PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Megelli 250R & مگلی 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

aligsx
26-10-1390, 04:33 بعد از ظهر
اینترنتم قطع بود.
**** جان داداش خواستی منم حاضرم بریم تست کنیم.
شتابش که خیلی خفن شده و توی شتاب با زانتیا و 206 انداختم گرفتم دیگه هیو و دایلیم که توی شتاب بوق بزنن.
ولی توی سرعت احتمال میدم هیو بهم برسه. من سرعت سنجم رو هم با جی پی اس هم با هیوسانگ مهران هم با 405 تست کردم تازه 2.3 km کمتر نشون میده.
من حوصلم سر میره میرم تا جاجرود بر میگردم.یه لحظه گاز دادم و تا اخر پر کردم 175 تا رفت و یه 206 جو گیر شد و اومد بغلم 60 نشون داد و رفت.نامرد فکر کنم 190 یا 200 رو رفت تا منو بگیره ولی تا اخر چسبوندم پشتشو باهاش لایی کشیدم و بهش ف ا ک نشون دادم و رفتم.
**** من نمیخوام کل بندازم باهات چون پیست نداریم و یا ما عضوش نیستیم. ولی اگه مایل بودی و خواستی کنار هم میریم و ببین که km من درست نشون میده.
خواهش میکنم اینقدر روی موتوراتون تعصب نداشته باشین. چون 250 هایی مثل suzuki یا honda راحت به 180 190 میرسن حالا چون مگلی مثل اونا الیاژش خوب نیست 10 15 تا کمتر میره چون هر چی باشه 250cc هست.البته باید در نظر داشت که سالمی و سر حال بودن انجین و موتور شرط هست

Kami
26-10-1390, 04:36 بعد از ظهر
اینترنتم قطع بود.
شتابش که خیلی خفن شده و توی شتاب با زانتیا و 206 انداختم گرفتم دیگه هیو و دایلیم که توی شتاب بوق بزنن.
ولی توی سرعت احتمال میدم هیو بهم برسه. من سرعت سنجم رو هم با جی پی اس هم با هیوسانگ مهران هم با 405 تست کردم تازه 2.3 km کمتر نشون میده.
من حوصلم سر میره میرم تا جاجرود بر میگردم.یه لحظه گاز دادم و تا اخر پر کردم 175 تا رفت و یه 206 جو گیر شد و اومد بغلم 60 نشون داد و رفت.نامرد فکر کنم 190 یا 200 رو رفت تا منو بگیره ولی تا اخر چسبوندم پشتشو باهاش لایی کشیدم و بهش ف ا ک نشون دادم و رفتم.
**** من نمیخوام کل بندازم باهات چون پیست نداریم و یا ما عضوش نیستیم. ولی اگه مایل بودی و خواستی کنار هم میریم و ببین که km من درست نشون میده.
خواهش میکنم اینقدر روی موتوراتون تعصب نداشته باشین. چون 250 هایی مثل suzuki یا honda راحت به 180 190 میرسن حالا چون مگلی مثل اونا الیاژش خوب نیست 10 15 تا کمتر میره چون هر چی باشه 250cc هست.البته باید در نظر داشت که سالمی و سر حال بودن انجین و موتور شرط هست
هماهنگ میکنم باهات
که بریم کیلومتر مگلی رو تست کنیم

Babak
26-10-1390, 08:20 بعد از ظهر
اینترنتم قطع بود.
الو چه خبرته مگه جونتو از سره راه اوردی می پوکونی خودتو و موتورو:vardane:

aligsx
26-10-1390, 08:39 بعد از ظهر
الو چه خبرته مگه جونتو از سره راه اوردی می پوکونی خودتو و موتورو:vardane:

بابک چطور تو خودت 184 تا یادگار جنوب میری چیزی نیست؟اونوقت بمن گیر میدی؟:25r30wi: بابک قصد دارم رکورد تورو توی یادگار جنوب بزنم و یه سرعت بیشتر ثبت کنم{ ایشالا به زودی }
ولی در کل اروم میرم بابک جون چشم رعایت قوانین رو هم میکنم:icon_pf _15_:

راستی داشت یادم میرفت بگم. امروز توی یه جای خلوت سمت محلمون 3 تا استوپی زدم وااااااااااای چه حالی دااااد. ولی حیف که نمیفهمیدم چقدر عقبش میومد بالا فقط ازونجایی فهمیدم اومده بالا که داشتم از جلو میوفتادم و زود ترمزو ول میکردم:3:

رضا ktm جون داداش استوپی در حال حرکت اموزش بده دیگه: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : :

Babak
26-10-1390, 08:45 بعد از ظهر
بابک چطور تو خودت 184 تا یادگار جنوب میری چیزی نیست؟اونوقت بمن گیر میدی؟:25r30wi: بابک قصد دارم رکورد تورو توی یادگار جنوب بزنم و یه سرعت بیشتر ثبت کنم{ ایشالا به زودی }
ولی در کل اروم میرم بابک جون چشم رعایت قوانین رو هم میکنم:icon_pf _15_:
من یه خریت کردم شما دیگه که نباید....

RED-LINE
26-10-1390, 08:53 بعد از ظهر
سلام خدمت همه مگولی سواران.
من تاپیک رو کم و بیش خوندم،راستش من میخواستم یه گالکسی بردارم بعد دیدم 3و خورده ای که دارم میدم حداقل یه تجربه جدید با 250داشته باشم.
من آدمی نیستم که به موتور نرسم،موتورم مشکلی نداشته باشه هم چند وقت یکبار به موتورساز سر میزنم واسه احوال پرسی،:4chsmu1:سرویس دوره ای و آچارکشی و تعویض روغن و فیلتر هارو هم زود به زود انجام میدم.

دیگه همین،با این شرابیط به نظرتون به درد من میخوره؟من با عیب و ایراد درست کردن موتور مشکل ندارم چون بالاخره ساخته دست انسانه عیب داره ولی نه اینکه همش بخواد منو اذیت کنه و بیشتر از این که پیش خودم باشه پیش موتورساز باشه.

یکم راهنمائیم کنید ممنون.

reza KTM
26-10-1390, 08:59 بعد از ظهر
اینترنتم قطع بود.
علی حالت خوبه؟
تو داری چیکار میکنی؟
خوبی ؟ نکشی خودتو بچه؟
نکنه این حرفام مثل اس ام اس هایی هست که به من و علیرضا و کنجی میدیه؟
نکن عزیز من نکن
من نهم از دانشگاه میام اوکی کن با هم بریم
البته اگر مثل اس ام اس هات نیست

RIDER
26-10-1390, 09:34 بعد از ظهر
من تاپیک رو کم و بیش خوندم،راستش من میخواستم یه گالکسی بردارم بعد دیدم 3و خورده ای که دارم میدم حداقل یه تجربه جدید با 250داشته باشم.
من آدمی نیستم که به موتور نرسم،موتورم مشکلی نداشته باشه هم چند وقت یکبار به موتورساز سر میزنم واسه احوال پرسی،:4chsmu1:سرویس دوره ای و آچارکشی و تعویض روغن و فیلتر هارو هم زود به زود انجام میدم.

دیگه همین،با این شرابیط به نظرتون به درد من میخوره؟من با عیب و ایراد درست کردن موتور مشکل ندارم چون بالاخره ساخته دست انسانه عیب داره ولی نه اینکه همش بخواد منو اذیت کنه و بیشتر از این که پیش خودم باشه پیش موتورساز باشه.

با این پول عالیه مال مگلی آقا بهدادو بخر 3ونیمه عالیه تو عکسا که خیلی تمیزه اینم لینک
[Only registered and activated users can see links]

aligsx
26-10-1390, 11:27 بعد از ظهر
علی حالت خوبه؟
تو داری چیکار میکنی؟
خوبی ؟ نکشی خودتو بچه؟
نکنه این حرفام مثل اس ام اس هایی هست که به من و علیرضا و کنجی میدیه؟
نکن عزیز من نکن
من نهم از دانشگاه میام اوکی کن با هم بریم
البته اگر مثل اس ام اس هات نیست

خوبم تو چطوری رضا ؟
دارم سرعت رو تا بیخ مرگ تجربه میکنم و از سرعت و مخصوصا شتاب زیاد خیلی خوشم میاد.
به نظرم برای کسی که بخواد سنگین سوار بشه و یه وقت بخواد از پلیس خلاص بشه این سرعت زیادم زیادی نیست.مهم اینه ترسش توی وجودت نباشه و به موتورت و ترمزاش اعتماد داشته باشی.
منم اون مسیرو خوب میشناسم و میدونم کجا پر کنم و کجاهاش از ترافیک کمتری برخورداره و خلوته وگرنه ترمز های مگلی نسبت به سرعت و شتابش خیلی ضعیفه و مثل zx150 میمونه و میشه بهش لغب zx150 { موتور مرگ } رو داد. ولی خداروشکر بزنم به تخته تا اینجا که تونستم رامش کنم و از پس وحشی گریاش و سرخوردن موقع خوابوندن بر بیام.
کشتید منو اینقدر خالی بستید که هی من بهتون اس ام اس میزنم.دیگه خطمو عوض میکنم که اینقدر شعر نگید.
از دانشگاه میای کجا بریم؟سر کاریه؟

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:20 AM ----------

به نظر من با 3 و خورده ای نمیتونی مگلی سالم و تمیز پیدا کنی مگر اینکه شانس بهت رو کنه اگه میتونی یه مقدار بیشتر هزینه کنی تمیز گیرت میاد چون امروز قیمت صفرش 5.600 بود.ولی در کل شانسیه مگلی هم داغون توش پیدا میشه هم بعضی وقتا اعجوبه هایی مثل موتورای بعضی از بچه های سایت!!!
در کل ببین چی از موتور میخوای؟سوسولی باشه یا ریسی؟اگه حرفه ای شدی با موتور خودت مگلی بخر وگرنه گالکسی خیلی موتور نرم و راحتی هست و تاکسیه خوبی برای دختراس.البته مگلیم خوبه ولی سلیقه ایه.

Kami
26-10-1390, 11:34 بعد از ظهر
دوستان گل
برای مشاوره تاپیک باز کنید

Babak
26-10-1390, 11:38 بعد از ظهر
{ موتور مرگ }اون سوزوکی 250 لقبشه نه زد ایکس 150

aligsx
26-10-1390, 11:47 بعد از ظهر
اون سوزوکی 250 لقبشه نه زد ایکس 150

اتفاقا zx150 لقبش موتور مرگ .من توی 3تا مجله این لقبو براش خوندم و یا از کسایی که این موتورو داشتن این لقبو براش شنیدم.
سوزوکی 250 ترمزاش که از zx 150 بهتره و مثل اون به سرعت 210 220 km نمیرسه.
کلا فکر کنم مشخص باشه بخاطر اینکه شعاع دیسک ترمز 150 cc از 250 cc کمتره و نگه داشتن موتور سخت تره
یا شنیدم که بعضی وقتا پیش اومده ترمز zx 150 عمل کردش توی سرعت بالا خیلی ضعیف میشده و یا به کل ترمز نمیگرفته و برای راکبش تبدیل به مرکب مرگ میشده

reza KTM
27-10-1390, 11:28 قبل از ظهر
من نهم از دانشگاه که بیام فردا یا پس فرداش یه تولد دارم بعد اولین جمعه که اومد من در خدمتم البته اگر چیزی بلد باشم کمکت میکنم (میبینی کی الکی میگه)

Black Coffee
30-10-1390, 03:48 بعد از ظهر
رفقا کسی آمار جدید از فلاپ نداره؟ یه دست کامل فلاپ میخوام. از بعد سفر طالقان موتور بی فلاپه!

K.I.A
30-10-1390, 08:43 بعد از ظهر
کمالی 55368668 چشمی 33109421 تماس بگیرید در صورت موجود بودن ادرس هم بگیرید////

K.I.A
02-11-1390, 10:26 بعد از ظهر
اینم یه عکس تکی از کمکهای جلو مگللی در رنگ بندی ...///کاملا زیبا با توجه به طراحی موتور+قدرت خوب +دفع ضربات بیشتر+هندلینگ بیشتر+عدم انتقال لرزش و ضربه به اتاق+کیفیت بیشتر و..../کاملا به نظر میاد نیاز موتورو بش از پیش براورده میکنه تو حرکت و کنترل بهتر....///البته گفته شده کمک فنر عقب هم دچار دگرگونی شده که من عکسی ازش ندارم/

Babak
10-11-1390, 12:50 قبل از ظهر
امشب یه مگلی زرد دیدم روش کلی بر جسب ZXR و Ninja زده بود.
البته چیزی که نظرم رو جلب کرد اگزوز کربنی بود که پشتش بسته بود.
حدوده یه 10 سانتی زده بود بیرون ولی انصافا صداش عالی شده بود قبله اینکه ببینمش صداشو شنیدم حدث هر موتوری رو زدم غیره مگلی.
در حالته عادی صدایی نمیداد ولی وقتی گاز داد صدای بمه خیلی قشنگی میداد یه مقدار پشتش خیلی زیبا بود صداش و دل انگیز بودواصلا گوش خراش نبود.
سریعا با سی جی مبادرت به گرفتنش کردمو در حالت بغل به بغل چند سوال کردم اول قیمت رو پرسیدم گفت 800 تومان!!!!!!!!
گفت تو گمرک بسته اسمه طرفی که بسته رو یادم رفت الان:icon_pf _99_:
تو بلوار فردوس زیاد می چرخه دفعه بعد حتما اطلاعات کاملتری ازش میگیرم:acigar:

Kenji
10-11-1390, 12:58 قبل از ظهر
می گفتی بیاد باشگاه یه قرار باهاش می رفتیم.

K.I.A
10-11-1390, 01:02 قبل از ظهر
اره خونش همون جاست زیاد میبینمش از جلوم رد میشه یه بار وایساد پیش موتورم با موتورش گفت قرمزشم خییلی قشنگه ها ... اگزوزش یکم درازه ولی صدای خوبی داره از مال خودش که صدای تراکتور میده بهتره البته اگزوز موتره منم توریش ریخته یه طرفش(سر بک فایر زدن) و یکی از سوراخاش صدای سوت میده یکی دیگش صدای بم(مثل ساب و تیوتر) و تو دور بالا خیلی خیلی خیلی جذاب شده ...

reza KTM
10-11-1390, 02:36 بعد از ظهر
کلا به هیچ وجه نمیشه از موتوری مثل مگلی یه صدا مثل موتور های بندیت یا موتورهای سی سی بالا گرفت؟

Alireza
10-11-1390, 02:37 بعد از ظهر
خیر نمیشه موتور تک سیلندره

shayon
12-11-1390, 04:24 قبل از ظهر
دوسنان سلام من تازه اینجا عضو شدم
یه سوال دارم که خداییش با گشتن توی سایتا گیج شدم ... یه جواب محکمو مشتی میخام
آقا من آپاچی 180 دارم خداییش ازش راضیم و تا الانم آخ نگفته... وسط زمستون بعده 3 هفته با یه تک استارت روشنه
ولی یه چند وقته مگلی اساسی رفته رو مخم ... پولش مشکل نیس و موتورو واسه تفریح میخام ولی روی کیفیتش شک دارم
یه جا نوشته مزخرفه یه جا نوشته حرف نداره...رک و پوست کنده این موتور به درد من میخوره یا نه ( زیادم حال و حوصله تمیرگاهو اینارو ندارم) و اینکه خلاصه دلو بزنم به دریا و آپاچی رو رد کنم مگلی بگیرم یا نه....!؟!
دم همتون گرم - با تشکر:thanks:

Aka
12-11-1390, 07:46 قبل از ظهر
حتی به عنوان موتور دوم هم خوب نیست
چه برسه که بخوای موتوره زیر پاتو بفروشی
کیفیت بسیار پائین

Amir
12-11-1390, 09:16 قبل از ظهر
این موتور به درد من میخوره یا نه ( زیادم حال و حوصله تمیرگاهو اینارو ندارم) و اینکه خلاصه دلو بزنم به دریا و آپاچی رو رد کنم مگلی بگیرم یا نه....!؟!

اگه حوصله رسیدگی به موتور رو ندارید سمت مگلی نرید

shayon
12-11-1390, 02:47 بعد از ظهر
دمتون گرم پس اینایی که ازش تعریف میکنن چی ؟!!!؟!؟!
ینی برم سراغ هیو بهتره ؟!

Ali
12-11-1390, 02:57 بعد از ظهر
دمتون گرم پس اینایی که ازش تعریف میکنن چی ؟!!!؟!؟!
ینی برم سراغ هیو بهتره ؟!
100% هیو بهتره

---------- Post added at 04:57 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

به این تاپیک مراجعه کنید
[/URL]
[URL][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

shayon
13-11-1390, 01:46 قبل از ظهر
دوستان من امروز با یکی که قبلا مگلی داشته صحبت کردم بر خلاف صحبت های اینجا بسیار از موتور راضی بود و حتی میگفت 20.000 کیلومتر راه رفته باهاشو آخ نگفته
فقط روغن بنزین به موقع ریخته... هرچیم گفتم بچه های سایت راضی نیستن گفت من که خیلی راضی بودم ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدایی بد جوری سرگیجه گرفتم ...
help me
:[Only registered and activated users can see links]

matrixaidin
13-11-1390, 01:59 قبل از ظهر
مگلی از لحاظ کیفیت خیلی پایینهاوناییم که راضی هستن به موتور زیاد میرسنیه جورایی هم مثل تخم مرغ شانسیه یهو دیدی خوب در اومد تا ۱۰۰،۰۰۰ تا هم اذیت نکردولی اگه یه چیزی میخوای که راهش به تعمیرگاه نیافته هیو بگیر

Milad
13-11-1390, 02:00 قبل از ظهر
شما بشنو ولي باور نكن.هركي مگلي داشته از مشكلات زيادش ناراضي بوده.

Babak
13-11-1390, 03:11 بعد از ظهر
ببین راضی بودخ ولی بگو انصافا در هفته چند بار هی فلاپ باز کرده کابراتور تنظیم کرده؟
سره صبح چنتا استارت زده تاروشن شده؟
چند دفعه بی خودو بی جهت موتورش رفته پشته وانت؟
20.000 هر کی میگه مگلی کار کرده خالی می بنده مگلی بمیره 10 15 هزارتا کار کنه و فاتحه

K.I.A
14-11-1390, 12:17 قبل از ظهر
قرببونت برم مال من حدود 20000 تا خیلی بیشتر از موتور خودت راه رفته/اخ نگفته هیچ ...اخ همرو دراورده!!!! من فقط اولش یه تنظیم کاربراتور و اچار کشی کلی کردم ورسیدگیم جز شستنو خورده کاریه معمولی و خنده دار موتور چیز دیگه ای نبود هنوز هم موتورم خیلی شادابه... و قطعات مصرفیش به پایان میرسه اما عمرش نه تازه همتون میدونید دائما در حال تند رفتن و شتاب گیریم و فشار زیادی بهش میارم ...من از این موتور استفاده روزمره دارم وخیلی ازش استفاده میکنم تازه بیشترشو تو شهر بودم هنوز صفحه ش عین کانگورو میپره یه جورایی کار سی جی 125 برام میکنه!!! من که ازش رازیم خداهم ازش رازی باشه...این اخریه لاستیک عقبش تموم شده بود و سیم زده بود ...یه لاستیک عقب فابریک دوباره تهیه کردم و با مال خودش در جا زدم و دودشو دراوردم(خودم تو دود غیب شده بودم) وترکوندم (این عکسش بعد از ترکیدن فیلم دود کردنشم کامل گرفتم منتها حجمش خیلی زیاده)

reza KTM
14-11-1390, 12:31 قبل از ظهر
فیلمش رو تبدیل کن بزار ببینیم
چی شده لاستیک
چقدر طول کشید تا اینطوری شه؟

K.I.A
14-11-1390, 12:37 قبل از ظهر
رضا من نهایت زورم عکسه با دایال اپه زغالی!!!! با اینکه سیم زده بود حدود 5 دقیقه درجا با سرعت حدود 60 کیلومترو دووم اورد فکر نمیکردم به 1 دقیقه هم بکشه اما به ویرووبر تایلندی ایمان اوردم ملتم وایساده بودن از دود کردن لاستیک فیلم میگرفتم خیلیا حال میکردن تشویق میکردن چند نفرم میگفتن سرمون درد گرفت هوارو شماها الوده میکنید!!!!

Milad
14-11-1390, 12:51 قبل از ظهر
رضا من نهایت زورم عکسه با دایال اپه زغالی!!!! با اینکه سیم زده بود حدود 5 دقیقه درجا با سرعت حدود 60 کیلومترو دووم اورد فکر نمیکردم به 1 دقیقه هم بکشه اما به ویرووبر تایلندی ایمان اوردم ملتم وایساده بودن از دود کردن لاستیک فیلم میگرفتم خیلیا حال میکردن تشویق میکردن چند نفرم میگفتن سرمون درد گرفت هوارو شماها الوده میکنید!!!!

تو اين حركت به غير از لاستيك به جاهاي ديگه موتور اسيب وارد نميشه؟؟

reza KTM
14-11-1390, 12:55 قبل از ظهر
قاعدتا نباید ضرری برای موتور داشته باشه
شاید لنت ها رو هم بسابونه

راستی کیا تو دنده 1 بودی و 60 تا؟

K.I.A
14-11-1390, 01:01 قبل از ظهر
فشارای وارده بر اثر این حرکت و اسیب های احتمالی...1-فشار خیلی زیاد به کلاچ و صفحه ی مربوطه...2- فشار به ترمزا و کمک فنرا...3-فشار زیاد به دنده 1 و 2 ...4-فشار به مجموعهی انتقال قدرت ... شامل زنجیر و خورشیدی ها و .... 5- احتمال تاب ور داشتن رینگ و نا بالانس شدن...6-کثیفی موتور بر اثر لاستیکای تبدیل شده به قیر...7- فشار زیاد به پاها و سردرد گرفتن بر اثر صدا ودود...8-احتمال خرابی بلبرینگها و خرابی ضرب گیر داخل توپی چرخ........9- وملت بیکار!!! و......................

Kami
14-11-1390, 01:12 قبل از ظهر
به یاد مگلی که سر یک هفته خرج گزاشت رو دستم و با 1 میلیون 300 ضرر فروختمش

Babak
14-11-1390, 01:18 قبل از ظهر
قرببونت برم مال من حدود 20000 تا خیلی بیشتر از موتور خودت راه رفته
کیا جان خدایی نکرده منظورم به موتور شما نبود...
موتوره شما که بنده کلیه حرف های شما رو تصدیق می کنم و با مخالفش سره ستیز دارم به این شبه عزیز قسم موتور شما جزو یکی از عجایب می باشد که ممکن است هر 6900 سال یک بار اتفاق بیافتد به جانه ناقصم قسم

K.I.A
14-11-1390, 01:22 قبل از ظهر
مرد حسابی مسخره میکنی هرکی ندونه تو که میدونی هر وقت با اون سی جیت رد شدی منو با چی دیدی؟دائم دارم باهاش راه میرم / خوبه این یکیو میدونی از عجایبه!!!!

shayon
14-11-1390, 02:45 قبل از ظهر
دوستان مرسی ولی بازم قبول کنید حرفاتون دوتاست. آقا کیا میگه راضیم ید توی صفحه قبل بجه ها فش خارومادر نصیب سازنده کردند ....
من الان چی کار کنم و حرف کیو گوش یکنم ؟!
بازم تنکس از همه :smilies(182):

Babak
14-11-1390, 02:49 قبل از ظهر
دوستان مرسی ولی بازم قبول کنید حرفاتون دوتاست. آقا کیا میگه راضیم ید توی صفحه قبل بجه ها فش خارومادر نصیب سازنده کردند ....
موتور بی درده سررو بی دنگ و فنگ می خوای برو دایلیم بگیر یه عمر دعابه جونه پرشین موتور کن

K.I.A
14-11-1390, 02:51 قبل از ظهر
شما ادرستو و شمارتو پی ام کن برام من روشنت میکنم از داستان بعضی دوستان حتی تا حالا سوار نشدن و....

RIDER
14-11-1390, 02:58 قبل از ظهر
حوصله تعمیرگاه نداری بیخیالش شو .همین که میبینی هرکی یچیز میگه میتونی به این نتیجه بررسی که شانسی از آب در میاد اونم نه بخاطر قطعات ناقص بلکه مونتاژکاران معلول کویر که معلوم نیست موتورای ملتو چجور سرهم میکنن خدا میدونه و خودشون که مال هرکی میبینی یجا زوارش در میره یا یکی دهن موتورو آسفالت کرده آخ نمیگه

K.I.A
14-11-1390, 03:06 قبل از ظهر
بستگی به کارگر منتاز کار داره که شب چه جوری خوابیده !!!! و حقوقشو کی گرفته!!!! و ساعت ناهاریش یا اخر وقت نبوده!!!!

shayon
14-11-1390, 04:20 قبل از ظهر
صفرش چند شده ؟!

siavash brazil
14-11-1390, 12:10 بعد از ظهر

سلام دوست گرامی.
به سایت پرشین موتور خوش امدین.
حرف های دوستان تناقضی با هم نداره.
موتور مگلی یک موتورسیکلت 250 پلاک ملی هست که شتاب و سرعت بسیار بالایی داره اما همانند اکثر کالاهای چینی (کالاهای چینی وارد شده به کشور ما .. نه چینی پدر مادر دار !) یک مشخصه اصلی داره و اون هم کیفیت ساخت پایینش هست

موتورسیکلت کیا هم به نسبت تمامی مگلی هایی که بنده شخصا دیدم بزنم به تخته خیلی از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار هست و این نکته که کیا خودش ادم فنی و دست به اچاری هست

اینکه تعداد محدودی از یک محصول خروجی از کارخانه دارای کیفیت بهتری باشند چیز عجیبی نیست
شما زمان خرید یک محصول باید نظر عموم مصرف کنندگان رو بدون هیچ تعصب خاص سوال فرمایید

چیزی که من از این موتور دیدم (اولین سری مگلی که توو ایران توزیع شد متعلق بود به علیرضا ادمین همین سایت..) یادمه که بهش میگفتم علیرضا تو موتور 1000 خریده بودی انقدر خرج نداشت.. هر روز تعمیرگاه بودیم .. بعدشم که یکی دیگه از ادمین های سایت اقای ****** این موتور رو خریداری کردند و..
این صرفا نمونه از کل داستان این موتور بود.
حالا شاید توو هرچند 10 تا موتور تولیدی یکی نسبت سایری خوب در بیاد مثل موتور کیا ولی ذات موتور یک موتور چینی هست با ظاهر بسیار دلربا سرعت و شتاب عالی و کیفیت به شدت افتضاح و پایین.

حالا یکی هست دست به اچاره این ازار و اذیت های موتور براش میچربه به زیبایی و شتاب میره این موتور رو میخره
یکی هم مثل من به شدت دنبال کالای خوش ساخت و با کیفیت هست اسم این موتور میاد وحشت میکنه سمتش بره !

یه ضرب المثل خارجی هم بگم و صحبتم رو تموم کنم!!!

هنوز اونقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم ! (نسبت 250 های دیگه و برخی 150 ها مثل سی بی ار و..)

salahshor
14-11-1390, 04:17 بعد از ظهر
سلام به همگی
چه خبره اینجا ؟!!
بابک من بهت قول میدم مگلی موتوره خوبی نیس اینو من و بقیه بروبچ قبول دارن !!! لا اقل به دایلیم اونم از نوع مشکیش نمیرسه !!!!
من روز اول که مگلی خریدم کاملا اوراقش کردم و دوباره از اول مونتاژش کردم کلی هم بهش رسیدم و بوق و لاستیک و روکش صندلی و زنون و تنظیم کاربرات اونم با دستگاه و شمع سوزنی و مسیر ورودی هوا و ضد یخ و توری محافظ رادیاتور و تعویض بیچ های تنه و شاسی از نوع المانی و الن و تعویض لنت عقب از نوع فول متالیک که مال موتور سنگین هستش .......
تا الان هم وقتشو نداشتم و میخوام :
نشانگر ولتاژ باطری و دمای اب واسش نصب کنم همچنین سیستم بخش mp3 و دزدگیر gsm/gps با قابلیتهای فراوان / لاستیک جلو
سیستم ضد سرقت / neon برای دور نور بالا و بایین / اگزوز که دوستم قول داده اون جوری که میخوام واسم بسازه / بر چسب واسه فلاب / ایینه ها
همه اینارو 100 در 100 نصب میکنم یه طرح دیگه هم هست که علیرضا روی نینجا نصب کرده و خوشم اومد ازش
اونم نصب میکنم ولی با 2 دوربین و قابلیت ضبط شدن یکی جلو و یکی هم عقب که این سیستم نمایشگر gps هم داره / شارژر موبایل / از اونجایی که تو مسافت های طولانی با این موتور کمر درد میگیرم میخوام ماساژور صندلی ماشین رو بشت کابشن موتور سواریم نصب کنم !
من شخصا رسیدگی و کار کردن رو موتورو بیشتر از دور زدن باهاش دوس دارم
$ داشته باشم نینجا میخرم چون عشقشو دارم ولی دلیل نمیشه که از این موتور خوشم نیاد
مگلی های سری اول : خطر عقبشون اب میشد / زنجیر و خورشیدیاش ایراد داشت / رکتیفایر ایراد داشت / زاویه کربی فرمون ایراد داشت و بوق میزد / جک موتور موقع خوابوندن به زمین میخورد / کیفیت باک و فلاب ها خوب نبود / ترمز عقب و سیلندر و دیسکش ایراد داشت / سیم کشی چراغ جلو ایراد داشت / امبر باطری کم بود / راهنماها / کاسه نمد خورشیدی و واتر بمب ایراد داشت / دوشاخه عقب و بلبرینگ چرخ عقب / فشنگی اب / جوش و رابطهای اگزوز .. و کسی هم منکرش نیست
ولی همه اینا تو سری جدید اصلاح و رفع شده مگلی من حتی زنجیر رنتال روشه و هیچ یک از عیبهای بالا رو نداره
عیبهای و ضعف های سری جدید موجود در ایران < مدل انژکتوری هنوز به بازار عرضه نشده > :
مسیر ورودی هوا که خرطومی ان خم میشود و میشه با کشیدن خرطومی به داخل ایر باکس درستش کرد / بیچ های با رکابی و تنه / کمک جلو / نیاز به تنطیم کردن کاربرات / تنظیم نبودن نور بالا / شل شدن یه سری بیچ ها بعلت مونتاژ بد و نداشتن واشر و شار لاک روی بیچ
که همین ها رو هم میشه رفعش کرد و تو سری جدید مگلی که انژکتوره صدای اگزوز و کمک جلو و سیستم انژکتور دلفی اون که نشان از کیفیت بالای این سیستمه < کیا و هیوندا این سیستم روشه > کلهم رفع شدن .... شاید این جمعه بیاید !!! و به همه این حرف و حدیثا بایان دهد !
خدایی کدوم شرکت این همه محصولشو اب دیت میکنه؟
از نظر کیفیت و جهانی بودن هم مه الان تو ژابن داره عرضه میشه
یه موتور ریس خوب باید: کیفیت / رخ / شتاب / سرعت داشته باشه که مگلی سری اخر به غیر از صدا که سلیقه ای هست همرو داره این مدل انژکتور که بیاد صداش هم توب شده
و در اخر این موتور به دایلیم بابک نمیرسه !! با تشکرررر

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:11 PM ----------

هنوز اونقدر پولدار نشدم که جنس ارزون بخرم ! (نسبت 250 های دیگه و برخی 150 ها مثل سی بی ار و..)

قیمت جهانی 250 های تو ایران نزدیک به هم هستن و تنها تو ایران نینخا 14 و هیو 8 و مگلی 5

salahshor
14-11-1390, 11:31 بعد از ظهر
علی واسه چراغ موتورت بعد از ظهر بیا

K.I.A
14-11-1390, 11:38 بعد از ظهر
کاظم وسیاوش عزیز بسیار کامل جواب دادن .....ولی جواب این مسائل حدود چند صفحه است!!!!!! کاظم جان یکی از بهترین فنی کارای سایت ماست و روزی هست که حرف اولو تو این زمینه به همه میزنه/

aligsx
17-11-1390, 10:44 قبل از ظهر
دیروز رفتم پیش کاظم تا روی مگلی نئون نصب کنه برام.دمش گرم خیلی وارده خداییش.حسابی سرش شلوغ بود و بنده خدا بخاطر من مجبور میشد مشتری رو رد کنه که بازم شرمندم کاظم جان ببخشید اگه زیاد طول کشید.
اول اومدیم نئون رو اماده کنیم که ببندیم من یکی از نئون رو برداشتم یه خورده سراشو بهم نزدیک کنم یهو دیدم از بالاش شکست. اونموقع اینقدر قاطی کردم که نگو کارد میزدی خونم در نمیومد.خلاصه پولی که دادم پای نئون اولی پرید.
دیگه کنسول جلو رو کاظم باز کرده بود و مجبور بودیم نئون بخریم و ببندیم .من رفتم خ ملت دوباره از نو نئون خریدم و برگشتم ولی دیگه هوا داشت تاریک میشد و سرد.
اینبار من و کاظم خیلی دقت میکردیم که نئون ها اسیب نبینن.کاظم نئون هارو چسبوند دور چراغ و روشن کرد که اونموقع بود که من از کاظم 10 برابر قبل خوشم اومد!!!!
702570267027

بعدش گزاشتیمش توی کاسه و باطری زدیم بهش تا روشن بشه و امتحانش کنیم

7028702970307031

بلههههههههههه ............ و بلاخره رسیدیم به سخت ترین مرحله که بستن کنسول جلو توی سرمای دیشب که فکر کنم زیر -5 بود. کاظم زحمتش رو کشید و با اون سختی موتورو جمع کرد و کارای برقیشو انجام داد و کنسول جلو رو بست. چراغو روشن کردیم که چند تا عکس بگیریم تا دوستان پرشین موتوری ببینند.

70327033703470357036

بازم تشکر و قدردانی از کاظم عزیز که کلی تو دردسر افتاد.ممنون بخاطر تمام خوبیات و مرام گزاشتنات

Mohammad aghili
17-11-1390, 10:48 قبل از ظهر
خیلی جیگر شده !
یه صدقه واسش بنداز چش نخوره !

نئون ها هر کدوم چند در اومد؟
(ای کاش چراغ جلو روان هم گرد بود):wall3:

کوروش
17-11-1390, 11:03 قبل از ظهر
رو همون هم میتونی بندازی !!! کار نشد نداره !!!:sarma:

Mohammad aghili
17-11-1390, 11:24 قبل از ظهر
آره خب

ولی نئون روی چراغ گرد ، یه چیز دیگس

.:ALIREZA NADERI:.
17-11-1390, 12:08 بعد از ظهر
این مگلی واسه کدوم شرکت و واسه کدوم کشور هست ؟

Kami
17-11-1390, 12:12 بعد از ظهر
این مگلی واسه کدوم شرکت و واسه کدوم کشور هست ؟
کویر - چین

.:ALIREZA NADERI:.
17-11-1390, 12:29 بعد از ظهر
پس بی اهل و نصب هست !
ولی قیافه بهتری نسبت به هیوسانگ و بقیه داره!

master
17-11-1390, 01:34 بعد از ظهر
درسته که مگلی اولین چیزیش که خراب میشه توپی چرخ عقبشه؟

aligsx
17-11-1390, 02:14 بعد از ظهر
خیلی جیگر شده !
یه صدقه واسش بنداز چش نخوره !

نئون ها هر کدوم چند در اومد؟
(ای کاش چراغ جلو روان هم گرد بود):wall3:

ممنون از نظرت.خیلی خوشحالم که دوستان پسندیدن.پس یعنی خیلی توپ شده.
چشم صدقه ام میندازم.
نئون جفتی 20 تومن که برای من 40 تومن درومد چون جفت اول شکست.
اس ام دی برای چراغ کوچیک جفتی 3 تومن

salahshor
17-11-1390, 09:23 بعد از ظهر
علی جان اینقدر شرمنده نکن
وظیفه بود
راستی اون صدای اگزوزت که بیچاش شل بود درست شد ؟
موتورت خیلی تر تمیز و سالمه اسبند و حتما برو واسش
مشکل چراغهای مگلی رو فهمیدم واسه چیه خیلی سخت تنظیم میشد
ولی وقتی چراغ و اینارو بیاده کردیم قلقش دستم اومد واسه علی اقا رو تنظیم کردم عالی شد
البته لامبهای جلو رو هم از نوع اسرام نایت بریکر <شب شکن > که افرود و واسه جادس انداختیم نور دهیش با این لامبها و تنظیم چراغ معرکه شد
12v/ 80 w/ osram/germany/off rode/hyper white/uv filter/5000k /h1
کلاجشم که تنظیم نبود درستش کردیم
علی جان شما هم زحمت کشیدی تا غرب اومدی و اینکه مجبور شدی تا خ ملت بری و برگردی
بابت نهار هم دستت درد نکنه شرمنده کردی
با موتورت که رفتم دور بزنم همه محو رخ موتور و neon چراغ جلو شده بودن
خیلی خیلی خوشگل شده
دوستان دایلیم سوار هم میتونن نصب کنن و فکر کنم زیاد دنگفو فنگ مگلی رو نداره

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

علی جان اینقدر شرمنده نکن
وظیفه بود
راستی اون صدای اگزوزت که بیچاش شل بود درست شد ؟
موتورت خیلی تر تمیز و سالمه اسبند و حتما برو واسش
مشکل چراغهای مگلی رو فهمیدم واسه چیه خیلی سخت تنظیم میشد
ولی وقتی چراغ و اینارو بیاده کردیم قلقش دستم اومد واسه علی اقا رو تنظیم کردم عالی شد
البته لامبهای جلو رو هم از نوع اسرام نایت بریکر <شب شکن > که افرود و واسه جادس انداختیم نور دهیش با این لامبها و تنظیم چراغ معرکه شد
12v/ 80 w/ osram/germany/off rode/hyper white/uv filter/5000k /h1
کلاجشم که تنظیم نبود درستش کردیم
علی جان شما هم زحمت کشیدی تا غرب اومدی و اینکه مجبور شدی تا خ ملت بری و برگردی
بابت نهار هم دستت درد نکنه شرمنده کردی
با موتورت که رفتم دور بزنم همه محو رخ موتور و neon چراغ جلو شده بودن
خیلی خیلی خوشگل شده
دوستان دایلیم سوار هم میتونن نصب کنن و فکر کنم زیاد دنگفو فنگ مگلی رو نداره

---------- Post added at 09:23 PM ---------- Previous post was at 08:41 PM ----------

درسته که مگلی اولین چیزیش که خراب میشه توپی چرخ عقبشه؟

بله سری قدیم همون مدل 2010 یا 89 که برا بار اول اومد تو بازار بلبرینگ عقبشون خرد میشد و عیب های زیادی هم داشت
ولی سری جدید دیگه این مشکل نداره
بستهای صفحه قبل بخونید متوجه میشید
کویر بعد سری اول که میخواست سری جدیدو مونتاژ کنه از یه سری قطعات سری قدیم استفاده کرده مثل توبی / زنجیر و خورشیدیها ...
یعنی تو 3 سری عرضه شده :
سری قدیم / سری جدید و قدیم / سری جدید که همه مشکلات مگلی رفع شده

K.I.A
17-11-1390, 11:56 بعد از ظهر
و ابدیت 4 درراه که efi هست و مگللی 2 معروف هست تو کویر!

salahshor
17-11-1390, 11:57 بعد از ظهر
مگلی بشت عدسی یه جا برا نصب چراغ کوچیک داره که میشه با نصب smd بشت عدسی یه حالتی مثل neon در اورد منتها به صورت حلقه تو بر نه حلقه خالی
هر وقت خواستم برا مگلی خودم neon نصب کنم عکساشو کامل میزارم از مراحل بازو بست تا نصب
میخوام رو عکسا ارم برشین موتورو بزنم ولی بلد نیستم
عکسارو که بذارم توضیحات کاملو در مورد نحوه نصب و تنظیم چراغ میذارم

سهیل
19-11-1390, 11:58 قبل از ظهر
سلام دوستان من تازه عضو سایت شدم البته از خیلی قبل مطالب سایت رو میخوندم.

من دو تا مشکل بسیار بزرگ دارم که اگر دوستانی که تجربه دارن کمک کنن مشکل من حل بشه ممنون میشم.
موتور من مگلی مدل امسال هست که حدوداً 5/6 هزار تا کار کرده البته من دسته دوم خریدم ولی فوق العاده تمیزه.
مشکل اول اینه که یک بار سر رو صدا مثل قرچ و قورچ ساچمه از فرمان میومد که بعد از مدتی کوتاه فرمان موتور خراب شد و بردم تعمیرگاه و تمام لوازم فرمان از ساچمه و غیره رو تعویض کردم که 70تومن خرجش شد.
این موضوع گذشت تا اینکه مشکلی در چرخ عقب ایجاد شد و وقتی باز کردیم دیدیم چیزی به اسم بلبرینگ نمونده و خورد شده. خلاصه تمام لوازم توپی عقب رو هم تعویض کردیم و بستیم که 80 آب خورد.
ولی الان باز هم گاهی صدای تق و قوت از فرمان میاد که خودم هم حس میکنم کمی به چپ و راست میکشه موقع حرکت و هر بار که میرم تعمیرکگاه فقط کمی شل و سفتش میکنه و میگه حله... بلبرینگ چرخ عقب هم باز خورد شد که دوباره تعویضش کردم و میدونم که همین روز ها باز خورد میشه.
لطفا کسانی که به این دو تا مشکل خوردن و اون رو حل کردن یک راه حل جلوی پای من بذارن که حسابی ذهر مارم شده این چند وقت.
ممنونم

---------- Post added at 11:58 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

دوسنان سلام من تازه اینجا عضو شدم
یه سوال دارم که خداییش با گشتن توی سایتا گیج شدم ... یه جواب محکمو مشتی میخام
آقا من آپاچی 180 دارم خداییش ازش راضیم و تا الانم آخ نگفته... وسط زمستون بعده 3 هفته با یه تک استارت روشنه
ولی یه چند وقته مگلی اساسی رفته رو مخم ... پولش مشکل نیس و موتورو واسه تفریح میخام ولی روی کیفیتش شک دارم
یه جا نوشته مزخرفه یه جا نوشته حرف نداره...رک و پوست کنده این موتور به درد من میخوره یا نه ( زیادم حال و حوصله تمیرگاهو اینارو ندارم) و اینکه خلاصه دلو بزنم به دریا و آپاچی رو رد کنم مگلی بگیرم یا نه....!؟!
دم همتون گرم - با تشکر:thanks:

اگر پولش رو داری هیوسانگ بگیر اگر نه که مگلی بالاخره کارش به تعمیرگاه میکشه اونم اساسی. بقیه رو نمیدونم ولی من تا الان حدود 300/400 تومن خرج تعمیراتش کردم موتور من 5000 تا راه رفته. ولی از طرفی هم عاشق استیل و شتابش هستم. همین آدم رو بین دو راهی قرار میده.

salahshor
19-11-1390, 12:03 بعد از ظهر
دوست عزیز بسیار خوش اومدی
موتور اگه سری جدید بود این مشکلو نداشت
اگه مطالب سایتو خونده باشی متوجه میشید
چرخ عقب موتورتو باز کن و ببر تراشکاری بلبرینگ عقب و واست در بیاره
اگه تهران هستی تشریف ببر خ ملت یه بلبرینگ دور بالا بر ساچمه ژابنی واسش بگیر
حتما حتما
واسه جا زدن بلبرینگ برو بیش تراشکار ماهر که بدون زور و چکش و اینا واست جا بزنه
تا درست جا نخوره 50 بار هم عوضش کنی خورد میشه شک نکن
موقع جمع کردن و نصب چرخ عقب بوش و واشر و ایناشو درست سر جاش بذارید
مشکلت 100 در 100 حل میشه
واسه فرمون هم باید بری بیش مکانیک خبره
تو همین سایت اسم و ادرسش هست
این مشکل ربطی به مگلی نداره اگه سی جی هم درست جمع نشه صدا میده و گیر میکنه
دوست داشتی بیار خودم واست درست کنم تضمینی

سهیل
19-11-1390, 12:54 بعد از ظهر
دوست عزیز بسیار خوش اومدی
موتور اگه سری جدید بود این مشکلو نداشت
اگه مطالب سایتو خونده باشی متوجه میشید
چرخ عقب موتورتو باز کن و ببر تراشکاری بلبرینگ عقب و واست در بیاره
اگه تهران هستی تشریف ببر خ ملت یه بلبرینگ دور بالا بر ساچمه ژابنی واسش بگیر
حتما حتما
واسه جا زدن بلبرینگ برو بیش تراشکار ماهر که بدون زور و چکش و اینا واست جا بزنه
تا درست جا نخوره 50 بار هم عوضش کنی خورد میشه شک نکن
موقع جمع کردن و نصب چرخ عقب بوش و واشر و ایناشو درست سر جاش بذارید
مشکلت 100 در 100 حل میشه
واسه فرمون هم باید بری بیش مکانیک خبره
تو همین سایت اسم و ادرسش هست
این مشکل ربطی به مگلی نداره اگه سی جی هم درست جمع نشه صدا میده و گیر میکنه
دوست داشتی بیار خودم واست درست کنم تضمینی

خیلی ممنونم از راهنمایی که کردید.
یک سوال دیگه دارم اون لوله ای که داخل چرخ عقب هست و میل توپی از توش رد میشه باید بین دو بلبرینگ کیپ و خیلی جذب باشه و تکون نخوره یا نه کمی تکون بخوره؟
چون اون لوله توی چرخ موتور من کمی تکون میخوره و خیلی سفت و جذب نیست.

amir_31july
19-11-1390, 08:33 بعد از ظهر
تا حجم 20 مگ که میتونید تو سایت آپ کنید
برا حجم بیشتر هم میتونید از مدیا فایر استفاده کنید
تو سایت آپ کردم ... ایشالا که حل شد
فیلم مربوط به شتاب صفر تا صد مگلی ... که در نتیجه شتاب صفر تا صد 8 ثانیه ... تاپ اسپید 159 کیلومتر . کل مدت زمان تا رسیدن به تاپ اسپید 34 ثانیه میباشد ... واقعا وسوسه کننده است

7thRING
19-11-1390, 09:04 بعد از ظهر
مگلیش تقویت شدست؟
چون بدون اینکه به رد لاین برسه نزدیک 160 تا رفت

aligsx
20-11-1390, 12:20 قبل از ظهر
تو سایت آپ کردم ... ایشالا که حل شد
فیلم مربوط به شتاب صفر تا صد مگلی ... که در نتیجه شتاب صفر تا صد 8 ثانیه ... تاپ اسپید 159 کیلومتر . کل مدت زمان تا رسیدن به تاپ اسپید 34 ثانیه میباشد ... واقعا وسوسه کننده است

داداش ثانیه رو اشتباه گرفتی.از ثانیه 13 که سرعتش 1 km هست و شروع به حرکت میکنه تا ثانیه 20 که سرعتش به 101 km میرسه هرجوری حساب کنی میشه 7 ثانیه.
البته این موتورش تقویت نیست و خوب دنده نمیده.من 0 تا 100 رو بهتر از این با مگلی میزنم تازه تقویتم نیست.
تاپ اسپید هم 175 km با مگلی خودم رفتم. تازه km موتورو قبلش با gps چک کردیم و موتور 3 km کمتر نشون میداد.با km پژو 405 هم چک کردیم بازم موتور 2 تا کمتر نشون میداد.حیف که نمیتونم فیلم بگیرم وگرنه با مدرک ثابت میکردم

salahshor
20-11-1390, 04:45 بعد از ظهر
کاربر سهیل عزیز اون لوله کار خاصی انجام نمیده و اگه بلبرینگ درست جا بخوره باید کمی ازاد باشه
نتیجه تعمیراتتو بی زحمت گزارش بده بهمون / متشکر

---------- Post added at 04:45 PM ---------- Previous post was at 04:28 PM ----------

تاب اسبید زدن برای یه موتور شرایط خاصه خودشو میطلبه
نوع بنزین / وزن راکب / مخلوط سوخت و هوای استاندارد که نیاز به تنظیم کاربرات و تمیز بودن فیلتر هوای اون داره / شرایط اب و هوا و وزش باد موافق یا مخالف / جاده و شیب اون / سلامت بودن انجین / احتراق خوب به واسطه داشتن شمعی مثل شمع سوزنی / وضعیت لاستیک / و 100 البته مهارت راکب
من با مگلی خودم تو بهترین شرایط 169 تا رفتم بیشتر از اون هم میشد که بنده خ ... ه کردم !
0 تا 100 هم همین شرایطو میطلبه که فکر کنم 6 ثانیه رو حالا یه کم بیشتر یا کمتر < 50 صدم ثانیه > بره

alikian
20-11-1390, 04:47 بعد از ظهر
دوستانی که مگلی دارن میگن اگزوزش زینو داغ میکنه اگه زیاد کار کنه درسته یا نه؟؟

Kami
20-11-1390, 04:49 بعد از ظهر
کاملا درسته
من تو تابستان که مگلی سوار میشدم گرم میکرد صندلیش اما خود انجین مثل هیو داغ نمیکرد

amir_31july
20-11-1390, 04:51 بعد از ظهر
داداش ثانیه رو اشتباه گرفتی.از ثانیه 13 که سرعتش 1 km هست و شروع به حرکت میکنه تا ثانیه 20 که سرعتش به 101 km میرسه هرجوری حساب کنی میشه 7 ثانیه.
البته این موتورش تقویت نیست و خوب دنده نمیده.من 0 تا 100 رو بهتر از این با مگلی میزنم تازه تقویتم نیست.
تاپ اسپید هم 175 km با مگلی خودم رفتم. تازه km موتورو قبلش با gps چک کردیم و موتور 3 km کمتر نشون میداد.با km پژو 405 هم چک کردیم بازم موتور 2 تا کمتر نشون میداد.حیف که نمیتونم فیلم بگیرم وگرنه با مدرک ثابت میکردم
عزیز جان حالا سر یک ثانیه بحثی نداریم این رکورد واسه یه موتور تو این رنج خوب که نه عالی هستش ...
اتفاقا دنده ها رو خیلی خوب داره عوض میکنه اینو رو میشه از صدای تقه و دور سنج بخوبی رو فیلم حس کرد
در مورد تاپ اسپید 175 هم یکم جای شک هستش ... ( داداشی آخه 405 هم به زور 170 تا رو میره ) ولی اگه خواستی فیلم بگیری یه وب کم سبک رو از پایه اش رو کنسول موتورت فیکس کن

7thRING
20-11-1390, 04:54 بعد از ظهر
405 بیشتر از اینا میره.

K.I.A
20-11-1390, 10:50 بعد از ظهر
بحث در مورد تاپ اسپید تو تاپیک خودش (دقت کنید)

aligsx
21-11-1390, 12:45 قبل از ظهر
عزیز جان حالا سر یک ثانیه بحثی نداریم این رکورد واسه یه موتور تو این رنج خوب که نه عالی هستش ...
اتفاقا دنده ها رو خیلی خوب داره عوض میکنه اینو رو میشه از صدای تقه و دور سنج بخوبی رو فیلم حس کرد
در مورد تاپ اسپید 175 هم یکم جای شک هستش ... ( داداشی آخه 405 هم به زور 170 تا رو میره ) ولی اگه خواستی فیلم بگیری یه وب کم سبک رو از پایه اش رو کنسول موتورت فیکس کن

درسته به قیمتش موتور خوبیه.
اگه خوب دنده میداد 0 تا 100 رو توی 8 ثانیه نمیزد.البته شاید موتورش تنظیم نبوده یا سربالایی بوده.
شک نکن عزیزم خیلیم حقیقی به همچین سرعتی رسیدم.
گلم من خودم جاده مشهد با 405 سرعت 180km رو با پدر گرامیم رفتم هیچم به زور نمیره.نا سلامتی ماشینه پیسته و توی دور خودشو نشون میده ها.
منظورم این نبود که کنار ماشین 175 km رو رفتم .جاده جاجرود تا تهران به این سرعت رسیدم که سر کل کل با یه 206 sd بود که در اخر از من جلو زد

سهیل
21-11-1390, 01:52 قبل از ظهر
دوستان دو تا سوال فنی
موتور من از اول هم فیلتر هوا شو در آورده بودن من تا همین اواخر نمی دونستم ولی یک بار باز کردم دیدم فیلتر هوا نداره.
البته از لحاظ شتاب و غیره موتور من حرف نداره ولی میخوام بدونم آیا اون فیلتر ضروری هست یا نه؟
دومی اینکه من میخام چراغ های جلو رو دستکاری کنم که واسه نور بالا هر دو با هم روشن بشن آیا این ممکنه توی سیستم برق مشکل ایجاد کنه یا نه؟
اون قسمن فلاپ هم که مشکی هست و پیچ های پلاستیکی داره نمیدونم چجوری باز کنم یکی از اون پچ پلاستیکی هاشو شکستم ، واسه همین دیگه ترسیدم دست بزنم بهش.
قبلا از راهنمایی شما ممنونم

salahshor
21-11-1390, 02:44 قبل از ظهر
ممکن ترک نشین کمی گرمای اگزوز و حس کنه ولی ازار دهنده نیست

---------- Post added at 02:44 AM ---------- Previous post was at 01:52 AM ----------

دوستان دو تا سوال فنی
موتور من از اول هم فیلتر هوا شو در آورده بودن من تا همین اواخر نمی دونستم ولی یک بار باز کردم دیدم فیلتر هوا نداره.
البته از لحاظ شتاب و غیره موتور من حرف نداره ولی میخوام بدونم آیا اون فیلتر ضروری هست یا نه؟
دومی اینکه من میخام چراغ های جلو رو دستکاری کنم که واسه نور بالا هر دو با هم روشن بشن آیا این ممکنه توی سیستم برق مشکل ایجاد کنه یا نه؟
اون قسمن فلاپ هم که مشکی هست و پیچ های پلاستیکی داره نمیدونم چجوری باز کنم یکی از اون پچ پلاستیکی هاشو شکستم ، واسه همین دیگه ترسیدم دست بزنم بهش.
قبلا از راهنمایی شما ممنونم

در مورد فیلتر هوا قبلا بحث شده ولی من باب یاد اوری :
ذرات معلق و گرد و غبار موجود در هوای ورودی به سیلندر به واسطه وجود فیلتر هوا
فیلتر میشه و مانع از ورود انها به سیلندر و محفظه احتراق میشود چون این ذرات قابل اشتعال نیستن و کیفیت مخلوط سوخت و هوارو بایین میاره و در دراز مدت به دیواره سیلندر اسیب میرسونه و همین اسیب های در حد میکرون در دور های بالا و کارکرد های بالای انجین تشدید میشه و با عث افت کمبرس و روغن سوزی اینا میشه < تو دراز مدت >
بعضی از این ذرات باعث جرم گرفتگی در سر سوبابها و محفظه احتراق و سر شمع میشه
اگه میتونی فیلتر هوای فابریکشو تهیه کن < اگر هم نتونستید طریقه ساختشو میگم >و برا نصبشم و جلوگیری از خمیدگیه خرطومی خرطومی هوارو بکش سمت داخل ایر باکس و دور اون یه بست کمر بندی 20 cm و بهنای 2cm بنداز و از بشت ایر باکس چسب اکواریوم مشکی بزن و هرگز خرطومیه هوارو سوراخ نکن به چند دلیل ...
هوای فیلتر نشده به سیلندر وارد نشه
دبی هوای ورودی به سیلندر < با خرطومی فابریک > مطابق با مشخصات فنی انجین و کاربراته
دستکاریه اون میتونه تو توان و گشتاور و استهلاک موتور تاثیر گذار باشه
سیستم روشنایی و چراغهای جلو مگلی از لامب 12 ولت 55 امبر و لامب گازی مدل h1 بهره میبره و سیم کشی و کلید و ... برا همین لامب طراحی شده
در صورت دستکاری و تحمل جریان زیاد ممکنه کانکتورها / کلید چراغ / سوییچ ... اسیب ببینه
به صورت ساده اینکه شما نمیتونی از سیم نور بالا یا بایین انشعاب بگیری و به سیم نور بایین یا بالا بدی
اما
اگه دوست دارید نور بالا و بایین همزمان روشن بشه باید از یه رله 12V/30A/4P استفاده کنید و برق ورودی به بایه 30 رله رو از باطری با استفاده از فیوز 30A نصب کنید
تنها در این صورت مشکلی از نظر فنی نخواهد داشت
برا باز کردن اون فلاب هم باید فرمونو بدی سمت راست و بیچ خار بلاستیکی همون طرفو با لبه تیز کارت یا چاقو بلند کنی و با 4سو بازش کنی اگر هم شکست از خار شلگیر 405 یا خار امبولی 206 میتونی استفاده منی 2 تا بیچ سمت بالا و چب و راست کیلومتر هست که با الن 5 باز میشه
موفق باشی

نیما نادری
21-11-1390, 02:49 بعد از ظهر
725372547255

Ali
21-11-1390, 08:00 بعد از ظهر
725372547255خیلی عالیه یعنی مدل جدیدی که تو ایران میاد اینجوریه؟

K.I.A
21-11-1390, 09:55 بعد از ظهر
کرپی جدید مگللی هست و کلا جنس و اندازه کرپی تغییر کرده و دیگه مشکل بوق زدن نداره!!!! و گرفتن دست فرمونو کاملا بی نقص کرده.و روی این کرپی و پایه فرمون کمک های جدید اینورس رنگی نصب میشه..(معکوس)

K.I.A
23-11-1390, 12:48 قبل از ظهر
مگللی 4 ترک!!!! و سالن منتاز خارج کشور

K.I.A
23-11-1390, 12:57 قبل از ظهر
تو عکس سوم از راست مگللی با طرح جدید و ترکیب رنگ و مجهز به سلوسیت و ورزن دوم مگللی

Babak
23-11-1390, 02:14 قبل از ظهر
:interview:یه جا دیدم مگول تو عکس هاش ترمز عقبش 2 پیستونه بود این جدید هاهم اینطوریه یا نه؟

K.I.A
23-11-1390, 02:17 قبل از ظهر
نه تا جایی که دیدم همش تکه ولی تو مسابقاتو دیدم که 2 پیستون میندازن عقبو.

Ali
23-11-1390, 09:23 قبل از ظهر
نه تا جایی که دیدم همش تکه ولی تو مسابقاتو دیدم که 2 پیستون میندازن عقبو.کیا جان مگه مدل 250 هم در مسابقات شرکت میکنه؟ در چه کلاسی؟

Babak
23-11-1390, 02:53 بعد از ظهر
کیا جان مگه مدل 250 هم در مسابقات شرکت میکنه؟ در چه کلاسی؟
تو کلاس 250 این که معلومه
تازه کلاس 125 سی سی هم داریم:icon_pf (95):

amir_31july
23-11-1390, 05:22 بعد از ظهر
تو عکس سوم از راست مگللی با طرح جدید و ترکیب رنگ و مجهز به سلوسیت و ورزن دوم مگللی
این مدل تو تهران هستش ... اگه هست قیمتش چنده؟

K.I.A
23-11-1390, 10:58 بعد از ظهر
نه هنوز نیومده از ماه های اول 91 میاد تو بازار با تغییراتی که قبلا گفتیم... کویر فعلا در حال انبار گردانی و تغییرات برای 91 هست...

سهیل
26-11-1390, 09:23 قبل از ظهر
سلام برو بچ مگلی سوار.

آقا من بالاخره تونستم طی 2/3 ساعت کار کردن روی چراغ های جلو و سیم کشی از باطری و نسب رله در مسیر برق رسانی به چارغ ها کاری کنم که چراغ های جلو با هم روشن بشن بدون اینکه فشاری به سیم کشی بیاد و نور کم کنه.
ولی متاسفانه هر کاری کردم تنونستم سر در بیارم چجوری میشه چراغ سمت چپ رو دستکاری کنم که از حالت نور پایین در بیاد و از طرفی هم دیگه خسته شده بودم و بیخیال شدم.
حالا اگر از دوستان کسی هست که قبلا این کار رو کرده یا میدونه چه باید کرد که چراغ سمت چپ هم نور بالا بشه لطفا راهنمایی کنه.
ممنونم.

K.I.A
26-11-1390, 08:56 بعد از ظهر
salahshur(کاظم) کاملا به این مسائل وارده و میتونید از ایشون سوال کنید...

salahshor
26-11-1390, 09:56 بعد از ظهر
منظورتون دقیقا چیه ؟
شما نمیتونید جای سو بالا رو با سو بایین عوضش کنی چون عدسی و تنظیمشون باهم فرق داره
درستش اینه که وقتی نور بالا میزنی <با نصب رله > نور بایین هم روشن بشه
وقتی هم نور بایین میزنی فقط خودش روشن بشه
اما
اگه دوس داری تو حالت نور بایین روشن
سو بالا هم روشن بشه امکانش هست ولی در این حالت چراغ بلیسی نخواهی داشت

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

اینم بگم نصب رله و سیم کشیه خیلی تمیز کلا 15 دقیقه بیشتر کار نداره
نه سه روز مگه داشتی چیکار میکردی ؟!!!!!!!!!!

سهیل
26-11-1390, 10:04 بعد از ظهر
منظورتون دقیقا چیه ؟
شما نمیتونید جای سو بالا رو با سو بایین عوضش کنی چون عدسی و تنظیمشون باهم فرق داره
درستش اینه که وقتی نور بالا میزنی <با نصب رله > نور بایین هم روشن بشه
وقتی هم نور بایین میزنی فقط خودش روشن بشه
اما
اگه دوس داری تو حالت نور بایین روشن
سو بالا هم روشن بشه امکانش هست ولی در این حالت چراغ بلیسی نخواهی داشت

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:54 PM ----------

اینم بگم نصب رله و سیم کشیه خیلی تمیز کلا 15 دقیقه بیشتر کار نداره
نه سه روز مگه داشتی چیکار میکردی ؟!!!!!!!!!!

نه بابا سه روز چیه 2/3 ساعت:bargh:
آخه کلی هم وقت تلف شد واسه اینکه لامپ ها و چراغ کوچک ها رو برم تهیه کنم و عوض کنم.
ببینید من درست تر بخوام توضیح بدم اینه که
میخوام چراغ های جلو فقط نور بالا باشه هر دوتاش
یعنی نور پایین نمیخوام و میخوام هر دو همزمان باهم روشن بشه ولی چراغ سمت چپ رو دستکاری نکردم ببینم میشه نور بالاش کرد یانه
واسه همین خواستم ببینم میشه این کار رو کرد یا نه.
الان هر دو باهم روشن میشن ولی سمت چپ پایین هست و راست بالا.
در واقع سمت چپی اصلا به چشم نمیاد.
ممنونم

salahshor
26-11-1390, 11:13 بعد از ظهر
نمیدونم یا من منظورتونو متوجه نمیشم یا شما بد توضیح میدی
میشه بگید الان چه حالتی هست ؟
شما میخواهید با روشن کردن چراغ ها هر دو روشن بشن ؟ < فرقی نکنه که کلید رو سو بالا هست یا بایین >
اگه این جوری میخواهید :
سیم نور بایین و نور بالای سیم کشیه موتور وصل به بایه 85 رله
اتصال به بدنه رو بایه 86 رله
برق مستقیم از باطری به همرا فیوز به بایه 30 وصل بشه
بایه 87 رو هم به لامبهای نور بالا و بایین وصل کنید

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:05 PM ----------

اگر هم میخواهید از نظر نور دهی یکسان باشه باید کل سیستم چراغ رو باز کنید و عدسیه نور بایین رو عوض کنید که از نوع محدبه
نمیدونم تکی میفروشن یا نه
میتونید برید گمرگ و موتورسازی های که رو مگلی کار میکنن شاید داشته باشن < مثلا مال مگلی تصادفی که کل چراغ رو عوض کرده >

sezar
27-11-1390, 03:00 بعد از ظهر
یه سوال: این که میگید مگلی آدمی میخواد که از مکانیکش سر دربیاره و باید دست به آچار باشه یعنی چی؟
مثلا هر هفته با چه مسایلی برخورد میکنید؟ اگه مشکل خاصی پیش نیاد و موتور معمولی کار کنه هفته ای چند تومن خرج برا کجاش داره؟
پیشاپیش ممنان !!

K.I.A
27-11-1390, 03:16 بعد از ظهر
باید یه تعمیرگاهی باشه که قبلا این موتورو کار کرده باشه /برای تنظیمات حتما باید یه اوستا کار کارکنه... و بعدش با خیال راحت سوار شی

sezar
27-11-1390, 04:19 بعد از ظهر
باید یه تعمیرگاهی باشه که قبلا این موتورو کار کرده باشه /برای تنظیمات حتما باید یه اوستا کار کارکنه... و بعدش با خیال راحت سوار شی
یعنی به جز تنظیم اولیه چیز دیگه نیاز نداره؟
و در شرایط معمولی فقط هر از گاهی دوباره تنظیم نیاز داره؟
هی میگفتین آدم وارد یه مکانیک و دست به آچار و با حوصله میخواد فقط همین؟

K.I.A
27-11-1390, 06:24 بعد از ظهر
مثل هندونه میمونه برای یکی بیدردسر برای یکی پر دردسر!

سهیل
30-11-1390, 12:58 بعد از ظهر
ما چطور باید به این مامور راهنمایی رانندگی احمق ثابت کنیم که صدای موتور فابریک هست؟!!!!!!
دیروز غروب موتور منو گرفتن انداختن پارکینگ میگن صداش زیاده.
همه مدارکم هم کامل هست کلاه هم میذارم توی میدان آزادی هم بعضی وقت ها مدارکم رو چک میکردن ولی انگار هر جایی یک قانونی داره.
میگم مردک احمق موتور در حد صفره من دست به اگزوز نزدم میگه نه .
یک موتور 125 اونجا بود میگه ببین صدای موتورت دو برابر اینه... بهش میگم خوب موتور منم دو برابر اونه اون 125 من 250 ای تو اون روحت...:10:
خلاصه موتور رو خوابوندن رفتم دنبال ترخیص میگن باید 3 ماه بخوابه ....:icon_pf _99_:
با کلی خواهش و تمنا یار گفت برو دو هفته دیگه بیا ببینم چی میشه.
مملکته داریم... گل بارونه.

K.I.A
01-12-1390, 12:01 قبل از ظهر
پی گیر موتورت بشو اگه فلاپاشو دوست داری!

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:09 AM ----------

90/11/30 یک سری قیمت از فلاپای مگللی گرفتم....هیچ میدونستید فلاپای مگللی ارزون شده !مثلا تیکه فلاپی که 55هزار تومن قیمت داشت به 22هزار تومن کاهش پیدا کرده/و قیمت کلی فلاپای رنگی تو مگللی (تمام قسمتای رنگی)330 هزار تومن !!!!!!!!!یعنی با این مبلغ خیلی کم میتونید کله فلاپای رنگی رو با نو عوض کنید/واقعا میارزه! در ادامه بازم قیمت بقیه قطعاتو میگم..

Ali
01-12-1390, 12:16 قبل از ظهر
90/11/30 یک سری قیمت از فلاپای مگللی گرفتم....هیچ میدونستید فلاپای مگللی ارزون شده !مثلا تیکه فلاپی که 55هزار تومن قیمت داشت به 22هزار تومن کاهش پیدا کرده/و قیمت کلی فلاپای رنگی تو مگللی (تمام قسمتای رنگی)330 هزار تومن !!!!!!!!!یعنی با این مبلغ خیلی کم میتونید کله فلاپای رنگی رو با نو عوض کنید/واقعا میارزه! در ادامه بازم قیمت بقیه قطعاتو میگم..وقتی مگلی نسبت به 250 های دیگه بیشتره خب قاعدتا باید لوازمش بیشتر و ارزانتر هم باشه

کوروش
01-12-1390, 12:16 قبل از ظهر
پی گیر موتورت بشو اگه فلاپاشو دوست داری!

---------- Post added at 02:00 AM ---------- Previous post was at 01:09 AM ----------

90/11/30 یک سری قیمت از فلاپای مگللی گرفتم....هیچ میدونستید فلاپای مگللی ارزون شده !مثلا تیکه فلاپی که 55هزار تومن قیمت داشت به 22هزار تومن کاهش پیدا کرده/و قیمت کلی فلاپای رنگی تو مگللی (تمام قسمتای رنگی)330 هزار تومن !!!!!!!!!یعنی با این مبلغ خیلی کم میتونید کله فلاپای رنگی رو با نو عوض کنید/واقعا میارزه! در ادامه بازم قیمت بقیه قطعاتو میگم..
کل فلاپ مگلی الان چند ؟؟؟ من جند وقت پیش از نمایندگی قیمت گرفتم میگفت یه تومن!!!
دلیل کاهش فیمت رو میدونی ؟؟؟ نکنه کاهش کیفیته :28:

K.I.A
01-12-1390, 12:24 قبل از ظهر
نه همون فلاپای فابریکیه خودشه که تو کارخونه رو موتور میندازن البته نوسان داره واردات قطعات اما این پارت وارد شده جدید فعلا با این قیمت به دست مشتری میرسه توسط شرکت مربوطه/تمام فلاپای رنگی فقط 330 تومن به همراه اینه ها!/

K.I.A
01-12-1390, 11:54 بعد از ظهر
لیست قیمت برخی از قطعات مگللی در تاریخ 30/11/90 ..(شرکتی)اینه مگللی دونه ای 18000 تومان--------------فلاپ دمبی مگللی هر طرف19000تومان--------------------فلاپ کوچیک روی چراغ عقب 9000 تومان----------------قرقریه سر فرمون(ضرب گیر)2500 تومان-------------------فلاپ پایین (زیر)هر طرف 22000 تومان---------------فلاپ وسط هر طرف 27000 تومان-------------فلاپ بالا هر طرف 28000 تومان------------فلاپ دور چراغ جلو(کله گی)85000 تومان------------پدال دنده مگللی 34000 تومان-------------پدال ترمز مگللی 25000 تومان---------------طلق جلو مگللی 22000 تومان------------------ درپوش الومینیومی کرپی فرمون 7500 تومان-------------- لنت جلو 11500 تومان ----------------لنت عقب 26000 تومان------------------ راهنما دونه ای 11000 تومان---------------------و...................

Kami
03-12-1390, 11:15 قبل از ظهر
MEGELLI 247 R 2nd Version

در مدل جدید 247 R با نام 2nd Version، تغییرات جزئی نسبت به مدل قبل انجام شده است.

ویژگی های مشترک 1 st Version و 2nd Version:

موتورسیکلت MEGELLI 247 R (مِگِلی 247 آر.) با مهندسی خاص انگلیسی طراحی شده است. در نگاه اول، چراغ های جلو که به صورت دوتایی و با طراحی بسیار زیبا و مجزا از یکدیگر و با قدرت 55 وات و از نوع هالوژن H1 هستند و ظاهری همچون چراغ های نوع پروژکتور از خود نشان می دهند توجه بیننده را به خود جلب می کند. بدنۀ 247R از فریم شبکه ای که قطعات آن با ظرافت به یکدیگر جوش خورده اند ساخته شده است. در سیستم تعلیق عقب، دوشاخ نیز به صورت شبکه ای و از آلیاژ T6 آلومینیوم که در نوع خود منحصر به فرد می باشد ساخته شده است.در سیستم تعلیق، از دو کمک غیرقابل تنظیم تلسکوپی در جلو و یک کمک فنر تکی (monoshock) با قابلیت تنظیم کشش اولیه در عقب استفاده شده است. ترمزها از نوع دیسکی هیدرولیکی و به صورت تکی برای هر چرخ و از خطوط فولادی در هم تنیده در نظر گرفته شده است. در مجموع می توان گفت نسبت توان به وزن در این موتورسیکلت بسیار قابل قبول ارزیابی می شود.انجین 247R از نوع تک سیلندر چهار زمانه و چهارسوپاپ SOHD است. در این انجین از سیستم خنک کنندگی مایع به صورت کربنه استفاده می شود. صدای تولیدشده در انجین 247R نسبتاً بالا است. در گیربکس 247R سیستم انتقال قدرت 6 سرعته از طریق کلاچ نوع غوطه و ر در روغن اعمال می شود.گازهای حاصل از عملکرد انجین از طریق اگزوز دو حفره ای به بیرون منتقل می شود. بر خلاف موتورسیکلت های معمول، اگزوز در کنار چرخ عقب قرار ندارد بلکه با یک طراحی خلاقانه دقیقا از وسط فریم عبور و به موازات و زیر زین راه خود را به بیرون باز می کند.زین 247R طراحی جالبی دارد و به صورت دو تکه ساخته شده است. رنگ مشکی زین نیز هماهنگی زیبا و کاملی با بدنه از خود نشان می دهد.در صفحۀ سنجشگرها، از دورسنج آنالوگ و سرعت سنج و مسافت سنج دیجیتال با طراحی بسیار چشمگیر استفاده شده است. در طرفین دورسنج نیز چراغ های هشداردهنده و سوئیچ های کنترلی دیگر قرار گرفته اند.

ویژگی های خاص 247R 2nd Version:

- وجود کمک دوشاخ جلو از نوع وارونه (Upside Down)؛
- صفحه سنجشگرها با ابعاد بزرگتر و امکانات بیشتر؛
- تغییر در کرپی ها؛
- تایرهای کوکوپلاست

ویژگی های طراحی اروپایی و استایل انگلیسی را می توان در 247Rمشاهده نمود. در حال حاضر، این موتورسیکلت در شش رنگ قرمز، مشکی، زرد، سفید و آبی و سبز از سوی یکتاز سیکلت کویر عرضه می شود.
منبع سایت کویر

سهیل
03-12-1390, 11:31 قبل از ظهر
**** ([Only registered and activated users can see links]****/) جان داداش همین چیزاش منو خرابم کرد دیگه :2i8d4ao:
ولی با کاری که راهنمایی رانندگی کرد هفته پیش.... دیگه نمیشه مطمئن اومد توی خیابون.
همه مدارک هم کامل باشه کلاه هم بذاری قوانین هم رعایت کنی به علت صدای اگزوز میخوابونن موتور مارو.
بعد 5 روز به هزار بد بختی و پارتی بازی و التماس این و اون موتور رو از پارکینگ راهنمایی رانندگی در آوردم فلاپ پایین سمت جک رو شکستن آینه سمت چپ خط افتاده تمام موتور رو خاک و گل پوشونده بود
خلاصه کلی زجر دادن منو توی این چند روز.
امروز زنگ زدم کویر میگم چرا موتوری که شما میفروشید باید این مسله براش پیش بیاد گفت این اویل مورد هست و احتمالا موتور شما صداش استاندارد نیست:25r30wi:
زنگ زدم روابط عمومی راهنمایی رانندگی و قضیه رو تعریف کردم طرف 5 دقیقه طول کشید تا معنی 250 سی سی رو بهش بفهمونم ... خلاصه اون هم گفت اگر طرف میخواسته کفی رو پر کنه که هیچ ولی اگر موتورت صدای زیاد میده مشکل از شماست. گفتم پس کارشناسی که موتور رو تایید کرده و پلاک کرده چی؟؟ پشم؟ گفت اون فقط پلاک کرده سوار نشده که صداشو بشنوه :25r30wi:
خلاصه از این به بعد مامور جلومو بگیره زیرش میکنم :23:

Kami
03-12-1390, 11:37 قبل از ظهر
**** ([Only registered and activated users can see links]****/) جان اگر میتونی یک عکس هم ازش بذاری ممنون میشم.
البته اگر تغییرات ظاهری داشته.

Kami
03-12-1390, 11:46 قبل از ظهر
فقط مطمعن نیستم سری جدید این باشه
هرچی گشتم لینک معتبری پیدا نکردم !!!

سهیل
03-12-1390, 11:50 قبل از ظهر
اگر فلاپ زیر رو بر دارن که زشت میشه [Only registered and activated users can see links] پاسخ ([Only registered and activated users can see links])
ولی اگزوزش خیلی عالیه اینجوری
یک سفیدی بغل فلاپ دیدم کنار راهنما اون چیه؟

Kami
03-12-1390, 11:54 قبل از ظهر
اگر فلاپ زیر رو بر دارن که زشت میشه [Only registered and activated users can see links] پاسخ ([Only registered and activated users can see links])
ولی اگزوزش خیلی عالیه اینجوری
یک سفیدی بغل فلاپ دیدم کنار راهنما اون چیه؟
این عکس تیونینگ شده موتور
اگزوز فابریکش نیست واسه همین فلاپ زیر رو ور داشتن
اون سفیدی بغل راهنما جلو هم فکر کنم چراغی چیزی باشه
کلا سایت معتبر واسه مگلی نیستش که عکس سری جدید گذاشته باشه !

Black Coffee
03-12-1390, 12:01 بعد از ظهر
برای منم عجیب بود که منبع گذاشته باشن!

K.I.A
04-12-1390, 12:29 قبل از ظهر
تو این مدل جدید غیر از اون مواردی که گفتی اصله کاریو نگفتی که انزکتوریه و اگزوز و منبع اگزوز جدید داره و ........ اینم که گذاشتی اگزوز فابریکه جدیدست با منبع اگزوز زیرش که سنسور اکسیزن هم داره واون فلاپو برای اینکه تو عکس مشخص بشه ورداشتن و سیستم انزکتورش دلفیه که یکی از بهترین سازندها تو دنیاست واز همه مهمتر با کیفیت شدن موتوره و یکی از رقیبای جدی برای موتورای هم کلاس خودشه...

amir_31july
04-12-1390, 12:58 قبل از ظهر
تو این مدل جدید غیر از اون مواردی که گفتی اصله کاریو نگفتی که انزکتوریه و اگزوز و منبع اگزوز جدید داره و ........ اینم که گذاشتی اگزوز فابریکه جدیدست با منبع اگزوز زیرش که سنسور اکسیزن هم داره واون فلاپو برای اینکه تو عکس مشخص بشه ورداشتن و سیستم انزکتورش دلفیه که یکی از بهترین سازندها تو دنیاست واز همه مهمتر با کیفیت شدن موتوره و یکی از رقیبای جدی برای موتورای هم کلاس خودشه...
بچه ها قیمت ؟؟؟؟؟؟

K.I.A
04-12-1390, 01:06 قبل از ظهر
هنوز تو بازار نیومده اما شرکت بالای 6300 رو این موتور حساب کرده

ME_250
04-12-1390, 11:35 بعد از ظهر
دوستان سلام
آخرین قیمت مگلی چنده ؟
ما که هرچی زور زدیم یه هیو بگیریم نشد
گفتیم یه مگلی بگیریم اقلان واسه بهار و تابستون
آخه قیمت موتور تو زمستون احتمالا ارزونتره چون تو سال 91 میره بالا بهد اصلا الان مگلی بگیرم یا بزارم فروردین بگیرم
این مگلی های تو بازار هست مله جه سالی هست من سرچ کردم دیدیم 2012 هم داره ولی اینهای که تو ایرانه مدل چنده 2009 ؟
دوستان مگلی سوار کمک کنند
آقای k i a ما رو راهنمایی کنید

K.I.A
04-12-1390, 11:41 بعد از ظهر
مگللی مثل بقیه موتورا مدل به روز داره تحویل همون سال / تا 2012 هم الان شرکت میفروشه و تو بازار هم زیاده همه مدل همه سال ......

ME_250
04-12-1390, 11:46 بعد از ظهر
الان قیمت مدل 2012 چنده ؟
بعد نمایندگی مگلی کجاست ؟
شمارشو داری آقای kia ؟

K.I.A
04-12-1390, 11:59 بعد از ظهر
شماره فروش شرکت--88916111 ادرس خیابان ولیعصر بین فاطمی و مطهری ساختمان 903 طبقه ی 3/////الان فکر کنم رو 5800 باشه زنگ بزنید سوال کنید

Milad.
07-12-1390, 01:25 قبل از ظهر
یادش بخیر پارسال که مگلی گرفتم صفرش 4900 بود فک کنم!!(اگه اشتباه نکنم!)

K.I.A
07-12-1390, 01:31 قبل از ظهر
تو گمرگ من دیروز 6100 بالاترین قیمت بود که گرفتم بعضی مغازه ها هم 5800 میدادن/ اولین سری مگللی که اومد ثبت نامی بود و 3800 قیمت داشت و سری بعدی 4050 قیمت گرفت و الان.....

salahshor
08-12-1390, 01:22 قبل از ظهر
یه چیز از شاهکار مونتاژ کویر میخوام براتون بگم !!
امروز متوجه شدم که اینه سمت چب و راست یکیه یعنی رو هردوشون نوشته L !!!!!!!!
علی جی اس ایکس هم بیشم بود مال اونم هر دو R بودند !!!
سوتی رو داشتین !!
من میگم چرا یکی از اینه هام درست نشون نمیده نگو کهیر ر....ه با این مونتاژش
خیلی کارها رو موتور کردم منتظرم گوشیم درست بشه همرو up کنم
neon بستم در حد لالیگا !! خیلی توب شده با مال علی هم خیلییی فرق داره
اگه تراشکاره ک..ن نندازه میخوام ترمز جلوشو دو دیسک کنم
نیتروس هم که تو راهه .... coming soon البته نه اینکه همیشه استفاده کنم بعضییییی مواقع ....
شهروز کجایی بیا این موتورو ببر بنداز بارکینگ خونه که دم عیدی داره جیبامو خالی میکنه همشم تیونینگ و اینا ...
بزنم به تخته خراب هم نمیشه
حالا که adsl ام راه افتاده گوشیم خراب شده شانسو داری اخه ...
اهان علی جی اس ایکس یه سری عکسارو داره میگم بذاره
راستی کسی قیمت دقیقققققققق مگلی رو نداره ؟
امروز با مگلی علی درگ گذاشتیم بهتره خودش بیاد بگه ...

K.I.A
08-12-1390, 01:27 قبل از ظهر
درگ؟ یه سر میام پیشت. از اینه هاش سردر نمیارم مگه میشه؟

salahshor
08-12-1390, 01:40 قبل از ظهر
کیا درگ باکری که یادته برابد جلوم بود که تو گازشو گرفتی
منتظرم

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:38 AM ----------

راستی قیمت دیسک جلوشو با سیلندر و بایشو میخوام
قیمت بمب ترمز دایلیم رو هم میخوام

K.I.A
08-12-1390, 01:41 قبل از ظهر
خودمو نمیگم /درگ با علی چی شد؟

salahshor
08-12-1390, 01:48 قبل از ظهر
هیجی مگلی سبزه یه کم نرمتر گاز میخورد و ....
کاربرات خودتو یادته چیکارش کردم حالا اونو با دست تنظیم کردم ولی مگلی سبزرو با دستگاه 5 گاز ایتالیایی که کاملا دستگاه خودش تنظیم و کالیبره بود
hc <هیدروکربنهای نسوخته > co , co2 , o2 کاملا میزون شده بود
هوا که گرمتر بشه یه بار دیگه میرم تو کارش
اخ کیا اگه مگلی انژکتور بود <سری فعلی > چه کارهایی که میشد باهاش بکنی

K.I.A
08-12-1390, 01:52 قبل از ظهر
تازه گی با دستگاه تنظیم کردی ؟ اون روز خودم یه دستی به کاربراتورش کشیدم یه 10درصد دیگه هیولاتر شد .....دستگاه چه جوری روش کالیبره میکنی؟ از اون روز باکری چند درصد قوی تر شده؟ با انزکتوریش میخواستی چی کار کنی؟

salahshor
08-12-1390, 02:00 قبل از ظهر
دیروز اون دست خیابون یه هیو سفید خاموش شده بود بد بخت داشت هل میداد اونم تنهایی ساعت 12 شب
از برادران ب.... هم بود !! یاد باتوم هایی که خورده بودم افتادم سر r6 افتادم
موتورشو اوردم جلو مغازه بعد اینکه عیبشو بیدا کردم بهش گفتم 70 خرج داره روشن بشه و فلانه اونم چند جا زنگ زد ... مثل اینکه این عیبو خیلی وقته داشته ....
خلاصه درستش کردم و تا دینار اخرم ازش گرفتم وقتی هم داشت میرفت بهم گفت 2 تومن بده برم بنزین بزنم ....!!
دلم خنک شد که هیچ خیلی چیزهارو در مورد هیو فهمیدم و با مگلی مقایسه کردم ...
مشکل هیو رو تو تابیک خودش میزنم
خلاصه اینو بگم که مگلی تو طراحی مدار الکتریکی حرف اول و میزنه < دوستان هیو سوار و هیو دوست جبهه نگیرناااا و ناراحتم نشن >

K.I.A
08-12-1390, 02:05 قبل از ظهر
جواب سوالامو بده...

salahshor
08-12-1390, 02:26 قبل از ظهر
این دستگاه یه سنسور دمای روغن داره که میره تو گیج روغن
یه سنسور واسه ثبت دور موتور داره که اونم وصل میشه به دور وایر شمع
یه لوله هم هست که میره داخل اگزوز و گاز و دود خروجی از اگزوز رو منتقل میکنه به داخل دستگاه تا 5 تا سنسور موجود اونو تجزیه تحلیل کنن
دستگاه رو روشن میکنیم سنسورهای مربوطه رو وصل میکنیم و تست نشتی خود دستکاه و کالیبراسیون اونو چک میکنیم توسط منوی مربوطه
وقتی دستگاه اماده به کار شد
موتورو روشن میکنیم تا گرم بشه
دمای حقیقیه موتور دمای روغنشه نه دمای اب
وقتی دمای روغن به بالای 80 رسید که اینو تو مونیتور لحظه ای نشون میده
تنظیماتو شروع میکنیم
و در اخر از این طریق میشه فهمید که :
انجین روغن سوزی داره یا نه
کمبرس در چه حدیه
وضعیت احتراق چه جوریه ؟
نسبت مخلوط سوخت به هوا کمه یا زیاده
نشتیه اگزوز
نشتیه رابط کاربراتور بعد فیلتر
وضعیت فیلر گیری
گشتاور تقریبیه موتور
مصرف سوخت
خام سوزی
غنی یا فقیر بودن سوخت
و خیلی چیزای دیگه
من خودم نمایندگیه بهسوزم اگه یه سرچ بکنی متوجه میشی که با این دستگاه چه کارایی میشه انجام داد
تنظیمات کاربرات محدوده ولی اگه انژکتور بود با دیاگ اصلیش و تست خروجی با این دستگاه میشد کارهای بیشتری کرد

که داستانها داره واسه خودش

---------- Post added at 02:26 AM ---------- Previous post was at 02:20 AM ----------

تازگیا تنظیم نکردم همون موقع که صفر خریده بودم < با کارکرد 200 تا > همرو ریختم بایین ...
اون موقع واقعا هار بود کلیباشو دارم
هوا گرم بشه یه تنظیم زمستونی میطلبه واسش
بهت خبر میدم بیا از نزدیک بیبن و روشون کار کنیم

K.I.A
08-12-1390, 02:29 قبل از ظهر
فکر کنم مال من غنی میسوزونه. و خام سوزی هم داره /اینو کاملا از بوش میشه فهمید /باید بیام طرز کارشو ببینم/مرسی جالب بود/بهسوز دست تو هستش؟ دقیقا عملکردش عینه دستگاه معاینه فنی هست ولی با اپشن کمی بیشتر .

salahshor
08-12-1390, 02:43 قبل از ظهر
بهسوز دستگاه نیس یه قطعه هس که داخل باک قرار میگیره و نوعی سرامیکه که از طریق تششعات مادون قرمز بیوند واندروالس بین مولکولهای بنزینو از بین میبره برای افزایش سطح تماس ملکول بنزین با اکسیزن در محفظه احتراق
نتیجه :
افزایش شتاب به واسطه کیفیت مخلوط سوخت
کاهش مصرف سوخت
کاهش گازهای خروجیه الاینده محیط زیست از اگزوز
با دستگاه 5 گاز عم ما رو ماشین این برسه رو قبل و بعد نصب بهسوز بررسی میکنیم و مشتری هم به عینه تاثیرشو میبینه
100 در صد هم تضمینیه و ضمانت باز گشت بول رو داره با عمر 10 سال و قیمت فعلا 100 تومن اگه دوست داشتین یه سر به سایت شرکت کیهان سبز بردیس بزنین
بچه های سایت کسی برا موتور یا ماشین خواست 10 در صد تخفیف داره و اجرت نصب و تنظیم هم رایگانه واسشون

RED-LINE
08-12-1390, 04:07 بعد از ظهر
کیا موتور که مشکل داره حتما:دی اون دفعه خفه شدم پشت سرت داشتم میومدم.

aligsx
08-12-1390, 05:30 بعد از ظهر
در مورد درگ بین منو کاطم نمیشه گفت بطور صحیح نتیجه داد.چون ما 5 بار درگ انداختیم تا دنده 4 و 3بارشو کاظم 123 میگفت که من اصلا 3 رو نمیشنیدم و وقتی میدیدم کاظم کلاجو ول کرده منم حرکت میکردم که با این تفاسیر میشه گفت موتور کاظم 0.5 متر از من جلو میفتاد. و 2بار هم من 123 گفتم که من جلو میوفتادم و وقتی کاظم میومد پیشم میگفت که خوب شروع نکرده و صدامو نشنیده.
ولی در کل توی یه سطح بودن و موتور کاظمم مثل مال من سر حال بود . اهان راستی من پلاستیک دیافراگمم تنظیم نیست و باید بدم تنظیم اونوقت دیگه مگلی های دیگه سوووووووووووت میشن:25r30wi:

salahshor
08-12-1390, 08:28 بعد از ظهر
در مورد درگ بین منو کاطم نمیشه گفت بطور صحیح نتیجه داد.چون ما 5 بار درگ انداختیم تا دنده 4 و 3بارشو کاظم 123 میگفت که من اصلا 3 رو نمیشنیدم و وقتی میدیدم کاظم کلاجو ول کرده منم حرکت میکردم که با این تفاسیر میشه گفت موتور کاظم 0.5 متر از من جلو میفتاد. و 2بار هم من 123 گفتم که من جلو میوفتادم و وقتی کاظم میومد پیشم میگفت که خوب شروع نکرده و صدامو نشنیده.
ولی در کل توی یه سطح بودن و موتور کاظمم مثل مال من سر حال بود . اهان راستی من پلاستیک دیافراگمم تنظیم نیست و باید بدم تنظیم اونوقت دیگه مگلی های دیگه سوووووووووووت میشن:25r30wi:
نه اعتماد به نفست خوبه !!!

