قهوه خونه شرکت بیرون اینا دایلیم و نمیتونی تو خیابون بذاری ولی آپاچی چون زیاده کسی کاری نداره

سالم باشه قیمتش خوبه تقریبا

ahks121
26-08-1393, 08:20 بعد از ظهر
اینجورموتورارادست دونگیری بهتره چون رویه سری کیلومترابایدچندتاچیزاعوض کنی مانندپمپ بنزین که از10هزارتا17هزاربسته به استفاده ی صاحبه پیشین میسوزه وبایدعوض بشه یاصفحه کلاچ که دربهترین حالت 20هزارکارمیده ودربدترین حالت8هزاریاسرویسهای متفرقه که کمترکسی موتوراکاملابی خرج تحویل میده بنابراین اکثرموتورایه دسته دومدل 90کیلومتراشون از9هزاربه بالاست یعنی اول خرج.

moein 007
26-08-1393, 08:28 بعد از ظهر
به قول دوستمون اگه دایلیم تو خیابون بمونه خیلی ها کرم میریزن بهش(باعث شرمندگی هست که این حرف رو بزنم)
ولی اگه برای بیرون رفتن و دور زدن میخوای دایلیم خیلی خوبه تازه کلاسش هم بیشتره

satiar
26-08-1393, 09:06 بعد از ظهر
دوست عزیز برا کارای روزانه سمت دایلیم نرو.رانندگی باهاش تو شلوغی سخته.میری بیرون باید واسه جاپارکش اعصابت خورد بشه.فقط واسه گشت زنی آخرشبا عالیه.همه خواب باشن و تو موتورت بیدار!

محمد دولابی
27-08-1393, 09:46 بعد از ظهر
با این شرایط به درد من نمیخوره اصلا با من جور در نمیاد موتور دم دستی هم ندارم . ممنون <3

moein 007
27-08-1393, 10:40 بعد از ظهر
دوستان بهترین باطری برای دایلیم چیه؟آمپر و مسائل برقی مد نظر هست نه مارک

BKING
28-08-1393, 09:21 قبل از ظهر
از نظر برقی که باید ببینی باتری فابریک موتور چند آمپر هست کمتر و بیشتر نمی تونی استفاده کنی

moein 007
28-08-1393, 10:36 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییتون میشه قیمت دایلیم صفر رو بهم بگید ممنون میشم
در ضمن مشکلم حل شد ممنون از رسیدگیتون

abolfazls
28-08-1393, 11:14 قبل از ظهر
ممنون از راهنماییتون میشه قیمت دایلیم صفر رو بهم بگید ممنون میشم
در ضمن مشکلم حل شد ممنون از رسیدگیتون

قيمت صفرش بين ١٢ تا ١٢/٥ هست

abolfazls
28-08-1393, 01:36 بعد از ظهر

يك از دوستان همين فروم كه اگر اشتباه نكنم اسمشون آقا فريد بود براى تيپ يك خودشون درست كرده بودن

satiar
28-08-1393, 07:25 بعد از ظهر
ی سوال؟تو شکل اول دستگیره دایلیم ،اون دوتا پایه کجا نصب میشن؟توی شکل دیده نمیشن،دقت کنید

abolfazls
28-08-1393, 08:01 بعد از ظهر
ی سوال؟تو شکل اول دستگیره دایلیم ،اون دوتا پایه کجا نصب میشن؟توی شکل دیده نمیشن،دقت کنید

اون پايه ها بريده ميشن ، چون اين دستگيره يه موتور ديگه اى بوده ، اون پايه ها رو بريدن و سوراخش كردن و با پيچ بسته شده رو موتور

flower
30-08-1393, 07:16 بعد از ظهر
در مورد روغن فول سنتیک هنوز خوب جواب داده تو دایلیم اطراف سیلندر و دری برق و دری کلاج را بررسی کردم حتی با چراغ قوه بعداز 2000 کیلومتر روغن از جایش نشت نکرده تو مودناس و هیو سانگ امتحان کردم فعلا که خوب بوده و امروز من پیست بودم مسابقه بین هیو و مگلی و پالس و دایلیم بود واقعا دایلیم شاهکاره تو پیچ ها خوب عمل می کنه برای بار چهارم مسابقه دایلیم برنده بود حتی یه دور از بقیه رقیبانش جلو بود .

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ahks121
30-08-1393, 09:15 بعد از ظهر
اون دایلیم بنده بودم جناب رییسی شماکجابودی نکنه بامگلی سفیده بودید؟چرانیومدیدپیشه ما؟

mohsen268
30-08-1393, 11:07 بعد از ظهر
سلام دوستان به غیر از نمایندگی کویر جای دیگه هست بشه ازش لوازم دایلمو گرفت ما که هرچی خواستیم از شرکت میگه نداریم یه ماه دیگه نمیدونم این ماه دیگه کی میاد?? ممنون میشم راهنماییم کنید?

sepehr ninja
01-09-1393, 12:59 قبل از ظهر
سلام دوستان به غیر از نمایندگی کویر جای دیگه هست بشه ازش لوازم دایلمو گرفت ما که هرچی خواستیم از شرکت میگه نداریم یه ماه دیگه نمیدونم این ماه دیگه کی میاد?? ممنون میشم راهنماییم کنید?

سلام داداش تو گمرک زیاد هست جای دیگه رو نمیدونم یکیش خ مولوی بعد از ولیعصر اولین کوچه سمت راست اسمش قادره لوازم اصولاداره همه چی بغلیش هم تعمیرگاهشه ممد اسمش نمایندگی و که گل بگیرن ایشالاه

flower
01-09-1393, 02:06 قبل از ظهر
اون دایلیم بنده بودم جناب رییسی شماکجابودی نکنه بامگلی سفیده بودید؟چرانیومدیدپیشه ما؟
ایول کارت درسته سرپیچ ها راحت می خوابوندی تو شتاب مگلی خوب بود ولی اخرش سر پیچ اکثر دوستان می ترسیدن موتورا بخوابونن من که لذت بردم از موتور سواری شما من خودم با گالاکسی اومدم دم پیست مارا راه ندادن .

farshad 54
01-09-1393, 10:28 قبل از ظهر
سلام داداش تو گمرک زیاد هست جای دیگه رو نمیدونم یکیش خ مولوی بعد از ولیعصر اولین کوچه سمت راست اسمش قادره لوازم اصولاداره همه چی بغلیش هم تعمیرگاهشه ممد اسمش نمایندگی و که گل بگیرن ایشالاه

قادر یکی از حرومخور ترین تعمیرکار ها و قطعه فروش های گمرکه (صرفا جهت اطلاع)

ahks121
01-09-1393, 10:54 قبل از ظهر
ایول کارت درسته سرپیچ ها راحت می خوابوندی تو شتاب مگلی خوب بود ولی اخرش سر پیچ اکثر دوستان می ترسیدن موتورا بخوابونن من که لذت بردم از موتور سواری شما من خودم با گالاکسی اومدم دم پیست مارا راه ندادن .

