PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث پیرامون موتورهای بالای 500cc

high-speed
15-02-1389, 02:59 بعد از ظهر
آقا ایشاالله که فردا تحویل میدن و به سلامتی و خوشی سوارش میشین.

من امروز سمت نواب بودم و یه فروشگاه دیدم به اسم moto show که 3 تا هیوسانگ گذاشته بود

یکیش فلاپ عقبش با هیوسانگای موجود تو بازار فرق داشت و بزرگتر بود

دوتای دیگه هم سری های بدون فلاپ بودن که عکسشون تو سایت کویر هست

که اولی رو 9.5 و دوتا بدون فلاپارو 8.5 گذاشته بود ، ازش پرسیدم که چرا اینقدر گرون

گفت چون مونتاژ کره است البته اولی واقعا تک بود و من تا حالا ندیده بودم

اندازه موتور شبیه به موتورای 400 اما 250 کاربراتوری بود و اون دوتا هم که مثل بقیه انژکتور بودن

من هیوسانگو 5 تومن قیمت دارم.

راستی یه نفر به اسم دانش مهر مگلی فروش نقدی گذاشته

تو سایت ایستگاه

فعلا ........

high-speed
19-02-1389, 08:25 قبل از ظهر
من تو نمایندگی جیحون از یکیشون شنیدم که دارن 500 سی سی رو آزاد میکنن

تا چند وقت دیگه

الانم مثل اینکه میتونی با معرفی بیوگرافی خودت و موتورت به آگاهی مجوز تردد بگیری

راست و دروغش پای خودشون

چند وقتی هم هست که توی روزهای وسط هفته میبینم که موتورهای 500 و 600 راحت تردد میکنن و کسی کاریشون نداره

BKING
19-02-1389, 01:10 بعد از ظهر
ایول خیلی باحال بود احتمالا 1000 هم ازاد بشه تا 2 سیلندر ازاد میشه بعد یه موتور هم میاد به اسم megelli 1000r با 1 سیلندر:28:

ما به همونشم راضی هستیم

اگه پول زیاد داشته باشیم اینو می خریم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Engine type Twin cylinder, 4-stroke, V 75°
Displacement 999 cc

[Only registered and activated users can see links]

ali_usef
19-02-1389, 04:16 بعد از ظهر
ولی اگه آزاد بشه من خودم خیلی با این فیشر آمریکایی هستم. البته 650 cc برای من بسه :1:

Fischer MRX
3940

m3hiran
19-02-1389, 06:19 بعد از ظهر
دوستان چه کم اشتها هم هستند ماشالا :29:درضمن امکان نداره 500 ازاد بشه وگرنه همون 250 4 سیلندر ازاد میشد

hamidton
20-02-1389, 08:31 قبل از ظهر
من تو نمایندگی جیحون از یکیشون شنیدم که دارن 500 سی سی رو آزاد میکنن

تا چند وقت دیگه

الانم مثل اینکه میتونی با معرفی بیوگرافی خودت و موتورت به آگاهی مجوز تردد بگیری

راست و دروغش پای خودشون

چند وقتی هم هست که توی روزهای وسط هفته میبینم که موتورهای 500 و 600 راحت تردد میکنن و کسی کاریشون نداره

سلام
شرمنده ،* فكر اين چيزا رو نكن !
من زنگ زدم شركت روان سيكلت گفتم كه بالاخره روان 250 ميزنيد يا نه ،*جواب داد : نه ،*چون قراره مجوزهاي همين 250 رو هم لغو كنن !!!:11:

Alireza
20-02-1389, 09:49 قبل از ظهر
مجوز ها رو که دیگه لغو نمیکنن کلی موتور اومده ولی تا 5 سال اینده فکر نکنم مجوز بدن واسه حجم بالاتر
راستی علی یوسف فردا قرار بزار با هم بریم کویر خبری نیست ازشون هفته دیگه هم تا دوشنبه تعطیل میشه ....

m3hiran
20-02-1389, 10:57 قبل از ظهر
250 که فکر نکنم لغو بشه به قول علی این همه تا الان فروختن و دارن میفروشن
علی موتورت رو تو این هفته نگیری دیگه باید خوابش رو ببینی کویر هم به بهونه تعطیلی و کنکور کارشناسی و ... میگه 2 هفته دیگه میدیم:11:

high-speed
20-02-1389, 01:02 بعد از ظهر
سلام
شرمنده ،* فكر اين چيزا رو نكن !
من زنگ زدم شركت روان سيكلت گفتم كه بالاخره روان 250 ميزنيد يا نه ،*جواب داد : نه ،*چون قراره مجوزهاي همين 250 رو هم لغو كنن !!!:11:

منم که گفتم از اونا شنیدم و راست و دروغش پای خودشون

اما خوب اینا با موتورایی که واسه خودشون وارد میکنن دیگه براشون مشکلی نباید داشته باشه که مردم عادی موتور 500 سی سی سوار بشن

چون اولا که عده این افراد زیاد نیست و فقط اوایلش میرن سمتش ، بعد از یه مدت عادی میشه و اونایی که عشق موتور سنگین دارن فقط سوار میشن(نمونه اش اونی که میگفت 15 تومن میدم پرشیا میخرم تو فروم نینجا 250)

دوما موتورایی که مردم میتونن سوار بشن در حد موتورای خود نیرو انتظامی و اطلاعات نیست

مثلا همین کویر بی پدر و مادر یه dukati monster 1100 آورد واسه یکی از همین آقایون گردن کلفت

به گفته خودشون 40 میلیون تومن هم هزینه اش شد

حالا حسابشو کن چند نفر دارن 40 تومن یا 30 تومن یا 20 تومن پول موتور بدن که بتونن از پس این دوکاتی بر بیان

در ضمن من شنیدم که برای تردد خودشون هم دچار مشکل شدن و واسه همین میخوان تا 500 رو آزاد کنن

بازم میگم اینا همه اش شنیده است و همیشه حرف این آقایون با عملشون فرق داره

مثل تعرفه واردات خودرو که قرار بود بشه 70 درصد اما به خاطر حرف یه نفر..... :1:...... 90 درصد تصویب شد

ali_usef
20-02-1389, 05:03 بعد از ظهر
راستی برو بچز من تو نمایشگاه متوجه شباهت اساسی شاسی daelim و وینر جدید شدم.

کسی می دونه میشه فلاپهای daelim رو به وینر خروند؟ احتمالاً عملی باشه و نتیجه بد نباشه چون من از این وینر جدید خیلی تعریف شنیدم...

اگه این کویر مگلیارو نده میرم دنبال این قضیه ببینم میشه داد قالبسازا فلاپشونو بزنن یه خسارت اساسی بهشون می زنم که پیشرو حالشونو بگیره تا دیگه بد قولی نکنن:20:...

m3hiran
20-02-1389, 05:29 بعد از ظهر
علی جان اینو فراموش نکن اینجا ایرانه و چیزی حساب و کتاب نداره....به نظر منم این که میگی حداقل عکس یه مگلی با پلاک ملی رو نشون بدن خیلی منطقی هست حتما این رو بخواید ازشون ولی جدا کویر تو این شرکتها دست ایران خودرو و سایپا و جهانرو و ... رو بسته

high-speed
20-02-1389, 09:29 بعد از ظهر
دوست گلم من هم مثل شما میخواستم فلاپ یه موتور رو به شاسی یه موتور دیگه پیوند بزنم

اما وقتیکه دنبالش رفتم دیدم خود موتور رو بخرم هم بصرفه تر هست و هم قشنگ تر

چون اینجا زیاد به ظریف کاری توجه نمیکنن ، زیبایی فلاپ موتور هم به ظریف کاریشه

اما اگه میخوای اینکارو کنی باید خودت سررشته داشته باشی بالاسرش واستی ، اگه خودت بلد باشی یتونی انجام بدی که عالیه

چون با وسواس زیاد انجامش میدی و قشنگ درمیاد ، اما تجربه به من ثابت کرد جمع کردن ماشین بدون حضور صاحبش موقع کار رو ماشین

چیزی جز خرابکاری در نمیاد ( البته من ماشین جمع کردم...مکانیکشم آشنا بود خیر سرش )

بعدشم مورچه چیه که کله پاچه اش چی باشه دایلیم و وینر اصلشو سوارشی باید صدقه سری واست بدن که افتخار دادی

حالا بخوای وقت عزیزتو بزاری روش که آیا بشود آیا نشود به نظر من نمی ارزه

اما اگه خواستی فلاپ قیمت مناسب بگیری به میثم خیر منش یه زنگ بزنی بد نیست من ازش قیمت گرفتم انصافا بد نمیگفت

آدم خوبی هم هست بهت میگه می ارزه یا نه

اینم شماره و سایتش
09122111364
[Only registered and activated users can see links]

قضیه حال گیریشم از نظر قانونی راحت میتونین با استناد به تاریخ تحویل قید شده توی قرارداد اذیتشون کنید و اگه وکیل خوب داشته باشید قرامت بگیرید

BKING
20-02-1389, 09:32 بعد از ظهر
در ضمن من شنیدم که برای تردد خودشون هم دچار مشکل شدن و واسه همین میخوان تا 500 رو آزاد کنن

عمرا 500 رو آزاد کنن کی گفته خودشون مشکل دارن سوار می شن حتی بی گواهینامه

high-speed
22-02-1389, 07:10 بعد از ظهر
اول از اینکه مارا منتقل نمودند به این اتاق بزرگ متشکریم .....جدا"

دوم اینکه آقای رادیکال عزیز نیرو انتظامی با اطلاعات و بسیج مشکل دارن ....این داستان نهماله الان که حداقل 15 سال باب بوده نمدونم چرا اما هست

مخصوصا راهنمایی رانندگی ..........اینم که میگی بدون گواهینامه سوار میشن الان نصف ملت بدون گواهینامه سوار موتور میشن

نمونه اش یکی از دوستان خودم .....چون موتور توی کشور ما مثل کشورهای پاکستان و هند مورد مصرف قرار میگیره......غیر اصولی

اگرم دقت کنی خیلی وقتا جلوی موتورای همین گردن کلفتارو هم میگیرن و اکثرا میخابونن

چون قانونه و تا طرف بیاد ثابت کنه که کیه موتور برگه پارکینگش صادر شده و باید بره پارکینگ و حداقل یه ساعت دوندگی داره

BKING
22-02-1389, 09:23 بعد از ظهر
اول از اینکه مارا منتقل نمودند به این اتاق بزرگ متشکریم .....جدا"

دوم اینکه آقای رادیکال عزیز نیرو انتظامی با اطلاعات و بسیج مشکل دارن ....این داستان نهماله الان که حداقل 15 سال باب بوده نمدونم چرا اما هست

مخصوصا راهنمایی رانندگی ..........اینم که میگی بدون گواهینامه سوار میشن الان نصف ملت بدون گواهینامه سوار موتور میشن

نمونه اش یکی از دوستان خودم .....چون موتور توی کشور ما مثل کشورهای پاکستان و هند مورد مصرف قرار میگیره......غیر اصولی

اگرم دقت کنی خیلی وقتا جلوی موتورای همین گردن کلفتارو هم میگیرن و اکثرا میخابونن

چون قانونه و تا طرف بیاد ثابت کنه که کیه موتور برگه پارکینگش صادر شده و باید بره پارکینگ و حداقل یه ساعت دوندگی داره

نیروی انتظامی به اطلاعاتی ها نمی تونه کاری داشته باشه و اگه طرف بفهمه که یارو اطلاعتیه یه لنگ بر می داره موتورشو براش تمیز می کنه

می مونه بسیج که زیر مجموعه سپاه هست که اونم اگه طرف هولوگرام مخصوص رو داشته باشه شاید گیر ندن اگر بدن هم اگه حکم داشته باشه کاری ندارن

در مورد گواهینامه بله نصف بچه های همین جا هم ندارن همه جا هم می رن حالا اسم نمی برم

اما نداشتن گواهینامه جریمش زیاد شده البته اگه گیر کفی نیوفتی اگه بیوفتی که موتورت بالاست

BKING
22-02-1389, 09:28 بعد از ظهر
در ضمن موتورهای این نیروها معمولا بالای 500 سی سی هست

Dalton
23-02-1389, 12:07 بعد از ظهر
دیروز بندیت یه بسیجیه رو گرفتن حکم نشون داد ازادش نکرد.
بدش یه بیسیم زد گفت می تونی بری:24:
بسیجی هام گیرن.ولی گیریشون ماله 3 دقیقست...!

BKING
23-02-1389, 01:49 بعد از ظهر
دیروز بندیت یه بسیجیه رو گرفتن حکم نشون داد ازادش نکرد.
بدش یه بیسیم زد گفت می تونی بری:24:
بسیجی هام گیرن.ولی گیریشون ماله 3 دقیقست...!

اصلا یارو چرا ایستاد ؟

من که همیشه یه جوری می پیچونیم مگر با موتور بندازن دنبالم یا چند نفر بریزن جلوم خلاصه یه شرایطی باشه که نشه در رفت

با اینکه مدارکم کامله و همیشه کلاه سرم می زارم اما حوصله گیر الکی رو ندارم

Dalton
24-02-1389, 08:58 بعد از ظهر
اصلا یارو چرا ایستاد ؟

من که همیشه یه جوری می پیچونیم مگر با موتور بندازن دنبالم یا چند نفر بریزن جلوم خلاصه یه شرایطی باشه که نشه در رفت

با اینکه مدارکم کامله و همیشه کلاه سرم می زارم اما حوصله گیر الکی رو ندارم
هههههههه وقتی حکم تردد تو جیبت باشه اصلا منتظری یکی بت گیر بده دادا......:1:

m3hiran
24-02-1389, 10:18 بعد از ظهر
دوستان اصلا این طور نیست حتی گنده های بسیج هم نمیتونن به این راحتی تردد کن نهایتش اینه تو این تظاهرات ها برای اینکه ملت رو بترسونن بهشون مجوز میدن اگرم خیلی دیگه کلفت باشی پنجشنبه ها یه ریشو رو میشونن پشتت تو یه ناحیه خاص مثلا پارک وی تا تجریش میری گشت میزنی

king2002
24-02-1389, 10:26 بعد از ظهر
:27:خیلی راحت اتوبان رو میبندن و میگیرنتون
مثل همین چند وقت پیش

mehrdad.
10-11-1389, 03:50 بعد از ظهر
نیروی انتظامی به اطلاعاتی ها نمی تونه کاری داشته باشه و اگه طرف بفهمه که یارو اطلاعتیه یه لنگ بر می داره موتورشو براش تمیز می کنه

می مونه بسیج که زیر مجموعه سپاه هست که اونم اگه طرف هولوگرام مخصوص رو داشته باشه شاید گیر ندن اگر بدن هم اگه حکم داشته باشه کاری ندارن

سلام
دوست عزیز.این حرفها نیست.موضوع کاملا به طرفی که به شما گیر میده بستگی داره.من با یه بنده خدایی که از بچه های خود آگاهی بودم.اون با یه rf400 بود منم با cbr250 راهنمایی رانندگی جلوش رو گرفت.من که پیچوندم :gigglesmile:..بعدا کاشف بعمل اومد موتور رو خوابوندن:11:.تازه بدبختیاش شروع شد چون حفاظت آگاهی کلی بهش گیر دادن.بدبخت فکر کرده بود به ماموره بگه همکاریم و کارت نشون بده بیخیال میشه.منم بهش گفتم میبینی موتور بچه های مردم رو میگیرید چه مزه ای داره:crazy:

یه دوست دیگه گفته بود.500 سی سی رو بری به آگاهی بگی مجوز میدن و این حرفا...
اگه اینکار رو کردی بزرگترین اشتباه رو کردید .چون بعد از یه مدت موتور میره اونجایی که:10:

من خودم سرباز آگاهی بودم .واسه همین میگم.تازه من ازشون پرسیدم (الکی)من یه رپسول خریدم با برگه سبز چه جور میشه برگه سبز رو استعلام کنم....بچه زرنگا گفتن موتور و برگه رو بیار اینجا تو آگاهی ما برات استعلام بگیریم..:gigglesmile:...
در کل مواظب خودتون و موتورتون باشید

mehrdad.
13-11-1389, 11:23 بعد از ظهر
من که بنظرم بهترین 600 سیسی تو ایران هوندا سی بی ار rrهستش
البته سوزوکی هم 600 bking داره موتوره خوبیه ولی اسپرت اونجوری نیست
قیمتاش هم برو بالا10:297: