PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باجاج اونجر

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6

Alireza
07-01-1389, 03:58 بعد از ظهر
این موتور محصول کشور هند و شرکت باجاج هست که در رده موتورهای مسافرتی قرار داره و از انجین قوی و پیشرفته ای بهره میبره و حتی از کاوازاکی امیلیتور هم بهتر هست >> (این خیلی مهمه) در ادامه مشخصات این دو موتور رو در کنار هم خواهیم داشت.
این موتور توسط گروه فارس در ایران فروخته میشه و جدید هست . کیفیت خوبی داره و از سیستم DTS-i بهره میبره که روی پولسار هم هست . حد اکثر سرعت اعلام شده توسط باجاج 115 کیلومتر بر ساعت هست ولی در کاتالوگ شرکت فارس این عدد 120 اعلام شده.من از نزدیک دیدمش .صدای خیلی جالبی داره که قبلا کمتر از موتوری شنیده بودم همینطور شتابش خوبه با اون جثه بزرگ و وزن بالا .

مشخصات فنی این موتور:

3
[Only registered and activated users can see links]

Red Hat
22-01-1389, 08:35 بعد از ظهر
خیلی دوست دارم یه چنین موتوری برای مسافرت داشته باشم.

Alireza
23-01-1389, 12:55 بعد از ظهر
خوراکه مسافرته انصافا

Red Hat
23-01-1389, 01:03 بعد از ظهر
دوستان, کسی این موتور رو داره تا در مورد سرعت و راحتی اون در سرعت های بالا یک توضیح بده؟

king2002
23-01-1389, 05:36 بعد از ظهر
موتورش 200 هست نه 180
قدرتش مثل آپاچی 180 ولی وزنش 20 کیلو بیشتره
فکر نکنم باهاش بشه 2 ترک خیلی لذت برد

برای سفر یه چیزی باشه کمه کم مثل هندا rebel که 250 هم هست فقط باکش کوچکتره

ghost rider
23-01-1389, 08:02 بعد از ظهر
موتور برای سفر اونم با این جاده های ما :-)

m3hiran
27-01-1389, 04:17 بعد از ظهر
این موتور اصلا بدرد سفر نمیخوره بنده خدا 1 سیلندر بیشتر نداره که بگذریم که من با همین اپاچ تا قزوین رفتم اخ نگفت :دی

دیونه
06-05-1389, 09:59 بعد از ظهر
سلام من عضو جدید انجمن هستم خوش آمدم
تو بیشتر انجمن های موتور عضو هستم اینجا هم عضو شدم تا از معلومات دوستان استفاده کنم تا یه موتور واسه مسافرت پیدا کنم
تو تالار تخصصی خودرو بحث مسافرت با موتور داغه ما بچه های تالار حتی واسه مسافرت خارج از کشفر هم قرار گزاشتیم
ایشالله اینجا هم بحث مسافرت با موتور سیکلت داغ بشه با هم قرار بزاریم تا هم سفر هم بشیم

Prince_Amin
15-05-1389, 12:38 بعد از ظهر
مدل 220 و بهینه شده ی این موتور هم وارد بازار هند شد!

دیونه
16-05-1389, 11:59 بعد از ظهر
:26:سلام 220 وارد بازار هند شد؟
تو بازار ایران نیومده هنوز؟
200 سی سی که ازش تعریف میکنن 220 شو دیگه ..... واسه ما که 44میلیون نداریم پول هندا گلدوینگ1800سی سی بخریم عالیه

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

سلام 220 وارد بازار هند شد؟
200 سی سی که ازش تعریف میکنن 220 شو دیگه ..... واسه ما که 44میلیون نداریم پول هندا گلدوینگ بخریم عالیه

Prince_Amin
17-05-1389, 12:22 قبل از ظهر
:26:سلام 220 وارد بازار هند شد؟
200 سی سی که ازش تعریف میکنن 220 شو دیگه ..... واسه ما که 44میلیون نداریم پول هندا گلدوینگ1800سی سی بخریم عالیه

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:46 AM ----------

سلام 220 وارد بازار هند شد؟
200 سی سی که ازش تعریف میکنن 220 شو دیگه ..... واسه ما که 44میلیون نداریم پول هندا گلدوینگ بخریم عالیه

سلام دوست عزیز!با توجه به اینکه 2 ماه گذشته هند نبودم اطلاع دقیق ندارم که تحویل موتور شروع شده یا نه ولی مطمئنم ثبت نام موتور شروع شده با مراجعه به سایت bajajauto.com میتونید اطلاعات بیشتری در مورد این موتور بدست بیارید!

amirhoseyn
16-06-1389, 11:42 قبل از ظهر
سلام دوستان.اسفند 88 یه پالس 200 خریدم.ازش راضی ام.خیلی راضی ام.فقط خستگی توی سواری های طولانی یکم اذیت میکنه.می خوام بفروشم آونجر بگیرم.سرعت برام مهم نیست.راحتی اش مهم تره.به نظرتون چیکار کنم؟بگیرم یا نه؟موتور خوش دستی هست؟با توجه به وزن و قدرتش از نظر فنی ایراد چیدا نمی کنه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

Prince_Amin
21-06-1389, 03:19 قبل از ظهر
اگه اهل دلی و سفر اونجر بگیر!پشیمون نمیشی!کیفیت ساختش بالاتر از سری پولساره!بسیار نرم تر و عالی برای مسافرته!اگه صبر کنی 220 اش بیاد عالیه هر چند که مثل اینکه هنوز اونجر 220 در هند هم ریلیز نشده چه برسه به ایران!

دیونه
02-07-1389, 01:39 قبل از ظهر
البته هدف از خرید این موتورسیکلت زیبایی نیست . این موتور در کلاس کروزر ها از ترکیب نسل قدیم کاوازای الیمینیتور هست . استایل خانواده یو.جی.ام کلاسیک ژاپن رو داره . سطح ارتفاع زینش پایینه . کم صداست . قدرتش اندکی بیشتر از 17 اسب بخاره . نهایت سرعتش طبق نظر سازنده هندی ، 110 و طبق مونتاژ کننده ایرانی 120 کیلومتر در ساعته . من یک ویدئو هندی دیدم که سرعتش به نزدیک 140 کیلومتر رسیده بود . بهرحال این موتورها سرعت زیادی ندارند . مدل 125 کاوازاکی هم نهایت سرعتش 90 کیلومتر در ساعته
وزن این موتور از پولسار 200 کمی کمتره ! راحتی در سواری داره چون طرح چاپر هست و زین پهن و قوسی شکل رو به بالا داره ، ضمن جای پای بهتر . امنیتش کمی بیشتر از استریت بایک ها هست . با رادیات روغن هم می شه مسافت زیادی بالقوه طی کرد ! فرمونش نسبتا تخته تا آرنج رو در ترافیک شهری کمتر اذیت کنه . سیستم برق چراغش هم متناوبه

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

کلوپ موتورسواری کروز سواران ایران

amir_gonzales
16-08-1389, 04:45 بعد از ظهر
سلام به دوستان
من 8-9 ساله که موتور سوارم و تو این مدت 7 سال هند بودم
با موتور های باجاج از تولیدش تا الان آشنایی کامل دارم
الان هم یه باجاج اونجر تو تهران دارم
کلا موتور های باجاج تنها مشکلشون تو گیربکس شونه. تو دنده 2 یهو بعضی وقتا خلاص میشه
تو
پالس اینجوری بود تو اونجر هم همینطور، و تا لان مشکلش رو حل نکردن
ولی روی هم رفته این موتور در مقابسه با خیلی ار موتور های بازار عالی تره !
چون شرایط آب و هوایی تو هند همش بارونی با رطوبت بالا و خیابان هایی پر از چاله چولس و همینطور بنزین بسیار گران. برای همین موتور های باجاج خیلی دیر زنگ میزنن و همینطور خیلی محکمه قطعاتش تا تو خیابونای درب وداغونش موتور آویزون نشه و همینطور مصرف بسیار کم ، برای همین تکنولوژی 2 شمع رو باجاج اختراع کرد تا جواب بنزین رو بده!
موتور های مشابه هر 18-20 کیلومتر 1لیتر مصرف میکنن.
ECU این موتور ها کاملا رو پروسه سوخت و اشتعال در موتور نظارت دارن تا مصرف را تا حد امکان پایین بیارن
آونجر تو هند مصرف 40-45Km برای هر لیتر رو ادعا میکرد.
روی هم رفته موتور های بسیار عالی هستند
مثلا بدنه کاملا فلزی اونجر باعث میشه که اصلا قطعات شل نشه و صدای اضافه ار موتور در نیاد بعد از چند وقت.
زین بزرگ و راحتی داره که واقعا امتیاز بزرگی نصبت به موتور های همکلاس پالسار است.
از نظر سرعت و شتاب بسیار عالی.
برای ترک سوار هم تا این حد بگم که تو سر بالایی های 70درجه دربند بدون هیچ ایرادی 2 تا سوار 70 KG رو با دنده 2 میبره بالا.
فرصت شد باز هم مینویسم تو این قسمت دوستان :32:

Babak
16-08-1389, 10:12 بعد از ظهر
تو ترافیک شهری روندنش سخت نیست؟چون یه کم درازه و اون باکس های بغلش فک کنم یه کم دست پا گیر باشه؟!!!
ولی معلومه خوراکه مسافرته بدجوری رفته تو مخم...منتظره 220 هستم

amir_gonzales
18-08-1389, 02:03 بعد از ظهر
درسته کمی مشکل داره تو ترافیک چون طولش 2.10 متره.
اما باز هم موتوره و میتونه راحت رد بشه از ترافیک
شما اگه یه اونجر بخری باکس روش نیست و این آپشن واسه خودته که بزاری روش یا نه در نتیجه مشکلی از اون نظر نیست
مسئله دیگه هم وزن اضافه باکس رو موتوره که مصرف شما رو میبره بالا
بهتره اگه باکس دارید فقط موقع سفر و یا نیاز اونارو ببندید رو موتور
یه مشکلی که من اینجا دارم راجب به قطعاته که تو گمرک پیدا نکردم . چون گارد راستم شکسته و باید عوضش کنم
میگن تو امیریه مغازه احسان داره اما هروقت رفتم تعطیل بوده !
مورد آخر هم راجع به روغن موتوره که با کمال تعجب من ابنجا رو 600-700 تا باید عوض کنم چون مثل قیر میشه ! اماتو هند رو 1000 تا عوض میکرد.
هم اونجا و هم اینچا Castrol 4T میریختم.

Babak
19-08-1389, 01:17 قبل از ظهر
امروز یه دوره کوچولویی با یه اونجر 200 قرمز زدم:14:.به نظرم خیلی موتوره نرم و خوبی اومد.مخصوصا زینش واقعا نرم بود و جون می ده برای سفر.حالت پاها کاملا راحت بود.ولی خوب یه جوری بودم چون عادت ندارم موقع موتور سواری لنگام هوا باشه:4chsmu1:فقط اگه یه دوره موتور داشت بهتر بودچون دیگه همه چشمشون بهش عادت کرده وبدم نیست آدم بدونه دوره موتور کجاهاست و ایا موتور تو فشاره واقعا یا نه چون خودش واقعا بی صداست و از روی صدا نمی شه تشخیص داد.کنترلش به راحتی انجام می شدفقط یه کم دندهاش موقع عوض شدن تلف تولوق داشت نمی دونم شاید این اینطوری بود ولی فقط 1200تاکارکرده بود.
در مورده باکس هم امیر آقا حق با شماست آبشن هست.یکی دیگه که تو خیابون دیده بودم داشت فک کردم از اول روش هست.:biggrin:

mamalb
05-12-1389, 12:30 قبل از ظهر
سلام
دوستان به نظر من سفر رفتن با موتور اول دل و جرات و ذوق وشوق خودش را می خواهد .من با یک هوندا (البته ساخت برادران چینی)با مارک کیوان آن هم 125 سی دی آی نصفه مملکت را زیر پا کذاشتم .اگه با آدرس وبلاگم که پایین گذاشته ام دقت کنید خودتان متوجه میشوید .البته موتور هم نمی گم مهم نیست اگه من پولش را داشتم دوست داشتم با دویست یا 250 برم مسافرت ولی اصل عشق مسافرت با موتور است .عزیزان من
موفق باشید

سفرباموتور ([Only registered and activated users can see links])

kazi
14-04-1390, 12:40 بعد از ظهر
من دارم و خیلی هم باهاش حال میکنم ولی مشکل اصلی من تو مسافرت باهاش 1- ترمز عقب ضعیفش و لاستیک هاشه چون تو کمترین خیسی لیز میخوره، اما در مجموع خیلی باهاش حال میکنم

Salman
17-04-1390, 02:22 بعد از ظهر
بنظره من واسه کسی خوبه که تو جاده زیاد میره.چون نسبت به موتور های دیگه اصلا خستگی نداره.استیله نشستنش خیلی باحاله

Babak
03-05-1390, 08:33 قبل از ظهر
ولی عوضش راه نمیره:icon_pf _99_:

Kami
03-05-1390, 08:50 قبل از ظهر
خوب در مقایسه با 250 های موجود ضعیف تره . اما به نظر میاد نرم باشه و باهاش تو مسافرت خسته نشی

سبلان
03-05-1390, 03:04 بعد از ظهر
من بتازگی این موتور را خریدم 2.5 میلیون تا الان هم 3/5 حدود 600 تا باهش رفتم بنظرم موتور باحالیه سواری خوبی داره من که وزنم حدود 95 کیلو قبلا CGL هوندا داشتم مدل 86 فروختم یک و دویست باهاش راحت بودم اما این یه چیزه دیگه ایه دارم آماده اش میکنم با آرم هارلی و چند طرح دیگه یه کم به سر و روش برسم از نطر فنی فعلا چیزی نمیتونم بگو از شتاب و سرعت و راحتی مانور و... تا اینجا راحت هستم ولی امان از موقعی که میخوای موتور رو خلاص کنی بد جوری بد قلقی میکنه . با نظر یکی از دوستان موافقم که قبلا گفته بود موتور باید به سن سال آدم بیاد ، وزن آدم رو تحمل کنه و چند نقطه نظر مفید دیگه که خیلی بدردم خورد ولی اسم اون دوستمون رو یادم نمیاد . دمش گرم ، ایول داشت . :gigglesmile:

Kami
03-05-1390, 03:10 بعد از ظهر
میارک باشه دوست عزیز امیدواریم تو قرارملاقات ها حضور پیدا کنین :thanks:

امیر پدران
12-05-1390, 01:03 قبل از ظهر
من با اونجر نا 130 کیلومتر بر ساعت هم رفتم لازم به ذکر که تنها ماشین کمتر از 2000 سی سی که تونسته شتاب اولیه منو بگیره فقط زانتیا بوده ...

meysamgn
13-05-1390, 05:51 قبل از ظهر
من یه اونجر مشکی مدل 87 دارم و میخوام بفروشم، تا الان که 3 سال میشه هیچ مشکلی باهاش نداشتم، سواری خیلی راحتی داره.2502

Kami
13-05-1390, 09:16 قبل از ظهر
من یه اونجر مشکی مدل 87 دارم و میخوام بفروشم، تا الان که 3 سال میشه هیچ مشکلی باهاش نداشتم، سواری خیلی راحتی داره.2502
شما برای فروش یه تاپیک تو قسمت فروش بزن

.:ALIREZA NADERI:.
15-09-1390, 01:39 قبل از ظهر
این موتور اصلا بدرد سفر نمیخوره بنده خدا 1 سیلندر بیشتر نداره که بگذریم که من با همین اپاچ تا قزوین رفتم اخ نگفت :دی
از اتوبان اول اتوبان قزوین تهران نوشته موتور نمیشه !

Kami
15-09-1390, 01:42 قبل از ظهر
از اتوبان اول اتوبان قزوین تهران نوشته موتور نمیشه !
از جاده قدیم تا بندرعباس هم میشه رفت قزوین که چیزی نیست
از بحث خارج نشید

15-09-1390, 01:47 قبل از ظهر
من بتازگی این موتور را خریدم 2.5 میلیون تا الان هم 3/5 حدود 600 تا باهش رفتم بنظرم موتور باحالیه سواری خوبی داره من که وزنم حدود 95 کیلو قبلا CGL هوندا داشتم مدل 86 فروختم یک و دویست باهاش راحت بودم اما این یه چیزه دیگه ایه دارم آماده اش میکنم با آرم هارلی و چند طرح دیگه یه کم به سر و روش برسم از نطر فنی فعلا چیزی نمیتونم بگو از شتاب و سرعت و راحتی مانور و... تا اینجا راحت هستم ولی امان از موقعی که میخوای موتور رو خلاص کنی بد جوری بد قلقی میکنه . با نظر یکی از دوستان موافقم که قبلا گفته بود موتور باید به سن سال آدم بیاد ، وزن آدم رو تحمل کنه و چند نقطه نظر مفید دیگه که خیلی بدردم خورد ولی اسم اون دوستمون رو یادم نمیاد . دمش گرم ، ایول داشت . :gigglesmile:
موتور ششما باکس هم داره ؟
تو عکس که خبری از باکس نبود

صفا
26-09-1390, 06:33 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز من یه آونجر 89 دارم از پارسال تا الان 12000 تا راه رفته غیر از روغن و بنزین هیچ هزینه ای نداشته؛ تو موتورهای طرح هارلی بی نظیره، خیلی راحته من تو یک روز 280 کیلومتر راه رفتم مقاومتش حرف نداره خیلی هم راحته کیفیتشم خوبه نقصی نمیبینم نسبت به جترو که با یه عالم لوله و جوشکاریهای ناشیانه زلم زیمبوش کردن چند سر و گردن بالاتره انجینشم هندیه امتحانشو پس داده، ولی ترمز عقبش خوب نیست که البته کمکهای بلند جلوش به شما اجازه میده تو سرعت 80 تا هم ترمز کنید؛ من هر روز از غربی ترین نقطه اتوبان همت تا شرقی ترین نقطه را با موتور میرم و میام واقعا مشکلی نداره در عین ظرافت خیلی هم ابهت داره. بزرگترین مشکلش سرعتشه؛ برای یکی مثل من که مسافت زیادی رو سوارشم یه کم خسته کنندست. بیشترین سرعتش 115 تاست. حتی یک کیلومتر هم بیشتر نمیره، هر کس میگه دروغ میگه، به محض اینکه سرعتش به 115 میرسه سیستم جرقه زنی شمعها قطع میکنه و ریپ میزنه، مثلا محدودش کردن. البته من تو یه سایت خوندم برای اینکه بیشتر از 115 تا دور موتورش بیش از حد توان انجین میشه و انجینش آسیب میبینه، ولی آزار دهنده میشه؛ بارها در حال سبقت بودم که کم آورده و ریپ زده و زایع کرده. قدرت موتورش کم نیست حتی در همون سرعت هم به راحتی شتاب میگیره ولی سیستم برقش اجازه نمیده. در واقع دنده 4 و 5 با هم خیلی فرق ندارن همون سرعتی که 4 میره 5 هم میره، یه دنده کم داره، منم یه حقه قدیمی رو روش پیاده کردم و سرعت این جونور دوست داشتنی رو تا 140 رسوندم. عمرا اگه بگم. چند روز پیش یه هیوسانگ 250 از سر یادگار امام اومد کنارم هی گاز داد افتاد جلو منم گاز میدادم میگرفتمش سر صیاد شیرازی راهنما زد اومد کنار گفت موتور این چیه؟ تقویتش کردی؟ پا به پای این 250 میاد. کلافه شده بود. 8 تومن داده بود هیوسانگ صفر نمیتونست حریف یه آونجر 200 سی سی بشه. خلاصه هر کی میخواد آونجر بخره شک نکنه من تمام هارلی های موجود رو بررسی کردم و سوار شدم یکی از یکی بی اصالت تر و داغون تر. این یکی رو تو یوتیوب اسمشو بزنین 10000 تاشو میبینین.

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:20 PM ----------

تنها ایراد این موتور سرعتشه که واقعا برای کسی مثل من که هر روز سوارشه و روزی 100 کیلومتر میرونه آزاردهندست. سرعتش 115 تاست و حتی 1 کیلومتر هم بیشتر نمیره هر کس میگه دروغ میگه چون سیستم جرقه زنیش محدود شده و به محض اینکه به 115 میرسه قطع میکنه و ریپ میزنه، البته مشکلش در واقع گییربکسشه که دنده 4 و 5 با هم فرقی ندارن، در واقع این موتور 4 دندست و با همین 4 دنده 115 تا میره، من مجبور شدم یه حقه قدیمی رو بزنم چون واقعا موتور بی نظیریه و دلم نیومد ازش بگذرم. من دنده زنجیر عقبشو باز کردم دادم تراشکاری یکی با 4 سانتیمتر قطر کمتر ساختم، تا 140 تا باهاش رفتم ولی 125 رو با دو سوم دور موتورش خیلی نرم و راحت و لذت بخش میره ولی یه عیبی داره که برای سربالایی ها باید با دنده پایینتر و غالبا دنده 2 بری چون دنده زنجیر عقبش کوچیک شده و قدرتش کم. ولی دوستان اونچر سوار که میدونم از این مشکل اونجر رنج میبرید مژده میدم که اگه این کار را بکنید موتورتون رو با هیپ پی عوض نمیکنید. چند روز پیش تو همت از سر یادگار یه هیوسانگ 250 مشکی قرمز اومد کنارم هر باری که از من رد شد دوباره گرفتمش کلافه شده بود سر صیاد راهنما زدرفت کنار منم رفتم کنارش گفت این بی پدر چیه؟ پا به پای این میاد 8 تومن پولشو دادم که حریف یه هارلی 200 نشه!! جریانو گفتم کلی حال کرد. هیپ عیب دیگه ای نمیشه رو این موتور گذاشت حرفنداره زیبا و با کیفیت از وقتی این برنامه رو سرش پیاده کردم مصرفشم کم شده با دنده 5 راحت 120 تا رو تو کفی میره.

Kami
26-09-1390, 06:38 بعد از ظهر
چند روز پیش یه هیوسانگ 250 از سر یادگار امام اومد کنارم هی گاز داد افتاد جلو منم گاز میدادم میگرفتمش سر صیاد شیرازی راهنما زد اومد کنار گفت موتور این چیه؟ تقویتش کردی؟ پا به پای این 250 میاد. کلافه شده بود. 8 تومن داده بود هیوسانگ صفر نمیتونست حریف یه آونجر 200 سی سی بشه.
اول از همه ورودتون به پرشین موتور رو تبریک میگم
به نظرتون یه موتوری که 16 یا 17 اسب بخار قدرت داره میتونه موتور 28 اسب رو بگیره؟
یا اون هیوسانگی که شما دیدی طرف راننده نبوده یا به موتور گاز نمیداده
من با هیوسانگ تو یادگار جنوب سرعت 186 رو ثبت کردم
و در یادگار شمال راحت 145 تا میرم
اگه شک دارید میتونید درخواست بدین درگ برگزار شه

صفا
05-10-1390, 07:33 قبل از ظهر
سلام به آقا ****** عزیز
من اصلا قصد جسارت به هیوسانگ 250 رو نداشتم، مطمئنا با اینکه هیوسانگ آش دهن سوزی نیست ولی نسبت به آونجر هیولا به حساب میاد، منظور منم از تعریف اون ماجرا تغییری بود که تو سرعت موتورم ایجاد شده، وگرنه اون بنده خدا هر بار که گاز میداد فاصله زیادی با من پیدا میکرد، ولی در همین حد هم انتظار نداشت که یه موتور معمولی با ریخت و قیافه آونجر بتونه تا 40-130 تا باهاش بیاد. دقیقا بتوی همت بعد از پل فجر به سمت پاسداران من 135 رو راحت پر میکنم که هیچ موتور معمولی دیگه ای ندیدم این سرعت بره. قبل از تغییر دنده زنجیر عقب 115 تا رو پر میکردم. در تایید حرف شما اون بنده خدا راننده هیوسانگ میگفت اتوبان پردیس بومهن تو کفی 165 رو راحت پر میکنه. راستی برادر شما یه انجین 2 سیلندر به درد بخور سراغ نداری؟ میخوام انجین آونجر رو عوض کنم واقعا صدای موتور تک سیلندر شرم آوره. یه چیزی تو مایه های موتور هیوسانگ ولی ارزون تر اون خیلی گرونه.

15-10-1390, 09:14 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز من یه آونجر 89 دارم از پارسال تا الان 12000 تا راه رفته غیر از روغن و بنزین هیچ هزینه ای نداشته؛ تو موتورهای طرح هارلی بی نظیره، خیلی راحته من تو یک روز 280 کیلومتر راه رفتم مقاومتش حرف نداره خیلی هم راحته کیفیتشم خوبه نقصی نمیبینم نسبت به جترو که با یه عالم لوله و جوشکاریهای ناشیانه زلم زیمبوش کردن چند سر و گردن بالاتره انجینشم هندیه امتحانشو پس داده، ولی ترمز عقبش خوب نیست که البته کمکهای بلند جلوش به شما اجازه میده تو سرعت 80 تا هم ترمز کنید؛ من هر روز از غربی ترین نقطه اتوبان همت تا شرقی ترین نقطه را با موتور میرم و میام واقعا مشکلی نداره در عین ظرافت خیلی هم ابهت داره. بزرگترین مشکلش سرعتشه؛ برای یکی مثل من که مسافت زیادی رو سوارشم یه کم خسته کنندست. بیشترین سرعتش 115 تاست. حتی یک کیلومتر هم بیشتر نمیره، هر کس میگه دروغ میگه، به محض اینکه سرعتش به 115 میرسه سیستم جرقه زنی شمعها قطع میکنه و ریپ میزنه، مثلا محدودش کردن. البته من تو یه سایت خوندم برای اینکه بیشتر از 115 تا دور موتورش بیش از حد توان انجین میشه و انجینش آسیب میبینه، ولی آزار دهنده میشه؛ بارها در حال سبقت بودم که کم آورده و ریپ زده و زایع کرده. قدرت موتورش کم نیست حتی در همون سرعت هم به راحتی شتاب میگیره ولی سیستم برقش اجازه نمیده. در واقع دنده 4 و 5 با هم خیلی فرق ندارن همون سرعتی که 4 میره 5 هم میره، یه دنده کم داره، منم یه حقه قدیمی رو روش پیاده کردم و سرعت این جونور دوست داشتنی رو تا 140 رسوندم. عمرا اگه بگم. چند روز پیش یه هیوسانگ 250 از سر یادگار امام اومد کنارم هی گاز داد افتاد جلو منم گاز میدادم میگرفتمش سر صیاد شیرازی راهنما زد اومد کنار گفت موتور این چیه؟ تقویتش کردی؟ پا به پای این 250 میاد. کلافه شده بود. 8 تومن داده بود هیوسانگ صفر نمیتونست حریف یه آونجر 200 سی سی بشه. خلاصه هر کی میخواد آونجر بخره شک نکنه من تمام هارلی های موجود رو بررسی کردم و سوار شدم یکی از یکی بی اصالت تر و داغون تر. این یکی رو تو یوتیوب اسمشو بزنین 10000 تاشو میبینین.

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:20 PM ----------

تنها ایراد این موتور سرعتشه که واقعا برای کسی مثل من که هر روز سوارشه و روزی 100 کیلومتر میرونه آزاردهندست. سرعتش 115 تاست و حتی 1 کیلومتر هم بیشتر نمیره هر کس میگه دروغ میگه چون سیستم جرقه زنیش محدود شده و به محض اینکه به 115 میرسه قطع میکنه و ریپ میزنه، البته مشکلش در واقع گییربکسشه که دنده 4 و 5 با هم فرقی ندارن، در واقع این موتور 4 دندست و با همین 4 دنده 115 تا میره، من مجبور شدم یه حقه قدیمی رو بزنم چون واقعا موتور بی نظیریه و دلم نیومد ازش بگذرم. من دنده زنجیر عقبشو باز کردم دادم تراشکاری یکی با 4 سانتیمتر قطر کمتر ساختم، تا 140 تا باهاش رفتم ولی 125 رو با دو سوم دور موتورش خیلی نرم و راحت و لذت بخش میره ولی یه عیبی داره که برای سربالایی ها باید با دنده پایینتر و غالبا دنده 2 بری چون دنده زنجیر عقبش کوچیک شده و قدرتش کم. ولی دوستان اونچر سوار که میدونم از این مشکل اونجر رنج میبرید مژده میدم که اگه این کار را بکنید موتورتون رو با هیپ پی عوض نمیکنید. چند روز پیش تو همت از سر یادگار یه هیوسانگ 250 مشکی قرمز اومد کنارم هر باری که از من رد شد دوباره گرفتمش کلافه شده بود سر صیاد راهنما زدرفت کنار منم رفتم کنارش گفت این بی پدر چیه؟ پا به پای این میاد 8 تومن پولشو دادم که حریف یه هارلی 200 نشه!! جریانو گفتم کلی حال کرد. هیپ عیب دیگه ای نمیشه رو این موتور گذاشت حرفنداره زیبا و با کیفیت از وقتی این برنامه رو سرش پیاده کردم مصرفشم کم شده با دنده 5 راحت 120 تا رو تو کفی میره.
شما که نمیخای بگی برای چی نوشتی یه لطفی میکنی بگی چطوری اون حقه رو بهش زدی ؟!

MEHRDAD P
17-10-1390, 01:12 بعد از ظهر
دوستان من امروز با دفتر فارس تماس گرفتم گفتن 220 آونجر تا 1 ماه دیگه میاد , از ظاهرش خوشم میاد , حالا به نظرتون خیلی تفاوت فنی بین 200 و 220 هست ؟
200 بگیرم یا منتظر بمونم 220 بیاد ؟

17-10-1390, 05:41 بعد از ظهر
شک نکن 220 بگیر گرچه تفاوت قدرت کمه ولی خواب معلومه که یه جا بالاخره خودشو نشون میده اون دوستمون با نام کاربری صفا که میگفن محدود کننده داره اخه 130 حد اکثر سرعت دیگه چیه که محدود کننده داشته باشه ؟! دوستم تو رشت از موتور شما داره پرسیدم ازش گفت 120 تا باهش رفته و محدود کننده نداره ضاهر موتور شما مشکل داره !! و کم میاره.
البته اگر تفاوت قیمت 200 با 220 خیلی زیاد باشه نمی ارزه.
اگر باکس فابریک روش داشت خیلی خوب میشد

صفا
19-10-1390, 09:08 قبل از ظهر
شک نکن 220 بگیر گرچه تفاوت قدرت کمه ولی خواب معلومه که یه جا بالاخره خودشو نشون میده اون دوستمون با نام کاربری صفا که میگفن محدود کننده داره اخه 130 حد اکثر سرعت دیگه چیه که محدود کننده داشته باشه ؟! دوستم تو رشت از موتور شما داره پرسیدم ازش گفت 120 تا باهش رفته و محدود کننده نداره ضاهر موتور شما مشکل داره !! و کم میاره. البته اگر تفاوت قیمت 200 با 220 خیلی زیاد باشه نمی ارزه. اگر باکس فابریک روش داشت خیلی خوب میشد دوست عزیز، اینکه محدود کننده داره رو اگه زبان انگلیسیت خوبه میتونی بری تو سایت باجاج بخونی، از خودم نگفتم. محدود کننده هم اون چیز عجیب غریبی نیست که شما تصور میکنی، سیستم جزقه زنی موتورای باجاج اکثرا DTS-i هست، تنظیم ترتیب جرقه زدن دو شمع این موتور توسط یک چیپ ساده کنترل میشه، که دو تا کوئل برق موتور که زیر باکه رو کنترل میکنه، یعنی کار همون پلاتین رو میکنه، برنامه این چیپ طوری تنظیم شده که وقتی دور موتور از یه حدی میگذره جرقه زدن رو برای لحظه ای قطع میکنه تا دور موتور برگرده پایین، کاری هم به سرعت نداره، شما اگر رو به باد باشید ممکنه تو سرعت 80 تا هم این اتفاق بیفته، چون ممکنه دور موتور را تا آخر بالا برده باشید. اگر هم شرایط شیب مسیر و جهت باد مساعد باشه شاید تا 130 هم برید. من اون اطلاعات رو از خود سایت باجاج گذاشتم، علاوه بر اینکه 2 ساله هر روز سوار این موتورم، تو شیب صفر و بدون باد امکان نداره 115 تا بیشتر بره، ولی تو سرپایینی 125 تا رو هم رفتم تا قبل از اینکه خورشیدی چرخ عقب رو عوض کنم. ولی بعد از تعویض خورشیدی قبل از اینکه دور موتور بالا بره سرعتش به 130-135 میرسه، به اون دوستتون هم بگو این کار رو بکنه، فشاری که تو سرعت به موتور میاد نصف میشه، مصرفش هم میاد پایین. خیلی هم نرمتر و بی صر و صداتر میره، اگر خواستی از محدود کننده مطمئن بشی تو خلاص به موتور گاز بده گاز رو نگه دار، نمیتونی دور موتور رو تا آخر ببری بالا، چون یکدفعه برق قطع میشه ریپ میزنه دور میاد پایین.

---------- Post added at 09:08 AM ---------- Previous post was at 09:00 AM ----------

من رفتم نمایندگی تو امیریه گفت 220 رو آوردیم ولی پلاک نشده منتظر اقدام نیروی انتظامی هستیم که شماره کنن. 220 دو اسب قویتره از 200. هیچ تفاوت دیگه ای نداره. ولی همون دو اسب هم تاثیر خودشو تو سرعت بالا داره. علاوه بر اینکه بالاخره هر چی باشه جدیتره. حالا چه قیمتی بخوان بدن خدا میدونه.

MEHRDAD P
20-10-1390, 11:48 قبل از ظهر
یعنی بغیر از حجم موتور هیچ تفاوتی بین 200 و 220 نیست ؟
اگر اینطوره بهتره خودمو سر کار نذارم و همین 200 رو بگیرم .

20-10-1390, 12:17 بعد از ظهر
فک نکنم تفاوت دیگه اتی جز این داشته باشه

walther
20-10-1390, 01:19 بعد از ظهر
دوستانی که این موتور رو دارن یه چند تا عکس ازش بزارن ممنون میشم

صفا
21-10-1390, 07:32 قبل از ظهر
هیچ فرق دیگه ای نداره، فقط شاید کیفیتش از 200 کمتر باشه، آخه هندی ها هم دست کمی از ایرانیا ندارن.

roland
08-01-1391, 12:07 بعد از ظهر
سلام به همگی دوستانی که این موتور رو دارن واسم پیام خصوصی بفرستند تا بهتر تبادل نظر کنیم
موفق باشید به زودی یه سری عکس واستون میزارم

08-01-1391, 12:08 بعد از ظهر
چه عجب بالاخره از تی تی دست کشیدی !

02109002
08-01-1391, 12:12 بعد از ظهر
...بهتر تبادل نظر کنیم

دوست عزیز به پرشین موتور خوش اومدین :khosh:

فکر کنم اگه مباحث تو تاپیک ها انجام بشه بهتره ، چون همه میتونند بهره ببرند

roland
08-01-1391, 12:37 بعد از ظهر
ممنون دوست عزیز

[Only registered and activated users can see links] ا

این یک سری عکس آونجر 220 هست که یکی از دوستان منم در تیونینگ تالک قرار داده بودن قیمت هم گقتن 3.3500000 معادل سه میلیون و سیصدوپنجاه هزار تومان.

گفتگو رو از اول تایپیک خوندم سیستم محدود کننده دقیقا همانند سیستم کات آف کار میکنه که من شنیدم میشه خیلی راحت دستکاریش کرد ولی هیچ کس نمیخواد موتورشو زود داغون کنه چون اصلا ارزشش رو نداره حتی اگه شما در جا گاز رو تا انتها نگه داری بازم ریپ میزنه

در ضمن من کیلومترم 10تا اختلاف داره یعنی اگه بزنه 40 تا من میدونم داره 50کیلومتر سرعت میره نشده با جی پی اس تست کنم ولی سعی میکنم یه بار هم که شده این کار رو بکنم چون خیلیا گفتم تو سرعت بالا ااختلافش بیشتر هم میشه با این حال من 110تا با کیلومتر خودش پر کردم که مطمئنما 120 رو راحت میره البته این بازم به نوع پر کردن دنده و خیلی چیزای دیگه بستگی داره که مفصل در موردش صحبت میکتیم من هم از روغن ایرانل 8.000 استفاده میکنم و هیچ کدوم از موتورام روش مشکل نداشتن الانم 2تا 4لیتری گرفتم که انبار کنم بعد از تعطیلات رسما همه چی گرون تر خواهد شد

ببخشید سرتون رو درد آوردم این عکس شمع موتورمه کا جفت 30.000 خریدم

... .04.20.jpg ([Only registered and activated users can see links])

... .05.01.jpg ([Only registered and activated users can see links])

و در آخـــــــــــــــــــــــ ـر عکس موتور خودم
... 4bnbs8.jpg ([Only registered and activated users can see links])

... b3uwkk.jpg ([Only registered and activated users can see links])

... z2si2d.jpg ([Only registered and activated users can see links])

... lrdz1b.jpg ([Only registered and activated users can see links])

08-01-1391, 12:49 بعد از ظهر
نه بابا خیلی به موتورت میرسی !
میگن خستگی نداره راسته ؟!

roland
08-01-1391, 01:00 بعد از ظهر
یستر دی :32: نه بابا خستگی توش معنا نداره واقعا نرم و ارحته شتابشم فوق العادست

08-01-1391, 01:03 بعد از ظهر
برای داخل شهر بدرد بخور نیست ؟

roland
08-01-1391, 01:09 بعد از ظهر
از نظر ترافیک شهری بعضی مواقع رسما با ماشین فرقی نداره البته یه مدت کوتا حد اکثر 2دقیقه

و آنجا بود که خدا وند انسان را آفرید و مخلوق پیاده رو را طراحی :14:

من تا امروز از پیاده رو استفاده نکردم

اینم عکس کیلومتر موتور با تغییر رنگ آن

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اگه امکانش هست یه آدرس آپلود عکس برام بزاین که عکس با کیفیت بالا بزارم هر کاری میکنم عکس اپ نمیشه

موفق باشید

08-01-1391, 08:40 بعد از ظهر
از نظر ترافیک شهری بعضی مواقع رسما با ماشین فرقی نداره البته یه مدت کوتا حد اکثر 2دقیقه

و آنجا بود که خدا وند انسان را آفرید و مخلوق پیاده رو را طراحی :14:

من تا امروز از پیاده رو استفاده نکردم

اینم عکس کیلومتر موتور با تغییر رنگ آن

اگه امکانش هست یه آدرس آپلود عکس برام بزاین که عکس با کیفیت بالا بزارم هر کاری میکنم عکس اپ نمیشه

موفق باشید

Sination
08-01-1391, 11:22 بعد از ظهر
اقا این 220 اش هیچ فرقی با 200 نداره ؟

roland
09-01-1391, 11:07 قبل از ظهر
نه هیچ فرقی نداره فقط 20 سی سی بیشتر شده. ظاهر دقیقا عین هم ولی انجین ....
علی رضا جان بابت آپلود عکس ممنون مشکلم حل شد

10-01-1391, 07:51 بعد از ظهر
نه هیچ فرقی نداره فقط 20 سی سی بیشتر شده. ظاهر دقیقا عین هم ولی انجین ....
علی رضا جان بابت آپلود عکس ممنون مشکلم حل شد
فروم رو یه دوری بزنن رفتار بچه ها مرامشون و قوانین و.... رو دستتت بیاد !

roland
11-01-1391, 12:29 بعد از ظهر
کلا به این تایپیک کسی سر نمیزنه!

رسما داره خاک میخوره

کوروش
11-01-1391, 01:52 بعد از ظهر
خوب مگه باید رو بورس باشه ؟؟؟
یه نوع موتوره که طرفدار های خاص خودشو داره و هر کسی سراغش نمیره !!!
هر سال هم الکی 20 سی سی میزارن روش میدن دست مردم !!!
الکی هم گرونه همین

11-01-1391, 02:07 بعد از ظهر
خوب مگه باید رو بورس باشه ؟؟؟
یه نوع موتوره که طرفدار های خاص خودشو داره و هر کسی سراغش نمیره !!!
هر سال هم الکی 20 سی سی میزارن روش میدن دست مردم !!!
الکی هم گرونه همین
نه داداشم الکی گرون نیست
یه موتوری که باجاج باشه که تو کشور ما بد نیست 220 باشه یا اصلا 200 سی سی پلاک داشته باشه طرح هارلی باشه و ادم قیافه بگیره بگه موتور تورینگ دارم زیاد هم گرون نیست !

roland
11-01-1391, 02:19 بعد از ظهر
کوروش جان چرا میگی الکی گرونه؟ با چی مقایسش کردی موتور براوو؟

morimotori
24-02-1391, 01:16 بعد از ظهر
من که یکیش رو دارم انصافا موتوره من تا 130 هم رفتم باش

motor91
24-02-1391, 03:22 بعد از ظهر
ايا قطعات اين موتور راحت گير مياد كلا ارزش خريدن داره

roland
04-03-1391, 08:37 قبل از ظهر
موتورش که با 200 پالس یکیه لنت و لاستیک هم که پیدا میشه

سیستم برق هم یکیه

ارزش خرید داره البته بسته به نیاز و مصرف شما دوست عزیز

reza.b
08-03-1391, 12:13 بعد از ظهر
سلام میخواستم درباره موتور اپاچی وسی سی های مختلف بیشتر بدونم ممنون میشم کسی که میدونه راهنماییم کنه

disturbed
09-03-1391, 09:13 بعد از ظهر
آونجر واقعا موتور خوبیه.شتاب خیلی خوب نسبت به وزن و هیکلش و همینطور مصرف مناسبش واقعا پاسخ گوئه همچنین راحتی و پرستیژ بالا در کنار کیفیت خوب محصولات باجاج راضی نگهتون میداره.قیمتشم نسبت به بقیه ی محصولا هندی مناسب تره.اگه کسی کروزر بازه تو ایران پیشتاز فعلا همینه

emad mehdizade
16-03-1391, 09:59 قبل از ظهر
سلام من میخام اونجر بخرم 220 میگن سنگینه رو اب سر میخوره فروشش سخته وسایلش گرونه

زبان سایت فارسیه لطفا رعایت کنید.

با تشکر

صفا
19-03-1391, 11:20 بعد از ظهر
سر خوردنش روی زمینی که فقط یه کم نمناک شده خیلی ملسه، هیچ موتور دیگه ای ندیدم اینجوری سر بخوره ولی ایرادای فنی خیلی کمی داره سواریش خوبه لرزش نداره 120 رو به سختی پر میکنه صداش وقتی از 70 بالاتر میره دقیقا سی جی 125 هنداست و افتضاحه مصرفش تا 4 لیتر در 100 تا هم میرسه ولی غالبا 3 تا 3.5 بیشتر نیست ترک نشینش بدجور ضربه ها رو حس میکنه زینش در قسمت ترک فاجعه ایست خیلی باریکه و سطح کروی داره و اصلا برای سرنشین ساحته نشده ترمز عقبش هم افتضاحه اهرمهایی که به پدال ترمز عقب وصل هستند رو باید هر هفته روغن کاری کنید وگرنه اینقدر سفت میشن که نمیشه ترمز گرفت ولی چون وزن بدن و موتور بیشتر روی چرخ عقب هست ترمز نمیکشه و موتور رو خوب نگه میداره از این نکته ها که گفتم بگذریم بقیش همش خوبه.

صفا
19-03-1391, 11:23 بعد از ظهر
همه چیز این موتور فراوونه هر روزم داره بیشتر فروش میکنه موتور خوبیه فقط تو ترافیک باید مواظب آیینه ماشینا باشی فرمونش خیلی عریضه و خیلی هم ارتفاعش کمه راحت میزنه آیینه ها رو میشکنه من خودم تا حالا دو تا آیینه یکی 206 یکی پراید شکستم ولی فوق العاده تو دسته از موتورای استریت فعلی خیلی خوش سواریتره

Babak
06-04-1391, 11:31 بعد از ظهر
امروز شهروز هم اونجر 220 گرفت
قرمز خیلی قشنگ
واقها رانندگی راحت و فوق العاده ای داره
کیفیت مطلوبی داره شتابش هم خوبه فعلا خشکه یه مدت کار کنه خودش میاد توضیح بیشتری راجبش میده
ولی در کل موتور بسیار راحت و مناسبیه

Kami
06-04-1391, 11:34 بعد از ظهر
شهروز بالاخره خریدی موتورو دیگه
مبارکه رنگشم قشنگه

mohsen46
07-04-1391, 12:10 قبل از ظهر
شهروز جان مبارک باشه
بعد از آب بندی راجب قدرت و شتاب و سواری موتور برامون بگو

saman697
09-04-1391, 08:13 بعد از ظهر
سلام دوستان گلم من می خوام یکیشو تو این هفته بخرم لطفا کمکم کنید بنظرتون 200 بگیرم یا 220 خیلی با هم فرق دارن یا نه مخصوصاً برا مسافرتم می خوام و شنیدم تو سرعت بالا 70 صدا هوندا 125 میده آره ؟؟؟
لطفاً کمکم کنید ...
غلامتونم......
:hanghead::32:

motor91
09-04-1391, 09:48 بعد از ظهر
اينجا هم ميتونيد كليپهاي باجاج اونجر رو ببينيد

براي ورود به كانال اونجر كليك كنيد ([Only registered and activated users can see links])

Babak
10-04-1391, 01:00 قبل از ظهر
سلام دوستان گلم من می خوام یکیشو تو این هفته بخرم لطفا کمکم کنید بنظرتون 200 بگیرم یا 220 خیلی با هم فرق دارن یا نه مخصوصاً برا مسافرتم می خوام و شنیدم تو سرعت بالا 70 صدا هوندا 125 میده آره ؟؟؟
لطفاً کمکم کنید ...
غلامتونم......
220 یگیری خوب یهتره
اتجینش هم همون پالس 220 هست اون هرطوری صدا میده اینم هموت طوره
ولی من که عاشقش شدم:thanks:

dariush
10-04-1391, 02:27 قبل از ظهر
:297: ایا میشه 3 ترک سوار این موتور شد؟
و کمکاش چطور هستن؟

Kami
10-04-1391, 08:17 قبل از ظهر
لطفاً کمکم کنید ...
غلامتونم......
با سلام
برای مشاوره تاپیک بزنید

motor91
10-04-1391, 12:35 بعد از ظهر
:297: ایا میشه 3 ترک سوار این موتور شد؟

شدن كه ميشه شما 4 ترك هم ميتوني سوار كني نگران نباش

Alireza
12-04-1391, 11:34 بعد از ظهر
از دادن پست های اسپم مثل اقا دمتون گرم خودداری کنید
لینک به سایت های دیگه خلاف قوانینه

roland
13-04-1391, 12:35 بعد از ظهر
لطفاً کمکم کنید ...
غلامتونم......

شایعست !!!!!

حد اقل مال من که اینطوری نیست (صدای هوندا نمیده )

اگه این رو 70 تا صدا هوندا داد پس هوندا که دیگه باید بوق بزنه!!!

اگه از نظر مالی مشکل نداری 220 رو بگیر از نظر ظاهری یکی هست با تفاوت های نا چیز در حد اینکه این یه چی داره ولی اون یکی نداره!!
ترمز عقب بد نیست ولی خوبم نیست من از اون روزی که خریدم یه بار هم به پدال های ترمزش روغن نزدم ( در ضمن اصلا هم خشک نشده )

اگه بخوای با موتور .... راه نری تو شهر 2.5-2.7 لیتر در 100 کیلومتر میسوزونه ( هر کی شک داره تشریف بیاره رشت با هم میریم تست مصرف بنزیین )

در ضمن از آپاچی 180 هم تو شتاب اولیه سر تره من با چندتا از این آپاچی ها گازوندم .
شتای اولیه خیلی خوبی داره تا 70 کیلومتر

واقعا یه ترک با دوترکش فرق میکنه!!!

ولی در کل موتور خوبیه من خودم چون تو رشت هستم هر از گاهی باهاش دو ترک هم کوه میرم که ماشین با دنده 1 میره ولی این کلا کم نمیاره!!! ( ماشین = پراید ((اگه جز ماشین حساب کنیدش البته )) پژو و.... واقعا دوتا پیچ آخر امام زاده ابراهیم رو کم میارن ولی من دو ترک بدون هیچ گونه مشکل رفتم )

درکل اگه اندازه یه موتور تک سیلندر 200 ازش انتظار داشته باشی خوبه

من یه با دو ترک با جی پی اس 118.9 کیلو متر باهاش رفتم ((بازم میگم 2ترک وزن تقریبی 2 نفر 160کیلو ))

یه چیز دیگه هم هست رو این موتور سیستم کات آف هم نصب شده که اگه ورش دارین بازم بیشتر میره!!!

موفق باشید

شهروز
14-04-1391, 11:58 قبل از ظهر
کسی با ترمزش مشکل نداره؟
من احساس میکنم تو دور زدن پشتش میره...

saman697
15-04-1391, 10:08 بعد از ظهر
حل آقا اگه انشاالله گرفتمش حتما تو تابستون یه تور سفر شما می زارم و میام میبینمت داداش......:icon_pf _97_::icon_pf _97_:

roland
17-04-1391, 08:04 قبل از ظهر
انشا ا... هر موتوری که دوست داری رو خریداری کنی

یکی از نقص های ترمز اینه که تو حالت 1 نفره با دو نفره تنظیمش فرق میکنه من دقیقا یادم روز اول که گرفتم یه ترک خوب بود ولی دو ترک ترمزش سفت میشد ( لنت درگیر میشد )

یه نکته دیگه هم هست به محض اینکه ترمزش داغ کنه دیگه تمام شدست ( این تو تمام ماشین ها و موتور ها صدق میکنه )

پس نمیشه گفت ضعیفه من خودم تا جایی که راه داره با دنده کم میکنم ترمز جلوشم در نوع خودش جای امید داره

سوالی بود من در خدمتم

صفا
19-04-1391, 09:55 بعد از ظهر
خیلی مبارک باشه، موتور نازی خریدی، اگه میخوای صداش از اینی هم کههست نازتر بشه باک رو که پر میکنی نیم لیتر روغن بریز ببین چقدر نرم تر کار میکنه، از تغییر صداش و روون شتاب گرفتنش متوجه میشی. من سه ساله سوار آونجرم، از ماه سوم پهارم این کارو دارم انجام میدم فقط یکبار شمع عوض کردم یکبار هم شناور درجه باک بنزین افتاد تو باک خودم باک رو باز کردم درسش کردم. گوش شیطون کر خیلی بی هزینه و عالیه؛ فقط مصرف موتور من نسبتا بالاست، اوندوستمون که میگه 2.5 میسوزونه احتمالا به دلیل هوای بسیار پاک و با اکسیژن بالای شماله، من خیلی با کاربراتورش ور رفتم بازم 3 تا 3.5 میسوزونه. البته من دائما مسیر اتوبان مرم با سرعت تقریبا نهاییش. 110 - 120

roland
20-04-1391, 01:48 بعد از ظهر
من تو شهرشو گفتن تو اتوبان بازم کمتره!!!

البته نوع گاز دادن هم شرطه اون یکی موتورم هم من صدی 1.67 تو شهر میسوزوندم هیچ کس باور نمیکره

درضمن من کلا مسافتی که میرم رو از رو کیلومتر میگم 100 تا رفتم مصرف اینه

ولی بعضی از دوستان میگن 2لیتر بنزین بزن یه ماه راه میره!!!!! ( من نمیدونم که چطوری میگن فکر کنم موتورشون رو یا بیرون نمیارن یا اینکه کلا موتور سواره این دسته از دوستانه )

کل مسیر موتور رو هل هم بدی بیشتر میسوزونه!!!

دوست عزیز شما که خورشیدی عقب رو عوض کردی شتاب اولیه جطور شده؟
دندها رو بیشتر میکشه دیگه درسته؟

تو سر بالایی کم نمیاره!

ممنون

شهروز
20-04-1391, 02:05 بعد از ظهر
کسی باکس نگرفته براش؟
چه مدل هائی داره؟
چرمیشو دیدم حال نکردم... فلزی میخوام که قفل و بست داشته باشه...
قیمتاش چجوریه؟
راستی 200 قفل کلاه داره یا نه؟

roland
20-04-1391, 02:20 بعد از ظهر
بله 200 قفل کلاه هم داره

منم یه دوران دنبال باکس بودم ولی میگن سرو صدا داره و موتور توپل میشه تو ترافیک روان میکنه آدمو !

لاکس گرفتی عکس + قیمت فراموش نشه

saman697
20-04-1391, 03:46 بعد از ظهر
سلام دوستان گلم من اینشا الله تا شنبه تهیه می کنم شیرینی همتون هم بجاش در خدمتم....
اینکه دوستان من می خوام یه باکس بگیرم واسه مسافرت از کجا می تونم یک باکس خوب تهیه کنم....
و اینه اون دوست عزیز گفت که ترمز تو 2 ترک و تک سرنشین باهم فرق داره یعنی چی کاملاً متوجه نشدم...
:297:

TheAgent
27-04-1391, 11:10 بعد از ظهر
سلام به همگی.
من کلاً تا حالا سوار موتور نشدم ولی با توجه به شرایط مالی و نیازهای رفت و آمد و غیره می‌خواستم یه موتور بخرم که دیدم این باجاج اونجر چیز جالبی به نظر میاد، ولی تو اینترنت هر چی گشتم یه سایت درست و درمون که نماینده باجاج تو ایران داشته باشه پیدا نکردم. کلاً اگه بخوام نوشو بخرم باید با کجا تماس بگیرم؟ شنیدم شرکت فارس نمایندشه، سایتی داره؟ یا فقط تلفنی و حضوری میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Sadegh.galaxy
29-04-1391, 12:47 قبل از ظهر
من نمیدونم شماالان توچه شهری هستین.امااگه به فروشگاه های موتور سربزنید،حتماپیدامی کنید. قیمت 220تواصفهان:3850. راستی رنگ سفیدش رو هم دیدم.خیلی خشگله.مخصوصاتوشب.

شایسته فر
04-05-1391, 01:12 بعد از ظهر
از این جاپایی های جت رو میشه روش گزاشت؟

شایسته فر
04-05-1391, 01:39 بعد از ظهر
کسی باکس نگرفته براش؟
چه مدل هائی داره؟
چرمیشو دیدم حال نکردم... فلزی میخوام که قفل و بست داشته باشه...
قیمتاش چجوریه؟
راستی 200 قفل کلاه داره یا نه؟
این قفل کلاه چی هست؟

شایسته فر
06-05-1391, 01:44 بعد از ظهر
این قفل کلاه چی هست؟دوستان کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟

Babak
06-05-1391, 02:14 بعد از ظهر
بغل موتور هست کلاه رو بندش رو میزارن توش بسته میشه روی اکثر سی جی ها هم هست عقب زیره زین

02109002
06-05-1391, 02:17 بعد از ظهر
این قفل کلاه چی هست؟

قفل کلاه برا قفل کردن کلاه و موتور سیکلت به هم دیگه استفاده میشه که همیشه کلاه تو دستت نباشه

انواع مختلفی داره ، در محلهای مختلف روی موتور میشه نصب کرد

بعضی موتور ها این قطعه رو داره ، بعضی نداره

البته این قطعه رو میشه به صورت مجزا تهیه و نصب کرد

شایسته فر
06-05-1391, 04:09 بعد از ظهر
خیلی خیلی ممنون
راستی نگفتین از این جاپایی های جترو که کل پاروش میشینه رو میشه رو اونجرم نصب کرد؟
یعنی زاویه و .... با جترو فرق نمی کنه و بهش می خوره؟

motor91
06-05-1391, 05:32 بعد از ظهر
سلام به همگی.
هر چی گشتم یه سایت درست و درمون که نماینده باجاج تو ایران داشته باشه پیدا نکردم. کلاً اگه بخوام نوشو بخرم باید با کجا تماس بگیرم؟ شنیدم شرکت فارس نمایندشه، سایتی داره؟ یا فقط تلفنی و حضوری میشه باهاشون ارتباط برقرار کرد؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

سلام

ميتونيد در سايت فارس موتور نمايندگي شهرتون رو پيدا كنيد

معرفي نمايندگي ([Only registered and activated users can see links])

صفا
12-05-1391, 04:12 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
خورشیدی عقبشو که عوض کردم تو دنده 1 قدرتش20 درصدی کم شده، پارکینگ ما شیب زیادی داره، جای زیادی هم برای دور گرفتن نداره، یعنی عملا از صفر باید حرکت کرد و شیب تقریبا 45 درجه رو بالا اومد ولی بازم به راحتی بالا میاد، ولی تو سرعتش خیلی تاثیر گذاشته، واقعا 120 تا رو با 60 درصد دور موتور میره، در صورتی که خودتون میدنین برای 120 تا باید تمام قدرت موتور رو استفاده کرد، نهایت سرعتی هم که تونستم باهاش برم 145 کیلومتر بوده که با نهایت دور موتورش رفت، تو سربالایی های جاده ای مثل اتوبان باکری (اگر بشناسین - غرب تهران) با دنده 4 میرم دقیقا مثل همون موقع میشه که خورشیدی رو عوض نکرده بودم، همون 90 تا رو میره اصلا فرقی نکرده، ولی کفی واقعا عالی شده، تعجب میکنم چرا خود شرکت این کار رو نکرده!!! اگر اونجر دارید در تعویض خورشیدی شک نکنید، مثل موتورهای شش دنده میشه.

صفا
12-05-1391, 04:21 بعد از ظهر
دوستانی که اونجر دارن ، چند روز پیش لاستیک عقبم پنچر شد، خیلی وقت بود دنبال بهانه ای میگشتم لاستیک عقب رو عوض کنم بد جور تو پیچها سر میخوره، 2 روز گشتم تا لاستیک المینیتور 250 رو پیدا کردم، سایزش 140/90/15 پهن تر از مال خودشه، گلشم قشنگتره، اصلا هم سر نمیخوره، من خودم فکر میکردم از استایل موتوره که سر میخوره، ولی الان که لاستیک عوض کردم مثل موتورای ریس میخوابونمش سر نمیخوره، خود لاستیک فروشها هم میگفتن لاستیکهای هندی خشکن، بعد از یه مدت کلا نرمیشونو از دست میدن مثل چوب میشن سر میخوره، علاوه بر اون رخ موتور هم خیلی باحال تر شده، داخل گلگیر پر شده فقط همخوانی ظاهری با لاستیک افتضاح جلوش نداره که دنبال یه سایز خوب برای اون هم هستم، قیمتشم 145 هزار تایلندی، بعلاوه 15 تومن تویوپ و 15 تومن اجرت تعویض، فقط هم گمرک دور میدون ضلع شمالی، مجتمع تجاری سپهر انتهای پاساژ یه مغازه هست هر نوع لاستیکی بخواین داره.

صفا
12-05-1391, 04:26 بعد از ظهر
هیکل جترو بزرگتر از اونجره جاپایی جترو خیلی بزرگه اگرم بشه نصب کرد چیز جالبی نمیشه، اونجر یه چیزی بین هارلی و استریته، هارلی کامل نیست زاویه پاها وقتی روش میشینید به سمت پایینه جا پایی رو ببرید جلو تو گردشها به لاستیک جلو گیر میکنه ولیبازم باید امتحان کنید

شایسته فر
12-05-1391, 04:31 بعد از ظهر
ممنون دوست عزیز
عکسی از موتورت میزاری البته با لاستیک جدیدش

صفا
14-05-1391, 10:06 بعد از ظهر
197861978719788 اینم عکسی که دوست عزیزمون خواسته بودند، لاستیک 140/90/15، امروز چندین بار دیگه امتحان کردم واقعا سر نمیخوره، یعنی ضعف آونجر تو پیچها که همه آونجر سوارها میترسن موتورو بخوابونن فقط به خاطر لاستیکشه، ترمز عقبشم بهتر شده، با هر قدرتی هم که فشار میدین قفل نمیکنه، اصطکاکش با آسفالت خیلی بالاست، البته لاستیک هنوز نوئه و معلوم نیست با گذر زمان خشک نشه.

Babak
15-05-1391, 12:12 قبل از ظهر
شماکه خورشیدی عقب رو عوض کردی تعداد دنده های خورشیدی فابریکش چنتا بود واین جدیده چنتاست؟:28:

dariush
15-05-1391, 12:36 قبل از ظهر
19786 اینم عکسی که دوست عزیزمون خواسته بودند، لاستیک 140/90/15، امروز چندین بار دیگه امتحان کردم واقعا سر نمیخوره، یعنی ضعف آونجر تو پیچها که همه آونجر سوارها میترسن موتورو بخوابونن فقط به خاطر لاستیکشه، ترمز عقبشم بهتر شده، با هر قدرتی هم که فشار میدین قفل نمیکنه، اصطکاکش با آسفالت خیلی بالاست، البته لاستیک هنوز نوئه و معلوم نیست با گذر زمان خشک نشه.

دوست عزیز
چرا جلو موتور شما فرق داره ؟ من حدیدا که دیدمش جلوش چنین شیشه ای نبود شما خودن انداختی روش؟

شهروز
15-05-1391, 03:48 بعد از ظهر
طلقه .... 220 نداره... فقط 200 داره

شهروز
15-05-1391, 03:50 بعد از ظهر
197861978719788 اینم عکسی که دوست عزیزمون خواسته بودند، لاستیک 140/90/15، امروز چندین بار دیگه امتحان کردم واقعا سر نمیخوره، یعنی ضعف آونجر تو پیچها که همه آونجر سوارها میترسن موتورو بخوابونن فقط به خاطر لاستیکشه، ترمز عقبشم بهتر شده، با هر قدرتی هم که فشار میدین قفل نمیکنه، اصطکاکش با آسفالت خیلی بالاست، البته لاستیک هنوز نوئه و معلوم نیست با گذر زمان خشک نشه.

لاستیکش عالیه
قیمتشم خوبه
اگه جدا سر نمیخوره منم میخوام
خورشیدی چقدر شد هزینش؟

صفا
15-05-1391, 04:27 بعد از ظهر
خورشیدی قبلی 38 تا این یکی 31 البته من به دنده تراش گفته بودم 32 تا که نتونسته بود دقیق در بیاره 31 زده بود. کیفیت فولادشم خوب نیست، من تجربه نداشتم نمیدونستم چه فولادی استفاده کنم، خیلی ساییده شده، زنجیر روش بازی میکنه، میخوام یکی دیگه درست کنم. راستی کسی نمیدونه پالس 220 خورشیدی عقبش چندتاییه؟ میگن زنجیر 520 انداختن براش، اگه خورشیدی عقبش کمتر از اونجر باشه میشه 6 سوراخش کرد برای اونجر استفاده کرد. آخه آونجر 6 تا سوراه داره پالس و بقیه موتورا 4 تا.

صفا
15-05-1391, 04:31 بعد از ظهر
واقعا سر نمیخوره، جنسش خیلی نرمه، اصطکاکش خیلی زیاده، هر جور ترمز میگیری چرخ عقبش سر نمیخوره، قبلا یه کم فشار به پدال میومد قفل میکرد، ضمنا سطح مقطع این لاستیک کاملا گرده و هر چقدر هم میخوابونی بازم با زمین تماسش کم نمیشه، لاستیک فابریک اونجر لبه داره وقتی خم میشه میره رو لبه ها به همین دلیلم سر میخوره، انایی که دارن خوب دقت کنن متوجه میشن.

صفا
15-05-1391, 04:36 بعد از ظهر
مدل 200 داره 220 جدیدا هم دارن نمایندگی امیریه که اینا رو توزیع میکنه بعضی وقتا نمیذاره روش، بعضی ها هم نمیدونن درخواست نمیکنن، برعکس نظر کسایی که میگن طلق مزخرفیه، واقعا کارایی داره، من 1 ماه بازش کردم باد صورتمو میبرد، شکلش جالب نیست ولی دقیقا باد رو از بالای کلاه کاسک رد میکنه، یه جورایی هم مثل سپر میمونه، سنگ و شن و آب و آشغالای خیابون که از زیر چرخ ماشینا در میره به سوارش برخورد نمیکنه، اگه روی طلق رو ببینید چه بلایی سرش اومده متوجه میشید.

rayan1359
21-05-1391, 11:06 قبل از ظهر
سلام و خسته نباشید.
منم 1موتور اونجر جدیدا خریدم البته کارکرده هست و مدل90هست و 5000تا راه رفته.
میخواستم ببینم موتور خوبی هست؟ یا نه؟

Kami
21-05-1391, 11:21 قبل از ظهر
سلام و خسته نباشید.
منم 1موتور اونجر جدیدا خریدم البته کارکرده هست و مدل90هست و 5000تا راه رفته.
میخواستم ببینم موتور خوبی هست؟ یا نه؟
سلام به شما
این سوال رو باید قبل از خرید مطرح میکردید
موتور خوبیه تو رنج قیمت خودش

صفا
21-05-1391, 06:53 بعد از ظهر
سلام دوست عزیز
مبارک باشه، موتور نسبتا خوبیه، البته نسبت به قیمتش، تو این مدل موتور چیز دیگه ای نیست تو این قیمتا، دو سیلندر هیوسانگ آکویلا طرح هارلی رو دارن میدن 11.5 میلیون، المینیتور 250 دو سیلندر غیرمجاز 9 میلیون کارکرده مدل 98. هیلی هم سگ جونه.

صفا
21-05-1391, 06:54 بعد از ظهر
راستی چند خریدین؟

شهروز
22-05-1391, 09:13 بعد از ظهر
آقای صفا احیانن پیام خصوصی رو چک میکنی؟

rayan1359
23-05-1391, 09:15 قبل از ظهر
سلام و خسته نباشیدو
من2:700خریدم . چطوره قیمتش؟

rayan1359
23-05-1391, 09:17 قبل از ظهر
آیا میشه موتورش را تقویت کرد که قدرت و سرعت بیشتری داشته باشه؟ یا ترمز عقبش را دیسکی کرد؟

dementor
27-05-1391, 12:38 بعد از ظهر
هند تا دنیا دنیاست به پای جاپن نمیرسه داداش....

sobhan0916
29-05-1391, 01:44 بعد از ظهر
سلام

میشه کیلومتر پالس 200 رو هم led زد ؟

rayan1359
13-06-1391, 04:31 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید. من موتورم اونجر200هست
آیا میشه میشه کاری کرد که شتاب و قدرت موتور زیاد بشه بدون اینکه به خورشیدی جلو و عقب دست زد؟
من 1مکانیک پیدا کردم که اینکار را میکنه.

rayan1359
13-06-1391, 07:05 بعد از ظهر
کسی نیست جواب ما را بده؟

شایسته فر
15-06-1391, 01:01 قبل از ظهر
شمع دنسو ایریدیم+فیلتر هوا
ولی بهترین کار همون خورشیدی هست که خودت بهش اشاره کردی

saman697
28-06-1391, 09:13 قبل از ظهر
سلام همه دوستان گلم اگه یادتون باشه اواسط تیر میخواستم یه باجاج 200 بگیرم ولی کن که الان اخر شهریور یه 220 مشکیشو گرفتم
بزودی عکسشو میزارم ببینید....
با تشکر از کمک و همراهی همتون دوستان گلم....
:2gwb921:

rayan1359
28-06-1391, 10:12 بعد از ظهر
مبارکت باشه.موتور خوبیه .من خودم 200را دارم راضی ام ازش.

شایسته فر
29-06-1391, 05:12 قبل از ظهر
سلام همه دوستان گلم اگه یادتون باشه اواسط تیر میخواستم یه باجاج 200 بگیرم ولی کن که الان اخر شهریور یه 220 مشکیشو گرفتم
بزودی عکسشو میزارم ببینید....
با تشکر از کمک و همراهی همتون دوستان گلم....
:2gwb921:
دادا صفر گرفتی یا دست؟
قیمتم بگی ممنونت میشم
ایشالا چرخش برات بچرخه:clap::image111:

rayan1359
30-06-1391, 05:15 بعد از ظهر
اونجر سوارها کجا رفتین؟ چند مدته خبری ازتون نیست؟

iCave
01-07-1391, 10:38 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید به دوستان می بخشید من به کل تا حالا موتور سوار نشدم می خواستم ببینم صلاح میدونید با این موتور شروع کنم یا نه؟! منم مثل یکی از دوستان مجبورم از موتور استفاده کنم عشق سرعت هم نیستم راستیتش! کلا هم تازه واردم هم هیچی از موتور نمیدونم! اگه میشه راهنماییم کنید با تشکر و یه سوال که شاید غیر مرتبط با این بحث باشه من چطور می تونم یاد بگیرم موتر سواری رو با توجه به اینکه شهرستانم و کاملا تنها هستم! دیروزم 220 همین موتور رو قیمت گرفتم 4.100 بود هر طور میدونید راهنماییم کنید بسیار سپاسگذارم:bunnyearsmiley::grouphug:

rayan1359
01-07-1391, 10:50 بعد از ظهر
موتور خوبیه .پشیمان نمیشی.
واسه چه کاری میخای بخری؟ روزانه چه مسافتی میخای باهاش بری؟ جواب بده تا راهنماییت کنم

iCave
02-07-1391, 01:00 قبل از ظهر
والا حقیقتش پولم به ماشین نمیرسه از طرفی هم باید هر روز برم بیمارستان بعضی واقتا هم چنتا بیمارستان...بیشتر درون شهری...اهل مسافرت نیستم زیاد...موتورهای معمولی رو هم نمی پسندم(cg125 و اینا) از موتورهای خیلی اسپرت هم به خاطر اینکه ترس دارم از اینکه نتونم از پس روندنش بر بیام صرف نظر کردم در کل تصورم از موتور یه همچین چیزیه ولی بازم شما استادین میگم من تا به حال سوار نشدم ولی الان مجبورم به خاطر شرایطم:297::297:

حدود 30 40 کیلومتر نهایتشه....رفت و برگشت...من تبریز هستم مثل تهران شلوغ نیست فقط یه چیزی که هست زمستوناشه که اگه اینم در نظر بگیرید تو راهنماییتون واقعا سپاسگزار میشم

MohammaD.h
02-07-1391, 02:20 قبل از ظهر
منم تعریفشا شنیدم اینجین پر قدرتی داره و رادیات روغن

rayan1359
02-07-1391, 05:09 بعد از ظهر
اونجر موتور خوبیه چرا؟ چون در مسافت های طولانی خسته نمیشی و از نظر استحکام عالیه قدرت هم خوبه شتابش هم من 2پشته با وزن 150 کیلو تو جاده کفی 110 تا باهاش پر کردم .ظاهرش هم از بقیه موتورها سرتر و قشنگتره.22904

- - - Updated - - -

زمستونا هم کلاه کاسکت میذاری . 5دنده میخوره یکی پایین و 4تا بالا .اگر هم به دنبال سرعت هستی میتونی بدهی به تعمیرگاه واست تقویتش کنه که 130 الی 140تا واست پرکنه. قیمتش فکر کنم4تومان باشد
اگر میخای بعد از 1سال بفروشیش 1کارکرده بخری بصرفه تر چرا؟ چون کمتر ضرر میکنی
اگر الان بخری4 تومان بعد از یک سال ازشما میخرن 3تومان یعنی 1تومان ضرر میکنی ولی اگر کارکرده تمیز و مرتب بخری بعد از یک سال 500تومان ضرر میکنی

شایسته فر
02-07-1391, 06:23 بعد از ظهر
دادا قیمت گمرک دیروز 4.300 اونجر 220

dariush
03-07-1391, 01:12 قبل از ظهر
دوستان کسی اطلاع داره دربارهی این اونجر که فرمونش فرق داره ؟؟؟؟
فرمونش خیلی شبیه هاردلی هستش

rayan1359
03-07-1391, 07:41 قبل از ظهر
بله طرح هارلی هست

iCave
03-07-1391, 08:21 قبل از ظهر
اونجر موتور خوبیه چرا؟ چون در مسافت های طولانی خسته نمیشی و از نظر استحکام عالیه قدرت هم خوبه شتابش هم من 2پشته با وزن 150 کیلو تو جاده کفی 110 تا باهاش پر کردم .ظاهرش هم از بقیه موتورها سرتر و قشنگتره.22904

- - - Updated - - -

زمستونا هم کلاه کاسکت میذاری . 5دنده میخوره یکی پایین و 4تا بالا .اگر هم به دنبال سرعت هستی میتونی بدهی به تعمیرگاه واست تقویتش کنه که 130 الی 140تا واست پرکنه. قیمتش فکر کنم4تومان باشد
اگر میخای بعد از 1سال بفروشیش 1کارکرده بخری بصرفه تر چرا؟ چون کمتر ضرر میکنی
اگر الان بخری4 تومان بعد از یک سال ازشما میخرن 3تومان یعنی 1تومان ضرر میکنی ولی اگر کارکرده تمیز و مرتب بخری بعد از یک سال 500تومان ضرر میکنی

آقا دست گلت درد خیلی ممنونم از راهنماییت نکنه فقط یه سوال به عنوان اولین موتور باشه چطور میشه باهاش یاد گرفت البته من زود یاد میگیرما منظور اینکه خطرناک نیست؟! چن روزه میشه یاد گرفت ، ضمنا باید گواهینامه هم بگیرم! تو بد اوضاعی گیر کردم ظاهرا :(

MohammaD.h
03-07-1391, 10:12 قبل از ظهر
اوایل که خواستی سوارش بشی دنده3 بیشتر نرو ولی کم کم دستت راه میوفته/یادگیری بستگی به اعتماد به نفس و علاقه خودتون داره/ بلاخره باید از یه جا شروع کرد دیگه/دستتم که راه افتاد میری گواهینامه میگیری/همه اکثرا همین کارا میکنن:24:

rayan1359
03-07-1391, 05:34 بعد از ظهر
با ماشین رانندگی کردی تا حالا؟

iCave
03-07-1391, 11:07 بعد از ظهر
با ماشین رانندگی کردی تا حالا؟

آره آقا 28 سالمه ، موتور و به کل نشستم تا حالا دوست موتور سوار نداشتم به اون دلیل شاید یه کم ترسو به نظر میام :)

شایسته فر
04-07-1391, 01:49 قبل از ظهر
آره آقا 28 سالمه ، موتور و به کل نشستم تا حالا دوست موتور سوار نداشتم به اون دلیل شاید یه کم ترسو به نظر میام :)
پس کلا با کلاج و گاز و نحوه تنظیم ایندو آشنایی؛ برای موتور سواری مبتدی فکر نمی کنم زیاد طول بشکه
فقط باید جای کلاچ و ترمز و .... رو تو ذهنت عوض کنی وگرنه نحوه تنظیم گاز و کلاچ و ..... با ماشین یکی هست
برای امتحان شهریم فوقش چند بار رد میشی و بالاخره قبول میشی دیگه(با توجه به تفاوت استایل اونجر و سی جی و....)

rayan1359
04-07-1391, 02:10 قبل از ظهر
ه ترسو نیستی.اونجر 5تا دنده میخوره یکی پایین و 4تا بالا به ترتیب. وقتی سویچ موتور را باز میکنی اول کلاج موتور را می گیری بعد استارت میزنی وقتی موتور روشن شد دنده 1را جا میزنی بعد همان طور که گاز موتور را تاب میدی یواش یواش کلاج را رها می کنی موتور حرکت میکنه بعد متناسب با سرعتی که میخای بری دنده را انتخاب می کنی
مثلا با دنده 1نمیشه 60تا رفت یا با دنده 5 نمیشه 70تا رفت
اگر تو شهر باشی و ترافیک باشه باید با دنده سنگین پر کنی یعنی 1و2 چون نمیتونی با سرعت بری معمولا یا 20 الی 40تا میری
ولی اگر خیابان خلوت باشه و ماشینی نباشه یا ترا فیک نباشه 60 الی 80
متناسب با سرعتی که میخای بری دنده را انتخاب میکنی
در نظر داشته باش هر چه سرعتت بالاتر بره کنترل موتور سخت تر میشه و اینکه اعتماد به نفس داشته باش منم از بچگی که موتور سوار نبودم نه بابام موتور سوار بود نه رفیق موتور سوار داشتم چند روز اول یواش یواش میری تا قلق موتور دستت بیاد اگر توضیحات بیشتر خواستی تلفنت را بذار باهات تماس می گیرم

iCave
04-07-1391, 02:26 قبل از ظهر
آقا رایان و آقای شایسته فر عزیز واقعا ممنونم از توجه و راهنماییتون خسته نباشید...یه چیزایی دستم اومد ایشالا دارم تا 1هفته اینا اقدام میکنم بگیرم...در اولین فرصت مزاحمتون میشم احتمالا...فعلا شیر شدم برم بگیرم حتما...تا تمرین کنم و سوالامو بپرسم از شما اساتید و ایشالا بریم واسه گواهینامه و بشیم کروزر سوار ما هم به لطف خدا... :31:

یه سوال لوازم و اینا پیدا میشه؟! مثلا باکس (خصوصا اینکه احتمالا 2تا لازم بشه چون تو نت که سرچ میکردم به نظرم اومد که انگار اکثرا 1 طرف فقط داره نمی دونم شاید من اشتباه کردم البته) و اینکه اونروز که قیمت گرفتم 220 رو اون طلق جلو رو نداشت! چیه جریان؟! باید جدا گرفت اینجا؟! چون تو سایت باجاج که روش فابریک بود انگار؟!

شایسته فر
04-07-1391, 02:59 قبل از ظهر
آقا رایان و آقای شایسته فر عزیز واقعا ممنونم از توجه و راهنماییتون خسته نباشید...یه چیزایی دستم اومد ایشالا دارم تا 1هفته اینا اقدام میکنم بگیرم...در اولین فرصت مزاحمتون میشم احتمالا...فعلا شیر شدم برم بگیرم حتما...تا تمرین کنم و سوالامو بپرسم از شما اساتید و ایشالا بریم واسه گواهینامه و بشیم کروزر سوار ما هم به لطف خدا... :31:

یه سوال لوازم و اینا پیدا میشه؟! مثلا باکس (خصوصا اینکه احتمالا 2تا لازم بشه چون تو نت که سرچ میکردم به نظرم اومد که انگار اکثرا 1 طرف فقط داره نمی دونم شاید من اشتباه کردم البته) و اینکه اونروز که قیمت گرفتم 220 رو اون طلق جلو رو نداشت! چیه جریان؟! باید جدا گرفت اینجا؟! چون تو سایت باجاج که روش فابریک بود انگار؟!
اونجر 200 طلق داره
220 نداره

صفا
08-07-1391, 01:09 قبل از ظهر
جهت اطلاع دوستان اونجرسوار عرض کنم لاستیک جلو موتورمو عوض کردم 5 تا 10 تا سرعتش کم شده، حالا یا قطر چرخ جلو زیاد شده تعداد دور کمتری میزنه یا اینکه به موتور فشار میاد و اصلا بیشتر از این راه نمیره، لاستیک فابریکش 90 بود من 110 انداختم خیلی قشنگ تر شد، چون لاستیک عقبشم قبلا عوض کرده بودم 140 انداخته بودم وقتی موتور رو میخوابوندی عقبش سر نمیخورد جلوش در میرفت حالا مشکل سر خوردن به کل حل شده فقط سرعتش کم شده. البته قطر چرخ که زیاد شده چون چرخ گیر میکرد به گلگیر که مجبور شدم گلگیر رو به اندازه 3 سانت بالاتر بیارم، برای این کار سوراخهای اتصال به کمک جلو رو پایین تر زدم. در ضمن دوستان کسی میدونه پالس 220 چهار سوپاپه یا دو سوپاپ؟ اگر چهاره میشه سرسیلندرشو به 200 اونجر خوروند؟ یعنی قطر پیستون و نوع زنجیر سوپاپ این مسائلش یکیه یا فرق داره؟

در مورد سئوال دوستمون آقای کاوه که پرسیده باکس برای این موتور پیدا میشه؟ باکس فابریکش که روی 220 جدید اومده یکی بیشتر نیست که شکل نیم دایره داره و زیادم جادار و جالب نیست، باکس بهتر میخوای ضلع شمال شرقی میدان گمرک یه خیابون یکطرفه هست اسمشو نمیدونم یه نمایندگی باجاج هست باکسهای نسبتا خوبی داره شبیه باکسهای موتورهای طرح هارلی کیوان و جترو با دیاقش میده 130-40 ، اگه باکس اساسی میخوای که موتورتم با ابهت بشه خیابان گمرک نرسیده به میدان دست چپ سر کوچه شهید مظلومی یه مغازه هست باکس بزرگ موتورهای هندا سی بی 250 پلیس راهنمایی و رانندگی رو میاره، هیچ کس دیگه هم نداره، جفتش 420 بدون دیاق، دیاقشو باید خودت بسازی، من بستم رو موتورم خیلی قشنگ شده، خیلی هم جاداره، من کیف لپ تاپ رو با کلی وسایل راحت داخل یکیش جا میدم. فقط تو ترافیک باید مواضب باشی، چون پهن تر شده یه جاهایی هم گیر میکنی راه نمی دن مثل ماشین باید صبر کنی . سئوال دیگه ای داشتین در خدمتم.

amir_empy
08-07-1391, 02:00 قبل از ظهر
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزی که امروز من با خوندن تمام پست های این تاپیک جواب خیلی از سوالامو گرفتم
نمیدونم چند وقته که این اونجر تو ایران اومده ولی من از تقریبا یک سال پیش که واسه اولین بار دیدم خیلی باهاش حال کردمو تو فکرش بودم... که ای کاش همون یکسال پیش میخریدمش ,الان فکر کنم 1 تومن گرون تر شده:(
من 3 سال پیش حدودا نزدیک به دو سال ویو داشتم البته طرح ویو! و کلا با موتور خیلی بیشتر از ماشین حال میکنم ومیخواستم دوستان راهنمایی کنن الان با این وضع قیمت های موجود با توجه به اینکه من دانشجو هستم و
از این موتور بیشتر میخوام برای رفت و آمد دانشگاه و تردد داخل شهر استفاده کنم ,فوقش هفته ای یه بار کن یا فرحزادم باهاش برم
و مبلغ3850 هم واقعا واسه منه دانشجو با یه شغل پاره وقت زیاده خرید این موتور واسه من به صرفه هست یا نه ؟؟؟؟
با تشکر از همتون

hosein_dig
08-07-1391, 04:58 قبل از ظهر
یه 180 یو جی فور بگیر بهتر افت قیمتش کمتره
البته مزایای این موتور رو نمیشه نادیده گرفت ، راحتی ، رادیات روغن ، تک بودن (خز نشده) خیلی خوشگله من عاشقشم . قبل اینکه پالس 220 بگیرم یه این رو مخم بود یه 180 اسپرت که آخر 220 گرفتم
البته فک کنم تو ترافیک برای رد شدن از لای ماشین ها یکم پهن باشه البته فک کنم باید اونای که دارن نظر بدن
در کل 180 بگیری بهتره البته از نظر هزینه و افت قیمت زمان فروش

اگه خریدی بده ما هم یه دوری بزنیم خیلی تکه دوسش دارم:gigglesmile:

صفا
08-07-1391, 05:20 قبل از ظهر
بسته به طرز تفکر شما داره که بخوای از موتور به عنوان فقط یک وسیله مصرفی و زیر پا استفاده کنی یا اینکه ازش لذت ببری و با ظاهر و سواریش حال کنی، اگر فقط برای مصرفه همون حرف دوستمون که میگه یه ug4 بگیر هم شتابش خوبه هم کم استهلاک، ولی اگر غیراز استفاده چیزای دیگه ای هم مهمه برات اونجر موتور خوبیه، فوق العاده نیست، ولی غیر از این هم چیز تاپی نیست، آ[ر این موتورای هندی تو ایران از نظر اسپرت 220 از نظر کروز اونجره، پس انتخاب زیاد سخت نیست، دور چینی ها رو هم باید خط کشید، از وینر پارس گرفته تا دایچی، همشون اسباب بازیهای خطرناکی هستند که بعد از ده هزار تا کارکرد دیگه انتظاری ازشون نیست، یه چیزی هم که در مورد اونجر مهمه امنیت بالاییه که داره، به راحتی زمین نمیخوره، درسته تو ترافیک از بین ماشینها به دلیل پهن تر بودن فرمونش مانور طرحهای خیابونی رو نداره ولی به راحتی اونها هم حادثه ساز نیست.

rayan1359
08-07-1391, 06:17 قبل از ظهر
من 1بار با سرعت 80 الی 90تا ترمز جلو گرفتم ولی مشکلی پیش نیومد اگر موتور دیگه ای بود زمین میخوردم. در ضمن من موتورم را تقویت کردم عالی شده از همه نظر

- - - Updated - - -

من 1بار با سرعت 80 الی 90تا ترمز جلو گرفتم ولی مشکلی پیش نیومد اگر موتور دیگه ای بود زمین میخوردم. در ضمن من موتورم را تقویت کردم عالی شده از همه نظر

amir_empy
08-07-1391, 06:21 قبل از ظهر
یه 180 یو جی فور بگیر بهتر افت قیمتش کمتره
البته مزایای این موتور رو نمیشه نادیده گرفت ، راحتی ، رادیات روغن ، تک بودن (خز نشده) خیلی خوشگله من عاشقشم . قبل اینکه پالس 220 بگیرم یه این رو مخم بود یه 180 اسپرت که آخر 220 گرفتم
البته فک کنم تو ترافیک برای رد شدن از لای ماشین ها یکم پهن باشه البته فک کنم باید اونای که دارن نظر بدن
در کل 180 بگیری بهتره البته از نظر هزینه و افت قیمت زمان فروش

اگه خریدی بده ما هم یه دوری بزنیم خیلی تکه دوسش دارم:gigglesmile:

عزیز این یو جی4 که فرمودین همون پالس180؟ این مدل که تو ایران خیلی زیاد از هست!
قیمتش حدودا چقدره؟من خیلی دنبال شتاب و سرعت نیستم بیشتر امنیت زیباییش واسم مهمه ,تک بودنم که جای خودشو داره ;)

hosein_dig
08-07-1391, 06:46 قبل از ظهر
بله همون 180 ولی نسل جدیدیش که مدرن تر شده البته تو ایران چراغ گرده اصلش اسپرته . اونم بخاطر تمایل بازار
والا زیبای که سلیقه است . من موقع خرید موتور اگه ظاهر برام مهم تربود مگلی میخریدم ولی چون سرطانه دایلیم گرفتم که راحت باشم
کلا خانواده پالس شتاب دارن نه سرعت فوقش 120 تا کفی . ولی از لحاظ استجلاک و قدرت قطعات لذت میبری

من پیشنهاد میکنم بری از نزدیک ببینی خوشت اومد بخر البته گول زبون چربو نرم این فروشنده ها رو نخوری ها چرت زیاد میگن

من چند روز پیش یکی رو دیدم با اونجر همچی میرف انگار 180 ه از اونجای که من با این موتورم زیاد احتیاط میکنم نتوتستم بهش برسم:297:

amir_empy
08-07-1391, 06:51 قبل از ظهر
بله همون 180 ولی نسل جدیدیش که مدرن تر شده البته تو ایران چراغ گرده اصلش اسپرته . اونم بخاطر تمایل بازار
والا زیبای که سلیقه است . من موقع خرید موتور اگه ظاهر برام مهم تربود مگلی میخریدم ولی چون سرطانه دایلیم گرفتم که راحت باشم
کلا خانواده پالس شتاب دارن نه سرعت فوقش 120 تا کفی . ولی از لحاظ استجلاک و قدرت قطعات لذت میبری

من پیشنهاد میکنم بری از نزدیک ببینی خوشت اومد بخر البته گول زبون چربو نرم این فروشنده ها رو نخوری ها چرت زیاد میگن

من چند روز پیش یکی رو دیدم با اونجر همچی میرف انگار 180 ه از اونجای که من با این موتورم زیاد احتیاط میکنم نتوتستم بهش برسم:297:

واقعیتش من خودم ازین اونجر خیلی خوشم اومده ,فقط میخوام بدونم واقعا 4 تومن می ارزه یا نه؟!

meysam
08-07-1391, 09:09 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
من چند سال است بلحاظ وزنم محصولات باجاج سوار میشوم و مشکل اصلی من در این موتورها دردردگرفتن مچ دستم بود
تا اینکه 135خریدم پارسال که تا حدودزیادی مشکلم برطرف شد
3ماهه دنبال موتور راحت میگردم حتی تا 10میلیون مشکلی برای خرید نداشتم
خیلی موتور دیدم و تعمیرگاه رفتم ازجمله دایلیم و ... کی تی ام 125 و ...
خلاصه اینکه خیلی موتورها خوب بود و لی لوازم نداشت مثلا از هیوسانگ 250طرح هارلی خیلی خوشم آمد به قیمت 11700ولی اصلا لوازم نداشت و...
تا اینکه به این نتیجه از لحاظ لوازم وقیمت و تعمیرات اونجر220گزینه مناسبی است
من هفته پیش مشکی رو از شهباز نمایندگی با هزار چونه خریدم 3900اصلا نمیداد بدبخت راست میگفت من خودم رفتم گمرک نمایندگی و خیابون 4200تا4400مشکی رو میدادند
بهانه هم اینکه داره گرون میشه و رنگ مشکی هم گل رنگاش هست و کارخونه موتور نمیده و ....
درکل من راضی هستم چون هم نرم است و هم برای من راحت تو ترافیک هم بد نیست قابل تحمل است اونجوری هم که میگفتن سخت نیست
بالاخره هرچیزی یکسری فواید داره و یکسری معایب
بنظرمن فوایدش به معایبش برتری داره

rayan1359
08-07-1391, 10:09 بعد از ظهر
آقا میثم مبارکت باشه انشاالله چرخش واست بچرخه
به جمع اونجر سوارها خوش اومدی

- - - Updated - - -

آقا صفا شما هم اونجر داری؟ چه تغییراتی تو موتورت دادی؟ خوب هست بگو تا ما هم انجام بدهیم

saman697
10-07-1391, 07:08 بعد از ظهر
شایسته جان صفرش 4000 تومن بود ولی چون من مشکی میخواستم و دیدم داره بازم گرون میشه 4100 گرفتم الان فکر کنم شده 4500 با این دلار جدید :297::297:

- - - Updated - - -

شایسته جان صفرش 4000 تومن بود ولی چون من مشکی میخواستم و دیدم داره بازم گرون میشه 4100 گرفتم الان فکر کنم شده 4500 با این دلار جدید :297::297:

- - - Updated - - -

شهروز
11-07-1391, 01:05 قبل از ظهر
مدیرا یه گرد و خاک نمیگیرین این تاپیکو؟؟
همه جور مطلبی توش هست الا اونجر!!!!!

صفا
11-07-1391, 06:55 قبل از ظهر
با اجازتون منم اونجر دارم، قبلا یه gsx1400 داشتم با همون gsx از غرب تهران ساعت 5/30 صبح میرفتم شرق تهران سر کار، یکسال باهاش تردد کردم گیر نیفتادم، یک دقیقه تو خیابون پاسداران نگه داشتم پول از عابر بانک بگیرم گشت آگاهی ماشینو تو پیاده رو دید، بی پدرا بردنش 2 میلیون خرج کردم درآوردمش درجا هم فروختمش، یه مدت یه ug4 180 گرفتم نتونستم باهاش کنار بیام، با آخرین دور موتورش 125 تا راه میره یه پیکان قراضه میاد از کنارت رد میشه بادش دو لاین چپ و راستت میکنه بعد از اونم یه هندا هورنت 250 گرفتم، موتور بی نظیریه، آخر موتوره، ولی تعمیرکار و قطعات به هیچ وجه نداره] قطعاتشم کلا با موتورای دیگه فرق داره، در نهایت زدم تو کار کروز سواری، از همه موتورا حال و هواش بهتره، زین راحت، کناره های پا تو مسافتهای زیاد اصلا درد نمیگیره، محاسنش خیلی زیاده نسبت به پولی که میدید، من 200 مدل 89 گرفتم صفر 2250 الان 4250 عکسشم تو چند صفحه قبل گذاشتم وقتی که لاستیکشو عوض کردم دوستان گفتن عکسشو بذار، تغییرات خاصی انجام ندادم فقط دنده زنجیر عقبشو عوض کردم یه خورشیدی خودم ساختم 31 تایی مال خودش 38 تاییه، البته تو مدلهای 220 جدید خود باجاج 36 تایی گذاشته ، سرعتش تا 145 میرسه ولی یه مقدار کم جون شده مخصوصا تو سربالایی اصلا از دنده 5 نمیشه استفاده کرد. دو تا باکس هم روش بستم خیلی با ابهت شده، چند تا مطلب بالاتر توضیح دادم چه باکسهایی براش پیدا میشه و از کجا میشه تهیه کرد. لاستیک جلو عقبشو عوض کردم پهن تر انداختم کلا مشکل سر خوردنش حل شده هر چقدر هم بخوابونیش ذره ای سر نمیخوره، تمام مشکل سر خوردنش به خاطر لاستیکهاشه، از هزینه هاش فقط یکبار زنجیرشو عوض کردم یک بارم لامپ پشت کیلومترش سوخت. واقعا بی هزینه و کم خرجه، دوستان هیچ کس نمیدونه 220 چهارسوپاپه یا دو سوپاپ؟ اگه چهاره میشه با سرسیلندر 2 سوپاپ 200 عوض کرد یا نه؟ اگر بشه قدرت اونجر رو میشه تا 21-22 اسب بالا برد، در کل من خیلی راضیم از این موتور، هر روزم داره به تعداد اونجر سوارها اضافه میشه و بیشترشون هم خیلی با فرهنگ و باکلاس می رونن، برعکس آپاچی سوارها. دوستان سئوالی در مورد اونجر داشتن من در خدمتم، 2 ساله خیلی تجربه در موردش دارم.

