PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی مکان های دارای کفی

صفحه ها : 1 [2] 3

yamaha yzf r6
15-02-1391, 06:58 بعد از ظهر
میدان صنعت(شهرک غرب) صبحها که میرم سر کار همیشه دوتا کفی تو میدون وایساده کفی هم نباشه موتورها رو جمع میکنن یه گوشه بی نا....ها.

فرشاد
25-02-1391, 10:39 بعد از ظهر
زیر پل میرداماد ساعت 6 ظهر
ورودی مدرس به همت غرب ساعت 2 ظهر
شریعتی چند وقته خیلی میرم میام ولی کفی نداره:297:

shahrammc
25-02-1391, 11:45 بعد از ظهر
سلام ... سهروردی جنوبی بالاتر از ملایری پور بعضی وقت ها هستن ... سر هویزه ... تقاطع حافظ گمرک ... پاسداران که میپیچین میاین سمت سید خندان یه کانکس بغل رودخونه هست که کفی نداره ولی میگیره ... 2 نفر با یوزی پریدن جلو موتور منو گرفتن بردن تو کانکس گفتن جناب سروان زد ایکس گرفتیم !!! منم اون موقع نه گواهینامه و نه کارت موتور داشتم هیچی همرام نبود ... هیچی دیدم دارن میخوابونن گریه زاری و بدبخت بیچارگی کردم یه چکم خوردم تا گذاشت رفتم ... باز دمش گرم
تهران نو به سمت پیروزی که میرین تو خیابون ام ان سر پیچ بعد رودخونه وایستادن همون یه تیکه ای که به خاطر بی ار تی باید دور زد از فرعی رفت !! یعنی تا میپیچی دیگه راه فرار نداری گرفتنت ...
تو خیابون ولیعصر که پره کفیه ... سر سمیه ... سر زرتشت ... سر طالقانی ولیعصر ... تو هفت تیر 1سالی هست خدارو شکر نیستن ... تو هفت تیر سر کوچه ها کمین میکردن اگه وای نمیستادین با باتون میزدن موتورو له میکردن

mosim2m
26-02-1391, 10:03 بعد از ظهر
تو فلکه سوم تهران پارس 3 تا کفی گذاشته بودن . اگه ماشینا نمیگفتن بهم رو کفی بودم امروز . ولی یه ساعت بعد دوستم گفت موتورشو گرفتن همونجا . چهار راه سید الشهدا هم دو تا گذاشته بودن . من که رفتم سوئیچ زاپاسمو بذارم تو جیبم ...

رضا افرود
27-02-1391, 10:38 قبل از ظهر
تقاطع کارگر جمهوری هر روز هم کفی میاد 2تا 2تا هم میاد

ali1100
27-02-1391, 12:40 بعد از ظهر
---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

البته یه چیزی بگم نظر شخصی ام هست . شاعر میگوید + > چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی . چرا باید مدارک کامل نباشه که یه گروهبان پیزوری بخواد شما رو اعمال قانون کنه بنده به شخصه چندین بار جلوی من رو گرفتن اما چون مدارکم کامل بوده نه تنها نتوانستند کاری کنند بلکه آن مامور با حالت شرمندگی مدارک را به شما پس داده :consoling2: و از شما معذرت خواهی میکند . البته منکر این نشویم که آن مامور وظیفه اش را انجام میدهد . چون شما خدای ناکرده خود را یک مالباخته حساب کنید که مال شما به سرقت رفته ( وسیله نقلیه شما ) آن موقع است که متوجه میشود چه کار درستی انجام میدهند ( منظورم گیر افتادن موتور های سرقتی است ) . در پایان اینکه کلاه ایمنی :16::29: هم بیشتر بخاطر جان مردم است نه بخاطر منافع آن سازمان یا ارگان >>.....:28:

فرشاد
29-02-1391, 10:08 بعد از ظهر
میدان تجریش بیشتر موقه ها هست 2تا
جردن زیر پل میرداماد ساعت 6 ظهر
کارگر تقاطع جمهوری 2تا ساعت 5 ظهر
بیشتر شنبه . چهارشنبه . پنجشنبه کفی دیدم

mohammad_hyper
31-02-1391, 10:24 بعد از ظهر
ميدان رسالت-پشت كارخونه برق (خيابون پيروزي) - ميدات صتعت- جلو در شهرك ازمايش - 17 شهريور ( تو فرعياش وا ميسن ) -

فرشاد
03-03-1391, 09:47 بعد از ظهر
ولیعصر ساعت 6:30 صبح به تر تیب سره زرتشت . سره تخت تاووس . سره عباس اباد . جلو پارک ساعی که کفی رو تو خیابان ابشار می ذارن
دوشتبه و چهار شنبه که بودن اون موقه صبح...روزای دیکه رد نشدم ندیدم همرو میگیرن حتی با کلاه...فقط مدارک:wall3:

Ramtin Ducati
03-03-1391, 10:11 بعد از ظهر
جاده ساوه بین چهاردانگه و اسلامشهر اخیرا یه ایست بازرسی گذاشتند
در همون منطقه به سمت تهران هم بعضی وقتا کفی میذارن(یه راه خاکی قبل کفی هست که اگه از اونجا برید کفی رو دور زدید!)

فرشاد
09-03-1391, 10:08 بعد از ظهر
چهار راه ولیعصر شنبه ها ساعت 6:30 صبح...ما که رد شدیم 4 تا موتور گرفته بودن

Kami
29-03-1391, 12:12 قبل از ظهر
اینم خیابان کمالی که به سمت میدان حر میره
دیده نمیشه وقتی از سمت میدان حر به سمت پل امام خمینی میرین
[Only registered and activated users can see links]

RED-LINE
29-03-1391, 12:25 قبل از ظهر
دم خونه ما :دی
نامردا انقدر برام جریمه نوشتن 160هزار خلافی دارم 140تومنش مال امام خمینی کمالیه.

AK400
29-03-1391, 01:06 قبل از ظهر
به به بچه محل هم که پیدا شد ....رد لاین عزیز خودی در اومد
اقا من یه سری موتورم رو اونجا گرفتن

سر کمالی امام خمینی (اسکندری)
میدان حق شناس ته نواب همیشه کفی داره
چهار راه استامبول
حافظ
لشگر
ازادی رودکی
ازادی کارون
باستان جمهوری
فعلا همینا یادمه

AMIR-250
29-03-1391, 01:32 قبل از ظهر
عاقا منم که بچه سلسبیلم.....
جدیدا میدون توحید من دیدم که کفی بود.....
و همین سر کمالی که از کله صبح دوتا میاد......
و یه چیز خعلی جالب تر:هفته پیش تو سلسبیل سر کوچه ما کفی وایساده بود

AK400
29-03-1391, 02:01 قبل از ظهر
کلا بچه های منطقه 10 موتور سوارن ..

کجای سلسبیل هفته پیش پایین سر کمیل بود ...

اقا نکنه من شما هارو میشناسم ؟ من باشگاه البرز تمرین میکنم :27:

M@hy@r
29-03-1391, 08:36 قبل از ظهر
الان که تابستونه بگیر بگیره چندجا رو میشناسم بگم شاید بدردتون بخوره ، از دست همشونم یا فرار کردم یا گرفتنم سوییچ زاپاس انداختم در رفتم

1- میدان توحید
2- میدان قزوین
3- میدان فردوسی هر روز هست سوییچ موتورایی که ایستادن بغل یا پشت چراغ رو برمیدارن
4- زیر پل چوبی هر روز هست سوییچ موتورایی که ایستادن بغل یا پشت چراغ رو برمیدارن
5- زیر پل آهنگ
6-میدون قیام
7-خیابان پیروزی بغل فروشگاه اتکا 2-3 تا کفی میذارن سرباز هم نمیذاره در بری تنها راه اینه با مشت بزنی تو صورتش
8-میدان رازی
9-خیابان پیروزی بغل آموزشگاه استاد
10-خیابان انقلاب جنب دانشگاه تهران یه خیابون که میره سمت پارک لاله دست راست دانشگاه اسمش یادم نیست
11-بغل پاساژ علاءالدین
12-نرسیده به میدان خراسان خیابان قیاسی سر پیچ تابستونا کفیه
13-میدان ولیعصر
14-میدان شوش گاهی اوقات
15-میدان امام حسن سوییچ موتورایی که ایستادن بغل یا پشت چراغ رو برمیدارن

AMIR-250
29-03-1391, 11:44 قبل از ظهر
کلا بچه های منطقه 10 موتور سوارن ..

کجای سلسبیل هفته پیش پایین سر کمیل بود ...

اقا نکنه من شما هارو میشناسم ؟ من باشگاه البرز تمرین میکنم :27:
بین امام و هاشمی....

Sination
29-03-1391, 02:01 بعد از ظهر
ساعت هاشون هم بگین:icon_pf _52_:

RED-LINE
29-03-1391, 02:04 بعد از ظهر
همه بچه محلا :دی..
جمهوری سر باستان هم چند باری مارو میخواستم خفت کنن که که پای ترکم رفت رو پلاک و جز فحش خار و بار چیزی نصیبشون نشد.

Kami
29-03-1391, 03:51 بعد از ظهر
پرچم بالاس
همه بچه های هاشمی - جمهوری ، پاستور
منطقه 11 و 10
---------
سر کمالی خیلی حساسه ، امروزم بودن حتی !
تقاطع جمهوری کارگر بعضی وقت ها
اوه راستی ورودی چمران شمال به حکیم همیشه هستن با پالس 180 مشکی و تریل ایستادن

Sination
29-03-1391, 03:53 بعد از ظهر
چه گونه در اتوبان موتور میگیرند ؟

AK400
29-03-1391, 04:23 بعد از ظهر
توی اتوبان هیچی الکی میان وسط خروجی یا ورودی ها ترافیک ایجاد میکنن
لای ماشین ها میان و میشینن ترکت ...یا سویچ .. مستقیم میری رو کفی

البته من که پاکم ...گواهینامه .بیمه .کارت موتور.... همه چی کامل

اقا همه بچه محل در اومدن ... چه جای باحالیه

M@hy@r
30-03-1391, 09:33 بعد از ظهر
توی اتوبان هیچی الکی میان وسط خروجی یا ورودی ها ترافیک ایجاد میکنن
لای ماشین ها میان و میشینن ترکت ...یا سویچ .. مستقیم میری رو کفی

البته من که پاکم ...گواهینامه .بیمه .کارت موتور.... همه چی کامل

اقا همه بچه محل در اومدن ... چه جای باحالیه

آقا شما همچین چیزی دیدی بیان دنبالت بشینن ترکت؟ مگه لاس وگاسه؟ :2gwb921:
تو اتوبان که دنبالت کردن اگه 60 تا هم بری نمیتونن همچین کاری کنن :hanghead: نمیدونم والا اگه وقتی دنبالت هستن 10 تا سرعت بری شاید بتونن این کارو بکنن

فرشاد
30-03-1391, 10:24 بعد از ظهر
منو تو همت گرفتن ...:hanghead: تقاطع گاندی من که اصلا فکر نمی کردم تو اتوبان کفی باشه...2 تا بود تا سرمو بالا بردم 3 تا مامور محاصرم کردن و موتور به باقالیا پیوست ساعت 5 چهارشنبه بود:sad:.ورودی مدرس جنوب به همت هم میزارن ساعت 2.این کلاه کج ها که پالس و تریل دارن کاری به موتوریا ندارن اگه حوصلشون سر بره یکیو می گرن بعد ول می کنن

Kami
30-03-1391, 10:26 بعد از ظهر
منو تو همت گرفتن ...:hanghead: تقاطع گاندی من که اصلا فکر نمی کردم تو اتوبان کفی باشه...2 تا بود تا سرمو بالا بردم 3 تا مامور محاصرم کردن و موتور به باقالیا پیوست ساعت 5 چهارشنبه بود:sad:.ورودی مدرس جنوب به همت هم میزارن ساعت 2.این کلاه کج ها که پالس و تریل دارن کاری به موتوریا ندارن اگه حوصلشون سر بره یکیو می گرن بعد ول می کنن
چرا گرفتنت؟
کلاه؟ مدارک؟

فرشاد
30-03-1391, 11:15 بعد از ظهر
من کلاهم رو ترکبندم بود ...امدم در برم باتومشو در اورد خودم تسلبم شدم...بعد از من یه ویو رو با باتوم زدن خورد با گارد ریل با کاردک انداختنش تو کفی...پلیساش اعصاب نداشتن این موضو ماله چند ماه پبش هست از اون به بعد از تو اتاق گلاه می زارم ولی بازم جریمه کلاه 2تا اومده 80 تومن ...جمهوری تقاطع کارگر ساعت 1 تا 5 همیشه 2تا هست...

AK400
30-03-1391, 11:43 بعد از ظهر
آقا شما همچین چیزی دیدی بیان دنبالت بشینن ترکت؟ مگه لاس وگاسه؟ :2gwb921:
تو اتوبان که دنبالت کردن اگه 60 تا هم بری نمیتونن همچین کاری کنن :hanghead: نمیدونم والا اگه وقتی دنبالت هستن 10 تا سرعت بری شاید بتونن این کارو بکنن

گفتم ترافیک ایجاد میکنن ...ماشینا که وایسن شما قاعدتا صبر میکنی تا ترافیک باز بشه

میان جلوت میگن مدارک ...بعد نداری سوار میشن میگن برو جلو ...میری اونقت رو کفی

M@hy@r
31-03-1391, 10:14 قبل از ظهر
گفتم ترافیک ایجاد میکنن ...ماشینا که وایسن شما قاعدتا صبر میکنی تا ترافیک باز بشه

میان جلوت میگن مدارک ...بعد نداری سوار میشن میگن برو جلو ...میری اونقت رو کفی

حله ... ولی لایی کشی واسه این روزاس دیگه
با رفیقم دم پمپ بنزین بودیم یه دفعه یه بی مروت گیر داد به ما موتورم خاموش منم یه وری نشسته ام رو زین ، یه جوری لایی رفتم مویی رد میکردم بدبخت تا اتوبان دنبالم کرد تا اتوبان انقدر لایی رفتم گمم کرد
اینجا کامل قضیه رو گفتم : [Only registered and activated users can see links]

من کلاهم رو ترکبندم بود ...امدم در برم باتومشو در اورد خودم تسلبم شدم...بعد از من یه ویو رو با باتوم زدن خورد با گارد ریل با کاردک انداختنش تو کفی...پلیساش اعصاب نداشتن این موضو ماله چند ماه پبش هست از اون به بعد از تو اتاق گلاه می زارم ولی بازم جریمه کلاه 2تا اومده 80 تومن ...جمهوری تقاطع کارگر ساعت 1 تا 5 همیشه 2تا هست...
انقدر که وحشی و نامرد هستن ، امیدوارم همین بلایی که سر مردم میارن یکی سر خودشون دربیاره بفهمن ، خدا شاهده اگه منو با باتوم بزنن علاوه بر کتکی که میخورن در باک رو باز میکنم بزنین میریزم اونجا محله رو به ... میدم
اینا همونایی هستن که بچه بودن از باباشون هر روز کتک میخوردن عقده دارن یکی رو بزنن ، هرچیزی رو سریع نباید به دعوا تبدیل کرد ولی خدا اون روز رو نیاره کسی با باتوم بخواد منو بزنه ، خون به پا میکنم

هیچ وقا اجازه ندید کسی دست روی شما بلند کنه ، یکی زد 4 تا بزن بفهمه دنیا دست کیه :khak:

ghost.rider1
31-03-1391, 03:45 بعد از ظهر
هرموقع سرباز خواست باتوم ول بده یک چرخ کنید یابناه ببرید بشت بادگیر.

AK400
31-03-1391, 06:19 بعد از ظهر
من یه سری پشت دوستم بودم ...سربازه خواستیم در بریم باتوم پرت کرد از پشت منم باتوم رو گرفتم رفیقم گاز داد رفت ...برگشت به سربازه گفت ک مادر گرامی ..حالا برو باتوم بخر :mypersianforum (531

Kami
31-03-1391, 06:27 بعد از ظهر
بحث منحرف نشه

جانسون
31-03-1391, 08:18 بعد از ظهر
جدیدا خیلی کفی زیاد شوده جوری که تا 5 بعد از ظهر 2 3تا نیسان میبرن حواستون خیلی باشه میدوم قزوین و میدو شابور تا 5 6 ظهر وای مستااان

مخصوصا کسای که کلاه ندارن اونی که کلاه دان نگاه هم نمیدارن ولی هواستون باشه

Milad_2Rbo
31-03-1391, 08:20 بعد از ظهر
بعضی روزا میدون صنعت هم هستن (شهرک غرب).سمتی که می خوای بری میلاد نور .رحمو مروتم ندارن کلاه نداشته باشی موتورت میره رو کفی .... .

AMIR-250
01-04-1391, 08:56 قبل از ظهر
کفی نیس و گفتنش ضرر نداره
سر سلسبیل هاشمی یه کانکس پلیسه..معمولا دم غروب میان موتورایی که دو ترک پسر یا اونایی که کلاه ندارن میگیرن...ادم باحالیه معمولا ول میکنه بری ولی یه موقه هایی ن

RED-LINE
01-04-1391, 11:55 قبل از ظهر
آره سلسبیل زیاد گیر نیستن پلیساش یه بار بدجور داشتم لایی میکشیدم خودم گرخیده بودم :دی یهو موتور پلیسه اومد بغلم گفت تا موتورتو نخابوندم جمع کن خودتو :دی و واقعا هم تاثیر گذاشت و من اصلاح شدم با این حرکتش منو خراب کرد .......

AK400
01-04-1391, 12:06 بعد از ظهر
مامورای 108 نواب ادم های باحالی هستن مخصوصا اون تپله که با یه موتور سنگین هوندا فکر کنم 1000 باشه گشت میزنه ...تو کوچه ما میشینه ...100 بار منو با دخت ...ر گرفته خندیده گفته برو...اروم برو

دیوونه مرامشم :icon_pf _99_:

واسه اینکه اسپم نشه

ساعت کار کفی ها توی تابستون بیشتره بعضی وقتا تا 6 یا حتی 7 هم وایمیسن

AMIR-250
03-04-1391, 10:55 بعد از ظهر
[quote=ak400;100078]مامورای 108 نواب ادم های باحالی هستن مخصوصا اون تپله که با یه موتور سنگین هوندا فکر کنم 1000 باشه گشت میزنه ...تو کوچه ما میشینه ...100 بار منو با دخت ...ر گرفته خندیده گفته برو...اروم برو

چن وقته دیگه نیستش..یکی دیگه با موتور گشت میزنه

این کفی سر کمالی هم یه روز هس یه روز نیس

جمهوری هم که طبق معمول.... سر باستان قایم شده

ولیعصر جمهوری هم هست...

AK400
04-04-1391, 12:16 قبل از ظهر
اخه درجه گرفت و افسر شده مث اینکه رفته اداری

امروز تو خیابونا کفی کم بود

راستی هیچ وقت تو میدون حر یا میدون پاستور کفی نمیزارن

بخاطر شلوغ شدن و مسایل امنیتی خونه عاقا :sad::sarma:

Kami
06-04-1391, 10:12 بعد از ظهر
مرزداران غرب به شرق بعد از پل یادگار به سمت شهرک ازمایش

M@hy@r
06-04-1391, 10:56 بعد از ظهر
اینا اگه تونستن منو با کفی ببرن ، من دیگه سوار موتور نمیشم
راستی تازگی ها دنبال میکنن !
میدون رازی هم جدیدا 2تا کفی با هم میذارن

Sination
06-04-1391, 11:44 بعد از ظهر
****** ساعت ؟

Kami
06-04-1391, 11:46 بعد از ظهر
****** ساعت ؟
12 اینا بود

matrixaidin
07-04-1391, 12:31 قبل از ظهر
:wow::wow::wow::wow::wow::wow::wow:چی؟!؟!؟؟ !؟!؟!!؟!؟!؟
مرزداران و کفی!!!!!!!!!!!!!!!جلل خالق...........امکان نداره........شاید داشته میرفته جایی.......
امروز 91/4/6 ساعت11 تا 2
ولیعصر شمال-افریقا-هفت تیر- ولیعصر جنوب-فلسطین-انقلاب-جمهوری
هیچ کفی نبود/فقط مامورای راهنمایی برای کلاه میگرفتن و جریمه میکردن

M@hy@r
07-04-1391, 10:51 قبل از ظهر
آدم بعضی وقتا یه جاهایی کفی میبینه که شاخ درمیاره
طرف اومده بود دقیقا سر کوچمون 2تا کفی گذاشته بود مردم به هرکی رد میشد میگفتن کفیه جلو نرو بعد 3 ساعت هم کفی پر نشده بود چه حالی کردم کفی خالی رو بردن یه جای دیگه گذاشتن !

راستی یه سوال: چرا امسال کفی ها شل میگیرن؟ کفی میدون فردوسی و پل چوبی هر 2 ساعت پر میشه میبرن در صورتی که پارسال هر ده دقیقه یه کفی پر میشد [Only registered and activated users can see links]
ولی موتورایی که دارن از بغل جوب میرن یا زدن بغل یا سر چراغ قرمز وایسادن رو نگه میدارن مدارک میخوان بعدش میره تو کفی [Only registered and activated users can see links]

AmiR.b
09-04-1391, 05:10 بعد از ظهر
الان دیگه موتور من امنیت نداره اصلا...همه سوییچ موتورمو دارم:khak:

AmiR.b
09-04-1391, 05:12 بعد از ظهر
قابل توجه بچه ها مشهد...جای چهارراه زرینه هروز ساعت 11 الی 12 کفیه:98:
سره فلکه تقی آباد هم گه گاهی می زارن

AK400
09-04-1391, 07:47 بعد از ظهر
دوستی که سوویچت رو دارن برو مغذی رو عوض کن من موتورم رو همینجوری دزد برد اینقدر از روش زدم و جا گزاشتم

دوستان اتوبان تهران قم ....یه خروجی داره به سمت نواب (ازاد راه رو نمیگم چون اصن اونجا موتور نمیره

بعد از ازادگان رو میگم

کفی گزاشتن من با ماشین بودم دیدم اومد جلوم رو گرفت گفت وایسا ...همینجوری ترافیک درست کرد و چند تا سوویچ برداشت رفت

من که یدک میزارم جیبیم دیگه

Kami
12-04-1391, 02:54 بعد از ظهر
زیر پل هلال احمر ساعت 2:30 ظهر

فرشاد
13-04-1391, 06:31 بعد از ظهر
شریعتی ساعت 12 رو به رو مترو فقط رو به پایین رو گیر می دادن.2 اینا جردن زیر پل میرداماد ...من کفی می بینم قلبم درد می گیره خدا لعنتشون کنه

s.mm
20-04-1391, 07:46 بعد از ظهر
کل چهارراه های تهرانپارس به شدت بگیر بگیره به یکی دو کفی هم قانع نیستن مواظب باشید!!

Mojtaba180
21-04-1391, 04:27 بعد از ظهر
سلام.1-سر چهارراه میثم تو اتوبان محلاتی2-زیریل آهنگ همه ی جهات3-خیابان 17شهریور ابتدای بلوار قیام 4چهارراه مولوی5-میدان شهداء6-چهارراه سرچشمه به سمت میدان امام 7-تقاطع ییروزی و امام علی8-ابتدای 30متری نیروی هوایی9-خیابان جمهوری قبل از علاءالدین10-میدان قزوین11-میدان محمدیه(اعدام)12-17 شهریور ابتدای زیرگذر امیرکبیر13-تقلاطع انقلاب و ولی عصر(عج)14-سه راه افسریه به سمت میدان خراسان15-میدان اشرت آباد

تقریبا سر همشون 1 بار در رفتم نه برای لات بازی بلکه برای کسب تجربه البته با 1عدد:32:

Alireza Eteraz‏
21-04-1391, 05:37 بعد از ظهر
کل چهارراه های تهرانپارس به شدت بگیر بگیره به یکی دو کفی هم قانع نیستن مواظب باشید!!

ضمنااگرنزدیک میدون یا4راه محدوده تهرانپارس بودین پریدن مامور ازبالای چراغ راهنمایی/بالا پل عابر/لای درخت/کوچه های دوروبر دور ازانتظار نیست:3:

nopo
27-04-1391, 05:08 بعد از ظهر
قابل توجه بچه ها مشهد...جای چهارراه زرینه هروز ساعت 11 الی 12 کفیه:98:
سره فلکه تقی آباد هم گه گاهی می زارن
هنديه!!!
بيشتر چهار راه خواجه ربيه
فلكه پارك
چهار راه راه آهن
چهارراه شهدا
چهارطبقه
چهارراه مجلسي(كلانتري سابق)

sorush
27-04-1391, 06:01 بعد از ظهر
همدان
چراغ قرمز میدان امام بلوارخوزستان سمت سیلو سرپل هوایی به سمت خضریان صدف بلوارارم روزهای پنجشنبه جمعه 4راه بلوارموشک میدان فردوسی بندرت

شایسته فر
30-04-1391, 02:45 بعد از ظهر
بچه ها صفحه قبل چرا بیل تره؟
ضمنا سر سلسبیل ازادی هم بگیر بگیره ولی کفی نیست
بچه ها من فکر می کردم که تا ساعت 2 کفی بازی تموم میشه ولی یکی از دوستان تو دو صفحه قبل گفتن سر شب تو سلسبیل موتور می گیرن!!!!!
بگیر بگیر تا چه ساعتی ادامه داره؟

AMIR-250
30-04-1391, 03:43 بعد از ظهر
والا من خودم بچه سلسبیلم..من ندیدم....خیلی کم کفی میزارن اونجا...ولی سر ازادی از میدون جمهوری که بری...هست همیشه م هست

شایسته فر
30-04-1391, 04:07 بعد از ظهر
والا من خودم بچه سلسبیلم..من ندیدم....خیلی کم کفی میزارن اونجا...ولی سر ازادی از میدون جمهوری که بری...هست همیشه م هست
البته از جمهوری به ازادی ربطی به سلسبیل نداره!!!!!!
مگر اینکه بیای دامپزشکی، سلسبیل ، ازادی که یکم چرخش لقمه رو همراه داره!!!!!!

AMIR-250
30-04-1391, 04:12 بعد از ظهر
نگرفتی مث که...
میگم من سر سلسبیل و ندیدم....
ولی سر نواب ازادی یا همون میدون جمهوری به سمت ازادی همیشه کفی هست...
اوکی

amir.cdi
30-04-1391, 04:34 بعد از ظهر
من هروز سلسبیل {رودکی} بالا پایین میکنم هیچ کفی نیست. بعضی بعضی وقتا هاشمی سلسبیل اون دکه پلیش موتورای مشکوک میگیره.
سر سلسبیل ازادی نیست. تنها بعد از چهار راه آزادی سلسبیل که میری بالا یه دکه دیکه پلیس هست میکیره اونم اکه موتور سنگین باشی نه پالس و 125

شایسته فر
30-04-1391, 07:08 بعد از ظهر
داداش منم گفتم که سر ازادی سلسبیل کفی نیست، ولی اگه دقت کرده باشی هر روز حدود 5، 6 تا سرباز و کادر اونجا پرسه میزنن و پشت هر چراغ قرمز چندتا موتوریو یه حالی بهشون میدن، اگه مدارکت کامل باشه و کلاه داشته باشی و پلاکت مخدوش نباشه که اصلا نبایدم بهت گیر بدن

ghost.rider1
31-04-1391, 10:29 بعد از ظهر
دیروز پارک پردیسان برادرا نیرو ب -- سیج با وانت هایل و کس حاظر بودن و موتور می گرفتن.:wall3:

Milad_2Rbo
14-05-1391, 11:10 قبل از ظهر
ورودی شهرک ازمایش... ! :wow:

فرشاد
29-05-1391, 12:51 قبل از ظهر
]مثله.هر روز كه از شريعتي ميرفتم هفته بيش سه شنبه.ساعت 1 اينا شادوخوش حال داشتم.ميرفتم بالا به مترو قيطريه كه رسيدم.مي دونستم كفي هست و يجوري رد شدم بركشتني كفتم حتما رفته هيج وقت 2 بار نمي زارن خلاصه با كلي خريد داشتم برميكشتم اي دل غافل حواسم نبود *** افتادم 6 تا شهرستاني كه هنوز فارسي بلد نيست ريختن.سرم نيرو انتظامي دزد نمي تونه ب***ه موتور مي***ه كلاه بيمه كارت.موتور داشتم كواهينامه نداشتم خلاصه موتورو خوابوند كفت شنبه .بيا از كلانتري نا مه ب*** بابامو فرستام تجريش رفته بود سربازه دم در دروغ كفته بود بهش كه نامه هارو فرستاديم خليج بابام كفت كه ولش كن يه هفته ديكه ميريم خلاصه يه هفته ديكه رفتيم دوباره همون سربازه مادر...دروغ كفت ولي ما به حرفش كوش نكرديم واستاديم تا يه سرباز ديكه كه مسول بردن نامه بود رو .*** اورديم سواره ماشين كرديمشو كفت من خودم كارتونو درست مي كنم كواهينامه خودشم كذاشت كه جريمه نديم كفت اون سربازه دروغ ميكه كه مردم هي برن تجريش هي برن خليج تا دهنشون...ما 50 بهش داديم بركه ازاديو كرفت موتورم تو دربند بود 4 طبقه زيره زمين نه خاكي بود موتور نه بنزينش تموم شده بود خلاصه اينجور كه سربازه مي كفت طرح جديد كذاشتن روزي بايد 60 تا موتور ب***ن تو 3 شيفت صبح ظهر شب ...ما.موتورو در اورديم دوباره همون جا كفي بود واستاديم تا برن رفتم بايين تر جلو سينما فرهنك اونجا ريخته بودن ميكرفتن منم حول شدم يهو بيجيدم داشتم مي رفتم زير كاميون موتورو بارك كردم ديدم بله بدون كفي موتور مي***ن سربازاش مي برن كلانتري حتي به كاركره بدبختم رحم نكرد اومدم از صدر برم يه بليس اومد راهو بست كفت يه جرثقيل يا بل افتاده رو 2 تا ماشين يعني 2 دقيقه زود رفته بودم الان...از ميرداماد رفتم تو ميدان مادر ريخته بودن ميكرفتن يجور.رد شديمو جلو تر يهو يه تاكسي مثله خر همون وسط وايساد نزد كنار مسافر خرتر يهو درو باز كرد ترمز كردم اين موتوره اشغال از سمت راست خورد زمين خودم داشتم تو جمن ميدويدم قلبم تريكيد ديكه هرجي موتوري بشت سرم.بود به يارو فهش دادن خودم هيجي نكفتم موتورم.هيجيش نشد اينم از ما تشكر كه خونديد وقت كذاشتيد

فرشاد
16-06-1391, 12:20 قبل از ظهر
امروز تو همت غرب داشتم اهنك كوش مي دادم يهو ديدم صدا اجير مياد حول شدم سري هندز فريو در اوردم يه زانتيا بليس بود كفتم به خاك سياه نشستيم هيو رو كرفتن يارو اومد بقلم كفت جيكا مي كني شل كن سفت كن مي كني يا كاز بده برو يا نرو كفتم فكر كردم مي خواين كه بزنم كنار كفت نه ما هم يه خسته نباشيد.كفتيمو.قلبمون تركيد اخه داداشمو تو اتوبان مخصوص كرج زانتيا افتاد دنبالش خفتش كنن اينم اتوبان بر عكس رفته با يه بدبختي در رفته:2i8d4ao:

RAMIN1
26-07-1391, 09:49 بعد از ظهر
يه سوال
زن يا دختر تركت نشسته باشه نميپرن جلوت؟

omid kawasaki
27-07-1391, 12:11 قبل از ظهر
يه سوال
زن يا دختر تركت نشسته باشه نميپرن جلوت؟

راهنمایی رانندگی به دختر کاری نداره که... مامورای کلانتری گیر میدن من همین دو سه روز پیش دیدم یکیو خفت کرده بودن...
البته شانسیه یکی میبینی هزار بار با دختر میره میاد یکیم دفه اول خفتش میکنن:121fs725372:

RAMIN1
27-07-1391, 02:02 قبل از ظهر
راهنمایی رانندگی به دختر کاری نداره که... مامورای کلانتری گیر میدن من همین دو سه روز پیش دیدم یکیو خفت کرده بودن...
البته شانسیه یکی میبینی هزار بار با دختر میره میاد یکیم دفه اول خفتش میکنن:121fs725372:
نه داداش منظورم اينكه بدون كلاه داري ميري تركتم يه زن يا دختر هستش بعد جلوتور كفي هست مآموراي كفي ميپرن جلوت؟ يا بخاطر اينكه تركت زن هست بيخيالت ميشن؟

omid kawasaki
27-07-1391, 03:25 قبل از ظهر
نه داداش منظورم اينكه بدون كلاه داري ميري تركتم يه زن يا دختر هستش بعد جلوتور كفي هست مآموراي كفي ميپرن جلوت؟ يا بخاطر اينكه تركت زن هست بيخيالت ميشن؟

کی مامورای کفی بیخیال شن؟ عمرا ... شک نکن میخوابونن
البته من خودم چند وقتی میشه دیگه کفی ندیدم جایی. مخصوصا تو جمهوری که همیشه کفی بود تو این یکی دو ماهه کفی ندیدم ولی سه چهار نفر پشت چراغ میان هرکی کلاه نداره سوئیچش رو بر میدارن بعد از اینکه جریمش کردن ولش میکنن بره موتورو نمیخوابونن:interview:

AMIR-250
27-07-1391, 03:41 قبل از ظهر
البته دیده شده اگه زن و بچه ترکت باشه کاری ندارن....

monazzah
27-07-1391, 03:47 قبل از ظهر
مشهد : فلکه پارک

چهاراه آزاد شهر

میدان شهدا

چهارراه شهدا

عصر جمعه هم دو راهی طرقبه که موتور پسر داییمو گرفتند کلاه نداشت

- - - Updated - - -

دادا یک کلاه خوب بذار سرت چی میشه واسه خودتم بهتره به مولا:wall3:

RAMIN1
27-07-1391, 05:34 قبل از ظهر

چهاراه آزاد شهر

میدان شهدا

چهارراه شهدا

- - - Updated - - -

حاجي فقط بخاطر شما هم كه شده باشه ميزارم

- - - Updated - - -

چهاراه آزاد شهر

میدان شهدا

چهارراه شهدا

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

چهاراه آزاد شهر

میدان شهدا

چهارراه شهدا

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

چهاراه آزاد شهر

میدان شهدا

چهارراه شهدا

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

آقا معذرت كامپيوتر چت زد يه دفعه اينجوري شد

آقا از منيريه تا وليعصر ساعت7صبح كفي كجاها هستش؟
از وليعصر تا هفت تير كجاها كفي داره؟
ممنون از راهنماييتون

RAMIN1
28-07-1391, 05:51 قبل از ظهر
البته دیده شده اگه زن و بچه ترکت باشه کاری ندارن....
آقا اگه پشت چراغم وايساده باشي نمياد سوييچ ورداره؟

roma
12-08-1391, 07:19 بعد از ظهر
بچه های تهرانی شبها دوباره ایست بازرسی شروع شده دوباره گیر بازاره بدون مدارک بیرون نرید
دیشب توی میدان الغدیر توی رسالت جلوی من گرفتن

Alireza
12-08-1391, 08:32 بعد از ظهر
5 شنبه شب ها همیشه بوده

Kami
12-08-1391, 08:38 بعد از ظهر
تونل توحید دوباره کفی میزارن ، جنوب به شمال

Rafizadeh
28-08-1391, 10:21 قبل از ظهر
سلام. شیراز خبری نیست؟؟؟؟؟؟

Mojtaba180
28-08-1391, 10:34 بعد از ظهر
خب مثل اینکه پست ما حذف شده.باشه آقا من تسلیم.با یک لحن مودبانه میگم.
این برادرهای زحمتکش راهنمایی و رانندگی کجان؟چرا نیستن هی به ما گیر بدن!
خوب شد اساتید.

monazzah
20-09-1391, 06:26 بعد از ظهر
شب جمعه و جمعه شب دو راهی شاندیز

keyvank1
20-09-1391, 06:51 بعد از ظهر
چهارشنبه ها جلوی اداره پست آریا شهر و خود میدونشنبه ها صبح تا ظهر چهار راه کاج تو دهکده المپیک

فرشاد
25-09-1391, 12:08 قبل از ظهر
ميدون ونك.ميدون تجريش.تونل رسالت .بل بارك وي.جهار راه نيايش.اقا مدارك نداري نرو هوا هم كه سرده .جهار راه مولوي جمعه بودن :l.

alireza.gsx
25-09-1391, 01:14 قبل از ظهر
چهارراه خزانه

Amirpooyan
28-10-1391, 02:21 بعد از ظهر
اینطور که معلومه کسی تو زمستون کفی نمی بینه؟! :26:

شایسته فر
28-10-1391, 02:24 بعد از ظهر
هست دادا
نمونش یکی همیشه سر آزادی نواب وایساده

Nobahar
28-10-1391, 02:31 بعد از ظهر
اخر تونل توحید از شمال به جنوب که برید اکثر مواقع کفی هست. چون ورود موتور به تونل ممنوع هست اگر مدارک هم داشته باشید احتمالش هست موتور بخوابونن. تو رو خدا از تونل نرید برای سلامت جون خودتون گفتن ممنوعه. اون تو اکسیژن درست حسابی نیست همش گاز سمیه موتور سوار چون هوای محیط روش بیشتر تاثیر داره خیلی راحت بیهوش میشه و پشت موتور هم با سرعت 60 70 بیهوش بشی خودت تصور کن میشی یه تیکه گوشت مرده هر بلایی ممکنه سرت بیاد.

نشون میداد یکی از شبکه ها موتور هایی که همینطوری الکی الکی بیهوش میشدن و میخوردن تو درو دیوار ماشین ها هم از روشون رد میشدن.

بیهوشی کمبود اکسیژن هم طوری نیست که متوجه بشی. یه مستندی بود مجریش همین مجری تاپ گیر بود همون قد بلنده. رفتن تو یه اتاقکی اکسیژن و فشار هوا رو یواش یواش کم کردن. ضریب هوشی طرف لحظه لحظه میومد پایین نمیتونست یه جور چین مخصوصی بچه ها 3 4 ساله رو حل کنه. اخراش دیگه الکی میخندید. بعد بهش اکسیژن وصل کردن میگفت اصا هیچی یادم نمیاد.

از بحث تاپیک خارج شد :دی

Kami
28-10-1391, 02:31 بعد از ظهر
یکیشم میدون فردوسی

mehrdad.
28-10-1391, 02:50 بعد از ظهر
كنار پل كن....موتورها ممنوع ميان...كفي رو تو يه كوچه مخفي كردن ..خفت ميكنن

saeid1346
28-10-1391, 05:35 بعد از ظهر
دوستان تو اصفهان هر نقطه ای که بشه کفی رو جا داد میارن نمونه اش : پل فلزی - هتل اسمان = کفی رو میزارن اون طرف خیابون به سمت پل ابوذر ، پشت پارک که افرادی که از پل دارن میان به سمت هتل اسمان متوجه کفی نشن یا حتی توی میدون امام هم یه بار دیدم !!! یا میدان انقلاب دم کیوسک نیروی انتظامی و ... کلا هر جا بشه این کفی رو جا داد و ترافیک نشه میارن :d چند باری هم دیدم دم فلکه ارتش کفی اورده بودن !

محمد سوزوکی@
28-10-1391, 05:56 بعد از ظهر
دقیقا همینجوره که سعیدگفت.تواصفهان اگرم کفی نباشه خودگشتاشون کفی هستن موتورو خیلی راحت برمیدارن ومیرن.همین دیشب ازدم یکیشون فرارکردم

- - - Updated - - -

دقیقا همینجوره که سعیدگفت.تواصفهان اگرم کفی نباشه خودگشتاشون کفی هستن موتورو خیلی راحت برمیدارن ومیرن.همین دیشب ازدم یکیشون فرارکردم

sajad.N
12-11-1391, 08:54 بعد از ظهر
باااااز هم تقاطع دماوند و آیت...خیلی هم نامردن!
اگرم فرار کنیم یه نفر اونجاس با موتور پلیس میاد دنبالت!!!

pop_brop
12-11-1391, 09:08 بعد از ظهر
اینجوری که تو صفحه 1 2 3 خوندم
اصلا موتورو از خونه در نیاری خیلی بهتره..!!:sleep:

AMIR-250
12-11-1391, 09:38 بعد از ظهر
طبق روال سابق... ازادی- نواب

Kami
12-11-1391, 09:42 بعد از ظهر
این روزا نیازی به کفی نیست
ما که هرجا میریم میریزن سرمون مدارک چک میکنن

محمد سوزوکی@
12-11-1391, 09:50 بعد از ظهر
این روزا نیازی به کفی نیست
ما که هرجا میریم میریزن سرمون مدارک چک میکنن
کاملاباحرفت موافقم داداش ****:waiting::waiting:

hamed510
12-11-1391, 10:05 بعد از ظهر
اگه با دختر بگیرنت چی میشه!؟ کلاه و مدارکتم کامل باشه بازم گیر میدن عایا!!!؟

شایسته فر
12-11-1391, 10:13 بعد از ظهر
اگه با دختر بگیرنت چی میشه!؟ کلاه و مدارکتم کامل باشه بازم گیر میدن عایا!!!؟
دادا کفی که به دختر کاری نداره!!!!!
اون کلانه!!!!

hamed510
12-11-1391, 10:32 بعد از ظهر
دادا کفی که به دختر کاری نداره!!!!!
اون کلانه!!!!

یعنی کار به جاهای باریک کشیده میشه!!!!؟:297:

sajad.N
20-11-1391, 10:23 بعد از ظهر
یعنی کار به جاهای باریک کشیده میشه!!!!؟:297:

داداشم راهنمایی رانندگی فقط به مدارک و کلاه گیر میده..حتی اگه 2 ترک هم دختر باهات باشن
اونی که گاهی قفل میکنه نیرو انتظامی هست.......

جانسون
20-11-1391, 10:35 بعد از ظهر
**** داداش بخاطره طرحه 22 بهمنه بعده این ماه اروم تر میشه .. تو این 1 هفته 30 32 تا موتور فقط سی جی گرفتم اونم از صورت جلسها تعدادشو امار گرفتم =))

- - - Updated - - -

**** داداش بخاطره طرحه 22 بهمنه بعده این ماه اروم تر میشه .. تو این 1 هفته 30 32 تا موتور فقط سی جی گرفتم اونم از صورت جلسها تعدادشو امار گرفتم =))

ARIA
16-12-1391, 01:06 قبل از ظهر
جدیدا" وضعیت کفی و گیربازار چطوریه؟؟؟بخصوص مناطق مرکزی و سمت مولوی و بازار و گمرک

Alireza
16-12-1391, 01:09 قبل از ظهر
از امروز دوباره زیاد شده حواستون باشه

saeed55d
16-12-1391, 04:28 بعد از ظهر
دوستان محترمی که قصد دریافت گواهی نامه دارن
میدونن دم شهرک آزمایش یکی از گلوگاه ها به حساب میاد

RED-LINE
17-12-1391, 12:13 قبل از ظهر
دوستان گرامی
تو این روز های قبل از چهارشنبه سوری
با کلاه مدارک کامل
اگر از خیابون سرسبیل رد بشید احتمال 95٪موتورتون رفته

امروز موتورو باحت دادم...

Mr.Reza
17-12-1391, 12:19 قبل از ظهر
سزسبیل کجا میشه دقیق

amir.cdi
17-12-1391, 12:23 قبل از ظهر
رودکی فعلی
کمیل رودکی یا( سرسبیل )

- - - Updated - - -

دروغ نگم روزی 10 یا 15 بار من سرسبیل متر میکنم تا ارومیه میریم بعد یا از جیهون یا از قصرالدشت میایم پایین تو این 10 سالم کسی تاحالا جلومونو نگرفته
ولی همیشه رودکی - ازادی کفی سر چاراه هست

Mr.Reza
17-12-1391, 12:23 قبل از ظهر
سمت غرب میشه آره؟

amir.cdi
17-12-1391, 12:27 قبل از ظهر
نه مرکز رو به پایین منطقه 10

Mr.Reza
17-12-1391, 12:30 قبل از ظهر
اها از رسالت چجوری باید برم میخوام برم ببینم موتور منم میخوابونن؟

Sination
17-12-1391, 12:32 قبل از ظهر
دوستان گرامی
تو این روز های قبل از چهارشنبه سوری
با کلاه مدارک کامل
اگر از خیابون سرسبیل رد بشید احتمال 95٪موتورتون رفته

امروز موتورو باحت دادم...

چه گونه و به چه دلیل اگر مدارک کامل باشه گیر میدن و میخوابونن ؟ برای چی؟

hosin suzuki
17-12-1391, 12:39 قبل از ظهر
بچه ها ادعا نمیکنما ولی این کفی های حداقل برای شخص من یعنی پشم من با موتور اماراتی 1ساعت دور میدون راه اهن داشتم میحرفیدم پر مامور بود اصلا کسی نیمد سمتم از اونورم اومدم همه جای گمرکم چرخیدم اونجا هم کفی بود ایست ندادن و...........

Mr.Reza
17-12-1391, 12:43 قبل از ظهر
بابا یکی ادرس این سرسبیل بده برم ببینم کسی منو میخوابونه؟

hosin suzuki
17-12-1391, 01:01 قبل از ظهر
داداش با راتو برو ببینم کسی وجود میکنه چیزی بگه

Mr.Reza
17-12-1391, 01:05 قبل از ظهر
من با راتو غلط بکنم مثه خره پیشونی سیاهه
بسوزه پدر روان

Kami
17-12-1391, 01:06 قبل از ظهر
هیچوقت بی دلیل گیر نمیدن
مدارک کامل باشه کاری ندارن
منو تو اتوبان قم با 160 تا سرعت گرفتن مدارکمم چک نکردن ، جریمم نکرد
از بجث خارج نشیم
کفی کمتر شده به نظرم

Mr.Reza
17-12-1391, 01:10 قبل از ظهر
اره **** جان رسالت همیشه دوتا دوتا میزاشتن از بعد محرم من دیگه ندیدم

hosin suzuki
17-12-1391, 01:15 قبل از ظهر
اره بچه ها ولی دلیل داره من از اشناها پرسیدم امار گرفتم میگن اینا طرحه ابلاغ میشه ما اجرا میکنیم تا نگن نمیگیریم.البت هرموقع پارکینگا خالی بشه و100البته جیب اونا خالی بشه کفی میاد چون اونا موتور سوارو به شکل چک پول50تومنی یا بیشتر میبینن

RED-LINE
17-12-1391, 01:47 قبل از ظهر
کفی راهنمایی رانندگی نبود
کفی بود ولی مال کلانتری
این بار مدارک نداشتم ولی قبلا هم این موضوع برام اتفاق افتاده بود البته با مدارک
جلوت رو میگیره
مدارک رو میگیره
موتورو سوار میشه
میگه بیا دم کانکس ،تا برسی اونجا
برگه میکنه میذاره رو کفی
مثلا میزنه فاقد مدارک
میگی شکایت میکنم میگه برو هر غلطی میخوای بکن،من یا شما چجوری میخوایم ثابت کنیم تو اون لحظه مدارک داشتیم؟
الان شاید بگید اینطوری نیست ولی خوب گیرشون که بیفتید...
البته پدر و مادر بعضی از این عزیزان در امر تربیتشون کوتاهی کردن ،این مامور بی حرمتی کرد تا اسم "ستاد ن ا ج ا" رو آوردم اول خندید و بعد اومد روبوسی کرد که بیخیال و این حرفا چیه و !
به امید خدا هفته دیگه موتور از پارکینگ در میاد..
ولی چون شاهد دارم حداکثر تلاش خودم رو میکنم تا شکایت رو از ماموری که حرف دهنش رو نمیفهمه به نتیجه برسونم

///
امیر من یکم اغراق کردم البته، از هاشمی پیچیدم تو سرسبیل موتورو پارک کردم رفتم پاساژ خرید کردم برگشتم رفیقم گفت یکم آروم برو ویترین مغازه هارو ببینم،معمولا تند بری گیرشون نمیفتی من خیلی در رفته بودم ولی خوب..یک بار جستی ملخک دوبار جستی..
متاسفانه تا سرمو برگردوندم مامور جلوم بود و سوئیچ رو برداشت

خوب الان خیلیا نقض میکنن منم جوابی ندارم بهشون بدم
فقط دعا میکنم تو موقعیت قرار نگیرید و نپیچن بهتون..

roma
17-12-1391, 02:17 بعد از ظهر
اره **** جان رسالت همیشه دوتا دوتا میزاشتن از بعد محرم من دیگه ندیدم

منم ندیدم خیلی وقته همیشه نبشه خیبابان هنگام میزارند بعد رو خروجی به سمت گلبرگ اونجا هم هست که موتور های میرن دور بزنند گیر بندازند

جدیدن تو میدان سپاه هم هست حتما هواستون باشه چراق قرمز هست نرید جلو

جلوی پاساژ علایدین خیابان جمهوری مراقب باشید

چهارا ایت هم هستن لاشخور ها

MHB
17-12-1391, 02:43 بعد از ظهر
دوستان من محل کارم بازار مبله اونجا تقریبا هر 4 روز یبار کفی میذارن
نرسیده به بازار مبل 1 جلوی خروجی شاندیز میذارن
اگه راهتون به بازار مبل افتاد حتما حواستون باشه
جدیدا هم اگه سرعتتون زیاد باشه باتوم ول میدن

MHB
17-12-1391, 04:34 بعد از ظهر
بچه ها مدارکت کامل باشه ولی کلاه نداشته باشی موتورو میگیرن؟:24:

- - - Updated - - -

بچه ها مدارکت کامل باشه ولی کلاه نداشته باشی موتورو میگیرن؟:24:

soleymani
17-12-1391, 06:05 بعد از ظهر
دوستان من محل کارم بازار مبله اونجا تقریبا هر 4 روز یبار کفی میذارن
نرسیده به بازار مبل 1 جلوی خروجی شاندیز میذارن
اگه راهتون به بازار مبل افتاد حتما حواستون باشه
جدیدا هم اگه سرعتتون زیاد باشه باتوم ول میدن

دادا اینا دیگه از سرمون گذشته باید کمی هم ریسک کرد
فقط کمی بچه فلاح بازی کارو حل می کنه

omid kawasaki
17-12-1391, 06:14 بعد از ظهر
آقا جلوی منم تو سلسبیل گرفتن مدارکو نشون دادم گفت به سلامت .. تازه کلاهم نداشتم !!
RED_LINE شما مدارک داشتی کلاه چطور ؟؟ بعضیا میگن به کلاهم گیر میده ولی به من چیزی نگفت.:hanghead:

MHB
17-12-1391, 11:11 بعد از ظهر
دادا اینا دیگه از سرمون گذشته باید کمی هم ریسک کرد
فقط کمی بچه فلاح بازی کارو حل می کنه

بچه های فلاح نمیذارن افسر موتورشون رو بگیره
بعضی وقتا هم دیدم وقتی تریل میذاره دنبالشون به موتور افسره لگد میزنن پخش زمینش میکنن
اگه بتونن بگیرنت مطمئن میشن بچه فلاح نیستی
بعضی روزا پر شدن کفیشون 3-4 ساعت طول میکشه

farshad 54
17-12-1391, 11:52 بعد از ظهر
درود

م هفت تیر رو هم مواظب باشید یه ماهی هست گیر بازار شده

Alireza
18-12-1391, 12:12 قبل از ظهر
کفی کلاه نداشته باشین میگیرن
7 تیر من هر روز میرم خبری نیست کجاشو میگی شما؟

keyvanjj
18-12-1391, 12:54 قبل از ظهر
به من یه دفعه گیر دادن مجبور شدم وایسم
هم کلاه داشتم هم بیمه هم کارت هم همه چی.
هیچی مشکل نداشت
کلامو نگاه کرد بعد پلاک و نگاه کرد هرچی کرد به یه چیز گیر بده نشد. برگشته میگه مارو دیدی کلا سرت کردی آره؟ . گفتم تورو میدیم که نمیتونستی بگیری منو عمو!
خلاصه که مجبور شد بزار برم .
اینا وقتی کفیشون خالی باشه هر بی ناموس بازی در میارن تا پرش کنند. 1 دفعه هم واسه کلاه خوابید موتورم

یه دفعه هم دنبالم کردن که فرار کردم بعد جریمه اومد واسم که زده بود عدم داشتن کلاه ایمنی!

- - - Updated - - -

در رابطه با محل کفی هم
اینها دائما" در طی ماه در حال عوض کردن جاشون هستند! اعلامش بی فایدست

Kami
06-07-1392, 06:19 بعد از ظهر
جدیدا کفی نمیزارن ، دستی میگیرن میزارن یه گوشه میان میبرن

soleymani
06-07-1392, 08:48 بعد از ظهر
این کفی میدون توحید و چهاراه نواب و آزادی باحاله
چقدر من فرار کردم از دستشون
چون توی مسیر دانشگاهم بود ساعت 7 صبح هم گیر می دادن

معمار
06-07-1392, 09:59 بعد از ظهر
دوستان ای شا الله که مسیرتون هیچ وقت به پاکدشت نخوره
ولی اگه اومدید
پلیس ها دو تا کار میکنن
1 . کمین میزنن سوییچ و بر دارن
2 . سر چهار راه کمین میزنن موتوری و بگیر
و اگه خلاصه اومدید شهر ما گرفتن تون ناراحت نشید
چون ...
اینجاش سیاسی میشد نگفتم

معمار
12-08-1392, 01:13 بعد از ظهر
اتفاقا دیروز پاکدشت اصلا کفی و مامور نبود
رفیقمون cb 400 داشت رفتیم یه دوری زدیم
خبری نبود دیگه نمیدونم از کجا خبر داشت که تو شهر هرچی گشتیم چیزی ندیدیم

معمار
12-08-1392, 03:21 بعد از ظهر
ببخشید میپرسم ولی کفی چیه؟! همون ایست بازرسی؟ :s (9):

یعنی تا حالا نگرفتن یا شاید هم تو شهر شما کاری ندارن

کفی همون وسیله ایست که موتو سوار بی مدارک از راه دور میبیند و تنش به لرزه می افتد
و این کفی را به پشت نیسان میبندن

- - - Updated - - -

اینم یه کفی

بسوزه پدر تجربه

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

armin32
12-08-1392, 05:24 بعد از ظهر
اینجام هستش و زیادم هستش ولی خوب تا حالا واسه خودم پیش نیومده
البته اینجا بیشتر سوییچ طی یه حرکت کماندویی برمیدارن و پیادت میکنن خودشون یا یه سرباز موتور میبره پارکینگ

پ.ن : یادش بخیر 9 سال پیش بود کنار خیابون نگه داشته بودم و رو موتور نشسته بودم داشتم آبمیوه میخوردم اصلا حواسم نبود که یهو یه گروهبان گارسیا ... اومد سوییچ برداشت :|
یه استوار جوون صدا زد که بیاد ترکم بشینه بریم پارکینگ.این استوار هم نافرم عقده ای بود. نشست موتور روشن کردم دیدم خیلی اعتماد به نفس داره و بی هوا نشسته منم درجا یه تک چرخ زدم استوار از پشت با نشیمنگاه خورد زمین :4chsmu1:
منم گازش گرفتم رفتم :icon_pf (94):
هرچند چند روز بعد منو پیاده دید بیرون اومد جلو گفت موتورت کو؟ گفتم جاش امن :waiting: گفت هرجا ببینمت موتورتو بگیرم آتیشش میزنم منم گفتم فعلا مواظب باش بازم از پشت نیفتی :4chsmu1::s (9):

معمار
17-09-1392, 07:20 بعد از ظهر
امروز که گمرک بودم بعد از میدون محمدیه کفی گذاشته بودن
یه چند لحظه ای وایستادم نگاه کردم
اونایی که کلاه نداشتن به زور هم که شده نگه میداشتن و اونایی که کلاه داشتن کاری باهاشون نداشتن
طرف که کلاس ایین نامه اموزشگاه موتور داشتیم بهمون گفته بود که تو تهران اگه کلاه سرت باشه کاری باهات ندارن
ما باور نمیکردیم

ماکیاولی
17-09-1392, 07:51 بعد از ظهر
خوب این دلیل داره
دلیلش اینه اگه کلاه نداشته باشی هر چقدر هم مدارکت تکمیل باشه خلاف کردی و موتورو میبرن
ولی کلاه داشته باشی بخوان نگهت دارن و مدارکت رو چک کنن الافی داره
کلاه نداری میگیره موتورو میبره دیگه حرف و حدیث هم نداره

معمار
29-09-1392, 08:40 بعد از ظهر
اخبار ساعت 7 و نگاه کردم
رئیس پلیس راهنمایی تهران بزرگ گفت که :
از فردا برخورد شدید میشه با کسانی که وارد خط ویژه موتور یا اتوبوس قدیم :25r30wi: بشن وسیله ی نقیله به پارکینگ برده میشود

حالا خاستم بگم دوستان تهرانی حواسشون باشه موتورشون نره پارکینگ

farshad 54
29-09-1392, 08:57 بعد از ظهر
دوستان از یه منبع موثق آمار داده شد که شدیدا میخوان به موتور سوارا گیر بدن البته در صورت خلاف کردن

خیلی مواظب باشید کلاه حتما بذارید - خط ویزه میژه نرید - پیاده رو رو هم بیخیال شید که هوا بس ناجوانمردانه پس است

راستی اگه پلاک ملی نگرفتید هم موتور رو میگیرن کلا دیگه بحث از کلات کو گذشته به همه چی بند میکنن دیگه

s.mm
17-01-1393, 01:26 بعد از ظهر
هشدار!!

کفی ها باز گشته اند!

بعد از عید شدیدا بگیر بگیره تمام چهارراه های اصلی تهران رو باید مواظب باشید

زیر پل چوبی اگه یه دختره بهم نگفته بود که جلوتر مامور هست، منم می گرفتن!

مواظب باشید!
باور کنید تو اینجو مواقع با تاکسی رفت و آمد کنید به صرفه تر هست تا ریسک گیر افتادن

MR666
17-01-1393, 01:32 بعد از ظهر
قابل توجه بچه های شرق تهران
جدیدا مسیر شرق به غرب رسالت و حکیم بین دو تا تونل کفی میزارن
البته اگر رفتید داخل و دیدید تشریف دارن اصلا خوف نکینید و دور نزنید که خطرش بیشتره به اعصابتون مسلط باشید و بندازید خط سبقت لای ماشین ها و الفرار!!!!! :29:

MANHUNT
17-01-1393, 01:58 بعد از ظهر
در شرق تهران میدان هفت حوض* خیابان گلبرگ به طرف سبلان* خیابان بهشتی به هفت تیر* میدان رسالت از سمت اتوبان رسالت به میدان رسالت* چهارراه تلفنخانه* چهارراه ایت* چهارراه نیرو هوایی پل تهران نو *میدان امام حسین به طرف میدان فردوسی *شریعتی نرسیده به شهید اجاره دار* اول شریعتی نرسیده به میدان سپاه*انتهای نیروی هوایی اول پیروزی*سه راه تهران پارس*فلکه سوم تهران پارس از طرف شمال و جنوب*و خیلی جاهای دیگه که حضور ذهن ندارم دوستان حواسشون جم کنن چون من تا همین یه ماه پیش به مدت سه سال با موتور کار میکردم امار دقیق همه جارو دارم

s.mm
06-03-1393, 11:07 قبل از ظهر
آقا دوباره برگشتن !

کفی ها دوباره اومدن مواظب باشید

behnam_kian19
08-03-1393, 03:01 بعد از ظهر
آقا دوباره برگشتن !

کفی ها دوباره اومدن مواظب باشید

بله دوستان دوباره اومدن
من از شهدا تا میدان خراسان به ۳تا کفی خوردم!!!

senior.alireza
08-03-1393, 04:33 بعد از ظهر
یکی از جاهایی که همیشه کفی هست میدون فردوسی هست . اکثر مواقع اونجا هستند . حواستون رو جمع کنید

morykeys
06-04-1393, 04:15 بعد از ظهر
با سلام
من یه وسپا دارم اگه برم یه جایی مثل توپخونه و اینجور جاها خیلی تابلوئه بد میگیرن یا نه؟
اطراف 4راه نظام آباد که از امام علی بری داخل کفی داره ؟ اصلا خیابان مدنی و سبلان کفی هست؟

amirkhafan68
06-04-1393, 05:35 بعد از ظهر
دوستان جاهای کفی دار مشهد هم خدمتتون عرض میکنم
بولوار وکیل آباد که اصلا نداره و 3 راه خیام هم خیالتون راحت نیست و دوربینشم کار نمیکنه و لاین ویژه برید
ولی حد فاصل 3 راه خیام و میدان فلسطین کفی داره
و اکثرا که لاین ویژه میرن اونجا میگیرننشون
جای بعدی فلکه تقی آباد هست که خیلی کم میان ولی به همه چیز گیر میده ستوانه یعنی اگه رنگ باکتم فرق کنه میگیرن
جای بعدی فلکه برق هست ولی جا در رو زیاد داره که فرار کنید
4 راه دانش نیرو انتظامی میگیره وبیشتر کسانی که خلاف میان و عصر های جمعه مخصوصا میگیرن
فلکه آب به صورت شبانه روزی میگیرن مثل اینکه با یه پارکینگ خیلی بزرگ قرارداد بستن که لامصب پر هم نمیشه
بولوار طبرسی از ساعت 8 تا 8 شب سعی کنید پیداتون نشه چون خیلی سیریشن و خیلی هم باریک شده همه جا میگیرن
بعدی 4 راه مفتح هست کخ کنار پارک هست و 4 جانبه میریزن سرتون
اگه قطعه ای برای موتورتون خواستید هم میشه 5 راه برید که راحت هست هم کوچه پس کوچه های طبرسی
بولوار دوم طبرسی هم من تاحالا ندیدم بگیرن چون زورشون فکر کنم نمیرسه!!
4 راه گاراژ دارا هم همیشه اکثرا هستن و بسیار عقده ای و معمولا هم به صورت پرشی و انتهاری میپرن رو موتورتون و احتمال کشته شدن هم هست!
4 راه نخریسی عشقو حالی هست و معمولا بی خالن من خیلی جلوشون رد شدم و حتی سعی نکردن بیان جلو!
فلکه ضد راحت برید هیچ وقت نیستن اونجا
ترمینال اوتوبوس هم همین طور راحت برید
راه آهن گاهی اوقات پشت درخت وایمستن
طرف گاز و رسالت هم نیستن اصلا
فلکه حسین فهمیده هم معمولا 2 کفی میارن 1 ساعته پر میکنن میبرن و علتشم اینکه نزدیک تعویض پلاک هست و کسانی که می خوان ببرن موتورشون رو بفروشن مانع میشن شاید تجدید نظر کنن یا در مزایده راهنمایی رانندگی فروخته بشه!البته وارد اون بحث ها نشیم بهتره
از طرف 100متری هم میرید طرف پل فجر دس انداز هست 2 تا سرباز با یه ستوان هستن اگه نزدیکشون بشید میگیرنتون
طرف مصلی خدا خیرشون بده کاری ندارن و به حال ما موتوری ها میسوزه که تا 2 متر معمولا بار زدن.اینجا جای تشکر داره از همه معموران راهنمایی رانندگی که یه مورد بیخیال ما شدن!
طرف 4 راه شهدا هم نرید
سر 4 راه 4 طبقه هم 2 سرباز بیکار هستن معمولا اونا میگیرن
گنبد سبز هم همیشه پاک هست
رو به روی باغ ملی هم یکی هست بعضی اوقات میگیره
دیگه جای دیگه به ذهنم نمیرسه!!!:2i8d4ao:
امیدارم هیچ وقت در چنگال کفی ها نیفتید مخصوصا کسانی که کارشون بیشتر با موتور هست و نوون درمیارن

AMIR-250
06-04-1393, 05:51 بعد از ظهر
ولیعصر - نیایش

MANHUNT
06-04-1393, 06:36 بعد از ظهر
با سلام
من یه وسپا دارم اگه برم یه جایی مثل توپخونه و اینجور جاها خیلی تابلوئه بد میگیرن یا نه؟
اطراف 4راه نظام آباد که از امام علی بری داخل کفی داره ؟ اصلا خیابان مدنی و سبلان کفی هست؟
سلام داداش سر ميدون سبلان بعضي اوقات هستش داخل مدني قبلا ميزاشتن سر چهارراه سبلان نميزارن خيالت راحت اما از سمت گلبرگ سر ١٦ متري مجديه هم ميزارن با موتورتم اگه ميخواي بري توپخونه بايد ببيني چه تايمي ميخواي بري سر ظهر يا صبح خطرناك اما از ساعت ٢و ٣ به بعد چون خيلي شلوغ ميشه و يه عالمه موتور ميريزه تو توپخونه و مسير توبخونه هيچ خبري نيست خيالت راحت ميرن پي كارشون چون انقدر موتور زياده كه حد نداره

Alireza.BMW
06-04-1393, 08:07 بعد از ظهر
امیر جان یادت رفت طرف فلکه استقلال و 4راه دانشجو رو بگی این 2 جا بعضی مواقع اینجاها هم میگیرن جای 4 راه دانشجو اون کیوسکه پلیسه بعضی مواقع تو حالشون باشه حال میگیرن بعضی مواقع هم بهت نگا میکنن:98:

morykeys
06-04-1393, 08:57 بعد از ظهر
سلام داداش سر ميدون سبلان بعضي اوقات هستش داخل مدني قبلا ميزاشتن سر چهارراه سبلان نميزارن خيالت راحت اما از سمت گلبرگ سر ١٦ متري مجديه هم ميزارن با موتورتم اگه ميخواي بري توپخونه بايد ببيني چه تايمي ميخواي بري سر ظهر يا صبح خطرناك اما از ساعت ٢و ٣ به بعد چون خيلي شلوغ ميشه و يه عالمه موتور ميريزه تو توپخونه و مسير توبخونه هيچ خبري نيست خيالت راحت ميرن پي كارشون چون انقدر موتور زياده كه حد نداره

داداش دستت درد نکنه خدا خیرت بده
من اکثرا از اتابک میرم اتوبان امام علی تا پل صفا میرم خبری نیست اما از امام علی به چهار راه نظام آباد رو شک داشتم که خیالمو راحت کردی دمت گرم

morykeys
09-04-1393, 05:20 بعد از ظهر
با سلام به همه موتور سوارای با مرام که میان جای کفی هارو میگن مام الاف این ناکسا نمیشیم
جلوی ورودی ترمینال جنوب تو خیابنه بعثت اونجا که پیاده رو هست که موتورا پارک میکنن پلیس موتور میگیره میبره تو کفی کفیشون زیر پل جلوتر قایم کردن
مواظب باشین

morykeys
10-04-1393, 08:39 بعد از ظهر
با سلام جمعه ها کجاهای تهران کفی است؟ فکر کنم خیلی کمن
شبا چطور؟

MANHUNT
11-04-1393, 12:06 بعد از ظهر
سلام جمعه کمن اما بازم هستن یک سری از مکان هایی که به نماز جمعه میرسه مثل بلوار کشاورز میدان انقلاب بعد از میدان امام حسین زیر پل چوبی میدان سپاه از سمت شریعتی البته جاهای دیگه هم دیدم که بعضی اوقات هستن چهارراه وحدت اسلامی ترمینال جنوب ضلع جنوبی در اتوبان بعثت چهارراه پارک وی هم یه بار رویت شدن اما تو روز جمعه فقط مکان های مرکزی شهر یا شلوغ شهر احتمالش هست باشن همیشه باید چشما مثل عقاب تیز باشه تا به برادران زحمت کشه عقده ای نخوره شب هم که بسیج یا نیروی افتظاهی ایست میزاره که شبای ماه رمضون بیشتر جاها هستن خیلی دقت کنید خیابون ولیعصر که پره

Eyeless
11-04-1393, 12:31 بعد از ظهر
با سلام
امروز با مکانهای موتورگیری در بوشهر در خدمتتو هستیم :دی
اولیش چهاراه ولیعصر که 2روز در میون یا 1 روز درمیون وایمستن هم عصر و هم صبح ساعت 9
سنگی به سمت فلکه ی ساعتشنبه ها اونجان ماهی 4-5 بارم شب وامیستن
فلکه ی امام که بیشتر شبا وامیستن. شبها هم وایمیسن
صلح آباد به طرف گمرک
و باغ زهرا
جمعه ها هم که چاهکوتاه وامیستن(خارج شهر)
چهاراه دادگستری
دوستان توجه کنید 95% بوشهر موتورگیریه :) ببینید ما چی میکشیم :) چون کوچیکه

- - - Updated - - -

دوستان 1 چیزی میگم آویزه ی گوشتون کنید :دی
همیشه حواستون جمع باشه حتی ممکنه 1 جاهایی که تا حالا کفی نبوده یه دفعه بزارن همونجا تو شهر ما اینجوریه.
یه دفعه من با موتور یه بنده خدایی 70 کلاچی داغون داشتیم با دوستمون با خیال راحت میرفتیم حرف میزدیم گوشی گرفته بودیم یواش میرفتیم
ناغافل یکی از پشت درخت پرید لباسمو کشید (دستور ایستم نداد مثل گاو امد) آقا گاز دادم دستشو کشیدم افتاد :دی هیچی دیگه طول خیابون زیاد بود سربازم که چپ راستمون ریختن رومون :)) بخاطر 1 70
خلاصه ستوانه امد موتورو هم زد اوراقی گفتم خدایی روت میشه اینو ببری ؟ هیچی نگفت :دی
خلاصه حواستون باشه.
چون عرض خیابونهای بوشهر کمه و 4تا سرباز میزارن راست 4تا هم چپ
تازگیا یاد گرفتن دست زنجیر میکنن
امدن یه پسررو بگیرن خیلی شر بود انداخت اونور جدول 0 تا 100 با سی جی تو 3 ثانیه پر کرد فرار کرد :دی
چیزی که برام عجیبه اینه که چرا ایست نمیدن!!!

farshad 54
11-04-1393, 12:51 بعد از ظهر
آقا کفی ترس نداره

کلاه بذارید سرتون و مثل بچه آدم رانندگی کنید و تو خط ویژه و پیاده رو و یه سری کارای خلاف قانون نکنید هیچکس کاریتون نداره زیادم سخت نیست .

من هر روز تو مسیر سرکار رفتنم کفی هست و تا حالا برام مشکلی پیش نیومده .:999:

معمار
11-04-1393, 12:56 بعد از ظهر
اقا من از وقتی گواهینامه گرفتم
دیگه نه پلیس کاریم باهام دارن و نه کفی سر راهم سبز میشه

نامردا تا فهمیدن گواهینامه گرفتم دیگه باهام کاری ندارن

:24:

معمار
11-04-1393, 05:13 بعد از ظهر
با سلام به همه موتور سوارای با مرام که میان جای کفی هارو میگن مام الاف این ناکسا نمیشیم
جلوی ورودی ترمینال جنوب تو خیابنه بعثت اونجا که پیاده رو هست که موتورا پارک میکنن پلیس موتور میگیره میبره تو کفی کفیشون زیر پل جلوتر قایم کردن
مواظب باشین

این جا رو خوب اومدی و نزدیک خود ترمینال هم هست
من هر دفعه از اون جا رد شدم به خصوص تو فصل گرما همیشه کفی هست
و برادران راهنمایی موتورهارو عین کفتر میگیرن و میندازن تو قفس ( کفی )

Alireza.BMW
11-04-1393, 05:46 بعد از ظهر
عکسی بسیار تاسف بار و ناراحت کننده:10:
43040

m-s-d
13-04-1393, 11:59 بعد از ظهر
آقا کفی ترس نداره

کلاه بذارید سرتون و مثل بچه آدم رانندگی کنید و تو خط ویژه و پیاده رو و یه سری کارای خلاف قانون نکنید هیچکس کاریتون نداره زیادم سخت نیست .

من هر روز تو مسیر سرکار رفتنم کفی هست و تا حالا برام مشکلی پیش نیومده .:999:

سلام
امروز به قصد گردش با پسر داییم از خونه زدیم بیرون با دو موتور.تو راه برگشت از جلوی یه اتومبیل راهور رد شدیم کلاه به سر و با مدارک کامل (هردو). 500 متر بعد اون موتور رو به قصد استراحت دادیم بغل و پیاده شدیم و کلاه رو از سرمان برداشتیم.
بعد یه مدت گشت راهور با یه اتومبیل دیگه از پشت اومد و نگه داشت. سلام کردیم و خسته نباشید گفتیم محترمانه (گ و ه خوردیم) ازمون مدارک خواستند و ما هم با فراغ بال دادیم و اون ها هم با فراغ بال مدارک رو بردنددددددددددددددددددددد دددددددددددد که بردنددددددددددددددددددددد ددددددددد:wow:
خدااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااا :icon_pf _99_:با زبون روزه افتادیم دنبالشون.از شهرمون رد شدیم حدود 7 کیلومتر تا رسیدیم جلوی پارکینگ، دیدم وایساده. رفتم جلو گفتم خلافمون چیه؟ گفت کلاه نذاشته بودید!!!!!!!!!!!!! خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا خیلی باهاش کلنجار رفتم که بابا ما کلاه گذاشته بودیم.می خواهی قسم بخوریم
به من گفت ماشین گشتی که پشت شما بود هم میگه شما کلاه نذاشته بود و وقتی جلوی ما تلفن کرد اونا هم گفتند که کلاه نذاشته بودند!!!!!!!!!!!!!!!! داشتم شاخ در می آوردم:wow:.کشش نمیدم دیگه، گفتم که ماه رمضونه و اگه تو راست میگی خدا منو لعنت کنه . اگه دروغ می گی خدا تو رو با خانوادت لعنت کنه.بی ناموس مگه خانواده می فهمید چیه؟!
خلاصه نداد و گفت موتور رو ببر داخل پارکینگ برو پاسگاه که حدود 3 کیلومتر فاصله داشت خدااااااااااااااااااااااا ااااااا حالا با زبون روزه گشنه و تشنه ماشین از کجا بیاریم بریم پاسگاه
بالاخره رفتیم و من زیر زبونم تا جا داشت نفرینش کردم و الانم می کنم.«خدایا به حق این ماه از تو می خوام به همون اندازه که من اذیت کرد اذیتش کنی تا بفهمه».
خلاصه بعد از حدود یه ربع 10 دقیقه مدارک و با برگه ترخیص داد.دوباره یه ماشین گرفتیم رفتیم پارکینگ و دو تومن هم پول پارکینگ دادیم و این بود جریان امروز ما حالا هی شما بگید کلاه بذاری کاری ندارن

MANHUNT
14-04-1393, 12:06 قبل از ظهر
داداش شما اين همه موتورسواري كردي بعدش نميدوني اينا عقده اي هستن حيف اون سلامي كه به اين اشغالا دادي بايد انگشت ف ا ك ت رو به طرفش ميگرفتي هر وقت چه نيروي افتظاهي يا راهنمايي ديدي دمت بزار رو كولت ال فرار اينا همشون عقده اي هستن نبايد هيچ وقت جايي كه مامور ديدي بزني كنار ميشي باشسون يه لقمه چرم و نرم

hamed510
14-04-1393, 01:00 قبل از ظهر
حرف گرفتن شد دیروز بعده افطار با دوستم زدیم شب گردی و داشتیم با سرعت آروم میرفتیم و با هم حرف میزدیم یهو از آیینه دیدم یکی از بغل داره میاد یعنی درست پشت سرم بود فهمیدم قضیه چیه تا خواستم گاز و بپیچونمو فرار کنم جلوم موتورشو گرفت اصلا نذاشت فاصله ای بینمون باشه!! خلاصه یه نگا به منو دوستم کرد مدارک خواست دادم بعد یکمی فکر کرد گفت کلاه نداری موتور باید بره پارکینگ و مام موتور دو دستی تقدیمشون کردیم و با دوستم برگشتیم خونه!!:wall3:
حالا فردا باید برم پی ترخیص موتور اونم با زبون روضه خدا ازشون نگذره. . .

h0ssein
14-04-1393, 09:41 قبل از ظهر
همه جا گفتم بازم میگم وانستید تورو جون هرکی که دوست دارید وانستید ، همیشه تیز باشید حواستون به دوربر باشه مخصوصا پشت سر ، اگه پلیس دیدید از جلوشون رد نشید سر خر کج کنید از یه طرف دیگه برید ،

پشت چراغ قرمز نرید جلو همه واستید همیشه عقب بمونید سبز که شد گازو لوله کنید ، کنار خیابون بیخود وانستید که بیان راحت بگیرنتون عقده ای باشند که هستن موتورو برمیدارن میرن خودتونو اعدام نکنن خوبه !

الان تو این مملکت جرم روزه خوری و موتور سواری از قتل و تجاوز بیشتره !

اینا بالا خودشون چیزی ندادن خانواده ناموس هیچی ندارن یه مشت حروم خورو عوضین که با پا گذاشتن رو گردن ملت بالا میرن ، نکنین این کارارو ،

یاد یه خاطره افدادم بزا براتون بگم شاید درس عبرت بشه شمام یاد بگیرین،:121fs725372:

با ماشین پشت چراغ قرمز بودم که اونطرف چهار راه یونیفرم پوش های محترم داشتند موتور میگفرتند یه سی جی که ظاهرا فهمیده بود قضیه بگیر بگیره از عقب گازو لوله کرده بود به موتور که یهو

نگا کردم دیدم با سرعت داره میاد طرف پلیسا پلیسام دوتا شون واسادن تو خیابون که جلوشو بگیرن سی جی هم میومد طرفشون که تا بهشون نزدیک شد فرمونو پیچوند سر خرو کج کرد و ترک نشینش با دمپای زد به ظرف پلیسا و جیم شدند.

پلیسام سریع سوار بر موتور انداختند عقبشون که بعد من نفهمیدم چی شد ولی ظاهرا در رفت چون خیابون شلوغ بود و سی جی لاکردار تند میرفت.:4chsmu1:

خلاصه خیلی باهاشون حال کردم دمشون گرم ، شمام از این کارا یاد بگیرید...:4chsmu1:

Alireza.BMW
14-04-1393, 10:22 قبل از ظهر
خدا رو شکر امروز با مگول بودم یه موتوره پلیس البته از این شخصیا بود سر4راه مگولو دید از پشت چراغ اومد بیاد سمتم منم گفتم شانش که ندارم یه هو دیدی همه چی بهش دادمو بازم موتورو برد پارکینگ دنده 1 و 2 کردم دیگه ندیدمش پشتم...تازه دیروزم یه مگان پلیس افتاده دنبالم لامصب ولم نمیکرد هرجا میرفتم پشتم میومد انداختم تو 3 تا کوچه موتور رو و از دستش در رفتم اما فکر کنم جریمه رو نوشته باشه برام...من شخصا پلیس ببینم همونجا سرخرو کج میکنم چه با ماشین چه با موتور...
مرتیکه نفهم اومده میگه ماشینت تقویتیه میگم نه اصلا میخای با 207ت کورس بذاریم؟ میگه رینگو لاستیک انداختی لاستیکت خیلی پهنه گفتم بابا 185برا پراید خیلی پهنه گفت چرا خابوندیش گفتم کنار یه پراید دیگه بزار ببین خابوندم یا نه...
...میگه سر اگزوز قشگی داره کو فلکشو باز کن صداشو بشنویم گفتم جناب سر اگزوزه گفت صندوق رو بده بالا ببینم سیستم چی داری باز کردم چیزی ندید...
...گیر داد چراغات جرا اینجوریه نور تو شب نداره که گفتم جنای دوز لامپاشو باز کردم تا ترمز گرفتم قشنگ دیده شه راهنماها رو هم براش زدم گفتم ببین درسته زیر برچسب دودیه اما نورش کم نشده...گفت نه قیافه ماشینو از حالت استاندارد خارج کردی گفتم بابا 2ساله جناب محترم ایجوریش کردم گفتم بابا ما بچه فقیرا پول نداریم ماشین مدل بالا بخریم شکل BMW درستش کردم لاغر ببینمش یه کم لذت ببرم اصلا میخایین چراغاشو باز کنم تقدیم کنم برم نوشو بخرم گفت مزه نریز بزار استلام کنم خلافی نداری خلافیم گرفت...بعدش گفت برو مرخصی ولی خدایی ماشینت خیلی خوشکله...منم گفتم خدا بگم چکارت کنه...خدارو شکر سابای ماشینو باز کرده بودم وگرنه:mad_majidonline:آقا پلیس دیدین بهش نزدیکم نشین مخصوصا گشت ها اونا کلا دنبال سوژه میگردن وقتیم کسی رو تور نکردن شروع میکنن به گیر مفت دادن به مردم

MANHUNT
14-04-1393, 11:33 قبل از ظهر
دوستان فعلا تو ماه رمضون شبا مخصوصا بعد از افطار بيرون نيايد اكر هم امديد سعي كنيد جاهاي شلوغ نريد بيشتر بريد تو اتوبانا تا به فيض برسيد يه رادار بايد درست كنيم بزاريم رو موتور كه همه پليسارو نشون بده ما از بغل پرشونم رد نشيم

محمدمحسن
14-04-1393, 11:43 قبل از ظهر
سلام بچه ها من داشتم میرفتم سر کار یه بریدگی هست همیشه شلوغه و میخوام دور بزنم کلی باید ایست کنم اون روز دیدم چقدر خلوته با خودم گفتم خوب چراغ قرمزه و خیابون خلوط منم گلوله کردم

ادی دیدم از دور چندتا لباس سفید شلواز سورمه ای بچشم میاد خواستم برگردم خیابون یک طرفه بود خلاصه رفتم

جلو مو گرفت مدارک دادم اصلا به مدارک نگاه نکرد همین که دید کلاه ندارم گفت پارکینگ منم شندیه بودم سویچ بر میدارن من زودتر از اونا سویچ رو برداشتم ندادم

کلی بحث که سویچ رو بدم و ر اخر زد در گیر ی با پلیس . موتور رو خاموش برد پارکینگ . بعداز 10 روز الافی آوردمش بیرون.

یارو بهش گفتم تو چه شرایطی موتور رو نمیگیرید خیالمون راحت باشه .

گفت ما روزی 20 تا موتور سهمیه داریم بگیریم چه پارک شده باشه چه راکب داشته باشه . 50 تا هم جریمه ماشین .

این سهمیه هر روز ماست خوشمون نیاد از قیافت میگیریم.

بچه های اسلامشهر میدونند بیشترین گیر بازار تو میدون نمازه . و چراغ قرمز سر باغ فیض . . پاسگاه چهاردونگه . این 3 جا بدجوری میگیرن.

تو خیابون دانشگاهم موتور پارک باشه میندازن تو وانت میبرن. یه نمونه دیدم که پالس رو قفلش رو با قیچی بریدن بردن.

همیه در ایام ها طرحه. مثال وفات باشه. یا میلاد . و دقیقا از سر ماه اول ماه 1 تا 10 طرح بگیر بگیره. مواظب باشید .

بعداز اون ماجرا من سر کوچه ام بخوام برم کلاه تو سرمه حتی پیداه میشم میرم مغازه بازم کلاه سرمه گاهی . کاره دیگه کافیه ببینند کلاه سرت نیست .

یه چیز دیگه وقتی موتور رو به مدتت چند ساعت میخواید جایی پار ک کنید چادور روش بگشید جلب توجه نکنه. من کارم وفضایی سبزه . چادور سبز گرفتم استتار بشه .

چکار کنیم از دستشون ناچاریه . وبدبختی داریم با این معمورا

ali_r
14-04-1393, 03:11 بعد از ظهر
از بحث خارج نشیم

حامد همه چیز دست اشناست هر چقدر هم خلافی داشته باشی میتونی بدون یک گرون هزینه بیاری بیرون البته بجز پول پارکینگ
اگه مراغه بودی حتما یکاری برات میکردم

morykeys
15-04-1393, 09:23 بعد از ظهر
سلام به همه موتور سوارای مظلوم ایران زمین
من اگر با وسپا که طبیعتا پلاک قدیم داره برم تو خیابون چقدر خطرناکه یه جورایی شبیه گاو پیشونی سفید میشم آیا؟
اگر پارکش کنم جلوی ساختمون پلیس ببینه (چون تو خیابون مدنی هم هست نسبتا شلوغه) بر میداره میره یا نه؟
متشکر

senior.alireza
15-04-1393, 09:32 بعد از ظهر
سلام به همه موتور سوارای مظلوم ایران زمین
من اگر با وسپا که طبیعتا پلاک قدیم داره برم تو خیابون چقدر خطرناکه یه جورایی شبیه گاو پیشونی سفید میشم آیا؟
اگر پارکش کنم جلوی ساختمون پلیس ببینه (چون تو خیابون مدنی هم هست نسبتا شلوغه) بر میداره میره یا نه؟
متشکر

موتور پلاک قدیم مثل شما رو بگیرن دیگه رفته و در نمیاد .توصیه من به شما اینه فقط شبا با موتور بیای بیرون که خبری از کفی و پارکینگ نباشه مخصوصا مدنی که مامور زیاده اگر هم میخوای بزاری تو خیابون ببندش به تیر و دکلی چیزی که نتونن بندازن رو کفی ببرن

flower
15-04-1393, 10:46 بعد از ظهر
من نمی دونم چرا این مشکلات ما نداریم همیشه با موتور تو خیابون تردد می کنم یکبار کسی جلوی ما را نگرفته در ضمن من به قانون رانندگی پایبند هستم کلاه که هیچ سر جای خودش پشت چراغ قرمز هم می ایستم تردد بیرون شهر هم زیاد دارم یبار پلیس به ما گیر نداده .

morykeys
16-04-1393, 07:58 بعد از ظهر
موتور پلاک قدیم مثل شما رو بگیرن دیگه رفته و در نمیاد .توصیه من به شما اینه فقط شبا با موتور بیای بیرون که خبری از کفی و پارکینگ نباشه مخصوصا مدنی که مامور زیاده اگر هم میخوای بزاری تو خیابون ببندش به تیر و دکلی چیزی که نتونن بندازن رو کفی ببرن

آخه مگه جلوی ساختمونت( که جایی که من میرم سر کار خیابون مدنیه نزدیکای چهار راه نظام آباد) پارک کرده باشی موتور رو ور میدارن میرن؟!

MANHUNT
17-04-1393, 02:57 بعد از ظهر
اصلا تو خیابون نزار بزار تویه کوچه ببند به تیرک اصلا نزار تو خیابون مدنی و سبلان وگرنه میان باست میبرن یه ابم روش میخورن اونم پلاک قدیم دیگه هم بهت نمیدم چون وسپا دو زمانه هست خودش همین جوری مورد داره

محمدمحسن
17-04-1393, 06:09 بعد از ظهر
من نمی دونم چرا این مشکلات ما نداریم همیشه با موتور تو خیابون تردد می کنم یکبار کسی جلوی ما را نگرفته در ضمن من به قانون رانندگی پایبند هستم کلاه که هیچ سر جای خودش پشت چراغ قرمز هم می ایستم تردد بیرون شهر هم زیاد دارم یبار پلیس به ما گیر نداده .
خوب داداش شما خوش شانسی قدرشو بدون

خدایش میگم .ما اگر همه چیز هم داشته باشیم بهمون گیر میدن .

بخدا مجبورمون میکنند بخوایم تردد کنیم بجای پارک کردن بریم در خونه هارو بزنیم یه مبلغی بدیم بگیم ابجی این موتور یکساعتی باشه میام میبرم

..
موتور سوارهای اسلامشهر .

جدیت در طرح در انتهای پایانی اسلامشهر به سمت گلستان پاسگاه ایست بازرسی دست راست . هواستون باشه

راه گریز داره که اینجا نمیشه بگم چون احتمال دیدن معموری از سایت هم هست که بقولی .به.....بریم.

..دور برگردون سالور به سمت مرکز شهر سرهنگ حیدری بد میگیره با موتور میوفته دنبالمون .

hamed510
18-04-1393, 03:32 بعد از ظهر
دیروز میدان رازی 3 عدد کراس + 2 تا cbr600 بردن!!
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
دوستان ماه رمضان تو رفت آمدتون با موتور نهایت دقت رو داشته باشین!!
علل الخصوص سنگین سواران که این یکماه رو کلا تعطیل کنین!!

MANHUNT
18-04-1393, 10:42 بعد از ظهر
سلام دوستان امشب شهرك غرب بودم سمت پاساژ گلستان هينطور داشتم مسير ادامه ميدادم كه برم سمت ميدون كاج ديدم مأمورا سر يه پيچ گشت كذاشته بودن هر وسيله اي هم كه بهشون ميرسيد ميگفتن اهسته ما هم رسيديم رفتيم لاي مأمورا تو ترافيك مونديم يكي از مامورا يه نگا كرد من گفتم خسته نباشيد يارو گفت سلامت باشي ماهم جو گرفتمون گفتم مرسي باسه اين همه زحمتتون كه ميكشيد اون مامور با بغليش جفتشون سرشون بنشانه تاييد بالا پايين كردن كيف كردن ماهم به مسير ادامه داديم:riz481:

morykeys
27-04-1393, 06:57 بعد از ظهر
سلام
عزیزان کسی سایتی سراغ داره که واسه تعمیر موتور وسپا راهنمایی کنه گازم گیر کرده کلافه شدم دمتون گرم بدجور کارم لنگه راهنمایی کنید.
در ضمن خیابون خاوران ورودی خیابون هاشم آباد بعضی موقعا کفی میزارن (اینم گفتم که پستم مرتبط به تاپیک باشه)
متشکر

AMIR-250
31-04-1393, 03:16 بعد از ظهر
اشرفي اصفهاني - سازمان اب

ميدون توحيد

وليعصر - نيايش

soleymani
31-04-1393, 05:08 بعد از ظهر
كفي ها حداكثر تا چه ساعتي فعاليت دارن و ما از چه زماني به بعد نفس راحت مي كشيم؟

AMIR-250
31-04-1393, 05:22 بعد از ظهر
هر موقه كه سهميه شون كامل شه ميرن خونشون :دي
ولي تا بعد از ظهر هستن معمولا

shadow70
01-05-1393, 03:31 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
آقا به این بستن پلاک گیر میدن؟ چی کار میکنن ببینن؟

soleymani
01-05-1393, 03:33 بعد از ظهر
بعضي ها كفي و بعضي ها ميگن برش دار و همون جا درست مي كني ميري
ولي اگه آگاهي ببينه گير خفن ميده و خدا رحم كنه

morykeys
01-05-1393, 09:57 بعد از ظهر
خیابان خاوران (البته بیرون شهر) ورودی شهرک صنعتی گزارش شده گشتی موتور رو گرفته انداخته تو وانت برده خورده

shadow70
03-05-1393, 02:29 بعد از ظهر
گیشا زیره پل آزمایش

امیرحسین
16-05-1393, 05:25 بعد از ظهر
سمت شمال غرب مثل شهرک غرب سعادت آباد چهار راه پارک وی تجریش نیاوران ... کسی کفی دیده ؟!

MANHUNT
16-05-1393, 05:30 بعد از ظهر
سمت شهرک غرب و سعادت اباد خبری نسیت به جز ایست نیروی انتظامی اما چهارراه پاک وی و تجریش بله من خودم دیدم کفی

امیرحسین
16-05-1393, 07:54 بعد از ظهر
ممنون
ایست بازرسی شهرک معمولا اول شیخ فضل ا... و خوردین می ایستن
سعادت آباد کجاش ایست میزارن؟

پارک وی و تجریش کجاش کفی میذارن ؟
البته شبا واسه دور دور معمولا بیرون میرم و بیشتر ایست بازرسی ها ممکنه گیر بدن

MANHUNT
16-05-1393, 11:50 بعد از ظهر
تو روز هستن اونم نه هميشه بعضي اوقات سعادت اباد بيشتر جاهايي كه شولوغه يا دور دور زياده حتي يه بار تو ميدون سرو هم وايساده بودن تجريش شبا قبلا گشت نيروي انتظامي ايست ميذاشت شبا فقط بايد حواست به ايست نيروي انتظامي باشه بسيج مهم نيست فوقش نگهت ميدارن كارت موتور با پلاك ميبينه ميده بهت ميري تموم ميشه اما نيرو انتظلمي به همه چيز گير ميده حواست رو جم كن هر دفه هم هر جا عشقشون بكشه ايست ميزارن امشب من به سه تا خوردم

r.hasani7023
22-05-1393, 08:12 بعد از ظهر
سلام امروز موتورمو خوابوندن فردا با مدارک برم بهم میدن دوستان؟
راستی حواستون باشه جدیدن دیگه کفی قایم میشه یجا بعدش افسرا جاهای شلوغ وایسادن تا میری تو ترافیک دوتا افسر ..... میان سوییچ برمیدارن . مکان ها : تجریش نیاوران .اتوبان امام علی کندرو همت . سعادت اباد .میدان فردوسی میدان بهسپاه بهارستان رسالت سبلان دماوند و ....

AMIR-250
23-05-1393, 12:44 قبل از ظهر
وليعصر - جمهوري و نواب - ازادي
چند روزه كفي داره موتور ميگيره

s.mm
23-05-1393, 08:54 قبل از ظهر
سلام امروز موتورمو خوابوندن فردا با مدارک برم بهم میدن دوستان؟
راستی حواستون باشه جدیدن دیگه کفی قایم میشه یجا بعدش افسرا جاهای شلوغ وایسادن تا میری تو ترافیک دوتا افسر ..... میان سوییچ برمیدارن . مکان ها : تجریش نیاوران .اتوبان امام علی کندرو همت . سعادت اباد .میدان فردوسی میدان بهسپاه بهارستان رسالت سبلان دماوند و ....

من خیلی ساله مسیرم اونجاست حقیقتش تا حالا میدون بهارستان ندیدم کفی بذارن

میدون سپاه توی چند روز اخیر یه روز بودند یه روز نبودند

r.hasani7023
23-05-1393, 12:02 بعد از ظهر
من هفته 3 روز میرم دیدم گیر میدن میدان بهارستان.

hamidreza_pahlavan
23-05-1393, 05:30 بعد از ظهر
امروز تو میدان صنعت شهرک غرب ایست بازرسی گذاشته بودن حدود ساعت 10 صبح هرچی موتور می یومد می گفتن بزن کنار!!

2 تا سرهنگ!! :297: مدارک ها رو چک می کردن کوچکترین ناقصی داشتی موتور می رفت تو کفی:wow:

من کلاه سرم بود چند تا سرباز بهم گفتن بزن کنار یه گروهبانه اومد به هم گفت مدارک!! کارت موتور + بیمه + گواهینامه رو بهش دادم یه چک کرد بعد رفت مدارک ها رو داد به سرهنگه گفت مدارکش کامله چی کارش کنیم؟!!!!! ( اینگار قاتل گرفتن ) سرهنگم خیلی راحت گفت یه کم اذیتش کنید!!! بعد ولش کنید بره!! ( بی ناموس ) اونم اومد مدارکم بهم داد بهم گفت برو که شانس آوردی:27:

این دیگه نوبره والا

r.hasani7023
23-05-1393, 05:39 بعد از ظهر
خیلی میبخشید ولی واقعا دیوسن این چندروزه خیلی میگیرن ارامش نمیتونیم داشته باشیم.

Alireza.BMW
23-05-1393, 05:45 بعد از ظهر
این مختص تهران نیست تو مشهدم گیر شدن فجیح تو کوهسنگی میگیرن مثه بنز طرف بنده خدا میاد خوش بگذرونه مرگش میشه...پریروز اومده بودن سر 4راه عامل میگیرفتن با مگلی بودم یارو اومد سمتم منم دیدم مدارک دارم اما گفتم ولش بدشانسیم وا نستادم با 250هاشون که ساخت کارخونه تک تازه اومدن دنبالم 1و 2 کردم دیگه ندیدمشون...اون گوشم وا میستن طرف نمیبینه...سر 4 راه ابوطالب حتی احمد آباد خلاصه گیر شدن بدجور...معلوم نیست بودجه کم آوردن حمایشی تو راهه نمیدونم والا

AmiR.b
06-06-1393, 02:35 بعد از ظهر
مشهد
چهار راه آهن .چهارراه دکترا. چهارراه خواجه ربیع

morykeys
31-06-1393, 09:22 بعد از ظهر
میدان خراسان مواظب باشید دم ورودی خیابان خاوران چند روز پیش کفی بود

morykeys
08-07-1393, 11:17 بعد از ظهر
سلام
از یه بنده خدا شنیدم که میگه جدیدا دو تا مامور تو خیابونا میچرخن اگه پلاک قدیم باشی یا پلاکت خاکی باشه موتورتو میخابونن
کسی چیزی میدونه؟

m_2k2
08-07-1393, 11:49 بعد از ظهر
سلام
از یه بنده خدا شنیدم که میگه جدیدا دو تا مامور تو خیابونا میچرخن اگه پلاک قدیم باشی یا پلاکت خاکی باشه موتورتو میخابونن
کسی چیزی میدونه؟

سلام
اره اقا درسته یه سرباز میزارن ترکشون که اون موتورو ببره چند روز پیش با موتور داییم داشتم سر چهار راه یافت اباد میرفتم نه موتور پلاک داشت من کلاه نداشتم خلاصه افتاد دنبالم فرار کردم داشتم موتور رو جا میکردم تو خونه رسید رفتم تو درو بستم اومد زنگ زد موتورو میدی یا بیسیم میزنم 110 امار کیف قاپی میدم میان خودتو موتورو میبرنن:297: من چسبوندم موتورو دادم:[Only registered and activated users can see links]

فلات دوست
09-07-1393, 07:54 قبل از ظهر
سلام بچه ها. اگه گیر الکی یا برخورد ناشایست و غیرقانونی داشته باشن به اداره کل بازرسی ناجا واقع در تهران میدان ونک مجتمع 12 فروردین گزارش کنید . پیگیری میکنن اساسی.

soleymani
09-07-1393, 11:13 بعد از ظهر
هوا داره رو به سردی میره و کفی ها کمتر میشن.معمولا توی تابستون زیاده

- - - Updated - - -

هوا داره رو به سردی میره و کفی ها کمتر میشن.معمولا توی تابستون زیاده

morykeys
10-07-1393, 07:32 بعد از ظهر
سه راه آذری پشت چراغ اتوبان سعیدی

mata
10-07-1393, 11:14 بعد از ظهر
یکی دو هفته س تو مشهد گیر دادن به لاین های اتوبوس و تاکسی .. منم فلسطین گرفتن. رفتم برا ترخیص دیدم همه رو تو لاین ویژه گرفتن.. میدون فلسطین.. فلکه برق تا فلکه آب.. لاین تاکسی خسروی به فلکه آب..
توی هفته گذشته بیش از 5هزار موتور گرفته بودن و همه رو هم جریمه میکردن 50تومن حساب کن درامدشونو تو این یه هفته فقد تو مشهد بیش از 250میلیون تومن.

soleymani
11-07-1393, 01:37 بعد از ظهر
کفی 3راه آذری بگی نگی داره و همیشه نیست و موتور هایی که از سمت آذری میان رو پشت چراغ قرمز گیر می اندازن

hosin2a
16-07-1393, 08:27 قبل از ظهر
سلام.
من میخوام بیام تهران از خوزستان . با موتور.
میشه بگید که
1 - از کجا ها باید وارد تهران بشم ؟ مدارکمم کامله .
2 - برای رفتن از تهران به کرج از کدوم راه باید برم که پلیس نگیره ؟
3 - برای رسیدن به تهران از جاده قدیم قم چجوریه ؟ پلیس داره؟

morykeys
16-07-1393, 09:55 بعد از ظهر
عید بود من با موتور رفتم جاده هراز از تهران میخاستم برم آمل پلیس گرفت و و موتورمم هوتوتو

flower
16-08-1393, 05:27 بعد از ظهر
تو اصفهان هم یه چند وقته دارن موتور زیاد می گیرن البته حالا که هوا سرد شده نسبت به تابستون بیشتر می گیرن ولی کسی مدارک و کلاه داشته باشه هیچ مشکلی نداره و من چند بار تو اتوبان رد شدم دیدم افسر ها شماره پلاک را یادداشت می کنن و اقدام به باطل کردن کارت سوخت می کنن که متاسفانه شماره پلاک من را یادداشت کرد ولی هنوز کارتم نسوخته ولی شاید طول بشه ولی اگر باطل کنن خیلی مشکل هست باید دوره کلاس اموزشی را بگذرونیم بعد می تونیم کارت سوخت جدید را در خواست کنیم برای دوستانم این مشکل زیاد پیش اومد امیدوارم این اتفاق برای من و دوستان پیش نیاد که خیلی علافی داره منم سعی می کنم دیگه تو اتوبان تردد نکنم .

BKING
27-08-1393, 11:43 بعد از ظهر
ولیعصر نرسیده به فاطمی هم کفی هست

یکی از دوستان امروز گرفتار شد

soleymani
28-08-1393, 12:12 قبل از ظهر
من اين چند روزه همش در رفتم
البته گناه از من بود چون كلاهم نداشتم
به نظرتون اگه مدارك و كلاه باشه دوباره مي خوابونن يا رها مي كنن؟؟؟
--------------
اين مكان ها كفي داره حواستون باشه
1- ميدون فاطمي
2-بهشتي جايي كه وارد وليعصر ميشي.روبه روي بيمارستان
3- خيابون وليعصر نزديك پارك ساعي
كلان چند روزه بد ميگيرن

roots
28-08-1393, 12:13 قبل از ظهر
موتور بنده امروز خ ولی عصر اول فاطمی توقیف شد و موتورم هم سند نداره کارت موتور دارم...موندم چه کنم....

amo hosein
28-08-1393, 05:41 قبل از ظهر
موتور بنده امروز خ ولی عصر اول فاطمی توقیف شد و موتورم هم سند نداره کارت موتور دارم...موندم چه کنم....

یعنی چی سند نداره؟
اگه گم کردی که المثنی میگیری.اگه مشکل چیز دیگس،بیرون ستاد ترخیص چند نفر وایسادند این کارارو با پول هماهنگ میکنن.

محمدمحسن
28-08-1393, 09:07 بعد از ظهر
شهر چهاردونگه جنوب شهر

سلام دوستانی که در این محدوده تردد میکنند سمت اسلامشهر میباشد

کفی ها و گیر بازار موتور سیکلت ها تو کجاها مستقر شدن .

من ترددم افتاده تو چهاردنگه باید با موتور باشم اما چون منطقه رو خوب نمیشناسم فعلا بدون موتور تردد میکنم بسختی .

محدوده میدان نماز اسلامشهر الی چهاردونگه .

ممنون میشم راهنمایی های لازم رو بگید .

....
(بدون گواهینامه ام )

soleymani
28-08-1393, 11:36 بعد از ظهر
يه كفي صبح تا ظهر هست از پاسگاه به سمت اسلامشهر بعد از آزادگان دمه دست انداز كلانتري چهاردانگه
يكي هم ورودي و خروجي شهرك صنعتي چهاردانگه

MANHUNT
29-08-1393, 02:27 بعد از ظهر
امروز ميدان سپاه از سمت شريعتي به سمت ميدان سپاه كفي بود

sepehr ninja
29-08-1393, 07:13 بعد از ظهر
زیر پل چوبی البته اون لاین که سمت فردوسی میره صبح کفی داره من خودم از لاین مخالف میرم زیر پل چوبی بعد روشندلان دوباره میام تو انقلاب

چهار راه زرتشت کفی داره خفن وایمیستن من خودم از کریمخان که میرم پل که تموم شد میرم راست دیگه سمت میدون ولیعصر نمیرم اونو میرم راست دقیق بالای زرتشت میام بیرون

دیگه میدون رسالت داره که کلا اون سمت بری فقط راهش فراره !!

مرزدارن سر اشرفی وایمیسته ایست

چهارشنبه و پنج شنبه هم 3 راه طالقانی به سمت میدون سپاه ایست داره خفن توصیه میکنم نرید که من دوبار فرار کردم به زور.

من بدون مدارک میرم میام یه بار دیدی کفی جایی وایساده مسیرتو عوض کن دیگه از اونجا نرو پیشنهادمن به دوستان ....

roots
29-08-1393, 09:06 بعد از ظهر
موتور من 3 شنبه فاطمی توقیف شد و کارت و بیمه ..دارم منتها سند ندارم چون گمش کردم..البته موتور اسم خودم هست..کسی میدونه چه کار میشه کرد...

VAHID
29-08-1393, 09:09 بعد از ظهر
موتور من 3 شنبه فاطمی توقیف شد و کارت و بیمه ..دارم منتها سند ندارم چون گمش کردم..البته موتور اسم خودم هست..کسی میدونه چه کار میشه کرد...

کارت و سند کمپانی و بیمه و گواهینامه ببر خلیج.از پلیس +10 هم درخواست سند المثنی کن

roots
29-08-1393, 09:12 بعد از ظهر
وحید جان سند کارخونه هم ندارم...

VAHID
29-08-1393, 09:15 بعد از ظهر
وحید جان سند کارخونه هم ندارم...

داداش سریع برو سراغ گرفتن المثنی

برای چی خوابوندن؟

roots
29-08-1393, 09:44 بعد از ظهر
خط ویژه میرفتم..البته یارو گفت بچه باحالی هستی واست میزنم فاقد مدارک! در هر صورت بردن..ببین واسه برگ سبز باید چه کار کنم؟

soleymani
30-08-1393, 11:49 قبل از ظهر
اين كفي ها اگه مدارك كامل باشه و كلاه هم داشته باشي بازم مي خوابونن يا نه
آزاد مي كنن

BKING
30-08-1393, 12:44 بعد از ظهر
اين كفي ها اگه مدارك كامل باشه و كلاه هم داشته باشي بازم مي خوابونن يا نه
آزاد مي كنن
خط ویژه بری در هر صورت می خوابونن

soleymani
30-08-1393, 03:28 بعد از ظهر
اگه همراه آدم جنس مونث باشه شنيدم موتور رو نمي خوابونن.درسته؟؟

abolfazls
30-08-1393, 03:33 بعد از ظهر
اگه همراه آدم جنس مونث باشه شنيدم موتور رو نمي خوابونن.درسته؟؟

الان ديگه در هر شرايطى ميخوابونن ، قبل تر موقعى كه خانواده همراه بود كارى نداشتن ولى الان در صورت هر خلافى در هر شرايطى اعمال قانون انجام ميشه ،،،،،

Radium
30-08-1393, 08:15 بعد از ظهر
۲ تا کفی میشناسم
یکی تقاطع نیایش ولیعصر (دائمی)
یکی هم فلکه دوم صادقیه، سره کاشانی (گهگداری سر و کلشون پیدا میشه، فقط ساعتای کم ترافیک)

BKING
16-09-1393, 01:30 بعد از ظهر
اتوبان کردستان ورودی همت شرق گاهی کفی می ذارن

Alireza.BMW
16-09-1393, 07:21 بعد از ظهر
توی مشهد چند روزیه که اکثر جاها موتور میگیرن... بچه های مشهدی همگی حواستون جمع باش... اون روز جای فلکه خیام بودش ساعت 9:30... یه آپاچیه که 2 ترک بودن پلیسه اومد بگیره پشتیه یه قمه در آورد بزنه به پلیسه پلیسه رفت عقب از دستش در رفتن :25r30wi:

soleymani
27-09-1393, 11:37 بعد از ظهر
جلال آل احمد(گیشا) ورودی بهه چمران جنوب کفیه و راه فرار نداره
امروز شانسی رد کردم

BKING
28-09-1393, 12:29 قبل از ظهر
جلال آل احمد(گیشا) ورودی بهه چمران جنوب کفیه و راه فرار نداره
امروز شانسی رد کردم
باز ترسیدی
نکنه کلاه نداشتی

soleymani
28-09-1393, 01:46 بعد از ظهر
نه تازه می خواستم وایسم ولی باید میدیدی مثل چی چند نفره می پرن روی موتورا.منم کل مدارکم کامله و کلاه دارم
گفتم بی دلیل می کنند توی کفی

mory606060
14-10-1393, 10:47 قبل از ظهر
چهار راه سيروس و چهار راه مولوي هم مراقب باشيد ( حتي جمعه ها ):icon_pf _96_:

r.hasani7023
14-10-1393, 11:32 قبل از ظهر
نمدنم چرا چند وقته 4راه سیروس وامیسن

pooya_h
15-10-1393, 12:01 بعد از ظهر
ديروز و امروز توي ستارخان به سمت شرق زير پل بازار سنتي ساعت 7 صبح (اوج ترافيك) كفي بود. تا حالا نديده بودم اونجا كفي باشه. ديروز دو تركه بودم كاري نداشتن ولي امروز مداركمو چك كردن.

roots
25-11-1393, 01:16 قبل از ظهر
خ پیروزی سر 4 راه کوکاکولا کفی موجود میباشد که اول 21 متری دهقان گذاشتن!

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

NiNjA-Wild
25-11-1393, 10:21 قبل از ظهر
ببخشیدمن کفی ندیدم.یعنی چی کفی گذاشتن؟چطور بعد موتور میگیرن باهاش؟عکس بذارید ممنون میشم.واسم سوال شده چون ندیدم

vorya800
25-11-1393, 10:23 قبل از ظهر
داداش مام شهرستانی هستیم ولی.....
یه چیزی مثل وانت که مامورین زحمت میکشن متور رو می برن توش و منتقل میکنن پارکینگ!!!!!

farshad 54
25-11-1393, 10:30 قبل از ظهر
کفی وسیله ایست که به پشت نیسان میبندند و دو عدد چرخ دارد و روی آن تعداد 10 فروند موتور جا میشود .

برادران زحمت کش انتظامی یا راهنمائی پس ازخفت کردن موتور سواران نگون بخت موتور آنهارا سوار کفی کرده و بی توجه به التماسهای صاحب موتور برای ایشان برگه صادر مینمایند تا صاحب موتور یه چند روزی علاف بشه و کلی

خرج کنه مونورشو که کفی برده گذاشته تو پارکینگ بتونه در بیاره

خیلی موقعیت بدیه خدا نصیب هیچ موتور سواری نکنه (البته اگر موتورسواران گرامی مثل آدم رفتار کنن و برن و بیان و کلاه بذارن سرشون احتمال گرفتاریشون کمتره)

BKING
25-11-1393, 10:58 قبل از ظهر
ببخشیدا ما شهرستانیا کفی ندیدیم.یعنی چی کفی گذاشتن؟چطور بعد موتور میگیرن باهاش؟عکس بذارید ممنون میشم.واسم سوال شده چون ندیدم

NiNjA-Wild
25-11-1393, 11:10 قبل از ظهر
ممنمون و سپاس گذارم از همه.اها پس همین وانتی که پلیسا دارن موتورو سوارش میکنن میشه کفی:crazy:
نمیدونستم اینارو کفی میگن.
به معلوماتم اضاف شد :D
خیلی بی رحمن ولی کلاه اینا داشته باشی ک گیر نمیوفتی.ولی کلا بدبختیه.
یه کلیپ دیدم میگفت هر روز باید و باید هر منطقه 20تا موتور سوار کنه وگرنه میگن سستی در وظیفه.یا اینایی ک ماشین میگیرن باید 50برگ پر کنن.
عجب وضعی...
دیروز صبح پسره با موتور در رفت دنبالش کردن بیچاره رفت تو یه کوچه ک نمیدونست بن بسته.منم واستادم تماشا .گرفتن موتورشو و اونم زمین و زمانو حکومتو فش میداد.چقدرم التماس کردو میگفت کل دارایی خونوادم همینه.وسیله ی زیر پامونه و این چیزا.
هـــِی روزگار

- - - Updated - - -

سوالمم اصلاح کردم ک نداشتن معلومات من موجب بی کلاس شدن شهرستانیا نشه :D

serdar
25-11-1393, 11:37 قبل از ظهر
دوستان گنبدی اونایی اطلاع دارن که هیچ اونایی ندارن : طالقانی و امام خمینی کلا بگیر بگیره همیشه حواستون باشه... هوا هم گرم تر شد اگه سمت دریاچه میرین مواظب باشین رحمی تو کارشون نیست

موارد بالا برادران زحمت کش نیروی انتظامی بودن که شاید با کمی.......... شل بگیرن ول کنن اما طرح مدارس سمند پلاک 59 در خدمتتون هستن علاوه بر موتور جلو اون همه دختر مدرسه ای یه کاری میکنن که نباید بکنن

دیدیم که میگم

سمند پلاک 59 /4 تا مرد توش بودن تخته کن یعنی 1 درصد هم شک نکن

NiNjA-Wild
25-11-1393, 12:43 بعد از ظهر
اره گنبد که خیلی بگیر بگیره.یه سری نزدیک بود خفن به ف... برم.

AMIR_NINJA
26-11-1393, 07:44 بعد از ظهر
جالبه
تا الان به محتوای این تاپیک دقت نکرده بودم و نخونده بودم چه موضوعی دارد
فکر میکردم منظور دوستان از کفی محل مناسب برای موتورسواری است
در مجموع کفی و پارکینگ از عوامل مهم آسیب رسیدن به موتورسیکلت در کشور است
من یک 125 سی سی دارم که نو و تمیز بود و چند ماهی بود خریده بودم اون زمان
پارکینگ سمت پاسگاه نعمت آباد بود یک مدت
میدان توحید توقیف شد موتورسیکلتم
بعدها رفتم موتورسیکلت را بردارم زیر آفتاب بود و خوب باران هم ببارد زیر باران است موتورسیکلتها در پارکینگهای بدون سقف
و قاب باتری موتورسیکلتم را دزدیده بودند و یک تک قاب کهنه انداخته بودند
در مجموع موتورسیکلت در پارکینگ شاید زیاد مورد سرقت واقع شود
من که خواستم خسارت بگیرم عذرخواهی هم کردند اما بعد دیدم مبلغی نیست و خیر اموات بیخیال شدم
اما موتورسیکلت هایی است گاهی در کفی های راهنمایی و رانندگی که باعث تأسف است که در محل های نامناسب نگهداری شوند
به اضافه اینکه زمان سوار کردن و چیدن موتورسیکلت ها در کفی هم نسبت به موتورسیکلت دلسوزی ندارند که درست در کفی قرار بگیرد و کشیده و هل داده میشود و اگر موتورسیکلت فلاپ دار باشد امکان خط افتادن دارد شاید.
در مجموع کارت موتورسیکلت و گواهینامه همراه صاحب موتورسیکلت باشد و حتی بیمه نامه و کارت شناسایی خیلی بهتر است که هیچ بهانه ای پلیس ترافیک نداشته باشد برای توقیف موتورسیکلت.

soleymani
29-11-1393, 11:58 بعد از ظهر
دوستان ميدون تجريش حواستون باشه ها
از ساعت 10 الي 13 بگير بگيره

ارشدشون يكي از دوستان نزديكمه

roots
01-12-1393, 11:01 بعد از ظهر
خ پیروزی سر چهار راه کوکاکولا صبح ها همیشه کفی گذاشتن فرار هم کنی دنبالت با موتور هزار میفتن! مراقب باشین.

ali.motahari
02-12-1393, 01:15 قبل از ظهر
خ پیروزی سر چهار راه کوکاکولا صبح ها همیشه کفی گذاشتن فرار هم کنی دنبالت با موتور هزار میفتن! مراقب باشین.

موتور هزار:25r30wi:
کی اون موتورارو داده بهشون
ای خدا...
برای ما اخه برا اونا:25r30wi:
اگه مدارکتم تکمیل باشه بهت گیر میدن؟
موتوراشون چی هست؟

tak3az
02-12-1393, 02:21 بعد از ظهر
اینم مکان هایی ک کفی میارن تو اصفهان
چهار راه تختی و دروازه دولت (یا همون میدان امام حسین خداییش این چه اسماییه میزارن؟) اول پل فردوسی و گاهی اوقات هم پل آذر اگه جای دیگه هست هم بگین چون واقعا با اپاچی خیلی سخته در رفتن هوندا که نیستیم

Ali
02-12-1393, 02:40 بعد از ظهر
نارمک چهارراه تلفنخانه و چهاراه گلستان کفی هست

FREE
02-12-1393, 02:53 بعد از ظهر
مشهد- نرسیده به میدان توحید (بلوار قرنی ) . جدیدا صبح ها کفی هست .

flower
02-12-1393, 08:28 بعد از ظهر
اینم مکان هایی ک کفی میارن تو اصفهان
چهار راه تختی و دروازه دولت (یا همون میدان امام حسین خداییش این چه اسماییه میزارن؟) اول پل فردوسی و گاهی اوقات هم پل آذر اگه جای دیگه هست هم بگین چون واقعا با اپاچی خیلی سخته در رفتن هوندا که نیستیم
چرا فرار کنی مدارک کامل باشه کلاه سرت باشه چراغ قرمز رد نکنی هیچ مشکلی پیش نمی یاد من ارزو دارم یبار اینا به من گیر بدن حتی از بغلشون اروم رد می شم مثله طلبکارا بشون نگاه می کنم خیر خبری نیست .

tak3az
03-12-1393, 01:25 قبل از ظهر
چرا فرار کنی مدارک کامل باشه کلاه سرت باشه چراغ قرمز رد نکنی هیچ مشکلی پیش نمی یاد من ارزو دارم یبار اینا به من گیر بدن حتی از بغلشون اروم رد می شم مثله طلبکارا بشون نگاه می کنم خیر خبری نیست .

والا به ما که گواهینامه نمیدن ولی با این کلاه مسخره ای که من خریدم خیلی بد بهم نگاه میکنن ( کل کلاه سفید شیشه یا همونی که میاد جلوی صورت مشکیه) و به دلیل اینکه من ریز موندم و کلاهه خیلی بد جوره بهم بد نگاه میکنن واسه همین هرجا ببینم کلا ی دوتا خیابون میرم اون طرف تر
ی بارم ک سر پل بزرگمهر سمت هشت بهشت اینا ک ایستگاه پلیس هست پلیسه اومد 60 ت جریمم کرد بخاطر کلاه و گواهینامه البته اون موقع بگیر بگیر نبود امشب هم ک تو خیابون جی کفی اورده بودن

AMIR_NINJA
03-12-1393, 07:36 بعد از ظهر
اینکه جو فیلم پلیسی یا فیلم جنگی کسی را بگیره واسه در رفتن از کفی فرار کنه همیشه راه حل نیست
توجه به خیابان و ترافیک خوبه چون گاهی طی همین فرار ممکنه تصادفی پیش بیاد که راکب موتورسیکلت در مجموع دیگه نتواند قادر به موتورسواری باشد
متأسفانه بعضی افراد تا سوار موتورسیکلت میشوند فکر میکنند حادثه و خطر برای اونها پیش نمیاد و ماهرند
در حالیکه خیلی از افراد ماهر در موتورسواری معلول و یا فوت شدند
رانندگی ایمن در حد امکان و همراه داشتن همه مدارک لازم خیلی بهتر است تا پیش آمدن موقعیت گریختن از پلیس ترافیک و کفی.

Mohsen_14
06-12-1393, 12:12 بعد از ظهر
بعد یه سری حوادثی که موقع فرار کردن پیش اومده بود ، میگفتن انگار قانون شده که دیگه دنبال موتور نذارن ، درسته ؟
البته اگه بذارن دنبال طرف و تصادف کنه مطمئنا خودشون فلنگو میبندن !

sepehr ninja
06-12-1393, 01:08 بعد از ظهر
تجربه نشون داده فرار همیشه بهترین گزینه هست چرا چون اینجا ایرانه همه میدونن مامور بگیرتت حال کنه یه چیزی میبنده بهت حالا تو صدتا مدرک هم داشته باش آروم برو کلاه سرت باشه !! در هیچ کجای قانون هم اسمی از کفی و برداشتن سوییچ نیست یعنی در کل این کارا غیر قانونیه
ربطی هم به جو و فیلمای پلیسی نداره تو فیلم دزد و قاتل میگیرن نه آدم عادی رو حمله ور بشن سمتش هیچکسم صداش در نیاد ..

morykeys
08-12-1393, 05:12 بعد از ظهر
از امام علی میخام برم تو خیابون فرجام . بهترین مسیر کدومه ؟ خودم فکر می کنم که از امام علی باید برم تو رسالت و از هنگام برم فرجام

این مسیر کفی داره؟

مسیر دیگه ای هست که کفی نداشته باشه

آقا دمتون گرم سریع جواب بدید.