K.I.A
09-12-1390, 01:09 قبل از ظهر
خودتونو اماده کنید برای درگ 3تا مگللی سبز /قرمز / سفید ///جدال ایتالیا!!!!!

aligsx
09-12-1390, 01:14 قبل از ظهر

ایتالیااا ؟؟؟!!!! مگلی؟؟؟!!
حالا این 3تا مگلی که میگی کدوما هستن؟

Ali
09-12-1390, 01:19 قبل از ظهر
ایتالیااا ؟؟؟!!!! مگلی؟؟؟!!
حالا این 3تا مگلی که میگی کدوما هستن؟خودتان کیا سلحشور

salahshor
09-12-1390, 01:45 قبل از ظهر
درگ حتما ولی ایتالیاش چیه دیگه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 01:45 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

سیز ////////// سفید//////// قرمز
اگه گفتید ...........؟
برچم ابران !
خوب معلومه که رنگ اول سبزه و رنگ دوم ....!!:25r30wi:

K.I.A
09-12-1390, 01:48 قبل از ظهر
تو همه جای دنیا مخصوصا مسابقات شبونه و خیابانی ودرگو از رنگ وسیله ها یه پرچم یه کشورو که اون رنگارو توش داره استفاده میشه به دلایلی...../سبز /سفید /قرمز میشه ایتالیا... البته ایرانم میشه ها!!!!! فقط جهت اطلاع بود و بحث راجعبه درگ این 3 تا تو این تاپیک نشه.

salahshor
09-12-1390, 02:06 قبل از ظهر
جلالخالق :297:
راستی داستان اون کمک عقب چی شد درست شد ؟

بیمه ...حل شد به کجا رسید ؟
راستی تا یادم نرفنه این سری جدیدها برا کربی فرمون گیریس خور ندارن
نمیدونم برا چی نذاشتن
مگلی سفیده هم نداشت
یا یادشون رفته یا اینکه نیاز نداشته
خدا بخیر کنه مال ما نداره فردا برم یه نگا بندازم اگه شد یدونه واسش ییندم جاش هس
اون دوتایی که رو دوشاخه عقب هست تا حالا گریس نزدم
باطریشم امروز چک کردم عالی بود

K.I.A
09-12-1390, 02:12 قبل از ظهر
1-اوکی 2- هنوز اوکی نشده !!!!!!!!!سری جدیدا بلبرینگا کاملا عوض شده و فرق داره وzz , کلا یکی از بهترین بلبرینگاست...

ME_250
09-12-1390, 12:06 بعد از ظهر
زنگ زدم کویر قیمت مگلی 250 میگه 7100
قیمت مگه 6100 تا 6300 نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Babak
09-12-1390, 02:37 بعد از ظهر
بابا علی دسته کیا رو از پشت بسته[Only registered and activated users can see links](3).gif

mohamad javad
09-12-1390, 02:45 بعد از ظهر
زنگ زدم کویر قیمت مگلی 250 میگه 7100
قیمت مگه 6100 تا 6300 نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچی دیگه این جوری پیش بره اول تابستون میشه ۱۰ تومن

salahshor
12-12-1390, 07:46 بعد از ظهر
850385058506850785088509851085118504

salahshor
12-12-1390, 07:54 بعد از ظهر
اینم neon هایی که میگفتم .
نهایت سلیقه رو به خرج دادم کلا واسه خودم 25000 تومن اب خورد با 4 ساعت کار اونم تک و تنها که از خوابم زدم ....
زنون هم که قبلا داشت و فقط یه خورده تنظیمش کردم
حالا از نزدیک یه چیز دیگس .
اچار کشی کامل و تعویض روغن هم انجام دادم .
جای بوقها رو هم که قبلا نصب کرده بودم یه کم تغییر دادم که صداش بهتر شد
چنتا خورده کاریه دیگه هم انجام دادم
حالا هوا گرم بشه خیلی کارا میخوام روش انجام بدم منتظر عکسها باشید ....

hosein_dig
12-12-1390, 08:56 بعد از ظهر

محشر شده

K.I.A
12-12-1390, 09:07 بعد از ظهر
من رو موتورم کروز کنترل درست کردم به روش ساده/تو مسافرتا و مسیرای طولانی بسیار کارامده و خیلی خوبه و سرعتو مثلا رو 80 ثابت نگه میداره بدون گاز دادن و تو مسافرتا من اکثرا استفاده میکنم....طرز ساخت اهرم دسته فرمون گازو دربیارید و خار معکوسشو ببرید خار کوچیکی هست به همین راحتی! وبعد از ازاد کردن خار غیر از گاز خوردن معمولی موتور به سمت خودتون(پایین)/به سمت جلو هم برعکس گاز میخوره و تو این حالت گازو هرجا ول کنید همون جا گیر میکنه و سرعتو ثابت نگه میداره/البته جون کاربراتور هست نمیشه سیستم کروزو روش بست اما رو مدل انزکتوری امکان پذیر میشه.

salahshor
12-12-1390, 09:10 بعد از ظهر
ممنون . همه چیش یه طرف رخ چراغاش یه طرف . هر کی دیده خوشش اومده این روزا کارم شده فقط neon !!
الان در مغازه یکی اومد داشتم واکس میزدم موتورو ...خیلی خوشش اومد قراره صبح بیاره رو مزدا 3 و موتور بسرش نصب کنم
رفتم با یه neon ساز صحبت کردم گفت هر طرح و رنگی بخوام واسم میزنه .... کیتشم که بازار موجوده

hosein_dig
12-12-1390, 09:15 بعد از ظهر
منم 220 دارم میشه همچین فنی بهش زد؟

salahshor
12-12-1390, 09:20 بعد از ظهر
اینم بگم که neon فقط اون حلقه های سفید دور عدسیه چراغه وسطش که به رنگ ابیه یه چیز دیگس

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

منم 220 دارم میشه همچین فنی بهش زد؟
بله عزیز میشه

hosein_dig
12-12-1390, 09:34 بعد از ظهر
میشه راهنمای کنید
ممنون میشیم
چقدر خرج تقریبیش میشه

خیلی ممنون

salahshor
13-12-1390, 12:42 قبل از ظهر
اگه خودتون بخواهید نصب کنید ماکزیمم 30 تومن که دردسر داره کم و احتمال خرابکاری هم وجود داره ...
ولی اگه کننده کار بخواد نصب کنه با احتساب سود روی قطعه و اجرت کار حدودا 60 تا 80 هزینه داره ....

salahshor
13-12-1390, 02:30 قبل از ظهر
با این همه زحمت ... مطلب تو سابت گذاشتم که بقیه هم فیضی ببرن ولی مثل اینکه این روزا همه سرشون شلوغه ! اصلا بازدید کننده نداشت !!
خودمم بنا به دلایل شخصی فعلا نمیتونم بیام و از حضور همه مرخص میشم . انشالا سال خوبی داشته باشین . خدانگهدار

hosein_dig
13-12-1390, 07:34 قبل از ظهر
اگه خودتون بخواهید نصب کنید ماکزیمم 30 تومن که دردسر داره کم و احتمال خرابکاری هم وجود داره ...
ولی اگه کننده کار بخواد نصب کنه با احتساب سود روی قطعه و اجرت کار حدودا 60 تا 80 هزینه داره ....

یه آدرسی میدی من برمم ببینم چند چند
ممنون

02109002
13-12-1390, 07:39 قبل از ظهر
کاظم خودش نصب میکنه فقط ببین کی آدرسش رو داره بپرس برو اکی کن .

سهیل
14-12-1390, 09:33 قبل از ظهر
اینم neon هایی که میگفتم .
نهایت سلیقه رو به خرج دادم کلا واسه خودم 25000 تومن اب خورد با 4 ساعت کار اونم تک و تنها که از خوابم زدم ....
زنون هم که قبلا داشت و فقط یه خورده تنظیمش کردم
حالا از نزدیک یه چیز دیگس .
اچار کشی کامل و تعویض روغن هم انجام دادم .
جای بوقها رو هم که قبلا نصب کرده بودم یه کم تغییر دادم که صداش بهتر شد
چنتا خورده کاریه دیگه هم انجام دادم
حالا هوا گرم بشه خیلی کارا میخوام روش انجام بدم منتظر عکسها باشید ....

تبریک میگم خیلی قشنگ شده..
ببینم زنون رو روی هر دو طرف بستی یا فقط یک طرف زنون هست؟
راستی یک سوال فنی:
چراغ سمت راست مگلی رو میشه سمت چپ هم بست یا نه؟ آخه من میخوام هر دو طرف با هم روشن بشه و هر دو هم نور بالا باشه یعنی نور پایین نمیخوام فقط نور بالا اونم با هم روشن بشه.
آخه رفتم نمایندگی کمالی سوال کردم در این مورد متاسفانه اینا هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارن.

---------- Post added at 09:28 AM ---------- Previous post was at 09:26 AM ----------

اون طور که من فهمیدم عدسی اینا با هم فرق نداره و انگار توی کاسه چراغ داستان فرق داره که تنظیمات نور بالا پایین هست.
واسه همین اگر بدونم کاسه چراغ سمت راست به چپ هم میخوره بخرم بندازم بهش.

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

راهنما سمت چپ رو یکی بوسیده

250ali250
17-12-1390, 02:23 بعد از ظهر
قیمت گرفتم از کویر 7300 شده 2011

mohamad javad
17-12-1390, 04:33 بعد از ظهر
برا قيمت تاپيك جدا هست

salahshor
17-12-1390, 08:02 بعد از ظهر
تبریک میگم خیلی قشنگ شده..
مرسی سهیل جان دوست داشتی بیار واسه توام نصب کنم

ببینم زنون رو روی هر دو طرف بستی یا فقط یک طرف زنون هست؟
دو طرف هم زنون نصب کردم نور بالا و بایین همون روز اول هم نصب کردم و نورش عالیه و کسی رو هم اذیت نمیکنه

آخه رفتم نمایندگی کمالی سوال کردم در این مورد متاسفانه اینا هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارن.

به نظرت باید اطلاع داشته باشن ؟!! تو سایت خودمون کاملا تخصصی داریم بحث میکنیم در مورد موضوعات فنی و ... اونوقت کمالی باید بدونه ... !!

اون طور که من فهمیدم عدسی اینا با هم فرق نداره و انگار توی کاسه چراغ داستان فرق داره که تنظیمات نور بالا پایین هست.
این سوالت هم که تکراریه تو بستهای قبل کامل توضیح دادم که عدسیها با هم فرق دارن

اهنما سمت چپ رو یکی بوسیده
مده !!

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

واسه همین اگر بدونم کاسه چراغ سمت راست به چپ هم میخوره بخرم بندازم بهش.

چراغش کلا یه تیکس و چب و راست جدا نیس خیلی هم گرونه

salahshor
17-12-1390, 11:34 بعد از ظهر
مگلی خراب نبود !؟:waiting:
نه نبود همه سالمن
اوناییم که موشکول ! داشتن فروش رفتن :retarded:

02109002
18-12-1390, 11:54 قبل از ظهر
قابل توجه دارندگان موتورسیکلت های مگلی (Megelli):

سفارش، تولید، و واردات اگزوزهای حرفه ای جی. پی. آر. (GPR) ایتالیا مخصوص موتورسیکلت های مگلی توسط شرکت یکتاز سیکلت کویر انجام می شود.

سایلنسر با کالکتور دوتکه همراه با کاهندۀ صدا (db killer) محصول جی. پی. آر. (GPR) ایتالیا عرضه می شود.

منبع : کویر موتور

salahshor
18-12-1390, 05:05 بعد از ظهر
89348935893689378938893989408941894289438944894589 4689478948894989508951
سری اول مگلی تو کشور ژابن به اسم megari عرضه شده این سری بعلت مشکل در بمب بنزین و تاخیر در رفع ان دو ماه دیرتر از موعد مقرر به بازار روانه شد
سری بعدی با تغییرات بیشتر در راه است <تو ژابن >
اگزوز مجهز به کاتالیزور این موتور توسط شرکت yamamoto ژابن از جنس تیتانیوم فولاد ضد زنگ ساخته شده
تغییراتی هم تو کمک عقب داده شده
اون خورشیدی عقب < 37 تایی > هم توسط یه شرکت دیگه ساخته شده و به جای خورشیدی فابریک <40 تایی> نصب میشه جهت تاب اسبید بیشتر

salahshor
18-12-1390, 05:10 بعد از ظهر
89348935893689378938893989408941894289438944894589 4689478948894989508951
سری اول مگلی تو کشور ژابن به اسم megari عرضه شده این سری بعلت مشکل در بمب بنزین و تاخیر در رفع ان دو ماه دیرتر از موعد مقرر به بازار روانه شد
سری بعدی با تغییرات بیشتر در راه است <تو ژابن >
اگزوز مجهز به کاتالیزور این موتور توسط شرکت yamamoto ژابن از جنس تیتانیوم فولاد ضد زنگ ساخته شده
تغییراتی هم تو کمک عقب داده شده
اون خورشیدی عقب < 37 تایی > هم توسط یه شرکت دیگه ساخته شده و به جای خورشیدی فابریک <40 تایی> نصب میشه جهت تاب اسبید بیشتر
مسیر اگزوز هم عوض و مجهز به یه منبع تو قسمت زیر انجین شده . اگزوزشم که کمی از عقب موتور زده بیرون
به نظر بنده اگزوز جدید بی ریخته و ر... تو طراحی موتور

salahshor
18-12-1390, 06:35 بعد از ظهر
895389548955

salahshor
19-12-1390, 02:55 قبل از ظهر
این تابیک خیلی حیاتیه !! دوستان تحت هیچ عنوان نذارید لا لا کنه !!! حتی ساعت 3:00 نصفه شب !!
دلم واسه صدای زاغارت مگلی تنگ شده
این سری جدید هم نمیاد ببینیم چه ع...ه !! بلکه تابیک برگرده به روزای اوجش !!

02109002
19-12-1390, 03:01 قبل از ظهر
اینم یه ویدیو به افتخار کاظم جان

Megelli Liguid Cooled 250R

94bab79614710e0186f16ccf26a746d1113189

mostafak021
19-12-1390, 03:01 قبل از ظهر
آقا من امروز شهباز بودم یه مگلی سبز دیدم صفر بود می گفت 5900 ؟؟؟؟
ولی موتوره کثیف بود خیلی خاک روش نشسته بود.
قیمته این موتور هم معلوم نیستا هر کی هر چی دلش بخواد می ده

salahshor
19-12-1390, 03:17 قبل از ظهر
آقا من امروز شهباز بودم یه مگلی سبز دیدم صفر بود می گفت 5900 ؟؟؟؟
ولی موتوره کثیف بود خیلی خاک روش نشسته بود.
قیمته این موتور هم معلوم نیستا هر کی هر چی دلش بخواد می ده
حتما خرید قبلش بوده میخواد هر جوری شده ردش کنه بره قیمت رو هم یه کم بایین گذاشته
به هر حال ا.. اعلم

---------- Post added at 03:17 AM ---------- Previous post was at 03:14 AM ----------

اینم یه ویدیو به افتخار کاظم جان

Megelli Liguid Cooled 250R

94bab79614710e0186f16ccf26a746d1113189

مرسی دوستم
اول کلیب مگلیه چه صدایی داشت ....هر چند واقعیت چیز دیگریست !!

ZirCgari
19-12-1390, 11:17 قبل از ظهر
سلام ببخشید مگلی 250 r الان تو بازار موجوده؟

pedram
19-12-1390, 12:18 بعد از ظهر
با سلام
دوستان کسی میدونه چرا وقتی یدفه به موتور گاز میدم اولش کپ میکنه اول فکر کردم طبیعیه ولی دیدم مگلیه رفیقم اینجوری نیست و دور موتورمم یه کم کند میره بالا وقته تا ته گاز میدم:waiting:
با تشکر

salahshor
19-12-1390, 02:55 بعد از ظهر
با سلام
دوستان کسی میدونه چرا وقتی یدفه به موتور گاز میدم اولش کپ میکنه اول فکر کردم طبیعیه ولی دیدم مگلیه رفیقم اینجوری نیست و دور موتورمم یه کم کند میره بالا وقته تا ته گاز میدم:waiting:
با تشکر
دوست عزیز خوش اومدی
چون توضیح کامل از کارکرد موتور و محدوده دور موتوری که دچار ریب میشه رو ننوشتی و اینکه بالا سر موتور نیستیم بس همه اینارو چک کن
1 : میتونه به خاطر بارگی دیافراگم کاربرات باشه -------> بالای کاربراتور یه دربوش مشکی هست که میتونی دیافراگمو از اون جا چک کنی
2: کثیف یودن فیلتر هوا یا خمیدگی خرطومیه هوا-------> بیچهای ایر باکسو باز کن و تمیز بودن فیلتر هوارو از اون جا چک کن دقت کن خرطومی ایر باکس به کارب بیش از حد خم نشده باشه
3: وجود اب در باک بنزین -------------> بیچ تخیله کارب رو باز کن و وجود یا عدم وجود اب رو تو بنزین چک کن
4: عدم تنظیم بیچ هوای کارب :------> وقتی موتور گرمه بعد از خاموش شدن فن تو دور موتور حدود 1500 بیچ هوای کاربراتور رو تا استانه خاموش شدن و تنش انجین ببند سبس تا جایی بیچ رو باز کن که انجین صاف کار بکنه
5: ضعف در سیستم احتراق : -----> جرقه کویل باید ابی باشه و شمع عم بایستی سالم و هر 8500 تا تعویض بشه

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:49 PM ----------

سلام ببخشید مگلی 250 r الان تو بازار موجوده؟
اگه منظورتون مگلی های سری اول 2010 هست که روش 250r زده بود نوش نیس و مدلهای دست 2 تو بازار فراونه
لازم به توضیح هست که سری 2010 و 2011 و 2012 از نظر حجم انجین هیچ فرقی با هم ندارند
نوشته 250r , 247r تنها برای اخذ مجوز شماره گذاریه و یه برچسب بیشتر نیس و الا خر همون خره .... !!

pedram
20-12-1390, 12:24 قبل از ظهر
سلام
دوستان میشه درباره پمپ شتاب توضیح بدید و راهایی برایه افزایش شتاب مگلی که مصرف سوخت خیلی بالا نره بگید
با تشکر

salahshor
20-12-1390, 12:56 قبل از ظهر
کاربر pedram خیلی خوش اومدی
شاید جاش اینجا نباشه که این مطلب رو بگم
یه چیزی تو این فروم هست که از این قراره :
همه با هم دوستیم و به هم دیگه کمک میکنیم
اولین سایت تخصصی موتور تو ایرانه و اکثرا بروبچ تو زمینه های مختلف اطلاعات خوبی دارند و همدیگرو راهنمایی میکنن بدون چشم داشت و بی ادعا
هر کسی وقتی یه مطلبی رو میخونه و یا سوالی رو مطرح میکنه وقتی باسخ انو گرفت از دکمه تشکر استفاده میکنه صرفا برا احترام و تقدیر چون ما تو محیط مجازی هستم و یه جور نشانه احترامه
جواب اولین سوالتون تو صفحه قبل داده شد .با تشکر از شما
حالا جواب این سوال :
بمب شتاب تو تابیک خودش توضیح داده شده میتونید استفاده کنید
کاربرات فابریک مگلی دیافراگمی هست و بدون بمب شتاب
میتونید از یه کاربرات دهنه 37 یا 39 بیستونی استفاده کنید چتنا مارک هم وجود داره ولی نوشو من ندیدم قیمت هم حدود 300 الی 700 بستگی به سلامت و مارکش داره
تعویض شمع و جایگزینی اون با نوع سوزنی ایردیوم تاثیر خوبی داره
افزایش شتاب همراه با افزایش مصرف سوخته .... هر که طاوس خواهد جور هندوستان کشد...

سهیل
20-12-1390, 02:16 بعد از ظهر
---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

چراغش کلا یه تیکس و چب و راست جدا نیس خیلی هم گرونه

نه منظور من اون قسمت توش بود چون رفته بودم نمایندگی کمالی همینجوری واسه آمار قیمت قطعات... دیدم یک عدسی سمت راست البته با لامپ (بدون اون قاب اصلی پلاستیک مشکی) داشت میگفت 30 تومن.
یعنی اگر من یک عدسی سمت راست خالی ازش بخرم مشکل حل میشه؟:spam:
برای توی کنسول چراغ جلو هم در نظر دارم از این ال ای دی های نواری مثل ابرو روی چراغ جلو بکشم.
9083

فرشاد
21-12-1390, 01:28 قبل از ظهر
چقدر مگلی زیاد شده موتوره قشنگی است ولی بعضی ها بدون کلاه....هی انور اینورم نگاه می کنن ه..ز بازی...

سهیل
23-12-1390, 12:36 بعد از ظهر
نمیدونم چرا وقتی توی یک خیابون خیس یا هوای بارونی سوار میشم موتور هی ریپ میزنه

aligsx
23-12-1390, 01:02 بعد از ظهر
نمیدونم چرا وقتی توی یک خیابون خیس یا هوای بارونی سوار میشم موتور هی ریپ میزنه

این عکس موتور نارنجیه چه موتوریه؟اسمشو میدونی؟

سهیل
23-12-1390, 01:36 بعد از ظهر
این عکس موتور نارنجیه چه موتوریه؟اسمشو میدونی؟

اسمش fischer هست ...
داشتم در مورد مگلی طرح جدید سرچ میکردم این عکس رو توی یک سایت دیدم توی نمایشگاه مشترک با مگلی و چند شرکت دیگه بود.

K.I.A
23-12-1390, 10:10 بعد از ظهر
احتمالا دلیل ریپ زدن خیس شدن سر وایر هست....

salahshor
23-12-1390, 11:11 بعد از ظهر
مینروا فیشر mrx 650 محصولی از شرکت pt
<minerva motor indonesia<mmi
این شرکت مگلی 250 و r150vx v رو قبلا مونتاژ کرده و حالا نوبت 650 .... !!
و هچ ربطی هم به مگل نداشته بید

---------- Post added at 11:00 PM ---------- Previous post was at 10:50 PM ----------

قیمت برخی از لوازم مگلی :
کتی کلاچ : 8000
ضرب گیر فرمون 5500
بدال دنده : 40000 تومن
لنت عقب :35000 تومن
لنت جلو :12000
دیسک جلو :40000
راهنما :23500
بارکابی ترک: 28000
فلابها هم که قیمت قبله
منبع : کمالی
قیمت مگلی صفرررررر هم 7200
مگلی انژکتور رو هم حدود 7700 قیمت دادن که این قیمت کرسی شعری بیش نیس 1000000 در 100 گرونتر خواهد بود

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:00 PM ----------

[QUOTE=سهیل;71761]نمیدونم چرا وقتی توی یک خیابون خیس یا هوای بارونی سوار میشم موتور هی ریپ میزنه[/QUOT
سوکت Electric Control Unit که بشت کمک عقبه ... اون بایین سولفاته کرده و اب که روش میباشه تر تر میکنه
با اسبری ناهید بشورش تا تمیز بشه و محکم سر جاش بزن < احتمالش خیلی کمه از این نباشه باید چک بشه >

pedram
26-12-1390, 05:34 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
نمیدونم چرا فن موتورم زیاد روشن میشه و وقتی مسیر طولانی میرم موتور خیلی داغ میشه جوری که فلاپ موتور گرم میشه
:297:موتورم زنده میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟
:10:

obalit
26-12-1390, 06:24 بعد از ظهر
بهتره مسیر سیستم خنک کننده رو چک بکنید که احیانا مسدود نشده باشه، مایع رو که حتما نگا کردید کم نشده؟

salahshor
26-12-1390, 07:22 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان عزیز
نمیدونم چرا فن موتورم زیاد روشن میشه و وقتی مسیر طولانی میرم موتور خیلی داغ میشه جوری که فلاپ موتور گرم میشه
:297:موتورم زنده میمونه؟؟؟؟؟؟؟؟
:10:
1: اول از همه سیستم گردش اب رو چک کنید
که برای این کار رادیاتور / ترومستات / واتر بمب/ وجود مایع خنک کننده / باید تست و بررسی بشه
برای تست رادیاتور از نظر نشتی میشه بصورت چشمی بازید کرد و برای تست گرفتگی باید شلنگ بایین رادیاتور یاز بشه و از بالا با ریختن اب جوش اونو تمیز کرد که اگه جرم گرفته باشه لجن سیاه ازش بیرون میاد. جلوی رادیات هم که بایستی تمیز و گل واینا بهش نچسبیده باشه.
برای تست ترموستات وقتی موتور گرمه و فن روشنه حررات شلنگ بایین و بالا باید چک بشه اگه شلنگ بایین خنک بود ترموستات مرخصه باید عوض بشه و اگه مسیر گردش اب و ترموستات درست باشه فن باد داغ میزنه
واتر بمب : با باز کردن شلنگ بالا در حالتی که موتور گرم و روشن باشه سالم بودنشو میشه فهمید که بایستی از شلنگ بالا اب بیرون بیاد . معمولا خراب نمیشه یعنی چیزی نداره که خراب بشه
وجود مایع خنک کننده : که نیازی به گفتن نداره ...
همه اینا که اگه درست باشه یعنی مجاری گردش اب تمیز و بدون نشتی باشه / ترموستات و واتر بمب سالم باشه / اب و ضد یخ هم داشته باشه / با روشن شدن فن باد داغ بزنه
همه موارد بالا که درست بود میریم سراغ واشر سر سیلندر :
رادیاتور رو لبریز از اب میکنیم < انجین باید گرم باشه > قطع کن رو میزنیم و چند ثانیه استارت رو نگه میداریم اگه اب از رادیاتور بیرون زد و سرریز شد واشر مرخصه که باید سر سیلندر باز بشه
در ضمن مایع خنک کننده نباید چرب و حالتی شبیه به ماست داشته باشه که اگه اینطور بود بازم واشر مرخصه
همه اینا که سالم بود معنیش اینه که موتور مشکلی نداره و شما باید فشنگی اب رو چک کنید
اینم بگم اگه جوش بیاره چراغ اخطار دمای اب روشن میشه ...

salahshor
26-12-1390, 08:27 بعد از ظهر
اقا این که میگن مگلی سرطانه راست میگن .... امروز برگشتنی واسکازین خورد کرد حالا این که هیچ بعدش فیوز اگزوزش سوخت ... موندم چیکار کنم !!!:gigglesmile:

pedram
26-12-1390, 11:11 بعد از ظهر
اقا جریان این اگزوز قهرمانی gpr که کویر مخصوص مگلی تو سایت زده چیه؟؟؟؟؟؟؟
خوبه یا بد.صدا چه شکلی میشه.قیمتش چنده
اگه کسی چیزی میدونه بگه
K.I.A
26-12-1390, 11:21 بعد از ظهر
سلیقه ایه....اما خوبه

mohamad javad
26-12-1390, 11:56 بعد از ظهر
اقا این که میگن مگلی سرطانه راست میگن .... امروز برگشتنی واسکازین خورد کرد حالا این که هیچ بعدش فیوز اگزوزش سوخت ... موندم چیکار کنم !!!:gigglesmile:

فيوز اگزوز چيه؟
تا حالا نشنيدم

salahshor
27-12-1390, 12:10 قبل از ظهر
فيوز اگزوز چيه؟
تا حالا نشنيدم
فیوز اگزوز ؟؟:297:
یه اصطلاحیه بین ما تعمیرکارا برا نشون دادن بی عیب بودن وسیله
اخه اگزوز مگه فیوز داره که بخواد بسوزه ؟ یا مثلا واسکازین مگه خورد میشه و مگلی مگه واسکازین داره ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
یه کم فکر کنید متوجه منظورم میشید !!!!!!!

mohamad javad
27-12-1390, 12:18 قبل از ظهر
اي بابا دو ساعت دارم فكر مي كنم فيوز اگزوز چيه؟ يكي طلبت

pedram
29-12-1390, 04:07 بعد از ظهر
سلام
دوستان میشه یه تعمیرکار خوب که از مگلی قشنگ سر دربیاره معرفی کنید
با تشکر

02109002
29-12-1390, 04:33 بعد از ظهر
سلام
دوستان میشه یه تعمیرکار خوب که از مگلی قشنگ سر دربیاره معرفی کنید
با تشکر
از این تاپیک کمک بگیرید
ادرس تعمیرگاه های موتور ([Only registered and activated users can see links])

mehran
29-12-1390, 06:16 بعد از ظهر
salahshor :26:

Ali
29-12-1390, 06:18 بعد از ظهر
بسیار زیباست...

فردین
29-12-1390, 08:13 بعد از ظهر
سلام بچه ها من موتورمو جدید خریدم صفره کسی میدونه باید چه کارایی براش انجام بدم (ابندیشو میگم).

pedram
03-01-1391, 12:20 بعد از ظهر
سلام
اقا این مگلی یواش یواش داره اذیت میکنه:vardane:
یه تعمیرکار که از مگلی سر در بیاره اطراف تهرانپارس کسی میشناسه
با تشکر

02109002
03-01-1391, 12:23 بعد از ظهر
مهران جان گفتند که !

آقا کاظم با نام کاربری Salahshor

Babak
03-01-1391, 01:01 بعد از ظهر
مهران جان گفتند که !

آقا کاظم با نام کاربری Salahshor
این الان جوابه کیه؟

02109002
03-01-1391, 01:04 بعد از ظهر
این الان جوابه کیه؟

جواب پست بالائی بود دیگه( آقا پدرام ) :دی

Babak
03-01-1391, 01:13 بعد از ظهر
جواب پست بالائی بود دیگه( آقا پدرام ) :دی
آقا کاظم سمته غربه
تعمیرکاره مگلی هم نیست.
خواهشا مردم رو گیج نکنین

Milad
03-01-1391, 04:52 بعد از ظهر
یه تعمیرکار که از مگلی سر در بیاره اطراف تهرانپارس کسی میشناسه
ببرش محک اونا واردن. تو ولیعصر.

pedram
03-01-1391, 05:04 بعد از ظهر
هزینه تنظیم کاربرات مگلی چنده؟؟؟
اقا میلاد اونجا کاربلدترین شخص کیه؟؟؟؟:297:

Milad
03-01-1391, 05:10 بعد از ظهر
هزینه تنظیم کاربرات مگلی چنده؟؟؟
اطلاعی ندارم

اقا میلاد اونجا کاربلدترین شخص کیه؟؟؟؟
اونجا اکثرا ادم های کاربلدی هستند مثل جلیلوند

pedram
03-01-1391, 06:14 بعد از ظهر
مگلی قبول میکنن؟؟؟؟؟

Milad
03-01-1391, 06:19 بعد از ظهر
مگلی قبول میکنن؟؟؟؟؟
اره داداش پالس ۲۲۰ هم قبول میکنه.

megelli
04-01-1391, 12:10 بعد از ظهر
سلام من یه مگلی سراغ دارم می خوام بخرم با این مشخصات:

کارکرد: 2.000
قیمت: 6.000.000 میلیون
سال تولید: 2010 معادل 89
بدون خط خال
سند + بیمه + برگه سیز گمرک
رنگ سفید
بدون هیچ دستکاری و اضافه لوازم جانبی
.
.
این طور که فروشنده میگفت با هاش مثل عروس رفتار کردن و کلی لیگی به لالاش گذاشتن و خیلی لوسش کردن (البته مشک ان است که...)
حتی یه دور هم نداد باهاش بزنیم ببنیم بخار داره !!!
حالا نظر دوستان چیه ؟!:297:

Alireza
04-01-1391, 12:15 بعد از ظهر
اینجا جای این سوال ها نیست
میتونین تو قسمت مشاوره خرید و فروش تاپیک بزنین و سوالتون رو بپرسین

pedram
07-01-1391, 05:05 بعد از ظهر
سلام
بهترین اگزوزی که میشه رو مگلی بست چیه؟؟؟
یکی از دوستان من از مالزی میخواد بگیره اگه میشه یک مارک خیلی خوب که رو صداو قدرت تاثیر خوبی داشته باشه با قیمت در تهران بدبید
با سپاس فراوان

K.I.A
07-01-1391, 07:04 بعد از ظهر
دوست عزیز شما فقط سایز اگزوز و کالیبر مورد نظرو براشون ارسال کن تا طبق اون بگیرن.
g.p.r خود شرکت هم اورده قیمت الانشو ندارم اما شنیدم صداشو بنظرم صدای موتور سنگین گرفته بود.
اکروپوویکم تو یوتوب دیدم عالی شده بود.
اگزوزای مدل انزکتوریشم خیلی خوبه ...از مال خودش 100 درجه بهتره.

pedram
07-01-1391, 07:18 بعد از ظهر
جناب k.i.a من میخوام صداش یه نمه زوزه داشته باشه نه م3 gpr بلندترشه. من صدای اکروپوویکم که گفتید نشنیدم ولی فکر کنم همونی باشه که مییخوام
درسته؟؟:297:

K.I.A
07-01-1391, 07:26 بعد از ظهر
اکرو هم تو این سایز 3 مدل داره که کد مدلشو ندارم بگم اما 2تاش کاملا صدای موتور سنگین میدن و1یش هم زوزه داره و تو دور موتور بالا بیشتر هم میشه.

aligsx
08-01-1391, 12:00 قبل از ظهر
سلام من یه مگلی سراغ دارم می خوام بخرم با این مشخصات:

کارکرد: 2.000
قیمت: 6.000.000 میلیون
سال تولید: 2010 معادل 89
بدون خط خال
سند + بیمه + برگه سیز گمرک
رنگ سفید
بدون هیچ دستکاری و اضافه لوازم جانبی
.
.
این طور که فروشنده میگفت با هاش مثل عروس رفتار کردن و کلی لیگی به لالاش گذاشتن و خیلی لوسش کردن (البته مشک ان است که...)
حتی یه دور هم نداد باهاش بزنیم ببنیم بخار داره !!!
حالا نظر دوستان چیه ؟!:297:

قیمتش که فضایی بالاست.الان صفر 91 شده 7300 که اون مدلی که شما میگی 2 سال پایین تر هست .معمولا سالی 1 تومن از قیمتش میفته که میشه 5300 موتورشم که صفر نیست و هر هزارتا 250 تومن تا 300 تومن از قیمتش میفته که نهایتش باید حدود 4.700 یا 4.800 پره پرش قیمت بزاره رو موتورش.
من خودم یه سفیدشو دارم خیلی سالم و تمیز مدل اخرای 90 که 3.4 ماه هست دستمه و هنوز 4000 km نشده دارم میفروشم 5.500 تازه خیلی بهش رسیدم و نئون دور چراغ هاش داره.حالا خودت دیگه قضاوت کن که خریدنش خوبه یا نه.
راستی خواستی یا خریدار واقعی بودی موتور خودمم فروشیه.اینم شمارمه 09368962879 خواستی تماس بگیر در خدمتم

K.I.A
08-01-1391, 12:04 قبل از ظهر
منم یه چنتا مگللی مداد رنگی سراغ دارم ترو تمیز کم کارکرد کسی خواست پی ام بده.

mohsen46
08-01-1391, 12:26 قبل از ظهر
قیمت؟

K.I.A
08-01-1391, 12:40 قبل از ظهر
شما رنگشو انتخاب کن من تو دستو بالم پیدا میکنم. پی ام کن

Milad
08-01-1391, 01:00 قبل از ظهر
مگلی رنگ مسی هم داره؟

Ali
08-01-1391, 01:07 قبل از ظهر
مگلی رنگ مسی هم داره؟خیر میلاد جان مسی نداره

K.I.A
08-01-1391, 01:11 قبل از ظهر
مشکی .سبز.قرمز.زرد.ابی.سفید داره
اما تو سری جدید رنگای ترکیبی وجود داره و حتی طرح دار و حتی میتونید رو رنگ مثلا مشکی طرح رپسول بزنید.

Milad
08-01-1391, 01:14 قبل از ظهر
9997
پس این چیه؟

Ali
08-01-1391, 01:16 قبل از ظهر
9997
پس این چیه؟این همون قرمزشه که دوربین این رنگیش کرده

K.I.A
08-01-1391, 01:20 قبل از ظهر
البته تو خیلی از کشورا به رنگای دیگه هم دیده میشه من خودم عکس طلایی مگللیو تو المان و تایلند دیدم

Milad
08-01-1391, 01:25 قبل از ظهر
9998
اینجا ایرانه احتمالا..

Ali
08-01-1391, 01:29 قبل از ظهر
9998
اینجا ایرانه احتمالا..بله این تهرانه

K.I.A
08-01-1391, 01:40 قبل از ظهر
مثلا هیوسانگ مهران اجریه (مسی) به خاطر شرایط نور و دوربین بیشتر مواقع قرمز میافته
موتور این بنده خدا هم قرمزه که به دلیله شرایط مسی افتاده
موتور باید همه رنگ داشته باشه تا سلیقه هر خریداریو جلب کنه

Milad
08-01-1391, 01:45 قبل از ظهر
موتور این بنده خدا هم قرمزه که به دلیله شرایط
دمش گرم خدایی شرایطه مردی بوده چون کل موتور رنگش عوض شده.

pedram
13-01-1391, 02:03 بعد از ظهر
سلام
اقا شمع ایریدیوم سوزنی دنزو اصل از کجا میشه گرفت؟؟؟؟

K.I.A
13-01-1391, 05:45 بعد از ظهر
تو گمرک زیاده زیر سرامیک شمع هک شده زاپن /من شمع ktm genuine spare parts فابریکه انداختم موتور بهتر کار میکنه 2 پلاتینه هست و زاپن ngk/مدل cr9ekb/,و راضیم

Mohammad aghili
13-01-1391, 05:52 بعد از ظهر
دمش گرم خدایی شرایطه مردی بوده چون کل موتور رنگش عوض شده.

بنده درباره رنگ های مگلی اطلاعی ندارم

اما عوض کردن رنگ این موتور ، با فنوشاپ ، کمتر از یک دقیقه زمان می بره !

pedram
14-01-1391, 10:04 قبل از ظهر
سلام
k.i.a جان کودومش بهتره:297:

کوروش
14-01-1391, 10:17 قبل از ظهر
بچه ها یه تحقیقی بکنید ببینید تو المان و کشور های دیگه هم مگلی اینقدر بی کفیته ؟؟؟

Babak
14-01-1391, 12:22 بعد از ظهر
جنسی که چینی جماعت از خودشوناختراع کنن(انجینش)از این بهتر نمیشه
دیگه ماشین هاشون هست دیگه 100 رحمت به جارو برقی

K.I.A
14-01-1391, 11:15 بعد از ظهر
فک کنم هنوز نمیدونید دنیا دست چینه/و خداوند زمینو اسمان رو افرید و بقیه چیزارو به چین واگذار کرد.!
کوروش جان منظورتو از انقدر نمیفهمم:297:/ بابک جان کدوم جنسو چین اختراع کرده/:297:

---------- Post added at 12:15 AM ---------- Previous post was at 12:09 AM ----------

فک کنم هنوز نمیدونید دنیا دست چینه/و خداوند زمینو اسمان رو افرید و بقیه چیزارو به چین واگذار کرد.!
کوروش جان منظورتو از انقدر نمیفهمم:297:/ بابک جان کدوم جنسو چین اختراع کرده/:297:

RIDER
14-01-1391, 11:36 بعد از ظهر
ابلته تولید آشغال دسته چینه دیگه خوباش که بدون شک به ما نمیرسه الان اینو هر بچه کودکستانی میدونه:3:

کوروش
14-01-1391, 11:39 بعد از ظهر
هیچ برند معروفی واسه چین نیستش ولی بیشتر برند های معروف تو چین منتاژ میشن !!!
جنس خوب میزنه میده امریکا اشغالشو میده به ایران !!!

nimap
14-01-1391, 11:57 بعد از ظهر
سلام دوستان.من تو سایت اپارات دیدم که مگلی هیو سانگو تو شتاب وحتی bmw 330رو هم تو شتاب گرفت!!!واقعا درسته؟ کسی هست ک بدونه 0تا100ش چنده؟؟؟؟؟؟

K.I.A
15-01-1391, 08:49 قبل از ظهر
0 تا 100 5/6 ثانیه هست.

کوروش
15-01-1391, 08:52 قبل از ظهر
سلام دوستان.من تو سایت اپارات دیدم که مگلی هیو سانگو تو شتاب وحتی bmw 330رو هم تو شتاب گرفت!!!واقعا درسته؟ کسی هست ک بدونه 0تا100ش چنده؟؟؟؟؟؟
مگلی هر چیش بد باشه شتابش فوق العادست :13:

Kami
15-01-1391, 11:41 قبل از ظهر
مگلی ایراد های منتاژ زیادی داره که از همون روز اول حال ادم رو میگیره
مثل فیلتر هواش که نمیزاره موتور شتاب بگیره و ریپ میزنه
بنزین دادن از باک موتور
صدای جیر جیر لنت ترمز
لرزش اینه ها
شتاب خوبی داره حتی 2 ترکه اما بعد از سرعت 90 2 ترکه کم میاره البته با ترک های سنگین وزن

nimap
15-01-1391, 11:48 قبل از ظهر
من اگه شتابش این باشه میخام بخرمش<الان قیمتش چنده<ایراداتو مزایاشو بگید.دمتون گرم

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:42 PM ----------

مگه میشه مگلی بتونه تو شتاب هیوسانگ 2 سیلندر رو بگیره!!!!؟

Babak
15-01-1391, 11:51 قبل از ظهر
<ایراداتو مزایاشو بگید.دمتون گرم

تاپیک برای همینه لطف کن از اول بخونی همه چی دستت میاد کامل و واضح

Kami
15-01-1391, 11:51 قبل از ظهر
مگه میشه مگلی بتونه تو شتاب هیوسانگ 2 سیلندر رو بگیره!!!!؟

به خاطر وزن سبکش میگیره
اما در سرعت نهایی و تعادل مقابل هیوسانگ کم میاره
کلا مگلی خوشگل هستش اما از نظر کیفیت زیاد جالب نیست اگه فنی بلد نباشی

کوروش
15-01-1391, 12:20 بعد از ظهر
مگلی رو از صفری باید تغییراتی بدی تا یه موتور عمری بشه / مثلا همون فیلتر هوا که میشه با یه چنس خوب و ژاپنی تصوضیش کرد البته اگه مدلش تو بازار باشه / و خیلی چیز های دیگه !!!فکر کنم اگه از روز اولش خوب به موتور برسی و بدی دست یه ادم کار درست موتور خوبی از اب دربیاد !!!البته باید خوش شانس هم باشی که موتورت خوب منتاژ شده باشه یارو هم خواب الوده نبوده باشه که به جای ترمز دنده رو کارگذاشته باشه

salahshor
15-01-1391, 01:03 بعد از ظهر
مگلی ایراد های منتاژ زیادی داره که از همون روز اول حال ادم رو میگیره
مثل فیلتر هواش که نمیزاره موتور شتاب بگیره و ریپ میزنه
بنزین دادن از باک موتور
صدای جیر جیر لنت ترمز
لرزش اینه ها
شتاب خوبی داره حتی 2 ترکه اما بعد از سرعت 90 2 ترکه کم میاره البته با ترک های سنگین وزن
شدیدا تایید میشه !!
مثلا همین هیوسانگ هم اینقد موتور خوبیهههههههههه!!!!!!!! عمرا دنده هاش صدا نمیده / داغ نمیکنه / خاموش نمیکنه / کنسول جلوش صدا نمیده / ترمزاش گیر نمیکنه / تو هوای سرد ابیانه تک استارت روشن میشه !!! بله کاملا درسته تک استارت روشن میشه و چیزای دیگشم که خیلی خوبه و با کیفیته و کلا قطعات ارزونی داره و همه جا هم دارن < fun>
لنت غیر اصلی رو هر وسیله ای صدا میده و چیز غیر طبیعی نیس / لرزش اینه هم بعد اچار کشی رفع میشه / کلا مگلی خوب کوفتیه !!!

Kami
15-01-1391, 01:33 بعد از ظهر
شدیدا تایید میشه !!
مثلا همین هیوسانگ هم اینقد موتور خوبیهههههههههه!!!!!!!! عمرا دنده هاش صدا نمیده / داغ نمیکنه / خاموش نمیکنه / کنسول جلوش صدا نمیده / ترمزاش گیر نمیکنه / تو هوای سرد ابیانه تک استارت روشن میشه !!! بله کاملا درسته تک استارت روشن میشه و چیزای دیگشم که خیلی خوبه و با کیفیته و کلا قطعات ارزونی داره و همه جا هم دارن < fun>
لنت غیر اصلی رو هر وسیله ای صدا میده و چیز غیر طبیعی نیس / لرزش اینه هم بعد اچار کشی رفع میشه / کلا مگلی خوب کوفتیه !!!
سال پیش بدون تعصب مقایسه کردمشون کاظم جان

تجربه 7 ماه من از هیوسانگ و 1 روزه از مگلی
مزایای هیوسانگ : 1 سرعت بیشر 2 امنیت بیشتر 3 اینه ها دید بهتری دارن 4 و راحت بودن پشت موتور نسبت به مگلی 5 مصرف سوخت پایین تر نسبت به مگلی
مزایای مگلی : 1 شتاب بهتر 2 کمک فنر نرم تر 3 وزن سبک 4 جمع و جور کردن بهتر موتور 5 خنک شدن موتور توسط فن و اب 6 صدای بهتر موتور
معایب هیوسانگ : 1 وزن سنگین موتور 2 قیمت بالای قطعات موتور 3 کیفیت رنگ پایین 4 داغ کردن بیش از حد موتور
معایب مگلی : 1 امنیت نداشتن تو سرعت بالا 2 شل بون قطعات موتور 3 راحت نبودن از نظر ترک موتور و خم شدن بیش از حد روی موتور 4 واقعا بیشتر از 2 ساعت کمر ادم نصف میشه

mehran
15-01-1391, 03:18 بعد از ظهر
مگلي من كه قشنگ باهام لج بود تا يه ميتينگي ميشد يا ميخواستم باهاش جاي خاصي برم تلنگ يه جاش در ميرفت.فقط تو ابيانه آبرو داري كرد چيزيش نشد.بگزريم كه با ماشين يدكش كردم تا روشن شد اونم به خاطر تعويض كاربرات بود.ولي به نظر من كسي كه دنبال يه رانندگي با هيجانه مگلي خيلي بهتر از هيوسانگه.هم به خاطر شتابش هم به نظر من خوش دست تر از هيوه:afro:

nimap
15-01-1391, 03:44 بعد از ظهر
ببینید من اصلا موتور باز نبودم اما یه بار pishro pars250دیدم شبیه موتور سنگیناس خریدم اما اصلا با شتابش حال نکردم ولی تاحالا هیچ اذیتی نکرده>به نظرتون تو کرمانی که من هستم(هیچ قطعه و تمیرکار حرفه ای وجود نداره)ارزش داره مگلی بخرم؟و این pishro 250رو بفروشم؟؟؟؟؟در ضمن قیمت جدیدش رو هم بگید

Kami
15-01-1391, 03:46 بعد از ظهر
ببینید من اصلا موتور باز نبودم اما یه بار pishro pars250دیدم شبیه موتور سنگیناس خریدم اما اصلا با شتابش حال نکردم ولی تاحالا هیچ اذیتی نکرده>به نظرتون تو کرمانی که من هستم(هیچ قطعه و تمیرکار حرفه ای وجود نداره)ارزش داره مگلی بخرم؟و این pishro 250رو بفروشم؟؟؟؟؟در ضمن قیمت جدیدش رو هم بگید
تاپیک مشاوره بزنید

nimap
15-01-1391, 04:20 بعد از ظهر
اوه اوه.کرمان موتور فروشا حتی یه مگلی هم نفروختن واسه همین هنوز 5500 قیمت میدن>کدوم رنگش شاخ تره؟؟سفید نه؟؟؟تهران 7 تومنه؟؟؟

کوروش
15-01-1391, 04:42 بعد از ظهر
اوه اوه.کرمان موتور فروشا حتی یه مگلی هم نفروختن واسه همین هنوز 5500 قیمت میدن>کدوم رنگش شاخ تره؟؟سفید نه؟؟؟تهران 7 تومنه؟؟؟
سلیقه ای هستش ولی چون موتور سفید کمه واسه همین سفید خیلی بیشتر طرفدار داره
مدل 91 همین قیمت هاست

K.I.A
16-01-1391, 12:34 قبل از ظهر
سری جدیدای مگللی کاملا اصلاح شده هست و هر دفعه تغییرات زیادی میکنه و اصلاح میشه.
خبر جدید اینکه مدل انزکتوریش به این زودیا نمیاد و ادامه ی کاربرات اما با ویزگی جدید /کمک های موتور /لاستیکا/تقویت ترمزا/
کیلومتر شمار جدید/کرپی فرمونه جدید...و .......
یک طرح اصلاح شده ی جدیدتر هم هست که هنوز تولید نشده این هستش که تغییرات دیگه هم کرده مثلا انجین کمپرس بیشتری داره (اصلاح شده) /باک کاور دار شده(پلاستیکی)/و.....

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

مدل انزکتور فعلا تو بازار زاپن /المان و امریکا و مالزی موجوده.

کوروش
16-01-1391, 12:44 قبل از ظهر
سری جدیدای مگللی کاملا اصلاح شده هست و هر دفعه تغییرات زیادی میکنه و اصلاح میشه.
خبر جدید اینکه مدل انزکتوریش به این زودیا نمیاد و ادامه ی کاربرات اما با ویزگی جدید /کمک های موتور /لاستیکا/تقویت ترمزا/
کیلومتر شمار جدید/کرپی فرمونه جدید...و .......
یک طرح اصلاح شده ی جدیدتر هم هست که هنوز تولید نشده این هستش که تغییرات دیگه هم کرده مثلا انجین کمپرس بیشتری داره (اصلاح شده) /باک کاور دار شده(پلاستیکی)/و.....

---------- Post added at 01:34 AM ---------- Previous post was at 01:12 AM ----------

مدل انزکتور فعلا تو بازار زاپن /المان و امریکا و مالزی موجوده.
چند تا مشتری بدبخت باید ضرر کنن که تازه بفهمن باید اصلاح بشه ؟؟؟

K.I.A
16-01-1391, 12:49 قبل از ظهر
ازمون وخطا حتی فراری و لامبورگینی اگر ماشین باز باشید