شمالطف داری واقعاپشیمونم که چراازاول دایلیم نخریدم این موتورواقعابرای من بابرکت بوده تاوقتیم که کارمیده نمیفروشمش اون مگلی زرده مگلیه قبلیم بودکه یکی ازبچهای سایت خریده وامابرای داخل شدن بهشون میگم بزارن بیایدتوولی برایه دورزدن توخودپیست حداقل بایدبیمه ورزشی به مبلغ 10000تومان وکلاه داشته باشید.

mohsen268
01-09-1393, 04:55 بعد از ظهر
قادر یکی از حرومخور ترین تعمیرکار ها و قطعه فروش های گمرکه (صرفا جهت اطلاع)

اره داداش خودم باهاش بخورد کردم این ادم انگار حلال حروم سرش نمیشه قیمتاش همه فضاییه ازش درباره لنت سوال کرده بودام گفت 90 تومان.سرویس دایلیم 350 تا 600 تومان گفتم چی.خیلی ادمه...

sepehr ninja
01-09-1393, 06:50 بعد از ظهر
اره داداش خودم باهاش بخورد کردم این ادم انگار حلال حروم سرش نمیشه قیمتاش همه فضاییه ازش درباره لنت سوال کرده بودام گفت 90 تومان.سرویس دایلیم 350 تا 600 تومان گفتم چی.خیلی ادمه...

پس هیچی دیگه گمرکیا که کلا تو ذاتشونه مگر اینکه آشنا داشته باشی .....

چی میخوای من باید یه سر برم برای چندتا قطعه اونم بپرسم ببینم کجا پیدا میشه .

rahim92
02-09-1393, 09:59 قبل از ظهر

با اين هزينه هاي ديليم و كمبود قطعات كه شركت كوير مقصر هستش به نظر دوستان خريد دايليم منطقي هستش.مدتي هستش بدنبال اين موتورم ولي با خوندن بعضي پستها از تامين قطعاتش فكر ميكنم شايد مشكلسازباشه!

ahks121
02-09-1393, 01:57 بعد از ظهر
الان فقط دایلیم نیست که مشکل قطعه داره بیشتره موتورهای دیگه ی کویرهم این مشکلادارن حتی ار کی وی دایلیم موتوره خوبی هست ودیرخراب میشه ولی اگه خراب بشه کلی خرج رودست ادم میزاره تازه هیوسانگ قیمت قطعاتش تقریبا دوبرابردایلیم هست واگه خراب شه کمره ادمامیشکونه تورنج قیمت10تا15میلیون بهترازدایلیم نیست ولی اگه بیشتربشه هزینه کردسی بی ار250سگجون تره قطعاتش گرون هست ولی لااقل بیشتره چیزاش گیرمیاد.

صفا
02-09-1393, 09:53 بعد از ظهر
فابریکش 12 آمپره که شرکت نداره. منم خیلی گشتم همه 9 آمپر پالسی دارن. البته با همونم مشکلی نداره. ولی اگه خودشو بخوای باید بری چراغ برق(خیابان امیرکبیر) اون راسته باطری فروشها فروشگاه شهاب. از باطری فروشها بپرسی دقیق بهت میگن کجاست. دقیقا باطری 12 آمپر با همون اندازه پیدا کردم. 120 تومن. خیلی هم باطری خوبی بود.

- - - Updated - - -

اگزوز تایگر اگه اصلش باشه خیلی عالیه من 2 سال روی دایلیم داشتم هم صداش خوبه هم متناسب و زیباست.

ابوالفضل88
03-09-1393, 01:56 بعد از ظهر
دوستان تاپ اسپید دایلیم چقدره

Babak
03-09-1393, 02:10 بعد از ظهر
واقعی با کیلومتره خودش 160 ولی با جی پی اس 140:au: اینها توی کفی هست حالا ممکنه بعضی دوستان در سرازیری 299 تا هم پر کرده باشند

- - - Updated - - -

باطری 12 ولت با حداقل 10 آمپر.کمترنباید باشه:[Only registered and activated users can see links]

ahks121
03-09-1393, 02:48 بعد از ظهر
توسرازیری من یه باررفتم 181کات اف زدوتوکفی167البته شرایط اب وهواهم عالی بودواین اعدادباکیلومتره خودش بود.

کاوه
03-09-1393, 05:54 بعد از ظهر
کیلومتر خودش خطا داره
نهایت تاپ اسپیدش 140تا155هست

ahks121
03-09-1393, 06:28 بعد از ظهر
اخه اگه باخطانزارن ادم باکیلومترواقعیش حالش گرفته میشه چون اصلاراه نمیره یعنی دنده چهارشا133تاکه پرکنی میشه 118تاباخطا لااقل ادم دلش خوشه که خوب راه میره.

hosein_dig
04-09-1393, 11:34 قبل از ظهر
ولی 140تا رو میره من تازه خریده بودم نصفه شب باهاش تو همت 160 نشوم میداد رفتم
البته کارکردش بالاتر رفت (کیلومتر خودش)140 تا بیشتر نمیرفت. سرویس هاشو کامل انجام میدادم نمیدونم چش شده بود(ذست به انژکتورش نزدم)

ahks121
05-09-1393, 01:04 قبل از ظهر
امروزموتوریه کم بدکارمیکردسریع رفتم سراغه دریچه هواواستپرپرازگل وخاک بودن شستم وبستم دیدم زیادبه دلم نمیشینه انژکتورابازکردم ودیدم توصافیش پره اشغال شده یه اسپری انژکتوراتوش خالی کردم ایینه شدبستم موتورتوپ شددیگه تودوره 3تا4هزارم ریپ نمیزنه پیشنهادمیکنم حتمایه حالی به موتوراتون بدیدخیلی خوب میشه.

flower
05-09-1393, 08:13 قبل از ظهر
امروزموتوریه کم بدکارمیکردسریع رفتم سراغه دریچه هواواستپرپرازگل وخاک بودن شستم وبستم دیدم زیادبه دلم نمیشینه انژکتورابازکردم ودیدم توصافیش پره اشغال شده یه اسپری انژکتوراتوش خالی کردم ایینه شدبستم موتورتوپ شددیگه تودوره 3تا4هزارم ریپ نمیزنه پیشنهادمیکنم حتمایه حالی به موتوراتون بدیدخیلی خوب میشه.
این سرویس ها باید هر 10000 کیلومتر یبار انجام بشه به علت نا مرغوب بودن بنزین

ahks121
05-09-1393, 09:44 قبل از ظهر
تاحالا2باراینطوری شده تازه فقطم سوپرزدم یه باررویه 3000کیلومتراینطورشدیه بارم حالابا7000کیلومتر.

hyo savar
05-09-1393, 03:58 بعد از ظهر
دوستان 1 دایلیم مدل 91 قرمز خیلی تمیزه بیمه هم نداره چقد رمیرزه 9.600.000 میگه خیلی بالاست؟؟؟ فقط زود بگید تا ضرر نکردم؟؟؟

ahks121
05-09-1393, 04:48 بعد از ظهر
قیمت بالاست اصفهان 93رامیدن10تومان 8400تا8800قیمتشه اونم بستگی به کارکردوسلامتش داره.

hoji
05-09-1393, 07:09 بعد از ظهر
موتور من قبلا ک ریپ میزد خاموش میشد از بنزین بود سوزن انژکتور چندبار در اوردم اسپری زدم به سختی درست شد دیگه تصمیم گرفتم بی موتور بمونم اما بنزین معمولی نزنم

ahks121
05-09-1393, 08:33 بعد از ظهر
اصفهان بنزین سوپرازوقتی یورو4شده بی برنامه میاد دوروزپیش بعداز8روز بنزینه سوپراومدتوجایگاه ها.

