PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Megelli 250R & مگلی 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

کوروش
16-01-1391, 12:52 قبل از ظهر
ازمون وخطا حتی فراری و لامبورگینی اگر ماشین باز باشید
کیا نه اوقدر حداقل اونا طرح تعویض دارن / خدمات پس از فروش دارن
این هیچی نداره

K.I.A
16-01-1391, 12:56 قبل از ظهر
بد نیست نگاهی به قیمت و شرکت چندین میلیارد دلاری هم بکنید....

کوروش
16-01-1391, 01:02 قبل از ظهر
بد نیست نگاهی به قیمت و شرکت چندین میلیارد دلاری هم بکنید....
کیا جان بعضی موقعه ها مشتری مداری خیلی شرطه !!!
باجاج رو ببین کجاست تو کدوم کشوره ؟؟؟ چه سطحی هستش ؟؟؟
ولی اکثریت ازش راضی هستن
مگلی یعنی از باجاج هم کمتره ؟؟؟
خوب وقتی اسم مگلی بد در بره حالا هی بیاد تغییر بده چه فایده ؟؟؟
ذهنیت خیلی دیر و سخت عوض میشه

K.I.A
16-01-1391, 01:09 قبل از ظهر
کوروش جان بحث ذهنیت درسته چون سری اوله این موتور ایرادات خنده دار زیاد داشت اما درست شد
مطمئن باش موتوری که زیر دست من دووم بیاره موتور خوبیه.
من که کاملا راضیم و از هرکسم که مدلای بالارو داره پرسیدم راضی بودن.
هرچیزی نسبت به قیمتش ارزش خودشو داره..../

salahshor
16-01-1391, 02:02 قبل از ظهر
عزیزان من
اگه کیفیت نداشت تو اروبا و بازار ژابن نبود که
حالا مگلی یه شکری خورد این سری اول رو داد بازار به اندازه کافی هم تو سایت های خارجی و داخلی به صلابه کشیدنش
اینجا هم که ایران !! همه حساسسس !! 1 کلاغ 500 کلاغ

اصلا اقا مگلی موتور خوبی نیس کسی نخره که زیادی داره خز میشه بذارید این تابستون یه کم باش صفا کنیم و جلب توجه !!!!!!!!!!!! :25r30wi:

nimap
16-01-1391, 10:17 قبل از ظهر
بابا اینجا ایرانه ها.میدونید که هرچی جنس اشغالو میچپونن تو پاچه ی ما.مگه نمیبینید در روز چقدر از مردممون دارن تو تصادفا میمیرن؟؟نمیدونید همین هوو چه فجایعی به بار اورده؟؟برید تو سایت اپارات فیلم هوو رو ببینید.از اون راننده اتوبوس بیچاره یه پلاستیک سیاه گوشت چرخ کرده و از مسافراش یه وانت دستو پای قطع شده.خودم چیزایی تو این جاده ها دیدم که یه هفته غذا نخوردم.همش سر نداشتن ترمز...
تو تهران مگه سر خاکرداری....کی جواب میده؟؟؟؟واسشون مگه مهمه؟؟

Babak
16-01-1391, 01:43 بعد از ظهر
اصلا اقا مگلی موتور خوبی نیس کسی نخره که زیادی داره خز میشه بذارید این تابستون یه کم باش صفا کنیم و جلب توجه !!!!!!!!!!!!
آخرین با کی سوار موتورت شدی؟

salahshor
16-01-1391, 01:48 بعد از ظهر
همون اخرین قرار سال 90 ؟
چطور مگه ؟!!
البته بعدشم طلبید یه دور کوچیک باش زدم

salahshor
17-01-1391, 04:58 قبل از ظهر
مگلی اسکوتر هم تو راهه چه شود !!!

shirzad
17-01-1391, 08:01 بعد از ظهر
آقایون کسی‌ میدونه مگلی مدل ۹۱ با ۹۰ فرقی داره یا نه؟ و اگر فرق داره این تفاوتها چی‌ هست؟

Ali
17-01-1391, 08:35 بعد از ظهر
آقایون کسی‌ میدونه مگلی مدل ۹۱ با ۹۰ فرقی داره یا نه؟ و اگر فرق داره این تفاوتها چی‌ هست؟در صفحات قبل موجوده

salahshor
17-01-1391, 09:48 بعد از ظهر
90 با 91 فعلا هیچ فرقی نداره تا کهیر سیکلت 2012 رو مونتاژ کنه بیبنیم چه کوفتی از اب در میاد ...
هر بار هم یه چیزی میگن ... یه بار میگن انژکتور میدیم ...سری بعد میگن نه فعلا کاربرات میدیم ....
فکر کنم کویر سکته مغزی زده ....
عشاق مگلی فعلا بودی کی وار

shirzad
18-01-1391, 11:55 قبل از ظهر
من می‌خوام ۱ مگلی بخرم، با همه مشکلاتش که تو سایت‌ها میگن هم کنار اومدم حالا رسیدم سر مشکله آخرم که رنگ موتورم چی‌ باشه. بین مشکیو قرمزو آبی بدجوری موندم، کسی‌ پیشنهادی داره؟ ۱ کمکی‌ بکنید. اگر از مگلی آبی هم عکسی‌ دارید ممنون میشم بذرید

K.I.A
18-01-1391, 12:01 بعد از ظهر
دوست من تاپیک مشاوره بزنید راهنماییتون میکنن.

shirzad
18-01-1391, 05:03 بعد از ظهر
دوست من تاپیک مشاوره بزنید راهنماییتون میکنن.

حالا عکس مگلی آبی رو که دوستان میتونن اینجا بزارن تا ببینیم

K.I.A
18-01-1391, 06:06 بعد از ظهر
مگللی ابی زیاد جالب نیست البته سلیقه ایه بیشتر شبیه بنفشه/

K.I.A
18-01-1391, 07:25 بعد از ظهر
مسابقه

m3hiran
23-01-1391, 01:55 بعد از ظهر
منم به سلامتی دارم مگلیم رو میفروشم تا 1 هفته دیگه :دی خدا لعنت کنه سازنده و تمام دست اندرکاران این موتور رو :29dz8zk: بعد 2.5 سال فقط 3000 تا باهاش رفتم
امیدوارم تمام دوستانی که میخوان این موتور رو بخرن با اطلاع قبلی بخرن که یه موقع بعد از خرید زده نشن از موتور

Kami
23-01-1391, 01:59 بعد از ظهر
منم به سلامتی دارم مگلیم رو میفروشم تا 1 هفته دیگه :دی خدا لعنت کنه سازنده و تمام دست اندرکاران این موتور رو :29dz8zk: بعد 2.5 سال فقط 3000 تا باهاش رفتم
امیدوارم تمام دوستانی که میخوان این موتور رو بخرن با اطلاع قبلی بخرن که یه موقع بعد از خرید زده نشن از موتور
بعد از 2 سالو نیم فقط 3000 کیلومتر ؟ بیخیال !
علت اصلی فروش چیه؟ چی میخوای بخری؟ چه مشکلاتی داشتی با مگلی

m3hiran
23-01-1391, 02:10 بعد از ظهر
بعد از 2 سالو نیم فقط 3000 کیلومتر ؟ بیخیال !

علت اصلی فروش چیه؟ چی میخوای بخری؟ چه مشکلاتی داشتی با مگلی
اگه خدا بخاد r6 2006-2008 میگیرم.
دلیل اصلی فروش اینه رشته من دوچرخه سواری هست و پارسال تصادف کردم با سرعت بالا مچم خیلی حساس شده..فقط پشت اپاچیم میشنیم..
مشکلات :
درد در مچ و کمر و زانو و گردن (درصورت داشتن کلاه)
ترمزهای نه چندان مطمئن
دید بد اینه
مصرف بالای سوخت - نداشتن گیج بنزین و ظرفیت کم باک (11 لیتر) - مشکل ریخته شدن بنزین از باک وقتی زیاد بنزین میزنی تا اخر
شتاب اولیه بسیار خوب ولی شتاب خیلی بد در سرعت های بالا
به سر و صدا افتادم فلاپ ها در مرور زمان(3بارم اچارکشی کردم) خودت رو بکشی هم بعد یه مدت درجا هم لرزش دارخ (1 سیلندرِ دیگه)
راحت نبودن موقعی که 2 ترک میری مخصوصا اگه سرپایینی باشه و یه ترمز مشتی هم بکنی
کمک عقبش هم که نگم بهتره
بین چراغ عقب وقتی روشن هست و وقتی ترمز میگیری زیاد فرقی دیده نمیشه و این خودش خطرناک
وقتی فرمون به سمت جپ کامل چرخیده میشه صدا بوقش در میاد
و ......
ولی دلیل اصلیش ناراحت بودن سواریش هست

Kami
23-01-1391, 05:33 بعد از ظهر
برای دوست داران مگلی
کیفیت پایین فلاپ مگلی !!! الکی خورد شد
این تیکه رو پشت پنجره خونه گذاشته بودم بعد 1 سال دیدمش عجیبه باد و بارون نبردتش ( انگاری باد و بارون از مگلی خوششون نمیاد :25r30wi: ) به کسی بر نخوره یه موقعه
[Only registered and activated users can see links]

salahshor
23-01-1391, 05:56 بعد از ظهر
نمیدونم چزا فلاب مگلی من چیزیش نشده ؟
الان این بستی که زدی چه بار علمی داشت ؟:s (9):
اصلا شبیه تیکه فلاب نیستا کجاشه ؟

Kami
23-01-1391, 06:02 بعد از ظهر
نمیدونم چزا فلاب مگلی من چیزیش نشده ؟
الان این بستی که زدی چه بار علمی داشت ؟:s (9):
اصلا شبیه تیکه فلاب نیستا کجاشه ؟
مال فلاپ سمت چط وسطیش کنار پیچ مشکیه
این عکس نشانه کیفیت بالای مگلی میباشد :3:

salahshor
23-01-1391, 06:18 بعد از ظهر
اگه خدا بخاد r6 2006-2008 میگیرم.
دلیل اصلی فروش اینه رشته من دوچرخه سواری هست و پارسال تصادف کردم با سرعت بالا مچم خیلی حساس شده..فقط پشت اپاچیم میشنیم..
مشکلات :
درد در مچ و کمر و زانو و گردن (درصورت داشتن کلا : کلاهت چیه مگه ؟
ترمزهای نه چندان مطمئن :نسبت به جثه موتور ترمزش خوبه . من مال خودمو دارم 2 دیسک مبکنم
دید بد اینه :باید تنظیم بشه ولی قبول دارم اینه هاش جالب نیس و کویر اینه چب و راستشو از یه مدل بسته < چب >
مصرف بالای سوخت - نداشتن گیج بنزین و ظرفیت کم باک (11 لیتر) - مشکل ریخته شدن بنزین از باک وقتی زیاد بنزین میزنی تا اخر : چراغ بنرین داره دیگه و سریز بنرین طبیعیه اگه بنزین زیاد بزنی میریزه / مصرف تنظیم بشه خوبه و میشه تحمل کرد بستگی به گاز خور موتور 100 / 4
شتاب اولیه بسیار خوب ولی شتاب خیلی بد در سرعت های بالا: اینو قبول ندارم تو همه سرعتها شتاب خوبی داره
به سر و صدا افتادم فلاپ ها در مرور زمان(3بارم اچارکشی کردم) خودت رو بکشی هم بعد یه مدت درجا هم لرزش دارخ (1 سیلندرِ دیگه): یه بار اچار کشی کردم و دیگه تموم . زیر بیچهای فلاب لاستیک بذار / امادش هست
راحت نبودن موقعی که 2 ترک میری مخصوصا اگه سرپایینی باشه و یه ترمز مشتی هم بکنی : موتور ریس 2 ترک !! ترکت باید دستاشو بذاره رو باک
کمک عقبش هم که نگم بهتره: باید گاز نیتروژن توش بزنی میزون میشه
بین چراغ عقب وقتی روشن هست و وقتی ترمز میگیری زیاد فرقی دیده نمیشه و این خودش خطرناک: مطمنی ؟ من از راننده های بشت سریم برسیدم گفتن قابل تشخیصه < حتما موتورت سری قدیمه >
وقتی فرمون به سمت جپ کامل چرخیده میشه صدا بوقش در میاد : بله سری قدیم این مشکلو داره و خنده دارم هست / سری جدید اصلاح شده
و ......
ولی دلیل اصلیش ناراحت بودن سواریش هست
در کل سری قدیم بر از عیب و ایراده و بارها تو این تابیک گفته شده

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

نشان از سلیقه راکب در نگهداری از وسیله چون مال همه سالمه
حالا خوبه خودی مگلی بجه هارو دیدی که فلابها با لبهای ادم بازی میکنه و چقدر نازه
علی gsx با موتورش خورد زمین فلابش فقط ترک برداشت و خورد نشد که خودم واسش رذیف کردم

Kami
23-01-1391, 06:23 بعد از ظهر
نشان از سلیقه راکب در نگهداری از وسیله چون مال همه سالمه
حالا خوبه خودی مگلی بجه هارو دیدی که فلابها با لبهای ادم بازی میکنه و چقدر نازه
علی gsx با موتورش خورد زمین فلابش فقط ترک برداشت و خورد نشد که خودم واسش رذیف کردم
کاظم من وقتی موتورو سری 90 جدیدم بود خریدم از اول ریپ میزد که نباید بزنه ، فیلتر هواشو در اوردم
یه قرار ملاقات طالقان بود که رفتن بچه ها منم تا نصفه های کرج باهاشون رفتم و برگشتم که بعدش دیدم تو جاده بهش فشار اومده و فلاپ داره کم کم خورد میشه ، هر روز خورد تر میشد
از انجین که روغن میداد ، از باک هم که بنزین میداد ! اخه خدایی انصافه من موتوری که صفر خریدم اینجوری شه؟ 400 کیلومتر باهاش راه رفتم بعدش با 1 میلیون 200 ضرر فروختم !!!!!!!!! نیما نادری خودش دید دیگه شاهده چون از خودش خریدم
علی gsx مگه خورده زمین؟ ایدین میگفت فضیه چیز دیگس ! ایدین کجایی خالی بند؟

m3hiran
23-01-1391, 09:56 بعد از ظهر
در کل سری قدیم بر از عیب و ایراده و بارها تو این تابیک گفته شده

دوست عزیز من دوست ندارم موتوری داشته باشم که باهاش کج دار و مریض تا کنم
رشته من دوچرخه سواری هست دوچرخه خودم هم از اپاچیم گرونتره :biggrin: توی دوچرخه ها 26 و سایز بالا موقع خرید به 10 نکته باید توجه کنی چون اگه geometry تنه بهت نخوره 10 میلیون دوچرخه هم بخری باز عذابت میده
مگلی هم همینه کلا ژئومتری این موتور مشکل داره شما روش توربو ببند کاربراتور دهنه 40 بنداز روش بال بزار باز هم استخون بندی و فرم این موتور غیر مهندسی است(لطفا هم نگو این موتور تو امریکا و اروپا هست :20:).... این موتور برای کسی که بالای 175 قد داره فاجعه است حالا نظر من این است نظر شما چیز دیگه منم به شما احترام میزارم :flower4:
درضمن در جواب سوالاتون باید بگم :
1.کلاه من rapido و energy هست (full face) دلیل گردن دردم اینه میخوام اینه رو نگاه کنم باید گردنم رو بیارم بالا که اینه رو ببینم پدرم در میاد (قدم هم 180)
2.ترمزش اصلا خوب نیست نه نظر من
3.کمکش نیتروژن داره بازم خیلی بهتر شده ولی
4.سری اول تفاوت رنگ چراغ خطر موقع ترمز سختِ
5.جکش رو دیگه جون من نگو خوبه دیگه :3ztzsjm: تو پیچ که میگیره به زمین میخوای جک هم بزنی که باید نیم ساعت بگردی دنبال اینکه پاتو باید کجا بزاری جکو بدی پایین :retarded:

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

در تایید حرف اقا **** بگم مال منم بعد 3000 تا تمامی قسمت های پایینی فلاپ ترک برداشته و اون زیر که 2 فلاپ به هم میرسن شکسته
چینِ دیگه :biggrin:

K.I.A
23-01-1391, 10:46 بعد از ظهر
مگلی هم همینه کلا ژئومتری این موتور مشکل داره شما روش توربو ببند کاربراتور دهنه 40 بنداز روش بال بزار باز هم استخون بندی و فرم این موتور غیر مهندسی است(لطفا هم نگو این موتور تو امریکا و اروپا هست ).... این موتور برای کسی که بالای 175 قد داره فاجعه است حالا نظر من این است نظر شما چیز دیگه منم به شما احترام میزارم
1.کلاه من rapido و energy هست (full face) دلیل گردن دردم اینه میخوام اینه رو نگاه کنم باید گردنم رو بیارم بالا که اینه رو ببینم پدرم در میاد (قدم هم 180)
دوست گرامی هر وسیله ای به نظر من باید با فیزیک شخص مطابقت داشته باشه شما هیچ وقت نمیری برای خودت پیراهن xxl بگیری یا نمیری شلوار بچه گونه بگیری/
اینا یکی از شرایط موتور و راکبه بعدم لطفا از جایی خبر ندارید اضحار نظر نکنید یعنی چی فرم و استخون بندی موتور غیر مهندسی هست رو چه حسابی این حرفو میزنید شاسی t6 الومینیومی که 10 بار بخاطر طراحی عالیش استحکام بیشتری نسبت به فلزی داره من فیلمای تست این مگللی ننه مردهرو داشتم البته کوتاه بود واقعا عالی بود شاسی یا به قول شما استخون بندی...
ابندی و سرویسای منظم و اچارکشی اصولی و دقیق باعث ماندگاری موتور از هر نظر میشه نه اینکه یه اچار فرانسه ودارید بیافتید به جون این بدبختا
بعد بگید چند بار اچار کشی کردم..
یه موتور سوار خوب باید به موتورش اهمیت بده همینطور که خودش تمرین حرفه ای شدن میکنه موتورشم بهش برسه (اصولی) و همونقدرم نسبت به پولی که داده انتظار داشته باشه.
تمام این مشکلاتی که گفتید مثل در باک و فرمون و و و که تو سری قدیمی بود با اچارکشی حسابی برطرف میشه
علت اینکه فلاپا ترک میخوره ارتعاش حاصل از چفت نشدن فلاپا و میزون نبودن تورک پیچها به اندازه مناسبه...
واینو بدونید با این قیمت هیچ موتوری به زیبایی و پر شتابی و سرعتی و امکانات در حد موتور ریس سنگین نداریم و اتخاب تو ایران محدود شده ..
علت ترمزتونم که نمیگیره برمیگرده به همون مراحل بازبینی و هواگیری ترمز نو که اگر از اول اببندی نشه ترمزا ضعیف میشه
و اینکه میگید راحت نبود وباکش 11 لیتره نمیدونم میدونید یا نه که این موتور ریسه و اسپورت تورینگ یا کروز نیست!!
برای همین مانور عالی با تعلیق خشک ریسی و هندلینگ بالا و سبکی موتور و طراحی دیفیوزرای کوچیک موتور که تو سرعت بالای 100 تا کاملا حس میشه و ترمزای عالی نسبت به وزن و و و و و
و اصول طراحی که خیلی نکته ریز داره ....و بحث طولانی میخواد

salahshor
24-01-1391, 12:43 قبل از ظهر
دوست عزیز من دوست ندارم موتوری داشته باشم که باهاش کج دار و مریض تا کنم
رشته من دوچرخه سواری هست دوچرخه خودم هم از اپاچیم گرونتره :biggrin: توی دوچرخه ها 26 و سایز بالا موقع خرید به 10 نکته باید توجه کنی چون اگه geometry تنه بهت نخوره 10 میلیون دوچرخه هم بخری باز عذابت میده
مگلی هم همینه کلا ژئومتری این موتور مشکل داره شما روش توربو ببند کاربراتور دهنه 40 بنداز روش بال بزار باز هم استخون بندی و فرم این موتور غیر مهندسی است(لطفا هم نگو این موتور تو امریکا و اروپا هست :20:).... این موتور برای کسی که بالای 175 قد داره فاجعه است حالا نظر من این است نظر شما چیز دیگه منم به شما احترام میزارم :flower4:
5.جکش رو دیگه جون من نگو خوبه دیگه :3ztzsjm: تو پیچ که میگیره به زمین میخوای جک هم بزنی که باید نیم ساعت بگردی دنبال اینکه پاتو باید کجا بزاری جکو بدی پایین :retarded:

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:53 PM ----------

در تایید حرف اقا **** بگم مال منم بعد 3000 تا تمامی قسمت های پایینی فلاپ ترک برداشته و اون زیر که 2 فلاپ به هم میرسن شکسته
چینِ دیگه :biggrin:
دوست بسیار خوب و گرانقدر :
این موتور نه توسط ما طراحی شده ... نه حرف الکی میزنیم ... نه انجمن حمایت از مگلیه ... با کسی هم دعوا و دشمنی نداریم <خدای نکرده >
فروم تخصصی موتوره و منطق و نقاط ضعف و قوت و سایر مسایل مربوطه رو بررسی میکنیم
نه کویر به ما $ میده نه شما خریدار موتور مایی و نه ما خریدار موتور شما
کاربری که این تابیم رو میخونه میتونه تجزیه تحلیل کنه و از مطالبش استفاده کنه
اگه این تابیک رو از 30 صفحه قبل بخونید متوجه خواهید شد که به وضوح عیب های سری قبل رو موشکافی کردیم
همه اینجا جمع شدیم که از اطلاعات و تجربیات هم استفاده کنیم
حالا شما اگه دوست خوبم خیلی ناراحتی و از این موتور شاکی هستی عیب نداره همدردی میکنیم باهاتون و انشالا خوب بفروشیش
ولی دق و دلیشو سر کس دیگه در نیار .دوستان اینجا به نوبه و در حد توان خودشون تخصصی دارن مطالب رو بیگیری میکنن هر چند که مگلی نخرن یا خوششون نیاد
اروبا و امریکا که سهله الان مگلی رفته تو بازار ژابن <مهد تکلنوژی موتور >
جک و ترمز و بوق و ده تا عیب دیگه مربوط به سری اوله
اگه کسی فلابش شکسته و خورد شده plz عکس تا همه ببینیم < از سری 2011>

Babak
24-01-1391, 09:16 قبل از ظهر
مگلی بی اغراق جز یکی از بهترین و با کیفیت ترین موتور سیکلت های هست که تو جهان تولید شده از دوستان خواهشمندم از ندانسته های خود مطالبی نگذارند:hippie7:

m3hiran
24-01-1391, 01:25 بعد از ظهر
11180
دوستان فکر کنم من جز سومین یا چهارمین اعضای این فروم بودم و مطمئن باشید قصد جنجال و .... هم ندارم چون با مدیرای این فروم دوستم :flower4:
دوستان من گفتم geometry موتور مشکل داره نگفتم جنس موتور بده :wall3: شکل بالا تنه ی یک دوچرخه است که شاید به نظر شما یه دوچرخه 4 تا تیکه اهن پاره است که بهم جوش خورده ولی همین توی سواری دوچرخه و هم چنین موتور زمین تا اسمون فرق میکنه...
درمورد ترمز باید بگم من خودم 200 بار موتورهام و دوچرخم رو هوا گیری کردم و مشکل از اون بابت نیست...
احساس میکنم هنوز خیلی ها با دیدِ تعصب نسبت به این موتور نگاه میکنن.. اگه این موتور عالی و ایده ال بود الان من و علیرضا جای اپاچی داشتیم مگلی سوار میشدیم
به خدا من قصد خراب کردن این موتور رو ندارم ولی میگم اقا جان 100 تا خوبی داره درست ولی به خدا عیب هم کم نداره
اخه این چه دلیلی واسه کم بودن ظرفیت باک مگلی است که میارید...هیوسانگ و نینجا 250 و .... ادم نیستن مگه ؟ 11 لیتر واقع کمِ

درضمن K.I.A جان من اضحار نظر نکردم اظهار نظر کردم (شوخی :biggrin:)
11181
اینم ببینید بد نیست خودتون میفهمید چی میگم

salahshor
25-01-1391, 08:07 بعد از ظهر
کسی نمیدونه چرا مگلی شتابش بالاس ؟!:2i8d4ao:

K.I.A
25-01-1391, 11:35 بعد از ظهر
چند وقت پیش یه جفت زنون دوستم برای پروتونش گرفته بود از مالزی که یکیش سوخته بود ...
بعد من ازش اونیکی که سالم بود خریدم....
رنگش فسفری بود تا حالا ندیده بودم خیلی قشنگ بود نورش هم عالی بود.... بعد دوستم که اپاچی داره زوری ازم گرفت گفت بده من برای اپاچی میخوام...
الان داره با زنون من حال میکنه.

m3hiran
26-01-1391, 01:23 قبل از ظهر
کسی نمیدونه چرا مگلی شتابش بالاس ؟!:2i8d4ao:
وزن خیلی خیلی کم و قدرت بالا :2gwb921:

mehran
26-01-1391, 09:59 قبل از ظهر
آقافقط طبق تجربه و سليقه خودم ميگم.مگلي هر بدي داشته باشه شتابش و لذت رانندگي باهاش از هيو خيلي بهتره.
دلم لك زده براي شتاب گيري ياش تو پيچاي جاده هراز.يادش گرامي

K.I.A
26-01-1391, 11:35 قبل از ظهر
دوستان عزیز اگر اطلاعاتی یا تجربه یا در مورد فنی چیزی میدونید پست بزنید و سعی کنید از اسپم کاره حرفه ای فاصله بگیرید.

m3hiran
26-01-1391, 03:00 بعد از ظهر
خدایی مگلی واسه جاده خوب جواب میده
:mypersianforum (531 منم باهاش جاده چالوس رفتم خیلی راحت بود موقع شتاب گیری ولی حیف که 40 کیلومتری چالوس موتورم رو خوابوندن :bargh:

salahshor
26-01-1391, 05:20 بعد از ظهر
ادم نمیدونه به کدوم ساز شما برقصه
یه بار میگی سواریش خوب نیس
یه بار میگی تو جاده ...:wall3:

Babak
26-01-1391, 10:15 بعد از ظهر
کلا تو جاده خوبه ولی نباید تخته کرد یه سره مثله ماله کیا خواست پا به پای نینجا بیاد ولی بعده 30 دقیقه ترکید و 3 ساعت الافی:wall3:

K.I.A
26-01-1391, 10:22 بعد از ظهر
کلا تو جاده خوبه ولی نباید تخته کرد یه سره مثله ماله کیا خواست پا به پای نینجا بیاد ولی بعده 30 دقیقه ترکید و 3 ساعت الافی:wall3:
کاظم گل شاهد بود و شهروز و خود علی رضا که شمع موتور معمولی بود و فرسوده که شمع ناکار شد و موتور نترکید !! بعد کاظم وشهروز زحمت خریدن شمع نو و تعویضشو کشیدن
من با علیرضا تو جاده پابه پای هم نینجا سبز و مگللی قرمز میگازیدیم و هیجان زیادی داشت که هیچ کدوم کم نمیاوردیم هیچ وقت این خاطره ها از یادم نمیره
سرعتمون خیلی زیاد بود و بقل هم میرفتیم 170 160 کمتر نمیرفتیم غیر از پیچا....

Babak
27-01-1391, 12:25 قبل از ظهر
زنجیرش...
اصولا اگر مگلی رو هر روز آچار کشی کامل کنید و بازدیده کامل می تونید 1 روز در هفته به راحتی سوار شید[Only registered and activated users can see links](531).gif

حسین 20
27-01-1391, 08:27 قبل از ظهر
سلام
دوستان من میخوام یه موتور تو کلاس مگلی بخرم بعضیا میگن خوبه بعضیا میگن خوب نیست
بعضیا میگن به جای مگلی هندا cbr بگیر خیلی بهتره میتونی بگید چه کار کنم ؟؟؟؟؟

کوروش
27-01-1391, 08:33 قبل از ظهر
سلام
مگلی اگه سالمشو پیدا کنی خیلی خوبه ولی اگه ترکیده باشه هر چی موتوره زده ات میکنه
سی بی ار هم خوبه کیفیتش بالاست
بستگی به پول جیبتو سلیقه ای خودت داره

Kenji
27-01-1391, 08:34 قبل از ظهر
سلام

این تاپیک رو مطالعه کنید

تاپیک سی بی آر رو هم مطالعه بفرمایید.

به نتیجه نرسیدید در بخش مشاوره خرید و فروش تاپیک بزنید و سوال بفرمایید.

این تاپیک در مورد مشاوره خرید نیست.

ممنون از عضویت و توجه.

salahshor
27-01-1391, 09:04 بعد از ظهر
11460

m3hiran
28-01-1391, 10:07 بعد از ظهر
سلام
اگه مثل من دنبال راحتی هستی به دایلیم و cbr , .... فکر کن
ولی اگه شتاب و قیافه و صدای خوب میخوای مگلی بهتره
:2gwb921:

aligsx
28-01-1391, 11:07 بعد از ظهر
11460

کاظم یه اسفند دود کن یه صدقه هم بنداز چشم نخوره.خیلی توپ شده مخصوصا چرخ هاش.
با چه دوربینی انداختی؟؟؟ ماشالا خیلی با کیفیت درومده

m3hiran
31-01-1391, 07:58 بعد از ظهر
با همه خوبی و بدی هاش رفت
:flower4: یادش گرامی
-------------------

aligsx
01-02-1391, 12:33 قبل از ظهر
داداش بازم عکس داری بزار ببینیم.
ماشالا یه البوم عکس گرفتی!!!

m3hiran
01-02-1391, 04:25 قبل از ظهر
داداش بازم عکس داری بزار ببینیم.
ماشالا یه البوم عکس گرفتی!!!
بفرمایید :2gwb921:

K.I.A
01-02-1391, 10:12 بعد از ظهر
حاج مگول در حال چریدن!

Sami
03-02-1391, 11:03 بعد از ظهر
امروز رفتم کویر چنتا قیمت گرفتم و دیدم/
هیوسانگ 9900 تومن ریس
هیوسانگ کروز 10000 تومن
مگللی 2012 سری 2///تغیرات شامل کم مصرف شدن-تعویض کمک جلو معکوس - تعویض کیلومتر شمار-تعویض درپوش های انجین و اصلاح شدن انجین-تعویض کرپی جدید فرمون-تقویت کمک فنر عقب-
اما خبری از لاستیکای کوکوپلاست و سایز بزرگ و انزکتوری و تغییرات دیگه نبود- و میگفتن تو پارت بعدی بعضی چیزا بهش اضافه میشه....
قیمت امروزشم 7700 سری 2
ضمن اینکه موتورای 2012 به بازار کم کم داره عرضه میشه وشده...
پس من واسه خریده مگه لی دست نیگه دارم،موتورو بفروشم نفروشم چه کنم

salahshor
03-02-1391, 11:07 بعد از ظهر
کیا بیا توضیح بده سری جدید چیا اضافه شده ؟
قرار بود جا بایی رو عقبتر ببرن تغییر کرده ؟
چیزای دیگه چی ؟

K.I.A
03-02-1391, 11:08 بعد از ظهر
مگللی جدیده واقعا دیگه خیلی خشکشده و عملکرد کمکاش دقیقا ریسه اونجا تکونش دادم خودم تکون میخوردم و موتور ثابت بود!
به نظرم شتابش کمتر باشه چون مصرف سوخت پایین اومده و 2 3 تا چیز به انجینش برای محیط زیست و از این داستانا اضاف شده که نفس موتورو میگیره.
من اگر انزکتوریش هروقت بیاد ایران میخرم

Sami
03-02-1391, 11:10 بعد از ظهر
من مگه لیو بخرم نخرم چه کنم،موتور بفروشم یا نه کیا توضیح بده

کوروش
03-02-1391, 11:17 بعد از ظهر
این مگلی جدیده اسمی لغبی چیزی نداره ؟؟؟

matrixaidin
03-02-1391, 11:18 بعد از ظهر
مگول v2

mohsen46
03-02-1391, 11:20 بعد از ظهر
کار خونه مگلی انژکتوری زده؟

K.I.A
03-02-1391, 11:21 بعد از ظهر
من که میخواستم بدم بره اینو بگیرم پشیمون شدم چون تغییر کمی کرده و از شتابش اینطور که معلومه کم شده همینو خب نگه میدارم مگه دیوونه شدم.
اگر انزکتوریش بیاد ارزش خرید داره ورزن 2 /اما نیومده دیگه
کاظم تغییر ریز زیاد داره هرکسی متوجه نمیشه با نگاه اول من و تو شاید به نظرمون بیاد /یه سری از پیچا تغییر داشت / جک بغل عالی شده بود و جایگاهشو پیدا کرده بود /درب سمت راست انجین تغییر کرده نوع سیستم استارت تغییر داشت نوع سیم کشیا و جاپایا به نظرم تغییر نکرده بود /و....

Sami
03-02-1391, 11:22 بعد از ظهر
خداییش کیلومترش باید عوض میشد،بابا بزرگه من اتوشویی داره اونم از نوعه سنتی دیگای بخارش یه درجه هایی داره کرررره کیلومتره مگه لی:25r30wi:

K.I.A
03-02-1391, 11:31 بعد از ظهر
سری جدیداش به نظرم بدرد تردد روزانه نخوره و فقط جاده و پیست و اوتوبانو.....خوبه چون خیلی خشکه البته عملکردش عالیه تو سرعت کمکا.

salahshor
03-02-1391, 11:33 بعد از ظهر
اینجوری نمیشه باید از نزدیک دید
کیا کی میای بریم ببینیم ؟
میخوام یه گزارش کامل دربارش بنویسیم
دوربین هم میبریم

K.I.A
03-02-1391, 11:36 بعد از ظهر
کار خونه مگلی انژکتوری زده؟
بله و در حال حاضر تو کشورایی مثل زاپن و المان و امریکا و تایلند در حال تردد هستن و نوع انزکتورش دلفی یکی از بزرگترین تولید کننده ها برای خودروهایی مثل بنز بی ام و هیوندای تویوتا و و و

Kenji
03-02-1391, 11:36 بعد از ظهر
کاظم تغییر ریز زیاد داره هرکسی متوجه نمیشه با نگاه اول من و تو شاید به نظرمون بیاد

بابا این کاره.

Sami
03-02-1391, 11:37 بعد از ظهر
کیا صاب کاره من یه 90 شو داره گذاشته تو خونه واسه کاره کیلیپ سازی میخاس که منصرف شد چند میرزه ازش بگیرم بد چشمو گرفته رنگه سالاره خودته به نظرت بزارم بعده سری جدیدا برم سراغش که بزنم تو سرش

K.I.A
03-02-1391, 11:38 بعد از ظهر
اینجوری نمیشه باید از نزدیک دید
کیا کی میای بریم ببینیم ؟
میخوام یه گزارش کامل دربارش بنویسیم
دوربین هم میبریم
اخه تغییر چشم گیر ظاهری نداشته و فنی و کمی کیفیت بهتر شده ...
اچار الن هم بیار فلاپاشو باز کنیم چون من نتونستم ببینم دیگه چیاش عوض شده یا اصلاح شده .

Kami
03-02-1391, 11:39 بعد از ظهر
یه مگلی همیشه مگلیه حالا میخواد سری 2010 باشه ، میخواد 2012 باشه :3:

K.I.A
03-02-1391, 11:41 بعد از ظهر
کیا صاب کاره من یه 90 شو داره گذاشته تو خونه واسه کاره کیلیپ سازی میخاس که منصرف شد چند میرزه ازش بگیرم بد چشمو گرفته رنگه سالاره خودته به نظرت بزارم بعده سری جدیدا برم سراغش که بزنم تو سرش
الان v2 هنوز نیومده 7700 قیمت داره ... اون 5 500/5بده خوبه

Kenji
04-02-1391, 12:17 قبل از ظهر
پست های بو دار پاک می شه....

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:10 AM ----------

این تاپیک در مورد مشاوره خرید نیست....

این تاپیک به طرفداری بی مورد از یک محصول شناخته شده و تست شده ی یک شرکت نیست...

پست های مشابه پاک می شه و اخطار لازم به ارسال کننده داده می شه.

salahshor
04-02-1391, 12:18 قبل از ظهر
سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم .کل تابیک مگلی رو هم از اول خوندم خلاصه وسوسه شدم و یکی خریدم اونم شانسی شد دوستم یه سبزشو خریده بود و 200 تایی هم باش راه رفته بود ولی جه راه رفتنی !!! روز اول که رفتم بیارمش کلی بیچاش شل بود ..سیلندر ترمز عقب گیر داشت .. ریب میزد ..منم قولنامشو نوشتم و 2 تومن دادم و موتورو اوردم 2200 هم قرار شد بعد 45 روز بش بدم ... کارت هم به نام خودم میخوره . داشتم میومدم کلی با سواریش حال کردم هر چند کمر درد هم داشت ..تا رسیدم کاسبای همسایه دورم کردند که این چیه ... چرا .. چند...؟ که من اصلا اهمیت ندادم و رفتم لباس کارمو بوشیدم <من تعمیر کار ماشینم> همه ابزارای نازنینمو اوردم و 3 سوت موتورو اوراق کردم ..فلابا .. باک ... چراغ.. خلاصه اینکه:1 باطریشو گذاشتم شارژ 2 روغن موتورو رانا ریختم 1300cc ر 3 اچارکشی اساسیم کردم 4 بیجای تنه موتور تو منتاژ رد کرده بوذ که الن المانی انداختم 5 زنون برای نور با و بایین و تنظیم چراغ 6 لاستیک کاربرات که باره بود!! زنگ زدم چشمی با بیک فرستاد و بستم خرطومیرم کشیدم داخل یه بست کمربندی بهن انداختم دورش 7 تنظیم کاربرات با دستگاه 5 گاز 7 نصب بهسوز که خودم نمایندگشیو دارم < بعدا مفصل توضیح میدم > 15 % افزایش شتاب 10% کاهش مصرف 30% کاهش الودگی محل نصب : داخل باک 8 نصب یه توری فلزی مشکی با سوراخ های ریز بر روی قاب محافظ بلاستیکی رادیاتور جهت ایمنی و فیلتر .... 9 نصب smd برای جراغ کوچک و بلاک 10 تعویض لاستک عقب 140/70/17 تایلند 2011 مارکش یادم نیس نگاه میکنم برا تعویضش از لاستیک درار فک کوتاه استفاده کنین اشتباهی که من کردم و یه کم خط و خش افتاد ولی ردیفش میکنم ... 10 باد نیتروژن ّّبا فشار باد 28 11 جا زدن بلبرینگ توبی عقب که سر جاش نبود و یه کم بیرون واستاده بود و برا همین بایه سیلندر ترمز گیر میکرد به دیسک که ردیف شد 12 روکش صندلی چرمی 2 طرف کش ابر خورده که اقا بیژن تو دوزی 7 تومن گرفت حرفه ای درستش کرد حالا هم نرمه هم روکشه هم اینکه خیس نمیشه تازه از فابرییک هم فابریکتره 13 اسبری زنجیر 14 تعویض شمع با مدل ngk ایردیوم ژابن 15 برش تیوب گرد برا دور بیچ های فلابها و مونتاژ دوباره و اساسی که فلابها سره جای خودشون بودن 16 10 لیتر هم بنزین سوبر ///// تا اینجا شد 6 ساعت و بقیه کارا میمونه تا .. هفته بعد یا زودتر که شامل طراحی سیستم ضد سرقت کار امد / نصب دزدگیر جی بی اسی با نمایشگر و جی اس ام / نمایشگر ولتاژ باطری . دمای اب < برا بنزین ایده ای به نطرم نمی رسه و درد سر هم داره > شبرنگ اگه طرح خوبی به ذهنم بیاد اگه ته که ساده هم باشه قشنگتره / یه دست بوق تویوتایی که گفتم از کاشانی بیارن / صدای اگزوز که منتطرم بسر عموم بگه چیکار باید کرد یا اینکه مهر ماه از لاس و گاس بیاد و ... کمک کنه /کمکهاش که یه کم خشکه برا وزن من / رنگ کردن شل گیر عقب اینو دوستان نظر بدین / یه سری چیزای دیگه هم هس که منوط به رضایتم از این موتور میشه که من جمله تقویت توان .. ترمز و ... خوب دوستان من یادم رفت بگم که تایبم ضعیفه و غلط املایی و نگارشی زیاد دارم به بزرگیه خودتون ببخشین . اینجا اومدم که از تجربیات شما اساتیر استفاده کنم و دست همگی خصوصا مدیر محترم سایت درد نکنه و خسته نباشید . مجموع کارایی که رو مگلی سبزم کردم خوب بوده ولی با گذشت زمان کاملا مشخص میشه و نیز باید صیر کرذ تا کاملا اب بندی بشه / یا حق
یادش بخیر اولین بستم تو این سایت بود

Sami
04-02-1391, 12:22 قبل از ظهر
سلام دوستان من تازه عضو این سایت شدم .کل تابیک مگلی رو هم از اول خوندم خلاصه وسوسه شدم و یکی خریدم اونم شانسی شد دوستم یه سبزشو خریده بود و 200 تایی هم باش راه رفته بود ولی جه راه رفتنی !!! روز اول که رفتم بیارمش کلی بیچاش شل بود ..سیلندر ترمز عقب گیر داشت .. ریب میزد ..منم قولنامشو نوشتم و 2 تومن دادم و موتورو اوردم 2200 هم قرار شد بعد 45 روز بش بدم ... کارت هم به نام خودم میخوره . داشتم میومدم کلی با سواریش حال کردم هر چند کمر درد هم داشت ..تا رسیدم کاسبای همسایه دورم کردند که این چیه ... چرا .. چند...؟ که من اصلا اهمیت ندادم و رفتم لباس کارمو بوشیدم <من تعمیر کار ماشینم> همه ابزارای نازنینمو اوردم و 3 سوت موتورو اوراق کردم ..فلابا .. باک ... چراغ.. خلاصه اینکه:1 باطریشو گذاشتم شارژ 2 روغن موتورو رانا ریختم 1300cc ر 3 اچارکشی اساسیم کردم 4 بیجای تنه موتور تو منتاژ رد کرده بوذ که الن المانی انداختم 5 زنون برای نور با و بایین و تنظیم چراغ 6 لاستیک کاربرات که باره بود!! زنگ زدم چشمی با بیک فرستاد و بستم خرطومیرم کشیدم داخل یه بست کمربندی بهن انداختم دورش 7 تنظیم کاربرات با دستگاه 5 گاز 7 نصب بهسوز که خودم نمایندگشیو دارم < بعدا مفصل توضیح میدم > 15 % افزایش شتاب 10% کاهش مصرف 30% کاهش الودگی محل نصب : داخل باک 8 نصب یه توری فلزی مشکی با سوراخ های ریز بر روی قاب محافظ بلاستیکی رادیاتور جهت ایمنی و فیلتر .... 9 نصب smd برای جراغ کوچک و بلاک 10 تعویض لاستک عقب 140/70/17 تایلند 2011 مارکش یادم نیس نگاه میکنم برا تعویضش از لاستیک درار فک کوتاه استفاده کنین اشتباهی که من کردم و یه کم خط و خش افتاد ولی ردیفش میکنم ... 10 باد نیتروژن ّّبا فشار باد 28 11 جا زدن بلبرینگ توبی عقب که سر جاش نبود و یه کم بیرون واستاده بود و برا همین بایه سیلندر ترمز گیر میکرد به دیسک که ردیف شد 12 روکش صندلی چرمی 2 طرف کش ابر خورده که اقا بیژن تو دوزی 7 تومن گرفت حرفه ای درستش کرد حالا هم نرمه هم روکشه هم اینکه خیس نمیشه تازه از فابرییک هم فابریکتره 13 اسبری زنجیر 14 تعویض شمع با مدل ngk ایردیوم ژابن 15 برش تیوب گرد برا دور بیچ های فلابها و مونتاژ دوباره و اساسی که فلابها سره جای خودشون بودن 16 10 لیتر هم بنزین سوبر ///// تا اینجا شد 6 ساعت و بقیه کارا میمونه تا .. هفته بعد یا زودتر که شامل طراحی سیستم ضد سرقت کار امد / نصب دزدگیر جی بی اسی با نمایشگر و جی اس ام / نمایشگر ولتاژ باطری . دمای اب < برا بنزین ایده ای به نطرم نمی رسه و درد سر هم داره > شبرنگ اگه طرح خوبی به ذهنم بیاد اگه ته که ساده هم باشه قشنگتره / یه دست بوق تویوتایی که گفتم از کاشانی بیارن / صدای اگزوز که منتطرم بسر عموم بگه چیکار باید کرد یا اینکه مهر ماه از لاس و گاس بیاد و ... کمک کنه /کمکهاش که یه کم خشکه برا وزن من / رنگ کردن شل گیر عقب اینو دوستان نظر بدین / یه سری چیزای دیگه هم هس که منوط به رضایتم از این موتور میشه که من جمله تقویت توان .. ترمز و ... خوب دوستان من یادم رفت بگم که تایبم ضعیفه و غلط املایی و نگارشی زیاد دارم به بزرگیه خودتون ببخشین . اینجا اومدم که از تجربیات شما اساتیر استفاده کنم و دست همگی خصوصا مدیر محترم سایت درد نکنه و خسته نباشید . مجموع کارایی که رو مگلی سبزم کردم خوب بوده ولی با گذشت زمان کاملا مشخص میشه و نیز باید صیر کرذ تا کاملا اب بندی بشه / یا حق
یادش بخیر اولین بستم تو این سایت بود
کاظم جان کله موارد لازم جهته سرویس یه مگلیو قید کردی داد ایول داری بزن دست قشنگرو:clap:،حالا اینکارور اگه انجام بدیم موتور بادوام میشه!!

Sination
04-02-1391, 12:23 قبل از ظهر
دیروز رفته بودم موتور سازی یک صحنه ی بسیار جالب دیدم !
شاسیه حرفه ای مگلی 250 RR که T6 Alminium هست شکسته(دوشاخ عقب) !! کی باورش میشه ؟

K.I.A
04-02-1391, 12:28 قبل از ظهر
شاسیه حرفه ای مگلی 250 RR که T6 Alminium هست شکسته(دوشاخ عقب) !! کی باورش میشه ؟
حتما عکس بگیر ببینیم از کجا شکسته!

salahshor
04-02-1391, 12:28 قبل از ظهر
بله که میشکنه برا اینکه اون 2 تا گیرس خور روی دوشاخه عقبو هیشکی سرویس نمیکنه
جاشم خیلی بده
یعنی اگه با گریس بمب بهش گریس نسوز نزنی و برش نکنی یا بوشش لق میزنه بعد یه مدت یا اینکه خشک میشه و تکون نمیخوره و با اولین دست انداز به رحمت خدا میره
من از مگلی راضیم
قبول دارم سری اول بسی عیبهای مضخرف داشت
مثلا :
اب شدن خطر عقب : زاویه اون و بایه اگزوز اصلاح شده
شیر بنزین : دیافراگمش عوض شده
رکتی فایر : جنس بهتر استفاده شده < 4 وات >
زاویه کربی فرمون و جک : موقع چرخش فرمون بوق نمیزنه
شکستن جوشهای اگزوز : بایه هاش بهنتر شده با جوش دور تا دور
اب شدن شل گیر عقب : فشار گاز کمک بیشتر شده
سیم کشی چراغهای جلو :از کانکتورهای بهتر و برنجی استفاده شده
ضعف ترمز عقب : سیلندر ترمز و دیسک ترمز عقب با نوع بزرگتر و بهتر تعویض شده
خورشیدی و زنجیر : حتی تو سری جدید عین هیو یه محافظ برا شاسی گذاشتن و زنجیرش اورینگی و بهنتره
کیفیت بلبرینگ چرخ عقب بایین بود : تعویض شده
کیفیت باک و رنگ : بهتر شده
فلابها : درست و بهتر مونتاژ شده
بیچهای اصلی تنه : النی و دنده ریز استفاده شده
تایم روشن شدن فن < دمای شروع به کارکرد فن ها >: تو دمای 78 درجه کار میکنه
مونتاژ بهتر نسبت به سری اول
راهنماهای جدید :لامبی از نوع 20 وات
رولبرینگ جنس خوب برای فرمون و گذاشتن 3 عدد گریس خور
روشنایی و کیفیت led های خطر عقب
چیزای دیگه هم هست که یادم نمیاد
سری جدید و 2012 هم که اومده
حالا میرم اونم میبینم و گزارششو میذارم تو سایت

K.I.A
04-02-1391, 12:34 قبل از ظهر
بله که میشکنه برا اینکه اون تا گیرس خور روی دوشاخه عقبو هیشکی سرویس نمیکنه
جاشم خیلی بده
یعنی اگه با گریس بمب بهش گریس نسوز نزنی و برش نکنی یا بوشش لق میزنه بعد یه مدت یا اینکه خشک میشه و تکون نمیخوره و با اولین دست انداز به رحمت خدا میره
من تا حالا بهش گیریس نزدم باهاش افرد هم رفتم فعلا دووم اورده کاظم خطرناک نباشه؟ خدا رحم کنه

Sination
04-02-1391, 12:43 قبل از ظهر
اره بابا این مگلی موتور عالیه فقط اون قسمت گریس خور رو باید حتما چک کنید و گریس بزنید ..
دیگه مشکلی نداره ..

salahshor
04-02-1391, 12:57 قبل از ظهر
دورود به خودم که دقیقا زدم تو خال
دقیقا از همونجایی شکسته که باید بهش گریس میزدن تا خشک کار نکنه

---------- Post added at 01:57 AM ---------- Previous post was at 01:57 AM ----------

بله که میشکنه برا اینکه اون 2 تا گیرس خور روی دوشاخه عقبو هیشکی سرویس نمیکنه
جاشم خیلی بده
من از مگلی راضیم
قبول دارم سری اول بسی عیبهای مضخرف داشت
مثلا :
اب شدن خطر عقب : زاویه اون و بایه اگزوز اصلاح شده
شیر بنزین : دیافراگمش عوض شده
رکتی فایر : جنس بهتر استفاده شده < 4 وات >
زاویه کربی فرمون و جک : موقع چرخش فرمون بوق نمیزنه
شکستن جوشهای اگزوز : بایه هاش بهنتر شده با جوش دور تا دور
اب شدن شل گیر عقب : فشار گاز کمک بیشتر شده
سیم کشی چراغهای جلو :از کانکتورهای بهتر و برنجی استفاده شده
ضعف ترمز عقب : سیلندر ترمز و دیسک ترمز عقب با نوع بزرگتر و بهتر تعویض شده
خورشیدی و زنجیر : حتی تو سری جدید عین هیو یه محافظ برا شاسی گذاشتن و زنجیرش اورینگی و بهنتره
کیفیت بلبرینگ چرخ عقب بایین بود : تعویض شده
کیفیت باک و رنگ : بهتر شده
فلابها : درست و بهتر مونتاژ شده
بیچهای اصلی تنه : النی و دنده ریز استفاده شده
تایم روشن شدن فن < دمای شروع به کارکرد فن ها >: تو دمای 78 درجه کار میکنه
مونتاژ بهتر نسبت به سری اول
راهنماهای جدید :لامبی از نوع 20 وات
رولبرینگ جنس خوب برای فرمون و گذاشتن 3 عدد گریس خور
روشنایی و کیفیت led های خطر عقب
چیزای دیگه هم هست که یادم نمیاد
سری جدید و 2012 هم که اومده
حالا میرم اونم میبینم و گزارششو میذارم تو سایت

K.I.A
04-02-1391, 12:59 قبل از ظهر
اولین باری هست همچین چیزی میبینم :wow:
سینا مارو گرفتی این موتوره خودته/
یارو فک کنم باهاش مسافر کشی میکرده یا بارش هندونه یا مصالح ساختمانی میزده:25r30wi:

Sination
04-02-1391, 01:04 قبل از ظهر
نه موتور خودم سر سیلندر و گیربکس و شاتون و سوپاپ کافیش بود ..
اینو دیروز گرفتم عکسش رو

salahshor
04-02-1391, 01:06 قبل از ظهر
نه کیا دوشاخه عقب مگلیه
دقیقا از همون جایی شکسته که بوش داره و بغلش گریس خور گذاشتن
ماله سری قدیمه چون لاستیک محافظ شاسی رو نداره برا جلوگیری از خوردگی شاسی توسط زنجیر < که سری قدیمش واقعا زنجیر بیخودی داره >

Sination
04-02-1391, 01:07 قبل از ظهر
پیستون رو از قلم انداختم

K.I.A
04-02-1391, 01:08 قبل از ظهر
نه موتور خودم سر سیلندر و گیربکس و شاتون و سوپاپ کافیش بود ..
اینو دیروز گرفتم عکسش رو
یادش بخییر هیچ وقت موتورتو یادم نمیره! ته تجربه و خنده بود خیلی باحال بود.
سینا و علیرضا جزو 3 نفر اول بودن که مگللی خریدن.
وای که چقدر افتابه بود خیلی بامزه بود یهو اگزوزش میافتاد یهو روشن نمیشد یهو خاموش میشد و و و
یادش بخییر اومدم پیشت رفتیم نییایش اب بندیش کنیم.....

Sination
04-02-1391, 01:13 قبل از ظهر
اره ..
یادته پالستو آوردی گذاشتی خونه ما ؟ یه با تیکه آهن خروجیه اگزوز رو بسته بودی که صدا بده ؟؟ وایییییییی خدا

نزار بگم موتور خودت چه مشکل هایی داره ها ...

K.I.A
04-02-1391, 01:26 قبل از ظهر
نزار بگم موتور خودت چه مشکل هایی داره ها ...

تهدید میکنی:7tir::icon_pf _96_::27::icon_pf (94)::icon_pf (95)::29::icon_pf _15_:
کدوم موتورم/مگولم سرطانه انجین-راشیتیسم شاسی-اگزما فلاپ-اسحال اگزوز-سرماخوردگی گیربکس-تاول چراغا-معده درد باک-ایدز کارتل- هاریه شتاب - و هزار بیماریه نا علاج داشته باشه باز اذیتم نکرد
اما من فعلا با توجه به قیمت و امکانات v2 پیشنهاد نمیکنم چون فعلا هیچی معلوم نیست

Alireza
04-02-1391, 02:21 قبل از ظهر
مگلی من هر وقت منو اذیت میکرد یاد مگلی سینا میفتادمو از مگلیم لذت میبردم
6 7 ماه صبر کردیم هر هفته دفتر کویر اخر هم سری اول داغون نصیبمون شد

Kenji
04-02-1391, 10:12 قبل از ظهر
آفرین به شرکت

تو سری اول هم کوالیتی تست و دیباگ کردن هم فروش خوب و سود عالی.

K.I.A
04-02-1391, 12:07 بعد از ظهر
یادمه سری اول ودیعه ای بود و 3800 قیمت میخورد اما الان نقد 7700:wow:
منتاز اولین سری بدون تخصص کارگرا جنس بی کیفیتو منتاز غیر اصولی و بدون تجربه انجام میدادن!
فکر کن کارگره تازه استخدام شده بود بهش میگن بیا این جنسارو رو هم سوار کن و سفت کن/
مگللی کاملا با لپ لپ و هندونه هم خوانی داره از همون روز اول مال علیرضا بهتر از مال سینا بود و همین طور تا الان که مال من و کاظم نسبت به بقیه عالی دراومده /خدا شانس بده....

Sination
04-02-1391, 02:56 بعد از ظهر
ماله مهران خیلی باهال بود ..
داشته راهشو میرفته یهو میبینه کاربراتور روی زمینه !!!

Black Coffee
04-02-1391, 03:25 بعد از ظهر
رفقا آمار بوبین مگلی رو کسی نداره؟ مال من سوخته و تعمیرش هم بیشتر از نوش آب میخوره.

K.I.A
04-02-1391, 11:13 بعد از ظهر
رفقا آمار بوبین مگلی رو کسی نداره؟ مال من سوخته و تعمیرش هم بیشتر از نوش آب میخوره.
کمالی 02155368668

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

ماله مهران خیلی باهال بود ..
داشته راهشو میرفته یهو میبینه کاربراتور روی زمینه !!!
مهران موتورو پیش موتورساز برده بود کاربراتورو عوض کرده بود و کلا دراورده بود انگولکش کرده بود بستاشو موتورسازه نبسته بوده مهران خودش بی تقصیر بود.

salahshor
04-02-1391, 11:58 بعد از ظهر
12371

Babak
05-02-1391, 12:06 قبل از ظهر
[q=kuote.i.a;83058]مهران موتورو پیش موتورساز برده بود کاربراتورو عوض کرده بود و کلا دراورده بود انگولکش کرده بود بستاشو موتورسازه نبسته بوده مهران خودش بی تقصیر بود.[/quote]
مهران مگلی زرده رو میگه

matrixaidin
05-02-1391, 12:06 قبل از ظهر
من تو کف اون ledهای داخل عدسیتم
اون مارک مگلی روشن شده یا بازتاب نوره؟!؟!!؟!

Alireza
05-02-1391, 12:11 قبل از ظهر
بازتاب نوره
مگلی کاظم انصافا خیلی تمیزه واسه کاظم و کیا کلا فرق داره با بقیه موتور ها شانس دارن دیگه
واسه منو سینا.....

salahshor
05-02-1391, 12:31 قبل از ظهر
12372123731237412375123761237612378
علرضا کجاش بازتابه نوره ؟
یونم باره شد اینو طراحی کردم 12374

matrixaidin
05-02-1391, 12:33 قبل از ظهر
اون مارک مگلی رو گفتش

salahshor
05-02-1391, 12:45 قبل از ظهر
حله
معذرت خواهی میشود
حواسم نیود
از نزدیک یه چیز دیگس

Black Coffee
05-02-1391, 11:32 قبل از ظهر
کمالی بوبین نداره و قولش رو هم نمیده! مگلی اوراقی سراغ ندارید ازش بکنیم؟!

K.I.A
05-02-1391, 11:39 قبل از ظهر
یعنی چی دوباره بزنگ و درخواست کن وظیفه دارن به سرعت قطعه شمارو تهیه کنن.

Black Coffee
05-02-1391, 11:42 قبل از ظهر
کیا جان، قطعات رو معمولا ۱۵ روزه میارن. اما در مورد بوبین چون زیاد درخواست نداره قول ۱۵ روز رو نداد که دراینصورت احتمالا خیلی طول بکشه.

K.I.A
05-02-1391, 11:48 قبل از ظهر
اون دیگه بستگی به زرنگی شما داره که بتونی ازشون قطعه مورد نیازتو با کمترین فاصله زمانی بگیری....شرکت/کمالی/چشمی/
اگر بوبین وسیله دیگه مشابه مگللی هست سریع تهیه کن واستفاده بکن.

salahshor
05-02-1391, 05:53 بعد از ظهر
عکس بوبین رو میشه بذاری

Black Coffee
05-02-1391, 06:04 بعد از ظهر
کاظم جان موتور پیش تعمیرکارمه و نمیتونم برات عکس بگیرم.

درنهایت تصمیم گرفت سیستم برقش رو به کل عوض کنه و cdi کنه.

salahshor
05-02-1391, 06:12 بعد از ظهر
عمرا شدنی نیست < به غیر از بوبین خودش >. دلیل سوختن بوبین مشکل سیم کشی بوده . سیستم مگلی هم cdi دیگه منظورتو کامل متوجه نشدم

Black Coffee
05-02-1391, 06:20 بعد از ظهر
گفت سیستمش رو هوندایی میکنه! حالا دقیقا میخواد چکار کنه و شدنی هست یا نه نمیدونم!‌ تا فردا تموم میشه خواستی یه سر میارم پیشت خودت ببینی چکار کرده! :sad:

والا تو حرکت استارت و بوبین همزمان باهم سوخت. چون ترکم کسی نشسته بود موتور داغ شده بود و تو حرکت یکدفعه همه چیز از کار افتاد. احتمالا از همونج گرما باشه. بعید میدونم از سیم کشی باشه چون یه مدت طولانی اوکی بود.

salahshor
05-02-1391, 06:26 بعد از ظهر
اگه رله استارتت گیر کرده باشه جریان زیادی از الترناتور و باطری میکشه که منجر به سوختنش میشه
رله استارت که گیر کنه خود استارت هم مرخص میشه
وقتی این اتفاق افتاد صدای اضافی نمیداد ؟
چرا بوبین رو ندادی سیم بیچی کنند ؟
ربطی به گرما نداره

Black Coffee
05-02-1391, 06:39 بعد از ظهر
تو اتوبان یه دفعه کیلومتر خاموش شد و برق کل سیستم رفت. یک بار با هل روشنش کردم. اما بعد از چند دقیقه دوباره خاموش شد و این بار وقتی موتور وقتی تو دنده بود و کلاچ رو همزمان میگرفتم تقریبا غیر قابل حرکت دادن شده بود. (که احتمالا از گیر کردن استارت یا چنین چیزی بوده) بعد از چند ساعت برق کیلومتر وصل شد اما استارت و ... تعطیل شده بود. استارت رو که بعد از چند روز درست کرد موتور رو با هل روشن کردم و بردم اما بعد از چند دقیقه خاموش شد و دیگه روشن نمیشد و اونجا فهمیدیم باطری اصلا شارژ نمیشه. از باطری تا بوبین همه چیز رو تست کرد و فهمید مشکل از بوبینه.

سیم پیچی بوبین از خرید نوش بیشتر پام در میومد.

shirzad
05-02-1391, 10:35 بعد از ظهر
شاسیه حرفه ای مگلی 250 rr که t6 alminium هست شکسته(دوشاخ عقب) !! کی باورش میشه ؟

در آلیاژهای آلومینیم چیزی به اسم آلیاژ t6 نداریم و t6 یک پروسه عملیات حرارتی آلیاژهای آلومینیوم هست که روی تعداد زیادی از آلومینمها قابل اجرا است و هیچ ربطی به کیفیت و استحکام آلومینیم نداره و نوشتنش روی شاسی فقط تبلیقاتیه و احمقانه

K.I.A
05-02-1391, 10:56 بعد از ظهر
در آلیاژهای آلومینیم چیزی به اسم آلیاژ t6 نداریم و t6 یک پروسه عملیات حرارتی آلیاژهای آلومینیوم هست که روی تعداد زیادی از آلومینمها قابل اجرا است و هیچ ربطی به کیفیت و استحکام آلومینیم نداره و نوشتنش روی شاسی فقط تبلیقاتیه و احمقانه
دوست عزیز جدا از بحث موتور اینو بگم درب موتور جنسیس سدان و سنتنیال و x6 و rc8 و و و ....هم از همین جنسه و نوعی تکنولوزی ساخت و فراورد و مهندسی با ترکیبات خاص و حرارت 3 مرحله ای برای تولید این الومینیوم هست/ همینطور که میدونید الومینیوم نوعی فلز سبک با مقومت نسبتا پایین هست و این عملیات باعث مقاومت و تحمل فشار و پیچش و دوام و عمر میشه و کاربرد خودشو میتونید تو موتورای gp و سوپر اسپرتا و صنایع هوایی ببینید.

shirzad
06-02-1391, 09:32 قبل از ظهر
دوست عزیز جدا از بحث موتور اینو بگم درب موتور جنسیس سدان و سنتنیال و x6 و rc8 و و و ....هم از همین جنسه و نوعی تکنولوزی ساخت و فراورد و مهندسی با ترکیبات خاص و حرارت 3 مرحله ای برای تولید این الومینیوم هست/ همینطور که میدونید الومینیوم نوعی فلز سبک با مقومت نسبتا پایین هست و این عملیات باعث مقاومت و تحمل فشار و پیچش و دوام و عمر میشه و کاربرد خودشو میتونید تو موتورای gp و سوپر اسپرتا و صنایع هوایی ببینید.

عزیزم من فوق لیسانس متالورژی دارم هر موقع خواستی هرچقدر خواستی راجع به آلومینیم و آلیاژهای بقیه فلزات با هم بحث میکنیم. T6 به هیچ وجه نمیتونه نشونه ای از کیفیت یا استحکام یک آلیاژ باشه. حتی اگر روی فانتوم هم بنویسند t6 فقط جنبه تبلیق داره. آلیاژهای آلومینیم از سری 1000 تا سری 8000 تعدادی بیش از هزار آلیاژ هستند که تقریبا نصفیشون قابلیت عملیات t6 رو دارند.

shirzad
06-02-1391, 11:53 قبل از ظهر
1254412545

برای اینکه جنس آلومینیم مشخص بشه ابتدا باید عدد 4 رقمی آلیاژ ذکر بشه و بعدش عملیات حرارتیش که میتونه T6, T5, T1 و ... باشه ذکر بشه، در این صورت میشه به طور تقریبی با اعتماد به تولید کننده(اگر چینی باشه اطمینانی بهش نیست) استحکام آلیاژ رو تخمین زد.

Sami
06-02-1391, 03:15 بعد از ظهر
تو اتوبان یه دفعه کیلومتر خاموش شد و برق کل سیستم رفت. یک بار با هل روشنش کردم. اما بعد از چند دقیقه دوباره خاموش شد و این بار وقتی موتور وقتی تو دنده بود و کلاچ رو همزمان میگرفتم تقریبا غیر قابل حرکت دادن شده بود. (که احتمالا از گیر کردن استارت یا چنین چیزی بوده) بعد از چند ساعت برق کیلومتر وصل شد اما استارت و ... تعطیل شده بود. استارت رو که بعد از چند روز درست کرد موتور رو با هل روشن کردم و بردم اما بعد از چند دقیقه خاموش شد و دیگه روشن نمیشد و اونجا فهمیدیم باطری اصلا شارژ نمیشه. از باطری تا بوبین همه چیز رو تست کرد و فهمید مشکل از بوبینه.

سیم پیچی بوبین از خرید نوش بیشتر پام در میومد.
دوست عزیز اتفاقای پیش اومده خیلی شبیه شاتون زدنه موتوره،ایشالا که اینجوری نشده باشه موتورت روغن داشت!

K.I.A
06-02-1391, 03:46 بعد از ظهر
1254412545

برای اینکه جنس آلومینیم مشخص بشه ابتدا باید عدد 4 رقمی آلیاژ ذکر بشه و بعدش عملیات حرارتیش که میتونه T6, T5, T1 و ... باشه ذکر بشه، در این صورت میشه به طور تقریبی با اعتماد به تولید کننده(اگر چینی باشه اطمینانی بهش نیست) استحکام آلیاژ رو تخمین زد.
تازه رسیدی به حرف من/من که گفتم حرارت طی 3 مرحله با ترکیبات برای الومینیوم خام استفاده میشه...

Sami
06-02-1391, 03:53 بعد از ظهر
تازه رسیدی به حرف من/من که گفتم حرارت طی 3 مرحله با ترکیبات برای الومینیوم خام استفاده میشه...|;dh کیا منم به هیچ عنوان اطلاعاته چینیو قبول ندارم، وبه عینه دیدم که اطلاعات یا کدهای حک شده روی فلزات چینی زمین تا زیر زمین با جوابایه آزمایشگاه رازی فرق داشت

K.I.A
06-02-1391, 03:58 بعد از ظهر
هرچی میکشیم از دست این چینه/ اما فک کنم شاسی مگللی تو تایوان تولید میشه نه چین /این بحث فقط در مورد نوع فلز بود.

Sami
06-02-1391, 04:03 بعد از ظهر
اتفاقا همین امروز رفتم پارکینگه رفیقمون مگلیرو که بت گفتمو دیدم وووووو:icon_pf _99_:حیف چشمم ترسیده از خریدنه این موتور :26:

K.I.A
06-02-1391, 04:18 بعد از ظهر
سرویس کردن استارت:
امروز احساس میکردم استارت موتورم کمی زور میزنه یه اچار 8 ورداشتم 2 تا پیچ استارت که دم دسته باز کردم و استارتو با یه تقه دراوردم...
و سیم مربوط به استارتو ازاد کردم و حالا استارت عینه کلیه انسان تو دستمه !
2تا پیچ دوسو رو باز کزدم و اینجاست که دل و روده استارت بیرون میریزه!
البته نگران نباشید کلا 4 تیکه هست و با دستمال شروع به تمیز کاری استارت کردم دیدم که بیشتر وقت میبره و با یه سمباده کمی بیشتر و به ارومی سمباده زدم ....
و بعد با اسپری تمیز کننده انزکتور تمام قطعاتشو شستم و بسیار درخشنده و تمیز شد/زغال استارت و پین و مغزیشو چک کردم و بعد دوباره به بستن استارت ادامه دادم/
وقتی استارتو بستم یادم افتاد عکس ننداختم تا نشونتون بدم شرمنده....!
بعد از انجام کار استارت زدم صدای استارت مداوم و سریعتر و روون تر شد و عین پلنگ استارت خورد! خیلی تاثییر داشت این کارا/همین کارو یکی از دوستان گفت موتور ساز ازم 50 مانی گرفته!!!!

Sami
06-02-1391, 04:57 بعد از ظهر
سرویس کردن استارت:
امروز احساس میکردم استارت موتورم کمی زور میزنه یه اچار 8 ورداشتم 2 تا پیچ استارت که دم دسته باز کردم و استارتو با یه تقه دراوردم...
و سیم مربوط به استارتو ازاد کردم و حالا استارت عینه کلیه انسان تو دستمه !
2تا پیچ دوسو رو باز کزدم و اینجاست که دل و روده استارت بیرون میریزه!
البته نگران نباشید کلا 4 تیکه هست و با دستمال شروع به تمیز کاری استارت کردم دیدم که بیشتر وقت میبره و با یه سمباده کمی بیشتر و به ارومی سمباده زدم ....
و بعد با اسپری تمیز کننده انزکتور تمام قطعاتشو شستم و بسیار درخشنده و تمیز شد/زغال استارت و پین و مغزیشو چک کردم و بعد دوباره به بستن استارت ادامه دادم/
وقتی استارتو بستم یادم افتاد عکس ننداختم تا نشونتون بدم شرمنده....!
بعد از انجام کار استارت زدم صدای استارت مداوم و سریعتر و روون تر شد و عین پلنگ استارت خورد! خیلی تاثییر داشت این کارا/همین کارو یکی از دوستان گفت موتور ساز ازم 50 مانی گرفته!!!!
کیا کاشکی یه قدم رنجه میکردی میومدی این مگلیرو میدیدی؟بعدشم این که من دیدم باتریش خوابیده یکی بش گفته که باید عوض کنی قیمتشم 85 تومنه آیا باید عوض شه یا نه میشه دوباره شارژشم کرد

K.I.A
06-02-1391, 05:01 بعد از ظهر
باطری فابریکش زل اسیده و علمیش اینه که نباید شارزش کرد اما من این کارو کردم و مشکلی نداره.هر کمکی از دستم بربیاد دریغ نمیکنم.

salahshor
06-02-1391, 05:16 بعد از ظهر
اگه باطریش سالم باشه و فقط شارژ خالی کرده باشه باید 24 ساعت با ولتاژ 14 و امبر بایین شارژ بشه < باطریشم کلسیمیه و فرقش با باطری های ذیگه اینه که بدون نیاز به نگهداریه یعنی هر وقت اب موجود در الکترولیت تبخیر میشه به واسطه تکنلوژی جدید درب این باطری دوباره به حالت بارانی میریزه داخل ... کیفیت ساخت صفحات باطریشم مثل باطری های سرب اسیدی نیست .... cca این باطری ها بالاتره ... زمان بیشتری میتونن تو حالت استند بای بمونن و دیرتر خالی میشن چون مجموع مقاومت داخلیشون کمتره >

Sami
06-02-1391, 05:23 بعد از ظهر
اگه باطریش سالم باشه و فقط شارژ خالی کرده باشه باید 24 ساعت با ولتاژ 14 و امبر بایین شارژ بشه < باطریشم کلسیمیه و فرقش با باطری های ذیگه اینه که بدون نیاز به نگهداریه یعنی هر وقت اب موجود در الکترولیت تبخیر میشه به واسطه تکنلوژی جدید درب این باطری دوباره به حالت بارانی میریزه داخل ... کیفیت ساخت صفحات باطریشم مثل باطری های سرب اسیدی نیست .... cca این باطری ها بالاتره ... زمان بیشتری میتونن تو حالت استند بای بمونن و دیرتر خالی میشن چون مجموع مقاومت داخلیشون کمتره >

کاظم جان حالا از کجا بفهمیم که باتری خاصیته خودشو از دست نداده وبا شارژ کردن میشه راستو ریستش کرد

salahshor
06-02-1391, 05:40 بعد از ظهر
شما اول مرحله شارژش کن بعد اگه اوکی شد و خالی نکرد سالمه
چیزای دیگه هم مثل :
باد کردگی بغل باطری / نشتی اسید از مجرای خروج گاز هیدروژن که بالای باطریه / سال ساخت باطری / مدت کارکرد / وضعیت ظاهری باطری / خشک نشدن باطری یعنی وقتی تکونش میدی بایستی صدای اب اسید داخلش بیاد
از این طریق هم میشه سلامت باطری رو تا حدود زیادی تخمین زد

Kenji
06-02-1391, 06:53 بعد از ظهر
این الان قشنگ شده؟؟

[Only registered and activated users can see links] f8&action=dlattach;topic=609.0;attach=1489;image

[Only registered and activated users can see links] f8&action=dlattach;topic=609.0;attach=1489;image

[Only registered and activated users can see links] f8&action=dlattach;topic=609.0;attach=1491;image

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

نگاهی به وب سایت مگلی دات کام megelli.com

سه نکته برام جالب بود:

- هنوز مگلی 250 تو این سایت ثبت نشده

- بخش هایی از سایت کلن داونه

- از سال 2009 تاحالا آپ نشده

باید از این موتور انتظار داشت؟ واقعن؟

Sami
06-02-1391, 06:56 بعد از ظهر
این الان قشنگ شده؟؟

[Only registered and activated users can see links] f8&action=dlattach;topic=609.0;attach=1491;image

---------- Post added at 07:53 PM ---------- Previous post was at 07:44 PM ----------

نگاهی به وب سایت مگلی دات کام megelli.com

سه نکته برام جالب بود:

- هنوز مگلی 250 تو این سایت ثبت نشده

- بخش هایی از سایت کلن داونه

- از سال 2009 تاحالا آپ نشده

باید از این موتور انتظار داشت؟ واقعن؟
یکی به من گفت که اصلا کارخونه ای به اسمه مگلی وجود خارجی نداره ،قربونه قد و بالای کیفیت

کاوه
06-02-1391, 07:27 بعد از ظهر
سلام
دوستان چندتا قیمت میخواستم
سپر جلو؟
ست کامل چراغ ؟
کیلومتر؟

K.I.A
06-02-1391, 07:41 بعد از ظهر
سپر که نداره! گلگیر جلو منظورتونه فک کنم
02155368668 کمالی / بزنگید/قیمت جدیدارو ندارم.

K.I.A
06-02-1391, 09:35 بعد از ظهر
سوالمو ج بده میتونم اون عکسارو بزارم با ذکر منبع؟

Kenji
06-02-1391, 09:37 بعد از ظهر
سوالمو ج بده میتونم اون عکسارو بزارم با ذکر منبع؟

بذار ببینم چی هست.... اگه شد از منبع اصلیش بگیرم.

K.I.A
06-02-1391, 09:48 بعد از ظهر
هندلینگ عالیه مگللی و لذت پیچ زدن....تازه تو سری جدید با لاستیکای کوکوپلاست و سایز مناسب و جک و جا پایی اصلاح شده و عوض شدن کرپی فرمان و کمکا تعلیق بهترین هندلینگ و سواریو میده...
وای از این عکسا زیاد دارم/

Kami
06-02-1391, 09:50 بعد از ظهر
هندلینگ عالیه مگللی و لذت پیچ زدن....تازه تو سری جدید با لاستیکای کوکوپلاست و سایز مناسب و جک و جا پایی اصلاح شده و عوض شدن کرپی فرمان و کمکا تعلیق بهترین هندلینگ و سواریو میده...
وای از این عکسا زیاد دارم/
لذت رانندگی با مگلی در پیچ البته من تا جایی که دیدم سر پیچ کمک عقب مثل فنر بالا پایین میرفت و میکوبید که این نشونه کیفیت بسیار بالای مگلی هست

K.I.A
06-02-1391, 09:55 بعد از ظهر
نه عزیزم اون گاز نیترو کمک عقبه که کم و زیاد میشه اینم حسنه که سواریه نرم وسفتو به راکب میده/ببین چقدر خوابونده مغز یارو داره به زمین میرسه!

Babak
06-02-1391, 10:00 بعد از ظهر
چقدر برای یه سواری از مگول بهش رسید هی اینورشو اونور کنی تا بشه یه سواری گرفت عجب موتور خوبیه

Kenji
06-02-1391, 10:04 بعد از ظهر
کیا یه بار گفتم پست های بو دارت رو کم کن.... این آخرین باره تذکر میدم بهت

خودت فک کن

موتوری که معلوم نیست کارخونش چه کوفتیه که یه سایت در پیتم نداره قابل دفاع کردن نیست.

K.I.A
06-02-1391, 10:07 بعد از ظهر
بله همونطور که بابک عزیز میگه موتور خوبیه چون اپشنای حرکتی و حالت های رانندگی اسپرت و ارومو فراهم میکنه /
مثلا کیلومتر شمار قابل تنظیم برای شعاع چرخ و تغییر لاستیکها و شعاع های مختلف برای ریس/کیلومتر با اپشنای ریس

---------- Post added at 11:06 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

خب بده چی بگم اخه میدونم چی میگی اما نمیزارن اروم باشم

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:06 PM ----------

خب بده چی بگم اخه میدونم چی میگی اما نمیزارن اروم باشم

کوروش
06-02-1391, 10:17 بعد از ظهر
موتوری که معلوم نیست کارخونش چه کوفتیه که یه سایت در پیتم نداره قابل دفاع کردن نیست.
مگه شرکت های مشهوری مثل کاوازاکی یا هوندا یا دوگاتی یه هو بهترین موتورهای دنیا رو عرضه کردن ؟؟؟اونا هم مشکل داشتن اونا هم زیاد انتقاد شدن
الان به جایی رسیدن که به سختی میشه ازشون یه کم ایراد گرفت/
مگلی هم همینه اوله راه و هنوز رو دور نیوفتاده
به نظر من مگلی داره تمامی امکانات و ظاهری عالی ولی با کمترین کیفیت میده دست مشتری
که اگه این کیفیت رو ببره بالا فکر کنم رقیب سرختی بشه
در کل شرکت مگلی اول راه و هنوز جای پیشرفت داره/ ولی در همین اول راه موتوری حالا فقط ظاهری خوبی داده

Kenji
06-02-1391, 10:23 بعد از ظهر
مگه شرکت های مشهوری مثل کاوازاکی یا هوندا یا دوگاتی یه هو بهترین موتورهای دنیا رو عرضه کردن ؟؟؟اونا هم مشکل داشتن اونا هم زیاد انتقاد شدن

نیازی نیست وقتی موتور گند دارن تولید می کنن ما از محصول گندشون دفاع کنیم با این توجیه که ایشالا در آینده موتور خوبی تولید کنن!!!

کسی عاشق اسم هوتدا نیست.

همه عاشق محصولی به نام هوندا هستن که بی نقص ترین موتورهای دنیاست....

K.I.A
06-02-1391, 10:49 بعد از ظهر
کیلومتر شمار سری v2/ و نمایی از مگللی/

Kenji
06-02-1391, 10:54 بعد از ظهر
کیا اگه از سایت ایرانی هست منبع بزن

کوروش
06-02-1391, 10:58 بعد از ظهر
این کیلومتر جدیده خیلی قشنگ تره حرفه ای ترم هست / قیمتش چنده ؟؟؟ قدیمی ها میتونن اینو رو موتورشون نصب کنن ؟؟؟؟

K.I.A
06-02-1391, 11:48 بعد از ظهر
بله امکان نصبش هست حدود 150 هست اما بالاتر پایینترشو نمیدونم.

salahshor
07-02-1391, 07:53 بعد از ظهر
تیونینگ مگلی :
عکساش زیاده حالا گلچین کردم تو چند مرحله بذارم تو سایت
توسط یه ادم فنی و مکانیک تو ژابن انجام شده
فقط اینو بگم که مگلی توی ژابن با اونی که ما سوار میشیم زمین تا اسمون فرق داره
تاب اسیبد 21412669126701267112672126731267412675126761267712 67812679126801268112682126831268412685126861268712 6881268912690 و شتاب زیر 5 ثانیه
وزن موتورو هم کلی کم کردن
مثلا باطریشو با نمونه سبکتر عوض کردن
و حرفه ای برا بیست درست شده
این مکانیک هم زمان یه nsr 250 هم جمع کرده که باز عکساشو اون ور میذارم

Babak
07-02-1391, 07:55 بعد از ظهر
کاظم عکس ها رو بزرگ بزار اونطوری راحت تره

Kenji
07-02-1391, 08:31 بعد از ظهر
شتاب زیر 5 ثانیه

بازاری رند کردی دیگه؟

کوروش
07-02-1391, 08:35 بعد از ظهر
شباهت اون مگلی با این مگلی که تو ایرانه فقط اسمشونه !!!214 خیلی عالیه حالا چقدر مگه وزنش کم شده ؟؟؟

Ali
07-02-1391, 08:49 بعد از ظهر
214 با همین وزن فعلیش هم خطرناکه وای به حال اینکه سبکتر هم بشه

ولی بازم بسیار جالبه که موتور تک سیلندر 4 زمانه ی 250 بتونه به همچین سرعتی برسه چون موتورهایی مثل nsr250 هم اخر سرعتشون همین حدوداست

با تشکر از شما جناب سلحشور بابت این مطلب جالب

K.I.A
07-02-1391, 08:50 بعد از ظهر

این نمیدونم داستانش چیه؟!اگزوز از بقل / به نظر انجینش یه دگرکونی داشته باشه.

Kenji
07-02-1391, 09:08 بعد از ظهر

این نمیدونم داستانش چیه؟!اگزوز از بقل / به نظر انجینش یه دگرکونی داشته باشه.

هر چی هست جدید نیست و خیلی قدیمیه.

توضیحات زیر عکس از سایت مگلی
Megelli Motorcycles are delighted to confirm that the Worldwide Sales and distribution of BLATA Motorcycles will now be handled exclusively by Megelli UK. BLATA have released their New 125cc Enduro and Supermoto 2010 models featured below. With 15 Bhp at your control and 100% European components and assembly we are confident this will deliver all the performance and reliability the market requires. Potential Distributors are invited to contact us directly to discuss a long term future with a truly reliable product, the 50cc and 250cc are just around the corner.

Sami
07-02-1391, 09:14 بعد از ظهر
به نظره من باید به 250 بودنه این موتور شک کرد،منظورم اینایی که تو ایرانه:sad:

K.I.A
07-02-1391, 09:30 بعد از ظهر
اینم نمیدونم چیه؟! زده 125 سی سی اما دور موتورش از نینجا بیشتره!! اطلاعات دقیقی اصلا پیدا نکردم

Kenji
07-02-1391, 09:41 بعد از ظهر
اینم نمیدونم چیه؟! زده 125 سی سی اما دور موتورش از نینجا بیشتره!! اطلاعات دقیقی اصلا پیدا نکردم

این برای مگلی سوپر موتو 125 ه. 12703

Sami
07-02-1391, 10:40 بعد از ظهر
کیلومتر شمار سری v2/ و نمایی از مگللی/
کیا عکسه قدیمیاشم داری؟؟میخام بدونم اینکه من دیدم جدیده یا قدیمه

Alireza
07-02-1391, 10:44 بعد از ظهر
این که شما دیدی قدیمیه v2 هنوز نیومده

salahshor
08-02-1391, 09:08 قبل از ظهر
214 km/h و شتاب زیر 5 برای بعد از تیونینگ
قبلش اندازه همین مگول های خودمون بوده
فکر کنم انجین nsr روش گذاشته بود
چون از اول یه nsr بغل مگلی بود .....شاید
حالا عکسای تکمیلیشو میذارم

K.I.A
08-02-1391, 11:23 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]این کیلومتر شمار v1 هست همین مگللی های فعلی/v2 دیروز تو گمرک دیدم جالبه شرکت برچسب قیمتش 7700 ولی تو کمرک 7400 بود!!!
این اولین تاپ اسپیدم با مگللی بود کیلومتر مگللی تنظیم داره که همون روز اول با gps تنظیم کردم و خطاش به عدد 1 رسیده/
بعدا رکورد 175 هم زدم اما از این بیشتر نمیره .....

K.I.A
08-02-1391, 11:25 قبل از ظهر
نهایت سرعت مگللی 175 هست عکس اونم میزارم

Babak
08-02-1391, 04:37 بعد از ظهر
اتفاقا دایلیم خیلی بهتره از مگلی هست و گویا سینا می خواد دایلیم تحویل بگیره :دی
کاش همون موقع این کار رو می کرد:i'm sorry:

K.I.A
08-02-1391, 04:48 بعد از ظهر

mohsen46
08-02-1391, 05:00 بعد از ظهر
تو این عکس موتور سمت چپی به نظر با حال باشه

Babak
08-02-1391, 05:06 بعد از ظهر
تو این عکس موتور سمت چپی به نظر با حال باشه
همون مگول نیکد هستش بدونه فلاپ

K.I.A
08-02-1391, 05:19 بعد از ظهر
یکی از 2 مدل نیکد مگللی در کنار دختر چینی![Only registered and activated users can see links]منبع تیونینیگ تالک.

matrixaidin
08-02-1391, 05:23 بعد از ظهر
یکی از 2 مدل نیکد مگللی در کنار دختر چینی![Only registered and activated users can see links]منبع تیونینیگ تالک.

خوب شد با فلاپش ایران هستش و گرنه بعضی ها با دایچی125 اشتباه میگرفتن:afro:
قستم توهین به مگول سوارا نبودا.......

mohsen46
08-02-1391, 05:25 بعد از ظهر
جفتشون خوشگلن
:acigar:

K.I.A
08-02-1391, 05:27 بعد از ظهر
خوب شد با فلاپش ایران هستش و گرنه بعضی ها با دایچی125 اشتباه میگرفتن:afro:
قستم توهین به مگول سوارا نبودا.......
یکی از شباهتاش به دایچیو بگو یا عکس بزار!

---------- Post added at 06:27 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

مدل نیکدش خوراک حرکت زدنه فرمونش بزرگتر و بالاتره و براحتی تک میزنه /یدون عکس مدل استریت فایتر دست سازشم داشتم پیدا نمیکنم.

matrixaidin
08-02-1391, 05:30 بعد از ظهر
چراغ جلوشو گفتم با فلاپای کنار جلو(کنسول جلو)
عکسشم الان پیدا میکنم میزارم

کوروش
08-02-1391, 09:05 بعد از ظهر
دوستان یک سوال نقاب شفاف واسه مگلی وجود داره ؟؟؟

K.I.A
08-02-1391, 09:49 بعد از ظهر
نقاب؟ بادگیر جلورو میگی؟

کوروش
08-02-1391, 09:53 بعد از ظهر
اره دیگه مثل اواتار خودت

K.I.A
08-02-1391, 10:05 بعد از ظهر
اره دیگه مثل اواتر خودت

اونور اب همه رنگ داره هم بیرنگ هم بلند و کوتاه/اینجا کامل مشکی و دودی 40 درصد داره [Only registered and activated users can see links]

Mousa
08-02-1391, 10:08 بعد از ظهر
سلام به تمامی بچه های بامعرفت که تاپیکهارو رها نمیکنن
دمه این سایتو برو بچش هم گرم
بچه خوزستانم و مدتی هست میخوام موتور بگیرم قبلا یه کاواساکی 125 gto داشتم همون 2زمانه ها که 155 تا ژاپنیشو درآوردم و از بس باهاش تصادف کردم این مادرمون خدا حفظش کنه گفت نفروشیش شیرمو حلالت نمیکنم که ما هم فروختیمو از سال 84 کاواساکی کیزر دارم و زبون بسته غیر از بنزین و گه گاهی روغن چیزی توش نمیریزم ولی مدتی بود که میخوام موتور نو بگیرم اول خواستم پالس بگیرم که وقتی رخ مگلی 250 رو دیدم از بس خفن بود عاشقش شدم:icon_pf _99_: تاپیکهای زیادی از این سایت رو خوندم ولی شما بچه ها اینجا بیشتر فعال بودین واسه همین اینجا سوالمو مطرح میکنم امیدوارم مدیر انجمن و بچه ها منو ببخشین که در این تاپیک سوالمو مطرح کردم
تاپیکهای زیادی از آقا کیا و آقا کوروش و بقیه دوستان خوندم که مفید بودن برام
میخوام مگلی بگیرم قیمت بروزشو ندارم و سایت کویر موتور هم بیشتر شبیه وبلاگهای دخترونه میمونه تا اطلاعرسانی و خدمات و همینطور یه سوالی که داشتم اینه که شنیدم انژکتوری هم میخوان بزنن آیا زدن ؟
کاربراتوری که از کارخونه سرش هست چه مارکی هست؟ آیا اینهایی که کاربراتور میکونی ژاپن میزنن آیا درسته که دور موتور و سرعتو بالا میبره؟
روغن موتورکسی که میگن گیر میاد هرجایی براش و قیمتش چنده؟
اگه مگلی کارکرده ولی تمیز واسم گیر بیارین حق کمیسیون هم که فقط بخاطر اینکه شرمندتون نباشم بعنوان یادگاری از رفاقتی محفوظه
دوباره عذرخواهی میکنم اگه توی تاپیک مورد نظر سوالاتمو ننوشتم
و اگه راهنماییم کنید هم در تاپیکها و هم در خرید مگلی کمال تشکر رو ازتون دارم

K.I.A
08-02-1391, 10:19 بعد از ظهر
بزنن آیا زدن ؟
کاربراتوری که از کارخونه سرش هست چه مارکی هست؟ آیا اینهایی که کاربراتور میکونی ژاپن میزنن آیا درسته که دور موتور و سرعتو بالا میبره؟
روغن موتورکسی که میگن گیر میاد هرجایی براش و قیمتش چنده؟
اگه مگلی کارکرده ولی تمیز واسم گیر بیارین حق کمیسیون هم که فقط بخاطر اینکه شرمندتون نباشم بعنوان یادگاری از رفاقتی محفوظه
دوباره عذرخواهی میکنم اگه توی تاپیک مورد نظر سوالاتمو ننوشتم
و اگه راهنماییم کنید هم در تاپیکها و هم در خرید مگلی کمال تشکر رو ازتون دارم
ضمن خوش امد گویی و حسن نظر شما...

مگللی انزکتور فقط تو بازار زاپن چین المان و امریکا هست و فعلا قصد ورود به ایرانو نداره.
روغن موتور رکس 4 لیتریش 50 تومن حدودا در میاد /شما میتونید از روغنای خوب و ارزونتر دیگه استفاده کنید و فاصله تعویضشو کمتر بکنید.

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

مگللی صفر 7700 شرکت میدهاما تو بازار تا 7200 هم پیدا میشه

matrixaidin
09-02-1391, 12:19 قبل از ظهر
کیا قیمت سری قدیمش با جدیدش چه قدر فرق داره؟!؟!؟!

K.I.A
09-02-1391, 12:24 قبل از ظهر
حدود 1 تومن کمتر و بیشترش نوسان داره

han2010
09-02-1391, 12:48 قبل از ظهر
یک سوال
اگر یکی آشنایی تو گمرک (منظورم میدان گمرک و خطه ی موتور فروشا نیستا .. گمرک واقعی رو میگم) داشته باشه و بتونه بدون دادن عوارض موتور وارد کنه
قیمت یه مگلی 250 چقدر براش در میاد؟
بعدش اگر بخواد پلاک براش بگیره و کلی پارتی کلف داشته باشه قیمت پلاک کردنش چقدر در میاد؟
ممنونم

K.I.A
09-02-1391, 01:01 قبل از ظهر
همینطوری فک کنم همین قیمتا در بیاد /بستگی داره از کدوم کشور بیاری هزینه حمل ونقل و عوارض شون و قیمت موتورا کمی فزق داره/
بعدم مگللی که وارداتی باشه تو بار انقدر میکوبنش اینورو اونور لح شده تحویل میگیری / ارزش نداره

han2010
09-02-1391, 02:38 قبل از ظهر
تو یه فروم دیده بودم یجا تو گمرک مگلی صفر میدادن 3500
اون ماجراش چیه؟
یعنی با این قیمت مشکلی دارن؟ یا در حد حرف بوده؟

K.I.A
09-02-1391, 08:25 قبل از ظهر
نمیدونم/صفر 3500 ممکن نیست .

matrixaidin
09-02-1391, 10:59 قبل از ظهر
یا مال زمان ناصرالدین شاه بوده یا موتوراش اوراقیهکیا از مگولت چه خبر؟؟؟حرکت جدیدی روش نزدی؟؟؟

Mousa
09-02-1391, 02:48 بعد از ظهر
سلامی دوباره
متشکرم از اینکه راهنمایی میکنی کیا جان و دیگر دوستان
میگم کارکردش اما تمیزش چقدری هست ؟ مثلا توو 5تومن خوبش گیر میاد؟ سراغ دارین برام ؟
همینطور لاستیکهاشو میشه عوض کرد و پهن تر واسش گذاشت ؟
بعد توی تاپیکهای خودتون خونده بودم که باید دست به آچار باشی . آیا دست به آچار منظور انجین موتور و کاربرات هست یا منظور دیسک و فلاپ ها و کمکها می باشند؟
اگزوزی هم که براش عوض میکنن صداشو کم میکنه یا صداشو شبیه صدای موتور های توی پیست میکنه ؟
خیلی سوال میپرسم شرمنده
:happy4:

کوروش
09-02-1391, 02:55 بعد از ظهر
سلامی دوباره
متشکرم از اینکه راهنمایی میکنی کیا جان و دیگر دوستان
میگم کارکردش اما تمیزش چقدری هست ؟ مثلا توو 5تومن خوبش گیر میاد؟ سراغ دارین برام ؟
همینطور لاستیکهاشو میشه عوض کرد و پهن تر واسش گذاشت ؟
بعد توی تاپیکهای خودتون خونده بودم که باید دست به آچار باشی . آیا دست به آچار منظور انجین موتور و کاربرات هست یا منظور دیسک و فلاپ ها و کمکها می باشند؟
اگزوزی هم که براش عوض میکنن صداشو کم میکنه یا صداشو شبیه صدای موتور های توی پیست میکنه ؟
خیلی سوال میپرسم شرمنده
:happy4:
بله با 5 تومن سالمش گیر میاد / کلا میگن همه جای موتور نیاز داره به دست به اچار بودن
بعدشم شما دیدی با تعویض یه اگزوز صدای موتور پیست بده ؟؟؟ اگه میداد که همه مینداختن / پس صدا رو عوض نمیکنه !!!

Mousa
09-02-1391, 03:02 بعد از ظهر
مرسی کوروش جان
میگم حالا وقتی برم پایه معامله به چیه مگلی باید توجه کنم که ببینم سالمه یا نه ؟
معمولا هر موتوری یه قسمتهای خاص خودش رو داره که نواقصشو نشون میده
در مورد اگزوز آخه صدای مگلی اصلا صدای یه موتور ریس رو نداره واسه همین گفتم ساید تغییر صدا توش هست که عوض میکنن

MOHAMMAD_VIOLIN
10-02-1391, 10:42 قبل از ظهر
خورشیدی عقب و جلو مگلی چند تایی هست؟؟؟ هیشکی نمیدونه ؟؟؟؟

سهیل
10-02-1391, 10:13 بعد از ظهر
من یک مشکل بزرگ دارم در مورد بلبرینگ چرخ عقب مگلی متاسفانه چون شاغل هستم نتونستم زیاد وقت بذارم قسمت های دیگه سایت رو بگردم دنبال این قضیه..
تا امروز تقریبا 7/8 بار بلبرینگ چرخ عقب سمت دیسک ترمز خرد شده از خیلی ها پرسیدم چکار کنم هر کسی یک پیشنهاد داد ولی درست نشد که نشد
توپی وسط رو هم آقای چشمی گفتند باید ببریم تراش کاری یک میل اضافه کنیم که پشت بلبرینگ رو بگیره این کار رو هم کردیم نشد باز خرد کرد.
هر دفعه کلی پول بلبرینگ میدم درست نمیشه بعد از چند روز باز میشکنه.

salahshor
10-02-1391, 11:25 بعد از ظهر
من یک مشکل بزرگ دارم در مورد بلبرینگ چرخ عقب مگلی متاسفانه چون شاغل هستم نتونستم زیاد وقت بذارم قسمت های دیگه سایت رو بگردم دنبال این قضیه..
تا امروز تقریبا 7/8 بار بلبرینگ چرخ عقب سمت دیسک ترمز خرد شده از خیلی ها پرسیدم چکار کنم هر کسی یک پیشنهاد داد ولی درست نشد که نشد
توپی وسط رو هم آقای چشمی گفتند باید ببریم تراش کاری یک میل اضافه کنیم که پشت بلبرینگ رو بگیره این کار رو هم کردیم نشد باز خرد کرد.
هر دفعه کلی پول بلبرینگ میدم درست نمیشه بعد از چند روز باز میشکنه.

اقا سهیل دلیل اینکه گفتم اینجا بست بزنی این بود که بقیه هم استفاده کنن:

حالا مشکل از کجاست ؟

ببین یه بلبرینگ چرخ برا چی خورد میشه : 1 / کیفیت بایین خود بلبرینگ

2 / اگه درست جا نخوره و سر جاش کج باشه یا محور و رینگ تاب داشته باشه ساچمه ها فشار بیشتری رو تحمل میکنن و به جای
انتقال نیرو و وزن متحمله به محور < همون محور چرخ عقب که چرخ و متعلقات روش سوار شده >
فشار به قسمت های بیرونی و لبه بلبرینگ وارد میشه و ساچمه ها میزنه بیرون و بلرینگ خورد میشه
راه حل : یه بلرینگ دور بالای صنعتی بر ساچمه ژابنی میگیری

بلبرینگ رو باید بدی تراشکار جا بزنه با استفاده از برس نه اینکه با چکش بیوفتن تو جونش

اون لوله وسط که ما بین دو بلبرینگ هست نباید زیادی سفت باشه بایستی یه کم لق بزنه

2 تا لبشم باید صاف باشه < اگه صاف نباشه بعد اینکه چرخ رو سفت کردی بلبرینگ رو سر جاش کج میکنه که نتیجش خورد شدنشه >

رینگ و محور نباید تاب داشته باشه < اینو بررسی کن >

نکته اخر که خیلییییییی مهمههههه بوشی هست که مابین بلبرینگ سمت دیسک ترمز و شاسی دوشاخه عقب قرار میگیره

ببین این یه قلم تو مگلی اندازه 100 میلیون به مکانیک های کل دنیا خیر رسونده از بس که مشکل داره

مشکلشم اینه که یه کم طولش بیشتره و یه طرفش صاف نیس < تو مگلی های جدید من این مشکلو ندیدم >

این که یه طرفش صاف نیس یعنی اگه روی یه سطح صاف بذاریش میبینی که کج وایمیسته

این بوش رو بده تراشکار خودش میدونه چیکار کنه باید چند میل از روش ورداره تا صاف بشه

اولش که بلبرینگ رو جا میزنی درسته ولی وقتی چرخ رو میبندی و سفت میکنی چون لبش صاف نیس میزنه بلبرینگ رو کج میکنه و 2 روز دیگه مرخص میشه

کاملا حواست به اینایی که گفتم باشه

100 در 100 هم موتورت این بوش لامصبش خرابه چون فقط بلبرینگ سمت دیسک ترمزت خراب میشه

نتیجشو به ما هم خبر بده

K.I.A
11-02-1391, 01:10 قبل از ظهر

Ali
11-02-1391, 01:18 قبل از ظهر
روش نوشته 125

K.I.A
11-02-1391, 01:19 قبل از ظهر
بله 125 هواخنکه

salahshor
11-02-1391, 01:21 قبل از ظهر
فردا به احتمال زیاد برم تو کار اگزوز برا مگلی
از صداش خسته شدم
یه فلاشر هم ببندم روش برا شمال بدرد میخوره

K.I.A
11-02-1391, 01:26 قبل از ظهر
کاظم بک لایت برای چراغام میخوام از کجا برم بگیرم؟

salahshor
11-02-1391, 01:39 قبل از ظهر
چی هست ؟

K.I.A
11-02-1391, 01:42 قبل از ظهر
همینی که خودت انداختی (حلقه ایا) تو دور لنز چراغات

salahshor
11-02-1391, 01:42 قبل از ظهر
موندم اگزوز چی بگیرم براش ؟
صدای هیچ کدومو از نزدیک نشنیدم
فی هم نمیدونم چنده

K.I.A
11-02-1391, 01:46 قبل از ظهر
همینی که خودت انداختی (حلقه ایا) تو دور لنز چراغات
ادرس؟

salahshor
11-02-1391, 02:07 قبل از ظهر
بخش دوم تیونینگ مگلی:13037130381303913040130411304213043130441 304513046130471304813049130501305113052

salahshor
11-02-1391, 02:09 قبل از ظهر
13057

salahshor
11-02-1391, 02:10 قبل از ظهر
خ ملت چراخ برق
کوچه اذر طوس
اسمشم neon

salahshor
11-02-1391, 05:16 قبل از ظهر
ببینید چی بیدا کردم
تو ژابن چنتا 250 رو با هم مقایسه کردن : نینجا1306013062 که اول شده / cbr 250 دوم / مگلی سوم / هیو چهارم ؟

مگلی سوارها هم مقایسه نکردن ... ایران هم نبوده که بگید طرفداری الکی میکنید
خودتون ببینید 13059

salahshor
11-02-1391, 05:26 قبل از ظهر

---------- Post added at 06:26 AM ---------- Previous post was at 06:16 AM ----------

اینم سایت مگلی ژابن
تو 40 کشور دیگه سایت داره میتونید ببینید
یک سال گارانتی طلایی تو ژابن اونوقت اینجا ...؟
خوشم اومد 0تا 60 بوز نینجا و cbr رو زده
فعلا بیخیال تا با دست بر بیام
اینجا تابیک مقایسه نیست
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

RIDER
11-02-1391, 09:44 قبل از ظهر
100درصد اون مگلی که تو ژاپنه با ماله تو ایران زمین تا آسمون فرق داره ها ژاپن نمیزاره هردمبیلی مونتاژ شده جنس دست مردم بدن.اگر این کویر منگل الان مدل انژکتوریو با همون کیفیت ژاپنیش با همون اگزوز و مشخصات میاورد همه میخریدن و ارزش خریدشم بیشتر بود کویر فقط میخواد جز بزنه به جیگر ملت

milad adel
11-02-1391, 09:55 قبل از ظهر
یه چیز جالبی ک تو این سایت زاپنی با مدل وارد شده در ایران فرق میکنه سایز لاستیکا و مارکشونه
سایز لاستیک فابریک مگلی وارد شده در ایران 130 برای عقب و 100 برای جلو هست در صورتیکه در زاپن 140 برای عقب و 110 برای جلو هست و مارک و گلش هم فرق داره

salahshor
11-02-1391, 11:39 قبل از ظهر
اینم عکسای کامل

Babak
11-02-1391, 11:42 قبل از ظهر
کاظم عکس ها بزرگ کن و بزار بابا :khak:

salahshor
11-02-1391, 11:47 قبل از ظهر
13086

salahshor
11-02-1391, 11:49 قبل از ظهر

salahshor
11-02-1391, 12:30 بعد از ظهر
13110

salahshor
11-02-1391, 12:37 بعد از ظهر
131131311513115

Ali
11-02-1391, 12:44 بعد از ظهر
اون موتور مشکیه که با اینا مقایسه شده چیه؟

salahshor
11-02-1391, 12:59 بعد از ظهر
اون موتور مشکیه که با اینا مقایسه شده چیه؟
لاکی جان sym ولی من هرچی گشتم چیزی متوجه نشدم
ظاهرا فقط تو کاره کاب و اسکوتره
برو تو کارش ببین چیه
موتوراشم گرونه

---------- Post added at 01:59 PM ---------- Previous post was at 01:56 PM ----------

یه شرکت تایوانی هم هست

Kami
11-02-1391, 01:18 بعد از ظهر
اون موتور مشکیه B king 250 هستش دیگه
بحث منحرف نشه

Mousa
11-02-1391, 01:46 بعد از ظهر
سلام کیا
میخوام واست پیغام بفرستم میگه صندوقت پر می باشد و نمیتونم بفرستم مگه پاک کنی

MOHAMMAD_VIOLIN
11-02-1391, 06:19 بعد از ظهر
اين همه مگلي مگلي ميكنيد_در راه امام حسين هيچكدوم نتونستيد بشمريد خورشيدي مگلي چند دندونه اس!خودم از تو عكس شمردم انگار 41 تاييه_اما شك دارم

flower
11-02-1391, 09:04 بعد از ظهر
رو خورشیدی نوشته عدد 45 حک شده

han2010
11-02-1391, 09:24 بعد از ظهر
آقا مدل 125 هم تو ایران هست؟
قیمتش چجوریاست؟

salahshor
11-02-1391, 09:39 بعد از ظهر
125 وارد نشده
قیمتی هم در دست نیس
اگه وارد میشد شاید الان 4 یا بیشتر مایش بود

K.I.A
12-02-1391, 12:22 قبل از ظهر

رپسول تقلبی!

کوروش
12-02-1391, 12:34 قبل از ظهر

salahshor
12-02-1391, 12:43 قبل از ظهر
13188131891319013187

Babak
12-02-1391, 10:09 قبل از ظهر
واااااااااااااااااااااااا ااااااای مگلی چقدر قشنگه عجب کیفیتی داره دوربینی که عکس گرفته ازش واااااااااااااااااااااااا ااایییییییییییییییییی:25r30wi :

RIDER
12-02-1391, 12:15 بعد از ظهر
انصافا تو رخ بعد از نینجا خوشگله مخصوصا سبز و سفید و مشکیش این اچ ار سی هم خیلی خفنه

سهیل
12-02-1391, 03:41 بعد از ظهر
اقا سهیل دلیل اینکه گفتم اینجا بست بزنی این بود که بقیه هم استفاده کنن:

حالا مشکل از کجاست ؟

ببین یه بلبرینگ چرخ برا چی خورد میشه : 1 / کیفیت بایین خود بلبرینگ

2 / اگه درست جا نخوره و سر جاش کج باشه یا محور و رینگ تاب داشته باشه ساچمه ها فشار بیشتری رو تحمل میکنن و به جای
انتقال نیرو و وزن متحمله به محور < همون محور چرخ عقب که چرخ و متعلقات روش سوار شده >
فشار به قسمت های بیرونی و لبه بلبرینگ وارد میشه و ساچمه ها میزنه بیرون و بلرینگ خورد میشه
راه حل : یه بلرینگ دور بالای صنعتی بر ساچمه ژابنی میگیری

بلبرینگ رو باید بدی تراشکار جا بزنه با استفاده از برس نه اینکه با چکش بیوفتن تو جونش

اون لوله وسط که ما بین دو بلبرینگ هست نباید زیادی سفت باشه بایستی یه کم لق بزنه

2 تا لبشم باید صاف باشه < اگه صاف نباشه بعد اینکه چرخ رو سفت کردی بلبرینگ رو سر جاش کج میکنه که نتیجش خورد شدنشه >

رینگ و محور نباید تاب داشته باشه < اینو بررسی کن >

نکته اخر که خیلییییییی مهمههههه بوشی هست که مابین بلبرینگ سمت دیسک ترمز و شاسی دوشاخه عقب قرار میگیره

ببین این یه قلم تو مگلی اندازه 100 میلیون به مکانیک های کل دنیا خیر رسونده از بس که مشکل داره

مشکلشم اینه که یه کم طولش بیشتره و یه طرفش صاف نیس < تو مگلی های جدید من این مشکلو ندیدم >

این که یه طرفش صاف نیس یعنی اگه روی یه سطح صاف بذاریش میبینی که کج وایمیسته

این بوش رو بده تراشکار خودش میدونه چیکار کنه باید چند میل از روش ورداره تا صاف بشه

اولش که بلبرینگ رو جا میزنی درسته ولی وقتی چرخ رو میبندی و سفت میکنی چون لبش صاف نیس میزنه بلبرینگ رو کج میکنه و 2 روز دیگه مرخص میشه

کاملا حواست به اینایی که گفتم باشه

100 در 100 هم موتورت این بوش لامصبش خرابه چون فقط بلبرینگ سمت دیسک ترمزت خراب میشه

نتیجشو به ما هم خبر بده

فعلا بردم پیش قادر احمدی موتور خوابیده خدا میدونه درست میشه یا نه. اون میگه باید بره تراشکاری.
ولی بازم 99% میدونم بازم میشکنه.
بلبرینگ خیلی ضعیفه
ممنون از راهنماییت کاظم جان

salahshor
12-02-1391, 09:13 بعد از ظهر
فعلا بردم پیش قادر احمدی موتور خوابیده خدا میدونه درست میشه یا نه. اون میگه باید بره تراشکاری.
ولی بازم 99% میدونم بازم میشکنه.
بلبرینگ خیلی ضعیفه
ممنون از راهنماییت کاظم جان
منم همینو عرض کردم باید بره تراشکاری

salahshor
12-02-1391, 09:27 بعد از ظهر
نصب دزدگیر تصویری استیل میت
انقد تمیز از اب دراومد که خودمم کف کردم
حالا فعلا این 2تا عکس باشه تا بعد 1330113302

سهیل
14-02-1391, 12:03 قبل از ظهر
نصب دزدگیر تصویری استیل میت
انقد تمیز از اب دراومد که خودمم کف کردم
حالا فعلا این 2تا عکس باشه تا بعد 1330113302

بابا ایول :)) دزگیر حرفه ای انداختی
راستی هر کسی اگزوز خوب گیر اورد واسه مگلی که صدای توپ بده یه خبر به ما هم بده
توی یوتوب یک ویدیو هست خارجیه طرف .... اگزوز رو از زیر زیر جمع کرده و از بغل آورده خیلی صدای نازی میده.
موتور قرمزه حتما ببینید صداش حرف نداره.

m3hiran
14-02-1391, 11:42 قبل از ظهر
صدای مگلی باید بم تر و تیزتر بشه...صدای خودش صدا موتوکراس میده :sad: یکی دو نفر رو دیدم اینجا عوض کردن اگزوز رو که صداش زیاد جالب نشده بود...اگزوزاشون از همینا بود که رو پالس و اپاچی میبندن صدا تراکتور میدخ

فرشاد
14-02-1391, 02:31 بعد از ظهر
این مگلی که طرح رپسول زده از بچه های سایته؟دیشب دیدمش تو یوسف اباد دور چراغ جلوهاش نوار led نارنجی بسته بود:sad:قشنگ بود

Masoud
14-02-1391, 06:02 بعد از ظهر
صدای مگلی باید بم تر و تیزتر بشه...صدای خودش صدا موتوکراس میده :sad: یکی دو نفر رو دیدم اینجا عوض کردن اگزوز رو که صداش زیاد جالب نشده بود...اگزوزاشون از همینا بود که رو پالس و اپاچی میبندن صدا تراکتور میدخ
اگزوز داریم تا اگزوز
مگلی نمیتونه صدا موتور 2زمانه بده که
صدای بم اگزوز حرفه ای میخواد نه اینائی که رو پالس و آپاچی میبندن

han2010
15-02-1391, 12:31 قبل از ظهر
آخرین قیمت صفر این موتور چنده؟
بعدش شرایطی جایی میدن ؟ شرایطش چه جوریاس و چند تموم میشه آخرش چقدر سود ....؟
من اومدم کثیر بگیرم چشمم خورد به این بعد گفتم دسته دومش رو بگیرم که بازم دلم نیومد دسته دوم بگیرم( چون از موتور سر در نمیارم گفتم به خرج نخورم ) گفتم اگر شرایطی داره و از پسش بر بیام شرایطی وردارم

silver19402003
15-02-1391, 03:09 بعد از ظهر
ﺳﻼم ﺑﻪ ﻫﻤﻪ دوﺳﺘﺎن

ﻣﻦ ﭼﻨﺪ روزی ﻫﺴﺖ ﺗﻮ ﻓﮑﺮ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﮕﻠﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺳﻮال داﺷﺘﻢ ﻣﻤﻨﻮن ﻣﯿﺸﻢ ﺟﻮاب ﺑﺪﯾﻦ
زﻧﮓ زدم ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﻣﯿﮕﻪ ورژن 1 ﻗﯿﻤﺖ 7200 ورژن 2 )ﺳﺮﻋﺘﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩ( 7700 ﻓﺮﻗﺶ ﭼﯿﻪ؟
اﯾﺎ ﺗﻔﺎوت رﻧﮕﺶ ﻓﺮق ﻗﯿﻤﺖ دارﻩ ؟ ﮐﺪوم رﻧﮕﺶ ﻧﺎزﺗﺮﻩ ؟ دﻧﮓ و ﻓﻨﮕﺶ زﯾﺎدﻩ ؟
ﺗﻮ ﭘﺴﺘﻬﺎی اول ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮدﯾﺪ ﺑﺎﯾﺪ روﻏﻦ و اب و زﻧﺠﯿﺮش ﻣﺪام ﺑﺮرﺳﯽ ﺷﻪ ﺧﻮدم ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ اﻧﺠﺎم ﺑﺪم ؟
ﻣﻮﺿﻮع ﻣﻬﻢ اﯾﻨﮑﻪ ﻣﻦ در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ اﭘﺎﭼﯽ دارم اﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﻫﻢ دارم ﻣﻮﺗﻮرو ﻣﮕﻠﯽ و واﺳﻪ ﺷﺐ ﺑﯿﺮون زﻧﯽ ﻋﺸﻘﺶ ﻣﯿﺨﺎم ﺑﺨﺮم ﺗﺮس ﻣﻦ ﻓﻘﻂ از اﯾﻨﮑﻪ ﭘﺸﯿﻤﻮن ﺷﻢ از ﺧﺮﯾﺪش

راﺳﺘﯽ 2 ﺗﺎ وزن ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺳﻮار ﺷﻦ ) ﯾﻪ 100 ﮐﯿﻠﻮ ﺑﺎ ﯾﻪ 130 ﮐﯿﻠﻮ ( ﮐﺸﺶ دارﻩ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﻧﻤﯿﺨﻮرﻩ ؟

ﻣﻤﻨﻮن از راﻫﻨﻤﺎﯾﯿﺘﻮن

Masoud
15-02-1391, 03:34 بعد از ظهر
ﺳﻼم ﺑﻪ ﻫﻤﻪ دوﺳﺘﺎن
سلام خوش آمدید
ﻣﻦ ﭼﻨﺪ روزی ﻫﺴﺖ ﺗﻮ ﻓﮑﺮ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﮕﻠﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺳﻮال داﺷﺘﻢ ﻣﻤﻨﻮن ﻣﯿﺸﻢ ﺟﻮاب ﺑﺪﯾﻦ
زﻧﮓ زدم ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﮔﯽ ﻣﯿﮕﻪ ورژن 1 ﻗﯿﻤﺖ 7200 ورژن 2 )ﺳﺮﻋﺘﺶ ﺑﯿﺸﺘﺮﻩ( 7700 ﻓﺮﻗﺶ ﭼﯿﻪ؟
مگلی های سری جدید مجهز به ترمز های جدید شدن ، فنر های بهتر ، کلا یه سری کارهایی کردن که ایراد های موتور و تقریبا گرفتن و موتور در اصل همون قبلی با چندتا تغییرکوچیک ... فکر کنم کاربرات اش هم تغییر کرده ....
اﯾﺎ ﺗﻔﺎوت رﻧﮕﺶ ﻓﺮق ﻗﯿﻤﺖ دارﻩ ؟ نه زیاد
ﮐﺪوم رﻧﮕﺶ ﻧﺎزﺗﺮﻩ ؟ شخصیه سفید ، آبی تکه ، قرمز ، زرد ، همش خوبه
دﻧﮓ و ﻓﻨﮕﺶ زﯾﺎدﻩ ؟ اگه صفر بخری نه زیاد ولی در کل از موتور باید نگه داری کنی دیگه
ﺗﻮ ﭘﺴﺘﻬﺎی اول ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮدﯾﺪ ﺑﺎﯾﺪ روﻏﻦ و اب و زﻧﺠﯿﺮش ﻣﺪام ﺑﺮرﺳﯽ ﺷﻪ ﺧﻮدم ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ اﻧﺠﺎم ﺑﺪم ؟ اگه یه ذره دست به آچار باشی آره
ﻣﻮﺿﻮع ﻣﻬﻢ اﯾﻨﮑﻪ ﻣﻦ در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ اﭘﺎﭼﯽ دارم اﺗﻮﻣﺒﯿﻞ ﻫﻢ دارم ﻣﻮﺗﻮرو ﻣﮕﻠﯽ و واﺳﻪ ﺷﺐ ﺑﯿﺮون زﻧﯽ ﻋﺸﻘﺶ ﻣﯿﺨﺎم ﺑﺨﺮم ﺗﺮس ﻣﻦ ﻓﻘﻂ از اﯾﻨﮑﻪ ﭘﺸﯿﻤﻮن ﺷﻢ از ﺧﺮﯾﺪش
عشق موتور یه چیز دیگه است اونم مگلی و رخ قشنگ اش
راﺳﺘﯽ 2 ﺗﺎ وزن ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺳﻮار ﺷﻦ ) ﯾﻪ 100 ﮐﯿﻠﻮ ﺑﺎ ﯾﻪ 130 ﮐﯿﻠﻮ ( ﮐﺸﺶ دارﻩ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻞ ﻧﻤﯿﺨﻮرﻩ ؟
احتمالا پدرش در میاد چون تو دست انداز گلگیرت و اگزوز می سوزونه و موتور و باید زود زود ببری آچارکشی حد اکثر دیگه 160-170 البته نظر شخصیه منه ولی هیو تحمل بالاتری داره یا دایلیم اگه فکر 2ترک هستی و سنگین یکی از اینا رو بگیر اگه قیافه است که مگلی یا هیوسانگ

ﻣﻤﻨﻮن از راﻫﻨﻤﺎﯾﯿﺘﻮن

چاکریم

silver19402003
15-02-1391, 04:06 بعد از ظهر
اقا مسعود بخدا سر دوراهي موندم . نميدونم هيو بخرم يا دايليم يا مكلي هاج و واجم

han2010
15-02-1391, 07:55 بعد از ظهر

نظر من
خوشگل ترین مگلی بعد دایلیم بعد هیوسانگ
کم در دسر ترین دایلیم هیو مگلی
قدرت و شتاب هیو مگلی دایلیم

البته اینا رو از روی این چند وقت تاپیک زیرو رو کردن دارم میگم

دوستان شرایطی کجا میدن شرایطش چیه؟

K.I.A
16-02-1391, 01:31 قبل از ظهر
دوستان برای مشاوره تاپیک جدا بزنن/تکرار نشه

سهیل
16-02-1391, 09:12 قبل از ظهر

اگر نظر من رو بخوای هیوسانگ از همه بهتره
هم از لحاظ هیکل موتور و هم فنی و غیره...
مگلی خوبه ولی مشکلات فنی زیاد براش پیش میاد که شاید برای هیو کمتر باشه
به هر حال محصول کره با چین تفاوت زیاد داره همونطور که قیمتش متفاوته.

K.I.A
17-02-1391, 01:08 قبل از ظهر

سهیل
17-02-1391, 08:29 قبل از ظهر
خوشمان آمد
تلق جلو شفافه
13841

milad adel
17-02-1391, 08:59 بعد از ظهر
دوستان انجین مگلی طراحی انگلیس و ساخت چین هست البته (تحت لیسانس مگلی انگلیس)

- موتور
موتور ------ 4 زمانه - مایع خنک
سیلندر ------ تک
حجم ------ cc) 249.6 )
نسبت تراکم ------ 11.5 : 1
نوع و تعداد سوپاپ ------ 4V OHC
حدااکثر قدرت ------ hp/rpm) 26/8500 )
حداکثر گشتاور ------ N.m./rpm) 22.8/7000 )
سیستم روغنکاری ------ Forced and Wet Sump
نوع سوخت ------ بدون سرب
کلاچ ------ نوع مرطوب و چند ورق
جعبه دنده ------ 6 دنده
الگو تغییر دنده ------ 1-N-2-3-4-5-6
سیستم احتراق ------ C.D.I
سیستم استارت ------ موتور الکترونیک
کاربراتور ------ TK MV34

شاسي
بدنه اصلی ------ 13A Multi Twin Spar - Trellis Configuration
بازوی لولایی عقب------ T6 Alluminum Trellis - with Forged Dropout
T6 Alluminum Trellis Forged - Twin Plate Bearing Carrier ------ Out-Riggers
T6 Alluminum Forged ------ Yokes
سیستم تعلیق جلو ------ Conventional
Fast Ace ------ Rear Shock
ازتفاع صندلی ------ mm) 800 )
فاصله دو محور ------ mm) 1350 )
Alluminum 2.75x17 ------ Front Rim
Alluminum 3.50x17 ------ Rear Rim
تایر جلو ------ Tubeless 100/70-17
تایر عقب ------ Tubeless 130/70-17
درایو نهایی ------ Cushioned
وزن خشک ------ kg) 135 )
سرعت سنج ------ ***o (ديجيتال)

Kenji
17-02-1391, 09:08 بعد از ظهر

- موتور
سیلندر ------ تک
حجم ------ cc) 249.6 )
نوع سوخت ------ بدون سرب
جعبه دنده ------ 6 دنده
کاربراتور ------ TK MV34

شاسي
وزن خشک ------ kg) 135 )

ممنون تو این 299 صفحه تاحالا کسی نگفته بود!!

حجم 247 نه 249

سرعت
17-02-1391, 11:04 بعد از ظهر

- موتور
سیلندر ------ تک
حجم ------ cc) 249.6 )
نوع سوخت ------ بدون سرب
جعبه دنده ------ 6 دنده
کاربراتور ------ TK MV34

شاسي
وزن خشک ------ kg) 135 )

با شما 26 اسب از کجا آوردید خود کویر 11.8 کیلووات (15.8 اسب بخار) در 7،500 دور در دقیقه نوشته البته شاید هم شما درست بگید کویر ...
راستی اینارو از چه منبعی گرفتید

K.I.A
17-02-1391, 11:11 بعد از ظهر
rقدرت مگللی 8/26 اسب بخار هست و اونی که شما میگی 15 اسب مربوط به مدل 125 هستش.
و حجم دقیقش 249 cc هست روی بلوکه سیلندر هم حک شده.

سرعت
17-02-1391, 11:15 بعد از ظهر
125 11 اسب قدرت میده اینم منبع [Only registered and activated users can see links]
حالا تو برای 26 اسبی که میگی منبع بده

K.I.A
17-02-1391, 11:20 بعد از ظهر
یعنی چی !!!! یعنی 15 اسبه:98:؟
اینم یه بحث بیمورد دیگه....
دوست عزیز اون مدل هوا خنکه / مگللی موجود تو بازار اب خنکه یعنی قدرتش با پالس 180 یکیه!!!!:consoling2:

Kenji
17-02-1391, 11:21 بعد از ظهر

مگلی 247 سی سی

هرچند بایک زی 249 اعلام کرده! و البته 25 اسب و قیمت هم 3300 دلار!!! کلن مشکل داره گمونم.

موتور بی پدر و مادر (نام و نشان) همین می شه دیگه حتی حجمش دقیق مشخص نیست.

K.I.A
17-02-1391, 11:23 بعد از ظهر
اینا برای گرفتن مجوز برای شماره گذاری بود خودت میدونی که مدتی متوقف شده بود شماره گذاریش.

Kenji
17-02-1391, 11:25 بعد از ظهر
کیا چی می گی؟ دوتاش منبع خارجیه!!! برای شماره گذاری؟

247 با 249 برای شماره گذاری فرق داره؟

یه چیزی بگو بگنجه بابا

K.I.A
17-02-1391, 11:40 بعد از ظهر
مرکز پلاک به 249 گیر داده بود اینو میتونی زنگ بزنی از مدیر عامل کویر (رضایی) بپرسی و بحثی توش نیست من برگشم دارم که برای چند جا نامه زده بودن از جمله مرکز پلاک و نیروی انتظامی و.....
باورت نمیشه میتونی بری پیش سلیمانی با کولیس اندازه بگیری فقط همین.

Kenji
17-02-1391, 11:45 بعد از ظهر
- توهین نکن به دیگران.... ویرایش کردم پستت رو.

==

حتمن می پرسم. منابع خارجی که 247 زدن به خاطر مرکز پلاک گذاری ایران کردن؟!

بحث و ادامه نمی دیم تا بعد از تحقیق بیشتر.

K.I.A
17-02-1391, 11:47 بعد از ظهر
من کلی گفتم و به کسی توهین نکردم.

Masoud
17-02-1391, 11:53 بعد از ظهر
- توهین نکن به دیگران.... ویرایش کردم پستت رو.

==

حتمن می پرسم. منابع خارجی که 247 زدن به خاطر مرکز پلاک گذاری ایران کردن؟!

بحث و ادامه نمی دیم تا بعد از تحقیق بیشتر.
داداش شاید باسه اینه که اونا هم گواهینامه هاشون و زیر250 می دن و باسه موتور های بالای 250 گواهینامه جدا داره (البته باس بعضی از کشور ها مثل آلمان) من این طوری فکر می کنم رو همین حساب اونا هم 3 سی سی کمتر میزنن

Kenji
18-02-1391, 12:04 قبل از ظهر
داداش شاید باسه اینه که اونا هم گواهینامه هاشون و زیر250 می دن و باسه موتور های بالای 250 گواهینامه جدا داره (البته باس بعضی از کشور ها مثل آلمان) من این طوری فکر می کنم رو همین حساب اونا هم 3 سی سی کمتر میزنن
3 سی سی کمتر می زنن نه 1 سی سی که خیالشون رو راحت کنن نه؟!!!

صحبت شعر نکنید دوستان.

تو ایران همچین چیزی ممکنه اما نه تو خارج از کشور!

K.I.A
18-02-1391, 12:10 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]منبع تیونینگ تالک

کوروش
18-02-1391, 12:21 قبل از ظهر
بد نیست قبل از اینکه نظری بدیم اول روش فکر کنیم
دراین سایت مشخصات مگلی رو زده ولی این همه بحث قدرتی که شما میکنید سر مگلی 250 هستش یا 125 ؟؟؟
یا این سایت اشتباه میکنه یا من در کل اون قدرتی که کاربر سرعت زده بود واسه مگلی 125 بودش نه 250

matrixaidin
18-02-1391, 12:31 قبل از ظهر
حالا انگار 1سی سی یا 3 سی سی چیکار میکنه که سرش دعواس:42kmoig:
همشون یه .... هستن:4chsmu1:
به قول کیا پالس 180 با 200 یه یکیه:sumo: