PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Megelli 250R & مگلی 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22]

m_2k2
13-07-1393, 12:20 بعد از ظهر
سلام
دوستان کاربراتور این موتور چند میلیمتر هستش؟؟؟ و قیمتش چنده؟؟؟
ممنون

imported_امیرحسین
01-08-1393, 05:00 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
داستان این بوش عقب مگلی چیه زودمیشکنه یاااا..... چی
میشه توضیح بدین ممنون میشم

abolfazls
01-08-1393, 05:49 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
داستان این بوش عقب مگلی چیه زودمیشکنه یاااا..... چی
میشه توضیح بدین ممنون میشم

بله ، البته چرخهاى مگلى برلبرينگى هست كه برلبرينگ چرخها در اثر ضربه و دست اندازهاى شديد ميشكنه ، كه راه نجات هم در آوردن رينگ و دادن اون به تراشكاره تا جاى برلبرينگها رو بتراشه و هر چرخ به جاى دو برلبرينگ به ٤ برلبرينگ مجهز بشه ...

یک موتور سوار
01-08-1393, 08:01 بعد از ظهر
سلام دوستان و اساتید مهترم
دوستان یه سوال میگین اونایی که میخوان مگلی سوار شن باید دست به اچار باشن یعنی چی یعنی باید هرروز خودمون اچار کشی کنیم؟؟
اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

دوست عزیز من خودم مگلی داشتم و تو کیلومتر 1000 یه نفر رو پیدا کردم و به زور فروختش با کلی ضرر.وقتی دور موتورش میره بالا همه ی قطعات به وجد میان از لرزش.اکثر افرادی که مگلی رو می فروشن دنبال آپاچی 220 می گردند.به نظرم آپاچی 220 بهتر از مگلی باشه

یک موتور سوار
01-08-1393, 08:06 بعد از ظهر
دقیقا حرف ابوالفضل درسته برا بلبرینگ چرخ ها.مگلی سری اول قیمتش بین 4 تا 5 میلیون بود.بخاطر حال بد دلار قیمتش بالاست و ارزشش این قدر نیست

abolfazls
01-08-1393, 08:12 بعد از ظهر
دوست عزیز من خودم مگلی داشتم و تو کیلومتر 1000 یه نفر رو پیدا کردم و به زور فروختش با کلی ضرر.وقتی دور موتورش میره بالا همه ی قطعات به وجد میان از لرزش.اکثر افرادی که مگلی رو می فروشن دنبال آپاچی 220 می گردند.به نظرم آپاچی 220 بهتر از مگلی باشه

بله مگلى مرد عمل ميخواد ! دوست من فكر كنم منظورتون پالس ٢٢٠ باشه چون آپاچى تا ١٨٠ بيشتر تو ايران نداره

یک موتور سوار
01-08-1393, 08:18 بعد از ظهر
بله مگلى مرد عمل ميخواد ! دوست من فكر كنم منظورتون پالس ٢٢٠ باشه چون آپاچى تا ١٨٠ بيشتر تو ايران نداره

ببخشید عذر خواهی میکنم منظورم اپاچی 180 بود.من همیشه بین این دو موتور مشکل داشتم

Alireza.BMW
05-08-1393, 09:57 قبل از ظهر
تاپ اسپید مگلی با جی پی اس... که به سرعت 162 کیلومتر میرسه :flower4:

bBMGq

milad_08
05-08-1393, 07:28 بعد از ظهر
نمیاد. چطوری فیلمو اجرا کنم؟:waiting:

Alireza.BMW
06-08-1393, 09:13 بعد از ظهر
کلیپ رو من الان دیدم هیچ مشکلی نداره اگه نمیاد فلش پلایر خودتونو ارتقاع بدید

FARSHAD_TORNADO
17-08-1393, 10:54 بعد از ظهر
سلام. من موتورم تو دور 3 به بعد ریپی کار میکنه گاز که بیشتر میدم میره اما میزنه یعنی تقه میزنه انگار میگیره ول میکنه کاربراتورو چک کردم کاسشم تمیز کردم شمم چک کردم یه اوستای گفت از برقه برق دزدی داره. فک کنم از ترانزیستورشه آره؟

- - - Updated - - -

یعنی رو تایم جرقه رو نمیزنه درسته؟

K.I.A
19-08-1393, 09:32 قبل از ظهر
از تنظیم بودن کاربرات و پیچ هوای کاربرات اطمینان حاصل کنید و بعد خرطومی هوا رو چک کنید و بعد شمع حتما با نمونه 2 پلاتینه عوض کنید

Ali
19-08-1393, 10:02 قبل از ظهر
سلام. من موتورم تو دور 3 به بعد ریپی کار میکنه گاز که بیشتر میدم میره اما میزنه یعنی تقه میزنه انگار میگیره ول میکنه کاربراتورو چک کردم کاسشم تمیز کردم شمم چک کردم یه اوستای گفت از برقه برق دزدی داره. فک کنم از ترانزیستورشه آره؟

- - - Updated - - -

یعنی رو تایم جرقه رو نمیزنه درسته؟
به احتمال زیاد از تنظیم نبودن کاربراتور هست مگلی بنده هم دقیقا چنین مشکلی داشت که با تنظیم کاربرات مشکل کاملا برطرف شد

teravel
27-08-1393, 02:23 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامی گروه یه سوال داشتم الان 1 ماهه دارم تحقیق میکنم که مگلی بخرم یا نه تمامی فرومها بد مگلی رو گفتن میخواستم مگلی سواران راهنمایی کنن که مگلی جدید مدل 93 بدرد میخوره بخرم یا اصلا قید این موتور رو بزنم برم دنبال پالس در روز شاید 1 ساعت اونم 2 تا نیم ساعت رانندگی کنم اصلا این موتور بدرد میخوره خواهشن اونایی که مگلی دارن جواب بدن چه جور موتوری هست ایا راضین یانه مرسی از راهنماییتون

ahks121
27-08-1393, 03:02 قبل از ظهر
مدله 93هاش واقعامزخرف شده ومونتاژش هم افتصاح تر92تیپ دوش خیلی بهتراز93هاشه مگلی نازش بالاست رسیدگی میخوادادمی میخوادکه فنیش خوب باشه ولی شتاب ورخش عالیه

moein 007
27-08-1393, 09:24 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامی گروه یه سوال داشتم الان 1 ماهه دارم تحقیق میکنم که مگلی بخرم یا نه تمامی فرومها بد مگلی رو گفتن میخواستم مگلی سواران راهنمایی کنن که مگلی جدید مدل 93 بدرد میخوره بخرم یا اصلا قید این موتور رو بزنم برم دنبال پالس در روز شاید 1 ساعت اونم 2 تا نیم ساعت رانندگی کنم اصلا این موتور بدرد میخوره خواهشن اونایی که مگلی دارن جواب بدن چه جور موتوری هست ایا راضین یانه مرسی از راهنماییتون

اگه برای استفاده تو شهر میخواین این موتور بدرد نمیخوره چون خیلی تو چشم هست ولی اگه برای دور زدن میخواین خوبه ولی باید خودتون دست به آچار باشین و به موتور برسین خلاصه باید دوستش داشته باشین و بهش عشق بورزین تا یک عمر بهتون سواری بده

teravel
27-08-1393, 01:28 بعد از ظهر
پس با این تفاصیل برم دنبال یه پالسns فکر کنم بهتر باشه ولی واقعا مگلی رخ زیبایی داره به صورت معمول هر 2 یا 3 ماه هر موتوری یه اچار کشی میخواد ولی مثل این که مگلی هر ماه بلید خرجش کنی حتی اگه زیاد تند و ریسی با هاش نری یه جورایی هر روز پامون توتعمیر گاهه این طور که از صحبت دوستات فهمیدم به هر حال ممنون از راهنمایی توی تهرانم خیلی کمه به ندرت دیدم پس علتش کیفیت بدرد نخور درقبال پولیه که میدیم

VAHID
27-08-1393, 01:47 بعد از ظهر

سلام

مگلی موتوری هست که خیلی نیاز به رسیدگی پیدا میکنه از خورد کردن بلبرنگ چرخ تا........تنها مزیتش ستاب بالا و قیافشه.

رو دایلیم 250 هم فکر کنید موتور خوبی هست

adrenalin
30-08-1393, 05:20 قبل از ظهر
سلام به دوستای گل مگول سوار

یه 2 هفته ایه افتادم به جون مگول تا خوش تیپ ترش کنم. الان رسیدم به صفحه کیلومترش.

میخوام SMD LED هاشو سفید کنم.

فکر کنم داش کیا بود که این کارو کرده بود.

بازش کردم یه نگاش انداختم جرات نکردم دسش بزنم , ولی انصافا نمیشه از قشنگیش گذشت...

داش کیا این قسمت پلایستیکی رو بردش رو کامل باید باز کنم؟؟

عقربش چی؟ اونم در میاد؟ چطوری؟

میخوام یه موقع نا جور زور نزنم که بشکنه.

K.I.A
30-08-1393, 10:06 قبل از ظهر
اگر حوصله دارید باز کنید 2 تا برد از هم باید جدا بشه کار هویه زیاد داره و سخته.کامل باید قطعات مزاحم جدا بشه[Only registered and activated users can see links]

javad keshmir
01-09-1393, 09:50 بعد از ظهر
سلام من موتور مگلی گرفتم موتور بردم کارواش پشت آمپر موتورم فکر کنم توش آب رفته قاطی کرده نميدونم باید چیکار کنم اگه کسی ميدونه لطفاً راهنمایم کنید

BKING
01-09-1393, 10:22 بعد از ظهر
سلام من موتور مگلی گرفتم موتور بردم کارواش پشت آمپر موتورم فکر کنم توش آب رفته قاطی کرده نميدونم باید چیکار کنم اگه کسی ميدونه لطفاً راهنمایم کنید
مشکلش چیه دقیقا؟

javad keshmir
01-09-1393, 11:06 بعد از ظهر
مشکلش چیه دقیقا؟

صفحه دیجیتالش قاطی میکنه.چند دقیقه خوب میشه ولی دوباره شروع میکنه به قاطی کردن.انگار داخلش آب رفته

BKING
01-09-1393, 11:08 بعد از ظهر
صفحه دیجیتالش قاطی میکنه.چند دقیقه خوب میشه ولی دوباره شروع میکنه به قاطی کردن.انگار داخلش آب رفته
ممکنه از فیوزش باشه

javad keshmir
01-09-1393, 11:55 بعد از ظهر
داداش فیوزش کجای موتوره؟

javad keshmir
02-09-1393, 12:32 قبل از ظهر
ممکنه از فیوزش باشه
داداش فیوزش کجاست؟

K.I.A
02-09-1393, 01:46 قبل از ظهر
فیوز نداره سر سوکت زیر کیلومتر در بیارید تمیز کنید جا بزنید ا
گه سرعت قاطی کرده سنسور روی چرخ جلو چک بشه.

javad keshmir
03-09-1393, 01:00 بعد از ظهر
بابا این موتور مگلی صدی چند میسوزونه؟من موتورمو تحویل گرفتم 10 لیتر بنزین زدم باهاش 130 کیلومتر راه رفتم بنزین تموم کرد.تا چراغ بنزین زرد میشه تموم میکنه.بعد چرخ عقبش راه که میره جیر جیر میکنه صدای لنته یا صدای دیسکه؟

Ali
03-09-1393, 01:28 بعد از ظهر
بابا این موتور مگلی صدی چند میسوزونه؟من موتورمو تحویل گرفتم 10 لیتر بنزین زدم باهاش 130 کیلومتر راه رفتم بنزین تموم کرد.تا چراغ بنزین زرد میشه تموم میکنه.بعد چرخ عقبش راه که میره جیر جیر میکنه صدای لنته یا صدای دیسکه؟
مصرفش نسبت به 250های دیگه بالاتره ولی کاربراتشو تنظیم کنین احتمالا بهتر بشه

ممکنه بلبرینگ باشه!

behz@d
07-09-1393, 01:42 بعد از ظهر
هرکی میگه مگلی بده و فلان از این جور حرفا من که مگلی ۹۳ دارم الان۷۰۰۰ دارم موتورم اذیت کردم کمو بیش اخ نگفت خدایش فقط فقط ی خرج بلبرینگش کردم تموووم.فقط خشک ولی قیافش جبران میکنه خشک بودنش....۹۳ و ۹۲ تیپ ۲ هیچ فرقی نمیکنه فقط نرمه همیننن

javad keshmir
07-09-1393, 01:54 بعد از ظهر
داداش بلبرینگشو چی کار کردی خوب شد؟واسه منم صدا میده!

K.I.A
07-09-1393, 03:06 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

- - - Updated - - -

بلبرینگ چرخ عقب و جلو رو عوض کنید با نهایت قیمت 30 تومن 5 عدد بلبرینگ میخواد با این کدها که 904 2عدد نیاز هست
این بلبرینگ رو بیشتر مگلی ها انداختم و تا الان عالی بودن و تحت لیسانس امریکا هست
فقط تنها کاری ک میکنید این هست که با نوک کاتر اون ورق پلاستیکی دور بلبرینگو رو بردارید و توش با اینکه گیریس داره اما کامل پر گیریس نسوز بکنید و بعد در پوشو بزارید و جا بزنید تا عالی و عمری بشه

- - - Updated - - -

بلبرینگ چرخ عقب و جلو رو عوض کنید با نهایت قیمت 30 تومن 5 عدد بلبرینگ میخواد با این کدها که 904 2عدد نیاز هست
این بلبرینگ رو بیشتر مگلی ها انداختم و تا الان عالی بودن و تحت لیسانس امریکا هست
فقط تنها کاری ک میکنید این هست که با نوک کاتر اون ورق پلاستیکی دور بلبرینگو رو بردارید و توش با اینکه گیریس داره اما کامل پر گیریس نسوز بکنید و بعد در پوشو بزارید و جا بزنید تا عالی و عمری بشه

- - - Updated - - -

FARSHAD_TORNADO
07-09-1393, 04:22 بعد از ظهر
سلام. کاسه نمد واتر پمپ شمارش چیه؟

ahks121
07-09-1393, 04:33 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

این بلبرینگ ها سنگاپورهستن برای مگلی قبلیم خیلی گشتم یه مغازه داشت بلبرینگ بزرگش18هزاربودکوچیکش 10هزاروابی رنگ مارکشم روی بلبرنگ بودخیلی عالین بلبرنگskfهم اگه اصلش گیربیاددوبرابرایناعمرمیکن ه ولی قیمتش بالاست یه6001 که خیلی کوچیکه راخریدم12هزار.

javad keshmir
07-09-1393, 04:41 بعد از ظهر
لاستیک عقب چند تا میخوره؟ جلو چند تا؟

javad keshmir
07-09-1393, 05:44 بعد از ظهر
اگه همش یک مدل باشه اشکال داره؟

M@hdi
07-09-1393, 06:29 بعد از ظهر
بلبرینگ سایز داره دوست عزیز حتما باید همین شماره هایی که گفتن باشه دیگه

بلبرینگها بسته به سایز و کدشون کاربردهای مختلف دارن فکر نکنید که این سایزها مخصوص مگلی هست و فقط لوازم یدکیهای موتور دارن مثلا همین 6303 2RS تو گیربکس پراید هم مصرف داره دوستانی که تهران هستن می تونن به خیابون امیرکبیر-ناظم الاطباء شمالی مراجعه کنن که بورس بلبرینگ هست اونجا هر بلبرینگی با هر برندی بخواین پیدا میشه.

FARSHAD_TORNADO
07-09-1393, 08:11 بعد از ظهر
مال من 6905 با 6906 میخوره. با سری قدیمیا فرق داره مگه توپی؟

K.I.A
08-09-1393, 12:22 قبل از ظهر
ممکنه جای بلبرینگ گشاد کرده باشه و یا تراشخورده باشه

vahid28
09-09-1393, 10:48 بعد از ظهر
سلام اقا کیا من تمام صفحات مربوط به مگلی رو خوندم.با همه تفاسیر عاشق این موتورم.بودجمم 6 تومنه.میتونم با این بودجه یه کارکرده تمیز بگیرم؟ مصرفمم فقط تفریحیه.ممنون میشم راهنماییم کنی

behz@d
09-09-1393, 11:50 بعد از ظهر
سلام اقا کیا من تمام صفحات مربوط به مگلی رو خوندم.با همه تفاسیر عاشق این موتورم.بودجمم 6 تومنه.میتونم با این بودجه یه کارکرده تمیز بگیرم؟ مصرفمم فقط تفریحیه.ممنون میشم راهنماییم کنی

برادره من...من خودم ی ۹۳ دارم ولی زورم بهش نمیرسه اونوقت با ۶ تومن ی مگلی ۸۹ یا ۹۰ بهت میدن که اون دیگه موتور نیست هرچیم خرجش کنی رو پا نمیشه بنظرم جمع کن ۹۲ ب بالا بخر با ی ۷ تومن ۸ تومن میشه
البته ببخشید جسارت کردم من جواب دادم اقا کیا ببخشید

vahid28
10-09-1393, 12:49 قبل از ظهر
مرسی دادا از راهنماییت.راستش بیشتر از این نمیخوام بره موتور پول بذارم.حتی اگه تمیزشم باشه نمی ارزه خریدنش؟

- - - Updated - - -

ممکنه جای بلبرینگ گشاد کرده باشه و یا تراشخورده باشه

salahshor
10-09-1393, 01:02 قبل از ظهر
اگه بگردی هست . ب دیوار ی سر بزن چنتا گذاشتن خوبن

javad keshmir
11-09-1393, 07:57 بعد از ظهر
بچه ها یه سوال داشتم چراغ پشته آمپر موتورم همیشه روشنه آیا این طبیعی؟یانه

salahshor
11-09-1393, 10:57 بعد از ظهر
اگه منظورت نور صفحه نمایشه
بله باید روشن باشه

behz@d
15-09-1393, 01:48 بعد از ظهر
این امپر بنزینه من روشن نمیشه استادید ی راهنمایی کنید لطفا

FARSHAD_TORNADO
15-09-1393, 10:08 بعد از ظهر
احتمالا سیمیکه از باک وصله به یه سیمه دیگه جدا شده چراغ بزن زیر باک نگاه کن اگه وصل بود با اهم متر اتصال سیمو چک کن شاید قطعی داشته باشه.(از سر فیش تا سمت کیلومترشمار)

behz@d
16-09-1393, 12:36 قبل از ظهر
احتمالا سیمیکه از باک وصله به یه سیمه دیگه جدا شده چراغ بزن زیر باک نگاه کن اگه وصل بود با اهم متر اتصال سیمو چک کن شاید قطعی داشته باشه.(از سر فیش تا سمت کیلومترشمار)

صفرم که خریدم همینجوری بود نمیدونم والله

- - - Updated - - -

راستی این کمک عقبم نشست کرده میشه با کمک موتور دیگه عوض کرد یا همینو درست کرد که نرمتر بشه هزینش مهم نیس زیاد

K.I.A
17-09-1393, 01:08 قبل از ظهر
برای جا زدن باطری باک باید در بیاد و بعد از جا زدن باک اتصال 2 سیم نشانگر بنزین فراموش کردن جا بزنن مشکلی نیست باکو باز کنید جا بزنید.
کمک عقب تنظیم داره و گازی هست نیازی به تعویض نداره تعمییر و تنظیم میشه تو بهترین حالت.

javad keshmir
20-09-1393, 10:21 بعد از ظهر
موتورم رو جک بود افتاد پایین قاب بغلش خط و خش افتاد.به نظر شما میشه رنگش کرد؟

- - - Updated - - -

اگه رنگ بشه نشون نمیده؟رنگشم سفیده

FARSHAD_TORNADO
22-09-1393, 11:09 بعد از ظهر
کاسه نمد واتر پمپ شمارش چیه؟

ابوالفضل88
23-09-1393, 06:29 بعد از ظهر
سلام دوستان مگلی انژکتور هم داریم ؟ اگه داریم شتاب و سرعتش فرق داره با کاربراتور

BKING
25-09-1393, 08:58 قبل از ظهر
سلام دوستان مگلی انژکتور هم داریم ؟ اگه داریم شتاب و سرعتش فرق داره با کاربراتور
شنیده بودم تولید شده اما کویر نیوورده
شتابش قاعدتا باید کمتر از کاربراتوری باشه

salahshor
25-09-1393, 11:47 قبل از ظهر
مگلی چون شرکتش فروخته شده جای امید و پیشرفت نداره دیگه

Ali
25-09-1393, 11:54 قبل از ظهر
مگلی چون شرکتش فروخته شده جای امید و پیشرفت نداره دیگه
بنظرم باید کلا از اول طراحیش میکردن تا بشه امیدوار بود :25r30wi:

پارسال همین موقع یدونه صفرشو خریدم جایش نبود که مشکلی نداشته باشه :3:

salahshor
25-09-1393, 12:07 بعد از ظهر
من ک موتور خودمو سال 90 با نهایت رسیدگی هایی ک کرده بودم با ضرر دادم رفت
یادم نمیره از تهران تا شمال رفتیم نزدیک بود اوراق بشه
در ضمن کسی نیاد جوش بیاره ک ن این موتور خوبه و فلان
ی زمانی خودم طرفدار 100 اتیشش بودم
روز اول ک موتورو اوردم خونه هم اب میدد هم بنزین و هم روغن

Ali
25-09-1393, 12:29 بعد از ظهر
من ک موتور خودمو سال 90 با نهایت رسیدگی هایی ک کرده بودم با ضرر دادم رفت
یادم نمیره از تهران تا شمال رفتیم نزدیک بود اوراق بشه
در ضمن کسی نیاد جوش بیاره ک ن این موتور خوبه و فلان
ی زمانی خودم طرفدار 100 اتیشش بودم
روز اول ک موتورو اوردم خونه هم اب میدد هم بنزین و هم روغن
موتور من تا 10 روز اول خوب بود بعدش شروع شد :25r30wi:

بلبرینگش چندبار تعویض شد
2بار وسط راه فیوز سوزوند
ترمزاش از اول مشکل داشت
فرمونش هم نسبت به موتور از اول کج بود به طرف راست میچرخوندیمش گیر میکرد بخاطر همین فقط در یک جهت قفل میشد
کمک عقبش مشکل داشت
گلگیرش اب شد چراغ عقب هم سیاه شد حرارت هم بشدت به ترک نشین منتقل میکرد
موتور استارتش یکبار تعمیر شد زغال استارتش هم تعویض شد
وقتی میخاستم بفروشمش گیرباکسش مشکل داشت البته از اول هم بشدت سفت بود ولی اخراش دیگه دنده 1 و 2 مشکل داشت به روغن سوزی هم افتاده بود :25r30wi:
یسری چیزا هم الان یادم رفته :)))

ahks121
25-09-1393, 03:51 بعد از ظهر
تجربه ی من ازمگلی:تاباطریشاروش گذاشتیم کیلومترسوخت بعدشروع کردبه ریپ زدن بعدشروع کردبه اب کم کردن سپس بستایه اگزوزشکست سپس انباریه اگزوزول کردبعدبلبرینگه عقب خوردشدبعدازاونم بلبرینگه جلویهویی به لرزش افتادوبیشتره قاباش ازجاپیچ شکست تمامه اینهازیره1200کیلومتربود دراخرهم که همچیش روبراه شدوسطه جاده لحیمه سوییچش کنده شدوتاخوده اصفهان پابه پاش کردم ودرجافروختمش امامگلیایی که میره ژاپن درست خوندیدژاپن زمین تااسمون بااینایی که میادتوایران فرق داره ودرژاپن اختلافه خیلی کمی بانینجاازنظره قیمتی داره اگه کویراونارابیاره خودم اولین مشتریشم.

ahks121
25-09-1393, 11:10 بعد از ظهر
47938

47939اینامگلیایه اونورن

javad keshmir
27-09-1393, 06:16 بعد از ظهر
بچه ها من دیروز که از خونه اومدم بیرون برم مغازه.تا رسیدم دیدم زین عقب موتور نیست.همه جارو گشتم پیدا نکردم.خلاصه رفتم نمایندگی گفتم برام بیار اونم زنگ زد شرکت گفت 190هزار تومان. هیچی دیگه گفتم برام بیار. یه زین به این کوچکی این همه قیمتش. تا حالا برای کسی پیش نیامده.؟

M.R
06-10-1393, 11:01 قبل از ظهر
سلام خدمت عزیرای گروه

دقیقا زیر قسمت بین باک و زین، یه فلاپ پلاستیکی لوزی شکل هست که هر ضلعش حدود 6-7 سانته
میخواستم بدونم کسی هست که قسمت چپیش رو داشته باشه؟
هزینشم هر چه قدر باشه به روی چشم

- - - Updated - - -

بچه ها من دیروز که از خونه اومدم بیرون برم مغازه.تا رسیدم دیدم زین عقب موتور نیست.همه جارو گشتم پیدا نکردم.خلاصه رفتم نمایندگی گفتم برام بیار اونم زنگ زد شرکت گفت 190هزار تومان. هیچی دیگه گفتم برام بیار. یه زین به این کوچکی این همه قیمتش. تا حالا برای کسی پیش نیامده.؟

داداشم قیمتش 95 تومنه،البته واسه من گم نشد،یه داستان دیگه ای شد
اما اون قسمت عقبیه که ترک نشبن میشینه روش 95 تومنه

Ali
06-10-1393, 11:02 قبل از ظهر
درسته زین ترک نشین مگلی بد سرجاش قرار میگیره و گاهی اوقات درست قفل نمیشه

rbrostam
06-10-1393, 11:33 قبل از ظهر

55382267-021
زنگ بزن کویر خودش برات میفرسته من از کویر 75 تومن گرفته بودم دیگه بی انصاف ترین دلال تو تهران 150 میداد اون 190 رو چجوری قیمت گذاشته نمیدونم

mv agosta
11-10-1393, 11:39 قبل از ظهر
سلام دوستان
(من این سوال در مورد هیوسانگ پرسیده بودم)مگلی تپ چندتا سرعتو بدون فشار میره؟(تکسرنشین و جاده بدون شیب)

ahks121
11-10-1393, 02:26 بعد از ظهر
مگلی نهایتش اگه همه چیش ردیف وسالم باشه توشیب160تاممکنه بره ولی برای مسافتهای طولانی120تا125رابدون فشارمیره توکفی137بیشترنمیره.

mv agosta
11-10-1393, 04:35 بعد از ظهر
یعنی این کلیپ الکی؟
[Only registered and activated users can see links] %D9%85%DA%AF%D9%84%DB%8C_250_%D8%A8%D8%A7_%D8%AC%D B%8C_%D9%BE%DB%8C_%D8%A7%D8%B3
به کیلومترش توجه کنید خیلی خوشکله(اگه مال هیوسانگ اینجوری بود...)

ابوالفضل88
11-10-1393, 05:39 بعد از ظهر
دوست عزیز موتورو که من دیدم فهمیدم کلی کار روش انجام داده هم این هم موتور تو سر شیبی موتور تقویته اگزوزشم عوض کرده

بله کیلومترش قشنگه ولی واسه یه موتور 250 سی سی زشته که خط بنزین نداشته باشه پالس 135 هم داره

مگلی هیچ وقت نمیتونه حریف هیو نمیشه توسرعت که هیچی من اگه مگلی هم بخرم میگم هیو بهتره کیفیت قطعات

IRgragh
11-10-1393, 08:52 بعد از ظهر
بجای این همه هزینه بده زین ساز واست مثل همونو بسازه 50 بیشتر هم نمیشه

FARSHAD_TORNADO
16-10-1393, 11:44 بعد از ظهر
سلام دوستان. یه سوال تخصصی. از اون زمانی که احساس کردم موتورم کمی میگیره ول میکنه باتریمم کم شارژ میشد. جوری شدکه وقتی موتورو گاز میدادم نور چراغها بیشتر میشد. تا اینکه باتری جوری خالی کردکه استارت نمیخورد موتور یه باتری دیگه انداختم این باتریمم 1 هفتست روش انداختم اما الانم استارت نمیخوره. باتری شارژ میشه اما بسیار دیر. موتورم باز تو دور بالا میگیره ول میکنه این از شارژره یا از دینام شارژکه برقو ضعیف میرسونه که هم مشکل ریپ تو دور داره هم شارژ؟

IRgragh
17-10-1393, 12:01 قبل از ظهر
سلام
راجع به ریپ زدن
1- کاربراتور
2-شمع
3-ترانزیستور
اینارو بررسی کنید
راجع به شارژ باتری احتمالش هست برق اتصالی یا قطعی داشته باشه.
شارژر هم شاید مشکل داشته باشه

NiNjA-Wild
17-10-1393, 07:23 قبل از ظهر
سلام دوستان. یه سوال تخصصی. از اون زمانی که احساس کردم موتورم کمی میگیره ول میکنه باتریمم کم شارژ میشد. جوری شدکه وقتی موتورو گاز میدادم نور چراغها بیشتر میشد. تا اینکه باتری جوری خالی کردکه استارت نمیخورد موتور یه باتری دیگه انداختم این باتریمم 1 هفتست روش انداختم اما الانم استارت نمیخوره. باتری شارژ میشه اما بسیار دیر. موتورم باز تو دور بالا میگیره ول میکنه این از شارژره یا از دینام شارژکه برقو ضعیف میرسونه که هم مشکل ریپ تو دور داره هم شارژ؟

خب معلومه مورد از شارژرش هست.و فکر کنم باید کل باطریو نو بخری

javad keshmir
18-10-1393, 01:29 بعد از ظهر
موتور رفیقم آب اسید باطریش ریخت روی ترانزیستور.ترانزیستورش سوخت.بهم گفت بگیر باطری عوض کن باطری اتمی بنداز.به نظر شما عوض کنم؟

FARSHAD_TORNADO
18-10-1393, 01:42 بعد از ظهر
من هم کاربراترو همه جوره تست کردمو میزون کردم شمع رو هم عوض کردم باز مشکل حل نشد دیگه میمونه ترانزیستورش که نمایندگی سوال کردم میگه 210 تومان. خداییش بی انصافیه. ترانزیستوره موتوره دیگه ای بهش نمیخوره؟ شارژر باتریشم سوال کردم گفت 64 تومان.

programmer
20-10-1393, 09:47 بعد از ظهر
سلام من یک مگلی دارم چند وقت پیش تصادف کردم فلاپ ها همه مرخص شد .می خواستم ببینم قیمت فلاپ ها با کله چراغ و اینا چند در میاد ؟

کاوه
20-10-1393, 10:02 بعد از ظهر
سلام من یک مگلی دارم چند وقت پیش تصادف کردم فلاپ ها همه مرخص شد .می خواستم ببینم قیمت فلاپ ها با کله چراغ و اینا چند در میاد ؟

سلام دوست عزیز با خود شرکت تماس بگیرید و قططعات رو تهیه کنید
اینم شماره
021-55382267

salahshor
21-10-1393, 12:01 قبل از ظهر
برای تست شارژر در حالت موتور روشن ولتاژ باطری باید سیزده و نیم تا چهارده باشه در غیر اینصورت شارژر یا همون رکتی فایر مرخصه و باید عوض بشه

AMIR_NINJA
21-10-1393, 11:54 قبل از ظهر
سلام به دوستان
با اینکه اخبار ضد و نقیض درباره مگلی زیاد شنیده میشود اما فکر میکنم فردی که خودش مگلی داشته یا مگلی سواره بهتر میتونه درباره این موتورسیکلت نظر بده
با در نظر گرفتن همه موارد از جمله مونتاژ ضعیف و خرج برداشتن این موتورسیکلت آیا این موتورسیکلت برای تردد در مسیر های نسبتاً طولانی مداوم حدود 70 کیلومتر مناسب است و آیا میشود مگلی از لحاظ سخت جون بودن با پالس 220 سی سی مقایسه شود؟ یا حدأقل تغییراتی در این موتورسیکلت داد که زود به خرج نیفتد؟
سوال دیگه اینکه این موتور در سرعتی حدود 160 کیلومتر ایمن است و هندلینگ خوب دارد؟ آیا تعویض لاستیک برای این موتورسیکلت خوب است؟ چه لاستیکی با چه پهنایی برای این موتورسیکلت مناسب است؟ هر دو چرخ باید تعویض لاستیک شود؟
با تشکر از دوستان

farshad 54
21-10-1393, 06:26 بعد از ظهر
مطالعه تاپیک = جواب همه موارد بالا ولی برای اینکه موضوع کش پیدا نکنه خلاصه میگم

مگلی هم اگر 70 کیلومتر یه کله هر روز بره که نمیره راکبش عمرا بتونه بره
از لحاظ سخت جون بودن در حد سی جی هم نیست چه برسه به 220
بله با یک سری تغییرات میشه کاری کرد که موتور به خرج نیوفته اونم تعویض تمام قطعات موتور (انجین - گیربکس-فلاپ-چرخ ها-سیم کشی-و ...)با نمونه ژاپنی هست تازه بازم ممکنه ادا در بیاره
160تا که به همین راحتی نمیره و در این سرعت هم اگر بره هیچ هندلینگی نداره
تعویض لاستیک هم خوبه براش البته به شرطی که موتور راه بره
جلو 120 عقب 150
شرمنده ولی این ها واقعیته امدوارم به کسی برنخوره

vahid28
22-10-1393, 12:21 قبل از ظهر
سلام موتور من وقتی روشنه خیلی سخت خلاص میشه،ولی خاموش میشه راحت خلاص میشه،چیکارش کنم؟موتورم صفره

salahshor
22-10-1393, 01:58 قبل از ظهر
مگلی ها اکثرا این مشکلو دارن
تعویض روغن و تنظیم کلاج انجام بشه
پیام خصوصیتو هم جواب دادم
موفق باشید

AMIR_NINJA
23-10-1393, 03:09 قبل از ظهر
مطالعه تاپیک = جواب همه موارد بالا ولی برای اینکه موضوع کش پیدا نکنه خلاصه میگم

مگلی هم اگر 70 کیلومتر یه کله هر روز بره که نمیره راکبش عمرا بتونه بره
از لحاظ سخت جون بودن در حد سی جی هم نیست چه برسه به 220
بله با یک سری تغییرات میشه کاری کرد که موتور به خرج نیوفته اونم تعویض تمام قطعات موتور (انجین - گیربکس-فلاپ-چرخ ها-سیم کشی-و ...)با نمونه ژاپنی هست تازه بازم ممکنه ادا در بیاره
160تا که به همین راحتی نمیره و در این سرعت هم اگر بره هیچ هندلینگی نداره
تعویض لاستیک هم خوبه براش البته به شرطی که موتور راه بره
جلو 120 عقب 150
شرمنده ولی این ها واقعیته امدوارم به کسی برنخوره
درباره دردسر داشتن و سرطان بودن مگلی خونده بودم و شنیده بودم
حیف ظاهر این موتورسیکلت که مونتاژ بی کیفیت داره
شاید مگلی مونتاژش بهتر بود
کیفیت کمی را حدأقل داشت
شاید نظرات بعضی مگلی سواران که از این موتورسیکلت رضایت دارند باعث تبلیغ میشه
اما شکایت مگلی سواران از این موتورسیکلت بیشتره از تبلیغ معمولاً.

behz@d
23-10-1393, 10:56 قبل از ظهر
اینم مگلی که با همه بدی و خوبش فررررررررررررروختم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

منو خیلی اذیت کرد اصلا ازش راضی نبودم توصیه من ب دوستان سمت این موتور نرید گول قیافشو نخورید اشغالی بیش نیست

abolfazls
23-10-1393, 07:31 بعد از ظهر
اون عکس پایینیه کجاست؟؟

دوستان اين جور سوالات تو پيام خصوصى لطفا ، ممنون كه رعايت ميكنيد

rbrostam
26-10-1393, 12:56 بعد از ظهر
اینم از مگولی خودم که با صدتا مگلی صفر عوضش نمیکنم :thanks:

FARSHAD_TORNADO
29-10-1393, 05:56 بعد از ظهر
سلام. ns هم باطری 9 آمپر میخوره می خواستم بدونم شارژر باطری ان اس برای مگلی هم میشه استفاده کرد؟ آخه زنگ زدم نمایندگی شارژر نداشت چشمی هم دسته دو داشت که اطمینان به سالمیش نیست منم دورم.

Babak
29-10-1393, 08:15 بعد از ظهر
اگر سوکتهاش بخوره میشه

send from my samsung Note3 N9005

FARSHAD_TORNADO
29-10-1393, 09:01 بعد از ظهر
سوکتای شارژر خودشو بهش میزنم اما میخوام بدونم جواب میده شارژره یا نه

Babak
29-10-1393, 09:39 بعد از ظهر
درست بزنی جابجا نشه آره میشه.بعد شارژر باید یه خروجی داشته باشه که روش نوشته ببین یکیه

send from my samsung Note3 N9005

FARSHAD_TORNADO
02-11-1393, 10:36 بعد از ظهر
یه سوال فنی. روی بادامک دود یه خاری هستکه فنریه و از سطح بادامک برجسته تره با دست به سمت عقب بکشیم خارو ،میچرخه که زیر خار میاد روی بادامکو صافه یعنی در حالت آزاد روی خار که برجسته هست بالاست ولی بکشیمش زیر خار که میاد سمت بالا دقیق هم سطح بادامک میشه. این چرا اینجوریه؟ واسه چه کاریه این خار؟ وقتی هم که فیلر سوخت میخواد بیاد بالا وقتی نصفه بالا میاد غلطک دود از روی خار رد میشه که این باعث میشه یه کوچیک فیلر دود بالا پایین بشه و بعد کامل بره پایین و بیاد بالا. آیا این طبیعیه؟

Alireza.BMW
08-11-1393, 11:20 قبل از ظهر
سلام دوستان مگلی سوار ... من آخر هفته میخام با جی پی اس تاپ اسپید مگلی رو در بیارم براتون انشالاه جمعه بهتون میگم سرعت اصلی این موتور رو با جی پی اس... :29:

فلات دوست
08-11-1393, 12:40 بعد از ظهر
سلام دوستان مگلی سوار ... من آخر هفته میخام با جی پی اس تاپ اسپید مگلی رو در بیارم براتون انشالاه جمعه بهتون میگم سرعت اصلی این موتور رو با جی پی اس... :29:

علی جان اگه امکان داشت عکس و فیلم هم بگیر

javad keshmir
10-11-1393, 01:10 قبل از ظهر
داداش من که خودمو کشتم 138 بیشتر نرفت. تو کفی

ابوالفضل88
12-11-1393, 02:38 بعد از ظهر
مگلی تمیزباشه 155 تا 160 واگه مرتب نباشه 130 تا 140

آقا علیرضا تاپ مگلیتون چقد بود

roots
12-11-1393, 09:20 بعد از ظهر
موتور مگلی رو من یکبار تا 145 رسوندم و بعد از آن پیگیر کارهایش در انواع تعمیرگاهها بودم...

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

ابوالفضل88
12-11-1393, 10:47 بعد از ظهر
آره موتورش ضعیفه وموتوری نیس که همیشه باهاش بری پیست و تخت گاز حرفتون مگلی شتابش خیلی زیاده

M.Amin 75
21-11-1393, 09:14 بعد از ظهر
:smilies(113):

- - - Updated - - -

اول سلام عرض میکنم خدمت تموم بچه هایی ک میان اینجا نظر میزارن واسه امثال من ک بیان بخونن بچه هایی ک خیلی کمک میکنن با این نظراتشون واقعا خسته نباشید
راستش من میخواستم ی حرفی بزنم ک شاید واقعا خیلیا منکرش باشن چون دلشون چرکین شده نسبت ب مگلی ، چون خیلیا میان بد میگن راجبش خیلیام باور میکنن چون موتورا نداشتن زودم خبرا میپیچه همه جا پر میشه مگلی بی کیفیته مگلی مفتم نمی ارزه لین مشکلاتا داره و .... در صورتی ک خیلیامون نشنیده و ندیده ی چیزو داریم قبول میکنیم چرا! چون داریم میگیم چون مگلی چینیه فلانه ، ن والا چین از نظر اقتصاد تو جهان اوله جنسای خیلی عالیم داره حتی بهتر از جنسای اروپایی اما ما ب چین بد بین شدیم ، مایم ک ندیده میگیم بده ، ولی بزارین با حقیقت روبروتون کنم بچه ها ، همه چی راجب مگلیو میگم نظر بچه هام محترم ولی من چون دیدم تو تایپک همه دارن الکی بد میگن راجب مگلی واقعا ناراحت شدم
بچه ها مگلی ی موتوریه ک طراحیش مال انگلیسه ساخت قطعاتش تو چینه و مونتاژش توسط شرکت وارد کنندش کویر موتور ، این موتور نسبت ب قیمتش واقعا موتور بی نظیریه اصلا اصلا همتا نداره ، شاید این حرفمو خیلیا قبول نداشته باشن اما من با سند و مدرک میگم ، شما داری الان نزدیک ۱۰ حالا یکم بیشتر میدی مگلی میخری واقعا نباید ازش انتظار ی نینجا داشته باشی چون نینجا ۳ برابره قیمت مگلی ، قیمت هیوسانگ ۲ برابره مگلی ، شما هرچقدر پول بدی آش میخوری مثل این ک بیای( پراید با پارس با مگان مقایسه کنی خب واقعا بی انصافیه) ، الان کاری با دایلیم نداریم چون ب شخصه کاری با کره ای بودنش ندارم از ظاهرش و صداش خوشم نمیاد و قابل قیاس نمیدونمش با مگلی ، مگلی ی موتوریه ک هزینه نگهداریش خیلی به صرفه تر از هیو و نینجاس ، شما خدایی نکرده با نینجا بخوری زمین باید ۵/۶ خرج کنی با هیو ۳/۴ ، اما مگلی ۱/۲ ، ( درصورتی ک شدت تصادف بینشون برابر باشه) خب این ی مزیت مگلیه برای شمایی ک پول کمتری داری خرج میکنی ،
میگن مگلی هزینه نگهداریش بالاس ! فقط کافیه تایپکو بخونی عیبای مگلی ک بیشتر تو بلبرنگه و واتر پمپ و کاربرات و پروانه رادیات و بعضی مواقع استارت اونارا درست کنی هزینشم خیلی نیس (البته واسه کسی ک ی موتور عالی میخواد) سر جمع ب ۵۰۰ نمیرسه حل کردن کامل مشکلاتش
اینم ک میگن خیلی آچار کشی میخواد و قاباشا باید چک کنی شل نباشه تو سرعت صدا بده و .... ک از اصول نگهداری وسیلس شما ک از موتور انتظار داری اونم از شما انتظار رسیدگی داره کافیه عاشقش باشی و سر حوصله این عیبای کوچیکشو برطرف کنی هر دو سه ماه ی بار (بسته ب سواری ک از موتور میکشی)
صدای اگزوزشم ک ماشالله فوق العادس ی تراکتوره واس خودش ، همه نگاهارا میکشه سمت خودش ، واقعا صداش عالیه ، از نظر طراحی اگزوزم ک فوق العادس ی اگزوز خشگل و خوش صدا با ی جای مناسب و فوق العاده
از نظر شتابم ک از هیوسانگ بالاتره و اگ از نینجا بالاتر نباشه هم پا باهاش میره تو شتاب ، تو سرعتم ک خیلی عالیه سر حال باشه ۱۶۰ بیشترم میره تو جاده های کفی و بدون پیچ
از احاظ ظاهرم ک فوق العادس ی فول اسپرت واقعیه ک همه محو تماشاش میشن (طراحیش بی نظیره )
از نظر وزنم ک اصلا موتور لشی نیست بر عکس هیوسانگ و از این لحاظم عالیه
از لحاظ راحتی نشستن ک راحت تر از هیوسانگه از نظر من البته بسته ب افراد داره چون باید خم بشی رو موتور قد و وزن و جسه آدم خیلی تاثیر گذاره تو کنترل موتور
مشکل اصلی این موتور اینه ک دست ی سری آدم میفته ک اصلا اصلا نمیتونن ناز موتورا بخرن و فقط میخوان ازش کار بکشن بعدشم میگن فلانه و این عیبا داره و ...
من ی کلام میگم اگ میتونی عاشق موتورت باشی و بهش برسی تا بهت ی سواری عالی بده ( مثل همه موتورا ، اما مگلی یکم ناز نازی تره اما ب جاش موقع سواری واست جبران میکنه) و اگه پولت ب نینجا نمیرسه بهترین گزینه تو موتورای سری ریس۲۵۰ ، مگلیه
من خودم ب شخصه ی مدل ۸۹ دارم ی ۹۳ ، ۸۹ تا الان ۲۵۰۰۰ کار کرده همین کارارم براش انجام دادم الانم سرحاله سرحاله بدون حتی ی دونه لک ، راحت باهاش ۱۶۰ پر میکنم الان ، اوایل تا ۱۶۸ رفتم باهاش ، واقعا از زرد قناریم راضیم ب جرعت میتونم بگم از همه لحاظ نسبت ب قیمتش فوق العادس ، مدل ۹۳ ام سفیده و همه کاراشا کردم کار کرد اونم ۵۰۰۰ ، موتور سرحال سرحال مثل داداشش خداراشکر تو مدل ۹۳ مونتاژ بهتر شده.
این از دست من برمیومد ک برا تایپک عشقم انجام دادم ، موفق باشید

NiNjA-Wild
21-11-1393, 09:40 بعد از ظهر
با سلام.
جناب محمد امین شاید حرفای شمارو بشه از روی تعصب دید. مگلی رو خیلی از دوستان ما داشتن.افرادی مثل علیرضای عزیز ک کسی منکر عشق موتور بودن و ارزش و وقت گذاشتنش برای موتورهاش نیست.
متاسفانه منتاژش فوق العاده شانسی هست.اینی ک شما میگی صحیح نیست.مشکلات بسیار زیاد تری داره.فرق شما که این حرفو میزنی با ما توی این 536صفحه هست.بخونید.افراد زیادی مگلی داشتن ولی فوق العاده باید پیگیر تعمیرگاه باشی و نبود قطعه.
بهتره در این نظری ک دادید کمی تجدید نظرکنید.دوستانی داشتیم ک از مگلی هم راضی بودن ولی همون راضی ها هم 50درصدشون میگن داداش من دارم ولی نخر اگه وقت نداری هرروز تعمیرگاه بری
سرطان اسم مناسبیست ک براش گذاشتن.

M.Amin 75
21-11-1393, 10:00 بعد از ظهر
داداش نظر شما متین اما من هیچوقت تعصبی نگفتم از نظرمم کوتاه نمیام ب هیچ وجه چون واقعا حداقل برامن ک خیلی عالی بوده فوق العاده بوده هردوش ، دوستانمم دارن راضین ، ولی تو تایپکو نمیدونم داداش
.
.

farshad 54
21-11-1393, 10:15 بعد از ظهر
دوست عزیز

مشخصات مگلی تو تاپیک هست نیازی نیست دوباره گذاشته بشه

مگلی هم تو این چند سال به اندازه کافی خودشو نشون داده و خوب و بد بودنش برای کسانی که یه خورده به کیفیت موتورهای بازار آشنا هستن مشخص شده

و دیگه نیازی نیست کسی ازش بد بگه یا تعریف کنه

اکثر دوستانی هم که راجب این موتور نظر داده و میدهند یا این موتور رو داشتن و یا یه مدتی سواری گرفتن ازش و فقط شما نیستی که افتخار مگلی سواری نصیبتون شده

در کل وقتی از 10 نفر 8 تاشون میگن یه موتوری خوب نیست حتما یه جای کار این موتور ایراد داره دیگه پس چرا مثلا از هر 10 نفر فقط 2 تاشون میگن پالس خوب نیست و یا موتورهای دیگه

در کل میزان نارضایتی از مگلی خیلی زیاد بوده تو این چند سال که این موتور اومده تو بازار و با تعریف من و شما این موتور با کیفیت نمیشه

در هر حال مگلی هم یه موتوره و مشتری خودشو داره همون طور که نینجا فروش داره و پرواز 200 فروش داره این موتور هم فروش خودشو داره و خوب و بدش پای صاحب موتوره

به هر صورت بی کیفیتی مگلی یه امر ثابت شدس و انتخابش برای خرید برمیگرده به سلیقه و اطلاعات خریدارش از موتور

ابوالفضل88
22-11-1393, 08:37 قبل از ظهر
:smilies(113):

- - - Updated - - -

اول سلام سلام عرض میکنم خدمت تموم بچه هایی ک میان اینجا نظر میزارن واسه امثال من ک بیان بخونن بچه هایی ک خیلی کمک میکنن با این نظراتشون واقعا خسته نباشید
راستش من میخواستم ی حرفی بزنم ک شاید واقعا خیلیا منکرش باشن چون دلشون چرکین شده نسبت ب مگلی ، چون خیلیا میان بد میگن راجبش خیلیام باور میکنن چون موتورا نداشتن زودم خبرا میپیچه همه جا پر میشه مگلی بی کیفیته مگلی مفتم نمی ارزه لین مشکلاتا داره و .... .....در صورتی ک خیلیامون نشنیده و ندیده ی چیزو داریم قبول میکنیم چرا! چون داریم میگیم چون مگلی چینیه فلانه ،مگلی انگلیسیه ولی بهش میگن چینی ن والا چین از نظر اقتصاد تو جهان اوله جنسای خیلی عالیم داره حتی بهتر از جنسای اروپایی اما ما ب چین بد بین شدیم ، مایم ک ندیده میگیم بده ، حرفتون درس ولی چین موتور درجه یک دو سه چهار داره که مگلی درجه دو سه هس ولی بزارین با حقیقت روبروتون کنم بچه ها ، همه چی راجب مگلیو میگم نظر بچه هام محترم ولی من چون دیدم تو تایپک همه دارن الکی هیچ کس الکی بد نمیگه تجربه دار که میگه بد میگن راجب مگلی واقعا ناراحت شدم ناراحتی نداره شماهم نظر خودتون رو محترم میدونید
بچه ها مگلی ی موتوریه ک طراحیش مال انگلیسه ساخت قطعاتش تو چینه و مونتاژش توسط شرکت وارد کنندش کویر موتور ، این موتور نسبت ب قیمتش واقعا موتور بی نظیریه اصلا اصلا همتا نداره ، شاید این حرفمو خیلیا قبول نداشته باشن اما من با سند و مدرک میگم ، با11 تومن پول یه دایلیم درحدحد میدن شما داری الان نزدیک ۱۰ حالا یکم بیشتر میدی مگلی میخری واقعا نباید ازش انتظار ی نینجا داشته باشی چون نینجا ۳ برابره قیمت مگلی ، هرچقدر پول بدین « آش میخورین " قیمت هیوسانگ ۲ برابره مگلی ، شما هرچقدر پول بدی آش میخوری مثل این ک بیای( پراید با پارس با مگان مقایسه کنی خب واقعا بی انصافیه) ، الان کاری با دایلیم نداریم چون ب شخصه کاری با کره ای بودنش ندارم از ظاهرش و صداش خوشم نمیاد و قابل قیاس نمیدونمش با مگلی ، مگلی ی موتوریه ک هزینه نگهداریش خیلی به صرفه تر از هیو و نینجاس ، نه دوست عزیز ماشاله مصرف سوختش که خیلی بالاس شما خدایی نکرده با نینجا بخوری زمین باید ۵/۶ خرج کنی با هیو ۳/۴ ، اما مگلی ۱/۲ ، حرفتون درس ( درصورتی ک شدت تصادف بینشون برابر باشه) خب این ی مزیت مگلیه برای شمایی ک پول کمتری داری خرج میکنی ،
میگن مگلی هزینه نگهداریش بالاس ! فقط کافیه تایپکو بخونی عیبای مگلی ک بیشتر تو بلبرنگه و واتر پمپ و کاربرات و پروانه رادیات و بعضی مواقع استارت اونارا درست کنی هزینشم خیلی نیس (البته واسه کسی ک ی موتور عالی میخواد) سر جمع ب ۵۰۰ نمیرسه حل کردن کامل مشکلاتش هرکس که مگلی میخواد باید پول همراش باشه ولی اگه خرجش کنی اونم باهات راه میاد
اینم ک میگن خیلی آچار کشی میخواد و قاباشا باید چک کنی شل نباشه تو سرعت صدا بده و .... ک از اصول نگهداری وسیلس شما ک از موتور انتظار داری اونم از شما انتظار رسیدگی داره کافیه عاشقش باشی و سر حوصله این عیبای کوچیکشو برطرف کنی هر دو سه ماه ی بار (بسته ب سواری ک از موتور میکشی) بله این حرفتونم درس
صدای اگزوزشم ک ماشالله فوق العادس ی تراکتوره واس خودش ، همه نگاهارا میکشه سمت خودش ، واقعا صداش عالیه ، از نظر طراحی اگزوزم ک فوق العادس ی اگزوز خشگل و خوش صدا با ی جای مناسب و فوق العاده آره صدای جذاب وبلندی داره و به قول شما تراکتوری ولی یکی که از صدای بلند خوشش نمیاد حالش بهم میخوره من که صدای مگلی خیلی دوس دارم
از نظر شتابم ک از هیوسانگ بالاتره و اگ از نینجا بالاتر نباشه هم پا باهاش میره تو شتاب ، تو سرعتم ک خیلی عالیه سر حال باشه ۱۶۰ بیشترم میره تو جاده های کفی و بدون پیچ
از احاظ ظاهرم ک فوق العادس ی فول اسپرت واقعیه ک همه محو تماشاش میشن (طراحیش بی نظیره )
از نظر وزنم ک اصلا موتور لشی نیست بر عکس هیوسانگ و از این لحاظم عالیه داداش شما فقط فکر شتابی تو سرعت مگلی خیلی عقب میوفته یا شایدم بهتر ناپدید میشه
از لحاظ راحتی نشستن ک راحت تر از هیوسانگه از نظر من البته بسته ب افراد داره چون باید خم بشی رو موتور قد و وزن و جسه آدم خیلی تاثیر گذاره تو کنترل موتور
مشکل اصلی این موتور اینه ک دست ی سری آدم میفته ک اصلا اصلا نمیتونن ناز موتورا بخرن و فقط میخوان ازش کار بکشن بعدشم میگن فلانه و این عیبا داره و ... کمکاش بسیار سفته اما هیو نرم تر از مگلی مگلی = شتاب زیاد و دست به آچاری
من ی کلام میگم اگ میتونی عاشق موتورت باشی و بهش برسی تا بهت ی سواری عالی بده ( مثل همه موتورا ، اما مگلی یکم ناز نازی تره اما ب جاش موقع سواری واست جبران میکنه) و اگه پولت ب نینجا نمیرسه بهترین گزینه تو موتورای سری ریس۲۵۰ ، مگلیه نه خیر همه چیز که شتاب نیس سرعتش هم مثل دایلیمه اگه یکی میخواد 11 تومن بده مگلی میده دایلیم درحد
من خودم ب شخصه ی مدل ۸۹ دارم ی ۹۳ ، ۸۹ تا الان ۲۵۰۰۰ کار کرده همین کارارم براش انجام دادم الانم سرحاله سرحاله بدون حتی ی دونه لک ، راحت باهاش ۱۶۰ پر میکنم الان ، این حرفتون کاملا درسته شتاب وسرعت به نگهداری موتور اوایل تا ۱۶۸ رفتم باهاش ، واقعا از زرد قناریم راضیم ب جرعت میتونم بگم از همه لحاظ نسبت ب قیمتش فوق العادس ، مدل ۹۳ ام سفیده و همه کاراشا کردم کار کرد اونم ۵۰۰۰ ، موتور سرحال سرحال مثل داداشش خداراشکر تو مدل ۹۳ مونتاژ بهتر شده.
این از دست من برمیومد ک برا تایپک عشقم انجام دادم ، موفق باشید به نظر من کسی که میخواد مگلی بخره باید یه دست دوم شیش یا هفتمنی بخره که همه ی خرجاش انجام شده باشه موفق باشید و چرخشون واست بچرخه

ahks121
22-11-1393, 09:33 قبل از ظهر
تجربه ی من ازمگلی بعداز1800کیلومترسواری این بود:پنجشنبه وجمعه هاسواری شنبه,یکشنبه,دوشنبه,سه شنبه وچهارشنبه تعمیرگاه مگلی واقعایه موتوره شانسیه اینابه عنوان یه تعمیرکارمیگم نه یه اماتورمگلی دیدم از90تاحالافقط روغن عوض کرده 93هم دیدم بابایاروراسوزونده ازبس خراب بوده مگلی یه موتوره غیره استاندارده قدرت وشتاب ووزن وترمزوکیفیتش اصلاباهم جوردرنمیادبراهمین اماره کسانی که بااین موتورکشته میشن هرروزبالاترمیره.

NiNjA-Wild
22-11-1393, 09:48 قبل از ظهر
داداش نظر شما متین اما من هیچوقت تعصبی نگفتم از نظرمم کوتاه نمیام ب هیچ وجه چون واقعا حداقل برامن ک خیلی عالی بوده فوق العاده بوده هردوش ، دوستانمم دارن راضین ، ولی تو تایپکو نمیدونم داداش
.
.
دوست عزیز وقتی صحبت از یک وسیله میشه شما نباید بگی حداقل برای من که خوب بوده.

در یک وسیله ما اکثریت رونگاه میکنیم.و مشکلات مشابهی که بوجود اومده

Alireza.BMW
22-11-1393, 10:30 قبل از ظهر
دوستان هر موتوری یه جوریه مگلی رو خیلیا قول میدم گازای بدجوری بهش میدن بهشم نمیرسن میترکه مونتازش ضعیفه خب بایدم باشه همین نینجا هم مونتاژش ضعیفه چون شرکت ها میخان سود بیشتر ببرن ... آره درسته مشکلای مونتاژی داره ولی خب باید رفعشون کنی ماله من سرویس کاربرات شد که مصرفش شده 100ی 5 در حالت گار دادن و عادی 4 حدودا کمک جلو سمت راست روغن میداد شمع عوض کردم 2 بار کاسه نمید واتر پمپ عوض کردم که ایندقه نسوز و جنس ژاپنی پیدا کردم انداختم. ماشین صفر خرج داره این که جای خودش... برای من به عنوان موتوره اخر هفته خوب بوده هیچوقتم لازم نمیدونم باهاش تاپ اسپید بزنم ... از موتور باید لذت برد نه گاز بیخود داد من برا همه وسیله هام حتی ماشینمم همین کار رو میکنم وهمیشه راضی بودم و هستم
.
در ضمن طبق قولی که داده بودم تاپ اسپیدشو در آورددم...با تنظیم 1860 با دور موتور 10 به سرعت 160 با کیلومتر خودش رسیدم که با جی پی اس 8 یا 9 کیلومتر خطی داشت ما حالا میگیم 9 کیلومتر... کات آفشم روی 10300هه طبق کیلومتره خودش... پس تاپ اسپید اصلی این موتور با جی پی اس توی کات آف میشه 164-9= 155
به سرعت 150 کیلومتر با کیلومتر خودش راحت میرسه که معادل 141 یا 142 تاست
...
من که راضی بودم الانم در نمایشگای دوستمه میخام بفروشمش... دلمو زده ... ولی 5 شنبه شب میرم برش میدارم و موقع هایی که باهاش کار دارم خلاصه مبارکه صاحب بعدیش باشه که میخاد بخرش
هوا سردی امسال که گذشت اگه خدا بخاد هوا سردی سال دیگه میام تهران نینجا برمیدارم

- - - Updated - - -

کلا اینو بگم که با 9 تومن پالس 200 ان اس میدن الان با 10 تومن شما موتور 250 میخرید که لوازمش از تمام 250 های تو بازار راحت تر پیدا میشه و خیلی ارزونتره... حتی از دایلیم که لوازمش کم و گرونه... در آخر دوستان خودشون گفتن هرچقدر پول بدی آش میخوری... مگلی نینجای بچه فقیراست
...
در آخر بهتره بحث ادامه پیدا نکنه... چون به جای خاصی نمیرسه و بین دوستان دلخوری پیش نیاد

NiNjA-Wild
22-11-1393, 11:04 قبل از ظهر
علیرضای عزیز شما استاد بنده هستید و اینقدر تو این فاصله کم از شما یچز یاد گرفتم ک روم نمیشه چیزی بگم.
ولی صحبت های شما صحیح است در صورتی ک بچه ی تهران باشی.
نه مثل ما شمالی ها و استان گلستانی ها که نه تعمیرکار خوب داره و نه قطعاتش اینورها فرستاده میشه.
پس همین مگلی میتونه کاملا موتور مارو بخوابونه و بدبختمون کنه

AMIR_NINJA
23-11-1393, 02:02 بعد از ظهر
سلام به دوستان
نوع مونتاژ و کیفیت قطعات کاربردی
میتواند همین مگلی را تغییر دهد
مگلی موتورسیکلتی به نام megelli minerva fischer 650cc هم ساخته
اگر میخواست با کیفیت 250 سی سی موجود در بازار ایران بسازد که براش صرفه نداشت
این که چه موتورسیکلتی با چه کیفیتی در کدام کشور استفاده میشود و چقدر هزینه قطعات و مونتاژ دارد شاید مهم است
متأسفانه یکی از عواملی که باعث متضرر شدن مصرف کنندگان یک برند یا مدل از موتورسیکلت میشود شاید سودجویی برخی عوامل در مسیر مونتاژ تا تحویل به مصرف کننده است
این یک بازار کسب پول بیشتر است که موتورسیکلت مونتاژ شود , کلاس ریس , طراحی جذاب , فنی کشکی, قیمت به نسبت 250 های هم رده کمتر , شتاب زیاد , اینجوری تعداد خریداران زیاد میشود و سود بیشتری نصیب مونتاژ کننده این موتورسیکلت میشود
اما هزینه مونتاژ و قطعات کمتر میشود
درسته که اگر کیفیت موتورسیکلت ارتقاء پیدا کند قیمت موتورسیکلت هم بالا میرود
درسته که قطعات 250 های دیگه خیلی گرون تر هستند
اما مسئله این است که آیا فردی که موتورسیکلت با مونتاژ ضعیف و قطعات بی کیفیت را خریداری میکند, پول یک 250 با کیفیت و مونتاژ بهتر را برای تعمیر موتورسیکلتی که کیفیت کمتر دارد هزینه نمیکند
قبول دارم خیلی ها از موتورسیکلت مگلی 250 موجود در بازار ایران استفاده کردند و رضایت داشتند از این موتورسیکلت
اما اگر هزینه های جانبی این موتورسیکلت اضافه بر هزینه خرید موتورسیکلت معادل پول یک موتورسیکلت با کیفیت تر شود دیگر خرید این موتورسیکلت چه توجیهی دارد
و اینکه خیلی افراد نا آگاه با مشاهده ظاهر موتورسیکلت و با استناد به اسم 250 سی سی با این موتورسیکلت سرعت میروند
نمیدونم چرا خیلی بحث از تاپ اسپید از نظر بعضی ها مهم است
اما شاید اشاره به هندلینگ و ایمنی در سرعت بالا و ترمز ها کمتر است
مگلی ویژگی هایی دارد که برای خیلی مصرف کنندگان این موتورسیکلت با توجه به قیمت این موتورسیکلت جذاب است
و به نظر من شرکت وارد کننده یک موتورسیکلت به کشور باید پاسخگوی کیفیت محصول وارد شده باشد
متأسفانه پاسخگویی صحیح در مقابل هزینه خرید موتورسیکلت کمتر دیده میشود
و همچنان بعضی شرکت ها یک موتورسیکلت با اشکالات مشخص را مونتاژ و به بازار عرضه میکنند
مصرف کنندگان هم شاید با شعار مدل جدیدش بهتر شده موتورسیکلت را خریداری میکنند
اما نظرات اکثر مصرف کنندگان حکایت از این دارد که موتورسیکلت پر خرج است و همچنان هزینه های جانبی دارد این موتورسیکلت.

vahid28
24-11-1393, 01:46 بعد از ظهر
سلام دوستان شیشه چراغ خطر مگلی چجوری باز میشه؟ممنون از راهنماییتون

ابوالفضل88
25-11-1393, 07:49 بعد از ظهر
سلام دوستان مگلی رادیات آب و 2 تا فن داره درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

rbrostam
29-11-1393, 10:31 بعد از ظهر
موتور منکه مدل 89 هست خیلی ازش راضیم حداقل از پالس و اپاچی خیلی بهتره که گاز بدی میترکن ولی من اینو یه ماه اینقد گاز دادم بین 1000تا2000 کیلومتر دوماه گازوندمش تعمیرگاه فقط روغن عوض کردم و فیلر برای محکم کاری :thanks:

VAHID
29-11-1393, 10:37 بعد از ظهر

- - - Updated - - -

از تعداد فن اطلاعی ندارم ولی اب خنک و رادیات اب داره

ahks121
29-11-1393, 11:41 بعد از ظهر
مگلی دوتافن داره مگلی امسال یه تغییره خوبی کرده اونم اگزوزشه که گردشده وبایک بسته عمری بسته شده توکارخونه دیدم خیلی حال کردم البته500هزارهم گرونتره بااین اگزوز.

MEHRDAD-TUNING-CAR
30-11-1393, 11:46 قبل از ظهر
سلام بچه ها من چند روز پیش یه دونه ۸۹ روندم زرد رنگ قصدم خرید بود شتاب فوق العاده ای داشت قیمتشو ۵:۸۰۰ میگه نمیدونم قیمتش خوبه یا نه ولی یه فرقی بزرگی که با اونایی که تو کویر موتور هست داره اینه که اونایی که کویر موتور میزنه ۲۴۷ سی سی هست ولی این دقیقا ۲۴۹ سی سی بود و موتورش اصل انگلیس اصلا شتابش تو اون ۲ سی سی بیشتر معلوم بود فقط نمیدونم ۵:۸۰۰ قیمت اوصولی هست یا نه!:wow::3:

farshad 54
30-11-1393, 11:49 قبل از ظهر
مگلی اصل انگلیس نداریم عزیزم

رو تنه موتور رو نگاه کن اسم شرکت معظم کویر شتر رو میبینی همشونم 247 سی سی هست

اگر 5800 از تو جوب پیدا کردی به نظرم خوبه باش مگلی بخری

AMIR_NINJA
02-12-1393, 02:33 قبل از ظهر
سلام بچه ها من چند روز پیش یه دونه ۸۹ روندم زرد رنگ قصدم خرید بود شتاب فوق العاده ای داشت قیمتشو ۵:۸۰۰ میگه نمیدونم قیمتش خوبه یا نه ولی یه فرقی بزرگی که با اونایی که تو کویر موتور هست داره اینه که اونایی که کویر موتور میزنه ۲۴۷ سی سی هست ولی این دقیقا ۲۴۹ سی سی بود و موتورش اصل انگلیس اصلا شتابش تو اون ۲ سی سی بیشتر معلوم بود فقط نمیدونم ۵:۸۰۰ قیمت اوصولی هست یا نه!:wow::3:
شما خوبه غیر از شتاب فوق العاده به چگونگی توقف موتورسیکلت در شتاب فوق العاده ,پایداری موتورسیکلت در سرعت بالا توجه داشته باشی چون مگلی مدل 89 دیگه معلوم نیست چه اعجوبه ای باشد
نمیدونم چرا خیلی از دوستان به فکر ثبت تاپ اسپید و ظاهر موتورسیکلت هستند ولی کمتر به فکر امنیت موتورسیکلت می باشند
به هر حال شما این نکته را بدون که اگر با مگلی مدل 89 در پیست هم بخواهی تردد داشته باشی موارد ایمنی مطرح است و فنی موتورسیکلت باید بررسی شود شهر که دیگر امکان ریسک برای تردد موتورسیکلت با مسائل فنی ندارد.

rbrostam
05-12-1393, 01:02 بعد از ظهر
مگلی کار کرده قیمت مشخصی نداره مدل 89 از 4تومن هست تا 7500هم دیدم معامله شده بستگی به موتور داره برای من مدل 89 هست تو سند هم 250 سی سی خورده

- - - Updated - - -

مگلی کار کرده قیمت مشخصی نداره مدل 89 از 4تومن هست تا 7500هم دیدم معامله شده بستگی به موتور داره برای من مدل 89 هست تو سند هم 250 سی سی خورده

sepehr ninja
05-12-1393, 04:13 بعد از ظهر
وارداتیه یا سوییچ که اصله ؟ به هر حال معلومه که برای کویره یا نه اگه برای کویر باشه 3.5 تا 4 بیشتر نمی ارزه عزیز شتاب مگلی هم چون کلا موتور غیر اصولی ساخته شده اینم الکی زیاده به 2 سی سی بیشتر نیست

vahid28
08-12-1393, 02:54 بعد از ظهر
سلام دوستان.موتورم استارت زدنی استارت میخوره ولی زود صدای استارت قطع میشه.از چی میتونه باشه.موتور روشن میشه ها .اگه از رله هست حتما باید رله خودشو جایگزین کنم یا رله دیگه ای هم بهش میخوره؟

sajad_ALiyan
18-12-1393, 12:14 قبل از ظهر
سلام براساتید عزیز دوتاسوال داشتم به نظرتون مگلی مدل ۹۱تیب دو که ۶۵۰۰تاهم راه رفته باشه ۷تومن می ارزه ؟وایاراهی هست که بفهمیم کارکردش واقعی این قدربوده یانه باتشکرفراوان یاعلی

13333
18-12-1393, 10:44 بعد از ظهر
سلام
دوستان من واسه خرید بین مگلی و پالس۲۲۰ سر دوراهی موندم, پالس رو که قبول دارم ولی رخ مگلی یه چیزیه که نمیشه ازش گذشت، از طرفی هرچی این تاپیکو میخونم بیشتر گیج میشم یکی میگه خداست اون یکی میگه آشغاله ، چیکار کنم؟ یه راهی نشون بدین لطفا

r.hasani7023
18-12-1393, 11:20 بعد از ظهر
داداش اگه دست به اچاری خوبه باید یسری خرج اولیه براش بکنی بعدم 220 خرکارتره نرم تره

13333
19-12-1393, 01:43 بعد از ظهر
میگن تیپ ۲ مونتاژش بهتر شده درسته؟

hamed510
19-12-1393, 02:53 بعد از ظهر
سلام
دوستان من واسه خرید بین مگلی و پالس۲۲۰ سر دوراهی موندم, پالس رو که قبول دارم ولی رخ مگلی یه چیزیه که نمیشه ازش گذشت، از طرفی هرچی این تاپیکو میخونم بیشتر گیج میشم یکی میگه خداست اون یکی میگه آشغاله ، چیکار کنم؟ یه راهی نشون بدین لطفا

اگه دنبال شتاب بالا کیفیت پایین دردسر تعمیرگاه رفتن پی در پی هستی برو مگلی بخر!!

ولی 220 همه جوره جوابشو پس داده کیفیتش اصلا قابل قیاس با مگلی نیس شتابشم در حد خودش خوبه سواری نرمی داره برا مسافت های طولانی عالیه کم خرجه قطعاتشم نمایندگی پیدا میشه.

13333
19-12-1393, 10:52 بعد از ظهر
اقا قید مگلی رو زدم . امروز چند تا مدل 90 و 91 دیدم رنگشون مث وسایل شهربازی شده بود ، فکر کن موتوری که دو سال افتاب خورده اون شکلی شده وای به حال دل و رودشِ ُ یه پالس میگیرم به امید امام زاده بیژن ببینیم چی میشه

sajad_ALiyan
20-12-1393, 12:01 قبل از ظهر
داداش اگه دست به اچاری خوبه باید یسری خرج اولیه براش بکنی بعدم 220 خرکارتره نرم تره
سلام ممنونم ازجوابتون خرج اولیه چی داره مثلن من فقط مگلی رو برای قیافش وصدای اگزوزش دوست دارم اهل شتاب واین حرفانیستم خودم بالس ۱۸۰و۱۳۵سوارشدم وداشتم ولی مگلی سوارشدم واقعاصداش ادمو دیوانه میکنه براهمین نظرم عوض شدومیخوام این مگلی رو بخرم براهمین سوال میکنم ممنون میشم راهنمایی کنید باتشکر ببخشید سرتون رو درد اوردم..

کاوه
20-12-1393, 12:19 قبل از ظهر
این تاپیک مرز 500 صفحه رو رد کرده و خیلی درباره کیفیتش صحبت شده
مشکل ما اینه تا یه چیزی رو تجربه نکنیم برامون قابل درک نیست !!!!!
لطفا قبل از پرسیدن سوالاتی که فقط حجم تاپیک ها رو بیشتر میکنه صفحات قبل رو مطالعه کنید
ممنون

milad dmc
22-12-1393, 02:53 بعد از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان یه نکته هست می خواستم شما رو در جریان بزارم من و برادرم موتور مگلی داریم و واقعا تا حالا هیچ عیبی( چشم نخوره ) ندیدیم.مگلی موتوری هست که واقعا باید بهش برسی.منظور من دست به اچار بودن نیست روغن شو باید به موقع عوض کنی.باید موتور رو چک کنی و چند تا چیز های دیگه.اصلا تمام موتور ها همینن باید بهش رسیدگی کنید.ولی بعضی از دوستان عیب های عجیبی می گیرن مثلا یکی از دوستان من موتور هیوسانگ داشت وقتی موتور رو گرفت درجا می خواست ببینه چند تا راه میره در عرض یک ماه از موتور هیچی نموند صدا های ناجور از موتور بیرن میومد. منظور من از این حرف ها اینه که هر موتوری به مراقبت نیاز داره مگلی هم جزو اونهاست پس اگه به موتور مگلی رسیدگی کنید براتون موتور خوبیه.فقط می خواستم شما رو در جریان بزارم

Mohsen_14
22-12-1393, 10:13 بعد از ظهر
یکی از بچه های برا مگلیش چراغ زیر موتور گذاشته بود ،
اگه یادم باشه ایشون بود : [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

آقا فرشاد یه توضیحی در موردش و نوعش و ... بدید . عکس بیشتر هم بذارید .
ممنون .

javadkeshmir
22-12-1393, 11:38 بعد از ظهر
منم خدارو شکر از موتورم تا حالا که 4000 کیلومتر راه رفتم رازیم.قبله این پالس 220 داشتم مدل 89 خدا وکیلی از شانس بد من از همون اول پدرم درآورد. کلا برقیش مشکل داداش.اونایی که مگلی سوارن نباید بیش از اندازه موتور گاز ببندن وبه موتور شون برسن.من تاحالا 3 بار رونشون عوض کردم.روغن 10 40 elf میریزم

VAHID
23-12-1393, 09:10 قبل از ظهر
با سلام خدمت شما دوستان یه نکته هست می خواستم شما رو در جریان بزارم من و برادرم موتور مگلی داریم و واقعا تا حالا هیچ عیبی( چشم نخوره ) ندیدیم.مگلی موتوری هست که واقعا باید بهش برسی.منظور من دست به اچار بودن نیست روغن شو باید به موقع عوض کنی.باید موتور رو چک کنی و چند تا چیز های دیگه.اصلا تمام موتور ها همینن باید بهش رسیدگی کنید.ولی بعضی از دوستان عیب های عجیبی می گیرن مثلا یکی از دوستان من موتور هیوسانگ داشت وقتی موتور رو گرفت درجا می خواست ببینه چند تا راه میره در عرض یک ماه از موتور هیچی نموند صدا های ناجور از موتور بیرن میومد. منظور من از این حرف ها اینه که هر موتوری به مراقبت نیاز داره مگلی هم جزو اونهاست پس اگه به موتور مگلی رسیدگی کنید براتون موتور خوبیه.فقط می خواستم شما رو در جریان بزارم

مگلی به دلیل لرزش بالای موتور پیچ های تنه و فلاپ شل میشن و هر ماه نیاز به اچار کشی دارن.طراحی اگزوز مگلی باعث داغ شدن زین عقب و سوختن گلگیر عقب میشه.صدای ناهنجاری داره و.....

از همه بدتر یه عده هستن که این موتورو میخرن و فکر میکنن 1000 خریدن و به طرز وحستناکی بهش میگازونن.

امید وارم کویر موتور کیفیت این موتورو به حد مگلی های عرضه شده تو اروپا برسونه:[Only registered and activated users can see links]

rbrostam
23-12-1393, 12:00 بعد از ظهر
سلام
یه سال هم بشینی به حرف این و اون گوش کنی به هیچ نتیجه ای نمیرسی ببین عشقت چی میکشه همونو انجام بده اگه پالس دوس داری پالس بگیر اگه مگلی دوس داری مگلی بگیر پالس 220 موتور بدی نیس منم موتور خریدنی از 10 نفر پرسیدم بیشترشون زدن تو ذوقم که مگلی نگیر فلانه منم چون از شتابش خوشم اومد گرفتم ولی تا الان اینهمه زیر فشار و درگ بهش رسیدگی میکنم اخ نگفته مگلی روغن و اب رادیات و همیشه چک کنی هیچ مشکلی براش ایجاد نمیشه

FARSHAD_TORNADO
04-01-1394, 01:33 قبل از ظهر
مگلی به دلیل لرزش بالای موتور پیچ های تنه و فلاپ شل میشن و هر ماه نیاز به اچار کشی دارن.طراحی اگزوز مگلی باعث داغ شدن زین عقب و سوختن گلگیر عقب میشه.صدای ناهنجاری داره و.....

از همه بدتر یه عده هستن که این موتورو میخرن و فکر میکنن 1000 خریدن و به طرز وحستناکی بهش میگازونن.

امید وارم کویر موتور کیفیت این موتورو به حد مگلی های عرضه شده تو اروپا برسونه:[Only registered and activated users can see links]

دیگه خداییش مگلی اینقدر لرزش نداره که پیچاش شل بشنو هر ماه نیاز به آچار کشی داشته باشن. زین عقب داغ نمیشه گرم میشه. کمک عقب هم اگه تنظیم بشه گلگیرو نمیسوزونه. 1 هفته پیش موتورو دادم دست دوتا دوستام یکیش 110 کیلو اونیکی 90 کیلو بود که 2 ساعتی دور زدن اما اثری از سوختکی روی گلگیر مشاهده نشد. صدای بلند داره نا هنجار که میشه مثل سی جی های اگزوز دستکاری شده وحیدجان. اینو قبول دارم مثل 1000 میگازونییم:19::4chsmu1: واقعا منم وحشتنااک امیدوارم

VAHID
21-01-1394, 01:06 بعد از ظهر
دیگه خداییش مگلی اینقدر لرزش نداره که پیچاش شل بشنو هر ماه نیاز به آچار کشی داشته باشن. زین عقب داغ نمیشه گرم میشه. کمک عقب هم اگه تنظیم بشه گلگیرو نمیسوزونه. 1 هفته پیش موتورو دادم دست دوتا دوستام یکیش 110 کیلو اونیکی 90 کیلو بود که 2 ساعتی دور زدن اما اثری از سوختکی روی گلگیر مشاهده نشد. صدای بلند داره نا هنجار که میشه مثل سی جی های اگزوز دستکاری شده وحیدجان. اینو قبول دارم مثل 1000 میگازونییم:19::4chsmu1: واقعا منم وحشتنااک امیدوارم

به هر حال صداش زیاده و برای داخل شهر مناسب نیست.شل شدن پیچ ها بستگی به میزان کارکردتون داره و ممکنه یکی هر روز استفاده کنه مجبور بشه هر ماه اچارکشی کنه یکی هفته ای یه بار بره بیرون و.....

یا مثلا ب چرخوندن فرمون کتی کلاچ میگیره به فلاپ کلگی....
به هر حال کسی که مگلی میخره باید حواسش باشه و حسابی به موتور برسه و بیشتر ایرادات مربوط هست به نحوه مونتاژ

امیرحسین
21-01-1394, 08:54 بعد از ظهر
لرزش موتور شل شدن پيچارو به همراه داره
تنها راهش استفاده از چسبهاي لاك تايد يا كمي رنگ روي رزوه هاست

ديگه بدون آچار انداختن شل نميشه و تمام

Sent from my iPhone using Tapatalk

rbrostam
24-01-1394, 12:45 بعد از ظهر
سلام دوستان باطری موتورم کم کم دیگه داره جون میده :gigglesmile: کسی میدونه مگلی تا چند امپر میشه انداخت؟ و مارک خوب چیه؟

REVENTON
31-01-1394, 09:08 بعد از ظهر
سلام دوستان یه مگلی سفید رنگ مدل 93 با 550 کیلومتر کارکرد کاملا در حد پیدا شده سند سفید با بیمه موقع تحویل میگه 9 تومن ولی چون پول لازمه تا 8.5 هم حاضره بده نظر اساتید چیه ؟ :hanghead:

REVENTON
31-01-1394, 09:50 بعد از ظهر
موقع خرید و بازدید از موتور به چه مواردی باید توجه کنم؟چه چیزایی رو از موتور کنترل کنم؟ممنون.............:28::297:

فلات دوست
01-02-1394, 06:55 قبل از ظهر
موقع خرید و بازدید از موتور به چه مواردی باید توجه کنم؟چه چیزایی رو از موتور کنترل کنم؟ممنون.............:28::297:

سند و کارت موتور و خلافی و یه نفر فنی کار برا تست موتور

rbrostam
16-02-1394, 04:44 بعد از ظهر
سلام.موتور من از زیر موتور صدای تخ تخ میده نميدونم از کجاشه رو اعصابمه.وقتی رو جکه وقتی روش میبینم وتو دور کم صدا میده.صداش از زیر بدنه ولی هر چی میگردم نميدونم از کجاست.اگه کسی ميدونه لطفاً راهنماییم کنه.ممنون
صداشو میزاشتی میشد راهنمایی کرد

rbrostam
30-02-1394, 09:15 بعد از ظهر
سلام دوستان کسی انگشتی مگلی خواست دوتا دارم قیمت بیرون هم نمیدم قیمت شرکت هر چند باشه یه مقدار ارزونتر میدم در ضمن اکبند میباشد

linkin_p
31-02-1394, 10:52 بعد از ظهر
سلام دوستان یه سوال این موتور هم زمان 2 تا چراغش روشن نمیشه؟

Ali
01-03-1394, 12:26 قبل از ظهر
خیر یکیش نور بالا هست یکی نور پایین ولی میشه کاری کرد که بصورت همزمان روشن بشن

linkin_p
01-03-1394, 12:35 قبل از ظهر
شرمنده چجوری میشه هم زمان روشن کرد؟

linkin_p
01-03-1394, 03:12 بعد از ظهر
روستان فقط من با شیفتر مگلی مشکل دارم یا واقعا خیلی بالاست شیفترش؟

farshad 54
01-03-1394, 04:07 بعد از ظهر
شیفتر دنده رو میتونید تنظیم کنید

ولی کلا مواظب باشید شیفتر دندش استعداد شکستن بالایی داره

بهتون پیشنهاد میدم تاپیک مگلی رو از اول تا آخر حتما بخونید چون با این موتور داستان زیاد براتون پیش میاد و اطلاع قبلی داشته باشید بهتره براتون

موفق باشید

abbasian
05-03-1394, 09:41 قبل از ظهر
سلام
چند وقته دارم بررسی میکنم واسه خرید یه موتور اسپورت
بین دایلیم و مگلی از تیپ مگلی خوشم میاد
از مگلی خیلی بد گفتن
ولی اینم شنیدم مدل انژکتورش دیگه خیلی از مشکلاتو نداره
از نمایندگی کویر تو اصفهان سوال کردم گفتن اصلا تو ایران نیست و ما نداریمو این حرفا
تماس گرفتم تهران گفتن بله داریم انژکتورشو!!
دوباره رفتم سراغ اصفهانیه با یه برخورد خیلی مزخرف گفت ما نداریم برو از اونی که داره بخر!
من واقعا نمیدونم چیکار کنم
اصلا هست انژکتورش!
اگه هست ایرادی نداره!
حدود قیمتش چنده!
چطوری خرید کنم!

MANHUNT
05-03-1394, 11:29 قبل از ظهر
مگلی رو فراموش کن همون دایلیم بخر مگلی هم مدل انژکتوری داخل ایران نداره

VAHID
06-03-1394, 02:51 بعد از ظهر
سلام
چند وقته دارم بررسی میکنم واسه خرید یه موتور اسپورت
بین دایلیم و مگلی از تیپ مگلی خوشم میاد
از مگلی خیلی بد گفتن
ولی اینم شنیدم مدل انژکتورش دیگه خیلی از مشکلاتو نداره
از نمایندگی کویر تو اصفهان سوال کردم گفتن اصلا تو ایران نیست و ما نداریمو این حرفا
تماس گرفتم تهران گفتن بله داریم انژکتورشو!!
دوباره رفتم سراغ اصفهانیه با یه برخورد خیلی مزخرف گفت ما نداریم برو از اونی که داره بخر!
من واقعا نمیدونم چیکار کنم
اصلا هست انژکتورش!
اگه هست ایرادی نداره!
حدود قیمتش چنده!
چطوری خرید کنم!

تاپیک مشاوره شما با این تاپیک ادغام شد.

لطفا برای هر سوالی تاپیک نزنید و تو تاپیک خود موتور سوالتون رو بپرسید

rbrostam
07-03-1394, 03:37 بعد از ظهر
اینم از عکس دوتا انگشتی که داشتم کسی لازم داشت بگه پولشم مهم نیست از شرکت گرفتم 150 تومن ولی کسی لازم داشت بگه ارزون میدم

علیرضامقدس خو
24-03-1394, 11:40 قبل از ظهر
سلام دوستا میشه یه رهنمایی کنید مگلی سفیدمدل ٨٩ سنددست اول یکسال بیمه میگه پنج میلیون راستش پول ندارم بیشترباموتوردیگه ای بدم خوب میگه این قیمت بنظرتو
... بنظرتون این قیمت دایلیم میتونم گیربیارم

amirhosein021
24-03-1394, 11:42 قبل از ظهر
سلام دوستا میشه یه رهنمایی کنید مگلی سفیدمدل ٨٩ سنددست اول یکسال بیمه میگه پنج میلیون راستش پول ندارم بیشترباموتوردیگه ای بدم خوب میگه این قیمت بنظرتو
قیمتش که بد نیس ولی دایلیم کلا یخورده بهتر از اینه

Ali
24-03-1394, 12:33 بعد از ظهر
دوست عزیز خرید چنین موتوری مساویست با هر روز مراجعه کردن به موتورسازی...

کاوه
26-03-1394, 03:07 بعد از ظهر
یه سوال دیگه داشتم مگلی های مدل پایین تر بهتره یامدل بالاتر چون یه سریا میگن مگلی های زیر نود بهترن تاجدیداش

مگلی شانسیه اگه یوقت خوب در بیاد
در کل موتوریه که بد مونتاژ شده یکمی حساسیت و رسیدگی بیشتر لازم داره

Ali
26-03-1394, 07:26 بعد از ظهر
یه سوال دیگه داشتم مگلی های مدل پایین تر بهتره یامدل بالاتر چون یه سریا میگن مگلی های زیر نود بهترن تاجدیداش
اونایی که چنین چیزی میگن قطعا موتور خودشون زیر نود هست اتفاقا یکسری از مشکلاتش توی سری های جدیدترش برطرف شد

MeysaM_zx
14-04-1394, 07:46 بعد از ظهر
سلام ب کاربران و اساتید گرامی
دوستان من تازه با سایتتون اشنا شدم و واقعا خسته نباشید بهتون میگم
رفیق من ی موتور مگلی 92 پنج هزار کارکرد داره ک چند و قت پیش با 160تا چون ترمز عقب نداشته و بدلیل استفاده از ترمز جلو تصادف کرد
الان میشه گفت 80-90درصدشو تعمیر کرده و موقتی تا تعمیر کامل گذاشته خونه من
بنده هم تصمیم خریدشو دارم خواستم لطف کنید و منو راهنمایی کنین ک تا چه قیمت میارزه و مشکلاتی ک احتمالا براش پیش میادو بگین و اصلا کار درستیه خرید این موتور یا خیر؟
چندتا از عکساشو میزارم و شما اساتید گرامی از هر نقطه موتور برای تشخیص بهتر عکس نیاز داشتید امر کنید قرار میدم
ممنون

farshad 54
14-04-1394, 08:03 بعد از ظهر
مگلی صفرش هزار تا مشکل داره حالا این موتور که شما میفرمائید دیگه معلومه چی میخواد باشه

مگلی اصلا ارزش خرید نداره مگه اینکه بخوای صبح تا شب آچار به دست دنبالش بدویی و شبم تو موتورسازی بخوابی اگر با این مسائل مشکلی نداری بخرش

MeysaM_zx
14-04-1394, 09:17 بعد از ظهر
ممنون دوست عزیز بله متاسفانه اشکالات زیادی داره . با این اوصاف قیمتی بیارزه برای این موتور بنظرتون چقد هست؟
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

دوستان چون من زیاد از موتور سر در نمیارم و خرید ی 250 افتاده تو سرم تقاضا دارم راهنماییم کنین1_قیمت مناسب این موتور؟؟2_تا 5 تومن بهترین موتوری ک میتونم بخرم چی هست ک احتیاج ب خرج و رسیدگی بیش از حد نداشته باشه؟؟

- - - Updated - - -

دوستان چون من زیاد از موتور سر در نمیارم و خرید ی 250 افتاده تو سرم تقاضا دارم راهنماییم کنین1_قیمت مناسب این موتور؟؟2_تا 5 تومن بهترین موتوری ک میتونم بخرم چی هست ک احتیاج ب خرج و رسیدگی بیش از حد نداشته باشه؟؟

linkin_p
20-04-1394, 09:07 بعد از ظهر
سلام دوستان موتورم امروز فن رادیانش خراب شد کسی شماره نمایندگی نداره؟ قیمتش چجوریه نزارن تو پاچم :D

irmacfa
23-04-1394, 02:22 قبل از ظهر
بچه ها صدای مگلی 250 نسب به آپاچی 180 سی سی بالاس یا پایین ؟

moein 007
23-04-1394, 06:50 بعد از ظهر
بچه ها صدای مگلی 250 نسب به آپاچی 180 سی سی بالاس یا پایین ؟

صدای مگلی نسبت به آپاچی خیلی بالا تره آپاچی جز موتور های کم صداست

- - - Updated - - -

البته من به شخصه از صدای مگلی خوشم میاد

ارمین 2
01-05-1394, 05:24 بعد از ظهر
سلام
قیمت لوازم مگلی میخوام دوستان
واتر پمپ
فلاپ کمانی پایین
چراغ عقب و فلاپ دم عقب
دیسک صفحه
بلبرینگ چرخا
زنجر تایم
فلاپ شیشه ای تلق جلو
فعلا همینا دوستان عجله دارم لطفا همکاری کنید حتی اگه قیمتی که دارید تقریبی
mortezaborji
06-05-1394, 02:17 بعد از ظهر
سلام عزیزان مگلی واقعا موتور زیبا و جذابی هست اما یه مشکلی هست بیشتر 120 تا نمیره !!!
یک بار سوار یک مگلی 250 تیپ1 شدم برای تست که کیلومترش خراب بود داشت نشون میداد 145 ولی gps113رو نشون میداد ...چند روز پیشم دوستم یدونه تیپ 2خرید که کیلومترش به مایل بود ولی بسیار دقیق بود و تاپ اسپید68مایل که با جی پی اس 108 کیلومتر رو نشون میداد ثبت کرد!! امامن شنیده بودم مگلی به راحتی 150کیومتر میرسه که اینجور که میبینم دروغه!!! با هندای خودمم که یخورده تقویت شده با تیپ 2 انداختیم تا دنده 4میشه گفت مساوی بودیم اما بعدش جلو انداخت مگلی که روی کیلومتر من که دقتش خیلی بالاست حدود 102 رفتیم.{دست ساز دیجیتال شده}

شما هم لطف کنید با gpsتست کنید نتیجرو بگید تا واقعیت معلوم بشه!!!

- - - Updated - - -

هرکه خواست بخره با gpsتست کنه بعد بخره البته تک ترک تو باد یا شیب موافق ممکنه تا 135هم بره ...

در ضمن هندا هایی هم میگن 120 میرن در اصل 95تا میرن من با 150 چرخ دنده جلو 17 چرخ دنده عقب 34تایی شیب ناجور122 تا رفتم بدنم بی حس شد موتور داشت منفجر میشد {با چرخ دنده معمولی و 122 موتور منفجر میشه دور موتورش تا 15 میره...} و این دعا هم یک اشتباه بیش نیست

اینم نه روی یدونه دو تا موتور بلکه بالای 20 تا موتور150 و 200 تست کردیم رکوردشونو خودم زدم زدم 122 تا...گول این حرفا رو نخورید یه بار با رپسول 170 تا رفتیم بادش جوری بود که صورت خودمو نمیتونسم کنترل کنم و چشام رو نمیتونستم باز کنم تازه عقب بودم...

ارمین 2
16-05-1394, 12:20 بعد از ظهر
اقا این حرفا چیه!!!!!!!!!
مگلی دنده یک دوش هندا سی جی جر میده
اینجا تایک تخصصی مگلی بحث شتاب سرعت نیست ولی شما سیلندر مگلی نگاه کن کاملا عمودی سرعتی
کاری به سر سلیندرش ندارم که 4 تا سوپاپ داره!!این حرفی که میزنی مثل جوک عزیز

دوستان لوله باکس هوام به کاربرات پاره شده متاسفانه دوستان مال کدوم موتور بهش میخوره قبلا تو این تاپیک به چشم خورد دوستان براش جایگزین پیدا کردن الان ذهنم نیست چی بود؟؟؟
Megelli 250 r
02-06-1394, 01:35 قبل از ظهر
سلام ، ببخشید من به تازگی یه مگلی خریدم ، که هر هفته سیم گازش میترکه و من دوباره یه سیم گاز فابریک براش میگیرم ، به جز این که هر هفته 25 تومن پول سیم گاز میدم ، سه روز هم طول میکشه که از تهران برام سیم گاز ارسال کنن اصفهان ، کسی نمیدونه چی میتونم جایگزین کنم؟
واقعا جنس سیم گاز فابریکش مزخرفه

ahks121
03-06-1394, 12:33 بعد از ظهر
اینجا تایک تخصصی مگلی بحث شتاب سرعت نیست ولی شما سیلندر مگلی نگاه کن کاملا عمودی سرعتی

دوستان لوله باکس هوام به کاربرات پاره شده متاسفانه دوستان مال کدوم موتور بهش میخوره قبلا تو این تاپیک به چشم خورد دوستان براش جایگزین پیدا کردن الان ذهنم نیست چی بود؟؟؟
جنت اب ماشین سنگین میشه روش خوروندخیلی خوب میشه نفسه موتورابازمیکنه

Alireza.BMW
03-06-1394, 03:03 بعد از ظهر
مگلی رو فروختم... از شرش خلاص شدم...عجب موتور بی خودی بودش تا یه جایی خیلی خوب بودش و بدون دردسر اما از یه حدی دیگه شد آفت...بست اگزوز شکست الکی الکی واسه خودش کاربرات مشکل پیدا کرد درس کردم.باتری خراب شد.درس کردم سیم ساسات برید درس کردم اتومات استارت خراب شد درس کردم فلاپاش خود به خود ترک برمیداش بس که جنسش مضخرفه یهویی شروع میکنه به حال گرفتن بد روشنی میکرد بدجور حتی تو گرما موتور ساز کار نمیکرد نمیدونم از چی بودش یه بنده خدایی گفت ممکنه سوپاپ کج کرده باشه یکی گفت ماله برقته نمیدونم موتوری که 4000تا کار نکرده بود ... لوازمشم که بگردم اصلا نیس کویرم نداره... حتی یه بار باهاش 158تا که رفتم رنگ باکش نزدیک سوییچ یکم ترک برداشت که تعجب کردم.کیفیت فلاپ مضخرف کیفیت لوازم داغون ولی انجین که مشکلی نداشتم که البته چرا موتورش به سرصدا افتاده بود... کلا اگه میتونید همون اول 1تا 1.5 خرجش کنید و یه سری لوازمش عوض کنید میشه سمتش رفت وگرنه نرید که هیچ کیم نمیخره ازتون. کاربر ahks121 ([Only registered and activated users can see links]) به مدت 3 ماه فک کنم این موتورو داشت ازش بپرسید که چه موتوریه و موتور صفر رو با چقد ضرر فروخت.
.
فقط شتاب خیلی عجیبی داره و خوشکلی که همینش گول زنندست

salar.gorgani
03-06-1394, 03:25 بعد از ظهر
خدا به تمام مگلی دارها صبر جلیل عنایت کنه

ارمین 2
03-06-1394, 03:54 بعد از ظهر
راست که میگن لوازمش خیلی مضخرف گیر میاد قیمتاش فضایی!!!حتی از لوازم 206 هم گرون تره چون قبلا ی 206 جم کردم
من ی مگلی کاملا ویران شده خریدم قیمتش هم خیلی پایین گرفتم چون صاحب قبلی کاملا ازش خسته شده بود:4chsmu1:
تهران که میری لوازم بخری کلی اذیت میشی کفرت درمیاد که چرا این موتور به این گرونی لوازمش انقدر بد گیر میاد چرا انقدر شرکت کویر بی تفاوت
میخوری به ی مشت کاسب خدا نشناس که اسم نمیبرم
موتور من خیلی لوازمی که داشته از دست داده ی جورایی انگار هیچی دیگه ازش نمونده بی صاحب بوده این چند وقت واقعا اذیت شدم بی وسیله ای کشیدم
گیربکس موتور خورد کرده بود - تخته برق مشکل داشت - صفحه نداشت - زنجیر تایم کش امده بود - کمانی کنار زنجیر تایم شکسته بود حتی رادیاتش رو هوا گیری نکرده بودن یک لیترم روغن کم داشت که بهران معمولی از اینایی که تو 125 معمولی میریزن ریختم پیشتاز ................
اما با این حال چند روز که گرفتمش با همه این مشکلات سواری ازش گرفتم شتابش معرکه بود صداش عالی بود البت یکی از خف کنا گزوز برداشتم شب اول :25r30wi:تا سر حد مرگ بهش گازوندم ی کوپه باهاش گرفتم
با همه این مشکلات حتی تایم موتور هم درست نبود 10 تا عقب تر بود ولی لذت بردم ازش حالا هم چند وقتی اصلا جمش نکردم کاملا شاسیش کردم انجین کاملا تیکه تیکه شد برا جم شدن
شاید پروژه اش زدم تو سایت با عکس
اما رفقا من نمیدونم شما مگلی برا چیش میخرید من با پول کم مگلی خریدم صاحب شدم شاید اگه به قیمت خودش فضایی میخریدم الان حرف شما میزدم
من دفاع نمیکنم از مگلی وقتی نگاه میکنم به قدرتش پولی که دادم حالا تا جم شدنش وو گرفتاریش به نظرم ارزشش داره وقتی تمام لوازم موتورت تو اتاقت باشه با فلاپش بخوابی منظور من میفهمی
مطمعنم روزی که روشن بشه سوارش بشم ی لبخند گنده میذاره رو صورتم
شرمنده زیاد حرف زدم

ahks121
04-06-1394, 06:40 بعد از ظهر
مگلی رو فروختم... از شرش خلاص شدم...عجب موتور بی خودی بودش تا یه جایی خیلی خوب بودش و بدون دردسر اما از یه حدی دیگه شد آفت...بست اگزوز شکست الکی الکی واسه خودش کاربرات مشکل پیدا کرد درس کردم.باتری خراب شد.درس کردم سیم ساسات برید درس کردم اتومات استارت خراب شد درس کردم فلاپاش خود به خود ترک برمیداش بس که جنسش مضخرفه یهویی شروع میکنه به حال گرفتن بد روشنی میکرد بدجور حتی تو گرما موتور ساز کار نمیکرد نمیدونم از چی بودش یه بنده خدایی گفت ممکنه سوپاپ کج کرده باشه یکی گفت ماله برقته نمیدونم موتوری که 4000تا کار نکرده بود ... لوازمشم که بگردم اصلا نیس کویرم نداره... حتی یه بار باهاش 158تا که رفتم رنگ باکش نزدیک سوییچ یکم ترک برداشت که تعجب کردم.کیفیت فلاپ مضخرف کیفیت لوازم داغون ولی انجین که مشکلی نداشتم که البته چرا موتورش به سرصدا افتاده بود... کلا اگه میتونید همون اول 1تا 1.5 خرجش کنید و یه سری لوازمش عوض کنید میشه سمتش رفت وگرنه نرید که هیچ کیم نمیخره ازتون. کاربر ahks121 ([Only registered and activated users can see links]) به مدت 3 ماه فک کنم این موتورو داشت ازش بپرسید که چه موتوریه و موتور صفر رو با چقد ضرر فروخت.
.

داش علیرضامن گفتم بیخوده هی گفتی خوبه البته خودمم تاوقتی نخریده بودم فکرنمیکردم اینقدراشغال باشه من نزدیک به دوماه این موتوراداشتم همون موقع که باتری راگذاشت روش کیلومترسوخت وووووووووووو.......وووپس ازبلاهایه بعدی 30کیلومتریه اصفهان خاموش کردودیگه روشن نشد ولی خیلی مدیونشم چون خداییش این موتورتعمیرکارم کرد

irmacfa
12-06-1394, 12:49 قبل از ظهر
دوستان این طرح رسپولاش صفر کارخانه ای هم داره ؟
نسبت به NS200 از نظر صدا چطور هست ؟
حد سرعتشون چی ؟

mortezaborji
23-06-1394, 10:32 بعد از ظهر
- - - Updated - - -

دوستان این طرح رسپولاش صفر کارخانه ای هم داره ؟
نسبت به NS200 از نظر صدا چطور هست ؟
حد سرعتشون چی ؟

ان اس موتور کم صداست مگلی موتورموتور پر صدا...مگلی قویتره سرعت واقعیشونم جرشون بدی 130 تا {با جی پی اس }نمیرسه

- - - Updated - - -

بله درسته چون کاربرات این موتور چند تا مشکل داشت تو شتاب میتونستم بگیرمش{صفرام بود خیر سرش}...ولی الانم که درست شده و دورش تا کات اف میره با جی پی اس 120 بیشتر نمره{اینارو گفتم که بعضیا فکر میکنن الان 11تومن بدن موتور پرواز خواهد کرد ...

درضمن بعد از کیلومتر دیجیتالم یه پروژه دارم که هندا دنده یک به دوش مگلی رو هف میشه...البته الانم یه سری 200ها هستند که مگلیرو میگیرند اما من بعد سوپر شارژر و اژکتور مگلی رو هف میکشم...حالا برو افتخار کن

m_2k2
24-06-1394, 05:23 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان
دارم یه مگلی 92 میگیرم میشه دقیقا بگین باید به چه نکاتی توجه کنم
hamidabbasian
31-06-1394, 02:49 بعد از ظهر
سلام به همه ی دوستان
دارم یه مگلی 92 میگیرم میشه دقیقا بگین باید به چه نکاتی توجه کنم

والا اینجا که همه ضد مگلین
منم دوساله قصد خرید دارم ولی به خاطر مشکلاتی که دوستان مطرح میکنن اقدام نکردم!

mahyar.safaee
16-07-1394, 08:45 بعد از ظهر
.

دوست عزیز بگو موتورت مگلی تیپ یک بوده . اگر فقط ده صفحه از سایت رو بخونین متوجه مشکلات سری اول مشکلات زیادی داشت که تو سالهای بعد برطرف شد ولی در کل مگلی فقط به درد کسایی میخوره که دست به اچار باشن و از تعمیر و تیونینگ موتور لذت ببرن

mahyar.safaee
16-07-1394, 10:04 بعد از ظهر
کارهایی که باید بعد خرید این موتور انجام داد
کلا فلاپ ها رو باز کرد و تمام پیچهای موتور رو اچار کشی کرد و اگر پیچی هرز شده بود اون رو با رزوه ریز دو مهره ای عوض کنین (پیچ های روی انجین رو اچار نندازین)
رو غن موتور رو در جا عوض کنین و بهران رانا بریزین فیلتر ها و صافی ها (سه تا داره) رو با بنزین بشورین بعد 200 و 500 و 1000 کیلومتر دوباره همین کار رو بکنین بعد 1000 متورکس بریزین و هر 2000 کیلومتر عوض کنین
اب رادیات رو با باز کردن جنت پایین رادیات خالی کنین و داخل رادیات و انجین موتور رو کامل با اب گرم بشورین و ضدیخ و اب مقطر 50.50 بریزین( ضد یخ کاسپین فلزی )
خرطومی هوا رو به داخل ایر باکس بکشین تا خمش از بین بره با بست فلزی ببندینش و از بیرون چسب اکواریم مشکی بزنین هرگز بدون فیلتر هوا با موتور دور نزنین
شمع رو با سوزنی ایردیم اصلی تعویض کنین
سی تا پیچ کرکره بگیرین واشرهاش رو در بیارین و بزارین زیر پیچ فلاپا و سفن کنین (واشرهاش یک طرفش پلاستیکی و یک طرفش فلزیه طرف پلاستیکیش رو به فلاپ باشه اگر جای دست داشت یکی هم بین فلاپ و بدنه موتور بزارین)
باطری رو با مدل 12 امپر خوشک عوض کنین البته بعد از اینکه باطری فابریکش خراب شد
لاستیک عقب رو با مدل درجه یک فاق کوتاه140 عوض کنین و باد نیتروژن برای لاستیکا بزنین (اگر باد لاستیک کم باشه موتور سر پیچ بازی میکنه و اگر زیاد باشه تو دست اندازهای کوچیک میکوبه)
تا 2000 کیلومتر دور موتور رو از 5 و 6 بالاتر نبرین
میتونین هیچ کدوم از این کارها رو انجام ندین ولی .......
اگر هفتاد درصد این کارها رو خودتون نمیتونین انجام بدین این موتور به درد شما نمیخوره:297:
اگر چیز جدیدی یادم اومد مینویسم اگر غلط املایی یا نگارشی داره ببخشین

hannan
16-07-1394, 10:23 بعد از ظهر
.
خخخخخخخخخ وای خیلی وقت بود اینجوری نخندیده بودم واقعا تعریف خوبی ازش کردی اقایونی که مگلی رومیخوان تجربه کنن یاد بگیرین اینم از عاقبت مگلی

Gladiator
16-07-1394, 11:33 بعد از ظهر
بالاخره فروختیش پس علیرضا،راحت شدی بابا بد آفتیه

Alireza.BMW
17-07-1394, 12:43 قبل از ظهر
دوست عزیز بگو موتورت مگلی تیپ یک بوده . اگر فقط ده صفحه از سایت رو بخونین متوجه مشکلات سری اول مشکلات زیادی داشت که تو سالهای بعد برطرف شد ولی در کل مگلی فقط به درد کسایی میخوره که دست به اچار باشن و از تعمیر و تیونینگ موتور لذت ببرن
کاربر ahks121 ([Only registered and activated users can see links]) چطور؟؟/ ایشون موتورشون مدل 93 بودش و تیپ 2 توی 3ماه کلی خرجش کردن میتونید از خودشون بپرسید... کلا من تجربه سواریمو باهاش گفتم تا یه جابب خوبه ولی به خرج بیوفته هر روز یه جاش خرابه ولی من که لذتمو ازش بردم و تا دیدم داره اینجری میکنه فروختمش رفت
.
در ضمن خودم در موردش همه چی رو میدونستم که رفتم این موتورو خریدم همه چیشم به جون خریدم شما بهتره اول یه نگاه به تعداد پست ها و تاریخ عضویتت بندازی دوست عزیز بعد بیای اینجا به من بگی چکار بکنم چکار نکنم

mahyar.safaee
18-07-1394, 10:40 بعد از ظهر
من آنچه شرط بلاغ است با تو می‌گویم/ تو خواه از سخنم پندگیر و خواه ملال
این کارهایی که گفتم چکیده ده سال تجربه خودم و خوندن 543 صفحه بود
من 15 سال پیش میخواستم cg بخرم مارکش رو یادم نیست از یکی که همون مارک رو داشت مشورت گرفتم گفت عالیه من هم رفتم خریدم بعد از دو هفته مشکلانش شروع شد که اینجا جاش نیست بگم ولی موتور بعد سه ماه مثل موتور ده سال کار شد بعد که به طرف گفتم فلان جاهاش خراب شده کفت اشکال نداره از سوزوکی 100 که بهتره
منظورم اینه که رازی بودن یا نبودن از یک وسیله به توقعات ادم بستگی داره ولی خرابی هاش به استفاده و فشاری وارده نصبت به کاربری که اون وسیله براش طراحی شده.
موتور مگلی که توی ایران فروش میره برای گورس گذاشتن با پورشه و تاپ اسپید زدن مناسب نیست این موتور برای افرادی ساخته شده که میخوان یک وسیله خاص و متفاوت و خوشگل سوار بشن و توجه مردم رو به خودشون جلب کنن و جیب پر پول یا تجربه و استعداد تعمیرکاری هم داشته باشن(البته قبول دارم موتوری با این قیمت نباید این مشکلات رو داشته باشه ولی خودتون هم میدونین که فقط مگلی ایران این مشکلات رو داره و دلیلش رو همه می دونن)
تعداد پستهای شما نشونه سوالات زیادیه که تو این سایت پرسیدی (قصد توهین ندارم)

FARSHAD_TORNADO
28-07-1394, 09:48 بعد از ظهر
سلام. علیرضا خلاصه ردش کردیاا. ههه. من هنوز دارم. ولی مثل اوایل زیاد سوار نمیشم. یه سوال دوستان. کاربرات پالس 220رو بندازم رو موتور جواب میده؟ کسی انداخته؟

keshtkar.A
05-08-1394, 05:16 بعد از ظهر
با سلام..شماره ای از خدمات فروش موتور مگلی میخواستم که اکثر قطعات رو داشته باشد..مثل فلاپ ها .چراغ های جلو و ایینه..با سپاس

javadkeshmir
07-08-1394, 09:32 بعد از ظهر
فروش موتور مگلی.مدل آذر93.قیمت8/5.شماره09113265573

FARSHAD_TORNADO
19-08-1394, 03:21 بعد از ظهر
سلام دوستان. میشه یه عکس از خار استارت به میللنگ رو بزارین. یعنی عکس از خار با محلی که قرار میگیره. ممنون.

navid.federal
25-08-1394, 10:25 قبل از ظهر
سلام دوستان .چند وقت پیش موتور مگلیم زمین خورد ودیگه روشنش نکردم .بعد یه ماه ک روشنش کردم ی دور زدم .وقتی وایسادم دیدم صدای قل قل از انجینش میاد سریع فلاپشو باز کردم دیدم از سوراخی که بالای انجینه و تو عکس نشونش دادم ب شدت اب و روغن به رنگ نقره ای خارج میشه.حالا گیج شدم نمیدونم چشه .مال واتر پمپه؟چیه. قبلا اینطور نبود .میترسم مشکل حاد باشه چون اصلا حوصله تعمیرگاه و برو بیا ندارم.ب نظر دوستان مشکل چیه و چطور رفعش کنم .چقدی هزینه بر یا زمان بر هست .ممنون[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]):sad::han ghead::wall3::wall3::wall3:

mojtaba x7
25-08-1394, 11:29 قبل از ظهر
بچه ها این مگلی نام دیگش ارگون که نیس ؟؟اخه من یه موتور دیدم بغلش نوشته بودارگون شکل همین مگلی بود

VAHID
25-08-1394, 01:16 بعد از ظهر
بچه ها این مگلی نام دیگش ارگون که نیس ؟؟اخه من یه موتور دیدم بغلش نوشته بودارگون شکل همین مگلی بود

خیر ارگون نیست.اونی که شما دیدید مقداری شبیه مگلی بوده.اگر دقت کنید متوجه تفاوت هاشون میشید که البته اینجا جای بحثش نیست

Alireza.BMW
25-08-1394, 01:35 بعد از ظهر
سلام دوستان .چند وقت پیش موتور مگلیم زمین خورد ودیگه روشنش نکردم .بعد یه ماه ک روشنش کردم ی دور زدم .وقتی وایسادم دیدم صدای قل قل از انجینش میاد سریع فلاپشو باز کردم دیدم از سوراخی که بالای انجینه و تو عکس نشونش دادم ب شدت اب و روغن به رنگ نقره ای خارج میشه.حالا گیج شدم نمیدونم چشه .مال واتر پمپه؟چیه. قبلا اینطور نبود .میترسم مشکل حاد باشه چون اصلا حوصله تعمیرگاه و برو بیا ندارم.ب نظر دوستان مشکل چیه و چطور رفعش کنم .چقدی هزینه بر یا زمان بر هست .ممنون[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]):sad::han ghead::wall3::wall3::wall3:

احتمالا واشر سرسیلندر سوزونده... آب روغن قاطی کرده... بفروش بره ما رو هم دعا کن

keyvanj
25-08-1394, 01:37 بعد از ظهر
متاسفانه واشر سر سیلندر سوزونده و آب روغن قاظی کرده

hadimtr
12-09-1394, 01:02 بعد از ظهر
سلام سایتی چیزی هست که تعمیرات مگلی رو توضیح داده باشه؟

hadimtr
12-09-1394, 04:34 بعد از ظهر
منظور از منتاژش ضعیفه چیه؟ینی باید موتور ریخت پایین از اول جمش کرد؟مگلی های الان سری جدید عیب های قبلی ها رو دارن؟

mogrem
13-09-1394, 08:44 قبل از ظهر
سلام پالس 135 رو فروختم برگشتن چشم ام به یه مگلی 90 خورد البته 1سالی هستش تو تغعمیرگاه هستش یه سوال داشتم اگه اینو با قیمت پایین بگیرم انجین پدر مادر موتور دیگری هستش که تو این شاسی جا بشه و درد سر نداشته باشه

VAHID
13-09-1394, 01:59 بعد از ظهر
سلام پالس 135 رو فروختم برگشتن چشم ام به یه مگلی 90 خورد البته 1سالی هستش تو تغعمیرگاه هستش یه سوال داشتم اگه اینو با قیمت پایین بگیرم انجین پدر مادر موتور دیگری هستش که تو این شاسی جا بشه و درد سر نداشته باشه

مگلی سالم دردسره وای به حال اونی که یکساله تو تعمیرگاهه.اگر هم انجینی پیدا بشه که بخوره مراحل قانونیش اینقدر مشکله که کارو تقریبا غیر ممکن میکنه

mogrem
13-09-1394, 05:43 بعد از ظهر
مشکل قانونی ندارم تو شهر ما گیر بازار نیست منظور ام انجین تک سیلندر بود نهایت اش فرار کردن هستش 1 بار با zzr 400 تعقب گریز کردم بهترین خاطره موتور سواری عمر ام بود

ابوالفضل88
23-11-1394, 03:12 بعد از ظهر
سلام دوستان سرعت مگلی با جی پی اس چقده

یه دونه مگلی مدل 92 سالم چقد راه میره[Only registered and activated users can see links]

Apirab
02-04-1395, 04:31 بعد از ظهر
سلام بین خرید مگلی و NS 200گیر کردم میشه راهنمایی کنید به موتور هم خیلی میرسم و فقط استفاده تفریحی از موتور دارم میخوام این هفته یا هفته بعد بخرم راهنمایی کنید کدوم بهتره؟؟؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

ابوالفضل88
02-04-1395, 06:34 بعد از ظهر
اگه به موتور خیلی میرسی مگلی

ریخ عالی شتاب و سرعت بهتر از ان اس

صدام خفن :acigar:

ابوالفضل88
02-04-1395, 09:18 بعد از ظهر
حالا ان اس . شتاب عالی ( در حد مگلی سالم نیس ) سرعت خوب . و ریخت قشنگ و دل ربا. مصرف کمتر از مگلی . کمک ها نرم تر . کیفیت قطعاتشم بهتر از مگلیه . راحت پیدا میشه قطعاتشم

اگه هشت و نیم پول داری ان اس صفر

بیشتر داری و به موتور میرسی مگول

موفق باشی ....

farshad 54
02-04-1395, 10:58 بعد از ظهر
اگر میخوای موتور رو سوار بشی و استفاده کنی ns
اگر میخوای فقط موتور رو نگاه کنی و به خودت فش بدی مگلی:4chsmu1:

gmh250
22-04-1395, 10:14 قبل از ظهر
سلام
دوستان بوش کمک و بوش لاستیکی بین چرخ و خورشیدی عقب مگلی رو کجا میشه تهیه کرد خود نمایندگی نداره
بعد وسایل کاربراتورش هم گیر میاد ؟ یا چه کاربراتی از موتور های دیگه میشه راحت انداخت؟
با تشکر :flower4:

mahyar 2
14-05-1395, 09:59 قبل از ظهر
با سلام
یه سوال داشتم
موتو مگلی من از لوله خروجی هوای کارتر همراه با هوا روغن به بیرون پاشیده میشود و بدنه را روغی میکند و صدای قل قل میاد
فقط هم روغن پاشیده میشود
به نظر شما مشکل چیه؟

mrsam
26-07-1395, 07:01 بعد از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید
یه مگلی پیدا کردم مدل 90 حدود قیمت رو گفته 4800
تیپ 1
استارت مشکل داره ممکنه نیاز به تعویض داشته باشه و فلاپ زیری یکی از جای پیچاش شکسته
ارزش خریدش چقدره؟ چقدر پول پاش بدم؟
فلاپش رو قیمت کردم 70 تومن استارتش هم 200 تومن!
ممنون میشم پاسخ بدید. موتور رو بخرم یا نه

sajjadme
26-07-1395, 07:17 بعد از ظهر
سلام و درود
مگلی دردسر داره نگیری بهتره ...دنبال یه چیز دیگه برو ...

Afshin007
27-07-1395, 02:34 قبل از ظهر
دوستان کسی اطلاع داره که مگلی انژکتور قراره به بازار بیاد یا نه؟ ////

AMIR_NINJA
27-07-1395, 05:30 قبل از ظهر
سلام
البته من اطلاع از ورود مدل های جدید این موتورسیکلت ندارم اما به احتمال زیاد علاوه بر انژکتور تفاوت هایی داره موتورسیکلت مگلی موجود در ایران با خارج از ایران،کاش بازار کشور امکان حضور 250 سی سی های بهتری با قیمت واقعی داشت،کاش همین مگلی بعد از اینهمه مدت با توجه به مونتاژی که داشته یکسری ایرادهاش برطرف میشد و یکسری امکانات موتورسیکلت های جدید به این موتورسیکلت اضافه میشد.
مگلی طراحی خوبی داره اما ضعف هایی داره،کارخانه مگلی برای اولین بار در سال ۲۰۰۷، تنها ۳ سال بعد از تاسیسش، در نمایشگاه EICMA میلان وارد بازار جهانی شد.محصولات مگلی در حدود بیشتر از ۱۰ کشور اروپایی عرضه و در سراسر دنیا حدود بیش از ۳۷ دفتر فروش و نمایندگی توزیع رسمی دارد.

با توجه به اهداف بلند مدتی که این کارخانه داشته، یک گروه متخصص در زمینه طراحی بدنه موتورسیکلت جمع آوری شد تا از سال ۲۰۰۵ تا اواسط ۲۰۰۷ موفق به تولید اولین نمونه مفهومی کمپانی شدند. از سال ۲۰۰۷ اولین خط تولید مگلی در چین راه اندازی شد.برای ساخت و قالب گیری اجزای تمامی محصولات مگلی شامل حدود 75 درصد قطعات با شرکت‌های تایوانی قرار داد بسته و سامانه سرعت سنج از یک شرکت کره‌ای خریداری شد.
خط تولید تنها به دلیل مسائل مالیاتی و هزینه‌های جانبی، در کشور چین راه اندازی شد. اما کارشناس های انگلیسی کنترل کیفیت در چین حاضر بودند.چون محصولات مگلی باید استانداردهای اتحادیه اروپا را دریافت کنند جایی برای خطا و یا کاستن کیفیت تولید وجود نداشت.اما اینکه چنین برندی که سراغ طراحی موتورسیکلت های بالاتر از 250 سی سی رفته و استانداردهای اتحادیه اروپا در محصولات این برند رعایت میشه چرا در ایران برای اکثر موتورسوارها به عنوان موتورسیکلت با کیفیت و حتی ایمن شناخته شده نیست موضوعی است که شاید بررسی دقیق احتیاج دارد،اما با توجه به ضعف فرهنگ موتورسواری در ایران و اینکه هنوز موتورسیکلت جایگاه و بازار خوبی برای حضور کارخانه های معتبر و عرضه موتورسیکلت با قیمت جهانی ندارد این موضوع چندان مهم تلقی نمیشود و همچنان مصرف کنندگان این گونه موتورسیکلت ها باید پول بابت محصولی بدهند که گاهی نمیدانند کیفیت ندارد و گاهی میدانند اما با توجه به اینکه موتورسیکلت های قابل تردد بسیار محدود است و در بعضی مدل ها بسیار بیشتر از قیمت جهانی است،موتورسیکلت های بدون کیفیت میخرند.
حدود سال 89 مدل سفارشی 250r که نسخه تقویت شده 125r مسابقه‌ای و دارای پیشرانه ای با حجم 247.5 سی سی بود به بازار ایران عرضه شد.
شاید موضوع موتورسیکلت هایی که خط تولید و مونتاژ به کشور دیگه ای منتقل میشود شبیه باشد به تفاوت محصولات یک کارخانه در نقاط مختلف دنیا اما کیفیت قطعات وارداتی و نحوه مونتاژ موتورسیکلت جهت موفقیت موتورسیکلت در بازار خرید مهم است،بسیاری از موتورسیکلت ها در دنیا دارای اصالت و کیفیت کارخانه اصلی هستند اما با وجود محدودیت های بازار موتورسیکلت ایران و تفاوت قیمت جهانی موتورسیکلت با قیمت موتورسیکلت در ایران امکان خرید موتورسیکلت از بازار جهانی محدود است و در چنین شرایطی ورود قطعات و مونتاژ یک موتورسیکلت باید با نظارت کیفی بیشتری همراه شود چنانکه ناظرین کیفی شرکت اصلی مگلی بر خط تولید چین جهت رعایت استانداردهای اتحادیه اروپا نظارت داشتند.
البته با تمام این اوصاف نمیشود از هر کارخانه ای انتظار موتورسیکلت فوق العاده داشت و کارخانه هایی مانند کارخانه های موتورسیکلت سازی موفق ژاپنی و ایتالیایی قابل قیاس با بسیاری از کارخانه های موتورسیکلت سازی نیستند.

TRIPLE H
12-12-1395, 04:47 بعد از ظهر
سلام دوستان عزیز.سوالی دارم خدمت عزیزان
من تازه یه مگلی خریدم و انصافا هم ازش راضیم اما یه نکته که مکانیک گفته فکرمو مشغول کرد.وقتی دور موتور رو پنج شش بالاتر میره نوسانی تو نور لامپ ایجاد میشه یعنی یکم زیاد میشه.البته بعضیا گفتن یه ذره مورد نداره.خواستم بدونم اونایی که مگلی دارن این مورد طبیعیه یا نه؟لطفا راهنمایی بفرمایید
بعد امکان داره چراغ نور پایینش بسوزه برای من فکر کنم قطعه
آیا بسوزه علایمی داره یا خیر:297::297::297::297:

igf1
08-02-1396, 09:43 قبل از ظهر
سلام ،دوستان واس اگزوز مگلی کاری میشه کرد

mahyar.safaee
11-02-1396, 11:47 قبل از ظهر
نه زیاد موتور تک سیلندر رو نمیشه کار زیادی کرد.اگر اگزوز رو هم عوض کنی نمای موتور از بین میره

rbrostam
18-02-1396, 11:59 بعد از ظهر
چه کاری مثلا؟

Terova
20-02-1396, 12:44 قبل از ظهر
مگلی 92 کم کار کرد زیر 3000 کیلومتر ارزش خرید داره؟ قیمت 6.5

farshad 54
20-02-1396, 07:24 قبل از ظهر
نه

mahyar.safaee
20-02-1396, 08:37 قبل از ظهر
مگلی 92 کم کار کرد زیر 3000 کیلومتر ارزش خرید داره؟ قیمت 6.5

اگر سالم باشه بله البته بستگی به خودت داره اگر میخوای برات کار موتور 400 رو بکنه که نخر ولی اگر خریدی از 120 تا بیشتر گازش ندی خرابی زیاد نداره

mahyar.safaee
01-03-1396, 09:54 قبل از ظهر
سلام من تو شهرستان زندگی میکنم مگلیم یک مقدار لوازم لازم داره1، دیسک ترمز عقب 2، چراغ عقب 3، طلق پلاستیکی بالای چراغ عقب (نمیدونم اسم چیه) کسی شماره مغازه یا نمایندگی کویر رو داره که بتونه این لوازم رو با پست برام بفرسته شهرستان

rbrostam
06-03-1396, 04:01 بعد از ظهر
سلام داخل سایتش هست
تلفن دفتر خدمات پس از فروش (خرید قطعات و لوازم یدکی): 5-55423401-21-98+
ولی نمیدونم ارسال میکنه یا نه

rbrostam
09-03-1396, 11:47 قبل از ظهر
سلام کسی تا حالا واتر پمپ مگلی عوض کرده؟ پوسته کلاج باید باز بشه؟

hashaa
21-03-1396, 01:58 قبل از ظهر
سلام دوستان
میخواستم مگلی بگیرم که نظرات رو دیدم واقعا پشیمون شدم

واقعا که قیافش تو چشمه مگلی و بازم دوسش دارم
حالا موندم پالس asبگیرم؟
یا همون مگلی؟

- - - Updated - - -

اگه فقط واسه قیافه مگلی رو بگیرمش
کلا زیر 100 هم برم
فشار نیارم
بازم باید تعمیر ببرم؟؟

gezhen
21-03-1396, 09:30 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز منم مثل شما بودم خواستم بگیرم ولی یکی از بچه ها داشت یه هفته بهم داد واقعا بعد از دو روز هم ازش سیر شدم هم کلافه.البته مشکل ایجاد نکرد اصلا.ولی صدای خیلی بدی داره طرز نشستن واقعا خسته کنندس.مصرف بالا.کنترل ضعیف.بعدش من گازش رو گرفتم تست کردم با کیلومتر ماشین اخرش 145رفت شتاب هم فقط دنده یک و دو خوب بود.به نظر من نگیر واقعا پشیمون میشی.ترمز هم نداره.برو یکی رو دو ساعت سوار شو ببین دلت باهاش هست بگیر وگرنه واقعا اذیت کنندس دوستم فقط باهاش میره تعمیرگاه و میاد بیچاره دور زدنش شده تعمیرگاه.اونم جالبه هربار یه چیز جدید و مسخره خراب میشه.فقط نکته جالب اینجاس انجینش تاحالا یه پیچش باز نشده انگار سگ جونه

hashaa
21-03-1396, 12:00 بعد از ظهر
خب یه موتور ریس دست دوم در حد 6 تومن گیر میاد؟؟ ب جز دایلیم

- - - Updated - - -

ینی اینقد مزخرفه که اگه فشار نیاری بازم باید ببری تعمیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟

s.mm
23-03-1396, 05:33 بعد از ظهر
خب یه موتور ریس دست دوم در حد 6 تومن گیر میاد؟؟ ب جز دایلیم

- - - Updated - - -

ینی اینقد مزخرفه که اگه فشار نیاری بازم باید ببری تعمیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موتور شبه ریس می تونی بخری
دایلیم هم اسپرت تورینگ هست و ریس نیست

با 6 تومن می تونی هوندا CBR 150 بگیری
تمیز باشه 130 140 تا میره

ابوالفضل88
24-03-1396, 01:09 بعد از ظهر
پالس ns بخر خیلی جا افتاده همه لوازمش هست مثل مگلی ناز نمیاد برو هم هسش و خوشگله 140 تا 150 تا هم راه میره

shahrokh tiger
25-03-1396, 04:37 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب خدمت اساتید و دوستان عزیز
من در شرف خرید یه مگلی 250 مدل 92 یا 93 هستم
اما با دیدن پست های دوستان دست نگه داشتم
دلم نمیخاد مدام تو تعمیرگاه باشم
اما از نظر ظاهر خداییش هیچ موتوری که پلاک شده باشه تو ایران رو در حد مگلی ندیدم
به همین سبب تصمیم گرفتم یه مگلی دست دوم تا سقف 6تومن بخرم
بیارمش خونه خودم لختش کنم،تمامیه قطعاتشو باز کنم،موقع بستن قطعات نامرغوب رو بندازم دور و تا اونجایی که امکانش هست از قطعات سایر موتورها مثه CBR250 یا کاوازاکی نینجا و... که کیفیت مرغوبی دارن استفاده کنم،(البته همونطور که مستحضر هستید هر قطعه ای رو نمیشه عوض کرد)6تومن موتورو میخرم 4 تومنم خرجش میکنم میشه 10 تومن(در عوض یه موتور خوشگل با کیفیتی بهتر از گذشته دارم)من برام ظاهر مهمه و اینکه خرج نذاره دستم و منو لنگ نذاره،عمرا از 120تا بیشتر نمیرم،و به 80تا راضیم چون موتور 2تا چرخه،بهترین موتورسوارم که باشی اگه بیوفتی به فنا رفتی،سابقه تصادف داشتم برا همین چشمم ترس داره،بگذریم...
نظر دوستان با پیاده سازی طرحم چیه؟آیا اینکار جواب میده؟اونایی که داشتن حتما میدونن که کدام قطعات خرج میاره مدام،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید،تشکر
یاعلی...

s.mm
25-03-1396, 07:19 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب خدمت اساتید و دوستان عزیز
من در شرف خرید یه مگلی 250 مدل 92 یا 93 هستم
اما با دیدن پست های دوستان دست نگه داشتم
دلم نمیخاد مدام تو تعمیرگاه باشم
اما از نظر ظاهر خداییش هیچ موتوری که پلاک شده باشه تو ایران رو در حد مگلی ندیدم
به همین سبب تصمیم گرفتم یه مگلی دست دوم تا سقف 6تومن بخرم
بیارمش خونه خودم لختش کنم،تمامیه قطعاتشو باز کنم،موقع بستن قطعات نامرغوب رو بندازم دور و تا اونجایی که امکانش هست از قطعات سایر موتورها مثه CBR250 یا کاوازاکی نینجا و... که کیفیت مرغوبی دارن استفاده کنم،(البته همونطور که مستحضر هستید هر قطعه ای رو نمیشه عوض کرد)6تومن موتورو میخرم 4 تومنم خرجش میکنم میشه 10 تومن(در عوض یه موتور خوشگل با کیفیتی بهتر از گذشته دارم)من برام ظاهر مهمه و اینکه خرج نذاره دستم و منو لنگ نذاره،عمرا از 120تا بیشتر نمیرم،و به 80تا راضیم چون موتور 2تا چرخه،بهترین موتورسوارم که باشی اگه بیوفتی به فنا رفتی،سابقه تصادف داشتم برا همین چشمم ترس داره،بگذریم...
نظر دوستان با پیاده سازی طرحم چیه؟آیا اینکار جواب میده؟اونایی که داشتن حتما میدونن که کدام قطعات خرج میاره مدام،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید،تشکر
یاعلی...

100% داری اشتباه می کنی دوست عزیز

10 میلیون تومن پول + ساعت ها وقتت+ خروار ها اعصابت رو هدر می دی و میریزی توی جوب آخرش یه شتر گاو پلنگ نصیبت میشه که وقتی جمع شد نه نظر تو رو جلب خواهد کرد و نه اینکه اگر روزی خواستی بفروشی کسی ازت می خره ضمن اینکه به دلیل تغییر در ارکان موتور سیکلت مجرم هم شناخته می شی و شامل بیمه هم نمیشی!
یعنی همون که گفتم! ده میلیون تومن رو ریختی توی جوب آب
مگلی زیبا هست قبول دارم اما دیگه نه اونقدر! شما تا حالا دربی 160 رو دیدی؟ برو عکساش رو نگاه کن ببین کدوم قشنگ تر و با کیفیت تره!

shahrokh tiger
26-03-1396, 06:14 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب خدمت هموطن گل
دربی 160 رو دیدم اما به دلم ننشسته
میخوام 250cc باشه
مگلی به جز رخ زیبا شتاب فوق العاده ای داره
کاش یکی تو سایت بود که دقیقا میگفت کدوم قسمتاش خرج میاره و بی کیفیته
انجین؟فلاپ ها؟کاربرات؟تزئینات؟تعلیق؟ کیلومتر و...؟
اونجوری آدم میفهمه که با چه جانوری طرف هست
ضمن اینکه آیا قرار هست انژکتورش بازار بیاد یا نه؟
اصلا کارخونه مگلی چقدر معتبر هست؟آیا موتوراشو تو اروپا هم به فروش میرسونه؟یا بازار هدفش جهان سوم هست
فعلا که خیلی جاها دارم تحقیق میکنم
حتی با کارخونه مگلی دارم مکاتبه میکنم،فعلا که چیزی جواب ندادن،چون اینجا منطقه آزاد هست و اگه بخوام وارد کنم گمرکی نداره،و قیمت خیلی میشکنه
یه چندتا مکانیکم میخام ببینم بحرفم باهاشون
باز دوستان اگه تجربه ای در این خصوص دارن ممنون میشم در اختیارم بذارن
تشکر و سپاس فراوان

gezhen
26-03-1396, 07:56 قبل از ظهر
سلام و عرض ادب خدمت هموطن گل
دربی 160 رو دیدم اما به دلم ننشسته
میخوام 250cc باشه
مگلی به جز رخ زیبا شتاب فوق العاده ای داره
کاش یکی تو سایت بود که دقیقا میگفت کدوم قسمتاش خرج میاره و بی کیفیته
انجین؟فلاپ ها؟کاربرات؟تزئینات؟تعلیق؟ کیلومتر و...؟
اونجوری آدم میفهمه که با چه جانوری طرف هست
ضمن اینکه آیا قرار هست انژکتورش بازار بیاد یا نه؟
اصلا کارخونه مگلی چقدر معتبر هست؟آیا موتوراشو تو اروپا هم به فروش میرسونه؟یا بازار هدفش جهان سوم هست
فعلا که خیلی جاها دارم تحقیق میکنم
حتی با کارخونه مگلی دارم مکاتبه میکنم،فعلا که چیزی جواب ندادن،چون اینجا منطقه آزاد هست و اگه بخوام وارد کنم گمرکی نداره،و قیمت خیلی میشکنه
یه چندتا مکانیکم میخام ببینم بحرفم باهاشون
باز دوستان اگه تجربه ای در این خصوص دارن ممنون میشم در اختیارم بذارن
تشکر و سپاس فراوان

سلام مگلی انجینش مشکل نداره تاحالا بالای ده تا دیدم مشکل نداشتن باهاش ولی بقیه جاها ش مشکل داره.میگفتن پیچ فلاپ هارو عوض کنی با واشر فنری بیندازی فلاپ ها صدا نمیده من انجام دادم نشد.واسه صداش اصلا نمیشه کاری کرد.واسه هندلینگ گفتن لاستیک پهن بنداز انجام دادیم یه مقدار بهتر شد اصلا مشکل لاستیک نیست مشکل فنر و وزن کمش هست.استارتت صددرصد خراب میشه شک نکن.کیلومتر ترمز ها الکیه.مال کیلومتر من یه حالت سنسور و فیش میخورد تو چرخ جلو خراب شد بردم درست کنم طرف میگفت بیست هزار هزینشه بیا بخر خودت عوض کن بردم هر تعمیرگاهی عوض نکرد گفت خراب میشه باز میای یقه مارو می گیری.چراغ عقب می سوزه .حالا اینا موارد خرابی عمومی بود .هر مگلی هم موارد خرابی خودش رو داره مال دوستم از قسمت صفحه کلاج روغن ریزی داشت یکی دیکه از بچه ها فلاپ پایینی سمت چپ رو خورد میکرد ده بار درستش کردیم باز تا دور میزدی دو روز خورد میشد.
حالا من بهت پیشنهاد میکنم اگه فقط قیافه برات مهمه برو یه هیوسانگ مدل پایین ولی تعمیر شده کامل که خرج داشته‌باشه بگیر آروم برو بیا.یا نه برو یه پالس ار اس صفر بخر حال کن.اگرم پول داری سی بی ار 250 بگیر سوار شدی برای سلامتی ماهام دعا کن

Ali
26-03-1396, 09:01 قبل از ظهر
مگلی کلا همه چیزش مشکل داره بخاطر طراحی غلط و کیفیت خیلی پایین مواد اولیه
فلاپ بی کیفیت ترمز نا مطمعن که گاهی اصلا نمیگیره
تا خرد کردن بلبرینگ چرخها خراب شدن موتور استارت زغال استارت و شکستن خار دنده استارت زود به روغن سوزی افتادن کج شدن سوپاپ بخاطر بلند و باریک بودن و جنس بی کیفیتش گشاد کردن زنجیرتایم روغن ریزی افتادن انجین سیم کشی ضعیف گیربکس ضعیف و... اینا بجز موارد ظاهری بود که براش اتفاق میافته مثل خرد شدن و ترک خردن تدریجی فلاپها و اب شدن گلگیر عقب با اگزوز و سیاه شدن چراغ عقب و...
بهغیر از اینا مصرفشم خیلی خیلی بالاس
خلاصه موتوری نیست که بخاید راحت سوارش بشید حتی اگه خیلی مهربون و سر گاز و ملایم باهاش رفتار کنید باید حداقل یک روز در میون به موتورسازی مراجعه کنید این موتور حتی صفرش هم ارزش خرید نداره چه برسه کار کردش

shahrokh tiger
28-03-1396, 10:36 بعد از ظهر
سلام مجدد خدمت اساتید و دوستان عزیز
باتوجه به مشورتی که از اساتیدی که در این فروم هستند گرفتم تصمیم بر این شد که اطراف مگلی نرم
حالا یه موتور دیگه پیدا کردم که250cc هست و از برند خوش نام سوزوکی
من این موتورو تا حالا ندیده بودم
صاحبش میگه 7 تومن
این چطوره؟
شبیه به مگلی هست اما مگلی نیست
عکسشو براتون میذارم
لطفا مشورت بهم بدید
سپاس

alirezamrl
29-03-1396, 08:30 قبل از ظهر
سلام مجدد خدمت اساتید و دوستان عزیز
باتوجه به مشورتی که از اساتیدی که در این فروم هستند گرفتم تصمیم بر این شد که اطراف مگلی نرم
حالا یه موتور دیگه پیدا کردم که250cc هست و از برند خوش نام سوزوکی
من این موتورو تا حالا ندیده بودم
صاحبش میگه 7 تومن
این چطوره؟
شبیه به مگلی هست اما مگلی نیست
عکسشو براتون میذارم
لطفا مشورت بهم بدید
سپاس

چقدر شبیه مگلیه !!!
فکر کنم از این سوزوکی های جمع شده باشه (آمیکوهای مزایده ای پلیس) یه ظاهر سازی شده با فلاپ اما باطن موتور اون زیر ..... !:3:
اگر دوستان تایید کنن که درست گفته باشم اصلا سراغش نرو به نظرم ....

REVENTON
23-05-1396, 08:07 بعد از ظهر
سلام به اساتید و دوستای گلم

یه مگلی سفید 93 با 10هزا ر کارکرد پیدا شده سالم هم موتوری هم ظاهری اما بیمه نداره سند سفیده و کیلومترش با یه دست دوم 20هزار کارکرد عوض شده چون تو کارواش آب رفته سوخته فایریکش... طرف پول لازمه حاضره 6 تومن بده موتورو ... ضمنا همه سرویس های موتورو تو تعمیرگاه مجاز کویر با فاکتور انجام داده کمک عقب نو شده بلبرینگ عقب تعویض باطری نو کاربرات تنظیم آچارکشی در کل کاراش انجام شده
و اینکه من خودم اهل گازوندن . اینا نیستم برای زیر پام میخوام و تفریحی
به نظرتون ارزش داره بخرم؟

VAHID
31-05-1396, 11:56 بعد از ظهر
سلام به اساتید و دوستای گلم

یه مگلی سفید 93 با 10هزا ر کارکرد پیدا شده سالم هم موتوری هم ظاهری اما بیمه نداره سند سفیده و کیلومترش با یه دست دوم 20هزار کارکرد عوض شده چون تو کارواش آب رفته سوخته فایریکش... طرف پول لازمه حاضره 6 تومن بده موتورو ... ضمنا همه سرویس های موتورو تو تعمیرگاه مجاز کویر با فاکتور انجام داده کمک عقب نو شده بلبرینگ عقب تعویض باطری نو کاربرات تنظیم آچارکشی در کل کاراش انجام شده
و اینکه من خودم اهل گازوندن . اینا نیستم برای زیر پام میخوام و تفریحی
به نظرتون ارزش داره بخرم؟به هیچ وجه.پشیمون میشی از خریدنش

Sent from my SM-J200F using Tapatalk

mahyar.safaee
27-06-1396, 08:29 بعد از ظهر
سلام من سه تا مشکل با مگلیم دارم اگر بتونین راهنمایی کنین ممنون میشم
1 . دنده موتور بیش از حد سفته کار های زیادی روش انجام دادم مثل عوض کردن قرقریهای دنده و تعویض روعن درجه یک با ویسکوزیته 5w50 5w40 sm و چند بار تنظیم کلاچ و غیره ولی باز هم سفته
2. کیلومتر موتور کار نمیکنه با یک کیلوتر دیگه هم امتحان کردم ولی باز هم درست نشد فقط توی دست انداز که میفته چند تا عدد نشون میده مثلا 40 25 20 1و غیره هر چی دست اندازش بزرگتر باشه مدت زمان بیشتری عدد نشون میده از یک تا پنج سانیه و باز صفر میشه
3. ترمز هاش مخصوصا ترمز عقب خیلی ضعیفه نسبت به اپاچی
کسانی که مگلی داشتین چه روغنی تو موتور بریزم که برای موتور مناسب باشه به غیر از موتورکس چون به اون دسترسی ندارم

mahyar.safaee
10-11-1396, 12:49 بعد از ظهر
تمام مشکلاتی که گفتم رو برطرف کردم
سفت بودن دنده ها بخاطر تنظیم نبودن قوقوی ها بود ( باید زاویش نسبت به میله نود درجه باشه )
مشکل کیلومتر از سنسور چرخ جلو بود
و لنت های ترموز رو باید کاملا سنگ بزنین و با روکش لنت کهنه یک ماشین خارجی عوض کنین (روی لنت کهنه پرس بشه خرجش بیست هزار تومن شد)
به نظرم مگلی موتور خوبیه ولی مثل یک بچه احتیاج به رسیدگی و توجه داره و نباید بیشتر از تواناییش ازش کار کشید من نزیدک به پونزده ماه پیش یک مگلی کار کرده سفید مدل نود و دو به قیمت خیلی مناسب خریدم قبل از خرید هم تمام تایپک رو کامل خوندم و دیدم مشکلات مگلی تمامش کوچیک هست و اگر ادم دست به اچار باشه راحت میشه برطرف کرد وقتی من موتور رو خریدم به غیر از انجین و سیستم برق تمام موتور رو لخت کردم کاربرات رو شستم ، اگزوز رو از بعد خم انجین بریدم و حدود دو سانت بلند تر کردم که چراغ عقب رو سیاه نکنه و با یک تسمه یک پایه فلزی براش درست کردم و با پیچ کرکره روی اگزوز پیچ کردم دیگه نه چراغ سیاه شد و نه اگزوز کنده شد یک فیلتر هوای کاغذی هم براش دادم درست کردن که باعث شد نفس موتور خیلی باز بشه توی هر دنده ای که گاز رو تا ته بگیرم موتور تیکاف میزنه کاربرات رو هم باز کردم و کاملا شستم و با یک صافی بنزین بزرک به باک وصل کردم ، دنده زنجیر جلو رو هم عوض کردم و پونزده دنده انداختم یک مقدار کار دیگه که شاید بعدا با عکس اموزش دادم
اگر دو کار با مگلی نکنین هیچ وقت خراب نمیشه اولا نباید دور موتور رو توی هیچ دنده ای از هفت بیشتر کرد دوما هیچ وقت موتور رو دو ترکه نکنین
اگر کسی راجع به مگلی مشکلی داشت این شماره منه فقط و فقط توی تلگرام پیام بدین به هیچ وجه زنگ نزنین ۰۹۳۹۳۱۵۲۶۵۳

HaMiD.TcI
10-11-1396, 05:19 بعد از ظهر
تمام مشکلاتی که گفتم رو برطرف کردم
سفت بودن دنده ها بخاطر تنظیم نبودن قوقوی ها بود ( باید زاویش نسبت به میله نود درجه باشه )
مشکل کیلومتر از سنسور چرخ جلو بود
و لنت های ترموز رو باید کاملا سنگ بزنین و با روکش لنت کهنه یک ماشین خارجی عوض کنین (روی لنت کهنه پرس بشه خرجش بیست هزار تومن شد)
به نظرم مگلی موتور خوبیه ولی مثل یک بچه احتیاج به رسیدگی و توجه داره و نباید بیشتر از تواناییش ازش کار کشید من نزیدک به پونزده ماه پیش یک مگلی کار کرده سفید مدل نود و دو به قیمت خیلی مناسب خریدم قبل از خرید هم تمام تایپک رو کامل خوندم و دیدم مشکلات مگلی تمامش کوچیک هست و اگر ادم دست به اچار باشه راحت میشه برطرف کرد وقتی من موتور رو خریدم به غیر از انجین و سیستم برق تمام موتور رو لخت کردم کاربرات رو شستم ، اگزوز رو از بعد خم انجین بریدم و حدود دو سانت بلند تر کردم که چراغ عقب رو سیاه نکنه و با یک تسمه یک پایه فلزی براش درست کردم و با پیچ کرکره روی اگزوز پیچ کردم دیگه نه چراغ سیاه شد و نه اگزوز کنده شد یک فیلتر هوای کاغذی هم براش دادم درست کردن که باعث شد نفس موتور خیلی باز بشه توی هر دنده ای که گاز رو تا ته بگیرم موتور تیکاف میزنه کاربرات رو هم باز کردم و کاملا شستم و با یک صافی بنزین بزرک به باک وصل کردم ، دنده زنجیر جلو رو هم عوض کردم و پونزده دنده انداختم یک مقدار کار دیگه که شاید بعدا با عکس اموزش دادم
اگر دو کار با مگلی نکنین هیچ وقت خراب نمیشه اولا نباید دور موتور رو توی هیچ دنده ای از هفت بیشتر کرد دوما هیچ وقت موتور رو دو ترکه نکنین
اگر کسی راجع به مگلی مشکلی داشت این شماره منه فقط و فقط توی تلگرام پیام بدین به هیچ وجه زنگ نزنین ۰۹۳۹۳۱۵۲۶۵۳
متاسفانه مشکل ما مردم هم همینجاست،وقتی شما 12 میلیون پول یک وسیله رو میدی، یعنی اینکه میخوای اون وسیله برات کار کنه نه تو در اختیار اون وسیله باشی،این صحبت هایی که فرمودید یعنی به جای اینکه این موتور به شما خدمت کنه شما دارید بهش خدمت میکنید، در توضیحات وسیله نقلیه،وسیله ای هاست که به شما کمک میکنه که راحت تر از پیاده رفتن،نقل مکان کنید، اگه قرار باشه آدم یه وسیله نقلیه بخره، لختش کنه، اینجاشو ببره بلند کنه، اونجاشو پرس کنه، یه لنت دیگه بهش بخورونه و ...... که وسیله نقلیه نمیشه.
وسیله ی نقلیه، نباید تا 1 الی دو سال اول هیچگونه خرجی جز قطعات مصرفی داشته باشه، اگر به هر دلیل، به هر شیوه، جز این خرج ها، خرج دیگه ای رو برای صاحبش بتراشه، اون وسیله نقلیه ارزش خریدش به نسبت خرابیهاش کمتر میشه.

mahyar.safaee
14-02-1397, 12:01 بعد از ظهر
من این موتور رو دست دوم به قیمت یک اپاچی ۱۶۰ خریدم همین الان هم چند تا مشتری داره که تا دو ملیون فایده میدن ، با دنده شیش دور موتور هفت این موتور صدوسی تا سرعت میره پیاده چیه دوست من مگر یوز پلنگی من قبلا اپاچی داشتم که سفر خریدم اون هم کم و بیش به اندازه این موتور خرابی داشت ولی چون لوازم یدکی و تعمیر کارش زیاد بود تعمیرش راحت بود ولی پیدا کردن لوازم این موتور یک مقدار مشکل تره (زنگ میزنم از نمایندگی کویر با پست میفرستن ) برای تعمیرش هم چون مشکل موتوری نداره تمام کارهاش از دست خودم بر میاد،
موتور سرطان اون وینر ۲۰۰ بود که عکسش رو توی اواتارم گذاشتم

Alireza.BMW
15-02-1397, 01:28 بعد از ظهر
من این موتور رو دست دوم به قیمت یک اپاچی ۱۶۰ خریدم همین الان هم چند تا مشتری داره که تا دو ملیون فایده میدن ، با دنده شیش دور موتور هفت این موتور صدوسی تا سرعت میره پیاده چیه دوست من مگر یوز پلنگی من قبلا اپاچی داشتم که سفر خریدم اون هم کم و بیش به اندازه این موتور خرابی داشت ولی چون لوازم یدکی و تعمیر کارش زیاد بود تعمیرش راحت بود ولی پیدا کردن لوازم این موتور یک مقدار مشکل تره (زنگ میزنم از نمایندگی کویر با پست میفرستن ) برای تعمیرش هم چون مشکل موتوری نداره تمام کارهاش از دست خودم بر میاد،
.
آپاچی صفر خرابه میشه:297: مگلی با دور موتور 7000 سرعت 130 میره یبار حتما با جی پی اس بگیر مگلی روی کات 153تا روی دور موتور 7000 دنده 6 هم سرعتش میشه 106 تا ...کیلومتر مگلی تنظیم میشه میشه ییکاریش کنی 100 تا بیشتر نشون نده و میتونی یکاری کنی عدد 200 هم رو کیلومترش ببینی:gigglesmile:
.
لوازمشم من برای یه گلگیر عقب سال 93 ماه معطل کرد آخرم گفت نمیاریم فعلن چطور الان که تولیدشم خدا رو شکر متوقف شده لوازمشو میارن همون دایلیمم لوازمشو زنگ میزنی میگه نداریم
.
به هیچ کسی پیشنهاد خریدشو نمیدم حتی مفت

HaMiD.TcI
15-02-1397, 03:42 بعد از ظهر

اصلا متن من رو خوندی شما؟ یا فقط خواستی یه چیزی گفته باشی؟
یک بار دیگه متن من رو دقیق بخون

hmegelli
11-03-1397, 02:47 بعد از ظهر
:smilies(182):سلام دوستان عزیز خسته نباشید و شاد باش خدمت همه ی شما
من حدود چند سالی میشه که میخوام یه مگلی بخرم و کلا عاشق این موتورم و به هیچ موتوره دیگه اییم فکر نمیکنم واسه خرید و اینکه مگلیو چقدر میشه تقویت کرد و اصلا موتور مناسبی هست یا خیر ؟ نهایت سپاس رو از راهنماییهاتون دارم

mahyar.safaee
04-05-1397, 06:39 قبل از ظهر
اگر از الان به فکر دست کاری و تقویتی نخر ، گر چه دیگه چند ساله که تولید نمیشه و پیدا کردن دست دو تمیز هم سخته

- - - Updated - - -

انگار شما متن من رو نخوندی شما نوشتی موتور نو نباید خراب بشه من گفتم این موتور رو دست دو و خیلی هم ارزون خریدم هر وسیله دست دو هم یک مقدار رسیدگی احتیاج داره از روزی که کارهای اولیش رو انجام دادم دیگه خراب نشده ولی من هیچ وقت دور موتور رو از هفت بالاتر نمیبرم

aidin m
05-05-1397, 11:44 بعد از ظهر
دوستان مگلی نخرید مگر برای تجربه کردن و قیمت زیر 5 ملیون سالم و تمیزش رو وگرنه متحمل ضرر زیادی میشید اگرم زیر 5 تومن تمیزش رو پیدا نکردید اصلا نخرید
رفیق ما وقتی بنلی تک و ان اس 9.5 بودن 8تومن پول یه مگلی در حد داد تازه هی میگفت مفت خریده انقدر صداش زیاد بود و نشستن روی موتور حالت ریسی داشت که نمیتونست برا کارها روزمره استفاده کنه ولی یه بار یه جا پارک کرده بود یه تیکه زین عقبشو بردن پیدا نکرد هیچ وقت یه تیکه ار رو روکش کرده بود چسبونده بود فلاپ بالا اگزوزش اب شده بود و پیدا ام نمیکرد خودتون ضعف طراحیو ببینید لنتهاش رو و وسایل مصرفیش رو خدا تومن میخرید هر چند وقت یه بار ریپ میزد میبرد نمایندگی خدا تومن ازش میگرفتن سمت چپشم یه بار تو ترافیک مالونده بود فلاپ خط ذاشتو شکسته بود اخر سر انقدر از موتور اسپرت زده شده بود 4 تومن فروخت یه تومنم گداشت روش تی وی اس راکز خرید حتی از ان اس اپاچی ام دیگه میترسید بهش میگفتم برادر من ان اس فرق داره موتور شهریه این خیر سرش موتور پیسته اونم با ضعف طراحی و ساخت چین خلاصه 6-7 تومنی ضرر کرد برای یکی ام تو سنو سال ما 6-7 تومن خیلیه اونم دو سه سال پیش که ارزش پول خیلی بیشتر بود 7 تومن میشد 7 تا سکه خرید و الان 30 ملیون فروخت

دانیال توماج
13-08-1397, 06:22 بعد از ظهر
سلام میخواستم بدونم مگلی ۲۵۰ تیپ۲ انژکتوری هستش؟

ممنون میشم اگه جواب بدین.

s.mm
14-08-1397, 12:49 قبل از ظهر
دوستان مگلی نخرید مگر برای تجربه کردن و قیمت زیر 5 ملیون سالم و تمیزش رو وگرنه متحمل ضرر زیادی میشید اگرم زیر 5 تومن تمیزش رو پیدا نکردید اصلا نخرید
رفیق ما وقتی بنلی تک و ان اس 9.5 بودن 8تومن پول یه مگلی در حد داد تازه هی میگفت مفت خریده انقدر صداش زیاد بود و نشستن روی موتور حالت ریسی داشت که نمیتونست برا کارها روزمره استفاده کنه ولی یه بار یه جا پارک کرده بود یه تیکه زین عقبشو بردن پیدا نکرد هیچ وقت یه تیکه ار رو روکش کرده بود چسبونده بود فلاپ بالا اگزوزش اب شده بود و پیدا ام نمیکرد خودتون ضعف طراحیو ببینید لنتهاش رو و وسایل مصرفیش رو خدا تومن میخرید هر چند وقت یه بار ریپ میزد میبرد نمایندگی خدا تومن ازش میگرفتن سمت چپشم یه بار تو ترافیک مالونده بود فلاپ خط ذاشتو شکسته بود اخر سر انقدر از موتور اسپرت زده شده بود 4 تومن فروخت یه تومنم گداشت روش تی وی اس راکز خرید حتی از ان اس اپاچی ام دیگه میترسید بهش میگفتم برادر من ان اس فرق داره موتور شهریه این خیر سرش موتور پیسته اونم با ضعف طراحی و ساخت چین خلاصه 6-7 تومنی ضرر کرد برای یکی ام تو سنو سال ما 6-7 تومن خیلیه اونم دو سه سال پیش که ارزش پول خیلی بیشتر بود 7 تومن میشد 7 تا سکه خرید و الان 30 ملیون فروخت

دو سال بعد از اومدن مگلی ضعف هاش مشخص شد اما هر چی گفته شد به خرج ملت نرفت که نرفت! برای همینه تاپیک یه موتور تک خالی مثل مگلی 500 صفحه رفته جلو!
الان بعضی ها هنوزم دنبال مگلی هستند!
نرود میخ آهنین در سنگ!

ساسانخان
17-09-1397, 03:24 قبل از ظهر
میدونی چرا نرود میخ آهنی در سنگ چون واقعا تیپش خوشگله. و از نظر شتاب عالیه ولی خوب پر از معایب هست

FARSHAD_TORNADO
04-10-1397, 01:19 قبل از ظهر
دو سال بعد از اومدن مگلی ضعف هاش مشخص شد اما هر چی گفته شد به خرج ملت نرفت که نرفت! برای همینه تاپیک یه موتور تک خالی مثل مگلی 500 صفحه رفته جلو!
الان بعضی ها هنوزم دنبال مگلی هستند!
نرود میخ آهنین در سنگ!

سلام و درود به همه دوستان
خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا

بلخره این روند ادامه داره ماهم اون موقع چشو گوشمون از حرفها و مشورت ها کور بود به ذوق لذت بردن با موتور انتخابمون زووم شده بود. دیگه کسی که انتخابی میکنه باید ازش سیر یا زده بشه تا پخته بشه. والا بعضی ها حق دارن مگلیو انتخاب میکنن چون واقعا عاشق کنندست طرفم دیگه مجنونش میشه کارشو انجام میده. بهرحال هرکی که واقعا دل به مگلی میبنده شدیدا و کوتاه نمیاد باید بگیم برو بخر تا پخته بشی.

- - - Updated - - -

سلام میخواستم بدونم مگلی ۲۵۰ تیپ۲ انژکتوری هستش؟

ممنون میشم اگه جواب بدین.

نه کلا کاربراته عزیز

divar-ch.ir
21-10-1397, 10:13 قبل از ظهر
15اسب بخار؟؟؟؟

abbas_2010
04-03-1398, 01:42 بعد از ظهر
سلام وقت بخیر
دوستان لطفا راهنمایی کنید
رابط(جنت)هواکش و کاربرات کجا گیرم میاد اگه گیر نمیاد چیزی هست ک جایگزینش کنم؟؟

- - - Updated - - -

سلام وقت بخیر
دوستان لطفا راهنمایی کنید
رابط(جنت)هواکش و کاربرات کجا گیرم میاد اگه گیر نمیاد چیزی هست ک جایگزینش کنم؟؟

abbas_2010
07-03-1398, 05:42 بعد از ظهر
لوازم استوک این موتور رو،تو تهران کجا میشه پیدا کرد؟؟
مگه این فروم تعطیله؟؟؟؟؟!

s.mm
07-03-1398, 08:13 بعد از ظهر
لوازم استوک این موتور رو،تو تهران کجا میشه پیدا کرد؟؟
مگه این فروم تعطیله؟؟؟؟؟!

نه دوست عزیز، فروم تعطیل نیست، مگلی سوار نداریم
تهران خود گمرک و یا گمرک- انبار نفت گاراژ اوراقچی های موتور لوازش پیدا میشه

abbas_2010
09-03-1398, 02:03 قبل از ظهر
نه دوست عزیز، فروم تعطیل نیست، مگلی سوار نداریم
تهران خود گمرک و یا گمرک- انبار نفت گاراژ اوراقچی های موتور لوازش پیدا میشه

اگر کسی رو میشناسید ک قابل اعتماد هست شمارشو بهم پ.خ کنید
مچکر

Mostafa mo
18-03-1398, 08:03 بعد از ظهر
اغا الان مگلی بهتره یا دایلییم

abbas_2010
06-04-1398, 12:55 قبل از ظهر
سلام دوستان لطفا جواب بدین
من کاربرات رو باز کردم و سرویس کردم(فقط با بنزین کف کاربرات رو شستم)الان موتور با استارت زدن روشن نمیشه حتما باید هولش بدم ک روشن بشه در ضمن زمانی هم ک روشن میشه گاز میخوره(با اینکه سیم گاز رو کلا در میارم و پیچ سلو رو کامل باز میکنم)
اینم بگم یه ماه پیش ک خریدمش با دو سه استارت روشن میشد

نیما نادری
06-04-1398, 10:50 قبل از ظهر
سلام دوستان لطفا جواب بدین
من کاربرات رو باز کردم و سرویس کردم(فقط با بنزین کف کاربرات رو شستم)الان موتور با استارت زدن روشن نمیشه حتما باید هولش بدم ک روشن بشه در ضمن زمانی هم ک روشن میشه گاز میخوره(با اینکه سیم گاز رو کلا در میارم و پیچ سلو رو کامل باز میکنم)
اینم بگم یه ماه پیش ک خریدمش با دو سه استارت روشن میشد

شناور بنزین رو اگر تنظیم نباشه پیاله کاربرات خوب پر نمیشه موتور بد روشن میشه از اون ور ممکنه به موقع قطع نکنه بنزین سر ریز بشه

ممکنه تو ژیگلورت آشغال باشه اصلا سوخت رسانی نکنه

ممکنه همه اینا درست باشه شمع خراب یا کثیف باشه

ممکنه ساسات گیر کرده باشه و غیره

abbas_2010
07-04-1398, 01:21 قبل از ظهر
شناور بنزین رو اگر تنظیم نباشه پیاله کاربرات خوب پر نمیشه موتور بد روشن میشه از اون ور ممکنه به موقع قطع نکنه بنزین سر ریز بشه

ممکنه تو ژیگلورت آشغال باشه اصلا سوخت رسانی نکنه

ممکنه همه اینا درست باشه شمع خراب یا کثیف باشه

ممکنه ساسات گیر کرده باشه و غیره

همه موارد بالا درسته مشکلی نداره
فقط در مورد ساسات بگم
وقتی میخاستم درش بیارم حواسم نبود از جایی که با بست به سیم ساسات پرس میشه در اومد
الانم که جاش میزنم به چیزی تویه کاربرات وصل نمیشه(سیمش کامل میرسه به اون قسمت اما کاری نمیکنه)
چجوری باید از تویه کاربرات کلا درش بیارم که کار نکنه؟

abbas_2010
26-06-1398, 01:52 قبل از ظهر
سلام وقت بخیر
یه مشکلی برا دورموتور پیش اومده،موتور روشن بود داشتم تنظیمات کیلومتر شمار رو تنظیم میکردم یهو عقربه دورموتور رفت رو صفر الان ک گاز میدم میاد رو یک و برمیگرده،چطور میشه تنظیمات رو ریست کرد یا بنظرتون مشکل از چیه؟