PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست تصادف موتور

ARSH
23-05-1390, 02:52 بعد از ظهر
به نام خدا

سلام من اینو جای دیگه گذاشته بودم گفتم اینجا هم بزارم تو آرشیو سایت باشه و بچه هایی که خواستن بگیرن

چند وقت پیش شبکه " منو تو " یه تستی پخش کرد از تصادف کردن موتور سیکلت بنده هم ضبط کردم ویدئو رو در اختیاره دوستان میزارم
تو این تست میزان ضربات وارده بر اثره برخورد موتور با جسم بررسی میشه و همینطور کلاه های کاسکت هم اندکی به بررسیشون پرداخته میشه و تست هایی که یه کلاه کاسکت باید ازشون سربلند بیرون بیاد تا از ضربه ها جلوگیری کنه!
تست تصادف با حضور کارشناس ها انجام میشه دوربین های قوی با سرعت کم از لحظه برخورد فیلبرداری میکنند ...
همینطور بررسی کیسه هوا برای موتور سیکلت و نشون دادن نمونه هایی از شرکت هندا ...
مدت فیلم 9 دقیقه هست و تاجایی که تونستم حجمشو آوردم پایین به 20 مگابایت رسید و کیفیتش هم خیلی خوب هست و گوینده فارسی + زیر نویس فارسی صحبت های کارشناس ها ... + دوستانی که امکان دانلود با این حجم رو ندارن اعلام کنن تا 3GPهم ردیف کنم براشون

همین امروز 23 مرداد ماه ساعت 1:30 منو تو یه برنامه دیگه نشون داد فک کنم حدودا 45 دقیقه در رابطه با زمین خوردن ها تو مسابقات و بررسی علت هاش و بازم تست یه سری لوازم ایمنی و نمایش یه سری مسابقات

اونم کامل رکورد کردم واقعا برنامه عالی بود اونم به زودی یه سری ادیت ها روش انجام میدم میزارم 4 پارت شد...

اسکرین شات از صحنه های ویدئو

2687

لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links])