BKING
05-09-1393, 08:51 بعد از ظهر
اصفهان بنزین سوپرازوقتی یورو4شده بی برنامه میاد دوروزپیش بعداز8روز بنزینه سوپراومدتوجایگاه ها.
از مکمل نمی شه استفاده کرد ؟

flower
05-09-1393, 10:51 بعد از ظهر
بنزین معمولی که قرمز بوده حالا شده رنگ سبز ولی بنزین سوپر من نزدم چطوریه امتحان کردین چون جدیدا ندیدم کسی بنزین سوپر بزنه اصلا چه رنگی هست فرقی کرده یا همون قبلیه.

- - - Updated - - -

از مکمل نمی شه استفاده کرد ؟
مکمل هم خوبه ولی قیمتش بالاست انجین نرم تر کار می کنه بهترینش گانک هست اگر جدیدا تقلبی نشده باشه .

ahks121
05-09-1393, 11:25 بعد از ظهر
اره هنوزسبزه واقعاعالی شده حیف که دیربه دیرمیادلامصب تامیریزی توموتورنسبت به بنزین معمولی 30درصدبهترگازمیخوره من توپمپ بنزین بعدازپل سه راه ملک شهربنزین میزنم وقتی که بخاطرنبودسوپردوباربنزین معمولی زدم سمته برگشت را146تامیرفتم بعدکه سوپراومدزدم همون مسیرا154رفتم وموتوربه راحتی دورمیگره یکی ازکارکنان پمپ بنزین گفت که بهتره توبنزینه یورو4مکمل نریزی چون خودش کامله.

flower
07-09-1393, 05:43 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

سفری کوتاه 300 کیلومتری به اردستان

میلاد هرکول
07-09-1393, 06:11 بعد از ظهر
خداییش دمت گرم اینجا را از کجا پیدا میکنی؟!!

flower
07-09-1393, 06:33 بعد از ظهر
خداییش دمت گرم اینجا را از کجا پیدا میکنی؟!!
اول تو گوگل ارث پیدا می کنم بعد می رم اکتشاف:4chsmu1: تو عکس شاید جذاب نباشه ولی از نزدیک باید لمس کنی همیشه تنها حال و حوصله غر غر شنیدن ندارم:3ztzsjm:

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

میلاد هرکول
07-09-1393, 07:16 بعد از ظهر
دمت گرم رییسی جان خیلی حال کردم نکته اش اینجاس که تنها...
این خونه بوده؟؟
دایلیمم که بهت حال میده اساسی...

mohsen268
08-09-1393, 03:15 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید چند روز پیش برای اینه دایلیم و چندتا قطعات امدم تهران رفتم نمایندگی گفتن نداریم ولی قیمتش 70 تومانه گفت برو از تعمیرگاه بگیر رفتم دنبال اینه دیدم چنگیزی کنار پاسژ میگه 120 تومان.رفتم قادر گفت 130 تومان.رفتم یه جای دیگه روبه روی داریوش گفت 135 تومان هر سه جا استوک بود.اخه کسی تو این تهران پیدا نمیشه اینه استوکو ارزون تر بده.تعمیرگاها تمام قطعات مصرفی موتورا رو پیش خرید می کنن که خودشون گرونتر بفروشن شرکتم که هیچ وقت چیزی نداره.دوستان اگه جایی میشناسن معرفی کنن ما یه اینه سمت راست بگیریم.موتورم ناقص نباشه.

پوویا
08-09-1393, 03:22 بعد از ظهر
دوستان اگه خدا بخواد میخوام یه دایلیم سفید 91میخوام بگیرم.موتور 1000 تا کارکردشه 2سال خواب بوده.راهنمایی میکنید مبه چی توجه کنم.موتور 2 سال خواب چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه قیمتم 9 میگه دوستان یک سال صبر کردم و 8 تومن جور کردم.لطفا راهنماییم کنید

mohsen268
08-09-1393, 04:03 بعد از ظهر
دوستان اگه خدا بخواد میخوام یه دایلیم سفید 91میخوام بگیرم.موتور 1000 تا کارکردشه 2سال خواب بوده.راهنمایی میکنید مبه چی توجه کنم.موتور 2 سال خواب چه مشکلاتی ممکنه داشته باشه قیمتم 9 میگه دوستان یک سال صبر کردم و 8 تومن جور کردم.لطفا راهنماییم کنید

سلام داداش اول سر قیمت که نه تومان گرونه مدل 92 این قیمت هست و قبل خرید باید
1.فلاپ جایی شکسته نباشه.
2.موتور روشن کن ببین خوب استارت می خوره باتری رو نگاه کن.
3. موتور روشن کن دستو بزار رو اگزوز ببین انجین صدای اضافه ای نمیده.
4. یه دور با موتور بزن تو سرعت 40 تا 60 تا دستو بردار ببین موتور به سمتی کشیده نمیشه اگه به راست یا چپ کشیده بشه موتور چپی هست.
5.گاز موتورو یه ذره نگه داره ثابت ببین دوره موتور ریپ نزنه بالا پاین نره برای خودش که ممکنه استپر یا انژکتور موتور مشکل داشته باشه دور موتور بازی کنه.
6- لنت موتور نگاه کن هم عقب هم جلو.
7. از جلو موتور ببین کج نباشه موتور.
8. در اخرم ببر دیاگ بزن پیش تعمیرکار(سلیمانی )یا کسه دیگه که کارکرد دقیق موتور بهت بگه و تایید کنه
9. دفترچه سرویس اولیه موتور بگیر نگاه کن موتور کی سرویس شده و روی چه کیلومتری سرویس شده توش نمایندگی مینویسه.
از دوستان بازم سوال کن. شاید من یه چیزای گفته باشم اساتید وارد ترن

معمار
08-09-1393, 04:56 بعد از ظهر
تقدیم به دوستان دایلیم سوار

اگه اینا تایید شد منتظر عکس های بعد من باشید

flower
08-09-1393, 06:13 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید چند روز پیش برای اینه دایلیم و چندتا قطعات امدم تهران رفتم نمایندگی گفتن نداریم ولی قیمتش 70 تومانه گفت برو از تعمیرگاه بگیر رفتم دنبال اینه دیدم چنگیزی کنار پاسژ میگه 120 تومان.رفتم قادر گفت 130 تومان.رفتم یه جای دیگه روبه روی داریوش گفت 135 تومان هر سه جا استوک بود.اخه کسی تو این تهران پیدا نمیشه اینه استوکو ارزون تر بده.تعمیرگاها تمام قطعات مصرفی موتورا رو پیش خرید می کنن که خودشون گرونتر بفروشن شرکتم که هیچ وقت چیزی نداره.دوستان اگه جایی میشناسن معرفی کنن ما یه اینه سمت راست بگیریم.موتورم ناقص نباشه.
ای بابا قبلا لوازمش فراوون بود حالا نایاب شد من 2 ماه پیش خریدم 65 هزار تومان ولی دروغ می گه همش پیش فروش کردیم به تعمییر کار جنساشون تموم شده من اگر پیدا کردم خبر می دم .

Turkaz
08-09-1393, 08:13 بعد از ظهر
سلام دوستان نمیدونم دائیلیم 250 تیپ دو از چه سالی تولید شده !
ولی اگه بخوام یدونه دست دوم تیپ دو رو بخرم ! ارزون ترین حالت چند در میاد ؟
البته موتور سالم باشه و تمیز !
ممنون میشم حداقل و حداکثرشو بهم بگین
درضمن تو تابستون گرونتر میشه ؟
مرسی از لطفتون دوستان

mohsen268
08-09-1393, 10:08 بعد از ظهر
ای بابا قبلا لوازمش فراوون بود حالا نایاب شد من 2 ماه پیش خریدم 65 هزار تومان ولی دروغ می گه همش پیش فروش کردیم به تعمییر کار جنساشون تموم شده من اگر پیدا کردم خبر می دم .
دستتون درست نکنه فلاور جان.بخدا تمام کمرکو گشتم پیدا نکردم برای رفیقم لوازم r6 رو پیدا کردم ولی لوازم موتور خودم پیدا نشد.ممنون میشم استوک تمیزم شده خوبه داداش

- - - Updated - - -

سلام دوستان نمیدونم دائیلیم 250 تیپ دو از چه سالی تولید شده !
ولی اگه بخوام یدونه دست دوم تیپ دو رو بخرم ! ارزون ترین حالت چند در میاد ؟
البته موتور سالم باشه و تمیز !
ممنون میشم حداقل و حداکثرشو بهم بگین
درضمن تو تابستون گرونتر میشه ؟
مرسی از لطفتون دوستان

دوست عزیز تا جایی که من خبر دارم تیپ دو از سال 92 وارد بازار شد و تیپ دو الان از 9 تومان تا 11 هست بستگی به طرف داره که فروشنده باشه یا از دست بگیری بعد عیدم حتمان موتور گرون میشه داداش شک نکن

ahks121
08-09-1393, 11:01 بعد از ظهر
دایلیم تیپ 2ازسال91اومدامروزیه 91تیپ دوشادم بورسی دیدم ازنظره لوازم شرکت فقط اسم وپیشه ی دایلیماداره بقیه چیزا5ساله توگمرک گیره البته من ازطریق یک اشنابه زورازکار خونه دوتاچیزگرفتم.

rahim92
09-09-1393, 09:41 قبل از ظهر
موتوري كه لوازمش به سختي پيدا بشه فكر نمي كنم ارزش خريد داشته باشه.بهر حال احتمال خرابي براي هر موتوري هستش.اگه يدكي نباشه كه آدم سرگردن ميشه.

معمار
09-09-1393, 07:27 بعد از ظهر
ادامه عکس های صفحه قبل

ادامه دارد ...

flower
12-09-1393, 08:43 قبل از ظهر
پلاک اتحادیه اروپا چه جالب ؟

behnam_kian19
15-09-1393, 11:07 قبل از ظهر
سلام دوستانبه یک سری از لوازم دایلیم نیازمندیمجاپایی جلو و آینه. از کجا میشه تهیه کرد؟

ahks121
15-09-1393, 03:42 بعد از ظهر
جاپایی ازپالس بهش میخوره البته یکم سنگ کاری میخوادماله من سه بارشکست واخر مجبورشدم یه جفت هوندایی بندازم تاخوب شه ایینه شم کارخونه ممکنه داشته باشه.

flower
15-09-1393, 06:11 بعد از ظهر
سلام دوستانبه یک سری از لوازم دایلیم نیازمندیمجاپایی جلو و آینه. از کجا میشه تهیه کرد؟
مگه شرکت نداره براکت که از همون اول نداشت ولی پایه رکاب من قبلا خریدم حدود 32 هزار اینه هم جدیدا تموم کرده اینه سمت چپ استوک من سراغ دارم تمییز هم هست اگر خواستی ندا بده .

mohsen268
16-09-1393, 08:33 قبل از ظهر

اگه منظورت براکت جلو هستش گمرک پایین پاساژ ماهان چنگیزی داره که خودش ریخته گری کرده میگه 60 تومان که یکم باید بدی درستش کنن رنگش خوب نیست ولی اهنی هستش که دیگه نمیشکنه.اینه هم باید بگردی دوست ما فلاور یه سمتشو داره سمت دیگشم پیدا کردی یکی هم برای ما بگیری ممنونت میشم.

معمار
16-09-1393, 09:52 قبل از ظهر
ادامه عکس های صفحه قبل

تقدیم به جناب رئیسی (flower)

معمار
16-09-1393, 10:34 قبل از ظهر

پایان .

rahim92
18-09-1393, 12:02 بعد از ظهر
nv phg phqv ;,dv l,j,v tv,a hrsgxd 10 lhii

ZirCgari
18-09-1393, 02:29 بعد از ظهر
آقا نمیشه پست اول ویرایش بشه؟ اون 4تومن: ( گریه مون گرفت خدایی : ( (

شخصا سوار نشدم ولی اون روز ترک حسین اساسین عزیز نشستم اتوبانو خردیم! خیلی خوب و نرم مییومد من ک حال کردم

اینم عکس دایلیم مذکور (با اجازه صاحابش البته)

پ ن : نمیدونم چرا این f14 هاش یه نمه توپول تر و باحال تره .

- - - Updated - - -

آقا نمیشه پست اول ویرایش بشه؟ اون 4تومن: ( گریه مون گرفت خدایی : ( (

شخصا سوار نشدم ولی اون روز ترک حسین اساسین عزیز نشستم اتوبانو خردیم! خیلی خوب و نرم مییومد من ک حال کردم

اینم عکس دایلیم مذکور (با اجازه صاحابش البته)

پ ن : نمیدونم چرا این f14 هاش یه نمه توپول تر و باحال تره .

ahks121
20-09-1393, 03:45 بعد از ظهر
هفته ی پیش دایلیممافروختم قصددارم باپولش یه دیاگه هیوسانگ واگه شدیه دیاگه دایلیم تاپایان ماه بخرم ویه سری ازقطعاتشونم به صورت محدودبیارم برام خیلی سخت بودکه ازموتورم وپیست وکلی خاطراتم دل بکنم ولی بخاطراینکه شاهدبرخی ازگرانفروشیهاودستمزدهایه نجومی بودم میخوام باقیمتی معقولانه اقدام به سرویس دادن برای موتورهایه دایلیم مگلی وهیوسانگ بکنم.

mohsen268
20-09-1393, 08:22 بعد از ظهر
هفته ی پیش دایلیممافروختم قصددارم باپولش یه دیاگه هیوسانگ واگه شدیه دیاگه دایلیم تاپایان ماه بخرم ویه سری ازقطعاتشونم به صورت محدودبیارم برام خیلی سخت بودکه ازموتورم وپیست وکلی خاطراتم دل بکنم ولی بخاطراینکه شاهدبرخی ازگرانفروشیهاودستمزدهایه نجومی بودم میخوام باقیمتی معقولانه اقدام به سرویس دادن برای موتورهایه دایلیم مگلی وهیوسانگ بکنم.

خوبه داداش انشاالله که بتونی یه مغازه باز کنی و سرویس دهی کنی به بچه های سایت.داداش موتورتو چند فروختی.الان دایلیم تیپ دو مدل 92 رو چند برمیدارن??

ahks121
20-09-1393, 09:54 بعد از ظهر
شمالطف داری واقعافقط بخاطره بچه هایه سایته که اینکارامیکنم فعلابطوره موقتی پیشه وحیدایونم ایشونم لطف کردن ومکانی رافعلادراختیاره من برای تعمیرات گذاشتن موتورمابه دست دادم9500بورسی 8میخرید92هم حدوده 8700تا9تواین فصل قیمتشه البته اگه بدست بدی خوده بورسی7400تا7800میخره .

میلاد هرکول
21-09-1393, 09:54 قبل از ظهر
ای ول اگه این کارو بکنی که دمت گرمه...
حدس میزدم پیش وحید باشی وحید تو کل افتاده با رضایی و بهروز ترابی میخواد کلا بازار رو بگیره دستش...اما یه کم اخلاق نداره...
یه دو هفته ای هست که رضایی یه دیاگ برا میثم فامیلشو نمیدونم تو مدرس گرفته بغل قهوه خونه فعلا اون فقط دیاگ داره.
لوازم چی میاری از خود شرکت میاری؟وحید کجا رو بهت داده مغازه خودش که کوچیکه از داداششم که کوچیکتره خودشه ادرسو بده یه سر بزنیم بهت...

ahks121
21-09-1393, 11:09 قبل از ظهر
میثم علمداری من 6ماه پیشش کارکردم حتی چک هایه دیاگه شم خودم براش نوشتم ویکی ازاونایی که قطعه عوض نمیکنه ولی توفاکتورپوله قطعه رامیگیره البته کارش واقعاخوبه وتعمیرکارهست نه تعویضکار ولی دسمزدوقطعه هایه خاص را2تا3برابرحساب میکنه تواصفهان دونفرهستن که دیاگ دارن یکیشون 200هزارمیگیره دیاگ میزاره اون یکی هم فکرکنم همینقدره ولی من میخوام با50تا100هزاردیاگ بزارم وحتی اگه لازم باشه میخوام یه مدت برم کارخونه برایه اموزشش لوازمم ازکارخونه میگیرم چیزایی رامیخوام بگیرم که واجبه ونیست مانندشارژروایینه وفیلترهاو...ادرس خیابانه سروش نرسیده به چهارراه عسکری جنبه گل فروشی نمایشگاه موتورسیکلته سروش من اونجاموتوراراتحویل میگیرم میبرم تواون مکان درست میکنم ودم مغازه بافاکتورتحویل میدم قدمتون برویه چشم.

میلاد هرکول
21-09-1393, 11:27 قبل از ظهر
اره علمداری...
یه کم زیرابی میره ولی خداییش کارش خوب وتمیزه و سرش میشه حواسشم به موتور هست...
خوب این که ادرس مغازه وحیده که اون مکان کجاس دادا؟؟!
با وحید زیاد حال نمیکنم لاف زیاد میزنه ادعاشم اسمونو سوراخ کرده...

- - - Updated - - -

اره علمداری...
یه کم زیرابی میره ولی خداییش کارش خوب وتمیزه و سرش میشه حواسشم به موتور هست...
خوب این که ادرس مغازه وحیده که اون مکان کجاس دادا؟؟!
با وحید زیاد حال نمیکنم لاف زیاد میزنه ادعاشم اسمونو سوراخ کرده...

ahks121
21-09-1393, 12:17 بعد از ظهر
اره لاف زن هست ولی خداییش همه جوره راه میادبرای فروش قیمتاشم خوبه اولش منم باهاش حال نمیکردم ولی بعددیدم واقعاکارراه بندازه وتنهاکسیه که موتورارابدونه برگه گارانتی وهزینه میفرسته کارخونه درست کنن ادرسه اون مکانم گفته نگوبه کسی اخه همسایهاممکنه شاکی شن اگه بفهمن تعمیرگاهه خودمم بااحتیاط میرم اونجاومیام.

behz@d
21-09-1393, 06:05 بعد از ظهر

بله درسته متاسفانه منم گران فروشی تو اصفهان زیاده دیدم و شیندم نمونش بلایی که سر منه بدبخت اومد شمع 15 هزار تومنیو بهم دادن 30 هزار تومن اونم دست دوم امیر حسین جان ایول اگه ی نفر تو اصفهان کارش تمیزززز باشه و یکککک اون تویی دادا موتور من تنظیم کاربراتش دست امیر بود خدایش مصرفش شده 3.5 تا 4 کارش عالیییییییییییییییییه
:thanks:

:thanks:

میلاد هرکول
22-09-1393, 09:01 بعد از ظهر
تو جشنواره زمستانیه کویر دایلیم جزء محصولاتش نیست دیگه تولید نمیشه نکنه؟؟؟

ahks121
22-09-1393, 09:19 بعد از ظهر
بله دایلیم دیگه تولیدنمیشه قرارهست بجاش تاساله اینده مگلیه انژکتورویاماها150وسی بی اراتاق جدیدوسی اراف وکی تی ام ارسی ونینجابیارن.

میلاد هرکول
22-09-1393, 09:33 بعد از ظهر
عجب حدس میزدم دیگه تولید نشه چون به اندازه هیو و مگلی طرفدار نداشت.
یه موتور خوب و بدون دردسر هم تولید کرد این کویر متوقف شد...
همون بلایی که سر ام اچ و دربی اومد.
وای مگلی انجکتور دیدنیه طرف با موتور یه دیاگ هم باید بخره بزاره تو خونش صبح به صبح دیاگ بزاره تا روشن شه...
امیر جان از اکسیو خبر نداری رنگبندیش میاد تولید انبوه میشه اصلا وضعیتش چه جوریاست؟؟

ahks121
22-09-1393, 10:00 بعد از ظهر
اکسیوداره تولیدمیشه چون خیلیشاخریدن ولی اونم بلاتکلیفه برایه ادامه یه تولیدچون استقبال نشده شایدتاسال بعدبانمونه ی ریسش عوض کنن رنگایه دیگشم فعلانمیارن درموردمگلی انژکتورقطعاکیفیته بالاتری نسبت به این مگلیاداره سیستم انژکتوروای سی یوش هم گویاماله دلفی هست.

hossein assassin
22-09-1393, 10:17 بعد از ظهر
اینم از دختر من

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

sepehr ninja
22-09-1393, 10:29 بعد از ظهر
دختره موتورت ؟؟؟!!!!!

در نظر دارم این استیکرو بزنم روش خوب میشه آیا؟؟!!!
یا اینکه همه رو بکنم یه RR رو جلوش بزنم فقط !!
:wow:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hossein assassin
22-09-1393, 10:32 بعد از ظهر
طرحت خشکله بزن ... اما میخوای بزنی طرح فیات بزن خشکل تره.

flower
23-09-1393, 08:29 قبل از ظهر
بله دایلیم دیگه تولیدنمیشه قرارهست بجاش تاساله اینده مگلیه انژکتورویاماها150وسی بی اراتاق جدیدوسی اراف وکی تی ام ارسی ونینجابیارن.
پس تکلیف لوازم چی می شه دو روزه دیگه لوازمش دیگه وارد نمی شه تکلیف دایلیم سوارا چی می شه بقیه موتورها بدرد ما نمی خوره که جایگزینش کنیم همشون بالای 20 قیمت دارن همین cbr سه سال از تولیدش می گذره لوازمش هیچیش نیست یا نینجا لوازمش تا حدودی موجوده اما خیلی گرونه کی تی ام که هم موتور اروپایی دیگه دو برابر گرونه یاماها 150 موتور مالی نیست نه قدرتی داره نه راه می ره سرو صدای انجینش خیلی بالاست .

CHELSEA
23-09-1393, 08:49 قبل از ظهر
واقعا قراره تولید دایلیم متوقف بشه؟؟؟؟!!!!!!
چرا؟؟؟ موتور به این خوبی و با کیفیتی دیگه چرا قراره متوقفش کنن؟!!!:mad_majidonline:
کاش حد اقل یه شرکت دیگه دایلیم رو وارد کنه :10::icon_pf _99_:

ahks121
23-09-1393, 05:22 بعد از ظهر
اینطورکه من فهمیدم دایلیم قراردادشاباکویرفسخ کرده قطعاتشم خدامیدونه بیادیانه تنهاگزینه مگلیه انژکتورهست که اونم بدرده مسافرت نمیخوره دایلیم هم به درده دربی دچارشده ولی مگلی قطعاتاده ساله اینده هم تولیدمیشه چون به چین وصله وکویرهم چین پرست هست.

ابوالفضل88
23-09-1393, 06:46 بعد از ظهر
سلام دوستان میتونید چنتا عکس از این جیگر بزارید

پیشاپیش تشکر

ZirCgari
23-09-1393, 06:56 بعد از ظهر
سلام دوستان میتونید چنتا عکس از این جیگر بزارید

پیشاپیش تشکر

داداش عکس 3تا از بهترین دایلیم ها تو این دوتا لینک هست . من ک سوار شدم بَسی راضی بودم!!

mohsen268
24-09-1393, 09:06 قبل از ظهر
شرکت کویر میدونه چه موتورای رو بیاره که بعد فروختنش طرف هر دقیقه زنگ بزنه به نمایندگی و قطعه بخواد که برای شرکت که موتورو قطع قطعه میاره همون جوری بفروشه بهتر تا ببره منتاژ کنه تو کارخوننش الانم زنگ بزنی شرکت بیشتر لوازم مگلی رو داره اما از دایلیم فقط لنت و فیلتر
الانم که دست رو موتورای گزاشته که قیمتشون گرونترن و طرف بابت هر لوازمش باید خدا تومان پول بده. باید به فکر فروختن این موتور افتاد تا بیشتر از این ضرر نکردیم.

BKING
24-09-1393, 09:10 قبل از ظهر
شرکت کویر میدونه چه موتورای رو بیاره که بعد فروختنش طرف هر دقیقه زنگ بزنه به نمایندگی و قطعه بخواد که برای شرکت که موتورو قطع قطعه میاره همون جوری بفروشه بهتر تا ببره منتاژ کنه تو کارخوننش الانم زنگ بزنی شرکت بیشتر لوازم مگلی رو داره اما از دایلیم فقط لنت و فیلتر
الانم که دست رو موتورای گزاشته که قیمتشون گرونترن و طرف بابت هر لوازمش باید خدا تومان پول بده. باید به فکر فروختن این موتور افتاد تا بیشتر از این ضرر نکردیم.
دقیقا همینه
روی موتورایی مثل نینجا و cbr که موتور عمری هستند کمتر مانور می ده

پوویا
24-09-1393, 04:40 بعد از ظهر
باید قبول کنیم دنیا به سمتی میره که فقط فقط پول حرف میزنه.شرکتها فقط بسود و بقا خودشون فکر میکنن و کسی که پول داره میتونه نینجا سوار شه و کسی هم که نداره باید قیده موتور خوب رو بزنه.شک نکنید اگه دایلیم سود داشت همچنان وارد میشد.حالا تکلیفه اینایی که این موتور دارن و لوازم میخوان چی میشه؟؟؟هیچی.

ZirCgari
24-09-1393, 04:53 بعد از ظهر
باید قبول کنیم دنیا به سمتی میره که فقط فقط پول حرف میزنه.شرکتها فقط بسود و بقا خودشون فکر میکنن و کسی که پول داره میتونه نینجا سوار شه و کسی هم که نداره باید قیده موتور خوب رو بزنه.شک نکنید اگه دایلیم سود داشت همچنان وارد میشد.حالا تکلیفه اینایی که این موتور دارن و لوازم میخوان چی میشه؟؟؟هیچی.

حاجی دنیارو قاطی ما نکن:biggrin:

اصن چرا دنیا! همین هند این بقل! همین پاکستان! میکنن همچین کارایی؟ عمرا!

تاوقتی نظارت شرکت مادر وجود نداشته باشه همینه . ماها رو اصن ب رسمیت نمیشناسن چ برسه بخوان رومون نظارت کنن !

sepehr ninja
29-09-1393, 06:45 بعد از ظهر
سلام دیسک عقب برای چه موتوری میخوره به دایلیم قیمتشم کسی اگه دارید بگید سرمون کلاه نره برای خودش که فک نمیکنم باشه نمایندگی هم کلا تعطیله...

salahshor
30-09-1393, 04:49 قبل از ظهر
بچه ها ی موتور تصادفی تو سایت دیوار گذاشتن طرف میگه 3 تومن تصادف از جلو و زیاد هم شدید نبوده ولی دیگه اثری از چراغ و فلاپ نمونده ولی بقیه قسمتها سالمه
من نظرم اینه اگه طرف هنوز موتورو داره چند نفری با هم برید موتورو بخرید و لوازمشو استفاده کنید !
والا 3 تومن مفته پول انجینشم نیس

- - - Updated - - -

قبلا یکی از بچه های فروم کلگی چراغش سر تصادف از بین رفته بود و کویر هم بهش قطعه نمیداد
اونم رفت ی ایمیل زد ب شرکت کره ای ک اره من تو ایران بنا ب علاقه شدیدم ب دایلیم ی موتور صفر از نمایندگی شما خریدم و الان مشکل قطعه دارم و بهم نمیدن تکلیف من چیه ؟؟ اونجوری ک تعریف میکرد تو 24 ساعت از کهیر بهش زنگ میزنن ک تو کجا زنگ زدی و اینا ... و از رو موتور صفر رو خط مونتاژ ی کلگی باز میکنن و بهش میدن
شما دایلیم سواران عزیز تا دیر نشده یه متن خوب تهیه کنید و یه ایمیل بزنید ب شرکت کره ای و بگین ک ما تعداد زیادی از اعضای فروم پرشین موتور !! تو ایران چون خواب و خوراک نداشتیم از بس ک عاشق و دیوونه موتور شرکت شما بودیم رفتیم خریدم و خیلی هم عااالی بوده و هست و جای تحسین داره ولی متاسفانه مطلع شدیم نماینده شما بنا ب دلایلی ک شما بهتر میدونین قراردادش رو با شما فسخ کرده الان سوال اینه ک تکلیف ما چیه ک دوباره خواب و خوراک نداریم چون قطعه ای بهمون نمیدن ؟!!!

satiar
30-09-1393, 12:05 بعد از ظهر
اگه کسی اطلاع داره ،راهنمایی کنید دیسک عقب و فیلتر هوای چه موتورایی ب دایلیم میخوره.شهرستان هیچی پیدا نمیشه

ahks121
30-09-1393, 01:08 بعد از ظهر
فیلترهواشابده فیلترسازامیسازن دیسکه عقبش شبیه به هیوهست ولی نمیدونم میخوره یانه بازش کن ببرتوبازارواوراقیاببین میتونی چیزی گیربیاری.

mohammad.p
30-09-1393, 08:44 بعد از ظهر

اتفاقا تو سایت کویر ذلیلیم جز محصولاتش هست که

- - - Updated - - -

اتفاقا تو سایت کویر دایلیم جز محصولاتش هست که

missy77
01-10-1393, 02:49 قبل از ظهر
سلام دوستان...عضو تازه ام...

دايليم مدل 91 , 1000 تا کارکرد...واقعا در حد صفر... 6 ماه هم بيمه...سفيد... 9 تومن....

مى ارزه , بخرم؟؟؟

flower
01-10-1393, 06:25 قبل از ظهر

دايليم مدل 91 , 1000 تا کارکرد...واقعا در حد صفر... 6 ماه هم بيمه...سفيد... 9 تومن....

مى ارزه , بخرم؟؟؟
اگر واقعا 1000 تا کارکرده باشه از لحاظ فنی مشکل نداشته باشه خوبه .

ahks121
01-10-1393, 08:21 قبل از ظهر
تواین چندروزه انشااله میخوام برم کارخونه هم برای اموزشه دیاگ هم ببینم دایلیم وضعیتش به چه صورته واگه بشه ازمحصولاته جدیدوخوده کارخونه عکس براتون بگیرم.

mohsen268
01-10-1393, 10:47 قبل از ظهر

مى ارزه , بخرم؟؟؟
داداش اگه به شرط دیاگ میده بخر خوبه ولی اگه از مغازه دار داری می خری شک نکن که کیلومتر کم کردن.و یه چیزه دیگه تو بازار قطعاتش کم پیدا میشه اگه علاقه داری بگیر وگرنه دنبال این موتور نرو که بعد خریدش افت قیمت پیدا می کنه برات.

ahks121
06-10-1393, 01:53 بعد از ظهر
مژده به تمامه دایلیم سواران کویرنزدیک به500دستگاه ازدایلیم موتورخریداری کرده وقراره دوباره مونتاژش ازسرگرفته شه لوازمشم بعدیاقبل ازعیدمیاداین خبرکاملاصحیح وبامدرک به من اثبات شد.

sepehr ninja
06-10-1393, 08:13 بعد از ظهر
مژده به تمامه دایلیم سواران کویرنزدیک به500دستگاه ازدایلیم موتورخریداری کرده وقراره دوباره مونتاژش ازسرگرفته شه لوازمشم بعدیاقبل ازعیدمیاداین خبرکاملاصحیح وبامدرک به من اثبات شد.

بله خبر کاملا درسته من خودم نمایشگاه بودم و پرسیدم امیدوارم سفیداش بیشتر باشه که اباهتش به همین رنگشه !!!!:20:

flower
07-10-1393, 07:45 بعد از ظهر
من زنگ زدم گفت یسری لوازمش رسیده این هفته می یاد دایلیم موتوری نیست که فروش جهانی خوبی داشته باشه تا نینجا و هوندا تو بازار جهانی با همون قیمت دایلیم موجوده کسی سراغ دایلیم نمی ره پس این کره ای ها ناز نکنن مشتری بهتر از ایران پیدا نمی شه مثله ماشین پژو که فرانسوی ها ناز کردن کلی متضرر شدن .

satiar
08-10-1393, 07:30 بعد از ظهر
سلام دوستان،میخاستم بدونم میشه فرمون دایلیم رو تغییر داد و مثل هیوسانگش کرد؟؟.چون قدم بلنده فرمون خیلی واسم بدجوره،مثل فرمون سی بی 400.اگه بشه دوسدارم تغییرش بدم،لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه،ممنون میشم

sepehr ninja
09-10-1393, 01:28 بعد از ظهر
انشالا که این کویر درش گل گرفته بشه راحت شیم بس که دورغ میگن تو سایت قسمت نظرات برای همه نوشته قطعات موجوده کجاست ما که ندیدیم !!!!!

موتورم به لطف دوستان شاطون زده بچه ها کسی میدونه چیکار کنم یا برای چه موتوری بهش میخوره ؟؟

شاطون و رینگ و پیستون و سوپاپ و واشر بندی میخواد !!!!

r.hasani7023
09-10-1393, 01:50 بعد از ظهر
چرا داداش به همین راحتی شاتون زد؟:icon_pf _99_:

- - - Updated - - -

02155382775
کویر موتور
سلام.م قزوین خ قلمستان.خ مدرس.پاساژ ماهان.واحد 29. به داش کیا پ خ کن آشنا برای لوازم داره انشالله که مشکلت حل شه

09192119611این شماره هست اسم رضا معمولا همه چی داره .

sepehr ninja
09-10-1393, 02:08 بعد از ظهر
چرا داداش به همین راحتی شاتون زد؟:icon_pf _99_:

- - - Updated - - -

02155382775
کویر موتور
سلام.م قزوین خ قلمستان.خ مدرس.پاساژ ماهان.واحد 29. به داش کیا پ خ کن آشنا برای لوازم داره انشالله که مشکلت حل شه

09192119611این شماره هست اسم رضا معمولا همه چی داره .

اینم شانس ماست دیگه داداش دقیقا به همین راحتی زد نه صدایی نه چیزی ....

باشه پ.خ میدم نمایندگی که نداره پرسیدم گمرکم رفتم چیزی پیدا نکردم باید دنبال دست دو باشم

flower
09-10-1393, 05:26 بعد از ظهر
موتور الکی شاتون نمی زنه مگر روغن انجین کم بوده یا دنده یک تخت گاز باش رفته باشه در حد رد لاین یا انجین سرد بود بدون اینکه گرم بشه زود حرکت کرده باشه بحرحال رینگ و پیستون و سوپاپ و زنجیر تایم و شاتون قیمتش خیلی بالاست چون پیستون صفر موجوده باید داخل سیلندر بوش بخوره که عمرا مثله اولش نمی شه موتور خودم اگر شاتون بزنه از فکر خرج کردنش می یام چون ارزش خرج کردن نداره حداقل 3 میلیون ناقابل خرج داره هم مدلش پاینه و هم کارکردش بالاست موتور صفر یا دست دوم در حد نو بخرم خیلی بصرفه تره .

sepehr ninja
09-10-1393, 07:59 بعد از ظهر
موتور الکی شاتون نمی زنه مگر روغن انجین کم بوده یا دنده یک تخت گاز باش رفته باشه در حد رد لاین یا انجین سرد بود بدون اینکه گرم بشه زود حرکت کرده باشه بحرحال رینگ و پیستون و سوپاپ و زنجیر تایم و شاتون قیمتش خیلی بالاست چون پیستون صفر موجوده باید داخل سیلندر بوش بخوره که عمرا مثله اولش نمی شه موتور خودم اگر شاتون بزنه از فکر خرج کردنش می یام چون ارزش خرج کردن نداره حداقل 3 میلیون ناقابل خرج داره هم مدلش پاینه و هم کارکردش بالاست موتور صفر یا دست دوم در حد نو بخرم خیلی بصرفه تره .

این فهرست بلند بالایی که برام نوشت برم بگیرم که پیدا نکردمم آخرش شاتون و رینگ پیستون و سوپاپ و واشربندی و زنجیر تایم بود ...

ولی من میگم موتور سالمه فقط روغن نداشته یا به بالا نرسیده یا مشکل برقی داشته یا فیلتر روغن گرفته بوده نه شکستگی داره نه خطی افتاده روش...

اگه به حساب نمایندگی درست کنم آره شاید 3 تومنم بشه راحت ولی زنجیر تایم که سالمه شاتون هم لقیش درحدی نیست که عوض بشه

الان موتورو گرفتم باید ببرم یجا نشون بدم که چیزی که سالمه رو نگه عوض کن ..!

farshad 54
09-10-1393, 09:39 بعد از ظهر
تازگی ها فیلتر روغن عوض نکردی ؟

یا اینکه فیلتر روغنو باز کرده باشی دوباره ببندی ؟

فیلتر روغن دایلیم اگر برعکس جا بره شاتون میزنه چون روغن نمیرسه بالا

یه سر فیلتر روغن یه واشر مشکی داره موقع جازدنش باید سر واشر دارش بیرون باشه و در فیلتر روش بسته بشه

sepehr ninja
09-10-1393, 10:01 بعد از ظهر
تازگی ها فیلتر روغن عوض نکردی ؟

یا اینکه فیلتر روغنو باز کرده باشی دوباره ببندی ؟

فیلتر روغن دایلیم اگر برعکس جا بره شاتون میزنه چون روغن نمیرسه بالا

یه سر فیلتر روغن یه واشر مشکی داره موقع جازدنش باید سر واشر دارش بیرون باشه و در فیلتر روش بسته بشه

فیلترشو عوض نکردم متاسفانه وگرنه چیزیش باز نشده کلا به غیراز نداشتن روغن در بالای موتور توی خودموتور هم زیاد روغن نبود

اما دریغ از یک قطره روغن ریزی چون رو سرامیک سفید پارکه همیشه اما روغنش کجا رفته نمیدونم !!!

soleymani
09-10-1393, 10:31 بعد از ظهر
سپهر هميشه قبل حركت بايد وضعيت روغن و ترمز ها چك بشه
مگه مي شه روغن نداشته و كم داشته و متوجه نشدي
تو كه همش باهاش بيرون ميري

ahks121
10-10-1393, 06:16 قبل از ظهر
احتمال داره که اب وروغن قاطی کرده باشه الان دقیق بگوچشه صدایه تق تق میده یاکلاچ نمیده ودنده جانمیره؟دایلیم اگه بی روغن بشه اولین چیزیش که جام میکنه دیسک کلاچش هست وقتی ازصفرراه بیوفتی وشتاب اولیت بالاباشه بایک صدای تقه ی زیادموتورکلاچش ازکارمیوفته.

flower
10-10-1393, 08:52 قبل از ظهر
این دایلیم همه چیزش خوبه اگر چراغ چک روغن یا چراغ فشار روغن داشت خوب بود چیز مهمی نبود راحت می تونستن براش طراحی کنن ..اگر اب و روغن قاطی کرده باشه موتور مدام ریپ می زنه بعدش امپر رادیات اب بالا می رفت این تجربه را من تو ماشین داشتم ولی اگر صفر بوده می تونه از کارخونه باشه که روغن کم ریختن این مورد زیاد داشتیم دیگه اینکه روغن را دیر عوض کرده و کیفیت روغن پایین بوده بخار شده که احتمالش 10 در صده که این مورد تو هیوسانگ دیدم که صاحبش اصلا به روغن اهمیت نمی داد .

ahks121
10-10-1393, 09:36 قبل از ظهر
منظورم ازصفرسرعتش هست یعنی درحالت سکون تودایلیم وقتی اب وروغن قاطی شه لرزش خیلی زیادمیشه حتی امپرابشم نرمال نشون میده وموتورگازخورش کم میشه ولی بخاطره کیفیت بالایه قطعات اصلااختلالی توکارکرده موتورحس نمیشه بعداز چندتاشتاب اولیه کلاچ به سرعت درگیرودنده هاقاطی میکنه اگه بازم بری دیسک جام میکنه وکلاچ ازکارمیوفته.

sepehr ninja
10-10-1393, 06:53 بعد از ظهر
سپهر هميشه قبل حركت بايد وضعيت روغن و ترمز ها چك بشه
مگه مي شه روغن نداشته و كم داشته و متوجه نشدي
تو كه همش باهاش بيرون ميري

آره محمدجان خودم چک نکردم ولی در تعجبم 1 لیترو خورده ای روغن کجا رفته از این به بعد باید بیشتر مراقب باشم !!!

- - - Updated - - -

حیف شما اصفهانید وگرنه میشد از نزدیک ببینید و ازتون کمک بگیرم به نمایندگی باشه همه چی باید عوض بشه !!

من صبح اینجوری شد شاید نزدیک 2کیلومتر باهاش رفتم و یهو خاموش شد قبلش صدای جیر جیر میداد یکم ازهمون صبح قبلش آمپر رادیات هم نرمال بود ...

موتوررو باز کرد تعمیرگاه اما تا بالای شاتون هنوز انجین باز نشده من خودم تجربه ندارم ولی شاتونش لقیش خیلی کمه حالا نمیدونم استانداردش چطوریه باید عوض کنم یا نه ..

صدای جیر جیر هم ازاونجایی که ساییدگی نداشت جایی رو قطعات فقط درپوش روی همین که عکس اولی که گذاشتم روی زنجیر تایم یه ذره خورده شده باید برای این باشه

سوپاپ ها شاید درست کار نکرده که به درپوش بالای این ساییدگی پیدا کرده .....

درپوشها منظورم قطعه ی زیره ایناست

موتور هم تا اینجا باز شده

ahks121
10-10-1393, 08:14 بعد از ظهر
شماموتورابزن دنده کلاچابگیربادست لاستیک عقبابچرخون ببین میتابه الان بااین چیزی که گفتیدممکنه موتورجام کرده باشه واون صداصدایه رینگه پیستون بوده باشه که جیرجیرمیکرده یاهم سوپاپ گیرکرده بخاطره نبوده روغن تایم ردشده وموتورخاموش کرده توسیلندرخط افتاده؟تایمش وقتی بازکردین درست بود؟اب رادیات کم نکرده بود؟دقیقاچطورخاموش کردیعنی چرخ بعدازخاموش شدنه موتورقفل نکرد؟

sepehr ninja
10-10-1393, 09:34 بعد از ظهر
شماموتورابزن دنده کلاچابگیربادست لاستیک عقبابچرخون ببین میتابه الان بااین چیزی که گفتیدممکنه موتورجام کرده باشه واون صداصدایه رینگه پیستون بوده باشه که جیرجیرمیکرده یاهم سوپاپ گیرکرده بخاطره نبوده روغن تایم ردشده وموتورخاموش کرده توسیلندرخط افتاده؟تایمش وقتی بازکردین درست بود؟اب رادیات کم نکرده بود؟دقیقاچطورخاموش کردیعنی چرخ بعدازخاموش شدنه موتورقفل نکرد؟

آره از سوپاپ بودن احتمالش بیشتره توی سیلندر که خط نیافتاده صافه آب رادیاتم نه پره پر بود که وقتی باز کردیم همش ریخت زمین

تو اتوبان باسرعت 100 تا تقریبا داشتم میرفتم که یهو خاموش شد ولی قفل نکرده بود و وقتی کلاچ رو میگرفتم راحت میرفت ولی وقتی استارت میزدم روشن نمی شد دیگه هرکاری کردم خنک هم شد همینطور بود

ahks121
10-10-1393, 09:44 بعد از ظهر
موتورتایم ردکرده استکانیهایه بالایه سوپاپهاراتوجاشون تکون بده بایدراحت بالاوپایین بشن سوپاپ هاراپشتش بنزین بریزببین نشتی نداشته باشتن اگه داشتن بازکن وببین لق ویاکج نشده باشن بعداگه همه چی اوکی بودیه شیم گیریش بکن موتوراببندوتایم کن بعدبادست بچرخون ببین روون باشه بعدازاون موتوراکامل جمع کن وببین جرقه قشنگ بیاداگه خوب روشن شدسریع ببروبفروشش وگرنه بایدکلی پیاده شی تااساسی درست شه.

میلاد هرکول
10-10-1393, 09:55 بعد از ظهر
این که یه قطره هم روغن نداشته چرا اینطوری شده؟!!

ahks121
10-10-1393, 10:00 بعد از ظهر
روغن یاخیلی کارکرده که تموم شده یابیخودی بوده وبخارشده.

sepehr ninja
10-10-1393, 10:08 بعد از ظهر
سوپاپو بازمیکنم ببینم خراب بود عوضش میکنم و میبندم بخوام همه اونارو عوض کنم پول یه دایلیم میشه روغن هم همون کاسترول میریزم تا بفروشمش ولی بازم باید همین دایلیم بگیرم مگلی که تعمیرگاه هم قبولش نمیکنه هیوسانگ هم زیاد تعریفی ازش نشنیدم..