- - - Updated - - -

مبارکه آقا میثم، یه نکته عرض کنم خدمتت برای نرم تر کار کردن موتورت، موتورای باجاج همشون یه کم صدای اضافی دارن، هر بار که بنزین میزنی باکتو پر میکنی نیم لیتر روغن ارزون بریز تو بنزینت، به حدی موتورت نرمتر کار میکنه که در همون لحظه اول متوجه میشی، صداشم قشنگتروکمتر میشه، شلنگ آب باتری موتورتو حتما چک کن اکثرشون از جمله مال خودم اسید ریخته رو انجین، شلنگه کوتاهه، بنزینت همیشه بیشتر از نصف باشه، کمتر از نصف که میشه شناور داخل باک زیادی بازی میکنه از جا در میاد، شناورشم گیر نمیاد از موتورای دیگه میخورونن بهش. فیشهای قرمز رنگه اتصال به کوئلهای زیر باک رو هم چک کن بر اثر لرزش شل میشن، یه شمعش از کار میفته، خیلی هم نشون نمیده ولی تو سرعت بالا کم میاره، حتما حتما لاستیکهاشو عوض کن، وحشتناک سر میخوره،مگر اینکه اصلا موتور رو نخوابونی، چون ارتفاط موتور پایینه عقبش که سر میخوره کلا کنترل موتور سخت میشه. انشالله چرخش برات بچرخه.

rayan1359
11-07-1391, 06:12 بعد از ظهر
آقای صفا دست گلت درد نکنه ممنون از اطلاعات مفیدت.
شما الان چند وقته که روغن تو باک موتورت می ریزی؟ مشکلی پیش نیومده؟
1خواهشی دارم که بیشتر به این سایت سر بزنی.
چند تا عکس از موتورت واسمون بذار

شایسته فر
12-07-1391, 01:55 قبل از ظهر
از همین روغن موتور های معمولی باید ریخت؟ یا روغن خاصی هست؟

صفا
12-07-1391, 06:18 قبل از ظهر
بله روغن موتور معمولی بریزید، من از این حلبهای 4 لیتری ایرانول زرد رنگ رنگ چند تا گرفتم هنوز دارم، پارسال گرفتم 6500 الان شده 15 تومن. وقتی میریزی صدای موتور محشر میشه، تا آخرین حد هم که دور موتور رو بالا میبرین انجین صدای اضافه نمیده، دلیل علمی هم داره، کیفیت بنزینها خیلی پایینه عدد اکتانشون طبق آزمایش شرکت استاندارد ایران تا 70 هم میرسه، با ریختن روغن بنزین دیرسوز میشه و دمای اشتعالش بالا میره و عملکردش مثل موتورهای دیزل میشه، مخصوصا در دور موتورهای بالاتر که موتور داغ میشه و این دیرسوز شدن بنزین باعث میشه انفجار در دمای بالاتر، به موقع تر و با قدرت بیشتر عمل کنه، دقیقا در موتورهای دوزمانه هم همین اتفاق میفته، یه سوزوکی 250 x7 رو روغن تو بنزینش نریزید یک سوم شتابش کم میشه، عموم فکر میکنن به دلیل روان بودن روغنه، در صورتیکه روغن وقتی تو بنزین با اون درصد پایین حل میشه دیگه آثار روان کردن نداره. ضمنا دوستانی که روغن میریزند حتما هر 2-3 هزار تا باید شمعهای موتور رو یه بازدید کنن، بیشتر از حالت معمولی کثیف میشه.

iCave
12-07-1391, 06:50 قبل از ظهر
آقا صفا یه سوال آیا میشه ترمز عقب رو هم دیسکی کرد؟! چه رو اونجر چه رو آکویلا؟! راهی داره یا نه؟! ممنون:28:

rayan1359
12-07-1391, 09:18 بعد از ظهر
من ترمز عقبش را تقویت کردم یکم بهتر شده.موتورم هم تقویت کردم خوب شده مکانیک چند تا نکته اساسی بهم گفت.الان تو جاده کفی 120 الی 130 تا پر میکنه

iCave
12-07-1391, 10:33 بعد از ظهر
من ترمز عقبش را تقویت کردم یکم بهتر شده.موتورم هم تقویت کردم خوب شده مکانیک چند تا نکته اساسی بهم گفت.الان تو جاده کفی 120 الی 130 تا پر میکنه

دیسکی میشه کرد؟!

شهروز
13-07-1391, 01:45 قبل از ظهر

دقیقا توضیح میدین چی کار کردین؟

saman697
14-07-1391, 01:56 قبل از ظهر
آقای به ما یه کمک میکنید من روز های اول باهاش 125 130 میرفتم الان کمی کم جون شده ولی شتابش هنوز خوبه و بالاس بزور باید 120 125 میرره چی کارش کنم روغن هم gtx 20/50 ریختم ...؟؟؟؟/

:28:

شایسته فر
14-07-1391, 03:15 قبل از ظهر
دادا زنجیرتو یه چک بکن شاید شل شده باشه

hosein_dig
14-07-1391, 03:48 قبل از ظهر
شما از یه موتور 200 سی سی چقد توقع داری؟
من 220 داشتم میترکوندمش 125 تا میرفتتو کفی

صفا
14-07-1391, 08:24 قبل از ظهر
برای دیسکی کردن ترمز عقب باید تغییرات اساسی بدین، یعنی رینگ عقب رو عوض کنید که اونم به خاطر اینکه طرحهای هارلی کلا رینگ عقب کوچکتری دارند یه کم سخته، میشه رینگ پالس انداخت دوشاخه عقب موتور با پالس شبیه فقط 3-4 سانت کوتاهتره ولی شاید رو قیافه موتور خیلی تاثیر بذاره، رینگ عقب رو با دیسک و سیلندر ترمز باید بست روی موتور، قسمت پمپ و پدال رو هم باید خوروند، کار نشد نداره، ولی نیازی نیست، حتی المیناتور vn250 و el250 هم که سنگین تر از این هستند ترمزشون درامیه، یه جورایی درام و توپی برای این موتورا قشنگتر از دیسکه، فقط باید خوب رگلاژ بشه، به اهرمهای پدال هم کمی روغن بزنید خیلی نرم میشه، تو مدلهای 200 قسمت پدال خیلی اهرم بندی داره که باعث سفت شدن ترمز شده و شما احساس میکنید که دارید ترمز رو با آخرین توان فشار میدید، روغن که بزنید میبینید خیلی نرم میشه، در ضمن پیچ محل اتصال پدال با شاسی رو چک کنید، مال من باز شده بود پدال چپ و راست میرفت. تو مدلهای 220 این عیب رو رفع کردن، اهرمها رو کم کردن، روی اون قسمت هم یه محافظ بستن. دقت کنید متوجه میشید. برای افزایش سرعتشم هیچ راهی نداره جز تعویض خورشیدی عقب، شما اگر 30 اسب هم از این موتور قدرت بگیرید فقط شتاب بیشتر میشه، بیشینه سرعت هنوز همین خواهد بود فقط در زمان کمتری به این سرعت میرسه، ضریب دنده های گیربکس برای همین سرعتها تعیین شده، ولی با تعویض خورشیدی به طور یکنواخت تمام ضریب دنده ها رو بالا میبرید و سرعت بیشتری رو با همون دور موتور میرید. من تو یه سایت هندی خوندم مدل 200ns زدن، 23 اسب قدرت داره، آب خنکه، و شش دنده، 200ns رو فعلا دارن به صورت استریت اسپرت تولید میکنن طرح دوک کی تی ام هم هست، تو سایت باجاج برید میبینید، همون موتور رو دارن رو شاسی اونجر میبندن. هندی ها هم در خوروندن این به اون و اون به این کم از ایرانی ها ندارن. ما هم که فعلا باید با این محصولات باکیفیت و عالی بسازیم تا شاید فرجی شود.

شهروز
14-07-1391, 08:43 قبل از ظهر
آقایون تصمیم گرفتیم یه تور بزاریم برای کروز سوارها...
یه آمار بدین ببینیم چند نفریم...
الان تو سایت تورهای موتور ریس و تریل خوب داره برگزار میشه بهتره که کروز سوارها هم یه تکونی بدن خودشونو...

شایسته فر
14-07-1391, 09:29 بعد از ظهر
داداش صفا یه سوال در مورد ریختم روغن تو باک
داداشی می شه روغن مصرف شده ی موتور به بیان دیگه روغن سوخته رو تو باک ریخت یا باید حتما روغن سالم باشه
ضمنا من دیروز رو اونجر دوست خوبم آقا شهروز یا همونfarare نشستم واقعا موتور خیلی نرم و با ابهتی هست
بنا به دلایلی نمی تونم اول این موتورو بخرم وگرنه تو خریدش شک ندارم و حتما تا چند وقت دیگهیدونشو ور می دارم
داداش شهروز ایشالا چرخش برات بچرخه داداشی

صفا
14-07-1391, 11:13 بعد از ظهر
من خودم چند باری این کارو کردم و روغنشو که عوض کردم ریختم تو باکش، عملکردش از نظر دیرسوز شدن بنزین همون کار روغن نو رو میکنه، ولی نریزی بهتره، به دو دلیل، اولا موتورت دود میکنه وقتی میریزی، اونم دود سیاه بد بو، ثانیاً روغن کارکرده حاوی براده های فلزی خیلی ریزه که باعث کثیف شدن کاربراتور و آسیب رساندن به انجین میشه، پس این کارو نکنی بهتره. من با هر باک پر تقریبا 500 کیلومتر میرم، در هر باک نیم لیتر روغن میریزم، روغن ارزون لیتری 2000 تومن. یعنی برای هر باک 1000 تومن. هزینه ای نیست در قبال تغییری که موتور شما میکنه. جدیداً آپاچی و پالس سوارها هم این کارو میکنن، روغن میریزن تو باک، کیفیت بنزینها خوب نیست انجینهای هندی به صدا میفته، مخصوصا که سیستم برق همشون کنترل با چیپ شده، با تغییر کیفیت بنزین تایم موتور به هم میریزه انجین صدای اضافه میده.

padra
16-07-1391, 07:43 قبل از ظهر
سلام من چند روز پیش تو خیابان جمهوری یه دونه همین سبک دیدم اما چند تا تفاوت داشت
1رنگ بدنه انجین مشکی بود با خط های طلایی که واقعا وحشتناک زیبا بود بدنه خود موتور هم مشکی با برچسب های آتشی که با انجین ست بود اما زیبایی انجین چشم ادم رو می گرفت
2 صندلیش 2تیکه بود یعنی صندلی عقب از جلو جدا بود این بارزترین اختلافش با مدل شما عزیزان هست
3موتور با اینکه به نظر جمع و جورتر از این مدل شما عزیزان بود اما خیلی چشمگیر تر و زیبا تر و با ابهت تر بود
4 این موتور یا باید خیلییییی قدیمی تر باشه یا باید جدید تر باشه یا اینکه صاحب موتور امده کل موتور رو عوض کرده مخصوصا انجین رو
من الان طوری شدم که مسیرم رو عوض می کنم می رم این موتور و واسه یه نگاه هم شده ببینم اما صاحبش جدیدا روش رو می پوشونه رومم نمیشه برم ازش بپرسم موتورش چیه نمی تونمم ازش عکس بگیرم براتون بذارم کسی می تونه راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

rayan1359
16-07-1391, 05:24 بعد از ظهر
بچه ها باید ببخشید جواب سئوالتون را ندادم آخه چند روزی نبودم.
خوب من تو صفحه قبل زده بودم که مکانیک موتورم را تقویت کرده و سیستم ترمزش (ترمز عقب )بهتر شده هم چنین شتاب و سرعتش.
حالا بهتون میگم که چیکار کرده.
1_واسه افزایش شتاب و سرعت فیلر گیری کرده و کاربرات را تنظیم کرده(الان تو کفی 120الی 130تا پر میکنه)
2_واسه ترمز عقب من رفتم از عطاری شیره درخت یا زمغ درخت خریدم آوردم بعد اون شیره درخت خشک شده را آرد کرد بعد اومد کاسه ترمز را در آورد و روی لنت ها را با آب خیس کرد بعد اون آرد شده شیره درخت را روی لنت ها مالید یعنی 2میل از اون شیره روی لنت ها را گرفت و حالت چسب مانند گرفت بعد کاسه ترمز را جا زد و لنت ها را ریگلاژ کرد بهتر شد

آقای صفا در مورد روغن که تو باک میریزی موتورت دود نمیکنه؟
من پرسیدم میگن عمل احتراق به خوبی انجام نمی شودم و گفتن کم بریزی اندازه 1 استکان واسه هر باک

- - - Updated - - -

آقای فرار اگر همه بچه ها از 1 استان باشن میشه تور گذاشت ولی هر کدام از بچه اهل 1استان هستن

شهروز
17-07-1391, 01:32 قبل از ظهر
من خودم توی سفر ها تجربه زیادی کسب کردم از طریق سایت...
دوستان اگه حاضر باشن و اعلام آمادگی کنن میتونیم به استان های نزدیک هم سفر کنیم و تورهای 1 یا 2 روزه بزاریم...
اینو شاید باور نداشته باشید اما سفر با موتور بهترین تجربه زندگیه...
من با دوستای 250 سوار (اون موقع که خودم دایلیم داشتم) سفر های زیادی رفتیم مثل شمال.ابیانه.ارمنستان!!!
اگه بتونیم کلوپ کروز سوارها رو شکل بدیم واقعا عالی میشه....مخصوصا که این کلاس خاص سفر هستش...
یادمه پارسال هم یکی از دوستان سفر نامش رو با برادرش نوشته بود که واقعا جذاب بود....
دوستان مرحمت کنن یه اعلام آمادگی کنن و شهر خودشون رو هم بگن که ببینیم افراد به چه شکلی میتونن ساماندهی بشن

شهروز
17-07-1391, 11:07 بعد از ظهر
مشکل سر خوردن عقب موتور رو فهمیدم بالاخره...
نه لاستیک باید عوض شه نه فنی ه...
کافیه سر پیچ ها پائی که تو جهت پیچه از باک جدا کنید...
همین!!!!
دیشب خیلی شانسی سره یه پیچ تند با سرعت اینکارو کردم و شد... منتظر بودم بخورم زمین اما در کمال تعجب با 80 تا سرعت موتور خیلی عادی رفتار کرد....

meysam
18-07-1391, 12:31 قبل از ظهر
باسلام خدمت دوستان
مقدار باد لاستیک جلو و عقب چقدر باید باشه

rayan1359
18-07-1391, 01:30 قبل از ظهر
حفظ تعادل کردی درسته؟

صفا
18-07-1391, 04:09 قبل از ظهر
مشکل سر خوردن عقب موتور رو فهمیدم بالاخره...
نه لاستیک باید عوض شه نه فنی ه...
کافیه سر پیچ ها پائی که تو جهت پیچه از باک جدا کنید...
همین!!!!
دیشب خیلی شانسی سره یه پیچ تند با سرعت اینکارو کردم و شد... منتظر بودم بخورم زمین اما در کمال تعجب با 80 تا سرعت موتور خیلی عادی رفتار کرد....

اصلا درستش همینه که باید پا جدا بشه، برای همه موتورها همینه، غیر از کروزها، به دلیل مرکز ثقل پایین و نداشتن فلاپ کار بسیار بسیار خطرناکیه، هر چند من خودم هم ناخودآگاه این کارو میکنم چون قبلا موتور استریت داشتم(GSX و HORNET) عادت کردم. اگر خدایی نکرده سر بخوره قبل از اینکه بتونی پا رو جمع کنی از لگن کنده شده، یه دوستی دارم از زمان دیپلم در سال 67 پدرش فرستادش آلمان، اونحا زندگی کرد درس خوند تا دو سال پیش که اومد ایران، اونجا چند سال هایابوسا سوار بود، عشق موتور بود ولی حرفه ای یه هایابوسا مدل 99 سبز داشت که عکساشو برای من میفرستاد، 2-3 سال پیش با یه هارلی 1500 (مدلشو نمیدونم) سر پیچ مثل هایابوسا موتورو خوابونده بود پاشم بر حسب عادت زاویه داده بود موتور سرخورده بود الان کشکک زانو نداره، 4 تا پلاتین هم تو پاشه، موتورهای ریس عقبشون بالاست، حتی برای مسابقات عقبشو بالاتر هم میبرن و در واقع مرکز ثقلش (cg) رو بالا میبرن، با توجه به اینکه وزن موتور سوار به دلیل شکل فرمان به قسمت جلو موتور وارد میشه دقیقا عمود بر انجین، هنگام خوابوندن موتور با وجود اینکه وزن چند کیلویی پا به سمت پیچ وارد میشه ولی فشار کمی بر چرخ عقب میاد و سر نمیخوره، در موتور کروز که فشار وزن شما رو چرخ عقبه اگر پا رو هم به وزن موتور اضافه کنی تا یک حدی که اصطکاک رو بالا میبری و موتور کمتر سر میخوره ولی با کوچکترین لرزشی دیگه هیچ کنترلی نخواهید داشت. در صورتیکه دیدید موتورهای ریس تو مسابقات وقتی تعادلشون به هم میخوره سریعا به حالت تعادل بر میگردن. امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم. تو سایتهای حرفه ای جستجو کنید دقیقا تاثیر میزان یک سانتیمتر بالا و پایین شدن موتور بر تعادل رو خواهید یافت. اون تعویض لاستیک رو هم جدی بگیرید، من نفعی ندارم که شما برید لاستیک بخرید ولی اونجر واقعا ضعف داره تو لاستیک.

saman697
18-07-1391, 06:33 قبل از ظهر

نه بابت زنجیر خیالم راحته درسته درسته

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

الان تو سایت تورهای موتور ریس و تریل خوب داره برگزار میشه بهتره که کروز سوارها هم یه تکونی بدن خودشونو...

برادر من پایم تا آخرش
فقط بگو کی کجا؟؟:2i8d4ao::2i8d4ao:

- - - Updated - - -

برادر من پایم تا آخرش

شهروز
18-07-1391, 07:25 قبل از ظهر
حفظ تعادل کردی درسته؟
دقیقا

اصلا درستش همینه که باید پا جدا بشه، برای همه موتورها همینه، غیر از کروزها، به دلیل مرکز ثقل پایین و نداشتن فلاپ کار بسیار بسیار خطرناکیه، هر چند من خودم هم ناخودآگاه این کارو میکنم چون قبلا موتور استریت داشتم(GSX و HORNET) عادت کردم. اگر خدایی نکرده سر بخوره قبل از اینکه بتونی پا رو جمع کنی از لگن کنده شده، یه دوستی دارم از زمان دیپلم در سال 67 پدرش فرستادش آلمان، اونحا زندگی کرد درس خوند تا دو سال پیش که اومد ایران، اونجا چند سال هایابوسا سوار بود، عشق موتور بود ولی حرفه ای یه هایابوسا مدل 99 سبز داشت که عکساشو برای من میفرستاد، 2-3 سال پیش با یه هارلی 1500 (مدلشو نمیدونم) سر پیچ مثل هایابوسا موتورو خوابونده بود پاشم بر حسب عادت زاویه داده بود موتور سرخورده بود الان کشکک زانو نداره، 4 تا پلاتین هم تو پاشه، موتورهای ریس عقبشون بالاست، حتی برای مسابقات عقبشو بالاتر هم میبرن و در واقع مرکز ثقلش (cg) رو بالا میبرن، با توجه به اینکه وزن موتور سوار به دلیل شکل فرمان به قسمت جلو موتور وارد میشه دقیقا عمود بر انجین، هنگام خوابوندن موتور با وجود اینکه وزن چند کیلویی پا به سمت پیچ وارد میشه ولی فشار کمی بر چرخ عقب میاد و سر نمیخوره، در موتور کروز که فشار وزن شما رو چرخ عقبه اگر پا رو هم به وزن موتور اضافه کنی تا یک حدی که اصطکاک رو بالا میبری و موتور کمتر سر میخوره ولی با کوچکترین لرزشی دیگه هیچ کنترلی نخواهید داشت. در صورتیکه دیدید موتورهای ریس تو مسابقات وقتی تعادلشون به هم میخوره سریعا به حالت تعادل بر میگردن. امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم. تو سایتهای حرفه ای جستجو کنید دقیقا تاثیر میزان یک سانتیمتر بالا و پایین شدن موتور بر تعادل رو خواهید یافت. اون تعویض لاستیک رو هم جدی بگیرید، من نفعی ندارم که شما برید لاستیک بخرید ولی اونجر واقعا ضعف داره تو لاستیک.

تا حدودی توی لاستیک حرفت رو قبول دارم اما
شما توی ریس زمانی که میخوای بپیچی از باسن از صندلی جدا میشی و تو جهت پیچ میخوابی...
توی این سبک فقط کافیه پا رو از زانو از باک جدا کنی...
بخاطر گاردهای موتور ایمنی تا حدود زیادی حفظ میشه
در ضمن تو فیملهائی که تو سایت ها دیدم همه هارلی سوارها با همین مدل پیچ رو طی میکنن...

برادر من پایم تا آخرش

خب بالاخره چراغ اول روشن شد...
آقا تو پ خ بگو کجا میشینی و یه شماره برام بزار
بقیه دوستان هم کم لطفی نکنن یه روز ارزش امتحان کردن رو داره...

- - - Updated - - -

باسلام خدمت دوستان
مقدار باد لاستیک جلو و عقب چقدر باید باشه
فکر کنم 30 یا 32 باشه... دقیق یادم نیست

rayan1359
18-07-1391, 06:03 بعد از ظهر
بچه ها ترمز عقب را درست کردین با اون معقوله ای که گفتم؟
حالا نظرتون ؟ چطوره؟

صفا
20-07-1391, 03:40 قبل از ظهر
دوست عزیز، نقصی که ترمز عقب اونجر داره در چند چیزه، اول اینکه نحوه اهرم بندی اون مخصوصا در قسمت پشت پدال خیلی بد و آماتوریه به همین دلیل اصطکاک زیادی بین محلهای اتصال این اهرمها وجود داره و وقتی پدال را فشار میدهید احساس میکنید خیلی سفت و موتور با فشار پای شما متوقف نمیشه، در صورتیکه نیمی از نیرویی که شما دارید به پدال وارد میکنید اصلا به درام عقب نمیرسه، به همین دلیلم در مدل 220 تغییراتی در اهرم بندی اون دادن و پیچیدگی کمتری داره. با کمی روغن زدن به محل اتصالهای پشت پدال این مشکل تا حدود زیادی رفع خواهد شد. دوم اینکه این مسئله هارلی بودن این موتور که وزن روی چرخ عقبه باعث میشه نیروی بیشتری صرف نگه داشتن موتور بشه و به راحتی چرخش چرخ متوقف نشه، بسوم زاویه قرار گرفتن پای شما نسبت به موتورهای اسپورت طوریه که شما نیروی کمتری میتونید به پدال وارد کنید. در موتورهای اسپرت زاویه پنجه پای شما با ساق پا کمتر از 90 درجه است، ولی در سبکهای هارلی چون پای شما جلوتر از بدنتون قرار میگیره این زاویه بیشتر از 90 درجه است و شما برای فشار دادن پدال باید پنجه پایتان را بیشتر از 140 درجه خم کنید و این نهایت زاویه ایست که پنجه شما از قوزک خم میشود و به همین دلیل نمیتوانید نیروی زیادی وارد کنید، اگر مثل من هر روز صبح و عصر در ترافیک اتوبان همت از غرب به شرق و بالعکس گرفتار شده باشید درد بسیار آزاردهنده ای را در مچ پای راست احساس خواهید کرد که ناشی از همین فشاری است که باید برای ترمز گرفتن به پای راست وارد کنید که در موتورهای اسپرت اصلا چنین ضعفی مشاهده نمیشود. البته این ضعف در مدلهایی از هارلی ها که جا پایی دارند و پدال ترمز بالاتر از جاپایی قرار گرفته خیلی کمتره. همه این عوامل هر کدام اگر 15 درصد هم نقش داشته باشند که دارند باعث میشه ترمز عقب این موتور بسیار مشکل دار جلوه کند. اون کاری که شما کردی برای مدت کوتاهی تاثیر خوبی روی ترمزگیری موتور خواهد گذاشت، اول به دلیل اینکه فاصله سطح لنت با سطح داخلی کاسه چرخ کم شده و با کمترین فشار بر پدال لنت با دیواره درگیر میشود و دوم اینکه جنس لنت به دلیل نفوذ صمغ به داخل آن تغییر جزیی میکند احتمالا اصطکاش بیشتر میشود ولی با گذشت زمان به حالت اولیه بازمیگردد ولی خوب به هر حال ابتکار جالبیست. موفق باشید.

rayan1359
20-07-1391, 07:49 بعد از ظهر
من1طرح خوبی واسه ترمز عقب دارم که میخ بگبرد شما هم نظرتون را بفرمائید؟
در قسمت پدال ترمز نیرویی که از طریق پا وارد میشه از 1واسطه انتقال میشه به سیم ترمز و بعد دست آخر به لنت. حالا ما میتونیم هم اون واسطه را برداریم و یکیش کنیم هم میتونیم واسطه را 2تا کنیم یعنی یکی از بالا بهش اضافه کنیم در نتیجه ما وقتی 100درصد نیرو بهش از طریق پا وارد کنیم لنت ترمزمون 80درصد عمل کند. الان همگی شاهدیم که ما وقتی پامون را روی پدال فشار میدیم اگر پدال ما 2س پایین بره از طریق این 1واسطه همش 5%درصد نیرو به لنت ما میرسه و لنت ما5%درصد خودش جمع میکنه

شهروز
21-07-1391, 12:22 قبل از ظهر
غیر از پدال یه مشکله دیگه ای که هست ترک نشینه....
زمانی که ترک سوار میشه ترمز به شدت بالا میگیره و زمانی که فقط راکب سواره ترمز به شدت پائینه...
یه پیچ داره که میشه تنظیمش کرد اما برای هر بار سوار و پیاده شذن واقعا مکافاتیه....

rayan1359
21-07-1391, 04:37 قبل از ظهر
اون پیچ کارایی نداره امتحان کن تا ببینی . منظورت از ترک نشین........ نفهمیدم؟

صفا
21-07-1391, 06:37 قبل از ظهر
این درسته که وقتی ترک موتور کسی سواره به دلیل جمع شدن کمک فنرها و و بالا رفتن دوشاخ عقب و در نتیجه عقب رفتن خیلی کم چرخ عقب حالت نیم ترمز دائم پیدا میکنه که در خیلی از موتورهای دیگه هم این مشکل هست، مخصوصا تو تریلها که کمکها بیشتر بازی میکنند بسیار محسوسه، تقریبا هیچ راهی هم نداره غیر از دیسکی کردن، یکی از مزایای دیسک همینه که ریگلاژ ترمز با تغییرات کمک فنر به هم نمیریزه، اون پیچ ریگلاژ هم در واقع فاصله لنتها را با کاسه کمتر میکنه و بالا و پایین رفتن پدال رو کم و زیاد میکنه. اشکال قسمت اهرمهای پشت پدال هم فقط با حذف اون واسط و ارتباط مستقیم انتهای پدال با سیم ترمز حل نیشه که به دلیل قرار گرفتن لوله های روغن رادیات کار کمی مشکله، اصلا به دلیل همین لوله ها این واسط رو قرار دادن، من میخوام جا پایی های موتورمو بردارم یه ده سانتی ببرم به طرف جلوی موتور نزدیک گارد، در اینصورت حتما باید کل اهرمهای ترمز رو از نو طراحی کنم، تقریبا روزی 3 ساعت پشت این موتور زبون بسته ام، پا درد بدی گرفتم، چون قدم بلنده پاهام در وضعیت بدی قرار میگیره، اگر نتیجه گرفتم و خوب بود حتما عکسشو میذارم برای دوستان. بالاخره اینا که موتورهای نسل جدید و بی اشکال نیست، اصالت درست و حسابی هم ندارن، باید روشون کار کرد تا باب میل بشن.

rayan1359
21-07-1391, 08:20 قبل از ظهر
شما دست به استیل موتور نزن . پایه دون و پدال ترمز به 1ورقی به قطر نیم س وصله و اون ورق از 2 طرف خم خورده که با پیچ به تنه متصله . شما باید اون ورق را از تنه فاصله بدهی که به پیچ کارتل روغن گیر نباشد و سیستم پدال ترمز را یکیش کنی و اون واسطه را حذف کنی

---------- Post added at ۰۸:۲۰ قبل از ظهر ---------- Previous post was at ۰۷:۲۶ قبل از ظهر ----------

الان اون ورق حدود 7س با تنه فاصله داره شما باید این ورق را 11س فاصله بدهی
در ضمن اون 2شاخ عقب وقتی کسی سوار ترک میشه موجب میشه ترمزمون کمتر بگیره نه اینکه حالت نیم ترمز دائم داشته باشه

شهروز
21-07-1391, 10:02 قبل از ظهر
میشه اینا رو با عکس نوضیح بدین ؟
من اصلا نفهمیدم داستان چیه...
یه پیچ داره که پشتش فنر هست... من همیشه واسه سوار کردن ترک مجبورم اونرو تنظیم کنم و دوباره وقتی تنهام به حالت اول برگردونم...

rayan1359
21-07-1391, 07:26 بعد از ظهر
2434624347شما دست به استیل موتور نزن . پایه دون و پدال ترمز به 1ورقی به قطر نیم س وصله و اون ورق از 2 طرف خم خورده که با پیچ به تنه متصله . شما باید اون ورق را از تنه فاصله بدهی که به پیچ کارتل روغن گیر نباشد و سیستم پدال ترمز را یکیش کنی و اون واسطه را حذف کنی
24346لان اون ورق حدود 7س با تنه فاصله داره شما باید این ورق را 11س فاصله بدهی

صفا
22-07-1391, 12:13 قبل از ظهر
موتور من برعکس موتور شماست، وقتی ترک دارم ترمز میاد بالا. ضمنا از این همه اونجر سوار فقط ما 3-4 نفریم؟؟؟؟؟؟؟ کسی دیگه نیست؟ باید یه کارت چاپ کنیم تبلیغ کنیم به اونجر سوارا بدیم عضو شن.

rayan1359
22-07-1391, 02:27 قبل از ظهر
بذار 1آمار بگیریم ببینیم چند نفریم؟
فکر کنم 10نفر باشیم ولی 1تعداد هستن خیلی کم پیدا شدن

- - - Updated - - -

1عکس از موتورت بذار.

شهروز
22-07-1391, 07:11 قبل از ظهر
موتور من برعکس موتور شماست، وقتی ترک دارم ترمز میاد بالا. ضمنا از این همه اونجر سوار فقط ما 3-4 نفریم؟؟؟؟؟؟؟ کسی دیگه نیست؟ باید یه کارت چاپ کنیم تبلیغ کنیم به اونجر سوارا بدیم عضو شن.

دقیقا وضعیت موتوره منم همینه....
امروز با آقا بابک رفتیم گمرک ...
خواستم طلق جلوشو بگیرم که جائی نداشت...
مجبور شدم دزدگیر و ضبط و 2 تا چراغ گرد کوچیک برا جلو و دسته گاز بخرم:25r30wi:
ضبط و دزگیر رو با کمک علیرضا عشق نمرده(چاکره حاجعلی:clap:) بستم مونده چراغها.. کامل شد عکس میزارم..

Babak
22-07-1391, 07:33 قبل از ظهر
مواظب باش اون فلاش از گوشته سگ حروم تره:icon_pf (3):

shadow70
23-07-1391, 06:14 قبل از ظهر
سلام خدمت همگی من تازه به شما پیوسستم هفته ی پیش یه آونجر 200 مدل 90گرفتم شتابش قدرتش همه چیزش عالیه ولی دنده هاش زود پر میشه و باهاش 100 تا رفتم ولی دیگه خیلی داشت بهش فشار میومد به نظرتون مشکل داره ؟ باید چه کنم؟

شایسته فر
23-07-1391, 06:18 قبل از ظهر
خورشیدی عقبشو عوض کن و کوچکترش کن تاپ اسپیدش بیشتر میشه

shadow70
23-07-1391, 06:24 قبل از ظهر
یعنی فابریکش 100 تا بیشتر نمیره؟ اگه عوض کنم شتابش کم نمیشه؟

شایسته فر
23-07-1391, 06:27 قبل از ظهر
شتابش کم میشه یکم همینطور قدرتشم کمتر میشه
فابریکش یکم بیشتر از 100-110 میره

shadow70
23-07-1391, 06:48 قبل از ظهر
باید بدم تراشکار بسازه؟چندتایی؟ به موتور آسیب نمیزنه؟

rayan1359
23-07-1391, 07:39 قبل از ظهر
منم اونجر 200دارم 120الی 130تا پر میکنه خورشیدی هم عوض نکردم

shadow70
23-07-1391, 09:30 بعد از ظهر
آقا رایان پس یعنی موتور من مشکل داره که نمیره بیشتر از 100 ,110 تا؟

شهروز
23-07-1391, 11:15 بعد از ظهر
شما باید ببینی تو چه مسیری اینقدر میره
من 220 دارم تو سرازیری حکیم 130 تا هم رفته اما نرمالش همون 100 110 تاست....
یه مسئله دیگه اینکه کیلومتره این موتور فوقالعاده دقیقه....من 110 تا میرفتم هیوسانگ 126 تا نشون میداد!!!!
یه سری عکس هم از کارائی که کردم آماده کردم
نمای جلو
24476
باند ها که خیلی گشتم تا آخر استیلش رو پیدا کردم
24477
اینم آمپش که کنار باتری نصب کردم...دزدگیر هم روشه
24478
اینم ریموت که هم دزدگیره هم برای جلو عقب کردن ترک و کم و زیاد کردن صدا
24479
اینم روکش گاز که خدائی خیلی خوبه لرزش موتورو کمترر رو دست حس میکنی بخاطر ابری بودنش
24480
اینم نمای چراغ روشن
24481

دنباله یه صندلی این مدلی میگردم بندازم روش...جائی رو اگه سراغ دارید یه آمار بدید
24482

دنبال طلق جلو هم رفتم میگفتن 170.000!!!!!!! یعنی پرام ریخت.......بیخیال شدم....

shadow70
23-07-1391, 11:25 بعد از ظهر
آقا مرسی از راهنماییت موتورتم خیلی نازه ایشالا چرخش بچرخه فقط یه طلق کم داره.حالا به نظر شما خورشیدیرو عوض کنم یا نه؟

شایسته فر
23-07-1391, 11:37 بعد از ظهر
داداش شهروز این سیستم صوتی چقدر برات تموم شد؟

شهروز
24-07-1391, 02:20 قبل از ظهر
40 هزار ناقابل....

Babak
24-07-1391, 02:35 قبل از ظهر
شهروز جان خیلی قشنگ شده.
صدای باندها رو توی سرعت قشنگ میشنوی؟
راجبه اون عکس آخریه و صندلی هاش بیخبال:wall3:

rayan1359
24-07-1391, 05:56 قبل از ظهر
آقای meryjoon67 ([Only registered and activated users can see links])موتورت مشکل نداره؟
اگر به دنبال سرعت هستی بهت بگم که موتورت گاز نمیخوره. من موتورم اونجر 200هست و تو کفی 120الی130تا پر میکنه.
باید بدهی به کسی که وارد باشه واست فیلر گیریش کند و کاربرات ردیف کنه و دست به خورشیدی نزن.
اگر از 130تا بیشتر میخوای اگزوزش را تغویض کن و همین طور زنجیرش و همین طور شمع و....مخلص کلام اگر سرعت و شتاب و قدرت میخای باید خرج کنی اون وقت می بینی 150تا الی 160تا هم واست پر میکنه
واسه تقویت ترمز عقب هم قبلا گفتم چیکار میشه کرد.

آقای farare ([Only registered and activated users can see links]) موتورت قشنگ شده ولی اگر چراغ های جلو را با چراغ خودش تغویض کنی قشنگ تر میشه اینم عکس از هارلی

- - - Updated - - -

2452224523

- - - Updated - - -

2452224523

- - - Updated - - -

farare ([Only registered and activated users can see links])آینه طرف چپت فاصله اش با فرمون کمتر از طرف راستیه

شایسته فر
24-07-1391, 02:41 بعد از ظهر
یه اصل تو تقویت اینه که تا ضریب دنده ها ثابت باشن شما هرکاریم بکنی شتابت زیاد میشه نه تاپ اسپیدت
شما با تعویض خورشیدی (حالا یه جلو و یا عقب)این ضرایبو تغییر میدی برای همین می تونی نتیجه ی دلخواهو بگیری
شما اگه اگزوز عوض کنی و شمع و ...... فقط سریع تر به اون تاپ اسپیدی که داشتی می رسی نه اینکه سرعت بیشتر بشه

rayan1359
24-07-1391, 04:41 بعد از ظهر
من کسی را مجبور نکردم فقط گفتم من اینکارها را کردم جواب گرفتم. تعویض اگزوز و...همه میدونند که فقط تعویض اگزوز 5الی10به سرعت و شتاب افزوده میشه دیگه بقیه چیزها جای خود دارد
این حرف من نیست حرف تعمیرکاره
من و شما اگر روزی 5 تا موتور اوراق کنیم و بعد سرهم کنیم تعمیرکار روزی 20تا موتور اوراق میکنه و سرهم میکنه اونم تعمیرکاری که تخصصش فقط موتورهای 4زمانه هست و چندین ساله که تعمیرکاره . از این تعمیرکارای 1ساله یا 5ساله هم نیست

شایسته فر
24-07-1391, 04:48 بعد از ظهر
بحث تعمیر کار من و تعمیر کار شما و ....... نیست
از لحاظ علمی تاپ اسپیدتون زیاد نمیشه فقط شتاب زیاد میشه
شما که میگی 5 تا 10 اضافه میشه به سرعت برای اینه که اون سرعتی که قبلا می رفتی تاپ اسپید موتور نبوده
با تعویض اگزوز به قول خودمون نفس موتور باز میشه و سریعتر و راحت تر می تونه شتاب بگیره
زمانی که با اگزوز فابریک شما مثلا 110 تا رو با 8000 rpm دور موتور میری دیگه موتورت جون نداره که بالای 8000 بره(قطعا برات اتفاق افتاده) ولی اگزوز اسپورت که میندازی موتورت می تونه مثلا تا 9000 هم بره و اون 5-10 تایی که بیشتر میری دلیلش اینه

rayan1359
24-07-1391, 05:37 بعد از ظهر
ok
من دادم فیلر گیری کرد واسم و کاربرات تنظیم کرد الان تو کفی 120الی 130تا واسم پر میکنه

شایسته فر
24-07-1391, 05:49 بعد از ظهر
چیز هایی مثل تنظیم نبودن و یا شل بودن زنجیر و تنظیم نبودن کاربرات و فیلر ها و آچار کشی نکردن(شل بودن پیچ های دسته موتور) باعث کم شدن شتاب و سرعت میشه(کم شدن سرعت به دلیل نرسیدن دور موتور به بالاترین حد هست)
شما هم یا فیلر گیری و تنظیم کاربرات معایب موتورتونو از بین بردین در نتیجه به سرعت بالاتری نسبت به قبل رسیدین
ضمنا دوستان تنظیم باد لاستیک های موتور رو همه چی تاثیر میزاره، هم شتاب هم سرعت هم مصرف سوختو...

rayan1359
24-07-1391, 07:38 بعد از ظهر
بادلاستیک جلو و عقب چقدر باید باشه؟ دقیق
اگر نیتروژن بزنیم چطوره؟
چرا اینقدر کم پیدائی؟

شایسته فر
24-07-1391, 07:51 بعد از ظهر
بادلاستیک جلو و عقب چقدر باید باشه؟ دقیق
اگر نیتروژن بزنیم چطوره؟
چرا اینقدر کم پیدائی؟
والا میزان دقیق باد رو نمی دونم نه نیتروژن و نه هوای معمولی
دوستانی که می دونن راهنمایی کنن لطفا

شهروز
25-07-1391, 01:42 قبل از ظهر
آقای farare ([Only registered and activated users can see links]) موتورت قشنگ شده ولی اگر چراغ های جلو را با چراغ خودش تغویض کنی قشنگ تر میشه اینم عکس از هارلی

farare ([Only registered and activated users can see links])آینه طرف چپت فاصله اش با فرمون کمتر از طرف راستیه

منظورتو از چراغ خودش نفهمیدم..
آئینه هم کج نیست موتور فرمون کجه...

- - - Updated - - -

شهروز جان خیلی قشنگ شده.
صدای باندها رو توی سرعت قشنگ میشنوی؟
راجبه اون عکس آخریه و صندلی هاش بیخبال:wall3:

صداش تا 100 تا خوبه و میشنوم...
فقط تو ترافیک یکم ضایعست البته از وقتی فلشتو پس دادم احساس بهتری دارم...
امروز یه اونجر دیدم صندلی رو چرم کرده بود دورشم از این پرچ های استیل باحال شده بود اما باید یه جا واسه تکیه راننده براش درست کنم حتما
فکر کنم آخر سر باید برم مبل سازی ردیفش کنه ///

شایسته فر
25-07-1391, 01:50 قبل از ظهر
امروز یه اونجر دیدم صندلی رو چرم کرده بود دورشم از این پرچ های استیل باحال شده بود اما باید یه جا واسه تکیه راننده براش درست کنم حتما
فکر کنم آخر سر باید برم مبل سازی ردیفش کنه ///
2455624557

rayan1359
25-07-1391, 02:51 قبل از ظهر
آقای شایسته فر این اونجر آبی که عکسش را گذاشتی مال خودته؟

شایسته فر
25-07-1391, 02:59 قبل از ظهر
نه داداش تو نمایشگاه خودرو های کلاسیک عکسشو گزاشتم

اینم که بغلش وایساده آقا milad2rbo هست

rayan1359
25-07-1391, 03:02 قبل از ظهر
فکر کنم خودش داده اینطوری زینش را درست کردن؟

شایسته فر
25-07-1391, 03:08 قبل از ظهر
فکر کنم خودش داده اینطوری زینش را درست کردن؟
شک نکن
یکی هست تو گمرک کارش همینه
برای زین موتور های مختلف روکش می دوزه هر طرحی که بخوای هر جنسی که بخوای

rayan1359
25-07-1391, 03:30 قبل از ظهر
جداٌ؟ چند میگیره؟

شهروز
25-07-1391, 05:26 قبل از ظهر
آره همین طرح بود ...
یارو کجای گمرکه؟

شایسته فر
25-07-1391, 08:59 قبل از ظهر
آره همین طرح بود ...
یارو کجای گمرکه؟
راستش من یه بار با دوستم رفتم دقیق آدرسشو نمی دونم
می پرسم می گم
ولی انصافا کارش حرف نداره

REZA1001R
26-07-1391, 08:57 قبل از ظهر
4 راه مولوی به سمت گمرگ درست راست نبش باساژ کارش و قیمتش خوبه .

rayan1359
26-07-1391, 03:45 بعد از ظهر
آقا رضا این آدرس چیه؟

Babak
27-07-1391, 05:46 قبل از ظهر
آره همین طرح بود ...
یارو کجای گمرکه؟
اونجا که اون چراغ هارو گرفتی همین کارو می کرد

REZA1001R
28-07-1391, 04:49 قبل از ظهر
آقا رضا این آدرس چیه؟

طرف تو این ادرس انواع روکش زین وباک رو اماده داره و حتی سفارشی میسازه .

rayan1359
28-07-1391, 06:42 قبل از ظهر
آقا رضا شما موتورت چیه؟ 1عکس بذار؟ شما روکش زینت را عوض کردی؟

شایسته فر
28-07-1391, 11:10 بعد از ظهر
سلام
برابچز چه روغن موتوری باید ریخت ؟
برای آب بندی هم یکم توضیح بدین

rayan1359
29-07-1391, 01:14 قبل از ظهر
کسترول gp
من خودم روغنی ریختم که روش نوشته بود به انگلیش موتورسیکلت و تا الان خوب بوده
موتور را باید روی جک 2تایی زد و بذاری روی دنده 1تا 5و به مدت 2 ساعت روشن باشد و کار کنه

REZA1001R
29-07-1391, 04:06 قبل از ظهر
چشم به زودی میزارم

- - - Updated - - -

اینم یه عکس از لاستیک دورو (duro) من که واقعا رازی هستم جلو 110 اندازش عقب 130 قیمت به تاریخ91/07/26 247هزار تومان
24677

شهروز
29-07-1391, 04:49 قبل از ظهر
من تا 2000تای اول روغن معمولی میریختم هر 400 500 تا
الانم کاسترول مگناتک ریختم که واقعا نرم و عالی کار میکنه و تغییرو احساس میکنی

شایسته فر
29-07-1391, 06:57 قبل از ظهر
چشم به زودی میزارم

- - - Updated - - -

اینم یه عکس از لاستیک دورو (duro) من که واقعا رازی هستم جلو 110 اندازش عقب 130 قیمت به تاریخ91/07/26 247هزار تومان
24677
داداش می تونی آدرس جایی که ازش گرفتیو بدی؟
لاستیکای خود اونجرو ور میداره؟(صفر)
دیگه با این لیز نمی خوری؟

- - - Updated - - -

راستی 1 لیتر روغن باید ریخت؟

REZA1001R
29-07-1391, 09:15 قبل از ظهر
من از گمرک خ قلمستون(نبش میدون گمرک) گرفتم ولی نمایندگی داره که به شرکتش ایمیل زدم ببینم جواب میده تا ادرس ازش بگیرم .
نمی دونم بر میداره یانه و لی تست که کردم وقتی میری روی خط سفید خیابون با هر سرعتی اصلا سر نمیخوری و لاستیک نرمی هم هست ونسبت به لاستیکای دیگیه تایلندی تو بازار نرم تره .
بله 1 لیتر روغن میگیره که 50 cc هم تو رادیات روغن میمونه یعنی نیاز نیست بیشتر از 1 لیتر بریزی.

- - - Updated - - -

آقا رضا شما موتورت چیه؟ 1عکس بذار؟ شما روکش زینت را عوض کردی؟
همین طور که نوشتم پالس 200 هست .اگر قسمت باشه می خوام یه اونجر بگیرم .
بله روکش رو عوض کردم اینم عکس فقط شرمنده 1 سالی میشه موتور رو نشستم :D

2469224693

rayan1359
29-07-1391, 04:13 بعد از ظهر
آقا رضا شما اونجر داری یا پالس؟ این لاسنیک ها را واسه پالس خریدی؟ مگر پالس هم لاستیک عقبش سر میخوره؟

شایسته فر
29-07-1391, 11:12 بعد از ظهر
کلا باجاج سر سره میده بیرون!!!!!!!!!!

صفا
30-07-1391, 12:57 قبل از ظهر
2471824719247202472124722برای اونجر فعلا فقط همین یه مدل لاستیک هست که من گرفتم، همه جا هم آوردن، زیاد شده، جلو وعقب رو باید با هم عوض کنید تا سر نخوره، فقط وقتی حلو رو عوض میکنید میگیره تو گلگیر، چون لاستیکش 110 هست و قطرش بیشتره، باید گلگیر رو باز کنید 4 تا سوراخشو 2 سانتی بیارید بالاتر تا گیر نکنه، در ضمن کیلومتر هم 10 تا کم نشون میده، چون قطر لاستیک بیتشر میشه، ولی واقعا سر نمیخوره.

شایسته فر
30-07-1391, 01:37 قبل از ظهر
داداش صفا قیمت لاستیکا چند؟
لاستیک فابریکو ور میداره طرف؟

راستی شما کدوم سمتا میشینی؟

صفا
30-07-1391, 04:25 قبل از ظهر
لاستیک عقب 145 گرفتم 3-4 ماه پیش، جلو 85 گرفتم 2 ماه پیش، الان باید بیشتر شده باشه. ولی ارزش داره، ترمزاش بهتر شده، اصلا سر نمیخوره، و رخ قشنگی هم داره، لاستیک جلو اونجر خیلی باریکه و ریخت موتورو خراب کرده فقط کیلومترم دقیقا 10 تا کم نشون میده، من سمت غرب تهران، (جنت آباد) هستم. ولی از صبح تا شب شرق تهرانم، چون محل کارم اونجاست.

REZA1001R
30-07-1391, 06:59 قبل از ظهر
آقا رضا شما اونجر داری یا پالس؟ این لاسنیک ها را واسه پالس خریدی؟ مگر پالس هم لاستیک عقبش سر میخوره؟
بله زمستون زمین خیس باسه سر میخوره.

- - - Updated - - -

بله زمستون زمین خیس باشه سر میخوره.

- - - Updated - - -

2471824719247202472124722برای اونجر فعلا فقط همین یه مدل لاستیک هست که من گرفتم، همه جا هم آوردن، زیاد شده، جلو وعقب رو باید با هم عوض کنید تا سر نخوره، فقط وقتی حلو رو عوض میکنید میگیره تو گلگیر، چون لاستیکش 110 هست و قطرش بیشتره، باید گلگیر رو باز کنید 4 تا سوراخشو 2 سانتی بیارید بالاتر تا گیر نکنه، در ضمن کیلومتر هم 10 تا کم نشون میده، چون قطر لاستیک بیتشر میشه، ولی واقعا سر نمیخوره.

سلام اقا صفا
درسته که چرخ عقب اونجر از پالس کمی کوچیک تره ولی فکر نکنم فقط یه مدل لاستیک براش امده باشه مگر اینکه لاستیک شما رو فکتوری فقط برای اونجر زده باشه که فکر نکنم هندیا اصلا فکر بکنن که اونجر با این لاستیکا سر بوخوره چون تو سایتش دیدم که تبلیخ می کنه که موتور تو هر شرایطی میتونی راهتش باهاش بری سفر حتی برفی .
در ضمن گفتی لاستیک جلو رو عوض کردی گیر میکنه به گلگیر . گلگیر اونجر رو میشه بدی بالا یعنی فابریکی سوراخ اماده داره یا باید سوراخ براش درست کنی ؟
نمی شه قطر لاستیک جلو رو 80 بگیری که گیر نکنه ؟

saman697
30-07-1391, 11:38 بعد از ظهر

حسین جان چند روز پیش انتها اوتلن زین دین که جدید ساختن سمت شرق تهران با به bmw 530 کورس گزاشتینم باهاش 130 رو هم رد کردش و باز هم جدا داشت اگه شرایط درست بود ....
خودم فکرشو نمیکردم...
با 220:wall3::wall3:

- - - Updated - - -

حسین جان چند روز پیش انتها اوتلن زین دین که جدید ساختن سمت شرق تهران با به bmw 530 کورس گزاشتینم باهاش 130 رو هم رد کردش و باز هم جدا داشت اگه شرایط درست بود ....
خودم فکرشو نمیکردم...

- - - Updated - - -

خودم فکرشو نمیکردم...

saeid1346
30-07-1391, 11:40 بعد از ظهر
saman697 ([Only registered and activated users can see links])

خوبه بابا چقدر توقعتون بالاست ! به نظر من اونجر موتور سرعت نیست ، موتور راحتی و ایمنی برای سفره ! 110 تا رو راحت پر کنه بسه براش !

saman697
01-08-1391, 12:40 قبل از ظهر
اینم عکس موتور که قولشو داده بودم
جاه همگیتون خالی لواسانات
24750
24751
جای همگیتون خالی....
:29::29:

rayan1359
01-08-1391, 02:46 قبل از ظهر
من از روز اول بازش کردم ولی فکر نکنم زیاد تفاوتی داشته باشه
اینم چند تا طرح واسه زین اونجر2475524756247572475824759247602476124762

- - - Updated - - -

چراغ جلو اونجر باید این شکلی باشد2476324764

صفا
01-08-1391, 03:48 قبل از ظهر
بی دلیل نمیگم، من خیلی گشتم تا همین یه مدل رو پیدا کردم. الانم هر جا تو گمرک برید این لاستیکو دارن با همین گل تایلندی هم هست. مصرف لاستیک 15 کمه. اگرم کسی میخره برای ریس میخره با فاق کوتاه نه مثل این تپل مپل. ولی شاید با زیاد شدن طرحهای هارلی بازم بیارن. شما اگر مدل دیگه ای پیدا کردین اطلاع بدین. گل این لاستیک در عین خوب بودنش قشنگ نیست. من دنبال لاستیک هیوسانگ آکویلا هم گشتم نبود. هنوز هیچی از این موتور نیومده. سایز لاستیک عقبش 150 و گلشم قشنگه. زیر اونجر بندازی خیلی با ابهت میشه. ولی باید گرون باشه. حساب کتاب که نداره یهو میگن یک میلیون!! گلگیر حلو هم سوراخ نداره باید بازش کنین با یه مته 10 4 تا سوراخ دقیقا 2 سانت بالای سوراخهای قبلیش بزنید تا گیر نکنه. لاستیکی که من انداختم 110 اگه قرار باشه لاستیک 80 بندازیم که مال خودش 90 بهتره. حداقل 100 بندازی که با عقبش تناسب داشته باشه. اونحر 220 باید 130 رو بره چون خورشیدی عقبش 36 تاییه ولی 200 38 تایی، من یه 31 تایی ساختم 145 کفی رفتم ولی شتابش کم شد، مهصوصا تو سربالایی و موقع باد کلا دنده 5 تعطیل شد، تا میرفتی 5 حال خراب میشد باید برمیگشتی 4. حالا میخوام یه 34 تایی بسازم جنس خوب قبلی حنسش خوب نبود زود ساییده شد خراب شد.

Alireza
01-08-1391, 04:55 قبل از ظهر
اقایون اینجا تاپیک قرار ملاقات نیست دقت کنید اینجور بحث ها فقط پی ام یا انجمن قرار ها

REZA1001R
01-08-1391, 05:07 قبل از ظهر
بسیار اطلاعات کاملی بود ممنون از زحمات شما اقا صفا
اقا من تو کف سرعت نیستم خواستم بدونم اونجر برای کار خوبه مثلا روزی 100 km بهاش برونی ؟
اگه لاستیک رو عوض کنیم تو بارون سر می خوره یا نه ؟ اگر هم سر خورد میشه تعادل رو حفظ کرد یا نه ؟

ZirCgari
01-08-1391, 05:07 قبل از ظهر
سیلندر هاشو میبینم یاد سی جی مییفتم! اصلا اباهت نداره این موتور!
کمک های عقبش دلیل بره ادعامه

شایسته فر
01-08-1391, 01:44 بعد از ظهر
دوستان من این چراغو که عکسشو دوستمون گزاشته پیدا کردم و می خوام ببندم رو موتور
35 تومن میگه و مال شهاب طرح هارلی هست
خیلی بزرگتر از این چراغ فابریک اونجره

شهروز
01-08-1391, 11:15 بعد از ظهر
چراغ جلو قشنگ به نظرم چراغه هیوسانگ ( هارلی ) خوب میشه
چون کشیدست چیزه جالبی میشه

شایسته فر
02-08-1391, 01:39 قبل از ظهر
چراغ جلو قشنگ به نظرم چراغه هیوسانگ ( هارلی ) خوب میشه
چون کشیدست چیزه جالبی میشه
دادا اونقدرا هم با فابریک اونجر فرق نمی کنه

rayan1359
02-08-1391, 02:26 قبل از ظهر
24796اینم 2طرح برای چراغ جلو

شهروز
02-08-1391, 08:33 قبل از ظهر
24803
منظورم این مدلش بود

شایسته فر
02-08-1391, 03:58 بعد از ظهر
داداش این 650 که خوداییش همه چیش شاخه:flower4:
این چراغ شهاب طرح هارلی هم همین شکلیه

- - - Updated - - -

دقیقا مثل عکس سدومی که دوستمون رایان1359 گزاشته

شایسته فر
04-08-1391, 03:45 قبل از ظهر
نمی دونم چرا برابچز کروزر سوار بی بخارند!!!!!!!!!!!
کروزر سوارها هم باید مثل بچه های آفرود یه خونواده باشن!!!!
یه سری داداش شهروز گفت اونایی که پاین بیان یه قرار مخصوص کروزر سوارا بزاریم
هیشکی تکونی به خودش نداد
اگه کسی پایس تا هوا سرد تر نشده یه حرکتی بزنیم
(ضمنا میدونم اینجا تاپیک اونجره نه قرار ملاقات؛ لطفا پست پاک نشه!)

شایسته فر
04-08-1391, 09:09 بعد از ظهر
آقا روغن ترمز چه رنگی باید ریخت؟

شهروز
04-08-1391, 09:25 بعد از ظهر
الان که احتیاج نداری که!!!!
زرد...