PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : باجاج اونجر

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

شایسته فر
04-08-1391, 09:28 بعد از ظهر
چرا
می خوام عوض کنم
موتور قبلیمو که توش به جای روغن آب ریخته بودن
اینم باز کردم زیاد خاصیت روغنی نداشت و به همون آب می خورد
عوض کنم بیتره

صفا
04-08-1391, 10:18 بعد از ظهر
دوستان کسی سر از تیونینگ انجین در میاره؟ چکار کنیم از این 200 سی سی قدرت بیشتری بگیریم، خیلی حالگیریه تو سرعت هر چی ماشینه میاد ما رو میگیره و میره، آخه اینم شد موتور تاپ اسپید 120 تا به زور و التماس!! اونم با این قیافه غلط اندازش، همه فکر میکنن الان این موتور همه رو لوله میکنه، خبر ندارن خودش یه لوله بیشتر نیست. من یا انجین اینو عوض میکنم یا یه بلایی سرش میارم 24-5 اسب خروجی بده. دارم رو یه توربو شارژ کار میکنم، قبلا یه 206 تیپ 5 داشتم توربو بسته بودم روش هیولا شده بود، فروختمش وسایلشو باز کردم، دارم نقشه میکشم توربو رو ببندم رو موتور، صد در صد جواب میگیرم فقط نگران شاتون زدن و ترکیدن سیلندرم. چون تراکم این موتور 9.5 به 1 ولی با توربو نسبت تراکم تا 12 به 1 هم میرسه، طبق محاسبه ای که کردم در دور موتور 8000 با نسبت تراکم 11 26.5 اسب باید توان خروجی داشته باشه و خواهد داشت، به شرطی که موتور دوام بیاره که میدونم نمیاره، پیستون باید کروم باشه یا حداقل آبکاری کروم با ضخامت زیاد داشته باشه تا سر پیستون آب نشه، رادیات روغن باید 2-3 برابر این بشه و گردش روغن سریعتر انجام بشه و سرسیلندر هم ترجیحا باید 4 سوپاپ باشه تا سرعت خروج دود بالا بره، اگر موفق بشم این توربویی که تو عکسه رو نصب کنم روی موتور که شاید بعضی ها بخندن بگن بابا بی خیال، نکن این کارا رو!!!! حتما یه درگ با دوست هیوسانگ سوارمون میذارم شاید حیثیت اونجر بیچاره حفظ بشه، الان که وضعیت خوبی نداره، پراید کج و کوله هم میاد ازش سبقت میگیره خوار و خفیفش میکنه. درسته 200 سی سی بیشتر نیست، کیپس هم نیست، ولی باید به خودش فشار بیاره.
24834

شایسته فر
04-08-1391, 10:58 بعد از ظهر
داداش صفا
دادا آخرشم نتونستیم زیارتتون کنیما!!!!!!!!!!
تو پ خ شماره دادم گفتم شمارتونو بدین بیایم یه زیارتی بکنیم:27:

صفا
05-08-1391, 01:19 قبل از ظهر
شرمنده ام جناب شایسته فر، خیلی گرفتارم، شمارمو تو پیام خصوصی میذارم براتون، ولی فرصت کنم خودم میام خدمتتون، برنامه هم باشه من پایه ام، یه برنامه جاده ای یکروزه، 2-3 ماه پیش یه20-30 تا موتور سنگین همه استریت، حتی یه ریس هم توش نبود، با لیدری یه گلدوینگ زرشکی صفر دیدم تو جاده پردیس داشتن میرفتن شمال، پلیس راه جاجرود نگهشون داشته بود. کلا نظم منطقه به هم ریخته بود از هیبت این گروه. فکر کنم تعداد موتور زیاد باشه و تابلو باشه مجوز میخواد، ولی من پایه ام. باکس کنار موتور رو باز کردم یه تغییراتی تو دیاقش بدم، اونارو ببندم میام خدمتتون که لااقل موتور ما هم یه چیزی داشته باشه، اونجر سوارها چدیدا موتورا رو خوشگل و موشگل میکنن، باکس و چرم دوزی و پراغ اضافه و ..... موتور من دپرس میشه بیارمش ملاقات دوستان!!! انشالله میرسم خدمت.

rayan1359
05-08-1391, 01:22 قبل از ظهر
سلام به همگی.
آقای شایسته فر چراغ جلو را تعویض کردی؟ من عکس بیشتر کروزها را دیدم ولی هیچ کدام مثل همونی که گفتم نمیشه؟ چراغ جلوش زشته
آقای صفا موتورت را بده فیلر گیری کنند تا گاز خورش بالا بره؟ من کردم نتیجه گرفتم
آقای صفا کسانی که میگن نمیشه نظرشون را میگن و شما نباید نا امید بشی ولی هر کاری هم میکنی باید با حساب کتاب باشه تا اون چیزی که میخوای در بیاد

صفا
05-08-1391, 01:25 قبل از ظهر
تعمرکار خوب آدم حسابی با اخلاق سراغ داری برای فیلرگیری؟ من تا حالا فیلر نگرفتم، کاملا درسته، فیلرش خیلی سفت شده. قبلا تو زین الدین خیلی زود به آخرین دور موتورش میرسید و شروع به ریپ زدن میکرد، یعنی به آخرین دور موتور مجازش میرسید. الان مدتیه تحت هیچ شرایطی به بالاترین دور موتور نمیرسه.

شایسته فر
05-08-1391, 01:34 قبل از ظهر
سلامی دوباره
نه داداشی هنوز چراغشو عوض نکردم
دنبال یه پام بریم گمرک یه چرخی بزنیمو یه حرکتایی بزنیم
ضمنا داداش صفا
داداشی برابچز اسفند همین سال گزشته پاشدن رفتن راحت آباد تاپیکشم هست
حد اقل 80-902 تا موتور بودن مشکلی هم پیش نیومد
اگه ماهم (خانواده کروزر سوارها) بخوایم بریم بچرخیم مشکلی پیش نمیاد اگه مدارک ها کامل باشه
ضمنا لذتی که در مسافرت با موتور هست در هیچی نیست
مخصوصا با موتور کروزر که مخصوص همین کاره و اصلا هم آدم اذیت و خسته نمی شه
منم با یه مسافرت یه روزه موافقم
اگه حداقل 10 نفر پا داشته باشیم می شه یه برنامه تپل چید و همه لذت ببرن
منم یه حال اصای به شخصه میدم به برابچز
اگه خواستین یه تاپیک جدا گانه برای کروزر سوارا بزنیم

shadow70
05-08-1391, 05:02 قبل از ظهر
سلام به همگی آقا کسی یه تعمیرکار خوب واسه فیلر سراغ نداره؟

شایسته فر
05-08-1391, 06:36 قبل از ظهر
سلام به همگی آقا کسی یه تعمیرکار خوب واسه فیلر سراغ نداره؟
شما کدوم سمتایی؟

rayan1359
05-08-1391, 07:12 قبل از ظهر
آقای صفا من تعمیرکار خوب سراغ دارم ولی خراسان هستم

shadow70
05-08-1391, 07:19 قبل از ظهر
من سمته غرب هستم ستارخان ولی اگه جای دیگه هم باشه میرم مشکلی نیست

اروین
05-08-1391, 07:32 قبل از ظهر
یه ادزس تعمیرکار اونجر کسی داره بده رفیقم یدونه خریده ترمز عقبش اصلا کار نمیکنه 10% بیستر کار نمیکنه

شایسته فر
05-08-1391, 09:19 بعد از ظهر
من سمته غرب هستم ستارخان ولی اگه جای دیگه هم باشه میرم مشکلی نیست
داداش بچه محلیم که!!!!
ما تهران ویلا میشینیم
داداش خواستی یه جا میشناسم کارش حرف نداره سمت کمیل نوابه؛
اینم شمارمه 09370051233
اگه خواستی تماس بگیر

شایسته فر
05-08-1391, 11:50 بعد از ظهر
من فکر می کردم دوستان اونجر سوار کمن؛ ولی الان به این نتیجه رسیدم که حداقل 10-15 نفری هستن برابچز
حالا چرا کم تحرک هستن و فعالیتی نمی کنن خدا میدونه!!!!!!!!!

rayan1359
06-08-1391, 06:51 قبل از ظهر
سلام وخسته نباشی به همه اعضا.من ترمز عقب را بازیش را گرفتم از طرف پدال . الان بهتر شده

- - - Updated - - -

نمیدونم چرا اینقد بر و بچ کم به تاپیک سر میزنن؟

meysam
06-08-1391, 07:34 بعد از ظهر
سلام
یک بارون میزنه موتور پایداری خودش رو از دست میده اصطلاحا سرسره بازی میشه
غیراز تعویض لاستیک دوستان چه پیشنهادی دارند
راستش روبخاین بخاطر همین قضیه خیلی توحالم خورده از همه چی راضیم ولی این قضیه اصلا خوشایند نیست
لطفا راهنمایی بفرمایید

Babak
06-08-1391, 07:56 بعد از ظهر
تو بارون 10 چرخم سر می خوره برسه به موتور:sarma:

rayan1359
06-08-1391, 08:59 بعد از ظهر
ببین تو سرعت پائین هم تو بارون سر میخوره؟ توی پیچ ها

meysam
06-08-1391, 11:07 بعد از ظهر
باسلام
سرپیچ کلا مشکل داره حتی در موقعیت عادی
منظورم این است که هرلحظه فکر میکنی زمین میخوری مخصوصا چرخ جلو انگار در کنترل نیست

شایسته فر
07-08-1391, 01:38 قبل از ظهر
من همچین مشکلی شما میفرماییدو ندارم داداش میثم
البته همونطور که داداش شهروز گفتن دور میزنم یعنی سر پیچ پای سمت پیچو یکم از موتور دور میکنم

rayan1359
07-08-1391, 05:57 قبل از ظهر
من ترمز عقب را ردیف کردم در قسمت پدال 1تغییراتی دادم که بهتر شده.

شایسته فر
08-08-1391, 12:11 قبل از ظهر
من ترمز عقب را ردیف کردم در قسمت پدال 1تغییراتی دادم که بهتر شده.
داداش میتونی با عکس نشون بدی چی کار کردی؟

rayan1359
08-08-1391, 06:47 قبل از ظهر
24966این عکس قبل از تغییرات هست به اون جاهایی که با علامت نشان دادم با دقت نگاه کنید

rayan1359
08-08-1391, 05:42 بعد از ظهر
این عکس مال بعد از تغییرات هست24990د

- - - Updated - - -

در عکس بعد از تغییرات متوجه مسائل زیر می شوید
در شماره های 1و2من این 2تا پیچ را باز کردم و در زیر ورق مهره به قطر1س گذاشتم واسه اینکه وقتی میخواستی پدال را تنظیم کنی . پدال را نمیتونستی بیشتر بالا بیاری چون شماره 5 به انجبین گیر میکنه و شماره6به لوله روغن گیر میکرد و الان با این کار هیچ کدام گیر نمی کنند. و 2تا پیچ بزرگ تر بستم روش
در شماره 3 با سنگ فرز تراش دادم چون ورق اجازه نمیداد پدال بیشتر بالا بیاد
در شماره 4که می بینی من لقی این 2پیچ را گرفتم با اضافه کردن واشر فلزی فنری
در شماره 6من لقی اون قسمت هم گرفتم
اگر جاییش را متوجه نشدید بفرمائید تا توضیح بیشتری بدهم

شایسته فر
08-08-1391, 09:39 بعد از ظهر
داداش شماره 3 زیاد واضح نیست چی کار کردی
یه عکس بهتر بذار و یکم بیشتر توضیح بده

شهروز
08-08-1391, 10:58 بعد از ظهر
200 با 220 فرق داره ترمزش...

صفا
09-08-1391, 05:39 قبل از ظهر
بله، اهرم بندی ترمز عقب 220 اصلاح شده و یک قاب کرومی هم روی آن قرار داده شده، ولی درام و توپی تغییر نکرده.

شایسته فر
09-08-1391, 07:01 قبل از ظهر
داداش شهروز چه خبر از موتورت
کاره دیگه ای روش انجام ندادی؟

شهروز
09-08-1391, 07:34 قبل از ظهر
فعلا درگیر شاسی بلندم اصلا نرسیدم سوار شم ...
از همون شب که اومدی تکون نخورده...

rayan1359
09-08-1391, 07:56 قبل از ظهر
25010

- - - Updated - - -
در عکس بالا شماره 3را با عکس قبل از تغییرات مقایسه کنید
من هشتیش را با سنگ فرز بیشتر کردم

شایسته فر
10-08-1391, 01:16 قبل از ظهر
دوستان اونجر سوار تهرانی به بنده یه پ م بدن برای شناسایی دوستان و هماهنگی قرار مخصوص اونجر سوارها و ضمنا یه شیرینی به همه برابچزی که اعلام آمادگی کنن و در قرار (البته اگه به حد مجاز برسه) حاضر شن خودم می دم:happy4:

- - - Updated - - -

لطفا یکم از حال سکون در بیاید و به خودتون یه تکونی بدید تا دور هم از لذتهای حلال بهره ببریم!!!!!!!!!!!!!

شایسته فر
11-08-1391, 02:13 قبل از ظهر
کسی اونجر سوار نیست؟
امروز رفتم گمرک سر درد گرفتم برگشتم
قیمت اونجر 220 شده 5.400!!!!!!!

rayan1359
11-08-1391, 07:54 قبل از ظهر
200چند قیمته؟

شایسته فر
11-08-1391, 08:51 بعد از ظهر
200 قیمت نکردم متاسفانه

saman697
16-08-1391, 04:10 قبل از ظهر
تعمرکار خوب آدم حسابی با اخلاق سراغ داری برای فیلرگیری؟ من تا حالا فیلر نگرفتم، کاملا درسته، فیلرش خیلی سفت شده. قبلا تو زین الدین خیلی زود به آخرین دور موتورش میرسید و شروع به ریپ زدن میکرد، یعنی به آخرین دور موتور مجازش میرسید. الان مدتیه تحت هیچ شرایطی به بالاترین دور موتور نمیرسه.

dash safa biar to zargande bede ali agha motori ham karesh kheyli khb hast ham kheyli ba marefat:sad:

- - - Updated - - -

سلام
یک بارون میزنه موتور پایداری خودش رو از دست میده اصطلاحا سرسره بازی میشه
غیراز تعویض لاستیک دوستان چه پیشنهادی دارند
راستش روبخاین بخاطر همین قضیه خیلی توحالم خورده از همه چی راضیم ولی این قضیه اصلا خوشایند نیست
لطفا راهنمایی بفرمایید
دقیقا من نمی دونم این هندی ها چرا این ایراد موتور رو نگرفتن در صورتی که هند همش بارونی هست....
:icon_pf _99_:

- - - Updated - - -

دوستان اونجر سوار تهرانی به بنده یه پ م بدن برای شناسایی دوستان و هماهنگی قرار مخصوص اونجر سوارها و ضمنا یه شیرینی به همه برابچزی که اعلام آمادگی کنن و در قرار (البته اگه به حد مجاز برسه) حاضر شن خودم می دم:happy4:

- - - Updated - - -

لطفا یکم از حال سکون در بیاید و به خودتون یه تکونی بدید تا دور هم از لذتهای حلال بهره ببریم!!!!!!!!!!!!!
agha man payaaaaaaaaaaaam

- - - Updated - - -

کسی اونجر سوار نیست؟
امروز رفتم گمرک سر درد گرفتم برگشتم
قیمت اونجر 220 شده 5.400!!!!!!!

shans avordam pas man be moghe kharedam:29:

شایسته فر
16-08-1391, 06:36 قبل از ظهر
داداش سامان دمت گرم که اعلام آمادگی کردی
داداشی لازم به تذکر نیست که باید فارسی تایپ کرد!!!!!
ضمنا لطفا شمارتونو پ خ کنین برام
من تو گوشیم یه گروه اونجر سوارها دارم شماره برابچزو تو اونجا ذخیره میکنم که اگه خدا بخواد یه قراری چیزی مخصوص اونجر سوار ها داشته بشیم
مگه ما چیمون از برابچز آفرودی کمه؟؟!!

flower
16-08-1391, 06:45 قبل از ظهر
دوست عزیز اسفالت ایران استاندارد نیست اسفالتهای هندوستان شن زیاد داره بنابراین چسبندگی لاستیک بهتر می شه عمر لاستیک کم می شه اما ایمنی بالا می ره نه تنها هندوستان اکثر کشورها همینطوره خودم تو چندتا کشور تجربه کردم

amir_empy
16-08-1391, 07:35 قبل از ظهر
با عرض سلام خدمت دوستان
من الان تقریبا 1 ماهه میخوام این موتور و بخرم پولم با هزار بدبختی تازه ردیف شده , هر سری هم تو خیابون یکیشو میبینیم عشق میکنم :XXX ,اما...بدبختی روز به روز داره گرون تر میشه lمنم کم کم دارم نا امید میشم :(((((
میخواستم دوستان خیال مارو راحت کنن که میشه با 3 تومن حالا یه کم بالا پایین یه کارکده تمیزشو خرید یا نه آرزوش به دلمون میمونه:( ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شایسته فر
16-08-1391, 07:58 قبل از ظهر
با عرض سلام خدمت دوستان
من الان تقریبا 1 ماهه میخوام این موتور و بخرم پولم با هزار بدبختی تازه ردیف شده , هر سری هم تو خیابون یکیشو میبینیم عشق میکنم :XXX ,اما...بدبختی روز به روز داره گرون تر میشه lمنم کم کم دارم نا امید میشم :(((((
میخواستم دوستان خیال مارو راحت کنن که میشه با 3 تومن حالا یه کم بالا پایین یه کارکده تمیزشو خرید یا نه آرزوش به دلمون میمونه:( ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داداشی یه سری به اینجا بزن
انصافا موتور تمیزیه
اگه فقط 2-3 روز زودتر آگهیش می کرد الان دست من بود!!!!!!!
من 2-3 روز قبلش خرید کردم!!!
موتورم بنده دیدم؛ فوق العاده تمیزه
قیمتشم مناسبه خداییشش
[Only registered and activated users can see links]

شایسته فر
17-08-1391, 04:04 قبل از ظهر
همچنان در جستجوی اونجر سواران تهرانی!!!!!!!:icon_pf _99_::hanghead::sad:

saman697
17-08-1391, 06:02 قبل از ظهر
داداش سامان دمت گرم که اعلام آمادگی کردی
داداشی لازم به تذکر نیست که باید فارسی تایپ کرد!!!!!
ضمنا لطفا شمارتونو پ خ کنین برام
من تو گوشیم یه گروه اونجر سوارها دارم شماره برابچزو تو اونجا ذخیره میکنم که اگه خدا بخواد یه قراری چیزی مخصوص اونجر سوار ها داشته بشیم
مگه ما چیمون از برابچز آفرودی کمه؟؟!!
داداش این شماره من هروقت زنگ بزنی من پایتم
09362803886:hanghead:

- - - Updated - - -

دوست عزیز اسفالت ایران استاندارد نیست اسفالتهای هندوستان شن زیاد داره بنابراین چسبندگی لاستیک بهتر می شه عمر لاستیک کم می شه اما ایمنی بالا می ره نه تنها هندوستان اکثر کشورها همینطوره خودم تو چندتا کشور تجربه کردم

مرسی دوست عزیز نمی دونستم بسیار برام جالب بود.

- - - Updated - - -

با عرض سلام خدمت دوستان

سلام داداش
من اون هفته ی تو شهباز یکیشو دیدم مدل 89 آبی 200 / 12 هزار تا کار کرده میداد 2500
اره نیشه خرید:happy4:

saman697
19-08-1391, 01:49 قبل از ظهر
سلام بچه ها چقدر بی حالین چرا کسی نیست////
بچه ها من میخوام با موتور برم کویر بنظرتون مامور گیر میده یا نه

شایسته فر
19-08-1391, 06:47 قبل از ظهر
چند روزه؟
کی؟

saman697
19-08-1391, 08:29 بعد از ظهر
چند روزه؟
کی؟
شایسته جان با این پنجشنبه جمعه که کیاد و یا بعدی که یه سری هم بسمت یزد بریم برا مراسم سنتی عاشورا که بسیار دیدنی هست

saman697
22-08-1391, 05:37 بعد از ظهر
بچه ها چرا انفدر بی حال شدید همتون:sumo:

shadow70
27-08-1391, 06:48 بعد از ظهر
سلام خدمت همگی چند وقت بود اینترنت نداشتم نتونستم بیام دلم تنگ شده بود.آقا شایسته فر رفتم اون تعمیرگاهه تو خیابون کمیل نگاه کرد موتورو گفت هیچیش نیست سالمه نه فیلر میخواد نه چیزی من نمیدونم ولی پس چرا 100 110 تا بیشتر نمیره

شایسته فر
27-08-1391, 07:52 بعد از ظهر
داداشی در جریان نیستم
اگه گفته مشکلی نداره ؛ حتما ایرادی نداره
فیلر زدی؟
کی اومد بالا سر موتور؟
اسمشو بپرس این دفعه رفتی؛ بگو خود مرادی موتورو ببینه(فکر کنم اسمش حمید بود اگه اشتباه نکنم؛ یکیه یکم تپل+ جفت بسیجیا کلی ریش داره!!!:))

شایسته فر
27-08-1391, 11:56 بعد از ظهر
بچه ها چرا انفدر بی حال شدید همتون:sumo:
داداشی رفتی کویر؟
برا موتور مشکلی پیش نیومد؟

shadow70
28-08-1391, 02:57 قبل از ظهر
فکر کنم آره اسمش حمید بود موی کوتاه داشت یکم تپل بود ته ریش داشت یکمم سرش شلوغ بود سواره موتور شد گفت فیلر نمیخواد

شایسته فر
28-08-1391, 05:17 قبل از ظهر
فکر کنم آره اسمش حمید بود موی کوتاه داشت یکم تپل بود ته ریش داشت یکمم سرش شلوغ بود سواره موتور شد گفت فیلر نمیخواد
الکی خودتو اذیت نکن
ایشون از لحاظ فنی موتورو گفته سالمه و مشکلی نداره
یه تنظیم باد بکن
زنجیرتم خودت چک کن ببین شل و سفت نباشه

- - - Updated - - -

راستی احتمال داره از کیفیت خیلی خوب بنزینمونم باشه ها!!

shadow70
28-08-1391, 05:29 قبل از ظهر
نمیدونم یکم فکرمو مشغول کرده بود فک میکردم مشکل داره بازم دسته شما درد نکنه بابته راهنماییتون.
راستی کسی چراغ جلو این شهاب طرح هارلیو رو موتورش ننداخته؟

شایسته فر
28-08-1391, 05:33 قبل از ظهر
داداشی من چراغو گرفتم بردم پیش همین مرادی گفت نکنی این کارو بهتره
منم نکردم
چراغش قشنگه ولی باید بخورونی به موتور برای همین پیشنهاد نمیشه

rayan1359
29-08-1391, 03:41 بعد از ظهر
سلام به همگی.توی سرما چه روغن موتوری بریزیم؟ کسی اطلاع دقیق نداره
این عکس کارت ویزیت را واستون میذارم شاید به دردتون بخوره من موتورم را دادم به این واسه افزایش سرعت و قدرت و.....
2563925640

- - - Updated - - -

من موتورم اونجر200هست کارش خوبه.

kheyri
29-08-1391, 08:04 بعد از ظهر
در حدش چنده ؟

شایسته فر
29-08-1391, 09:10 بعد از ظهر
در حدش چنده ؟
220 دور و بر 4*****4.500 هست

roland
30-08-1391, 02:58 قبل از ظهر
سلام یه همگی بالاخره من دوباره به این سایت سر زدم البته از امروز سعی میکنم هر روز سر بزنم تا از تجربه همگی دوستان بهره ببرم

امیدوارم حال خودتون و موتورتون از قبل هم بهتر باشه

دوستان کسی این کات آف رو حذف کرده از موتور اصلا حذف شده تاثیری هم داره؟!

فکر کنم یه دورانی صفا عزیز خورشیدی رو عوض کرده بود حالا هر دوست عزیزی که عوض کرده بود اگه امکانش هست یه عکس بزاره اگه هم حال نداشت تعداد دندانه هاشو بگه هم کافیه

حدا اکثر با تعویض خورشیدی به چند رسیده بود؟

کسی برق چراغ موتورشو یکسره کرده؟

من از چند نفر پرسیدم گفت کسی به سیم کشی آونجر دست نمیزنه!!!!!!!!!!!!!!

از دوستان کسی لنت فابریک تعویض کرده؟ اگه آره ممنون میشم لنت فابریکی واسم پست کنه از خجالتشون در میام

لنت فابریکااااااااااا این لنت پالس 180 نمیخوام فابریک آونجر میخوام

شایسته فر
30-08-1391, 06:55 بعد از ظهر
آقا یه چندوقتی هست دوستان کم لطفی می کنن و کمتر به این تاپیک سر میزنن
قبلا داداش صفا توضیحاتی مفید در مورد تقویت و نحوه استفاده ی بهینه از این موتور می دادن ولی الان چند وقتیه پیداشون نیست:297:

rayan1359
04-09-1391, 02:49 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشید.
بچه ها شما روغن چی ریختید تو موتورتون واسه سرما.

hosein_dig
04-09-1391, 05:19 بعد از ظهر
سلام اگه 10-40 پیدا کنی که اس ال باشه خوبه

chainsaw1994
05-09-1391, 09:40 بعد از ظهر
سلام به دوستان این اولین پست منه دوستان من تاحالا موتور نداشتم و از بچگی عاشق هارلی بودم می خوام یه اونجر بگیرم به نظر شما نو بگیرم یا دست دو الان قیمتش چنده؟ مشکلات موتور چیه؟ ممنون

roland
06-09-1391, 12:06 قبل از ظهر
کلا تو این انجمن چند نفریم که کروز داریم؟

کسی رو موتور باکس نصب کرده؟ ( اینایی که دو سمت جا پایی مثل صندوقه )

یه توضیح کوتاه هم راجع به تاپ اسپید بدم که فردا اگه 4 نفر موتور رو مشینن نگن چرا مال من 100تا میره مال رفیقم 130 تا!!!

شما استاد بنده هستین ولی همینجوری توضیح میدم که تایپیک از خواب زمستانی که هنوز نرسیده در بیاد

شما اگه بخوای موتور رو با موتور کسی مقایسه کنی اول ببین وزن طرف چقدره وزن خود شما چقدره!!!

من خودم 80-90 وزنمه دوستم بنده خدا شاید به زور به 50 برسه!!!!!!!!

من موتورمو میشینم در بهترین شرایط و 2 ترک 118.9 با جی پی اس تست کردم.

حالا یه تست انحام دادم بین آپاچی 180 و آونجر 200 2نفری شروع به حرکت کردیم جالب بود تو شتاب تقریبا یه جاهایی آونجر 1-2میلی متر جلوتر بود:25r30wi: وقتی سرعت به 100 میرسید اپاچی جلو میزد

الان این مقایسه به نظر اشتباه چون آونجر کروز هست آپاچی تقریبا ریس رو آپاچی دوستم میخوابید ولی آونجر اگه بخوابی دیگه هیچی!

حالا جای من با دوستم عوض شد نتیجه کاملا عکس شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

حتما میگین چرا؟!

هیچی دلیل فقط وزن من و دوستم بود در همین حد بگم که من تا به این ثانیه موتورم تو دنده 5 کات آف نکرده دوستم واستاد بهم گفت آقا موتورت یهو خاموش شد که من 2 ساعت بهش توضیح دادم عزیزم این حرکتی که کرده کات آف بوده!

جالب این بود من رو آپاچی نتونستم دوستم رو چی تو شتاب چی تو سرعت بگیرم!

البته اینم بگم موتور یکی از دوستان که بطور اتفاقی خوندم 100 - 110 میره یه بار با جی پی اس هم تست کنه شاید کیلومترش مشکل داشته باشه من دو ترک خیلی راحت به 118.9 رسیدم حالا 10 تا فرقی نمیکنه مگه چقدر میخواین تخت کنین!

من هنوز دوستان رو اینجا خوب نمیشناسم ولی یکی قرار بود خورشیدی عقب رو 34تایی کنه ( فکر کنم آقا صفا بودن ) اگه درست کرد نتیجش رو هم بگه ممنون میشم

تورو خدا بیشتر سر بزنین حالا این دو روز تاسوعا عاشورا هیچی ولی از این دو روز به بعد یکم فعالیت رو بالا ببرین

راجع به دوست عزیز هم که راجع به موتور آونجر سوال کردن دوست داشتم جواب بدم ولی نشد چون دارم میرم بیرون ولی اگه کسی جوابتون رو نداد میام توضیح میدم

البته شما هم این صفحه ها رو بخونی به جوابن میرسی

موفق باشید
روز خوش

شایسته فر
06-09-1391, 02:46 قبل از ظهر
آقا یه چیزی کیلومتر موتور من 10 تا کم نشون میده!!!!!!!!
تو تونل توحید من با 50 تا بقل چندتا ماشین رفتم و به کیلومترشون نگاه کردم اونا 60 میرفتن!!!!!! مال همه دوستان کیلومترشون کم میندازه یا مال ما اینطوریه!!!!؟؟؟

- - - Updated - - -

راستی یه چیزی هم در مورد این دوستمون که می خواد موتور بخره
به نظر بنده اگه گواهی نامه دارین و قبلا هم پشت موتور نشستین ؛ با توجه به علایق شما ، این موتور می تونه شما رو راضی کنه
ولی اگه گواهی نامه ندارین؛ اصلا سمت موتور نرین؛ اول گواهی نامه بعد....
اگر هم تا حالا پشت موتور نشستین قطعا با یه موتوری که کار کردن باهاش و سواریش راحت تره شروع به یادگیری کنید
ضمنا بنده به شخصه موتور دست دوم تو کتم نمیره مگر اینکه از دست بگیرم و طرفمو بشناسم

saman697
06-09-1391, 03:08 قبل از ظهر
داداشی رفتی کویر؟
برا موتور مشکلی پیش نیومد؟

سلام داداش اره جا همگیتون خالی هیچ کس همراهی نکرد ولی ما رفتیم عکساشو براتون میزارم
نه قبل حرکت یه نشونش دادم وفقط روغنشو دو سری زود عوض کردم

- - - Updated - - -

آقا موتور ماهم از اون شتاب اولیش افتاده من هنوز باهاش بعضی موقع ها 120 هم رد میکنم ولی اون شتبیو که من میخوام نداره یعنی کمتر شده
و موتور سازی بردم میگه هیچیش نیست

الکی خودتو اذیت نکن
ایشون از لحاظ فنی موتورو گفته سالمه و مشکلی نداره
یه تنظیم باد بکن
زنجیرتم خودت چک کن ببین شل و سفت نباشه

- - - Updated - - -

راستی احتمال داره از کیفیت خیلی خوب بنزینمونم باشه ها!!

شایسته فر
06-09-1391, 03:11 قبل از ظهر
سلام داداش اره جا همگیتون خالی هیچ کس همراهی نکرد ولی ما رفتیم عکساشو براتون میزارم
نه قبل حرکت یه نشونش دادم وفقط روغنشو دو سری زود عوض کردم
دادا ایشالا سری بعدی
حتما براش یه تاپیک بزن همراه با عکس و توضیحات
تنها بودی؟
از دوستان خودت کسی نیومد؟

- - - Updated - - -

آقا موتور ماهم از اون شتاب اولیش افتاده من هنوز باهاش بعضی موقع ها 120 هم رد میکنم ولی اون شتبیو که من میخوام نداره یعنی کمتر شده
و موتور سازی بردم میگه هیچیش نیست
دادا شمعو یه نگاهی بکن
زنجیرم همینطور
آخرین باری که آچار کشی کردی کی بود؟

saman697
06-09-1391, 03:25 قبل از ظهر
برادر بگیر و اصلاً هم شک نکن

سلام به دوستان این اولین پست منه دوستان من تاحالا موتور نداشتم و از بچگی عاشق هارلی بودم می خوام یه اونجر بگیرم به نظر شما نو بگیرم یا دست دو الان قیمتش چنده؟ مشکلات موتور چیه؟ ممنون

- - - Updated - - -

آره آقا با یکی از رفیق فابام رفتیم جا همگی تون خالی چشم
ولی من تو مخم رفته برای نوروز سفر خارج از کشور بزاریم
میخوام برم ببین چی می خوان مدارک

دادا ایشالا سری بعدی
حتما براش یه تاپیک بزن همراه با عکس و توضیحات
تنها بودی؟
از دوستان خودت کسی نیومد؟

- - - Updated - - -

دادا شمعو یه نگاهی بکن
زنجیرم همینطور
آخرین باری که آچار کشی کردی کی بود؟

من رو 2500 تا آچار کشی کردم الان 5500 تا رفتم ولی فکر نکنم از شمع باشه و زنجیرمم خوب خوبه

شایسته فر
06-09-1391, 03:29 قبل از ظهر
داداش سامان چند کیلومتر راه رفتی با موتور(تو مسافرت)
چندتا چندتا روغنو عوض کردی؟

roland
06-09-1391, 08:56 بعد از ظهر
شایسته فر ([Only registered and activated users can see links]) عزیز موتور منم هم همینطوریه اگه دقت کنی آروم راه که میری کیلومتر بالا نمیاد!!

واسه همین 10 کیلومتر کم تر نشون میده

شما تاپ اسپید رو با جی پی اس گوشی هم میتونی تست کتی

شهروز
06-09-1391, 11:23 بعد از ظهر
آقا یه چیزی کیلومتر موتور من 10 تا کم نشون میده!!!!!!!!
تو تونل توحید من با 50 تا بقل چندتا ماشین رفتم و به کیلومترشون نگاه کردم اونا 60 میرفتن!!!!!! مال همه دوستان کیلومترشون کم میندازه یا مال ما اینطوریه!!!!؟؟؟

شایسته فر ([Only registered and activated users can see links]) عزیز موتور منم هم همینطوریه اگه دقت کنی آروم راه که میری کیلومتر بالا نمیاد!!

واسه همین 10 کیلومتر کم تر نشون میده

شما تاپ اسپید رو با جی پی اس گوشی هم میتونی تست کتی

مشکل از موتور نیست
کیلومتره اونجر فوق العاده دقیقه...
شما یه بار که با ماشین های ساخت داخل جی پی اس بزنی متوجه میشید...
سرعت از 15 به بالا 10 تا اضافه میشه....

roland
07-09-1391, 01:32 قبل از ظهر
یه طورایی هم موافقم ولی موتور من از رو 100 به بعد آمپرش فکر کنم مشکل داره ولی با جی پی اس تست کردم سرعتم رو 118.9 زد که اونجا زیر 110 میزد

جند وقت پیش هم یه ترک با کیلومتر خودش تا 125 - 126 بالا اومد کیلومترش

شایسته فر
07-09-1391, 07:00 قبل از ظهر
دادا موتورت فاربریکه؟
200 125 رفته؟؟
اونم با خورشیدی عقب 200 که بزرگتر از 220 هست یعنی تابش بیشتر از سرعتشه!!!
حاجی تو سرازیری دیگه؟!!

roland
07-09-1391, 06:21 بعد از ظهر
نه عزیزم جاده کفی مسیر رشت به تهران تک نفره 125 تا آخر سرعتش بود با وزن 80-90 کیلو من . دو نفره هم که بارها گفتم 118.9 تا پر کردم

موتور منم فابریک فقط نسبت سوخت و هواش فوق العاده دقیق تنظیم شده توسط خودم که کار آسونیه ولی در کمال تعجب دوستان زیاد به نسبت سوخت و هوا توجه نمکنن!

موتور 200 سی سی هست هیچ تغییری هم روش ندادم خورشیدی فابریک اصلا رسما رو انجین هیچ تغییری ندادم.

موفق باشید

shadow70
08-09-1391, 07:37 بعد از ظهر
امکان توضیح دادن نحوه ی تنظیمش هست واستون؟

roland
09-09-1391, 03:26 قبل از ظهر
بارها و بارها توضیح داده شده ولی چشم اینم خیلی مختصر و کوتاه خدمت شما

شما به یه موتور نیاز داری که یه 20-30 دقیقه کار کرده باشه و گرم باشه بهد یه عدد 2سو نیاز داری که پیچ هوا رو تا آخر ببندی

تو این حالت دور موتور شما تقریبا میشه گفت میاد پایید در حد خاموش شدن اینجا دور موتور رو دستی تا جایی زیاد میکنید که فقط موتورتون خاموش نشه

آروم آروم شروع میکنید به باز کردن پیچ هوا تا جایی که دور موتور میاد به بالا ترین حد خودش میرسه ( فرض رو 700 قبلش تنظیم کردین بعد تنظیم پیچ هوا دور رسیده به 1500 )

الان بهترین حالت تنظیم مقدار سوخت و هواست و خبری از دوده زدن هم نیست و موتور شما مثل ساعت کار میکنه

حال اگه تنظیم کردین و دور موتور یکنواخت نبود بدونید که یا زیادی تنظیمتون دقیق نیست!

اگه سوالی بود بپرسین که من و سایر دوستان جواب بدیم

موفق باشید

chainsaw1994
09-09-1391, 06:17 قبل از ظهر
دوستان با توجه به ارزون شدن دلار قیمت اونجر ارزون شده یا نه؟
الان قیمتش چنده؟

شایسته فر
09-09-1391, 07:07 قبل از ظهر
قیمتها ثابته
اونجر 220 5.200

- - - Updated - - -

بارها و بارها توضیح داده شده ولی چشم اینم خیلی مختصر و کوتاه خدمت شما

شما به یه موتور نیاز داری که یه 20-30 دقیقه کار کرده باشه و گرم باشه بهد یه عدد 2سو نیاز داری که پیچ هوا رو تا آخر ببندی

تو این حالت دور موتور شما تقریبا میشه گفت میاد پایید در حد خاموش شدن اینجا دور موتور رو دستی تا جایی زیاد میکنید که فقط موتورتون خاموش نشه

آروم آروم شروع میکنید به باز کردن پیچ هوا تا جایی که دور موتور میاد به بالا ترین حد خودش میرسه ( فرض رو 700 قبلش تنظیم کردین بعد تنظیم پیچ هوا دور رسیده به 1500 )

الان بهترین حالت تنظیم مقدار سوخت و هواست و خبری از دوده زدن هم نیست و موتور شما مثل ساعت کار میکنه

حال اگه تنظیم کردین و دور موتور یکنواخت نبود بدونید که یا زیادی تنظیمتون دقیق نیست!

اگه سوالی بود بپرسین که من و سایر دوستان جواب بدیم

موفق باشید
آقا این یه قسمتو بیشتر توضیح میدی؟
یعنی چی به بالاترین حد میرسه؟
یعنی پیچو تا ته بازش میکنی؟

roland
09-09-1391, 04:16 بعد از ظهر
تو (...........) توضیح دادم که!!!

اگه متوجه نشدین یه کلیپ درت میکنم که مشکلتون حل شه.

پیچ هوا نه باید تا ته باز باشه نه تا ته بسته

یه بار دیگه میگم شما وقتی پیچ هوا رو باز میکنی دور موتور یه جایی خیلی از جاهای دیگه بالا میره اونجاست که دیگه نباید بهش دست بزنی

کاوه هم یه مرتبه فکر کنم توضیح داده بود این مطلب رو

موفق باشید

شایسته فر
09-09-1391, 07:08 بعد از ظهر
آقا اگه بیشتر از اون حد باز بشه موتور منظم کار نمی کنه؟
یعنی از صدای موتور میشه فهمید؟

shadow70
09-09-1391, 09:11 بعد از ظهر
اگه متوجه نشدین یه کلیپ درت میکنم که مشکلتون حل شه.
اگه بتونید کلیپ بزارید ممنون میشیم.
آقایون کسی اگزوزشو عوض نکرده ؟

شایسته فر
09-09-1391, 09:16 بعد از ظهر
داداش شما تو فکر اگزوزی؟
اگزوز هایی که میاد ایران 90% اسپرتن و برای موتور های اسپرت هستن و فکر نمی کنم به موتور کروزر بیاد و یه جورایی ضایعش می کنه

roland
10-09-1391, 01:30 قبل از ظهر
آقا اگه بیشتر از اون حد باز بشه موتور منظم کار نمی کنه؟
یعنی از صدای موتور میشه فهمید؟

دور موتور ثابت نمیمونه مثلا اگه زیاد باز یا بسته باشه تو 30 ثانیه کار کردن درجا موتور خاموش میشه اگه تنظیم باشه این اتفاق نمیوفته

shadow70
10-09-1391, 06:43 قبل از ظهر
داداش شما تو فکر اگزوزی؟
اگزوز هایی که میاد ایران 90% اسپرتن و برای موتور های اسپرت هستن و فکر نمی کنم به موتور کروزر بیاد و یه جورایی ضایعش می کنه
گفتم شاید باشه اگزوزم یا نمیشه همینو یه کاری کرد صداش تغییر کنه؟

amireshghe250
10-09-1391, 07:52 قبل از ظهر
کسی نمیدونه پولسار200nsکی میاد بازار ؟اگه اومده قیمتش چنده؟

اروین
11-09-1391, 08:18 بعد از ظهر
قیمت اونجر 200 دست کارکرده تمیز مدل 90 چنده؟؟

شایسته فر
11-09-1391, 09:41 بعد از ظهر
کسی نمیدونه پولسار200nsکی میاد بازار ؟اگه اومده قیمتش چنده؟
داداش تاپیکش جای دیگس!!!!!

قیمت اونجر 200 دست کارکرده تمیز مدل 90 چنده؟؟

shadow70
12-09-1391, 06:36 قبل از ظهر
سلام به همگی نمیدونم چرا راهنمای موتورم کلا قطع شده چی کارش باید کنم؟

اروین
12-09-1391, 07:20 قبل از ظهر
مشکل احتمالا از اتوماتیک راهنماته

عابدی
12-09-1391, 07:24 قبل از ظهر
سلام به همگی نمیدونم چرا راهنمای موتورم کلا قطع شده چی کارش باید کنم؟
اگه وقتی راهنماتو میزنی فقط روشن میشه و چشمک نمیزنه اتومات به رحمت ایزدی پیوسته.با 2000 تومن ردیفه
اگه کلا کار نمیکنه یعنی رو صفحه نشون میده ولی چراغ راهنما خاموشه خود راهنمات به رحمت خدا رفته

shadow70
12-09-1391, 07:36 قبل از ظهر
اصلا روشن نمیشه رو صفحه ام روشن نمیشه

عابدی
12-09-1391, 07:41 قبل از ظهر
خب پس باید ببری باطری ساز.یه نگا بندازه

shadow70
12-09-1391, 07:54 قبل از ظهر
دوستان خیلی ممنون از راهنماییتون و یه سوال دیگه داشتم روشن کردن موتور با ریموت مشکلی پیش میاره؟ آخه من همیشه با دزگیرش روشن میکنم امروز یکی از بچه ها دید گفت اینجوری روشن نکن زیاد نمیدونم فلان میشه.کسی میدونه ؟من که فک نکنم مشکلی پیش بیاد باز دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

شایسته فر
12-09-1391, 05:25 بعد از ظهر
دقیقا نمی دونم جریان چیه ولی معمولا هرکی رو موتورش دزدگیر بسته بعدا به مشکل برقی تو موتورش برخورده!!

roland
13-09-1391, 04:55 قبل از ظهر
دوستان خیلی ممنون از راهنماییتون و یه سوال دیگه داشتم روشن کردن موتور با ریموت مشکلی پیش میاره؟ آخه من همیشه با دزگیرش روشن میکنم امروز یکی از بچه ها دید گفت اینجوری روشن نکن زیاد نمیدونم فلان میشه.کسی میدونه ؟من که فک نکنم مشکلی پیش بیاد باز دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم

دوست عزیز من خودم یه ساله موتور رو دارم از اون اول با رموت روشن کردم موتور رو هیچ مشکلی هم ایجاد نکرده تا الان و فکر هم نکنم مشکلی ایجاد کنه.

تنها مشکلی میتونه ایجاد کنه اینه که بری پمپ بنزین ببینی سوییچ خونست و هیچ کاری از دستت بر نمیاد واسه من یه بار اتفاق افتاد البته باک موتور همیچ وقت خالی نیست همینجوری تفریحی رفته بودم پمپ بنزین که دیدم سوییچ رو جا گزاشتم نمیتونم درب باک رو باز کنم:4chsmu1:

پس مشکلاتی که میتونه واستون ایجاد کنه به خودتون بر میگره مثلا نمونه شاه کار های خودمو باز بگم که تو خونه سوییچ باز مونده بود چون با ریموتو خاموش نکرده بودم :bargh:

shadow70
13-09-1391, 05:48 قبل از ظهر
دوست عزیز من خودم یه ساله موتور رو دارم از اون اول با رموت روشن کردم موتور رو هیچ مشکلی هم ایجاد نکرده تا الان و فکر هم نکنم مشکلی ایجاد کنه.

تنها مشکلی میتونه ایجاد کنه اینه که بری پمپ بنزین ببینی سوییچ خونست و هیچ کاری از دستت بر نمیاد واسه من یه بار اتفاق افتاد البته باک موتور همیچ وقت خالی نیست همینجوری تفریحی رفته بودم پمپ بنزین که دیدم سوییچ رو جا گزاشتم نمیتونم درب باک رو باز کنم

پس مشکلاتی که میتونه واستون ایجاد کنه به خودتون بر میگره مثلا نمونه شاه کار های خودمو باز بگم که تو خونه سوییچ باز مونده بود چون با ریموتو خاموش نکرده بودم
:4chsmu1::4chsmu1: آره این مشکلاش که زیاده خب پس خدارو شکر.راستی شما قرار بود یه ویدیو بزارید اگه یادتون باشه

shadow70
14-09-1391, 04:14 قبل از ظهر
چقدر سوتو کوره تاپیک حوضلمون سر رفت از بس کسی نیست:sad:

شایسته فر
14-09-1391, 03:24 بعد از ظهر
من همیشه
در همه حال
در همه جا
هستم:icon_pf _52_:

shadow70
14-09-1391, 08:29 بعد از ظهر
شما ام چند وقته نیستی آقا شایسته فر قبلا بیشتر از حضورتون فیض میبردیم

شایسته فر
14-09-1391, 09:17 بعد از ظهر
من شرمندم
هر کاری داشته باشی در خدمتم
آنتی اسپم:
امروز موتورو بردم آچار کشی و سرویس
کلی موتورم حال کرده
ضمنا طبق گفته ی استاد مرادی این موتور ها بعد از چند وقت خودشونو میندازن چون برای سرعت نیستن و اصولا برای کار دیگه ای ساخته شده و بیشتر مردم این تفاوت ها رو درک نمی کنن
دوستان لطفا ملاحظه کنید و فکر نکنین پشت موتور ریس نشستین و هی این بیچاره رو ***زوونین

صفا
15-09-1391, 02:57 قبل از ظهر
سلام آقای رولند!! من مدتها بود به سایت سرنزده بودم، دوستان لطف دارن و یاد ما میکنن، من خورشیدی رو عوض کردم 31 تایی انداختم، یعنی ساختم براش، ولی جنسش بعد از 3-4 هزار تا ساییده شد، ظاهرا جنس اصلیش آبکاری و عملیات حرارتی روش انجام شده سخت شده، حداکثر سرعتی که رفت 145 تا ولی تو سربالایی دنده 5 کلا راه نمیره، شتاب اولیش هم خیلی کم کاهش پیدا کرد ولی برای مسیر اتوبان و کفی حرف نداشت، یعنی عالی بود با دنده 5 دور موتور پایین و کم صدا 110 تا رو میرفت، در صورتی که با خورشیدی فابریک 38 تاییش باید موتور رو بترکونید تا 110-120 بره، کسی کفی سوار میشه حتما خورشیدیشو عوض کنه، الان مدلهای 220 خود باجاج 36 تایی انداخته، 2 تا کم کرده مال من 200 سی سی هست و 38 تایی روش نصب بود. برق چراغ موتور رو یکسره نکنید بهتره، یادتون میره باطری خالی میکنید، اونوقت باید این جنازه رو هل بدید تا روشن شه، من خودم همیشه چراغ جلوم روشنه، حتی تو روز، چون بتقریبا تند رانندگی میکنم و دائما در حال سبقت از ماشینها، برای همین باید چراغ جلو رون باشه، یعنی تا حالا کلیدشو خاموش نکردم، در همه جای دنیا قانونه که موتور اید با چراغ روشن حرکت کنه، پلیس ببینه چراغ موتور خاموشه جریمه سنگین داره، اینجا برعکسه، هر کی از جلو رد میشه مخصوصا موتور سوارای عزیز با دست و چشم و بوق و پا و سر و خلاصه همه جاشون بهت میگن چراغت روشنه، دوستان این مسئله رو رعایت کنند و فرهنگ سازی کنن تا جا بیفته، دوستانی که ماشین سوار میشن میدونن وقتی موتور داره از کنار ماشین سبقت میگیره اصلا راننده خودرو تا زمانی که به کنار آیینه برسه متوجه موتور نمیشه، روشن بودن چراغ باعث جلب توجه راننده و احتیاط از انحراف میشه، خیلی از موتور سوارای عزیز به خاطر انحراف ماشینها در لحظه سبقت به دیار باقی شتافتند. حتما چاغ رو روش کنید، لامپش نمیسوزه، بسوزه هم فدای سرتون. به هر کسی هم که گفت چراغت روشنه بگید که این درستشه. به خدا این درستشه. موتورهای سفارش اروپا رو دقت کنید تو همین ایران مثل یک سری از zxها با روشن کردن موتور چراغش هم روشن میشه، ببینید چقدر این مهمه....
لنت فابریک اونجر رو نمایندگی امیریه تهران داره من پارسال گرفتم با هولوگرام باجاج فابریک قیمتش یادم نیست.

shadow70
16-09-1391, 01:21 قبل از ظهر
امروز موتورو بردم آچار کشی و سرویس
کلی موتورم حال کرده
آقا شایسته فر ساعت چند موتورو بردید واسه آچار کشی؟
من تو این یکی دو هفته پیش سه بار رفتم اون جا پیشه حمید آقا هر دفعه وقت نداشت میگه 7 صبح بیا منم که کلا با صبح زود مشکل دارم اصلا نمیشه .

- - - Updated - - -

الان مدلهای 220 خود باجاج 36 تایی انداخته، 2 تا کم کرده مال من 200 سی سی هست و 38 تایی روش نصب بود
نمیشه خورشیدی 220 رو بندازیم رو همینا؟

roland
16-09-1391, 05:41 قبل از ظهر
آقای صفا عزیز قیمت لنت عقب رو مسیرتون خورد بهم اطلاع بدین ممنون میشم
یا هر دوست عزیز دیگه ای که ساکن تهرانه

فقط فابریک اونجر باشه نه کاوازاکی 100 یا همر لنتی که به پالس 180 میخوره بخاطر جای فنرش میگم چون تو شهر ما یه سری دوستان عادت کردن بهشون میگی این جنس رو بده فابریک این موتور میگن آره داریم میای میبری خونه میبینی با فابریک فرق داره بعد که شاکی مشی میری پیشش میگه مکانیک ما واسه همه این رو نصب میکنه بده برات نصب کنه اونجاست که دیگه باید حرفا سانسور شه
:mad_majidonline:

شایسته فر
16-09-1391, 07:36 قبل از ظهر
دادا من دور و بر 11-12 بود رفتم ولی موتورو گزاشتم پیشش فردا صبحش اومدم بردم
البته موتور 6 بعد از ظهر آماده بود ولی من دانشگاه بودم!!

gilanian_1000
17-09-1391, 07:07 قبل از ظهر
قیافه موتور جالبه و آدمو به نگاه کردنش جلب میکنه به نظر من باید با این جور موتورا فقط با سزعت آروم بری واز سواریش لذت ببری

شایسته فر
17-09-1391, 08:21 قبل از ظهر
قیافه موتور جالبه و ادمه به نگاه کردنش جلب میکنه به نظر من باید با این جور موتورا فقط با سزعت اروم بری واز سواریش لذت ببریدقیقااین موتور برای سرعت و ویراژ دادن نیستبه قول شما برای لذت بردن از سواری هست و به خصوص مسافرت رفتن باهاش بسیار لذت بخش و زیباست!!

roland
17-09-1391, 03:57 بعد از ظهر
منم موافقم ولی تو گاز دادن هم حرفی واسه گفتن داره واسه خودش.

amir_empy
17-09-1391, 06:08 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان اونجر سوار
دوستان مدتی است بنده پیگیر خرید این موتور دوست داشتنی هسنم که چشمو گرفته اما به دلیل افزایش قیمت شدید موتور سیکلت و بودجه پایین محدود <2500بنده موفق به خرید آن نشدم.
2روزی میشه از طریق آگهی یه اونجر آبی مدل87 پیدا کردم که فروشندش گذاشته دو ملیون پانصد,2500 ظاهرش که بسیار سالمه اما فنی من چون خیلی اینکاره نیسنتم سر در نمیارم !!!!!!
لذا چون مدل موتور 87 سالم بودنه فنیه موتور خیلی مهمه و فروشنده هم خیابان جمهوری ساکنه ;ا
ز دوستان میخوام اگه تعمیرکار خبره او حوالی میشناسن معرفی کنن تا موتور بهش نشون بدم؟؟؟؟
خواهشم اینهکه در مورد قیمتشم نظرتونو بدین دوستان؟؟؟
پیشاپیش ممنونو متشکر

شایسته فر
17-09-1391, 07:46 بعد از ظهر
داداشی مطمئنا این موتور 200 هست و با توجه به قیمت روز 220 که حدود 5.100-200 هست قیمتش تنده
ضمنا آدرس یه تعمیر کار خوبو میدم
خیابان کمیل نرسیده به کمالی؛ خیابان خرمشهر 100 متر پایین تر از کمیل سمت چپ ؛ گاراژ مرادی برو پیش آقا حمید
اگه خواستی هماهنگ کن منم باهات بیام غریب نباشی
در مورد گاز دادن هم آقا رولند درسته که موتور شتاب خوبی هم داره ولی باتوجه به استایل موتور که برای سرعت و ریس ساخته نشده و با توجه به توصیه اساتید فن(آقای مرادی) اگه بهش فشار بیاری زود خودشو میندار=زه و یه جورایی لش میشه چون برای کار دیگه ای ساخته شده

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه
شما می تونی با 2.500 یه 220 صفر و شرایطی بر داری
خواستی می تونم باهات بیام گمرک بریم پیش شهریاری

amir_empy
17-09-1391, 08:51 بعد از ظهر
داداشی مطمئنا این موتور 200 هست و با توجه به قیمت روز 220 که حدود 5.100-200 هست قیمتش تنده
ضمنا آدرس یه تعمیر کار خوبو میدم
خیابان کمیل نرسیده به کمالی؛ خیابان خرمشهر 100 متر پایین تر از کمیل سمت چپ ؛ گاراژ مرادی برو پیش آقا حمید
اگه خواستی هماهنگ کن منم باهات بیام غریب نباشی
در مورد گاز دادن هم آقا رولند درسته که موتور شتاب خوبی هم داره ولی باتوجه به استایل موتور که برای سرعت و ریس ساخته نشده و با توجه به توصیه اساتید فن(آقای مرادی) اگه بهش فشار بیاری زود خودشو میندار=زه و یه جورایی لش میشه چون برای کار دیگه ای ساخته شده

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه
شما می تونی با 2.500 یه 220 صفر و شرایطی بر داری
خواستی می تونم باهات بیام گمرک بریم پیش شهریاری

سلام جناب شایسته فر عزیز
والا من وسعم همون 2500 نمیتونم شرایطی بردارم قسط بدم فعلا دانشجو ام داداش.
حالا به نظرت این اگه سالم باشه نسبت به مدلش 2500 گرون میگه؟
امروز باهاش 1 ساعت دیگه قرار گذاشتم موتورو ببینم ,احتمالا یه سر بریم پیش این تعمیزکاری که شما میگی
بازم ممنون از راهنمایی

saeid1346
17-09-1391, 10:03 بعد از ظهر
سلام

داداش شایسته فر ([Only registered and activated users can see links]) عزیز اگر میتونی چنتا عکس بنداز از موتورت تا ببینیم ممنونت میشم

راستی باش چنتا رو پر کردی ؟ ( تاپ اسپید )

شایسته فر
17-09-1391, 10:38 بعد از ظهر
سلام جناب شایسته فر عزیز
والا من وسعم همون 2500 نمیتونم شرایطی بردارم قسط بدم فعلا دانشجو ام داداش.
حالا به نظرت این اگه سالم باشه نسبت به مدلش 2500 گرون میگه؟
امروز باهاش 1 ساعت دیگه قرار گذاشتم موتورو ببینم ,احتمالا یه سر بریم پیش این تعمیزکاری که شما میگی
بازم ممنون از راهنمایی
داداشی جمعه ها باز نیست!!!!!!!!!
قیمتم جا داره کمتر بگیری
ضمنا داداش سعید گل
من بیشتر از 100 تا باهاش نرفتم و اونم تو همین قرار هفته قبل بود و چون خیلی عجله داشتیم بهش گازیدم وگرنه خودم همیشه دور و بر 70-80 بیشتر پر نمی کنم
ضمنا یه چیز دیگه
کیلومتر خود موتور 10 تا کمتر نشون میده، من تو تونل توحید با 50 کنار ماشینا میرفتم کیلومتر اونا 60 نشون میداد
در مورد عکسم موتورم فابریک هست و فعلا هم نمی تونم عکس بگیرم
در اولین فرصت چشم

شایسته فر
21-09-1391, 01:27 قبل از ظهر
دوستان اونجر سوار
کسانی که پایه هستن برای قرار مخصوص اونجر سوار ها و کروزر سوارها یه آمار بدن
واقعا خجالت آوره

amir_empy
21-09-1391, 03:17 قبل از ظهر
داداشی جمعه ها باز نیست!!!!!!!!!
قیمتم جا داره کمتر بگیری
ضمنا داداش سعید گل
من بیشتر از 100 تا باهاش نرفتم و اونم تو همین قرار هفته قبل بود و چون خیلی عجله داشتیم بهش گازیدم وگرنه خودم همیشه دور و بر 70-80 بیشتر پر نمی کنم
ضمنا یه چیز دیگه
کیلومتر خود موتور 10 تا کمتر نشون میده، من تو تونل توحید با 50 کنار ماشینا میرفتم کیلومتر اونا 60 نشون میداد
در مورد عکسم موتورم فابریک هست و فعلا هم نمی تونم عکس بگیرم
در اولین فرصت چشم

سلام به دوست عزیزم جناب شایسته فر عزیز
استاد متاسفانه موتورو نشد ببرم پیش اون تعمیرکاری که آدرس دادای,داداش فنیش انگار واقعا اکی فقط 2 تا مشکل داره یکی این کیلومترشه که کار نمیکنه یکیم فلاپ که بالای چراغ خطر یا پشت تکیه گاه ترک قرار گرفته که رنگش رفته
میشه اینارو ردیف کرد عزیز ؟
کاش شمارتو به من میدادی ازت مشورت میگرفتیم

شایسته فر
21-09-1391, 03:37 قبل از ظهر
09370051233
آقا لطفا به این شماره اس ام اس بدینو آمادگی تونو اعلام کنین

- - - Updated - - -

سلام به دوست عزیزم جناب شایسته فر عزیز
استاد متاسفانه موتورو نشد ببرم پیش اون تعمیرکاری که آدرس دادای,داداش فنیش انگار واقعا اکی فقط 2 تا مشکل داره یکی این کیلومترشه که کار نمیکنه یکیم فلاپ که بالای چراغ خطر یا پشت تکیه گاه ترک قرار گرفته که رنگش رفته
میشه اینارو ردیف کرد عزیز ؟
کاش شمارتو به من میدادی ازت مشورت میگرفتیم
هر کاریو میشه کرد
فلاپ؟!!!!!
منظورت گلگیره؟!!

saman697
21-09-1391, 06:54 بعد از ظهر
داداش سامان چند کیلومتر راه رفتی با موتور(تو مسافرت)
چندتا چندتا روغنو عوض کردی؟
داداش شرمنده من مدتی نبودم بدلیل گرفتاری کاری و....
آقا ما کلاً رفت و برگشت شد حدود 1100 تا
من روغن رو تهران 300 تا قبل از حرکت عوض کرده بودم برا همین به محض رسیدن به محل سریع روغن رو عوض کردم ولی روغن خراب نشده بود باز هم جا داشت برای استفاده .
و موقع برگشت به تهران هم تا رسیدم فرداش دوباره روغن رو عوض کردم .
:98:

saman697
22-09-1391, 12:07 قبل از ظهر
سلام دوستان من دارم یه برنامه میریزم برای یه مسافرت توپ برای خارج ار کشور کیا دوست دارن با ما باشند.
من خودم تمام چیر ها و تجهیزات مورد نیاز رو دارم کم کم اماده میکنم و یه باکس توپ مسافرتی هم سفارش دادم برام از خارج کشور بیارند اگه دوست دارید ببینید و نظرتون رو راجب باکس و غیره بدهید
مخلص همتونم:98:

شایسته فر
22-09-1391, 12:19 قبل از ظهر
داداشی قیمت باکس چند شده؟
البته فکر نکنم زیاد به کروزر بیاد اگه بتونی روش طرح چرم کار کنی فکر کنم بهتر بشه
البته باید از نزدیک دید و تو عکس زیاد مشخص نمی کنه

roland
23-09-1391, 04:16 بعد از ظهر
سامان جان به سلامتی برنامه مسافرت کجاست؟ البته من نمیتونم بیام سرباز هستم البته در حال حاضر دانشجو!

saman697
23-09-1391, 08:05 بعد از ظهر
سامان جان به سلامتی برنامه مسافرت کجاست؟ البته من نمیتونم بیام سرباز هستم البته در حال حاضر دانشجو!

داداش من الان دارم برنامه ترکیه رو چیدمان میکنم که 50% درصد همه چی ok هست و فکر کنم به دانشجو ها پاسپورت هم بدن و مشکلی نداشته باشه
حالا خودت یه پیگیری بکن اگه دوست داری تو سفر باشی .
:29:[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

داداشی قیمت باکس چند شده؟
البته فکر نکنم زیاد به کروزر بیاد اگه بتونی روش طرح چرم کار کنی فکر کنم بهتر بشه
البته باید از نزدیک دید و تو عکس زیاد مشخص نمی کنه

شایسته جان این هنوز معلوم نیست یکی از آشنایان هند رفته اتفاقاً هم بهش گفتم اگه چرم پیدا کنه خیلی بهتره
ولی اینی که لینکش را فرستادم جا داریش خیلی خوب بود من خودم بیشتر چشمم جا داریشو گرفته برا مسافرت های طولانی
قیمتشو قراره کل لیستشو برام ارسال کنه.
:bargh::bargh:

شایسته فر
23-09-1391, 08:27 بعد از ظهر
داداشی قبل خرید لطفا عکس + قیمتو برای منم پخ کن شاید ماهم گرفتیم

roland
23-09-1391, 10:53 بعد از ظهر
سامان جان یهو قیمت رو همینجا بزار اگه واسه دوستتون امکان داشت از همونجا پست کنه هزینه پست و ... رو هم پرداخت میکنیم.

لنت فابریک اونجر رو هم میخوام که تو رشت حد اقل نیست

شایسته فر
24-09-1391, 08:10 بعد از ظهر
سامان جان یهو قیمت رو همینجا بزار اگه واسه دوستتون امکان داشت از همونجا پست کنه هزینه پست و ... رو هم پرداخت میکنیم.لنت فابریک اونجر رو هم میخوام که تو رشت حد اقل نیستلنت عقب یا جلو؟

صفا
24-09-1391, 11:03 بعد از ظهر
منم ببرید مسافرت دوستان عزیز!!! منم یه آونجر دارم ردیف ردیفه برای سفر، باکس هم دارم، البته باکسهای من خیلی بزرگ نیست، باکس هندا 250 موتورهای راهنمایی رانندگیه. ولی از باکسهای خود آونجر خیلی بزرگتر و خوشگلتره، ضمنا سامان جان به جای باکس مسافرتی مخصوص موتور که مطمئن باش اصلا به موتورت نمیاد و با کلی هزینه و وقت آخرش حسابی دلتو میزنه، یه سر برو خیابان منوچهری انواع و اقسام چمدونهای بسیار عالی برای مسافرت که خیلی هم به موتور میاد در رنگها و کیفیتهای بسیار عالی پیدا میکنی که راحت میتونی رو موتور نصب کنی، من یه مدل پیدا کردم مشکی، جنسش abs محکم و مطمئن خیلی هم به موتور میامد، شاید هیچ کسی متوجه نشه که این چمدون مال موتور نبوده و نصب شده، البته من نخریدم چون اندازش به درد رانندگی تو شهر نمیخورد که البته اون باکسی هم که شما لینکشو گذاشتی اونم اصلا به درد تو شهر نمیخوره، در ضمن اون باکسها غالبا برای موتورهای تورینگ ساخته میشوند که ارتفاع عقب موتور خیلی بالاست و جثه موتور هم خیلی بزرگتر از حتی یه تریله ktm هست. اون باکس رو آونجر ریز نقش جالب نخواهد بود. اگر آدم فنی و خلاقی باشی که حتما هستی یه سر بری منوچهری خودت متوجه خواهی شد که هر شکل باکسی که بخوای با قیمت بسیار مناسب پیدا خواهی کرد. من باکسهامو طرح چرم کشیدم با وجود اینکه موتورم مشکی ه ولی اصلا جالب نشد، همون رنگ موتور (مشکی روغنی براق) کردم که بسیار زیبا شد. الان باکسها رو باز کردم کنار گذاشتم چون یه کم تو ترافیک باعث اضطراب میشه. ضمنا خدمت دوستانی که دنبال باکس هندا 250 پلیس هستند عرض کنم که فقط یک جا این مدل باکس رو داره که برای راهنمایی و رانندگی تامین میکنه، اونم خیابان مولوی نرسیده به میدان گمرک(رازی) سمت چپ نبش کوچه مظلومیان(اگر اشتباه نکنم) یه مغازه هست که این باکسها رو در چند کیفیت مختلف اصل و چینی میاره، قیمت اصلش ژاپنی جفتش 650 هزار و چینی 420 هزار بدون دیاق.

- - - Updated - - -

26296262972629826299 دقیقا همین باکس رو میگم

شایسته فر
24-09-1391, 11:22 بعد از ظهر
دادا شما 650 پول دادی بالای این باکسها؟؟!!!
دست دوم ارزونتر نمی شه گیر آوردن؟؟
این آهنایی که زیر باکس میزارن برای نگه داشتنشم میفروشه؟

roland
25-09-1391, 03:07 قبل از ظهر
لنت عقب یا جلو؟ عقب فابریک

شایسته فر
25-09-1391, 03:26 قبل از ظهر
عقب فابریک
دادا دیر گفتی
ایشالا سری بعدی که رفتم گمرک قیمت می کنم و باهات هماهنگ می کنم

roland
25-09-1391, 04:35 قبل از ظهر
ممنون هر موقع مسیرتون خورد یه قیمت واسم بگیرین که ببینیم چی کار میشه کرد

saman697
26-09-1391, 12:12 قبل از ظهر
سامان جان یهو قیمت رو همینجا بزار اگه واسه دوستتون امکان داشت از همونجا پست کنه هزینه پست و ... رو هم پرداخت میکنیم.

لنت فابریک اونجر رو هم میخوام که تو رشت حد اقل نیست

داداش ایمیل زدم کل لیست قیمت رو برام ارسال کنه ارسال کرد میزارم براتون و اینکه لنت مارک نوبل تهران من گرغتم 15 تومان فابریک خودش هندی بود و تو تهران اصلا پیدا نشد .:3ztzsjm:
من نوبل گرفتم عالی نبود ولی بد هم نبود مثل همون خودش هست [Only registered and activated users can see links](9).gif
اگه می خواهی برات ارسال کنم از تهران:4chsmu1:

- - - Updated - - -

منم ببرید مسافرت دوستان عزیز!!! منم یه آونجر دارم ردیف ردیفه برای سفر، باکس هم دارم، البته باکسهای من خیلی بزرگ نیست، باکس هندا 250 موتورهای راهنمایی رانندگیه. ولی از باکسهای خود آونجر خیلی بزرگتر و خوشگلتره، ضمنا سامان جان به جای باکس مسافرتی مخصوص موتور که مطمئن باش اصلا به موتورت نمیاد و با کلی هزینه و وقت آخرش حسابی دلتو میزنه، یه سر برو خیابان منوچهری انواع و اقسام چمدونهای بسیار عالی برای مسافرت که خیلی هم به موتور میاد در رنگها و کیفیتهای بسیار عالی پیدا میکنی که راحت میتونی رو موتور نصب کنی، من یه مدل پیدا کردم مشکی، جنسش abs محکم و مطمئن خیلی هم به موتور میامد، شاید هیچ کسی متوجه نشه که این چمدون مال موتور نبوده و نصب شده، البته من نخریدم چون اندازش به درد رانندگی تو شهر نمیخورد که البته اون باکسی هم که شما لینکشو گذاشتی اونم اصلا به درد تو شهر نمیخوره، در ضمن اون باکسها غالبا برای موتورهای تورینگ ساخته میشوند که ارتفاع عقب موتور خیلی بالاست و جثه موتور هم خیلی بزرگتر از حتی یه تریله ktm هست. اون باکس رو آونجر ریز نقش جالب نخواهد بود. اگر آدم فنی و خلاقی باشی که حتما هستی یه سر بری منوچهری خودت متوجه خواهی شد که هر شکل باکسی که بخوای با قیمت بسیار مناسب پیدا خواهی کرد. من باکسهامو طرح چرم کشیدم با وجود اینکه موتورم مشکی ه ولی اصلا جالب نشد، همون رنگ موتور (مشکی روغنی براق) کردم که بسیار زیبا شد. الان باکسها رو باز کردم کنار گذاشتم چون یه کم تو ترافیک باعث اضطراب میشه. ضمنا خدمت دوستانی که دنبال باکس هندا 250 پلیس هستند عرض کنم که فقط یک جا این مدل باکس رو داره که برای راهنمایی و رانندگی تامین میکنه، اونم خیابان مولوی نرسیده به میدان گمرک(رازی) سمت چپ نبش کوچه مظلومیان(اگر اشتباه نکنم) یه مغازه هست که این باکسها رو در چند کیفیت مختلف اصل و چینی میاره، قیمت اصلش ژاپنی جفتش 650 هزار و چینی 420 هزار بدون دیاق.

- - - Updated - - -

همین باکس رو میگم

داداش کاراتو بکن مدارکتم اماده کن برا رفتن و فقط من در مورد اون باکس بیشر برام جاداریش جالب بود برا مسافرت وگرنه اصلا به موتور نمی یاد و منم همون تیپ هوندای میخوام بگیرم ولی 650 خیلی هست....
به دوستان که خارج از کشور هستند سپوردم ببینم چی میشه ....
اگه میشه یه عکس از موتور خودت برام ارسال میکنی

- - - Updated - - -

دوستان من امروز یه اونجر 200 آبی دیدم می داد 3750 فقط 2 هزارتا کار کرده .
صفر 200 4500 و 200 480 قیمت گرفتم فکر کنم واسه کسی که می خواد خیلی پول نده خوب باشه انقدر تمیز بود که من فکر کردم صفره :interview:

- - - Updated - - -

دادا دیر گفتی
ایشالا سری بعدی که رفتم گمرک قیمت می کنم و باهات هماهنگ می کنم

شایسته لنت عقب چی گرفتی .[Only registered and activated users can see links](113).gif

roland
26-09-1391, 12:25 قبل از ظهر
سامان جان یه لنت به من قالب کرده بودن که شکل ظاهریش فرق میکرد با فابریک که پس دادم چون مال موتور پالس 180 بود جا فنرش اگه یکیه بیزحمت واسم ارسال کن اگه واست مشکل ساز نمیشه. میدونم واستون درد سر ولی عجله ندارم هر موقعی لنت عقب پیدا کردین واسم بگیرین . ممنون

saman697
26-09-1391, 12:45 قبل از ظهر
سامان جان یه لنت به من قالب کرده بودن که شکل ظاهریش فرق میکرد با فابریک که پس دادم چون مال موتور پالس 180 بود جا فنرش اگه یکیه بیزحمت واسم ارسال کن اگه واست مشکل ساز نمیشه. میدونم واستون درد سر ولی عجله ندارم هر موقعی لنت عقب پیدا کردین واسم بگیرین . ممنون

باشه داداش من امروز فردا میگیرم و باهام هماهنگ باش جهت ارسال
اینی که من گرفتم جلو خودم عوض مرد و خیلی راحت جا رفت
شمارمو داری ؟

- - - Updated - - -

آقا من دنبال کتاب باجاج اونجر 220 میگردم کسی از دوستان میتونه کمک کنه تو سابت رفتم فقط به هندی ها میده

amir_empy
26-09-1391, 02:28 قبل از ظهر
09370051233
آقا لطفا به این شماره اس ام اس بدینو آمادگی تونو اعلام کنین

- - - Updated - - -

هر کاریو میشه کرد
فلاپ؟!!!!!
منظورت گلگیره؟!!

دوست عزیز
بعد از کلی دوندگی با طرف امروز می خواستیم قولنامه کنیم پشیمون شد .دلش نیومد بفروشه :))
فکرم نکنم با این بودجه کم دیگه بشه چیزی پیدا کرد
سرد شدم دیگه

شایسته فر
26-09-1391, 02:36 قبل از ظهر
داداش ایمیل زدم کل لیست قیمت رو برام ارسال کنه ارسال کرد میزارم براتون و اینکه لنت مارک نوبل تهران من گرغتم 15 تومان فابریک خودش هندی بود و تو تهران اصلا پیدا نشد .:3ztzsjm:من نوبل گرفتم عالی نبود ولی بد هم نبود مثل همون خودش هست [Only registered and activated users can see links](9).gifاگه می خواهی برات ارسال کنم از تهران:4chsmu1:- - - Updated - - -داداشی من لنتو عوض نکردمفابریکهداداش کاراتو بکن مدارکتم اماده کن برا رفتن و فقط من در مورد اون باکس بیشر برام جاداریش جالب بود برا مسافرت وگرنه اصلا به موتور نمی یاد و منم همون تیپ هوندای میخوام بگیرم ولی 650 خیلی هست....به دوستان که خارج از کشور هستند سپوردم ببینم چی میشه ....اگه میشه یه عکس از موتور خودت برام ارسال میکنی- - - Updated - - -دوستان من امروز یه اونجر 200 آبی دیدم می داد 3750 فقط 2 هزارتا کار کرده .صفر 200 4500 و 200 480 قیمت گرفتم فکر کنم واسه کسی که می خواد خیلی پول نده خوب باشه انقدر تمیز بود که من فکر کردم صفره :interview:- - - Updated - - -شایسته لنت عقب چی گرفتی .[Only registered and activated users can see links](113).gif
داداشی من لنتو عوض نکردم؛ فابریکه

- - - Updated - - -

دوست عزیز
بعد از کلی دوندگی با طرف امروز می خواستیم قولنامه کنیم پشیمون شد .دلش نیومد بفروشه :))
فکرم نکنم با این بودجه کم دیگه بشه چیزی پیدا کرد
سرد شدم دیگه
خدا بزرگه
بازم بگرد ایشالا یه مورد خوب به پستت بخوره ولی اگه می تونی یکم بودجه رو افزایش بده

roland
26-09-1391, 03:31 قبل از ظهر
باشه داداش من امروز فردا میگیرم و باهام هماهنگ باش جهت ارسال
اینی که من گرفتم جلو خودم عوض مرد و خیلی راحت جا رفت
شمارمو داری ؟

نه داداش شمارت رو ندارم ولی من میخوام فابریک موتور باشه نه لنت مشابه چون لنت خودم از غیر شرکتی خیلی بهتره

اگه کسی فابریک اونجر رو پیدا کرد ندید بخره باهاش حساب میکنم

داریم به عید نزدیک میشیم میخوام به باجی هدیه بدم

شایسته فر
26-09-1391, 04:53 قبل از ظهر
کیا جان داداشی
آمپر بنزین موتور منم از داخل عرق می کنه وقتی چراغ رو روشن می کنم
اونو چجوری آببندیش کنم؟

K.I.A
26-09-1391, 05:42 قبل از ظهر
کیا جان داداشی
اونو چجوری آببندیش کنم؟

داداش اسمتم شایستست واقعنم شایسته ای/

چسبای ابندی مثل اکواریوم و سیلیکون زیاده با باز کردن و اب بندی با این چسبا دیگه بخاری نمیبینید کمی حوصله میخواد.

شایسته فر
26-09-1391, 05:46 قبل از ظهر
نحوه باز کردنشو میشه یکم توضیح بدین؟
البته با عرض پوزش بسیار
دادا میدونی یدونه ای؛ دردونه ای

K.I.A
26-09-1391, 05:50 قبل از ظهر
والا فکر نکنم باک لازم به باز کردن داشته باشه/خاری هست امپرش زیرشم چنتا پیچ داره/از با سازی سوال کنی بهتره من تا حالا اونجر باز نکردم

صفا
26-09-1391, 06:33 قبل از ظهر
نحوه باز کردنشو میشه یکم توضیح بدین؟
البته با عرض پوزش بسیار
دادا میدونی یدونه ای؛ دردونه ای

برای باز کردن آمپر بنزین فقط باید قاب کرومی روی با رو باز کنی، باز کردنشم اینطوریه که یه پیچ آلن روی قاب کرومی داره اونجاییکه باریک میشه و به پاها نزدیکه که یه درپوش پلاستیکی کوچیک روشه که معلوم نباشه پیچه، با ناخن اون درپوش رو برداری میبینی پیچه، یه پیچم همون مدلی چلوی قاب کرومیه هست نزدیکه فرمون. این دو تا رو باز کنی قاب بلند میشه برش میگردونی از پشت چند تا پیچ داره کل آمپر و نشان دهده های راهنما در میاد و هر کاری خواستی باهاش بکن. ولی اون بخار کردن مشکلی ایجاد نمیکنه، دستش نزنی بهتره. خیلی از موتورها این مشکل رو دارن، المینیتور هم که اصل ژاپنه من دیدن تو آمپرهاش آب میره.

saman697
27-09-1391, 04:19 قبل از ظهر
کیا جان داداشی
اونو چجوری آببندیش کنم؟

داداش واسه من و واسه یکی از بچه ها هم همینطوری بود وهست همشون این مشکلو دارند :3:

REZA1001R
27-09-1391, 05:59 قبل از ظهر
برای من هم همین مشکل رو داره . کلا ایراد جنرال هست برای سری 200cc .

شایسته فر
27-09-1391, 06:04 قبل از ظهر
البته موتور من 220 هست و این یعنی هنوز مشکلو برطرف نکردن!!

صفا
28-10-1391, 08:11 بعد از ظهر
دیگه کسی به سایت سر نمیزنه؟

شایسته فر
28-10-1391, 09:31 بعد از ظهر
دیگه کسی به سایت سر نمیزنه؟
چر اداداش صفا
سر میزنیم ولی از اونجایی که دوستان خیلی فعال هستن و همکاری می کنن ؛ مشخص نمی کنه!!

شایسته فر
29-10-1391, 03:07 بعد از ظهر
آقا وقتی موتور برای مدت طولانی خاموشه مثلا 4-5 ساعت با تک استارت (فقط کافیه تا شاسی لمس بشه!!) موتور روشن میشه ولی وقتی یکم باهاش کار می کنم و موتور گرم میشه و برای مدت کوتاه مثلا 30 دقیقه تا 1 ساعت خاموش باشه موتور سخت روشن میشه و حتما باید ساسات رو بکشم!!!
خودم فکر می کنم از روغن موتوره؛ چون بردمش برای سرویس اولیه پش مراید؛ توش روغن موتوری ریخت که تو هیو میریخت!!! از اون به بعد اینطوری شد!!!
اگه به خاطر سرما باشه وقتی موتور خیلی وقت خاموش باشه که باید قاعدتا سخت تر روشن بشه تا وقتی که موتور گرمه!!

جانسون
30-10-1391, 12:35 قبل از ظهر
مگه چه روغنی ریخت توش؟؟

شایسته فر
30-10-1391, 01:00 قبل از ظهر
مگه چه روغنی ریخت توش؟؟
والا دقیق نمی دونم ولی هیو یکی از رفقا رو برده بودم هم از این روغنا ریخت توش!!

جانسون
30-10-1391, 01:30 قبل از ظهر
شایسته یعنی ندیدی چه ریخت تو حلقه موتورت ؟؟؟ مارکش قوتیش این که نشد روغن هیو ریخت توش

شایسته فر
30-10-1391, 09:50 قبل از ظهر
دادا مارکشو ندیدم
قوطیشم پلاستیکی بود ؛ رنگ بنفشو شبیه به قوطیه کاسترول فقط نسخه کوچیکش!!

hosein_dig
30-10-1391, 05:57 بعد از ظهر
رو انجین اینا سوپر پیشتاز خوب جواب میده عوضش کن

شایسته فر
01-11-1391, 09:01 بعد از ظهر
آقا خورشیدی فابریک 220 چند تاییه؟

saman697
03-11-1391, 08:13 بعد از ظهر
سلام دوستان گلم شرمنده من مدتی بدلیل هم کار زیاد و هم فصل امتحانات مدتی نبودم از الان هستم در خدمتتون
همگی حالشون خوب هست..
:afro:

- - - Updated - - -

بچه ها من یگی دیگه می خوام بگیرم قیمت کی داره من دیروز یکی دیدم مشکی 1000 تاکار کرده می داد 5 تومن بالا نی گفته بنظرتون

---------- Post added at ۰۸:۱۳ بعد از ظهر ---------- Previous post was at ۰۷:۳۹ بعد از ظهر ----------

ببین بستگی داره اون مدت طولانی که موتور خاموشه موتور کجا باشه واسه منم حدودا همیه تو اون مدت طولانی اگه تو پارکینگ باشه مشکلی نیست ولی تو زمان کم موتور که بیرونه سوز میخوره و اگه روغن بالا 40 یا 50 باشه بر اثر سوز سرما روغن یخ میزنخ دیر گرم میشه این مدل روغن برا جا گرم سیر هست
بهتر این کار اینه که یه روغن 20-50 که هم 20 هست و هم 50 کاسترول بریزی بهتر هست که این مدل رو برای اب هوا اروپا که سرده طراحی شده و ببین که فیوزت کاملاً سالم هست اگه نیست عوض کنی ضرر نداره
ببین موتور 220 مقدار روغن لازمش 1 لیتر و 200 سی سی هستش

شایسته فر
03-11-1391, 10:28 بعد از ظهر
مقدارش درسته دادا
دادا فکر کنم اشتباه متوجه شدی
مدت طولانی خاموش باشه راحت روشن میشه ولی اگه نثلا 1 ساعت خاموش باشه بد استارت می خوره
روغن مگوین چطوره؟
ضمنا ما خونمون پارکینگ نداره!!!!حیاط داره
همیشه هم موتور تو حیاطه و زیر روکش موتور!!

shadow70
06-11-1391, 11:44 بعد از ظهر
سلام خدمت همگی
آقا شایسته فر اون روغن که ریخته بود رو انجینو پاک کردم ولی بازم چند وقت بعده آچارکشی روغن زده بیرون ازش.چه کنم به نظرتون؟

شایسته فر
06-11-1391, 11:53 بعد از ظهر
همونی که رفتیم با هم پیش مرادی؟

shadow70
07-11-1391, 11:42 قبل از ظهر
آره همون. از سمته چپه انجین از قسمت بالایی روغن زده بیرون

شایسته فر
07-11-1391, 12:09 بعد از ظهر
ای بابا
نمی دونم والا چی کارش باید کرد!!!!
شرمده شما هم شدیم
امرزو احتمالا یه سری بهش بزنم ؛ می گم بهش

shadow70
07-11-1391, 03:10 بعد از ظهر
این حرفا چیه دشمنت شرمنده موتور که آچارکشی لازم داشت ولی روغنه نمیدونم چیه.

شایسته فر
07-11-1391, 03:13 بعد از ظهر
چی کارش کرد اون موقع؟
تا چند وقت درست بود؟

shadow70
07-11-1391, 03:18 بعد از ظهر
اون موقع ردیفش کرد منم روغنو پاک کردم ولی چند روز پیش نگاه کردم دیدم باز روغنیه

شایسته فر
07-11-1391, 03:21 بعد از ظهر
:297::297:
بازم ایشالا امروز می رم پیشش
رفتم می پرسم چی کار کرده و بهش می گم چه گ... کاریه که کرده؛ اینجوری مشتری نگه نمی دارن!!:23:

shadow70
07-11-1391, 03:29 بعد از ظهر
دسته شما درد نکنه بازم ما باعثه زحمت شدیم شرمنده

شایسته فر
09-11-1391, 12:18 قبل از ظهر
دسته شما درد نکنه بازم ما باعثه زحمت شدیم شرمنده
دادا من پرسیدم ازش
گفت بشورتش
تمیز تمیز باشه
پاشه بیاد ببینم چشه
یه حدسایی زد که برات پ خ می کنم

- - - Updated - - -

mokhlese hamegi babate safar keya amadan
سفر به کجا؟
کی؟

- - - Updated - - -

داداش مری!!!!!!!
صندوق پیاماتو خالی کن دیگه!!!:khak:

shadow70
09-11-1391, 12:19 قبل از ظهر
دادا من پرسیدم ازش
گفت بشورتش
تمیز تمیز باشه
پاشه بیاد ببینم چشه
یه حدسایی زد که برات پ خ می کنم

دسته شما درد نکنه آقا شایسته فر. پس ردیفش میکنم میرم پیشش

صفا
09-11-1391, 10:58 بعد از ظهر
خورشیدی 220 فابریک 36 تاییه ولی اگه گیر بیاد من که هر جا رفتم 38 تایی 200 رو دارن.

شایسته فر
09-11-1391, 11:09 بعد از ظهر
خورشیدی 220 فابریک 36 تاییه ولی اگه گیر بیاد من که هر جا رفتم 38 تایی 200 رو دارن.
من با موتورم تو حالت نرمال و در نرم ترین حالت ؛ دنده 5 70 --80 تا میرم
بیشتر از اون صدای موتور یکم می تغییره و تا الان هم فقط و فقط یکبار 110 تاا باهاش رفتم که اونم هم یهکوچولو شیب داشت جاده و هم صدای موتور خیلی زیاد شده بود
این طبیعیه؟
فکر می کنم خورشیدیش خیکی بزرگه!!!چون تو دنده 5 مثلا سر همون 80-90 تا می خوای دنده بدی ولی دنده ای نیست!!!!یعنی هنوز موتور قدرتش خوبه
شما خورشیدیرو چندتا ای انداختی داداش صفا؟

صفا
10-11-1391, 11:03 بعد از ظهر
من پارسال یه خورشیدی 31 تایی ساختم براش 145 تا هم باهاش رفتم اولی جنس فولادش خوب نبود ساییده شد دوباره مال خودشو گذاشتم تا سر فرصت یه جنس خوب پیدا کنم دوباره بسازم. با خورشیدی الانش اگه موتورت 200 باشه 38 تاییه واقعا تو سرعت کم میاره موتور قدرت داره ولی دور موتور بیشترر از این بالا نمیره حداکثر هم تکفی 115 تا 120 با ناله و فریاد میره ولی با خورشیدی کوچکتر 120 تا رو نرم میره دقیقا مثل این میمونه 6 دنده باشه، فقط تو سربالایی های اتوبانی دنده 5 دیگه راه نمیره حتما باید با 4 بری ولی برای کفی عالیه

شایسته فر
10-11-1391, 11:06 بعد از ظهر
دادا موتورم 220 هست
ولی واقعا من به شخصه بیشتر از 110 نرفتم که اونم می گم صداش خیلی عوض شد
کیلومتر شما هم نسبت به ماشین 10 تا کمتر نشون میده؟؟
من چندین بار کنار ماشین های مختلف رفتم و کیلومترشونو نگاه کردم
کیلومتر شمارم 10 تاکمتر نشون میده
مثلا تو تونل توحید که همه 60 تا میرن من 50 تا باید برم1!!!یا 60 تا برم خیلی سریع تر از بغل ماشینا رد میشم؛ چند بارم نگاه کردم نسبت به کیلومتر من 10 تا بیشتر نشون میداد کیلومترشون!!

saman697
12-11-1391, 02:36 قبل از ظهر
دادا من پرسیدم ازش

- - - Updated - - -

سفر به کجا؟
کی؟

- - - Updated - - -

داداش مری!!!!!!!
صندوق پیاماتو خالی کن دیگه!!!:khak:

اقا یه سفر اردیبهشت ماه نیشابور و یکی احتمالا شهریور به ترکیه

- - - Updated - - -

من با موتورم تو حالت نرمال و در نرم ترین حالت ؛ دنده 5 70 --80 تا میرم
بیشتر از اون صدای موتور یکم می تغییره و تا الان هم فقط و فقط یکبار 110 تاا باهاش رفتم که اونم هم یهکوچولو شیب داشت جاده و هم صدای موتور خیلی زیاد شده بود
این طبیعیه؟
فکر می کنم خورشیدیش خیکی بزرگه!!!چون تو دنده 5 مثلا سر همون 80-90 تا می خوای دنده بدی ولی دنده ای نیست!!!!یعنی هنوز موتور قدرتش خوبه
شما خورشیدیرو چندتا ای انداختی داداش صفا؟

آقا خیلی کم میره پس من با دنده 4 80 90 تا میرم وقتی میزنم تو دنده 5 موتور انگار دریچه زدی

- - - Updated - - -

دادا موتورم 220 هست
ولی واقعا من به شخصه بیشتر از 110 نرفتم که اونم می گم صداش خیلی عوض شد
کیلومتر شما هم نسبت به ماشین 10 تا کمتر نشون میده؟؟
من چندین بار کنار ماشین های مختلف رفتم و کیلومترشونو نگاه کردم
کیلومتر شمارم 10 تاکمتر نشون میده
مثلا تو تونل توحید که همه 60 تا میرن من 50 تا باید برم1!!!یا 60 تا برم خیلی سریع تر از بغل ماشینا رد میشم؛ چند بارم نگاه کردم نسبت به کیلومتر من 10 تا بیشتر نشون میداد کیلومترشون!!

یک بار با چی پی اس موبایل سرعتتو تست بکن
ولی من هیج تغییراتی ندادم راحت میره 110 120

- - - Updated - - -

دوستان عزیز ما برای جمعه برنامه بیرون از شهر داریم بسمت لواسانات اگر دوست دارین همراهی کنید حتما اعلام کنید که باهاتون هماهنگ کنم موبایلمو که دارید ایمیلم رو میزازم هر وقت ایمیل بزنید متوجه میشم تا پنجشنبه شب حتما هماهنگ باشید مرسی اگه دوست دارید

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

:icon_pf _97_::icon_pf _97_::icon_pf _97_::icon_pf _97_::icon_pf _97_:

شایسته فر
12-11-1391, 09:19 قبل از ظهر
دادا منم با دنده 4 می تونم 80 تا برم یعنی رفتم ولی خب یه جوریه!!!
شایدم طبیعی باشه این صدا ولی نرم و راحت به این سرعتا نمیرسه!!!

roland
12-11-1391, 02:01 بعد از ظهر
سلام به همگی دوستان یه مدت منم نبودم دوباره اومدم خدمت شما هستیم.
سایت هم یه مدت قطع شده بود

هنوز هم کسی لنت فابرکش رو پیدا کرد من میخوام

فکر کنم موتور سامان عزیز روغن میرخت
یکی از دوستان تو یه سایت دیگه همین مشکل رو داشت یادم نیست چه شکلی حل کرد مشکلی ولی تا جایی که یادمه موتورش از سمت چپ ( بالای شمع ) روغن میزد و به این نتیجه رسیده بود که 1-2 کیلومتر آخر رو پر گاز نره دیگه روغن نمیریزه

میگفت هر موقع پر گاز میرفتم پارک میکردم روغن میریخت ولی 2کیلومتر آخر که با سرعت 30-40 تا طی میکرد دیگه خبری از روغن نبود

اگه شد ازش میپرسم دقیقا مشکل رو چطوری حل کرد.

شما هم همگی تهران تشریف دارین دارین زندگی میکنین با همدیگه میرین عشق و حال ولی....

البته یه یکی دو هفته دیگه قراره با دوستان برم بیرون فعلا که برنامه جمعه ما کنسل شد بارونه!

عکس هم بزارین از سفرتون.

موفقباشید منم عکس میزارم ولی فرقش اینه که من دارم با آونجر میرم دوستم cbr 150 طرح قدیم یه 2 نفر دیگه هم قراره بیان که ببینیم چه خبره

موفق باشید.

یاکس فابریک هم واسه آونجر هست گفتین؟

شایسته فر
12-11-1391, 10:25 بعد از ظهر
دوستان کسی طلق فابریکی برا فروش داشت ؛ خریدارم ها!!!

roland
13-11-1391, 09:16 قبل از ظهر
طلقش زیاد جالب نیست چون باد رو مستقیم سر صورت شما پرت میکنه.

مگر اینکه قد شما کوتاه باشه که باد اذیت نکنه.

من طلق رو پیشنهاد نمیدم.

شایسته فر
13-11-1391, 11:11 قبل از ظهر
با طلق اونم اگه دودیش کنی خیلی رخش فرق می کنه
خیلی زیبا تره!!
خب اگه کلاه داشته باشی که چیزی نمیشه!!!میشه؟

saman697
13-11-1391, 12:59 بعد از ظهر
منم می خواستم نو شو بگیرم هم قیمتش یی بالا بود همم دیدیم بدون طلق رخ بهتری داره

شایسته فر
13-11-1391, 01:18 بعد از ظهر
منم می خواستم نو شو بگیرم هم قیمتش یی بالا بود همم دیدیم بدون طلق رخ بهتری داره
دادا قیافه یه چیز شخصیه!!!!یعنی ممکنه من خوشم بیاد و شما خوشت نیاد:3:

roland
13-11-1391, 06:46 بعد از ظهر
متوجه منظورم فکر کنم نشدی باد رو مستقیم میزنه سمت سر!!!!!!!!!!!!!!!!!

فشار باد تو 40-50 تا تعادل رو بهم میزد

شایسته فر
13-11-1391, 07:09 بعد از ظهر
الان شما طلقو بازش کردی گزاشتی کنار؟

roland
13-11-1391, 07:53 بعد از ظهر
بله تا یه تبدیل واسش درست کنم چند سانتی بکشمش بالاتر.

saman697
14-11-1391, 03:36 بعد از ظهر
دادا قیافه یه چیز شخصیه!!!!یعنی ممکنه من خوشم بیاد و شما خوشت نیاد:3:
دقیقا

shadow70
14-11-1391, 11:44 بعد از ظهر
امروز از گمرک داشتم رد میشدم گفتم یه قیمتم بگیرم ببینم اونجر چنده یارو گفت موتورتو نگه دار دیگه امسال آخرین ساله تولیدشه دیگه تولید نمیشه .
درسته واقعا؟

شایسته فر
14-11-1391, 11:49 بعد از ظهر
یعنی میشه قضیه مودناس؟

کاوه
14-11-1391, 11:52 بعد از ظهر
ممد حسین از موتورت عکس گذاشتی ؟؟؟؟

shadow70
14-11-1391, 11:59 بعد از ظهر
اینجوری میگفت راست یا دروغشو نمیدونم والا

شایسته فر
15-11-1391, 12:02 قبل از ظهر
نه داداشی
میزارم چشم!!

شایسته فر
15-11-1391, 03:00 قبل از ظهر

27832

roland
15-11-1391, 08:09 قبل از ظهر
یه تبلیعات هم کردیا
:4chsmu1:
امکانش هست از سیستم ترمز اون سمتش یه عکس بزاری؟

ممنون

شایسته فر
15-11-1391, 11:48 قبل از ظهر
در اولین فرصت چشم

F.Shahgol
15-11-1391, 11:57 قبل از ظهر
شایسته فر جان یه باد گیر ببند جلوش خیلی خوشگل میشه

شایسته فر
15-11-1391, 11:59 قبل از ظهر
دنبال طلق فابرکم
نوش خیلی گرون میدن؛ یعنی عملا به شعور خودم توهین می کنم اگه نو بخرم؛ دست دوم هم سراغ داشتی خبر بده!!!!
هرکی سراغ داره می خوام!!

roland
15-11-1391, 03:55 بعد از ظهر
مگه نوش چنده؟

شایسته فر
15-11-1391, 05:01 بعد از ظهر
مگه نوش چنده؟
قیمت نوشو نگم بهتره!!!!!!
قیمتی که اصلا با عقل جور در نمیاد!!!
نوشو نمایندگی میده 200!!!!!!!!!!هزار اوشلوق

roland
15-11-1391, 06:57 بعد از ظهر
یعنی اصلا فکرشم نمیکردم 200!!!!!!!

آخه مگه کسی پیدا میشه بخره این طلق رو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شایسته فر
15-11-1391, 10:01 بعد از ظهر
تو کل گمرک یه جا داره
اونم این قیمتو میده
یه تیکه پلاستیکو که به چ س بنده و به ... پیوند!!!!! این قیمت میده؛ فکر نکنم کسی خر مخشو گازگرفته باشه و این همه پول بالای یه تیکه پلاستیک بده!!!!!
اونی که انقدر پول داره و می توه 200.000 تومن پول یه تیکه پلاستیکو بده؛ به نظرم اونجر نمی خره؛ میره آکویلیا میگیره حالشو میبره!!!!

hosein_dig
15-11-1391, 11:03 بعد از ظهر
بیخیال مال دایلیم 60تومنه مگه جنگه

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2

شایسته فر
15-11-1391, 11:05 بعد از ظهر
بیخیال مال دایلیم 60تومنه مگه جنگه

Sent from my XPERIA P using Tapatalk 2
دادا من که گفتم وحشتناکه!!!!:mad_majidonline:

roland
17-11-1391, 01:37 بعد از ظهر
بچه ها آونجر فیلتر روغن داره؟
جاش کجاست؟
مال من 200 سی سی هستش.

اگه داره کی به کی عوضش باید بکنم؟

roland
18-11-1391, 03:17 بعد از ظهر
گویا کسی راجع بهش اطلاع نداره! یا شاید اساتید این 1-2 روز به اینجا سر نزدن

یکی از دوستام گفت فقط تو 220 فیلتر داره که میشه تعویض کرد

تو مدل 200 سی سی قابل تعویض نیست!

saman697
18-11-1391, 06:30 بعد از ظهر
امروز از گمرک داشتم رد میشدم گفتم یه قیمتم بگیرم ببینم اونجر چنده یارو گفت موتورتو نگه دار دیگه امسال آخرین ساله تولیدشه دیگه تولید نمیشه .
درسته واقعا؟
من رفتم واسه یکی از بچه ها بگیرم گفت 5700 برق از سه فازم پریدش
میگفت واسه خودتو 5200 میخرم!!!!:98::98:

shadow70
18-11-1391, 10:33 بعد از ظهر
من رفتم واسه یکی از بچه ها بگیرم گفت 5700 برق از سه فازم پریدش
میگفت واسه خودتو 5200 میخرم!!!!
مدلش چیه واسه شما ؟ 220 یا 200؟

شایسته فر
20-11-1391, 11:46 قبل از ظهر
220 هست جناب
آقا سامان مغازه موتورتو 5.200 ور میداشت؟
آدرسشو میدی؟
کارکردت چقدره؟

roland
25-11-1391, 07:46 قبل از ظهر
رسما داره این تایپیک ، تو خاک شنا میکنه!

شایسته فر
25-11-1391, 08:54 قبل از ظهر
رسما داره این تایپیک ، تو خاک شنا میکنه!
خب الان خود شما بعد از چندین هفته سر زدی؛ مشخصه که تاپیک کمپلت میره زیر خاک!!

roland
25-11-1391, 03:16 بعد از ظهر
من سوال راجع به فیلتر روغن پرسیدم هیچ کس ج نداد که اصلا میدونه یانه!!!

چندین هفته؟!!؟

شایسته فر
25-11-1391, 09:45 بعد از ظهر
قطعا فیلتر داره
در مورد جاش.......؟؟

roland
25-11-1391, 09:50 بعد از ظهر
گفتم یکی از دوستان گفت 220 قابل تعویض فیلترش 200 نیست کسی از دوستان هست تایید کنه این حرف رو!

کاوه
25-11-1391, 09:59 بعد از ظهر
مگه میشه فیلتر روغن نداشته باشه؟؟؟
البته نمیدونمااا شایدم نداشته باشه:4chsmu1:

Afshin007
26-11-1391, 03:23 قبل از ظهر
دوستان اونجر سوار 2تا سوال دارم که امیدوارم تکراری نباشه یکی اینکه مدل220 این موتورا چند تا سرعت میره؟دیگه اینکه ایا تو سرعت بالا این موتورا پایداری دارن؟///

شایسته فر
26-11-1391, 09:54 قبل از ظهر
منظور از پایداری عدم لرزش هست؟
اگه بله بدون لرزش موتور تا 110-15 میره
بالاترم من نرفتم؛ تازه این سرعت یه بار بیشتر باهاش نرفتم
این موتور برای سرعت و شتاب نیست
البته شتابش از تاپ اسپیدش بیشتره ولی کلا موتوریه برای راحتی و مسافت های طولانی نه برای کل کل و گاز و ....ز دادن!!
فوق العاده نرم و سواری راحتی داره
خوراکه اینه بندازی تو جاده بری مسافرت!!

saman697
26-11-1391, 01:10 بعد از ظهر
مدلش چیه واسه شما ؟ 220 یا 200؟
واسه من 220

- - - Updated - - -

220 هست جناب
آدرسشو میدی؟
کارکردت چقدره؟
واسه 7 تا کار کردشه من نمیخواستم بفروشم فقط می خواستم یه قیمتی دستم باشه که اگه میشه یکی دیگه بگیرم

- - - Updated - - -

220 هست جناب
آدرسشو میدی؟
کارکردت چقدره؟
واسه 7 تا کار کردشه من نمیخواستم بفروشم فقط می خواستم یه قیمتی دستم باشه که اگه میشه یکی دیگه بگیرم

- - - Updated - - -

منظور از پایداری عدم لرزش هست؟
اگه بله بدون لرزش موتور تا 110-15 میره
بالاترم من نرفتم؛ تازه این سرعت یه بار بیشتر باهاش نرفتم
این موتور برای سرعت و شتاب نیست
البته شتابش از تاپ اسپیدش بیشتره ولی کلا موتوریه برای راحتی و مسافت های طولانی نه برای کل کل و گاز و ....ز دادن!!
فوق العاده نرم و سواری راحتی داره
خوراکه اینه بندازی تو جاده بری مسافرت!!

حاجی تو هی انقدر تعریف میکنی من هوس یه مسافرت میکنم
اقا ما تمام آخر هفته گروهی با موتور بیرون جدیداً پاتوقمون شده سمت کن سلقون دوستان اگه دوست داشتن بیان ما در خدمتیم:297::297:

شایسته فر
26-11-1391, 07:45 بعد از ظهر
سوته دلان هم میری؟
آخرای سال باهات هماهنگ میشم بزنیم بیرون بریم ددر!!!

شایسته فر
27-11-1391, 07:06 قبل از ظهر
داداش meryjoon67 ([Only registered and activated users can see links])
رفتی پیش مردای یا هنو نرفتی؟
چی شد بالاخره؟
خواستی تو پ خ بجواب

farshad 54
27-11-1391, 11:18 قبل از ظهر
دوستان اونجر سوار 2تا سوال دارم که امیدوارم تکراری نباشه یکی اینکه مدل220 این موتورا چند تا سرعت میره؟دیگه اینکه ایا تو سرعت بالا این موتورا پایداری دارن؟///

من قبلا یه 200 داشتم تا 120 تا رو میرفت خیلی پایدار و تو دست بود تو این سرعت ، پشت 220 هم نشستم جرش بدی 130 تا رو پر میکنه ولی خیلی راحتی رو موتور کلا آونجر خوراک جاده و مسافرته و

وقتی دور میگیره مثل اتوبوس دیگه نمیشه جلوشو گرفت کلا آونجر تو سرعتای بالا پایداری خوبی داره

roland
27-11-1391, 01:41 بعد از ظهر
منم 200 دارم

ولی یه طورایی کیلومترش از 100 قفل میشه در حالی که با جی پی اس و ماشین میبینم سرعت داره زیاد میشه یعنی سرعت اضافه میشه ولی کیلومتر تکان نمیخوره! واسه شما پیش نیومده؟

بیشترین نقطه ضعفش تو ترمز عقبشه بقیه جیزاش در کل خوبه

شایسته فر
27-11-1391, 05:38 بعد از ظهر
آقا منم قبلا گفتم که کیلومتراشون درست نیست و کمتر نشون میده!!!!!
مال ما هم سر پایینی شیخ فضل الله 115 اومدم ولی سرعتم چیز دیگه ای بود!!!
ضمنا قبلا هم گفتم تو تونل همه 60 تا میرن ؛ من باید 50 برم تا با اونا هماهنگ شم چندین بارم کنار ماشینا رفتم دقیقا کیلومتر موتورم 10 تا کمتر از ماشینا نشون میداد!!!

roland
29-11-1391, 02:38 بعد از ظهر
آقای شایسته فر قرار بود اگه میشه یه عکس از سمت سیستم پدال ترمزت بزاری

هر موقع شد یه عکس بزاری ممنون میشم

شایسته فر
29-11-1391, 03:07 بعد از ظهر
دادا علا نمی تونم حتی نفس بکشم
وقت کردم چشم
فعلا از 7 صبح تا 8-9 شب شرکتم!!!

roland
29-11-1391, 03:37 بعد از ظهر
موفق باشی هیچ عجله ای نیست ممنون

saman697
30-11-1391, 07:29 بعد از ظهر
سوته دلان هم میری؟
آخرای سال باهات هماهنگ میشم بزنیم بیرون بریم ددر!!!
حتما داداش منتظرم و پایت[Only registered and activated users can see links](113).gif

- - - Updated - - -

آقا یه کمک به ما میکونید ما قفل فرمون موتور تو خودش شکست و با هزار تا دردسر بازش کردم ولی حالا قفلشو موندم چی کار کنم
قفلش شمارع داره مثل همونو شرکت میتونه بهم بده؟؟؟؟؟

شایسته فر
02-12-1391, 01:42 قبل از ظهر
آقا من از این فرمونا از کجا گیر بیارم؟2883828839
شخصی که کنار موتوره میلاد توربو هست!!!

roland
02-12-1391, 01:24 بعد از ظهر
یکی از دوستان خیلی گشت ولی پیدا نکرد البته یه سال پیش!

فکر نکنم فرمانش مناسب شهر باشه.

شایسته فر
02-12-1391, 03:35 بعد از ظهر
فرمونش فوق العاده هست
خیلی تو راحتی و درست نشستن تاثیر داره
یه بار داری میری به جای فرمون آینه هاتو بگیر ؛ خود به خود صاف میشینی

roland
02-12-1391, 07:45 بعد از ظهر
بله دقیقا حق با شماست فرمانش باعث میشه که کاملا صاف و صحیح رو موتور بشینی و خیلی تو مسافت طولانی راحته ولی یه حس میگه که اصلا تو شهر جز عذاب چیزی نیست!

شایسته فر
02-12-1391, 08:07 بعد از ظهر
آقا این عذابارو!!!!!!از کجا بگیریم؟
کجا بگردم دنبالش؟

saman697
03-12-1391, 03:01 قبل از ظهر
آقا این عذابارو!!!!!!از کجا بگیریم؟
کجا بگردم دنبالش؟
اقا من یه جا پیدا کردم هم فرمون این طوری میکنه و هم اگزوز مثل اگزوز هارلی:crazy:
ولی قیمتاش یکم تند بود خودم یه چاپر بازم بهتر در میاد :wow:

شایسته فر
03-12-1391, 04:07 قبل از ظهر
فرمون چند بدون اگزوز!!!
خدای اگزوز داداش علی جانسون هست
نیازی به این خرده پاها نیست!!:afro:

roland
03-12-1391, 07:55 قبل از ظهر
saman697 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز اگزوز مثل هارلی یعنی از نظر صدا ؟

قیمتش با هم چند گفته که میگی؟

ممنون

شایسته فر
03-12-1391, 01:22 بعد از ظهر
دادا اگه آدرس یا شماره تلفنی هم ازش داری ممنون میشم محبت کنی و اینجا یا پیام خصوصی بزاریش

saman697
04-12-1391, 07:06 بعد از ظهر
اگزوز 200 فرمون گفت 300 -400 تو گمرک روبرو فروشگاه احسان لود کارتش تو شرکته فردا براتون میزارم
:clap:
ولی اگزوز گفت مثل هارلی که تپ تپ میکنه اون تیپی و همراه با اب کاری اینجور کارها

فکر کنم یکم قیکت بالا گفته
و اینکه بنظرم اگه به موتور چاپر بسازم بهتر باشه
فکر کنم با 3 تومن تموم کنم

شایسته فر
04-12-1391, 07:12 بعد از ظهر
ممنون از لطفت
فرمون 300-400 خیلی زیاده!!!!
اصلا می دونی چیه؟
مدل نشستن با همین فرمون خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــی بهتره!!!:4chsmu1:

roland
04-12-1391, 08:33 بعد از ظهر
شایسته فر: مدل نشستن با همین فرمون خیلــــــــــــــــــــــ ـــــــــــی بهتره!!!:4chsmu1:

کاملا موافقم باهات

شایسته فر
04-12-1391, 10:41 بعد از ظهر
مشکل مالی همه چیو رو برات حل میکنه!!!!!!
سر(ser) محمد حسین!!!!!

saman697
04-12-1391, 11:42 بعد از ظهر
منم قبول دارم خیلی بالاس
یارو میگفت باید یه سری یزات هم تغییر کنه

شایسته فر
04-12-1391, 11:48 بعد از ظهر
چه چیزایی باید تغییر کنه
به شیلنگه که باید بلند تر بشه(برا ترمز جلو)
یکم سیم و ....کلا همه چی باید یکم بلند تر بشن!!
سیم کلاچ و سیم گاز هم باید عوض شه
اینا میشه 400!!!!!

شایسته فر
07-12-1391, 08:34 قبل از ظهر
آقا من دنده موتورم احت خلاص نمیشه
یعنی وقتی وایسادم حتما باید موتور خاموش کنم بعد خلاص کنم یا موقع حرکت و وقتی که موتور کاملا واینساده خلاص کنم
مشکل از کلاچه درسته؟

Felez_zangzade
07-12-1391, 11:35 قبل از ظهر
پالس هم همین مشکل رو داره، کلیه.

200ns هم هندی ها می گند همین مشکلو داره.

roland
07-12-1391, 01:07 بعد از ظهر
والا واسه من که این مشکل رو نداره خیلی راحت خلاص میشه

چه تو حرکت چی درجا.

هم از 2 خلاص میشه
هم از 1.

مشکل شما هم شاید تنظیم سیم کلاچ باشه
نمیدونم والا چی بگم

mahmood bahman
07-12-1391, 04:38 بعد از ظهر
دوستای گل یه راهنمایی فوری میخوام
اونجر 200 از چه سالی شروع به تولید تو ایران شده؟
یه دونه هست مدل 87 که طرف میگه یه ماه پیش راه افتاده و تا حالا 1200 تا بیشتر نرفته.عین صفر میمونه.چند میرزه؟

shadow70
07-12-1391, 04:56 بعد از ظهر
واسه منم اینجوریه راحت خلاص نمیشه ولی تو حرکت خیلی راحت تر خلاص میشه

roland
07-12-1391, 08:11 بعد از ظهر
فکر کنم از سال 87 شروع به تولید در ایران کرده.
مطمئن نیستم ولی 80% یادمه سال 87 وارد ایران شد.

شایسته فر
07-12-1391, 08:18 بعد از ظهر
آقا من رفتم پیش مرادی
یکم بهتر شد و راحت تر از قبل خلاصص میشه ولی هنوز وقتی ایستادی خیلی سخت و یا بهتر بگم خلاص نمیشه
حتما باید یکم تکونش بدم و با کلاچ بازی کنم تا خلاص بشه
ایشونم می گفتن موتورهای پالس همین مشکلو دارن و طبیعی هست!!!!

roland
08-12-1391, 08:35 قبل از ظهر
فعلا که مال راحت خلاص میشه و مشکلی نداره

اتفاقا اونجر به دنده های نرم و روان یه طورایی معروف حالا شما میگین اصلا خلاص نمیشه نمیدونم چطوره.

شانس آوردم مثل اینکه

شایسته فر
08-12-1391, 11:24 قبل از ظهر
دنده هاش نرمه ولی خلاصیش سخته!!!

roland
08-12-1391, 02:16 بعد از ظهر
بالاخر سخته یا اصلا خلاص نمیشه!

شایسته فر
08-12-1391, 03:11 بعد از ظهر
وقتی وایسادی و هیچ حرکتی نداری خلاص نمیشه!!!!!!!
حتی با سرعت 5 تا هم در حرکت باشی و یا به اندازه 30 سانتم تکونش بدی خلاص میشه!!!

roland
08-12-1391, 03:41 بعد از ظهر
کلاچتون تنظیمه؟

shadow70
08-12-1391, 04:16 بعد از ظهر
آقایون کسی میدونه لنت فابریک از کجا بگیرم رفتم گمرک میگفتن همون لنت پالس بهش میخوره چند نفرم گفتن برو نمایندگی. پیشه تعمیر کارم رفتم (آقای مرادی) گفتش که لنت مودناس بگیری بهتره.کسی میدونه از کجا بگیرمو قیمته حدودیش چنده؟

شایسته فر
08-12-1391, 05:10 بعد از ظهر
بردم پیش آقای مرادی کلاچو تنظیم کرد
گفت بیشتر بخوام سفت کنم صفحه رو خراب می کنه!!!!!

roland
08-12-1391, 06:12 بعد از ظهر
meryjoon67 ([Only registered and activated users can see links]) عزیز یادتون باشه منم گفتم لنت فابریک تو شهرستان نیست لنت های متفرقه هم بدرد نمیخوره من یکی خریدم اصلا جالب نبود شما که تهران هستید بگردید شاید پیدا بشه!

شایسته فر ([Only registered and activated users can see links]) جان یعنی با اینکه کلاچ تنظیم بازم خلاص نمیشه؟

همگی خسته نباشید اگه کسی ایده ای تو ذهنش هست واسه دیسکی کردن ترمز عقب بگه استفاده کنیم از شر این لنت هم خلاص شیم

shadow70
08-12-1391, 08:52 بعد از ظهر
عزیز یادتون باشه منم گفتم لنت فابریک تو شهرستان نیست لنت های متفرقه هم بدرد نمیخوره من یکی خریدم اصلا جالب نبود شما که تهران هستید بگردید شاید پیدا بشه!
مرسی از راهنماییتون آره حتما میگردم احتمالا برم نمایندگی

همگی خسته نباشید اگه کسی ایده ای تو ذهنش هست واسه دیسکی کردن ترمز عقب بگه استفاده کنیم از شر این لنت هم خلاص شیم آره واقعا ترمز عقب خیلی اذیت میکنه کاش بشه یه کاریش کرد

saman697
10-12-1391, 02:53 بعد از ظهر
والا واسه من که این مشکل رو نداره خیلی راحت خلاص میشه

چه تو حرکت چی درجا.

هم از 2 خلاص میشه
هم از 1.

مشکل شما هم شاید تنظیم سیم کلاچ باشه
نمیدونم والا چی بگم
واسه منم دقیقا همین طوری هست هیچ مشکلی نداره

- - - Updated - - -

آقا بچه ها اینجا کسی کاتالیزور اگزوزشو برداشته؟:2gwb921:

شایسته فر
10-12-1391, 02:57 بعد از ظهر
داداش سامان می خوای بزنی تو کار حذف کاتالیزور و .....
منم می خوام ورش دارم البته به کمک استاد علی!!!!!!
علی جانسون خودمونو می گم!!

roland
10-12-1391, 09:43 بعد از ظهر
من شنیدم تو سر بالایی قدرت بالاتری داره ( حذف کاتالیزور )

حذفش کاری داری میگه؟

فکر کنم سنگ میزنی یه جوش هوا کاتالیزور حذف میشه ذیگه.