PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سینما و موتور

Alireza
06-01-1389, 11:00 قبل از ظهر
در این تاپیک میخوام فیلم هایی که موتور سیکلت در ان به صورت نمایشی و به صورت موضوع فیلم به نمایش در امده رو برحثی و معرفی کنم

Yes Man 2009
این فیلم با بازی جیم کری بازیگرکمدین معروف هالیود که در ژانر کمدی قرار داره در یکی از سکانس های این فیلم از موتور دوکاتی استفاده میشده و حرکات بسیار زیبایی رو بازیگر نقش اول اون یعنی جیم کری انجام میده و صدای خفن این موتور خیلی مهشره

G.I Joe 2009

در این فیلم هم از دوکاتی هیولا یامانستر استفاده شده که لایی هایه قشنگی میکشه راکب موتور

Biker Boys 2007

این فیلم فوق العاده ایی و کاملا موضوع و داستان فیلم راجع به موتور و کل کل راکبان در کالیفورنیا در آمریکاست که توصیه میکنم حتما ببنید . در این فیلم که هنرپیشه هایه معروفی چون
Dijimon Hounsou
Laurence Fishburne بازیگر سری فیلم های متریکس
بازی می کنند

Terminator 2
در این فیلم تاریخی هم که اکثر شما دید اونو ارنولد شواتزینگر بازی میکنه و صحنه هایی فراموش نشدنی رو داره با موتور

Mission Impossible 2
فیلم ماموریت غیر ممکن 2 با بازی تام کروز هم جدال های خیلی اکشن و زیبایی رو داراست با موتور

xXx 2002
من این فیلم رو یکی از بهترین فیلم هایه اکشنیه که تا حالا دیدم و خیلی فیلم توپیه و به همراه یک سری حرکات باور نکردی توسط بازیگر نقش اول این فیلم که وین دیزل نام داره انجام میشه با موتور کراس

فعلا این ها رو یادم بود اگر چیز دیگه ای یادم اومد اضافه میکنم
شما هم فیلم هایی رو که دیدید به این موضوع معرفی کنید

Alireza
06-01-1389, 11:02 قبل از ظهر
فيلم سينمايي toque از سري فيلم هاي fast and furious که بعضي از بازيگرهاي سري هاي قبلي ان در اين فيلم ايفاي نقش ميکنند که اين فيلم فقط مخصوص موتورسواري است که برنده چندين جايزه بين المللي نيز شده است.

فيلم سينمايي super cross که اين فيلم محصول سال 2009 و مخصوص موتورهاي کراس هستش

فیلم شورش در برانکس(rumble in the brunx) با بازی جکی چان محصول سال 96 آمریکا که گروه های گنگستر رو نمایش میده.
در این فیلم هم موتور کراس و هم موتور ریسی هست البته موتور کراس ملموس تره

Dalton
21-01-1389, 06:32 بعد از ظهر
Torque یا گشتاور باحاله اگه گیرش اوردین به منم بگین.
اخرته موتور بازیه

Sination
22-01-1389, 11:07 بعد از ظهر
فیلم های ایرانی :

نان عشق و موتور 1000
[Only registered and activated users can see links]

که خودم چند قسمت توی پشته صحنه اش حضور داشتم
داستان فیلم هدفش کاملا سیاسی هستش و در مورد چند تا بسیجی هستش که دنباله یه موتور هزار هستند و ...

بازیگران:

سروش صحت - بهاره رهنما - اکبر عبدی - امیر جعفری - جمشید اسماعیل خانی - حسام نواب صفوی - اصغر بیچاره - عمار دهقان - رضا آحادی - سپند امیرسلیمانی - احمد مهران فر - سعید شجاعی - احمد احمدی - ریما رامین فر - آفرین - گوهر خیراندیش -

کارگردان:

ابوالحسن داودی -

>> کاندید سیمرغ بلورین فیلم منتخب تماشاگران (ابوالحسن داودی)

دوره 20 جشنواره فیلم فجر (بخش مسابقه سینمای ایران) در سال 1380

.................................................. ...............

>> کاندید سیمرغ بلورین بهترین تدوین (مصطفی خرقه پوش)

>> کاندید سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (اکبر عبدی)

>> کاندید تندیس زرین بهترین کارگردانی (ابوالحسن داودی)

دوره 6 جشن خانه سینما (بخش مسابقه) در سال 1381

>> 7 - هفتمین فیلم سال (ابوالحسن داودی)

دوره 17 منتخب نویسندگان و منتقدان (بخش بهترین های سال) در سال 1381

>> 3 - سومین فیلمنامه سال (ابوالحسن داودی)

>> 3 - سومین فیلمنامه سال (پیمان قاسم* خانی)

>> 4 - چهارمین تدوین سال (مصطفی خرقه پوش)

>> کاندید تندیس زرین بهترین تدوین (مصطفی خرقه پوش)

>> کاندید تندیس زرین بهترین چهره پردازی

>> 3 - سومین طراحی صحنه و لباس سال (نگار جاودان)

>> کاندید تندیس زرین بهترین طراحی صحنه (نگار جاودان)

>> کاندید تندیس زرین بهترین طراحی لباس (نگار جاودان)

>> کاندید تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (اکبر عبدی)

>> 1 - بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سال (اکبر عبدی)

>> کاندید لوح زرین بهترین فیلم سال (ابوالحسن داودی)

دوره 3 منتخب سایت ایران اکتور (بخش بهترین های سال) در سال 1382

>> کاندید لوح زرین بهترین بازیگر مرد (اکبر عبدی)

دوره 3 منتخب سایت ایران اکتور (بخش بهترین های سال) در سال

ديوار ( ۱۳۸۶)

كارگردان :
محمدعلي طالبي
نويسنده :
شيرين بينا
محمدعلي طالبي

ستاره دختر بيست ساله اي است كه پس از مرگ پدرش ـ كه با موتورسواري روي ديوار مرگ گذران زندگي مي كرده ـ زندگي سخت و فقيرانه اي با مادرش اعظم و برادر كوچك ترش شهاب دارد. شهاب اكنون حرفه پدر را ادامه مي دهد اما به دليل بي علاقگي و ناشي بودن، مشتري چنداني ندارد و از همين رو محمود كه با پدر شهاب و ستاره شريك بود تصميم به بستن و تعطيلي ديوار مرگ مي گيرد و پس از افتادن شهاب از ديوار و شكستگي پايش، در اين امر راسخ تر مي شود. ستاره با اصرار زياد به محمود مي قبولاند كه خودش توانايي اين حرفه را دارد و پس از تمرين فراوان، كارش با استقبال فراوان مشتريان و رسانه ها روبرو مي شود. اعظم و شهاب پس از آنكه ماجرا را مي فهمند ابتدا او را از اين كار منع مي كنند اما با اصرار محمود قانع مي شوند؛ تا آنجا كه شهاب هم پس از بهبودي پايش، ستاره را در موتورسواري روي ديوار همراهي مي كند. استقبال از درخشش ستاره، برخي سرمايه گذاران را برمي انگيزد تا به او پيشنهاد كنند كارش را در خارج از كشور نيز عرضه كند. اما در آستانه عزيمت به خارج، ناگهان ديوار مرگ به حكم دادگاه توسط نيروي انتظامي تعطيل مي شود و علت اين تعطيلي نيز مسأله دار بودن موتورسواري يك دختر جوان اعلام مي شود. ستاره تلاش مي كند اين مانع را از سر راه بردارد اما به نتيجه نمي رسد. براي همين به راه حل تازه اي فكر مي كند.

بازیگران

۱ - گلشيفته فراهاني ....
۲ - محمد كاسبي ....
۳ - مهرداد صديقيان ....
۴ - آزيتا حاجيان

Alireza
24-01-1389, 04:13 بعد از ظهر
کسی لینک دانلود این 2 تا اخریو داره؟

Sination
29-01-1389, 10:48 بعد از ظهر
EASY RIDER
1969
با بازیه جک نیکلسون

دیشب دیدمش زیاد جالب نبودش
راستی تمامیه فیلم هایی که در بالا نام برده شد رو من دارم کسی خاست بگه واسش بزنم

[Only registered and activated users can see links] om%2Facatalog%2FEasy_Rider_Motorbikes-_post.jpg[Only registered and activated users can see links]

Sination
29-01-1389, 10:49 بعد از ظهر
EASY RIDER
1969
با بازیه جک نیکلسون

[Only registered and activated users can see links] om%2Facatalog%2FEasy_Rider_Motorbikes-_post.jpg[Only registered and activated users can see links]

Alireza
29-01-1389, 11:55 بعد از ظهر
این 2 تا ایرونیو داری؟

Sination
29-01-1389, 11:56 بعد از ظهر
نان و عشق رو دارم dvd هستش

Sination
31-01-1389, 10:08 بعد از ظهر
اقا این فیلم toque عجب چیزه خفنــــــــــیه !! امروز دیدشم بعدشم Super Cross رو دیدیم باحال بود اونم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Sination
05-02-1389, 08:01 بعد از ظهر
Knight and Day
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

با بازیه تام کروز و کامرون دیاز

هنوز اکران نشده

mahbod
17-03-1389, 03:51 بعد از ظهر
سلام فیلم سوپر کراس را میخوام 09367876677
EASY RIDER
1969
با بازیه جک نیکلسون

[Only registered and activated users can see links] om%2Facatalog%2FEasy_Rider_Motorbikes-_post.jpg[Only registered and activated users can see links][/QUOTE]

Sination
17-03-1389, 04:03 بعد از ظهر
عزیز جان یک دونه فیلم رو نمیتونم واست بزنم
کمه کمه 4 تا یا 5 تا فیلم سفارش بده که یه چیزی هم واسه ما داشته باشه

قیمت هر فیلم هم 1000 تومان هستش با جلد و کاور

Sination
15-06-1389, 08:13 بعد از ظهر
فیلم جدید انجلینا جولی به اسم salt

دوستان کسی هر کدوم از فیلم ها رو خواست من دارم و یا کلا فیلم یا سریال چیزی خاستید بگید با قیمت خیلی خوب

Sination
03-01-1391, 12:41 قبل از ظهر

امشب کانال 4 فیلم نزدیکتر به لبه یا Closer to The Edge رو نشون داد که خیلی قشنگ بود
راجعبه اسم فیلم باید بگم که اسمه یکی از ترک های آلبوم war از گروه 30seconds to mars هستش
که خواننده ی این گروه یعنی jared leto هستش به علاوه گوینده ی این مستند زیبای موتور سواری هم هست و توی فیلم صحبت میکنه روی تصاویر و Narrator هستش

البته ایشون توی فیلم های زیادی همچون fight club و Lord of war و alexander و .. با بازیگر های معروف هالیود فیلم بازی کرده

البته من چون از tv دیدم صدای jared leto رو نمیتونستم بشنوم و دوبله بود .. کلا علاقه مند به گروه 30seconds to mars هستم اطلاعاتم زیاده چند تا تی شرت هم این گروه دارم

اما راجع به فیلم
فکر میکنم خیلی خوش ساخت بود و صحنه های قشنگی رو فیلم برداری کرده بودن و فیلم جریان مسابقات tt رو دنبال میکنه که یه مسابقات super bike هستش و بیشتر به یکی از شرکت کننده ها فیلم فوکوس هست روش و راجعبش صحبت میشه و در مورد تصادفات و حوادث موتور سواری و زمین خوردن و .. خیلی تاکید میکنه

روز 5 شنبه فکر کنم تکرار باید داشته باشه از شبکه 4

K.I.A
03-01-1391, 12:46 قبل از ظهر
راهنمای موتور انجلینا جولی از مال داییلیمه!!!!!

Babak
03-01-1391, 12:47 قبل از ظهر
راهنمای موتور انجلینا جولی از مال داییلیمه!!!!!
دلت بسوزه

M@hy@r
15-01-1391, 05:05 بعد از ظهر
تایماز موتوری!
ایرانیه موتورشم سی جی هست
در کل خوب نبود بدم نبود تـــــــ تخیلی بود

Sination
19-01-1391, 07:31 بعد از ظهر
Ghost Rider 2

سال انتشار: 2012

Nicolas Cage
Violante Placido
Ciarán Hinds
Idris Elba

Yamaha V-max

پی ام برای خرید ([Only registered and activated users can see links])

ap_peiki
20-01-1391, 12:37 قبل از ظهر
من دیدم خیلی قشنگ بود

Sination
12-03-1391, 01:04 قبل از ظهر
How To Ride Off-Road Motorcycles Book

How to Ride Off-Road is a full color, full size book (8.25" W X 10.5" H) that contains 178 pages, 311 photos, many of which are multi shot sequences, a Foreword by Lee Parks, and 19 often humorous "Tales from the Trail" anecdotal stories. How to Ride Off-Road Motorcycles was written for all beginning motorcycle riders and for any performance-oriented motorcycle rider, especially off-road riders, who want to take their riding to the next level.

21 chapters inside include: New Rider Advice, Beginners First Steps, Foundation Building, Body Positioning, Braking, Turning, Throttle Control, Hill Climbs, Down Hills, Hillside Turns and Side Hills, Steering while Standing, Wheelies, Whoops, Jumps, Brake Slides, Power Slides, Terrain and Conditions, Off-Road Riding Etiquette, Off -road Bike Preparation, Top 10 Reasons, Motocross, Trials, and a Glossary of Terms.

بسیار ارزشمند

(فیلم نیستش)

Sination
24-05-1391, 11:16 قبل از ظهر

دیالوگ به یاد ماندنی فیلم نان عشق و موتور هزار :(برادران به سروش صحت) ما شما رو انتخاب کردیم که یه سفارشی بهتون بدیم یه سفارش خیلی مهم و سرری و ببین جانم ما یه موتور خیلی قوی و تند رو لازم داریم . یه موتوری که یه گاز بدی 100 تا سرعت بره , میخواییم هیچکی نتونه ما رو بگیره , (سروش صحت) :پس چرا آومدین پیشه من ؟ چیزی که شما احتیاج دارین یه موتوره هزاره !!! (برادران):هیـــس اسموشو نیار !!! خیلی خوب ساکت !! حالا میخوایی همه ی شهر رو خبر کنی ؟ ببین عزیزم ما به دلایلی نمیتونیم ازین وسیله استفاده بکنیم , (سروش صحت): از کدوم وسیله ؟ ( آروم و دره گوشی ) موتوره هزار دیگه !! خوب معلومه شما که مجوزشو ندارین !! (برادران):فکر کردی مجوز گرفتن واسه ما کاری داره ؟ من اگه اراده بکنم مجوز تردد تانکم میتونم بگیرم , موتور هزار که جای خود داره

dariush
24-05-1391, 01:33 بعد از ظهر
کسی از دوستان لینک دانلود فیلم نان عشق و موتوره هزار رو داره؟

dariush
24-05-1391, 02:06 بعد از ظهر
اینم یکی از جدید ترین فیلم های موتور سواری :
Quick 2011 ([Only registered and activated users can see links])

خلاصه داستان : “جی-سو میونگ” و آه روم” هر دو عضو یک گروه موتورسواری بد نام بودند.اون ها روزها از موتورسواری توی خیابون ها لذت میبردند و…

20501
منبع baranmovie1.ir

Sination
24-05-1391, 02:15 بعد از ظهر
کسی از دوستان لینک دانلود فیلم نان عشق و موتوره هزار رو داره؟

سرچ کردی توی گوگل ؟

s.mm
24-05-1391, 02:18 بعد از ظهر
فیلم در امتداد شب با حضور گوگوش و سعید کنگرانی:4chsmu1:

dariush
24-05-1391, 02:22 بعد از ظهر
سرچ کردی توی گوگل ؟

من توی باران مووی سرچ کردم نبود بهترین سایت دانلود فیلم هستش

soleymani
08-01-1392, 06:28 بعد از ظهر
دوستان این تایپیک رو زدم تا دوستانی که فیلم هایی با موضوع موتور سواری و موتور بازی رو که دیدن یا جدید اومده رو معرفی کنن تا ما و دوستان هم تهیه و ببینیم

لطفا اسم فیلم ها و یا لینک دانلود آنها رو بزارید.
(مثل فیلم پسران موتورسوار)

جانسون
08-01-1392, 07:06 بعد از ظهر
گشتاور قدیمیه ولی خداس توش وای تو کی هم میارن اوف

آقا مهدی
08-01-1392, 08:05 بعد از ظهر
روح سوارم قشنگه یارو جنه با هارلی دیویدسونو تو پاپ فیلم هستش برید دادنلود کنید لذت ببرید:riz481:
مستند ..... کراس سواران هم قشنگه

02109002
08-01-1392, 08:14 بعد از ظهر
تاپیک خوبیه ولی تکراریه

بگردید تو سایت قبلا توسط علیرضا(مدیر) ایجاد شده

مرسی از شما

دوستان این تایپیک رو زدم تا دوستانی که فیلم هایی با موضوع موتور سواری و موتور بازی رو که دیدن یا جدید اومده رو معرفی کنن تا ما و دوستان هم تهیه و ببینیم

لطفا اسم فیلم ها و یا لینک دانلود آنها رو بزارید.
(مثل فیلم پسران موتورسوار)

تاپیک های مشابه ادغام شد

soroush adventure
08-01-1392, 08:56 بعد از ظهر
آن سوی کاج ها
( درباره چند کراس سوار هست که با موتور میرن بانک میزنن )

Afshin007
09-01-1392, 03:10 قبل از ظهر
2فیلم ایرانی رضا موتوری و همسفر که اشنای دوستان هست ولی کسی نام نبرده بود موتورای توش نمیدونم چیه ولی واسه اون موقع ها خیلی خفن بوده شخصا فیلم همسفر رو ترجیح میدم و بارها اونو دیدم

ارش سوزوکی
06-02-1392, 08:48 قبل از ظهر
فیلم fled محصول 1996 یادتون رفت با بازی لارنس فیشبرن...یه مدرک در فلاپ یه دوکاتی 916 مخفی شده...در صحنه های بعد هم 2تا دوکاتی 916 لایی هایه زیبایی تو جاده و از بین ماشن ها میکشن معرفی فیلم در سایت imdb [Only registered and activated users can see links] کسی لینک دانلودشو داره بذاره

- - - Updated - - -

ماتریکس 2 هم با دوکاتی 998 یا 996 تو جاده صحنه های خوبی داشت

- - - Updated - - -

ماتریکس 2 هم با دوکاتی 998 یا 996 تو جاده صحنه های خوبی داشت

شایسته فر
06-02-1392, 08:51 قبل از ظهر
من عاشق چاپر های تو فیلم expendables هستم
سری 2 هم یه دوکاتی یه تیکه از فیلم بود!!

ماکیاولی
06-09-1392, 12:07 بعد از ظهر
سینما و موتورسیکلت

خوب قصد دارم تو این تاپیک بهترین فیلمهایی رو معرفی کنم(بعلاوی یک بررسی کوتاه) که در اون موتور سیکلتها نقش برجسته ای داشتن.اصطلاحا بایکر فیلم ها (Biker movies)
اعم از فیلمهایی در مورد خود موتور سیکلت
موتور سوارها
بازسازی موتور سیکلت
فیلمهای مسافرتی
فیلمهای در مورد مسابقات موتور سیکلت
یا حتی فیلم هایی در مورد افراد اصطلاحا عشق موتور
پس کسانی که خواستن مطالب رو کپی کنن حداقل منبع رو ذکر کنن و لینک و اسم سایت رو قرار بدن
احتمالا موتور بازها بیشتر از هر چیز با دیدن این دو عتیقه پیوند تاریخ کهن و معاصر برایشان تداعی می شود

شوالیه سوارها با نقش آفرینی اِد هریس در نقش "شاه" یک گروه(شوالیه های) موتور سوار است که تلاش میکند تفکرات شاه ارتور را در دنیای مدرن فاسد زنده کند.قبل از اینکه به من برچسب بزنید که برای شما از یک مشت کهنه پوش صحبت میکنم که سعی دارند عدالت را زنده کنند ، تصور کنید بعد از سر و کار داشتن با فریب و نیرنگهای جامعه که در محیط کار و پیرامونش با آن رو به رو هستید ، در حال بازگشت به خانه در بزرگراه؛ چه قوت قلبی به شما میدهد احساس خاص و قدرتمند راندن موتور سیکلتـــتـان.
گروه شوالیه های مسافر ما کم کم زیر فشار پلیسهای زخمت و خشن محلی ، مشکلات مالی و ناتوانی در همسو شدن با آرمانهای مکتب فکریشان دچار شکاف میشود.رهبر گروه شاه بیلی درحفظ و نگهداری از قوانین سلحشوری اش بیشتر و بیشتر ناتوان میشود هنگامی که شوالیه سیاه در سودای ستاره شدن و رفتن به اِل اِی(LA) وسوسه میشود.
تا زمانیکه که ممکن نیست به خودمان به عنوان یک شوالیه ی جاده ها فکر کنیم آنطور که اِد هریس بر روی هوندا سی بی ایکس خودش فکر میکرد،تقریبا تمام کسانی که رانندگی میکنند می توانند به دلیل درستکاری ستایش شوند،نازسازگاری با ایده آل های که برای موتور سواری تعیین شده است نمادی است از ناسازگاری با دنیای غرق در فساد.
شاید به اعتقاد عده ای این فیلم کمی بیشتر از فیلمی در مورد یک مکتب فکری باشد، اما از نظر من یک اثر مسافرتی گاه ملال آور دهه ی هفتادی است که گاهی از جاذبه های کافی برای سرگرم نگاه داشتن ببیننده برخوردار نیست، اما از آنجایی که "غرور و آزادی" و "موتور سیکلت" دو مقوله ی جدا از هم نیستند این فیلم در لیست ما قرار میگیرد.

- - - Updated - - -

سینما و موتورسیکلت

Quadrophenia 1979 یــــــا کوادروفنیـــا

اینبار قهرمان داستان اسکوتر لامبرتا اِل آیlambretta LI 150) 150) هســت

کسی که مثل دوستانش لباس میپوشد،رفتار و صحبت میکند ، اما نمیتوانند موتور سواری کند فقط بازنده ایی بی استقلال است.
اما اگر شما موتور سواری کنید، اجازه دارید که مثل گروه مورد علاقه تان لباس بپوشید و رفتار کنید، همانطور که جیمی در کوادروفنیا میگوید:
"من نمیخواهم مثل بقیه باشم،به همین دلیل من یک ماد (mod) هستم
خوب شاید این جمله معنی برای افراد بالغ نداشته باشد اما برای نسلی که همیشه از موتور سواری ترسانده شده اند، نوجوانانی که میخواهند از شیوه ی زندگی والدینشان و شغل بن بستی که هر روز در آن قدم میگذارند و هیچ امیدی به پیشرفت در آن نیست رهایی یابند این کلمات معنایی میدهند به بزرگی تمام دنیا.
داستان کوادروفنیا در لندن 1965 میگذرد، جیمی مثل هر جوان دیگری،از زندگی بی ذوق و خالی از هیجان متنفر است،بخصوص والدینش و شغلش در بخش پستی یک کمپانی.تنها وقتی که همراه دوستانش در یک دسته ی ماد ، بی وقفه سواری میکنند و با موتور اسکوترش لندن را زیر پای میگذارد و موسیقی هایی مثل "چه کسی" و "شماره های خشمگین" البوم کوادروفنیا را گوش میدهد، احساس آزادی و رضایت میکند، به هر حال، این پروازیـــست به درون دنیای وهـــــــم.

ماد (mod) گروهی بود متشکل از افراد جوان به ویژه در بریتانیای دهه ی 60،آنها لباس های خاص میپوشیدند و موتورهای اسکوتر میراندند. ماد یک خورده فرهنگ نوپا بود که در سالهای بعد دوباره رواج پیدا کرد.تمرکز ایشان بر موسیقی و مُد بود، گروه کوچکی در اواخر دهه ی 50 بودند که اساسشان را مردان جوان شیک پوش تشکیل میداد که نوگرا نامیده می شدند زیرا موسیقی جاز نوین گوش میدادند.

ماکیاولی
06-09-1392, 02:13 بعد از ظهر
mad max 1979 یـــــا مکس دیوانه

کاوازاکی کِی 1000 ( Kawasazki K 1000)

همانطور که همه میدانیم قسمتی از جذابیت موتور سیکلت ها به دلیل طبیعت سر کش آنهاست،
و البته این ویژگی در کنار افرادی که کاملا خونسرد با این هیولای آهنی دست و پنجه نرم میکنند باعث به وجود آمدن لحظات ناب و دلهره آوری خواهند شد،بله"مکس دیوانه"هر دوی این آیتم ها را در کنار هم دارد.

داستان فیلم در مورد پلیس استرالیایی به شدت کینه توزیست که میخواهد انتقام خون همکار،همسر و پسرش را که توسط گروه موتورسواری به تلافی مرگ رئیس گروه شان به قتل رسیده اند؛ بگیرد.
در این فیلم شاهد تصویری اخرالزمانی از سرزمینی نابود شده واقع در استرالیا هستیم.اجتماعی به شدت رو به زوال و در این شرایط نظاره گره حوادث و رخدادهای پیرامون دسته ی موتور سواریی تهی از هر گونه معنویت و در پی اهدافی که در شرایط عادی بسیار کم ارزش است هستیم، جایی که پلیسها نهایت تلاش شان را برای اجرای قانون میکنند و دسته ی یاغی ها با تمام توان سیستم را به مبارزه می طلبند.
مکس لباس چرمی؛ همسر،پدر و پلیسی است که بعد از مرگ همسر ، کودک و بهترین دوستش تبدیل میشود به قاضی،هیئت منصفه و جلاد.در این داستان ما شاهد اخرین روزهای زندگی عادی مردی هستیم که همه چیز را برای زندگی کردن دارد، و فرو افتادن او به درون دیوانگی بی حد و حصر.مکس دیوانه ضد قهرمانیست در جاده ی نسیان و انتقام.

وقتی اولین بار این فیلم دهه ی هشتاد را دیدم از فیلم برداری فوق العاده زیبا، سکانس های اکشن و حرکات نمایشی متحیر کننده با موتورسیکلت شگفت زده شدم. و همین ویژگی ها باعث شده که این یک پروژه ی برنده باشد.

ماکیاولی
06-09-1392, 05:32 بعد از ظهر
Tron : Legacy یـــــــا ترون : میراث

این که بدانید حتی در آینده هم موتور سیکلت ها جنبه ی جذاب خود را برای افراد بخصوص حفظ خواهند کرد برای شما مایه آرامش نیست؟ من که اینطور فکر میکنم.
داستان درباره سام فلین پسر27 ساله ای است که وارد دنیای دیجیتالی میشود که سالها پیش پدرش به شکل راز آلودی در ارتباط با آن ناپدید شده است.
سام در جریان جستجو برای یافتن پدرش متوجه فرکانس خاصی از دنیایی مجازی که قبلا پدرش طراحی کرده بود می شود. این نشانه تنها میتواند از سوی پدرش فرستاده شده باشد. سام به دنیایی دیجیتالی و مجازی وارد می شود که پدرش 20 سال است که در آن به دام افتاده است
فیلم مملو از جلوه های ویژه است و برای علاقه مندان به سینمای علمی تخیلی میتواند تجربه ای فراموش نشدنی باشد.در فیلم تِم اخرآلزمانی دنیاهای موازی هم گنجانده شده است و با وجود اینکه میراث دنباله ای بر فیلمی است که 28 سال پیش
ساخته شده اما رابطه ی منسجمی با فیلم اصلی دارد، گرچه داستان فیلم خیلی قوی نیست اما کیفیت ساخت و صحنه های اکشن و موتور سواری باعث میشود این نقطه ی ضعف پوشانده شود.

ماکیاولی
07-09-1392, 05:55 بعد از ظهر
The Wild One یــــا وحشی
تریامف 6 تی (Triumph 6T)

آیا دلیل موتور سواری کسانی که به آن میپردازند برای تمرد است؟،شاید،اما تمرد در برابر چه؟

"وحشی" با بازی مارلون براندو ی افسانه ای داستان دسته ی موتورسواران جوانی به نام "یاغیان سیاه پوش" است که پس از محروم شدن در یک مسابقه موتورسواری ، به شهر کوچکی می روند و شروع به وحشت آفرینی می کنند. سردسته ی آنها به نام جانی دل به دختر رئیس پلیس شهر می بازد و......

نکات جالب توجه در مورد فیلم:
مارلون براندو در این فیلم موتورسیکلتی را میراند که در واقع موتور شخصی خودش است.
فیلم تا 15 سال بعد از ساخت اجازه ی پخش در بریتانیا را نگرفت.
لی ماروین در ابتدا قادر به راندن موتورسیکلت نبود اما بزودی نحوه راندن آن را آموخت و تبدیل به یک حرفه ای شد.
عکس معروفی از مارلون براندو که بر روی موتور تکیه زده ، متعلق به این فیلم است و شهرت بسیار زیادی را برای فیلم به ارمغان آورد.

mata
07-09-1392, 11:02 بعد از ظهر
فیلم dangerous bangkok بازی نیکلاس کیج .فیلم جالبیه گرچه مال چند سال پیشه .نیکلاس کیج یه قاتل حرفه ایه که میره بانکوک برای ماموریت و کشتن چند نفر که اغلب ماموریتاشو با موتور انجام میده، اما دریکی از شبهای بانکوک اتفاق عجیبی برای او می افتد و ... D:

02109002
25-08-1393, 01:44 بعد از ظهر
درود ...

دوستان کسی اسم این دو فیلم رو میدونه ؟

ندیدم فقط بر اساس شنیده ها میگم

1. نوجوانی که یه کراس درب و داغون رو پیدا میکنه و تعمیرش میکنه ، بعد میره مسابقه میده و مقام میاره و ...

2. فیلم خارجی : تعقیب و گریز 450 ایکس با cb 400

با تشکر

quantum00
11-09-1393, 10:24 بعد از ظهر
فیلم بی مصرف 3 آخرش خوب موتور سواری میکنه

zartosht
10-11-1393, 03:11 بعد از ظهر

نام فیلم : TT3D: Closer to the Edge (نزدیک تر به گوشه ) (موضوع فیلم در باره مسابقه های که در خیابان های شهری انجام میشود است . )
انتشار از محمد زرتشت
ژانر : مستند | ورزشی
کارگردان : Richard De Aragues
نویسنده : Alex Craig Mann
بازیگران : Guy Martin, Ian Hutchinson, John McGuinness
محصول : آمریکا
کیفیت : 720p
فرمت : MKV
حجم : 700MB

اطلاعات در باره فیلم در سایت IMDB

خلاصه داستان : وضوح و به تصویر کشیدن رقابت TTو جاده منحصر به فرد آن را در این مستند می توانید ببنید…

دانلود مستقیم از سرور ایران ( با سرعت بالا مناسب کاربران داخل ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود مستقیم از سرور فرانسه ( با سرعت بالا مناسب کاربران خارج از ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

اگر استقبال خوبی بشه سعی میکنم هر هفته یک فیلم خوب در ضمینه موتور سواری برای دانلود کاربران عزیز persianmotor آماده کنم . :24::pm:

زیر نویس فارسی پیدانکردم اما چند زبان دیگر ،:khak:

- - - Updated - - -

درود بر همگی ،

خوب دوستان این دومین قیلم من هست که براتون آماده دانلود کردم .

اولین فیلم که به صورت مستند هست در لینک زیر میتونید ببینید

اما !!! :

نام فیلم : Torque.2004
انتشار از محمد زرتشت
ژانر: اکشن ، هیجان انگیز
سال انتشار: ۲۰۰۴
حجم: 690 مگابایت

کیفیت: BluRay 720p | فوق العاده
اسکرین شات : دارد

زیرنویس فارسی : دارد

لینک IMDB ([Only registered and activated users can see links])
خلاصه داستان : یک موتورسوار فردی را که عضو باند بوده به قتل می رساند که به طور اتفاقی طرف برادر رئس تمام باند موتورسواران کشور بوده و....

دانلود زیر نویس

کلیک ( هر 2تا زیرنویس رو از zip در بیارید هر 2 تارو بگیرید بندازید داخل فیلم ) ([Only registered and activated users can see links])

فیلم ماله 10 سال پیشه اما جذاب هست .

دانلود مستقیم از سرور ایران ( با سرعت بالا مناسب کاربران داخل ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود مستقیم از سرور فرانسه ( با سرعت بالا مناسب کاربران خارج از ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

اگر استقبال خوبی بشه سعی میکنم هر هفته یک فیلم خوب در ضمینه موتور سواری برای دانلود کاربران عزیز persianmotor آماده کنم . :24::pm:

Imsafyyy
16-04-1398, 01:27 قبل از ظهر
EASY RIDER
1969
با بازیه جک نیکلسون

سلامم من دنبال ی فیلمم موتورسواره داداششو‌نجات میده فیلمش خیلی هیجانیه اصن پیداش نمیکنم جدید نیس فیلمش شما نمیدونین اسمشوو

Afshin007
08-12-1398, 02:48 قبل از ظهر
فیلم ماموریت غیر ممکن6 صحنه های جذاب موتور سواری داره پیشنهاد میکنم حتما ببینید ///

Afshin007
11-12-1398, 05:24 قبل از ظهر
در ادامه پست قبلیم باید بگم ماموریت غیر ممکن5 هم صحنه های موتور سواری داری اونم با اس1000 ولی در کل فیلم جالبی نیست! ///

Alireza Farzin
11-12-1398, 01:15 بعد از ظهر
در ادامه پست قبلیم باید بگم ماموریت غیر ممکن5 هم صحنه های موتور سواری داری اونم با اس1000 ولی در کل فیلم جالبی نیست! ///

سلام,

نمیونم, میدونی با نه,....تام کروز مثل استیو مک کوئین واقعا موتورسواره, با این فرق که تام کروز کارهای استانت رو دوست داره و استیو مک کوئین واقعا تو مسابقات شرکت میکرد,....

ARSH
11-12-1398, 02:24 بعد از ظهر
کیانو ریوز هم اهل حاله
فک کنم شرکت موتور سازی یا کاستوم کردن موتورا یا یه همچین چیزی هم داره با برند خودش الان یادم نیست چی بود اسم برندش

ایناها سرچ کردم پیداش شد

ARCH Motorcycle ([Only registered and activated users can see links])

ARCH

خیلی هم باحاله موتوراش

Alireza Farzin
11-12-1398, 05:43 بعد از ظهر
کیانو ریوز هم اهل حاله
فک کنم شرکت موتور سازی یا کاستوم کردن موتورا یا یه همچین چیزی هم داره با برند خودش الان یادم نیست چی بود اسم برندش

ایناها سرچ کردم پیداش شد

ARCH Motorcycle ([Only registered and activated users can see links])

ARCH

خیلی هم باحاله موتوراش

من این موتور رو تو نمایشگاه دیدم,....از لحاظ نحوه ساخت قطعات بسیار بسیار زیباست,.

این کلیپ رو ببین,

ARSH
11-12-1398, 11:44 بعد از ظهر
من این موتور رو تو نمایشگاه دیدم,....از لحاظ نحوه ساخت قطعات بسیار بسیار زیباست,.

این کلیپ رو ببین,
چقدر خوبه اخه این بشر
تو فیلم اخری جان ویک
شماره 3
صحنه های موتور سواری خیلی خیلی باحالی داشت حالا دور از واقعیت ولی باحال بود
خودشم سوار میشه ریوز

Afshin007
12-12-1398, 04:10 قبل از ظهر
سلام,

نمیونم, میدونی با نه,....تام کروز مثل استیو مک کوئین واقعا موتورسواره, با این فرق که تام کروز کارهای استانت رو دوست داره و استیو مک کوئین واقعا تو مسابقات شرکت میکرد,....

سلام داداش

نمیدونستم ممنون که گفتی علیرضا جون در ضمن هر دو بازیگر فوق العاده هستن خدا استیو مک کویینم بیامرزه با فرار بزرگش و پاپیونش کلی خاطره دارم ///

Alireza Farzin
12-12-1398, 01:30 بعد از ظهر
چقدر خوبه اخه این بشر
تو فیلم اخری جان ویک
شماره 3
صحنه های موتور سواری خیلی خیلی باحالی داشت حالا دور از واقعیت ولی باحال بود
خودشم سوار میشه ریوز

اره,
بیشتر مواقع کارگردان قبول نمیکنه که خود هنرپیشه اصلی کار استانت رو انجام بده, که مبادا اتفاقی براشون بیوفته, که ساختن فیلم رو عقب بندازه,...بیشتر مواقع مجبور میشن از زاویه ای فیلم برداری کنن که صورت استانت-کار دیده نشه, که از کیفیت فیلم برداری گرفته میشه,
با وجود این دو تا بازیگر,.... صحنه ها و کادرهای فیلم برداریه موتورسواریه بسیار جالبی تونستن بوجود بیارن,
هر دوتاشون کلکسیونی از موتورهای بسیار استثنائی رو دارن,.....تو متریکس2 وقتی شخص کلیدساز رو سعی میکنن نجات بدن, دختره با کلیدساز با یه دوکاتی از صحنه فرار میکنن,....دوکاتیه از یه مدل بسیار خاص, و اگر اشتباه نکنم از نوع 900 بود که متعلق به کیانو ریوز هستش,

فکرشو بکن در آینده این دو تا هنرپیشه رو با هم بندازن تو یه فیلم تعقیب و گریز,:30::30:

- - - Updated - - -

سلام داداش

نمیدونستم ممنون که گفتی علیرضا جون در ضمن هر دو بازیگر فوق العاده هستن خدا استیو مک کویینم بیامرزه با فرار بزرگش و پاپیونش کلی خاطره دارم ///

سلام,

آره, فرار بزرگ,.....خدا بیامرزتش,...اون صحنه که از دور دست میاد,...وایمیسته و در باک رو باز میکنه,...موتور رو تکون میده که ببینه چقدر بنزین داره, و دوباره راه میوفته,.....آاااه,...امکان نداره هنرپیشه ای بتونه به اون قشنگی این کار رو انجام بده و موتورسوار با تجربه ای نباشه,

روحش شاد,