PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : !!! Jesse James Is a Dead Man

ARSH
14-09-1390, 04:16 بعد از ظهر
به نام خدا

سلام

[Only registered and activated users can see links]

فک کنم پارسال بود که پی ام سی برنامه های جسی جیمز رو پخش میکرد و منم پایه ثابتش بودم از روحیات جسی جیمز خوشم میومد کلا آدم لشی بود
تو کاره ماشین و موتور دست ساز بود
قایق رو ماشین میکرد
ماشینو موتور میکرد
موتورو قایق میکرد خلاصه از این جور کارهای دست ساز و هرزگاهی هم یه حالی به خودش میداد مثه این ویدئویی که براتون میزارم
تو این قسمتش جسی جیمز پیش یه کراس سوار رفته بود و میخواست تو یه مسابقه صحرایی شرکت کنه بدون تجربه قبل و تمرین و این صحبت ها
مربی کراس سواره یه تمرین آمادگی بدنی باهاش انجام داد که بدبخت کلا به فنا رفت مهره های کمرش داغون شد و زمین خورد
با همون وضع هم اومد و شرکت کرد تو مسابقه اما خب نمیتونست طاقت بیاره سن کمی هم نداره و نسبتا سن بالاس
تو این ویدئو میشه دید که آمادگی بدنی یه کراس یا تریل سوار باید در چه حدی باشه تا بتونه واقعا تو مسیر بمونه
3 پارت
تا آخره امروز هر سه پارتشو میزارم دارن آپ میشن فعلا پارت یک آمادست
یه تیزر هم ردیف کردم واسه آشنایی باهاش

دانــــلـــــود تــــیــــزر ([Only registered and activated users can see links])

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پـــــارت یـــــــک

دانـــــــلــــــــود از مـــدیـــــا فــــایـــــر ([Only registered and activated users can see links])

---------- Post added at 05:16 PM ---------- Previous post was at 04:59 PM ----------

پـــــارت دو

دانـــــــلــــــــود از مـــدیـــــا فــــایـــــر ([Only registered and activated users can see links])

ARSH
14-09-1390, 05:44 بعد از ظهر
پـــــارت ســــــه