PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Hyosung GT250R & هیوسانگ 250

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

K.I.A
28-02-1391, 02:04 بعد از ظهر
احتمالا شیشه کرده/جنسش خوب نیست
من محکو پیشنهاد نمیکنم به دلیله اینکه خیلی خیلی گرون میده و نصف جنساش معلوم نیست ماله کجاست!
یه زنجیر هیو میگه 250 تومن!
کمالی همونو میگفت 100 تومن حالا قضاوت با خودتونه

shahrammc
29-02-1391, 12:09 قبل از ظهر
دوستان این هیو سری جدیدا اگروزش فرق داره ... میگن موتورشم تقویت شده و ترانزیستورمش عوض شده و دیگه تست دیاگ نمیخواد راست میگن ... قیمت هم 9700 و مگلی سری جدید 7400 اینا .... در ضمن یه رنگ کره زده هیو رنگ مسی مشکی خداییش هم ناز بود و هم تک

K.I.A
29-02-1391, 12:51 قبل از ظهر
رنگ مسی مشکیو مهران خودمون داره.
هیج تقویت و اگزوز در کار نیست شایعه هست.

majidmax3
29-02-1391, 10:43 قبل از ظهر
سلام ..ال‌سی‌دی کیلمترم شکسته به نظرتون گیر میاد یا باید کلا کیلمتر رو تعویض کنم

طراحی رپسل واسه هیو چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hyo savar
29-02-1391, 01:03 بعد از ظهر
salam ..lcd kilometram shekaste be nazareton gir miad ya bayad kolan kilomet ro taviz konam

tarahi repsol vase hyo chetore?????????????

دوست عزیز زبان سایت فارسی هست ( بیشتر دقت کن ) اگر مشکلتونه از برنامه بهنویس استفاده کنید .... طرح رپسول روی هیو خوب هست به شرطی که یکسری هزینه های دیگه هم شامل کمک جلو - ترمز و کلاچ - اینه ها - طلق جلو - و... تیونیگ بشه اونوقت هیو ارزش پیدا میکنه طرح رپسول واسش

فرشاد
29-02-1391, 10:10 بعد از ظهر
این هیوسانگا که انجینش کرم یا قهوه ای هست فرقش چیه؟

Ali
29-02-1391, 10:16 بعد از ظهر
این هیوسانگا که انجینش کرم یا قهوه ای هست فرقش چیه؟فرقی ندارن ولی فکر کنم مدلهای 2010 جهانرو اون رنگی هستن و مدلهای جدید مشکی هستن

erfan_sameti
30-02-1391, 02:59 بعد از ظهر
من یه هیوسانگ مدل 90 دست دو گرفتم چندتاسوال داشتم
بنزین سوپر بزنم یا معمولی؟
روغن چی بریزم ؟(نه ارزون باشه نه گرون)
من وقتی یکساعت کار میکنه موتور خیلی داغ میکنه آیا طبیعیه؟
وقتی موتور در جا کار میکنه و گرم شده یدفعه خاموش میشه اشکال از کجاست؟

Kami
30-02-1391, 03:06 بعد از ظهر
من یه هیوسانگ مدل 90 دست دو گرفتم چندتاسوال داشتم
بنزین سوپر بزنم یا معمولی؟
روغن چی بریزم ؟(نه ارزون باشه نه گرون)
من وقتی یکساعت کار میکنه موتور خیلی داغ میکنه آیا طبیعیه؟
وقتی موتور در جا کار میکنه و گرم شده یدفعه خاموش میشه اشکال از کجاست؟
بنزین سوپر بزن
کاسترول 40 10 بریز
کاملا طبیعی هستش
موتور که گرم میشه خاموش بشه بازم طبیعیه ، همه هیوسانگ ها این مشکل رو دارن البته اگه دور موتور روی 1.8 باشه شاید خاموش نشه

erfan_sameti
30-02-1391, 03:10 بعد از ظهر
بنزین سوپر بزن
کاسترول 40 10 بریز
کاملا طبیعی هستش
موتور که گرم میشه خاموش بشه بازم طبیعیه ، همه هیوسانگ ها این مشکل رو دارن البته اگه دور موتور روی 1.8 باشه شاید خاموش نشه

یعنی همه هیوسانگا وقتی داغ میکنن خاموش میشن وقتی در جا کار میکنن؟!در مورد خاموش شدنش با یکی صحبت کردم گفت
اسپری انژکتور برزیز.درسته این کار؟

یه سوال دیگه اینکه چجوری میتونم خودم فلاشر بسازم؟رفتم گمرک گفت 20000تومن میگیره!

Kami
30-02-1391, 03:38 بعد از ظهر
یعنی همه هیوسانگا وقتی داغ میکنن خاموش میشن وقتی در جا کار میکنن؟!در مورد خاموش شدنش با یکی صحبت کردم گفت

یه سوال دیگه اینکه چجوری میتونم خودم فلاشر بسازم؟رفتم گمرک گفت 20000تومن میگیره!
بله همشون به خاطر اینکه اب و هوای ایران گرم و خشک هستش داغ میکنن و با توجه به اینکه رادیاتور اب نداره شدید داغ میکنه داخل شهر
کاری نمیشه کرد واسه داغ کردنش ، فن و ... هم زیاد جوابگو نیست
فلاشر [Only registered and activated users can see links]

farzad_sh_2020
30-02-1391, 03:46 بعد از ظهر

سلام
دوست عزيز سلو موتور ببرن بالا مشكل حل ميشه
من ديروز خودم شيراز خيلي گرم بود و بيرون بودم ٣ ساعت ولي موتور اصلاً خاموش نشد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kami
31-02-1391, 12:33 قبل از ظهر
امشب اومدم با موتور بوق بزنم دیدم کار نمیکنه !
نه اب ریختم روش نه چیزی خیلی عجیبه

salahshor
31-02-1391, 12:37 قبل از ظهر
به خاطر گرمای انجینه
به احتمال زیاد درست میشه نترس

Kami
31-02-1391, 12:38 قبل از ظهر
به خاطر گرمای انجینه
به احتمال زیاد درست میشه نترس
نه موتور خنک بود اما کار نمیکرد
دیروز هم یبار بوق زدم صداش ضعیف بود دیگه نزدم تا امشب که اصلا کار نمیکرد

Babak
31-02-1391, 12:41 قبل از ظهر
اتصالاتشو چک کن اگر همه چی سالمه
1حالت داره
1_بوف مرخص شده:mypersianforum (531

K.I.A
31-02-1391, 01:51 بعد از ظهر
سیم اتصالی به بوقش ضعیفه بعضی موقعه ها قطی تو سیم به وجود میاد که سیم عوض میشه و بعضی موقعه ها هم جون سیمش ضعیفه میزنه بوقو میسوزونه.
ماله منم اینطور شد ...
بوقو با بوق سوناتاyf عوض کردم و سیم بوقو هم عوض کردم تا الان که عالی بوده.

alizebel
01-03-1391, 04:56 بعد از ظهر
اخر هفته دارم یه هیوسانگ 250 قرمز می خرم میشه بگین خوبه یا نه

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:33 PM ----------

سلام به همگی این محک که میگین کجاست ادرسشو یکی اس میکنه09354380243

mohsen46
02-03-1391, 01:42 قبل از ظهر
15318

bike
02-03-1391, 02:26 قبل از ظهر
سلام
من هفته پيش يه هيو مشكي صفر 90 گرفتم ،اول كه گرفتم زنگ زدم براي گارانتي كوير گفت تا كار نكرده بايد ببري نمايندگي گمرك پيش اقاي احمدي براي اينكه از گارانتي در نياد
برام دياك زد FI خاموش شد روغنش رو هم موتوركس ريختم رو 100 كيلومتر اگزوز يوشيمارا هم از مغازه كناري محك خريدم صداي خيلي بم و قشنگي شده فقط دور موتور بره بالا صداش كم ميشه تا اينجاش خيلي خوب بوده :flower4:
حالا يه سوال هم از اساتيد دارم كيلومترم الان 400 تا شده وديسك عقبم به شدت خط افتاده،اين عاديه يا نه چون جلو كاملا سالمه؟!!!:2gwb921:
لاستيك عقبم هم كلا يه ذره به ترمز عقب فشار زياد بيارم قفل ميشه جيغ ميكشه عين اسكي بازي ميشه اگه بخوام عوض كنم چي پيشنهاد ميكنين و كجا داره و قيمت
مرسي

salar.massoumian
02-03-1391, 09:14 قبل از ظهر
آقا مبارکت باشه منم هفته ÷یش یه مشکی خریدم . رفیق اگزوزتو چند گرفتی کجا نصبش کردی؟

Babak
02-03-1391, 12:08 بعد از ظهر
حالا يه سوال هم از اساتيد دارم كيلومترم الان 400 تا شده وديسك عقبم به شدت خط افتاده،اين عاديه يا نه چون جلو كاملا سالمه؟!!!اگر خط و خش طوری هست که باعث جیغ کشیدن ترمز میشه نه طبیعی نیست

لاستيك عقبم هم كلا يه ذره به ترمز عقب فشار زياد بيارم قفل ميشه جيغ ميكشه عين اسكي بازي ميشه اگه بخوام عوض كنم چي پيشنهاد ميكنين و كجا داره و قيمت
مرسيصولا تو ایت تیپ موتور سیکلت ها باید ترمز عقب و جلو رو باهم استفاده کرد

bike
02-03-1391, 12:15 بعد از ظهر
برای شما هم مبارک باشه
کلا 2 تا دونه براش مونده بود 450 ازش گرفتم . ازشم پرسیدم پس اون 700 و 800 تومنیا چیه ؟
گفت اهیچ فرقی نداره اونا قیمت موقعی بود که تعداد کم کم وارد میکردیم این سری تعداد بالا اوردم
دادم همونجا بستن تو نمایندگی کار خاصی نداره اچار الن ته اگزوز و داشته باشی خودت راحت میتونی عوض کنی:19:

bike
02-03-1391, 12:57 بعد از ظهر
1532015321

RIDER
02-03-1391, 02:50 بعد از ظهر
چرت گفته داداش خود تغلبیه اصلش بالای 800 تومنه این 100 درصد تغلبیه شک نکن اصلا.همیشه یادت باشه مغازه دار جنسیو تو مغازش نداره میگه اون الکیه فلانه بهمانه هزارتا بهونه میاره اینو بکنه تو پاچت.یوشیمورا اصل هیچ مدلیش اون کلگی جلوش سیخ و صاف نیست همیشه خمیده رو به پایینه یه سایلنسر هم داره
اصلش اینه15331
اینم لینک خود سایتش[/URL][URL][Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

bike
02-03-1391, 03:23 بعد از ظهر
منم حدس زدم چون شبیه اگزوز خودمو تو سایتش اصلا پیدا نکردم ولی وقتی تستی بستم صداشو شنیدم خیلی بم بود باهاش حال کردم بستمش حالا چقدری گرون خریدم450000:icon_pf _99_:

mohsen46
02-03-1391, 03:38 بعد از ظهر
منم میخواستم بگم تغلبیه
اون مغازه بغلی محک یه جنس اصلی توش پیدا نمیکنی

RIDER
02-03-1391, 03:47 بعد از ظهر
450واسه فیکش خوبه.**** هم گفته بود بهم اگزوز خوب فیت نمیشه با دردسر بسته میشه این یوشی تغلبیا

hyo savar
02-03-1391, 04:27 بعد از ظهر
امشب اومدم با موتور بوق بزنم دیدم کار نمیکنه !
نه اب ریختم روش نه چیزی خیلی عجیبه

**** جان بوقت احتمال سوخته بودنش 5% 95% مال پیچ ریگلاژ بوق هست اگر سیم ها را اشتباه و جابجا نزده باشی و برق داشتن 2 تا سیم را هم مطمئن هستی که همه سالمه مطمئن باش از ریگلاژه

bike
02-03-1391, 05:53 بعد از ظهر
450واسه فیکش خوبه.**** هم گفته بود بهم اگزوز خوب فیت نمیشه با دردسر بسته میشه این یوشی تغلبیا

خیلی راحت بسته شد کلا 5 دقیقه صداشم خیلی بم البته سلیقه ایه من خیلی از صداش خوشم اومد . فیلم هم گرفتم ولی صداش خیلی خوب رکورد نشه اگه خواستین براتون میزارم
فقط بدیش اینه که هر چی دور موتور میره بالا صدای اینم کم میشه فکرکنم بخاطر صدای اصلی موتور باشه نه اگزوز شما هم راهنمایی بفرمایید:16:

RIDER
02-03-1391, 06:02 بعد از ظهر
تجربه تو این مورد ندارم .نمیدونم دلیلش چیه.ولی خیلی دوست دارم یبار با این مغازه دارایی که جنس تغلبی دارن کل کل کنم ببینم دیگه بهونشون چیه

bike
02-03-1391, 07:34 بعد از ظهر
حالا يه سوال هم از اساتيد دارم كيلومترم الان 400 تا شده وديسك عقبم به شدت خط افتاده،اين عاديه يا نه چون جلو كاملا سالمه؟!!!:2gwb921:
مرسي[/QUOTE]
امروز زنگ زدم همونجایی که کویر معرفی کرده بود اقای قادر احمدی تو گمرک نماینده کویر برای دیسک عقب که خط افتاده ازش پرسیدم گفت لنت تموم کرده گفتم با یه باک مگه لنت تموم میشه با اجازتون گفتند اره مثل ادامس ریلکس باید تو جیبت باشه هی عوض کنی گفت اگه لنتت تموم نشده باشه گارانتی عوض میکنه ولی الان که رفتم دور بزنم چک کردم لنت داشت حالا میرن نتیجه رو بهتون میگم

hyo savar
02-03-1391, 08:45 بعد از ظهر
دوستان 1 سوال کسی میدنه یه باک پر هیو چه مسافتی را طی میکنه ؟؟؟؟؟ نا اونقدر که یه قطره بنزینم نداشته باشه با 1 خط موجودی بنزین چه مسافتی میره؟؟؟

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

مرسي
امروز زنگ زدم همونجایی که کویر معرفی کرده بود اقای قادر احمدی تو گمرک نماینده کویر برای دیسک عقب که خط افتاده ازش پرسیدم گفت لنت تموم کرده گفتم با یه باک مگه لنت تموم میشه با اجازتون گفتند اره مثل ادامس ریلکس باید تو جیبت باشه هی عوض کنی گفت اگه لنتت تموم نشده باشه گارانتی عوض میکنه ولی الان که رفتم دور بزنم چک کردم لنت داشت حالا میرن نتیجه رو بهتون میگم[/quote]

عزیز جان ناخن که بهش میکشی پله پله شده یا نه؟؟؟

eshgh_namordeh
02-03-1391, 08:49 بعد از ظهر
لنت را نگاه کن ببین چقدر گوشت داره ، اگر آهن به نرسیده هنوز لنت داری شاید زیاد گرفتی آئینه کرده ، جنس لنت بد باشه یا تمام بشه دیسک خط میندازه ، ببر پیش مرادی برات عوض میکنه اگر هم خطش جدی باشه یک سنگ میگیره درست میشه

K.I.A
02-03-1391, 09:24 بعد از ظهر
لنت اصلی شرکتی برای هیو قیمت 500/19

کاوه
02-03-1391, 10:48 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان
مصرف دقیق موتور چقدر باید باشه؟؟؟
در ضمن اگزوز اسپورت تاثیری تو مصرف سوخت داره ؟؟؟
دور موتور هم سوخته
باید کامل کیلومتر تعویض بشه؟؟؟؟

Kami
02-03-1391, 11:02 بعد از ظهر
این موتور معایبش با گرم شدن هوا کاملا مشخص میشه
به زودی اطلاعات کاملی در مورد موتور مینویسم
به زودی خداحافظ هیوسانگ برای همیشه :acigar:

eshgh_namordeh
02-03-1391, 11:13 بعد از ظهر
دور موتور حتما سنسور ا داره و بعید یدونم کلش را بخواهید تعویض کنید ، بهتره به یک تعمیرکار نشون بدین شاید راحت درست بشه
مصرف هیو بستگی به تنظیم بودن دریچه هاش داره از 4 تا 6 بچه ها گفتند
اگزوز اسپرت مقدار کمی مصرف را کاهش میده

Kami
03-03-1391, 12:04 قبل از ظهر
حالا يه سوال هم از اساتيد دارم كيلومترم الان 400 تا شده وديسك عقبم به شدت خط افتاده،اين عاديه يا نه چون جلو كاملا سالمه؟!!!

کاملا طبیعی هستش به دلیل زیر
پدال ترمز هیوسانگ جوریه که اگه راکب اطلاعات زیادی از موتور نداشته باشه پاشو دقیقا میزاره روی ترمز و همینجوری ترمز میگیره بدون اینکه بفهمه
باید جوری پای سمت راست رو قرار بدید که نوک جلوی کفش به سمت راست باشه و با پدال درگیر نباشه

bike
03-03-1391, 01:10 قبل از ظهر
---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

امروز زنگ زدم همونجایی که کویر معرفی کرده بود اقای قادر احمدی تو گمرک نماینده کویر برای دیسک عقب که خط افتاده ازش پرسیدم گفت لنت تموم کرده گفتم با یه باک مگه لنت تموم میشه با اجازتون گفتند اره مثل ادامس ریلکس باید تو جیبت باشه هی عوض کنی گفت اگه لنتت تموم نشده باشه گارانتی عوض میکنه ولی الان که رفتم دور بزنم چک کردم لنت داشت حالا میرن نتیجه رو بهتون میگم[/QUOTE]

عزیز جان ناخن که بهش میکشی پله پله شده یا نه؟؟؟[/QUOTE]
اره عزيز كلي خط انداخته هم موقع موتور سواري پام رو پدال ترمز نيست كه بيخ د درگير باشه هم رو ترمز جلو تسلط دارم كه فقط از عقب نخوام استفاده كنم در كل حالا فردا ميرم تا اونجايي كه من ديدم لنت داره و بايد ديسك عقبو طبق گارانتي عوض كنه قيمتشم 120,000 تومن خداييش زور داره اگه عوض نكنن

Kami
03-03-1391, 07:57 قبل از ظهر
سخت نگیر
هیوسانگ دیگه هر روز که میگذره بی کیفیت تر میشن
سری اول جهانرو یه مشکلاتی داشت ، اینا یه مشکل دیگه
کلا موتور مال ژاپن نیستش که بشه روش اعتماد کرد

mehran
03-03-1391, 11:20 قبل از ظهر
امروز رفتم کمالی چنتا قطعه گرفتم تو مسافرت همراهم باشه ضرر نداره.
سیم کلاج 20000
کتی کلاج 18500
سیم گاز 14000
به نظرتون دیگه چیا لازمه؟؟؟

Kami
03-03-1391, 11:36 قبل از ظهر
امروز رفتم کمالی چنتا قطعه گرفتم تو مسافرت همراهم باشه ضرر نداره.
سیم کلاج 20000
کتی کلاج 18500
سیم گاز 14000
به نظرتون دیگه چیا لازمه؟؟؟
چقدر ارزون شده قطعاتش
یه زمانی کتی کلاچ 80 تومن بود !!
زنجیر هم همراهت داشته باشی بد نیست
اما بفروش بره ، من اگهی دادم شنبه چاپ میشه
این سرطان کره ای که پالس 180 میگیرتش رو میفروشم

mehran
03-03-1391, 11:42 قبل از ظهر
این سرطان کره ای که پالس 180 میگیرتش رو میفروشم:wow:
**** حالا درسته که منم خودم تو فکر نینجامو یو اصلا در حد نینجا نیست.
ولی خداییش دیگه در این حدم نیست که تو میگی.
یه چیز جالب پریشب با هیو تو نیایش داشتم بقل به بقل یه z1000 مسی میرفتم(دقت کنید مسی)کیلومتر جفتمون داشت 100 نشون میداد.پس نتیجه میگیریم که سوزوکیم کیلومترش 15 تا کم نشون میده:4chsmu1:

Kami
03-03-1391, 11:53 قبل از ظهر
خوب میخوام امروز براتون از یه سری حقیقت در مورد هیوسانگ پرده برداری کنم
معایب هیوسانگ:
داغ کردن بیش از حد موتور که 10 دقیقه سوار میشی داخل شهر به گریه میندازه ادمو
کیفیت رنگ مضخرف و پایین
شتاب پایین و جون نداشتن دنده ها
وزن بالای موتور
خسته شدن راکب از نظر کمر و مچ درد
صدای فابریک مضخرف
طراحی ظاهری قدیمی
صدای اضافه از قطعات موتور
سوختن بی دلیل بوق موتور و خراب شدن مپ سنسور
زنجیر مضخرف که بعد از مدتی شل میشه
لاستیک بسیار بسیار مضخرف که لیز میخوره
زمانی که موتور درجا کار میکند مشخصه که موتور مرتب کار نمیکنه که بعضی ها میگن به خاطر 2 سیلندر بودنشه اما نینجا اینجوری نیست
و از همه بد تر اینکه کیلومترش فضایی هستش ! من داشتم 160 تا میرفتم سمند داییم 140 تا نشون میداد
راه به راه f1 میزنه
صدای بد دنده ها موقع تعویض که واقعا ادم فکر میکنه داره دنده های موتور خورد میشه
خز شدن بیش از حد موتور
نور ضعیف موتور
و ... که حوصله ندارم بگم
در کل باید بگم که هیوسانگ = اشغال کره ای که مفت ارزش نداره

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

:wow:
**** حالا درسته که منم خودم تو فکر نینجامو یو اصلا در حد نینجا نیست.
ولی خداییش دیگه در این حدم نیست که تو میگی.

نه مهران جون
با کاظم 2 ترکه داشتیم 140 تا میرفتیم یه پالس 180 ازمون سبقت گرفت

امیر r1
03-03-1391, 12:03 بعد از ظهر
**** بد داغ کردییییییییییییییییییییی

babak12
03-03-1391, 12:45 بعد از ظهر
با سلام
من داشتم تصمیم میگرفتم که پالسه 200 رو بفروشم و این موتور و بگیرم که دیدم بدجوری ازش دارید بد میگین یه خورده شک کردم حالا رو راست چیکار کنم میارزه این موتور رو بگیرم یا نه؟

Ali
03-03-1391, 12:50 بعد از ظهر
با سلام
من داشتم تصمیم میگرفتم که پالسه 200 رو بفروشم و این موتور و بگیرم که دیدم بدجوری ازش دارید بد میگین یه خورده شک کردم حالا رو راست چیکار کنم میارزه این موتور رو بگیرم یا نه؟بله میارزه بگیرید یک سری مشکلات رو هر موتوری داره

کاوه
03-03-1391, 12:53 بعد از ظهر
آره دادا بگیر
منم تازگیا خریدم راضیم هستم بعدشم آدم یه وسیله رو که برای آخرتش نمیخره فوقش یه مدت سوار میشی بعدم ردش میکنی بره
**** هم چون از موتورش خسته شده اینجوری میگه
صفر هم نخر یدونه تر تمیز دست دوم بگیر
من یه نوکمدادی با اگزوز تایگر گرفتم

.:ALIREZA NADERI:.
03-03-1391, 12:58 بعد از ظهر
معایب هیوسانگ:
کیفیت رنگ مضخرف و پایین
وزن بالای موتور
صدای فابریک مضخرف
طراحی ظاهری قدیمی
زمانی که موتور درجا کار میکند مشخصه که موتور مرتب کار نمیکنه که بعضی ها میگن به خاطر 2 سیلندر بودنشه اما نینجا اینجوری نیست
و از همه بد تر اینکه کیلومترش فضایی هستش ! من داشتم 160 تا میرفتم سمند داییم 140 تا نشون میداد
راه به راه f1 میزنه
خز شدن بیش از حد موتور
نور ضعیف موتور
و ... که حوصله ندارم بگم

---------- Post added at 12:53 PM ---------- Previous post was at 12:52 PM ----------

نه مهران جون

خيلي ارزو همين موتور رو دارن كلا موتور هاي ژاپني خيلي كمتر ميشه ازشون ايراد گرفت اين كه كره اي هست پس انتظار همچين مشكلاتي رو هم ازش بايد بره و طبيعي هست

Sent from my E10i using Tapatalk

RIDER
03-03-1391, 01:01 بعد از ظهر
آخه **** جان خیلیا همین پول هیوسانگو ندارن چه برسه نینجا یا سی ی ار بعدش خرید اونا اشتباه محضه با اون قیمت میشه سی بی ار 600 خشک تو جعبه خرید

Kami
03-03-1391, 01:06 بعد از ظهر
آره دادا بگیر
منم تازگیا خریدم راضیم هستم بعدشم آدم یه وسیله رو که برای آخرتش نمیخره فوقش یه مدت سوار میشی بعدم ردش میکنی بره
**** هم چون از موتورش خسته شده اینجوری میگه
صفر هم نخر یدونه تر تمیز دست دوم بگیر
من یه نوکمدادی با اگزوز تایگر گرفتم
خیر من هیچ وفت از وسیله ای که سالم باشه و بی دردسر خسته نمیشم دوست من
نسبت به 250 های دیگه به غیر از نینجا و هوندا عالیه اما مشکلاتی داره که نمیشه چشم پوشی کرد
برای دوستانی که زیاد با موتور کار ندارن خوبه
اما واسه کسی مثل من که چندین سال موتور سوار هست و مو رو از ماست میکشه بیرون اصلا راضی کننده نیست
با فرا رسیدن تابستان مشکل داغ کردن بد جوری اذیت میکنه که تصمیم گرفتم نینجا بگیرم بی دردسر

---------- Post added at 02:06 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

با سلام
من داشتم تصمیم میگرفتم که پالسه 200 رو بفروشم و این موتور و بگیرم که دیدم بدجوری ازش دارید بد میگین یه خورده شک کردم حالا رو راست چیکار کنم میارزه این موتور رو بگیرم یا نه؟
میخوای چیکار دوست من
به قران قسم پالس 200 خیلی نرم تر و بی خرج تر از این موتور هستش
پالس 200 حدود 130 تا میره که هیوسانگ حدود 160 ، واقعا ارزش داره؟؟
هیوسانگ موتوری نیستش که با اون هیکل فکر کنید عالم و ادم رو میگیره
فقط برای زیبایی خوبه و سر قرار رفتن

ARSH
03-03-1391, 01:45 بعد از ظهر
**** جان به من ربطی نداره نظره شخصیت هستش
اما یادمه اون موقع که هیوسانگ قبلیتو فروخته بودی بدجور تو کف هیو بودی و هر روز لحظه شماری میکردی واسه خرید این مدلی که الان داری اما میبینم الان داری بدجور میکوبیش
اینطوری تخریب نکن موتورو دیگه
دم شما گرم

Kami
03-03-1391, 01:48 بعد از ظهر
**** جان به من ربطی نداره نظره شخصیت هستش
اما یادمه اون موقع که هیوسانگ قبلیتو فروخته بودی بدجور تو کف هیو بودی و هر روز لحظه شماری میکردی واسه خرید این مدلی که الان داری اما میبینم الان داری بدجور میکوبیش
اینطوری تخریب نکن موتورو دیگه
دم شما گرم
لحظه شماری میکردم چون تاحالا سوار نینجا نشده بودم
هنوزم اگه پول نینجا رو نداشتم میگفتم هیوسانگ با این قیمت مناسبه نسبت به دایلیم و مگلی
اما واقعا ایراد هایی که گفتم حقیقت دارن و من هیچ کدوم رو تو نینجا ندیدم

babak12
03-03-1391, 03:47 بعد از ظهر
با تشکر از تمام دوستان با اون قرآنی که شما قسم خوردی دیگه تصمیم رو گرفتم ممنون .

RED-LINE
03-03-1391, 04:32 بعد از ظهر
معایب هیوسانگ:
کیفیت رنگ مضخرف و پایین
وزن بالای موتور
صدای فابریک مضخرف
طراحی ظاهری قدیمی
راه به راه f1 میزنه
خز شدن بیش از حد موتور
نور ضعیف موتور
و ... که حوصله ندارم بگم

نه مهران جون
**** جان با این پستت خرابم کردی!داشتم کلی این در و اون در میزدم تابستون یدونه بخرم با این چیزائی که گفتی کلا بیخیال شدم.

Kami
03-03-1391, 05:00 بعد از ظهر
**** جان با این پستت خرابم کردی!داشتم کلی این در و اون در میزدم تابستون یدونه بخرم با این چیزائی که گفتی کلا بیخیال شدم.

داداش گلم
اپاچی و پالس زیاد فرقی ندارن با هیوسانگ ، تازه هیوسانگ به خاطر ریس بودن خشک هستش ، داغ میکنه جوری که باک موتور اتیش میگیره
من خودم میخوام نینجا بگیرم چون واقعا برسی کردم طی چند روز دیدم از هر نظر عالیه
هیوسانگ موتور بدی نیستش اما معایبش از مزایاش تو تابستان بیشتر میشه
هیوسانگ فقط واسه زمستان خوبه چون داغ نمیکنه
تو ابیانه بچه ها دیدن که موتور روشن نمیشد ! تو سرپایینی روشنش کردیم که اینا همه دلیل بر کیفیت پایین هستش ، البته کیفیتش از مگلی خیلی بیشتره
اما اگه دنبال اینی که هر روز باهاش بری بیرون مثال اپاچی هم خرج داره هم موتور تو گرما اذیت میشه

mohammad-h
03-03-1391, 05:15 بعد از ظهر
**** چرا زودتر معایبو نگفتی؟

Kami
03-03-1391, 05:17 بعد از ظهر
**** چرا زودتر معایبو نگفتی؟
هنوز هوا اونقدی گرم نشده بود که اذیتم کنه
علت فروش هیوسانگ قبلی برای گرماش بود که رفتم مگلی خریدم
مپ سنسور تازگیا خراب شد + بوق موتور
زنجیر و داغ کردن و بقیه چیزارو هم اگه پست های قبل رو نگاه کنی گفتم بی تعصب

mehran
03-03-1391, 05:56 بعد از ظهر
****** دیگه اینقدرام داغون نیستا!!!درسته نینجا بهتره ولی 7 میلیون تومن گرون تره!!!!!:wall3:
با اجازت من یه سری نظرامو میگم

کیفیت رنگ مضخرف و پایین
من نمیدونم منظورت چیه ولی اگه از نظر استحکام بگی که من میگم نسبت به خط و خش محکمه

طراحی ظاهری قدیمی
:13: طراحی نینجا که قدیمی تره

با یه آچار کشی اساسی مشکل حله

من بعد از 5200 کیلومتر تازه رفتم یه زره سفت کردم

برای منم این مشکلو داشت که با تنظیم سیم کلاج از پائین و ریختن یه روغن خوب به طور کامل درست شد

نمیدونم چی بگم خودت بهتر از من این موتورو میشناسی

پالس 200 حدود 130 تا میره که هیوسانگ حدود 160 ، واقعا ارزش داره؟؟
:297::13: یعنی ارزش نداره؟؟؟

فقط برای زیبایی خوبه و سر قرار رفتن
.....

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

داداش گلم
اپاچی و پالس زیاد فرقی ندارن با هیوسانگ ، تازه هیوسانگ به خاطر ریس بودن خشک هستش
****** خودت داری میگی ریسه.داری موتور ریس میخری پس نباید انتظار راحتی و نرم بودن باهاش داشته باشی

---------- Post added at 06:55 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

البته خیلی از مشکلاتی که ****** میگه درسته.شتابش پائینه به خاطر بیش از حد سنگین بودن.اگه موتور بیوفته برای بلند کردنش تمام ماهیچه هاتون میگیره.داغ کردنشم که هیچ راهی نداره.من که فن انداختم برای رادیات خوبه ولی باعث میشه باد داغ بیشتری از فلاپا بزنه بیرون.برای من خدارو شکر تاحالا FI نزده.و در آخر لازمه که بگم به نظر من نینجا از هر لحاظ نسبت به این موتور سر تره الا لذت رانندگی.من خودم ریسو بیشتر میپسندم:afro:

Kami
03-03-1391, 06:36 بعد از ظهر
برای منم این مشکلو داشت که با تنظیم سیم کلاج از پائین و ریختن یه روغن خوب به طور کامل درست شد

من کلاچ موتورت رو تست کردم خیلی خشک تر و سفت تر از من بود . حالا شاید درستش کردی
اما یادمه میگفتی خلاص نمیشه

ی.من خودم ریسو بیشتر میپسندم
مهران جان خودت نبودی میگفتی رفتم مسافرت با موتور کمرم داغون شد؟
هرچند خود منم عادت کردم اما نسبت به نینجا هندلینگ خوبی نداره

mehran
03-03-1391, 06:53 بعد از ظهر
من کلاچ موتورت رو تست کردم خیلی خشک تر و سفت تر از من بود . حالا شاید درستش کردی
اما یادمه میگفتی خلاص نمیشه
اره هنوزم از کلاج موتور تو سفت تره ولی با تنظیم و تعویض روغن راحت خلاص میشه

مهران چان خودت نبودی میگفتی رفتم مسافرت با موتور کمرم داغون شد؟
هرچند خود منم عادت کردم اما نسبت به نینجا هندلینگ خوبی نداره

من هنوزم میگم کمر داغون کنه ولی برای من لذت بخش تر از اسپورت تورینگه

farzad_sh_2020
03-03-1391, 07:54 بعد از ظهر
سلام
من امروز موتور فروختم
ولی **** جان به نظرم یکم زیادی داری میگی

من واقعاً داغ نمیکرد موتور . فکر نکنم تهران از شیراز گرمتر باشه و من هم وقتی میرفتم بیرون نوی اووج شلوغی میرفتم که بچه ها خیلی وقت ها میگفتن برگردیم ولی آنچنان داغ نمیکرد
در مورد بوق و سنسور و زنجیر هم هیچ مشکلی نداشتم و دوستام هم نداشتن
کیلومترش خودم با GPS گوشی iPhone چک کردم و وقتی سرعت 165 حدوداً رفتم گوشی 158 ثبت کرده بود که با ماشین وقتی 163 میرم میزنه 158 .
آدم خسته میشه روش ولی به رانندگی که میکنی ارزش داره . توی پالس شما هرچی خودتو بخوابونی باز در معرض باد هستی . من هفته پیش که رفتم جاده توی سرعت اصلاً احساس باد نمیکردم ولی وقتی صاف میکردم بدنم رو کلاه میخواست بپره بخاطر باد
توی شتاب هم نمیدونم **** چرا میگی کم هست . درسته نسبت به موتور سنگین ضعیف هست ولی توی 250 ها به نظر خیلی خوب هست . با بچه ها چندین بار کورس گذاشتیم پیشرو که تعطیل . جترو هم تو مایه پیشرو بود و پالس باز بهتر بود . مگلی من چندبار کل کل کردم پا به پا میرفتیم و توی چند مورد عقب هم میوفتادن .

ولی جداً این چند ماه که موتور داشتم ازش راضی بودم واقعاً
حالا ببینم تجربه با آفرود چجوری هست

این مدت خوشحال شدم تو جمعتون بودم دوستان
موفق باشید

hyo savar
03-03-1391, 08:10 بعد از ظهر
ولی **** جان سواری که هیو داره نینجا نداره با توجه به حرف هایی که دوستان میزدند یه نمونه اقا میلاد

---------- Post added at 09:10 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

دوستان عزیز من هیچ دخالتی تو تصمیماتتون نمیگیرم ولی اقا ****** خیلی خیلی زدی تو سر این موتور بله معایب داره ولی دیگه تا این حد هم نیست من خیلی افسوس میخورم که شما کسی بودید که از این موتور حرف میزدید و کسی که یه بار از سوراخ گزیده میشه 2 بار که گزیده نمیشه شما تنها کسی بودید که اشتباه نکنم 2 تا هیو تو 2 سال متوالی گرفتید و اگر بد بود هیو 2 را نمیگرفتید من کاملا با حرف های اقا مهران موافقم و با حرف های شما هم موافقم ولی حرف های شما را مبنی بر عادی شدن بیش از حد موتور میدونم که هر جور خواستی ازش استفاده کردی و سرویس کردن این هیو 2 را به مراتب کمتر از هیو 1 انجام میدی!!!؟؟؟؟

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

من که به شخصه از موتور راضیم و نه دنده ها و نه شتاب و نه کلاچ و سر وصدای اضافی از موتور هم با یه اچار کشی تمومه داغ کردنم داره هیو ولی نه به اون شدت کمتر تو هواهای گرم میام بیرون منظورم تو اوج ظهر و سعی میکنم با سرعت مجاز حتی کمی هم کمتر در جاده و شهر تردد کنم و به نظرم در داغ نشدن موتور خیلی موثر بوده ..... بنده هر 3 بار که میرم دور فلاپ ها اچار کشی میکنم و خلاصه هر بارم که میرم بیرون ابتدا موتور را چک کامل میکنم و بعد حرکت که همه اینها را مدیون دوستمون علیرضای پناهنده اشتباه نکنم هستم و از راهنمایی های دوستای دیگه هم واقعا تشکر میکنم ...

Kami
03-03-1391, 08:10 بعد از ظهر
بدون تعصب باشید دوستان
هیو سری قدیم دنده هاش خیلی بد تر از هیو سری جدید بود اما باید بگم مثل هیو سری جدید مشکل برقی و ... نداشت که f1 بزنه
هیوسانگ 2 سال پشت هم گرفتم چون تنها موتوری بود تو این قیمت که ارزش داشت ، الانشم میگم از مگلی و دایلیم بهتره اما واسه کسی که به 1001 امید میخواد پالس و اپاچی و ... بفروشه و اینو با قیمت 8500 بخره میگم ارزش نداره
اگه سوار نینجا بشین تفاوت رو حس میکنید ، واقعا اشی مشی هستش هیو در مقابل نینجا
گویا واقعیت رو نمیخوایید قبول کنید دوستان گلم
من از همون اولشم گفتم داغ میکنه شدید اما انگار تعصب الکی دارید رو موتور !
یه درگ انداختم با مهران
من پشت نینجای عشق نمرده که 27000 کیلومتر راه رفته و صفحه کلاچش تیز نبود هیوسانگمو دادم مهران نشست و درگ انداختیم
هیوسانگ 1/5 ثانیه زود تر حرکت کرد ، من با نینجا دور موتور رو پر نکردم تا حدود 8000 میبردم که وقتی زدم دنده 3 مثل جت از بغل هیو رد شدم
دقیقا هیو سری قدیم یه درگ داشتیم سال 89 که کیا و بابک شاهد هستن
هیوسانگ بعد از 6 بار درگ انداختن داغ کرد و پالس 220 منو گرفت تو شتاب

farzad_sh_2020
03-03-1391, 08:17 بعد از ظهر
بابا **** جان من هم پالس 220 دارم هم هیو
اصلاً قابل مقایسه نیستن
هیو یه دنده اضافه داره به نظر من

salahshor
03-03-1391, 08:18 بعد از ظهر
دقیقا این موتور تو شمال از شتاب و سرعت خوبی برخورداره ولی تو شهری مثل تهران چندان دلچسب نیست

نیاز به ریمپ داره

برنامه ecu این موتور به درد اب و هوای ایران نمیخوره

تمام چیزهایی که در مورد این موتور گفته شد درسته

ولی اینکه با پالس و هندیا مقایسه بشه یه کم منصفانه نیس

اگه قیمتش 5 تومن بود قابل قبول بود با وجود ایرادهایی که داره

نینجا هم شتاب خوبی داره ولی نمیشه همیشه 1 و 2 این موتور رو پر کرد برای اینکه زود یاتاقان میزنه ولی هیو با شتاب کمتر همچین مشکلی براش پیش نمیاد

ببینید من با 5 تومن رفتم یه مگلی خریدم با تمام حرف و حدیثایی که داره نسبتا به پولی که داده بودم میارزید هیو هم با این پولی که تو ایران میدیم براش میارزه < نسبت به سایر 250 ها >

نه تخریب کنیم نه کتمان حقیقت

بله هیوسانگ داغ میکنه / کیلومترش درست نشون نمیده / شتابش اندازه موتور 250 ریس نیس / مصرف سوختش با اینکه انژکتوره بالاس / یه سری چیزها کیفیت پایینی داره مثل رنگ . شارژر . ..../
نور دهیه مناسبی نداره / اگزوز فابریک موتور جالب نیس / قطعات گرونی داره / زنجیر خوبی نداره / تو سرعت های پایین هندلینگ خوبی نداره / موتور 250 که نباید 185 کیلو باشه / دنده هاش خوب تعویض نمیشه /
واکنش انی انجین به چرخوندن دسته گاز تو سرعت های بالا مناسب نیس و گاز خور خوبی نداره / در مورد دور انجین و چیزی که تو پشت امپر نشون داده میشه اغراق شده و وقتی با یه دستگاه 5 گاز که دور موتور رو حقیقی نشون میده تست میکینم متوجه میشیم رو 10000 تا کات اف میکنه / سر هیچی f1 میزنه چیزی که موتورهای انزکتوری مجاز و موجود در ایران کمتر میبینیم / 156 تا نهایت سرعت این موتوره تو بهترین شرایط سرعتی که پشت امپر تا 180 هم ممکنه نشون بده < نه سرعت انچنانی داره نه شتاب انچنان > / کمک وسط موتور بشدت تحت فشار و خرابی های زیادی داره / تو هوای سرد خیلی بد روشن میشه و تو هوای گرم هم که خاموش میکنه /
نیاز به تعویض روغن های متوالی و زودتر از موعد در فصل تابستون و .....

ولی با این همه اکثرا همه این موتور رو میپسندند و ازش راضیند چون انتخاب دیگری نداریم

bike
03-03-1391, 11:39 بعد از ظهر
دوستان منم 2 سال يه پالس 180 ug4 صفر خريدم موتورمم خيلي سرحال ، الانم 10 روز هيو صفر خريدم جفت موتورامم هنوز دارم ، خداييش اصلا تو سواري ،شتاب،ترمز،هندلينگ ،صداي موتور (با يوشيمارا) لذت سواري و ظاهر زيبايي كه داره اصلأ با پالسم قابل مقايسه نيست چون هر روز جفتشم سوار ميشم و وقتي بعد هيو رو پالس ميشينم احساس اسباب بازي بهم دست ميده واحساس ميكنم ترمز نداره و موتور سر پيچا اصلأ نميخوابه ولي هيو با اون هيكلش با كمترين حالت بدن راحت ميخوابه و ميپيچه .
در ضمن لاستيك پالس 10 برابر هيو ليز ميخوره!
با اينكه تازه خريدم الانم 10 تومن پول دستم اومده دنبال يه R1 تميز ميگردم با مدارك كه انگار پولم كمه بازم ولي اين هيو هم با اينكه نسبت به R1 همون اسباب بازيست بازم لا اقل نگاش ميكني ارضام ميكنه
به نظر من دو برابر پول هيو بدي برا نينجا ارزش نداره با 17 تا 19 تومن ميشه يه 600 تميز با مدارك گرفت حدود 2008 كه اصلا با نينجا قابل مقايسه نيست مثل همون اسباب بازي ميمونه نسبت به نينجا 250
اگرم مساله پلاك اينقدر پول موتور بدي بدون پلاك و يه موتور دم دستي هم بگير،
پس نتيجه گيري من تو رنج قيمت نينجا پيشنهاد 2 تا موتور خيلي خيلي بهتر براي اين دوست عزيزم:42kmoig:

<KAEN>
04-03-1391, 12:43 قبل از ظهر
دوستان خوب نیست که یه دفعه بخوایم این موتورو بکوبیم. این موتور مشکل داره اما ارزش پول دادنشو داره...
این موتورو باید با هم قیمت خودش مقایسه کرد نه با دو برابر قیمت خودش!!! بیشتر مشکلاتشم حل میشه و واقعا داغ کردنش آزار دهنده نیست که این همه بحث راجبش میشه!!!
من از اسفند ماه هیو دارم و تا الان 7هزارتا کار کرده و تا الان از لحاظ فنی هیچ مشکلی نداشته!!! (خیلی از دوستان هم در جریان کارهای من هستن)

امیر r1
04-03-1391, 03:20 بعد از ظهر
سلام دوستان
bike عزیز قیمت cbr 2008کارکرد1500 28 میلون پولشه
r1مدل 2006 دارم کارکرد 23 هزار بدون زمین خوردگی با اگزوز حرفه ای 26 میلون میفروشمممممممممم

bike
04-03-1391, 06:33 بعد از ظهر
سلام دوستان
bike عزیز قیمت cbr 2008کارکرد1500 28 میلون پولشه
r1مدل 2006 دارم کارکرد 23 هزار بدون زمین خوردگی با اگزوز حرفه ای 26 میلون میفروشمممممممممم

دستت درد نکنه پولم کمه , هیو رو بفروشم خودمو بکشم 20 تومن بشه
مرسی:icon_pf _99_:

Alireza
04-03-1391, 07:16 بعد از ظهر
بحث در مورد موتور های دیگه جاش اینجا نیست
دقت کنید لطفا

bike
04-03-1391, 07:38 بعد از ظهر
حالا يه سوال هم از اساتيد دارم كيلومترم الان 400 تا شده وديسك عقبم به شدت خط افتاده،اين عاديه يا نه چون جلو كاملا سالمه
مرسي

امروز رفتم دسک عقبو نشون دادم , لنتو باز کرد نصف شده بود ولی یه طرف دیسکو بدجو خط انداخته حدود نی میل
با اینکه گفته بود بهم اگه لنت تموم نشده باشه دیسکو گارانتی عوض میکنم , بعد اینکه لنتو باز کرد گفت شرکت قطعات مصرفیو قبول نمیکنه!!!
یه لنتم داشت طلایی رنگ بود تهشم سنگ گرفت برید , گفت ریس خیلی ok منم گفتم بنداز 40 تومن ناقابل هم دادم.:s (9):
در ضمن من تو اب بندی دور موتور حواسم نیست میاد رو قرمز بعضی وقتا , انجین داغون نشه؟!!!:s (9):
سوال دیگه اسپری زنجیر خریدم 13000 تومن ببینید خوبه؟
15504

flower
04-03-1391, 07:53 بعد از ظهر
اسپری روغن ساخته هلنده من خریدم 15 تو اصفهان روغن حالت چسبناکه خاک به خودش می گیره باید به اندازه اسپری کنید زنجیر را براق و نرم می کنه در کل من راضیم اگر زیاد اسپری کنی اطراف انجین و دیسک عقب ترمز پخش میشه

امیر r1
04-03-1391, 08:18 بعد از ظهر
اسپری زنجیری که داری عالیه منم دارم خوب جواب میده فقط خیلی نزن
bike با 20 موتور گیرت میادششششششش

کاوه
04-03-1391, 09:30 بعد از ظهر
15517
امروز با هیومیچرخیدیم چه حااااااالی میداد ملت یجور باحالی نگاه میکردن :gigglesmile:

Ali
04-03-1391, 09:32 بعد از ظهر
15517
امروز با هیومیچرخیدیم چه حااااااالی میداد ملت یجور باحالی نگاه میکردن :gigglesmile:مبارک باشه کاوه جان راستی عکس اواتارتون انگار ایرانه درسته؟

کاوه
04-03-1391, 09:38 بعد از ظهر
بعله ایرانیه
امروز با 2تا از رفیقای هیو سوار میچرخیدیم خیلی ابهت پیدا کرده بود
یه سفید یه قرمز یه نوکمدادی
عاااااااااااااااشق رنگ نوکمدادیم:22:

hyo savar
04-03-1391, 09:54 بعد از ظهر
15517
امروز با هیومیچرخیدیم چه حااااااالی میداد ملت یجور باحالی نگاه میکردن :gigglesmile:

کاوه جان عکس از موتورت هیو میزاری ممنون میشم؟؟؟؟؟

hyo savar
05-03-1391, 12:31 قبل از ظهر
نمونه هایی از موتور های ریس و استریت هیوسانگ

[Only registered and activated users can see links]

امیدوارم که لذت برده باشید.

کاوه
05-03-1391, 09:41 قبل از ظهر
15547

kourosh_bandit2
05-03-1391, 10:53 قبل از ظهر
**** جان خوب شد روشنمون کردی. به جا مگلی میخواستیم بریم هیو برداریم. اما با این چیزا نمیگیرم. اما ی چیزو خیلی موافقم اونم استیل نشستن رو موتور. واقعا این موتور به درد توی شهر و رانندگی پی در پی نمیخوره. واقعا هرچیزی را بهره کاری ساختند. من 3یا4 هیو دیدم توجه کردم. وقتی راکب میشینه باید بخوابه رو موتور که نسبت به استفاده من از موتور چون عاشق موتورم هستمم و بیشتر ترجیح میدم با موتور دور بزنم تا ماشین پس به درد من نمیخوره. **** جان ممنون که معایب موتورت رو گفتی. البته این دلیل نمیشه که هیو بد نه **** جان مشکلات خودشو گفت شاید اصلا برای بقیه حالا حالا ها اتفاق نیوفیده یا اصلا اتفاق نیوفته. ولی خوب هیو در اصل وقتی خریدیش تازه خیلی باید خرجش کنی. اول اگزوز میخواد تا هم از شر اگزوز بی ریختش خلاص بشی هم موتور یک صدایی بده که لا اقل ادم بفهمه پول داده یک لذتی ببره. باید زنون بست یا تو شب نور دهیش بهتر بشه که اون خودش از 50 تومن تا 200 هزار بسته به مارک و جنس خرج داره. زنجیر رنتال خوب باید براش گرفت. یادمه دوستان میگفتن لاستیکش هم خیلی خوب نیست حالا اونو دقیق نمیدونم. مشالا ی سیستم تهویه هم که باید براش طراحی کرد. از ecu هم که مثل اینکه عیب داره. نمیدونم ولی از نظر من موتور چندان مناسبی برای استفاده شهری مخصوصا شهر های پر ترافیک نیست بیشتر به درد جاده های اوتوبانی میخوره. راستی کاوه جان مباااااااااااااااااااااار کت باشه خیلییی رنگ خوشگلی انتخاب کردی تو رنگ هاش منم عاشق نوک مدادیش هستم فقط امیدوارم مثل قرمزش زیاد نشه.

Ali
05-03-1391, 01:16 بعد از ظهر
**** جان خوب شد روشنمون کردی. به جا مگلی میخواستیم بریم هیو برداریم. اما با این چیزا نمیگیرم. اما ی چیزو خیلی موافقم اونم استیل نشستن رو موتور. واقعا این موتور به درد توی شهر و رانندگی پی در پی نمیخوره. واقعا هرچیزی را بهره کاری ساختند. من 3یا4 هیو دیدم توجه کردم. وقتی راکب میشینه باید بخوابه رو موتور که نسبت به استفاده من از موتور چون عاشق موتورم هستمم و بیشتر ترجیح میدم با موتور دور بزنم تا ماشین پس به درد من نمیخوره. **** جان ممنون که معایب موتورت رو گفتی. البته این دلیل نمیشه که هیو بد نه **** جان مشکلات خودشو گفت شاید اصلا برای بقیه حالا حالا ها اتفاق نیوفیده یا اصلا اتفاق نیوفته. ولی خوب هیو در اصل وقتی خریدیش تازه خیلی باید خرجش کنی. اول اگزوز میخواد تا هم از شر اگزوز بی ریختش خلاص بشی هم موتور یک صدایی بده که لا اقل ادم بفهمه پول داده یک لذتی ببره. باید زنون بست یا تو شب نور دهیش بهتر بشه که اون خودش از 50 تومن تا 200 هزار بسته به مارک و جنس خرج داره. زنجیر رنتال خوب باید براش گرفت. یادمه دوستان میگفتن لاستیکش هم خیلی خوب نیست حالا اونو دقیق نمیدونم. مشالا ی سیستم تهویه هم که باید براش طراحی کرد. از ecu هم که مثل اینکه عیب داره. نمیدونم ولی از نظر من موتور چندان مناسبی برای استفاده شهری مخصوصا شهر های پر ترافیک نیست بیشتر به درد جاده های اوتوبانی میخوره. راستی کاوه جان مباااااااااااااااااااااار کت باشه خیلییی رنگ خوشگلی انتخاب کردی تو رنگ هاش منم عاشق نوک مدادیش هستم فقط امیدوارم مثل قرمزش زیاد نشه.واقعا فکر میکنید مگلی از هیوسانگ بهتره؟؟؟!!!

اصلا این فکر رو نکنید از هر نظر هیوسانگ بهتر هستش اگر میتونید حتما هیو بگیرید خود **** جان هم گفتن که هر چی باشه از مگلی خیلی بهتره مشکلاتش هم اصلا در این حد نیست که شما برداشت کردید و موتوری هستش که اگر خوب باهاش رفتار بشه یک عمر بی دردسر موتور میمونه برای شهر هم کاملا مناسب هستش چرا نباشه؟

هر موتوری غیر از کراس و مثلا موتو جی.پی رو میسازن که هر جایی بشه ازش استفاده کرد دیگه نمیسازن که فقط جای خاصی باهاش برید موتور های ریس 1000 و 1000 به بالا هم جوری هستن که برای داخل شهر و هر جایی که میخاید استفاده کنید حالا هیوسانگ چرا نشه؟!

نسبت به مگلی هم در خرید هیوسانگ شک نکنید

Alireza
05-03-1391, 01:53 بعد از ظهر
برای خرید و فروش میتونین تو بازارچه تاپیک بزنین

کاوه
05-03-1391, 02:07 بعد از ظهر
ای بابا یجور از هیو بد میگید آدم فکر میکنه دارید درباره ی پاژنگ 70سی سی حرف میزنید
هر موتوری یسری معایب داره
حتی بهترین موتور سیکلت های جهان هم وقتی توسط یسری افراد خاص و با تجربه تست میشن یسری ایراد هایی میگیرن ازشون
**** هم یه نظر کارشناسی داد درباره ی این موتور پس نباید نظر ایشون رو از این دید نگاه کرد که موتور بدیه پس خواهشن دوستان انقد جو الکی ایجاد نکنن
:18:

K.I.A
05-03-1391, 03:27 بعد از ظهر
((نو که بیاد به بازار کهنه شده دل ازار)) /حکایته ****/

منم هر چند وقت یه بار همه چیشونو باز میکنم ببینم جایزه پیدا میکنم!
حالا کارامو با عکس میزارم

.:ALIREZA NADERI:.
05-03-1391, 03:41 بعد از ظهر
((نو که بیاد به بازار کهنه شده دل ازار)) /حکایته ****/

منم هر چند وقت یه بار همه چیشونو باز میکنم ببینم جایزه پیدا میکنم!
حالا کارامو با عکس میزارم

اینقدر موتور رو لخت میکنی میبندیش ؟ به صدا نمیوفته ؟
نکن این کار رو !

ali faghfouri
05-03-1391, 06:05 بعد از ظهر
با سلام خدمت همه دوستان
یکبار تو تاپیک مقایسه گفتم ولی بار دیگه میگم:
هر موتوری از هر کارخونه ای و با هر کیفیتی یه سری معایب داره و یه سری مزیت ها و خریدار هم یه سری علایق داره و مجموعه ای از کاربری ها (یکی واسه سر کار رفتن میخواد یکی واسه پیست رفتن و....) در اینجا خریدار موتور هستش که با توجه به علایق و نیازهاش میتونه بهترین انتخاب رو داشته باشه راجع به هیوسانگ مگلی و سایر 250های موجود هم همینطور هستش و شمایید که باید با توجه به خواسته هاتون باید با مشکلات ناخواسته موتور کنار بیاید و از اون جایی که تو ایران خیلی محدود هست از این حجم (با پلاک) مشکلات این چنتا موتور خیلی به چشم میاد و مزیت ها فراموش میشه!!!
اما راجع به هیوسانگ و مگلی نظر شخصی من روی هیوسانگ هست چون یه برتری نسبت مگلی داره که به راحتی نمیشه از کنارش گذاشت و اون هم کیفیت بالای قطعات و مونتاژ بهتر هستش....

bike
05-03-1391, 06:18 بعد از ظهر
عزیزم گردو خاک انجینو با اسپری پاک میکنی!!! :bighug:

K.I.A
05-03-1391, 10:22 بعد از ظهر
عزیزم گردو خاک انجینو با اسپری پاک میکنی!!! :bighug:
نه اون یکی اسپری دودیه شیشه هست برای راهنماها و طلق جلو استفاده کردم المانیه 8000تومن
اون یکی اسپری ابی قرمزه اسپری روان کننده و باز کننده پیچاست/
انجینم با یه اسپری دیگه تمیز میکنم فوق العاده هست از نو هم نوتر میشه! اسمش مایکله حدود 15 تومن
برای هر کاری یه اسپری مخصوص هست

---------- Post added at 11:22 PM ---------- Previous post was at 11:20 PM ----------

اینقدر موتور رو لخت میکنی میبندیش ؟ به صدا نمیوفته ؟
نکن این کار رو !
نه به صدا نمیوفته تازه جایم ضعف داشته باشه حلش میکنیم

فرشاد
05-03-1391, 10:35 بعد از ظهر
یه سوال داشتم در مورد اگزوز اون قسمت سیاه هست که وصل میشه به منبع (استیل) اونجا پیچ شده یا جوش داده شده ؟؟؟:afro:

Kami
05-03-1391, 10:37 بعد از ظهر
یه سوال داشتم در مورد اگزوز اون قسمت سیاه هست که وصل میشه به منبع (استیل) اونجا پیچ شده یا جوش داده شده ؟؟؟:afro:
4 تا پیچ الن داره

کاوه
05-03-1391, 10:56 بعد از ظهر
دوستان من هر کار میکنم برن اوت نمیزنه موتور لنت های جلو رو میخوام عوض کنم قیمت حدودی ندارین؟؟؟
در ضکن قلق یه چرخ زدن با هیو چیه؟؟؟با 3میشه کشیدش بالا؟؟؟
امروز یه تیکه با 80تا رفتم رو باک انقد حااااااال داد

Sination
05-03-1391, 11:02 بعد از ظهر
با 3میشه کشیدش بالا؟؟؟
با 3 نکن چون قدرت موتور بالاست یوهو یه چرخ میشه و خیلی میاد بالا میزنتت زمین با دنده 4 بکن

K.I.A
05-03-1391, 11:09 بعد از ظهر
هر کالیپر ترمز قیمت لنت اصلی شرکتی 500/19

Aka
05-03-1391, 11:34 بعد از ظهر
هیوسانگ کره ای با قیمت نصفش نسبت به نینجا در ایران ، گزینه مناسبیه برای لذت بردن از موتور سواری شبه ریس
همه منابع خارجی رو هم که مرور کنید میبینید که میگن موتوره خوبیه برای تازه کارا !
در این بحثی نیست که قیمت جهانی نینجا و هیوسانگ یکیه و از نظر کیفیت اصلا قابل مقایسه نیستند ، ولی در ایران خریدن یه هیوسانگ با این قیمت نسبت به نینجا با 2 برابر قیمتش خیلی احمقانه نیست !
من شخصا سواری هیوسانگو بیشتر دوست دارم و همونطور که دوستان دیدن اکثرا ترجیح میدم هیوسانگ سوار باشم !
ولا ینطق عن الهوا .....

farzad_sh_2020
05-03-1391, 11:55 بعد از ظهر
دوستان من هر کار میکنم برن اوت نمیزنه موتور لنت های جلو رو میخوام عوض کنم قیمت حدودی ندارین؟؟؟
در ضکن قلق یه چرخ زدن با هیو چیه؟؟؟با 3میشه کشیدش بالا؟؟؟
امروز یه تیکه با 80تا رفتم رو باک انقد حااااااال داد

سلام
من اگزوزم تایگر بود و وقتی پر میکردم یا تو سرعت گاز ول میکردم بک فایر میزد خیلی هم خفن میزد که آقا کیا گفتن بخاطر تعویض اگزوز هست

برای تک چرخ زدن هم داخل یوتوب فیلم هاش هست نگاه کن ولی من که شخصاً نمیزنم چون موتور به نظرم داغون میشه با اوون وزنش :دی

Milad
06-03-1391, 12:03 قبل از ظهر
مال منم تایگر بود ولی نمیزد.شما خودت فایرشو دیدی؟

کاوه
06-03-1391, 01:21 قبل از ظهر
مال منم بک میزنه البته فقط مواقعی که معکوس های شدید بهش میدم
3به2بهش میدی موتور زوزه میکشه
با 3تک بزنم امکانش هست موتور برگرده روم؟؟؟؟؟؟؟؟البته با پدال میزنما
با 4نمیتونم بلندش کنم
15644

K.I.A
06-03-1391, 08:45 قبل از ظهر
این تایگر تقله 250 تومن بود 6 ماه پیش الان نمیدونم چنده.

---------- Post added at 09:45 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

ماله من براحتی فایر میزنه اندازه کله اسب طوری که راهنماش سیاه کرده/احتراقش میزونه.

Kami
06-03-1391, 08:59 قبل از ظهر
من طی همین چند روز یدونه گرفتم مدل 90 قیمت 7.800با اگزوز اسپورت -بیمه تا 6ماه- زنون -و یسری کارهای دیگه که جهت زیبایی روش انجام شده مثل دودی کردن طلق جلو و..........
کاوه جان برچسب روی فلاپت که سری جهانرو هستش
انجینت که مشکی نیست ، سری 90 همشون مشکیه
چجوری مدل 90 دوست من؟؟ یا باید 89 باشه یا 88

salar.massoumian
06-03-1391, 09:02 قبل از ظهر
آقا تایگر اصل و فرعو چجوری می شه تشخیص داد؟

moein.bb
06-03-1391, 11:22 قبل از ظهر
منم بالاخره بعد فروش rf خودم هیوسانگ خریدم
مدل 89 و 15000 تا کارکرده و رنگش هم مشکی قرمز هست
دیروز رفتم روغن و زنجیرش رو عوض کردم؟
کامل بازش کردم و یه دور کامل موتور رو شستم
لنت عقبش رو هم عوض کردم منتها خیلی خشکه یعنی اصلا ÷دال ترمز زیاد ÷ایین نمی ره و خشکه.نمی دونم چیکار کنم
درضمن دسته کلاچ اصلیش رو از کجا می تونم تهیه کنم؟ و اینکه آینه هاش تو سرعت تکون می خوره و ثابت نمی مونه؟
یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که موتور تو دور موتور بالا لرزش زیادی داره..نمی شه کاری کرد نرم تر گاز بخوره؟

Kami
06-03-1391, 11:28 قبل از ظهر
لنت عقبش رو هم عوض کردم منتها خیلی خشکه یعنی اصلا ÷دال ترمز زیاد ÷ایین نمی ره و خشکه.نمی دونم چیکار کنم
درضمن دسته کلاچ اصلیش رو از کجا می تونم تهیه کنم؟ و اینکه آینه هاش تو سرعت تکون می خوره و ثابت نمی مونه؟
یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که موتور تو دور موتور بالا لرزش زیادی داره..نمی شه کاری کرد نرم تر گاز بخوره؟
مبارک باشه
چند خریدی

moein.bb
06-03-1391, 11:35 قبل از ظهر
مبارک باشه
چند خریدی
5.700
اگه میشه راهنماییم کنین در مورد سوالا و اینکه شمع چی بزارم روش؟

Kami
06-03-1391, 11:43 قبل از ظهر
لنت عقب کلا زیاد جالب نیست و ضعیفه
دسته کلاچ رو محک و موتو شو دارن ، اینه هاش پیچ النش شله که تکون میخوره
لرزشش باید برسی کنی و اچار کشی

moein.bb
06-03-1391, 11:46 قبل از ظهر
لنت عقب کلا زیاد جالب نیست و ضعیفه
دسته کلاچ رو محک و موتو شو دارن ، اینه هاش پیچ النش شله که تکون میخوره
لرزشش باید برسی کنی و اچار کشی
اگه امکانش هست می تونی شمارهاشون رو واسم pm کنی؟

امیر r1
06-03-1391, 11:47 قبل از ظهر
معین خوب خریدی زمین خوردگی داره موتورت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Kami
06-03-1391, 11:48 قبل از ظهر
اگه امکانش هست می تونی شمارهاشون رو واسم pm کنی؟
محک سیکلت : 55384512

moein.bb
06-03-1391, 12:39 بعد از ظهر
معین خوب خریدی زمین خوردگی داره موتورت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه اصلاففط رو فلاپش ىکم خط و خش هست

کاوه
06-03-1391, 01:17 بعد از ظهر
**** جان موتور در اصل مال آخر برج12 سال 89هست اما خب زیر 2000تا کارکرده
مدارکش مال 90هست

RIDER
06-03-1391, 01:47 بعد از ظهر
معین جان مبارک باشه.ولی با این چیزایی که میگی لرزشو و ... باید خیلی داغونش کرده باشه طرف

salahshor
06-03-1391, 03:15 بعد از ظهر
با 4نمیتونم بلندش کنم
15644

شما بهتره با 4 بزنی که ایمنیش بیشتره و ممکنه خدای نکرده موتور برگرده روتون !!

برادر من چرخ جلوی هیوسانگ یکی از بچه ها رو 2 نفره با چوب به سختی تونستیم بلند کنیم حالا شما میخوای با 3 تک بزنی ؟

داری شوخی میکنی ؟ ؟ مگلی با اون وزن و قدرتش به راحتی بلند نمیشد

اون کلیپ ها هم مربوط به 650 هست الکی جوگیر نشیم

نمیگم نمیشه زد ولی این کاره هم باشی عمرا با 3 نمیشه. قدرت این موتور نسبت به وزنش خیلی کمه اخه با 27 اسب چه انتظاری دارید ؟

خواهشن هیو سواران سایت جبهه نگیرن که ای میشه و فلان ...من دیروز تک زدم ... دیدم زدن .... فیلمش هست ... اقا جون به این راحتی ها نمیشه

فقط واقع بین باشیم هیوسانگ 185 با باک پر میشه حدود 200 کیلو با راکب حداقل 270 کیلو همش هم 27 اسب بخار

خودتون یه کم فکر کنید که چه انتظاری باید از این موتور داشت .

امیر r1
06-03-1391, 04:21 بعد از ظهر
افرین سلهشور کاملا درست میگییییییییییییییی

:20:معین جان مبارکت باشه :20:

moein.bb
06-03-1391, 05:01 بعد از ظهر
معین جان مبارک باشه.ولی با این چیزایی که میگی لرزشو و ... باید خیلی داغونش کرده باشه طرف
یعنی می گین هیوسانگ تو دور بالاتر از 8-9 هزار لرزشی نداره؟نرم نرم کار می کنه تا رد لاین؟
در ضمن منظورتون از ... چیه؟

RIDER
06-03-1391, 05:52 بعد از ظهر
والا دوستانی که تو این سایت دارن این موتورو شکایتی تا هالا مبنی بر لرزش موتورو آینه ها و.................... حرفی نزدن بر اساس اونا میگم.

bike
06-03-1391, 06:58 بعد از ظهر
یعنی می گین هیوسانگ تو دور بالاتر از 8-9 هزار لرزشی نداره؟نرم نرم کار می کنه تا رد لاین؟
در ضمن منظورتون از ... چیه؟

دوست عزیز تا اخر ردلاین هم هیچ لرزشی نداره فقط وقتی دور موتور تموم میشه مثل پرشیا محدود میکنه انجین و احساس میکنی گاز قطع وصل میشه
در ضمن لرزش اینه و صدای فلاپ هیچ چی من احساس نمیکنم
البته من موتورو صفر گرفتم و الان تو اببندی حیوونی:2gwb921:

moein.bb
06-03-1391, 07:07 بعد از ظهر
اىا امکان داره از دسته موتورش باشه؟ىا اىنکه چىز دىگشه؟مىخوام شمع هاش رو عوض کنم وىه دور فىلر گىرىش هم بکنم به نظرتون امکان داره کمترشه لرزش
بىشتر کف پاهام لرزش رو حس مىکنه.فلاپ ها صداىى نمىدن و اىنه ها هم بىشتر واسه خاطر باد تکون مى خورن چون خىلى شلن
درضمن من کلىپاىى که از هىو تو ىوتوب هم دىدم موتور همراه با لرزشه
چه وقتى درجا کار مىکنه چه وقتى نزدىک ردلاىنه
از دوستانى که تجربه موتور سىسى بالاتره ژاپنى رو دارن و هىو هم سوار شدن خواهشا ىه مقاىسه اى بفرماىىد شاىد من حساسم ىا اىنکه موتور ىه اىرادى داره

farzad_sh_2020
06-03-1391, 07:21 بعد از ظهر
سلام
شما ببر آچار کشی باید حل بشه
یکم قاب دور کیلومتر مال من ویز ویز میکرد توی یک دور خاص که یک تیکه گذاشتمش پشتش درست شد
ولی تا آخر ردلاین هم هیچ لرزشی نداره و کات آف میکنه بعدش

کاوه
06-03-1391, 08:32 بعد از ظهر
درسته هیوسانگ سنگینه اما بلند میشه دادا
به زودی عکسای همین قرمزرو میذارم که با سرعت بالای 120تا موتورو بلند میکنه
15693
15694

salahshor
06-03-1391, 09:16 بعد از ظهر
فقط موندم چرا ماها تعصبمون زیادیه نسبت به موتور

موتور 1000 سی سی استریت فایتر 185 اسبی که وزنی معادل یا کمتر از هیوسانگ 27 اسبیه برا اجرای بهتر حرکات نمایشی خورشیدی عقب رو بزرگترین سایز ممکن میندازن و کلی رو توان انجین کار میشه

انوقت ماها واقعا چه انتظاری باید از این موتور داشته باشیم توجه کنید من همیشه معایب و محاسن رو با هم گفتم و اینجا هم نمیگیم موتور بدیه چون برا فلان حرکت ضعیفه

من منظورم اینه این موتور توانایی انجام همچین حرکتی رو نداره مگر تو سرعت های پایین و با توانایی و مهارت راکب بشه باهاش تک زد

اگر مدرک زنده و کلیپ واقعی از هیوسانگ 250 اونم تو ایران < اونایی که تو نت بوده رو همه دیدن هیچکدوم 250 نیس چنتا بود که تو دورهای پایین تک میزدن >

ارایه بدین که راکب با 120 تا موتورو < بدون هیچ گونه تقویتی و دستکاری > بلند میکنه شک نکنید بنده با موتور و موتورسواری خداحافظی خواهم کرد < چون امکان نداره >

بازم میگم به جای کل کل الکی یه کم واقع بین باشیم

**** با این که جزه اولین هایی بود که هیوسانگ خرید ولی به صراحت معایب و محاسنشو میگه تعصب الکی هم نداره

انجینش گشتاوری تولید نمیکنه رو خورشیدی عقب که بخواد تو سرعت مثلا 120 و وزن کلی موتور با راکب و اینرسی رو به جلوی موتور مقابله کنه و موتور بیاد بالا کم کم این کار یه 600 به بالا میخواد

کاوه
06-03-1391, 09:46 بعد از ظهر
منم تعصب الکی ندارم چون عادت ندارم از موتورم تعریف کنم

mohsen46
06-03-1391, 09:55 بعد از ظهر
تعمیرکار محک میگفت دوتا دنده دو و مخصوصا سه خیلی خراب میشه و میشه گفت مصرفی هست!!!!!!!!! حالا بستگی به رانندگی راکب داره مثلا تک زدن که بنظر من تک زدن با این موتور اشتباهه مخصوصا تو دنده سه که بعد از چند وقت باید تعویضش کرد تک چرخ زدن ارزش این هزینه ها رو نداره اونم با این هزینه های گرون

کاوه
06-03-1391, 10:10 بعد از ظهر
دوست عزیز حرفتون رو قبول دارم اما من نمیتونم موتورو عاااااادی سوار شم دست خودم نیست
یجورایی موتورمو میترکونم
موقع فروش هم زیاد ضرر میدم اما خب.................

Babak
06-03-1391, 10:40 بعد از ظهر
اىا امکان داره از دسته موتورش باشه؟ىا اىنکه چىز دىگشه؟مىخوام شمع هاش رو عوض کنم وىه دور فىلر گىرىش هم بکنم به نظرتون امکان داره کمترشه لرزش
بىشتر کف پاهام لرزش رو حس مىکنه.فلاپ ها صداىى نمىدن و اىنه ها هم بىشتر واسه خاطر باد تکون مى خورن چون خىلى شلن
درضمن من کلىپاىى که از هىو تو ىوتوب هم دىدم موتور همراه با لرزشه
چه وقتى درجا کار مىکنه چه وقتى نزدىک ردلاىنه
از دوستانى که تجربه موتور سىسى بالاتره ژاپنى رو دارن و هىو هم سوار شدن خواهشا ىه مقاىسه اى بفرماىىد شاىد من حساسم ىا اىنکه موتور ىه اىرادى داره
معین جان بنز سوار بودی حالا نشستی پشته پراید یه جوری به نظرت میاد
هیو این ها فیلر نمی خواد خودش اتومات تنظیم میشه
اون پیچ های آلن روی آینه ها رو یه کم سفت(مواظب باش نبره)بهتر میشه کفه پاهاتو احتمال میدم برای اگزوزش باشه چون وقتی هم که من اگزوز رو عوض کردم تو یه دوره موتوری می لرزونه یه کم.
این موتورها چون قار قار می کنه زیاد میلزونه وقتی اگزوز عوض کنی
زیاد ریز نشو توش همینه

moein.bb
06-03-1391, 11:08 بعد از ظهر
چطور فىلرش خودش تنظىم مىشه؟
خودم علاوه بر اچارکشى ودسته موتور احتمال همون اگزوز وخشکى بىش از حد زنجىرو مىدم که حتى صداى زنجىر تو سرعت بالا هم شنىده مىشه
درضمن موتور وقتى سرده ىهو گاز مىدى موتور انگارى خفه مىکنه وخاموش مىشه
البته ىه چىزم بگم خود ار اف هم که داشتم بعد 30دقىقه دستم حالت لرزش رو حس مىکرد وحتى پاهام حس مىکردم ولى اىن نزدىک به سى جى هست تقرىبا دربرابر ار اف

Babak
06-03-1391, 11:54 بعد از ظهر
چطور فىلرش خودش تنظىم مىشه؟
آلیاژ سوپاپ هاشون طوریه که خودش تقریبا می تونه با دما هم خونی پیدا کنه تو یه سری انجین ها هم بصورت الکترونیکی هست

خودم علاوه بر اچارکشى ودسته موتور احتمال همون اگزوز وخشکى بىش از حد زنجىرو مىدم که حتى صداى زنجىر تو سرعت بالا هم شنىده مىشه

زنجیر را حتما روغن بزن یا اسپری زنجیر

درضمن موتور وقتى سرده ىهو گاز مىدى موتور انگارى خفه مىکنه وخاموش مىشهبرای هیوسانگ طبیعی هستش

moein.bb
07-03-1391, 12:19 قبل از ظهر
همىن اسپرى رو به محک سفارش دادم بفرستن با دوتا شمع اىرىدىوم
کلا حس مى کنم صاحب قبلىش زىاد با سلىقه نبوده
اگه سوپاپ ها تطبىق مىدن چرا وقتى زىاد کار مى کنه صداى انجىن بىشتر مىشه؟اىنم طبىعىه؟

K.I.A
07-03-1391, 04:18 قبل از ظهر
هیو عینه جسد فیل میمونه !
بلند نمیشه اقا من یه روز تموم داشتم رو تک زدن باهاش کار میکردم
تا پاتو نزاری رو جا پایی عقب وزنتو نندازی عقب اونم تو یک و اگه گولاخ باشی با قدرت بدنی تو دنده 2 هم میشه اما کلی باید عرق بریزی
نسیت قدرت به وزنش ضعیفه.
اصلا ارزش نداره این کارا با این موتورا! همین کارو با مگللی خیلی راحت تر میشه کرد البته قبلش اگه پشته هیو بشینید!
چنتا از قطعاتم خراب شد بعده تک زدن/ 1- ترک خوردن توپی پشت خورشیدی که به تراش کاری منتقل شد
2-دوپهن شدن زنجیر
3-سفت کن چرخ عقب
واحساس میکنم کمکای جلو کمی خسته شدن
ضرب گیر داخل توپی چرخ عقب خاصیت الاستیکی و دفع تنش و ضربه رو نداره.
نکنید اقا رو 2 چرخ برید خب موتور میساختن یدونه چرخ عقب داشته باشه فقط دیگه!!
چرا میخواین کف موتورتونو به دیگران نشون بدید!
چرا میخواین به ملائک چراغ جلوتونو نشون بدید!
اگه 1000 یا کراس بود خب یه چیزی نه با اینا/دیگه راجعبه حرکت زدن بحثی نشه/مرسی

ajelouda
07-03-1391, 08:35 بعد از ظهر
سلام خدمت تمامی اساتید

آیا کسی آدرس نمایندگی فروش قطعات و موتور هیوسانگ در امارات متحده عربی را داره؟

با تشکر

mohammadazari
07-03-1391, 11:13 بعد از ظهر
دوستان داخل قسمت سوزني سوكت كامپيوتر موتور قطرات ژل مانندي وجود داره كه وجودشون براي اون قسمت لازم هست نميدونم كارش چيه ولي من اشتباهي اونا رو با سوزن برداشتم .
پمپ موتور قسمت نازلش كه به شلينگ وصل ميشه در اثر سهل انگاري خودم موقع برداشتن باك بنزين شكست فعلا چسبش زدم دوستان اگه كسي پمپ عوض كرده من پوسته زيري پمپ خراب رو خريدارم .درضمن باك رو من چپه كردم ديدم از كنار درب باك نشتي بنزين داره نميدونم يكي من اينطوري هست يا باك بقيه هم اينطوري هست بعد ازاين مشاهده حواسم هست كه موقع شستن اب روي باك نريزم .
واما مورد بعدي بعد از خاموش كردن موتور بوي بنزين مياد .
دوستان لطفا راهنمايي كنند

Kami
08-03-1391, 05:18 بعد از ظهر
15547

15517

با 4نمیتونم بلندش کنم
15644

خیلی حرکتت زشته کاوه جان
عکس ها مال یه بنده خدا هستش از ترکیه که مدل هیو مال 2007 هستش
اینم لینک های BikePics که عکس هارو کپی کردی
دوستان دیگه از این حرکت ها نزنید که در جمع لو برید
با تشکر
تیم تجسس پرشین موتور

امیر r1
08-03-1391, 05:50 بعد از ظهر
**** قهرمانننننننننننننننن:icon_pf (94):

salahshor
08-03-1391, 08:01 بعد از ظهر
اقا ****** بچه های سایت از این کارا نمیکنن

حتما اشتباهی صورت گرفته

شاید این عکسارو خوده کاوه برا اونا send کرده

اون قرمزه قراره با 120 تا تک بزنه

من که منتظرم کلیپشو ببینم

نیما نادری
08-03-1391, 08:08 بعد از ظهر
سلام خدمت تمامی اساتید

آیا کسی آدرس نمایندگی فروش قطعات و موتور هیوسانگ در امارات متحده عربی را داره؟

با تشکر

تو عمارات کسی طرف این موتور نمیره اصلا نماینده نداره که بره اونجا دوتا چیز مهمه

1.تا جایی که جاداره موتور برند باشه
2. واقعا فنیش یک باشه

farzad_sh_2020
08-03-1391, 08:26 بعد از ظهر
سلام
دوستان انقدر میگید موتور داغ میکنه باور کنید چند روزی هست با پالس 220 دائم میرم بیرون گرمایی که به پام میخوره بیشتر از هیوسانگ بود که باهاش میرفتم بیرون

RED-LINE
08-03-1391, 08:28 بعد از ظهر
تائید میشه این هندی ها هم خیلی داغ میکنن بعضی روزا که هوا گرم تره از سمت راست انجین آپاچی چنان گرمائی میزنه که پام میخواد آتیش بگیره با این اوصاف فکر کنم آماده سواری با هیو هستم :دی

نیما نادری
08-03-1391, 08:34 بعد از ظهر
یعنی لذت سواری به یک موتور آب خنک رو با هیچی عوض نمیکنم

یعنی انگار ماشین سواری انجین ردیف و صاف کار میکنه فن خودکار وارد عمل میشه

خدا رحمت کنه ریجومو لامصب زندگی بود تو ترافیک که وایمیستادی یهو فنش که خیلی

دوربالا و پر صدا بود روشن میشد (با فن ktm یکی بود ) ماشین بقلی میخ میشد

امیدوارم موتور های آب خنک اصیل بیان همه بتونیم واقعا موتور سوار بشیم

همین پالس آبخنک جدیده هم جالبه بیاد ول ینه به قیمت دوک !!!!

Kami
08-03-1391, 08:52 بعد از ظهر
واقعا اگه هیوسانگ اب خنک بود خیلی عالی میشد
یکی از ضعف های بزرگش همینه
ای کاش اب خنک بود

K.I.A
08-03-1391, 09:12 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]ا[Only registered and activated users can see links]

اقدامات انجام شده:
1-اچارکشی کامل و با تاثییر
2-تعویض سیم کشیای ضعیف
3- تعویض بوق با نوع yf
4-شارز باطری با دستگاه
5-مرتب کردن سیم کشی
6- تعویض شمع ها / البته دنبال 2 پلاتینه دنزو هستم برای تعویض تاثییر خیلی زیادی داره تو نوع شمع ها
7-شستشوی انزکتور
8-ریختن محلول انزکتور شور و تمیز کردن مسیر سوخت
9-نصب ترانس و زنون جدید با نوردهی زیبا و قوی
10 دودی کردن راهنماهای عقب و دودی کردن طلق بادگیر جلو با اسپری شیشه دودی المانی به قیمت 8000 تومن
11-شستشوی انجین با اسپری مخصوص به قیمت 15 تومن
و کارای دیگه که الان یادم نیست!

bike
09-03-1391, 01:08 قبل از ظهر
در ضمن در مورد تعويض بوغ(كه واقعأ خيلي ضايست) !
نصب زنون و دودي كردن با اسپري
وراهنمايي در مورد نصب چه مدل دزدگير و كجا
دوستان يه كوچولو منو راهنمايي كنن:smilies(182):

bike
09-03-1391, 07:32 قبل از ظهر
جديدأ وقت تو دنده 3به بالا دور موتور بالاست گازو ول ميكنم يه صدايي مثل سابيده شدن 2تا اهن يا تو مايه هاي صداي پمپ بنزين كه تقريبا تو مخ مياد!
بعضي وقتا هم معكوس ميكشم توي ***بكس احساس ميكنم ديسك و صفحه از رو هم در ميرن چند تا خالي رد ميكنه، خودمم گيج شدم
البته موتور تو اببندي هستش كيلومتر 500 تا

K.I.A
09-03-1391, 07:52 قبل از ظهر
روغن موتور وقتی خاصیتشو از دست بده صفحه ها از روی هم رد میکنن باید روغن تعویض بشه همینطور تنظیم نبودن سیم کلاچ/
اگه حل نشد بگو تا بقیه شو بگم....

bike
09-03-1391, 10:50 قبل از ظهر
روغن موتور وقتی خاصیتشو از دست بده صفحه ها از روی هم رد میکنن باید روغن تعویض بشه همینطور تنظیم نبودن سیم کلاچ/
اگه حل نشد بگو تا بقیه شو بگم....

مرسی کیا از پاسختون
ولی روغنشو رو 100 تا موتورکس ریختم الانم 500 تا کار کرده
کلاچشم فکر کنم کامل درگیر باشه
البته این مورد به ندرت پیش میاد انگار موتور داره پله پله میشه!!!

Kami
09-03-1391, 10:54 قبل از ظهر
مرسی کیا از پاسختون
ولی روغنشو رو 100 تا موتورکس ریختم الانم 500 تا کار کرده
کلاچشم فکر کنم کامل درگیر باشه
البته این مورد به ندرت پیش میاد انگار موتور داره پله پله میشه!!!
موتورکس واسه هیوسانگ خوب نیست
کاسترول بریز

K.I.A
09-03-1391, 11:03 قبل از ظهر
با توجه به فصل تابستون در ایران روغن 50 20 یا 50 10 بریز/روغن پیشنهادی خوده هیوسانگ 40 10 هست/

حاج محسن خط خطی
09-03-1391, 08:40 بعد از ظهر
سلام دوستان چندین صفحه از این تاپیک رو با دقت خوندم و امروزم عضو شدم دیگه
اطلاعات فنی که دوستان دادند خیلی مفید بود ممنون از همه

مخصوصا از آقای ****
امروزم قیمت هیوسانگ مدل 90صفر رو 8.800میدادند
راستی باید خدمت دوستان بگم اون عکسا که kavehگذاشته عکسای موتور خودش نیست :14: مطمعن هستم چون بچه محلمونه (اندیشه)

bike
09-03-1391, 10:01 بعد از ظهر
موتورکس واسه هیوسانگ خوب نیست
کاسترول بریز
كاسترول ٢٠-٥٠ يا ١٠-٥٠ يا ٢٠-٥٠
يعني الان كه موتور ٥٠٠ تا كار كرده عوض كنم يا نه
كلا روغن بعديمو رو چند تا عوض كنم؟

Kami
09-03-1391, 10:04 بعد از ظهر
كاسترول ٢٠-٥٠ يا ١٠-٥٠ يا ٢٠-٥٠
يعني الان كه موتور ٥٠٠ تا كار كرده عوض كنم يا نه
كلا روغن بعديمو رو چند تا عوض كنم؟
40 10 بریز
هر 1000 تا عوض کن

bike
10-03-1391, 09:07 بعد از ظهر
دزد گیر چه پیشنهادی میدن با قطع کن انجین با ریموت برای حالگیری دزدان نسبتا محترم!!!

Kami
10-03-1391, 10:56 بعد از ظهر
7950 موتورمو فروختم
حس میکنم یکم پایین دادم

mehran
11-03-1391, 10:21 قبل از ظهر
دوستان موتور من از خروجی اگزوز سیلندر عقبی هوا میکشه
دوست عزیز خودت میگی خروجی پس از اونجا نمیتونه هوا بکشه.
الان چه اتفاقی افتاده؟؟از کجا متوجه شدی؟؟؟اگه یکم توضیحت کامل تر باشه ممنون میشم

Mohamad65
11-03-1391, 11:13 قبل از ظهر
سلام
بچه ها من الان لنت هام نزديك ٤٧٠٠ تاس كه كار ميكنه و احساس مي كنم لنت عقبم صدا ميده، تموم شده يا جنسش بده؟ با رانندگي معمولي معمولا رو چند تا بايد عوضشون كرد؟
برا خريد لاستيك جايي رو ميشناسين؟

K.I.A
11-03-1391, 11:16 قبل از ظهر
به راحتی میتونید گوشت لنتو که به دیسک میخوره رو ببینید که چقدر دیگه داره/به نظر خوب کار کرده باید تعویض بشه

erfan_sameti
11-03-1391, 11:24 قبل از ظهر
روغن 2050 1050 1040 با هم چه فرقی میکنن؟
موتور hyoمن خیلی داغ میکنه کدومو بریزم؟

K.I.A
11-03-1391, 11:25 قبل از ظهر
دوست عزیز تو تاپیک مخصوص روغن پست بزنید مرسی

K.I.A
11-03-1391, 11:31 قبل از ظهر
تریپ هیو به داغ کردنشه...اگه داغ نکنه هیو نیست!
با 3 تا فن صنعتی و وصل کردنش به رادیات روغن کمی از داغ شدن انجین کم میشه /
تو تابستان معمولا 50 20 و 50 10 میریزن تو هیو و تو 3 فصل دیگه 40 10 روغن پیشنهادی خوده هیو رو میریزن /

Babak
11-03-1391, 12:01 بعد از ظهر
فن پشته رادیات روغن باشه بازدهی اش بیشتر است

erfan_sameti
11-03-1391, 12:09 بعد از ظهر
ممنون الان با نوجه به گرما 2050بهتر جواب میده رو هیو یا 1050 یا 1040؟

Mohamad65
11-03-1391, 04:25 بعد از ظهر
خودم می تونم لنت ترمز رو عوض کنم یا لم خاصی داره باید حتما تعمیرکار عوضش کنه؟
راستی صفحه کلاج چی، چند کیلومتر باید تعویض بشه؟

Kami
12-03-1391, 09:50 قبل از ظهر
خودم می تونم لنت ترمز رو عوض کنم یا لم خاصی داره باید حتما تعمیرکار عوضش کنه؟
راستی صفحه کلاج چی، چند کیلومتر باید تعویض بشه؟
بهتره که تعمیر کار عوض کنه ، اگه همه کار هارو خودمون انجام بدیم دیگه تعمیر کار ها منبع در امد ندارن
صفحه کلاچ کیلومتری نیستش بلکه نوع استفاده تاثیر داره
میتونه رو 15000 تموم بشه میتونه رو 30000
کلا هر موقعه دنده خوب جا نرفت و شتاب نداشت یعنی صفحه نداره

حاج محسن خط خطی
12-03-1391, 02:27 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان عزیز
دیروز کاوه رو دیدم پرس و جو کردم چرا اون عکسارو گذاشته رو سایت گفت گوشیش دوربین دار نیس و نتونسته از موتور خودش عکس تهیه کنه اون عکسارو گذاشته
اینم با دوربین mp4 انداختم خوب نیست شرمنده

158581585915860

حاج محسن خط خطی
12-03-1391, 02:29 بعد از ظهر
در ضمن خدمتتون اعلام کنم قصد فروش داره
نوکمدادیه 7.600مدل آخر89
یدونه هم قرمز مدل 90داره8.400
یه نینجای مشکی 2011هم داره 14.200
خودش گفت نمیرسه بیاد سایت به من پی ام بدید اگه خواستید

Alireza
12-03-1391, 02:48 بعد از ظهر
یکباره دیگه این کار ها رو ادامه بدین و عکس فیک بزارین ایپی جفتتون رو بن میکنم

یه هیوسانگ چیز زیاد بزرگی نیست که اینکارارو میکنید

حاج محسن خط خطی
12-03-1391, 02:53 بعد از ظهر
آقا ما که گفتیم با mp4گرفتیم عکسو (اولی رو عرض کردم)

RED-LINE
12-03-1391, 03:29 بعد از ظهر
هر چی بیشتر همش بزنی بوش بیشتر بلند میشه.
اونور هم که همه فهمیدن،........

Alireza
14-03-1391, 01:43 بعد از ظهر
اسپم نکنید دوستان

alizebel
15-03-1391, 03:13 قبل از ظهر
salam be hamegi kharidam dash hiyoo ro vali vaghean dagh bodanesh kheili aziyat mikone hararatesh kheili balast kashki radiyate ab dashtesh

زنده بگور
15-03-1391, 09:33 قبل از ظهر
بد نیست یه تایپیک هم درست کنیم به اسم موتورهایی که بچه ها در تخیلات خود دارند.:25r30wi:
راستی در مورد داغ کردن هیو ، یکی از دوستام داشت که می گفت داغ کردن بیش از حد انجین منجر به روغن سوزی موتور شد و موتورشو فروخت. یعنی تا این حد بالا میره.

Alireza
15-03-1391, 10:58 قبل از ظهر
salam be hamegi kharidam dash hiyoo ro vali vaghean dagh bodanesh kheili aziyat mikone hararatesh kheili balast kashki radiyate ab dashtesh

زبون سایت فارسیه
سری بعد به هیچ وجه فینگلیش تایپ نکنید

bike
15-03-1391, 06:38 بعد از ظهر
من 2 تا مشکل برام پیش میاد:
1) موتورم تو اببندیه و بعضی وقتا اشتباها تو 1 معکوس میدم که دور موتور میچسبه و انجیت کات اف میکنه , تا حالا یه 5 باری شده
این ضرر نداشته برا انجین؟
2)موتور و دیاک زدم fi رو خاموش کردم ولی الان که دور میزنم بر میگردم خاموش میکنم دکمه fi روشنه (ولی در جا انجین خاموش نمیشه تو این وضعیت و fi خاموشه ) حالا این علت چیه
ضرر داره یا نه؟

Milad_2Rbo
15-03-1391, 06:49 بعد از ظهر
فکر نکنم ضرر داشته باشه. احتمالا موتورو تازه خریدی (یه سوال فنی تو دنده 1 چه جوووررری معکوس میدی؟!:297:)

K.I.A
15-03-1391, 07:04 بعد از ظهر
من 2 تا مشکل برام پیش میاد:
1) موتورم تو اببندیه و بعضی وقتا اشتباها تو 1 معکوس میدم که دور موتور میچسبه و انجیت کات اف میکنه , تا حالا یه 5 باری شده
این ضرر نداشته برا انجین؟
2)موتور و دیاک زدم fi رو خاموش کردم ولی الان که دور میزنم بر میگردم خاموش میکنم دکمه fi روشنه (ولی در جا انجین خاموش نمیشه تو این وضعیت و fi خاموشه ) حالا این علت چیه
ضرر داره یا نه؟
در مورد مشکل اولتون که موتور قبلیتون چی بوده؟ عادت میکنید بعدا
ایراد داره چون موتور تو اببندیه با اینکه طوریش نمیشه اما بعدها ضررشو متوجه میشید/
مورد دوم هم که اگه همین تاپیکو مطالعه کنید در رابطه با چراغ اخطار هم توضیح داده شده

زنده بگور
15-03-1391, 09:33 بعد از ظهر
یکی از دلایلی که من موتورمو نمیدم کسی دور بزنه همینه ، بیشتر مردم یاد گرفتند مثل موتورهای سی جی 125 ، 4 تا دنده پایین بدهند. بارها دیدم بچه ها دنده سه هستند و شتاب میدن به موتور برای دنده چهار و اشتباهی دسته دنده پایین فشار میدن و اون موقع گریه موتور در می یاد.

bike
15-03-1391, 11:01 بعد از ظهر
فکر نکنم ضرر داشته باشه. احتمالا موتورو تازه خریدی (یه سوال فنی تو دنده 1 چه جوووررری معکوس میدی؟!:297:)
وقتي معكوس ميدم ٣به ٢ وسرعتم مياد پايين تو يه سرعتي دنده ٢. شتاب نميگيره منم فكر ميكنم تو دنده سه
اون وقت كه ميزنم تو يك انجين بدبخت پاره ميشه
موتوره قبليم هم كه هنوزم دارمش پالس ug4 180
هيچ وقتم دو تا معكوس همزمان نميدم
تو دنده يكم معكوس ميدم به صفر ديگه D;

Milad_2Rbo
15-03-1391, 11:13 بعد از ظهر
فکر کنم منظورتو فهمیدم . به جای این که 1 دنده کم کنی 2 تا پشت سر هم کم میکنی . که صدای گاز خوره موتور میره بالا (دوره موتور میره بالا) کار کنی قلقش میاد دستت :98:.من موندم خوب یعنی دندت انقدر نرمه که متوجه کم شدنش نمی شی؟!:13:

Aka
16-03-1391, 12:05 قبل از ظهر
داغ شدن باک و شاسی رو هیچ کاری نمیشه کرد ، حتی میتونم بگم نینجا هم 50% هیوسانگ باکش و شاسیش داغ میشه
ولی داغ شدن انجین که باعث کاهش راندمانش و خاموش شدن و روشن شدن fi میشه رو میشه با فن حل کرد
من الان دارم سعی میکنم به جای 3 تا فن که الان روی موتوره ، یه فن ax1 که دورش خیلی بالاست ، پشت رادیات ببندم

Hamid_brg1325
16-03-1391, 03:36 بعد از ظهر
درود به همگی
1 هفته ای میشه هیوسانگ گرفتم .
نه شتابش اون چیزی بود که شماها میگفتید و نه گرماش به اون شدت .
کاکو اینقدر خار و ذلیل نکنید موتورو .
من واقعا ازش راضی هستم .
تنها مشکلش صداشه که خوشکل و بم نیست .
یکی از بچه ها فکر کنم به اسم مهدی اسدپور بود یه طرحی داده بود که خودش اگزوزش رو دستکاری کرده و صداش عالی شده .
اگه هنوز سر میزنن لطفا راهنمایی کنند .
بدرود

mohamad-m2
16-03-1391, 11:43 بعد از ظهر
سلام به دوستان یدونه سوال داشتم به این موتور پلاک ملی میدن؟

amir74
16-03-1391, 11:47 بعد از ظهر
دمت گرم داداش چرا پلاک ندن 250 هست با پلاک اگه نه مثل مورچه نریخته بود که

mohamad-m2
16-03-1391, 11:50 بعد از ظهر
قیمت هیو الان چنده؟

amir74
16-03-1391, 11:54 بعد از ظهر
9 میلیون

K.I.A
16-03-1391, 11:55 بعد از ظهر
متغییره از 8800 تا 9500!!!

Kami
16-03-1391, 11:59 بعد از ظهر
قیمت هیو الان چنده؟
حدود 8300

mohsen46
17-03-1391, 12:18 قبل از ظهر
ارزون شده؟

hyo savar
17-03-1391, 10:30 قبل از ظهر
هیو دوستدار ماندگار طبیعت !!!!

فرشاد
17-03-1391, 06:23 بعد از ظهر
قیمت امروز هیو 300 8 روبرو شهریاری .(خودش نه چون خیلی قرون فروشه)

mohsen46
17-03-1391, 10:02 بعد از ظهر
کسی لاستیک جلو۱۲۰ وعقب ۱۶۰ روی هیوسانگ انداخته؟

K.I.A
17-03-1391, 10:06 بعد از ظهر
عقبش که 150 هست/جلوشم 110

mohsen46
17-03-1391, 10:40 بعد از ظهر
میدونم سایز لاستیکش ۱۱۰\۱۵۰ هست! میخواستم ببینم میشه به ۱۲۰\۱۶۰تبدیلش کرد مثل cb400 یا نه؟

K.I.A
17-03-1391, 10:43 بعد از ظهر
ابتدا اشتباه تایپ کرده بودید 150 که خودتون هم ویرایش کردید.
بله یک سایز بزرگ تر رو هیو کامل جواب میده و مشکلی نداره.120 /160

Ali
17-03-1391, 10:48 بعد از ظهر
ابتدا اشتباه تایپ کرده بودید 150 که خودتون هم ویرایش کردید.
بله یک سایز بزرگ تر رو هیو کامل جواب میده و مشکلی نداره.120 /160
کیا جان بنظرتون از کشش موتور کم نمیشه؟ کلا بنظرتون کار خوبیه یا نه؟

K.I.A
17-03-1391, 10:52 بعد از ظهر
از مانور کمی کم میشه ....ولی زیاد به چشم نمیاد تا بیشتر شدن ابهت موتور با لاستیکای پهن تر /علمیش میگه کار درستی نیست اما تو میخوای استفاده کنی نه علم!
فقط با این سایز لاستیک خوب خیلی گرونه مثلا پیرلی یا دانلوپ یا میشلن و اگه میتونی از لاستیک زاپنی استفاده کن فقط کمی گرونن مثلا لاستیک عقب چیزی حدود 500 کم و زیاد ...

mohsen46
17-03-1391, 10:59 بعد از ظهر
محک لاستیک کارکرده تو این سایز زیاد داره که برای استفاده ما (قشر بدبختو ذلیل دانشجو) خوبه
قیمتاشم بین۱۵۰تا۲۵۰ هست

hyo savar
17-03-1391, 11:33 بعد از ظهر
بچه ها جریان این نمایشگر امپراب که کنارامپر بنزین هست چیه وقتی سوییچ را باز میکنی تا پمپ بنزین که قطع میکنه ظاهر میشه مگه امکان رادیات اب هم داره هیو !!!!!!!!!!!!! نکنه مثل این ماشین خارجیا که جلوشون یه رادیات اب و رادیات روغن هست طراحی شده؟؟؟؟

mohsen46
17-03-1391, 11:40 بعد از ظهر
از مانور کمی کم میشه ....ولی زیاد به چشم نمیاد تا بیشتر شدن ابهت موتور با لاستیکای پهن تر /علمیش میگه کار درستی نیست اما تو میخوای استفاده کنی نه علم!
فقط با این سایز لاستیک خوب خیلی گرونه مثلا پیرلی یا دانلوپ یا میشلن و اگه میتونی از لاستیک زاپنی استفاده کن فقط کمی گرونن مثلا لاستیک عقب چیزی حدود 500 کم و زیاد ...
سر پیچها برای خوابوندن موتور بهتر نمیشه؟ ایمنی بالاتر نمیره؟

K.I.A
17-03-1391, 11:42 بعد از ظهر
بچه ها جریان این نمایشگر امپراب که کنارامپر بنزین هست چیه وقتی سوییچ را باز میکنی تا پمپ بنزین که قطع میکنه ظاهر میشه مگه امکان رادیات اب هم داره هیو !!!!!!!!!!!!! نکنه مثل این ماشین خارجیا که جلوشون یه رادیات اب و رادیات روغن هست طراحی شده؟؟؟؟
خیر این کیلومتر شمار ماله مدله 650 هست

K.I.A
17-03-1391, 11:55 بعد از ظهر
سر پیچها برای خوابوندن موتور بهتر نمیشه؟ ایمنی بالاتر نمیره؟

ایمنی و چسبندگی به جنس و نوع و مشخصات فنی ونسبت به طرز استفاده تو شرایط هست و تا اندازه معقولی هم به سایز بستگی داره و نوع کاربرد لاستیک/
رو هیو همین گل با یک سایز بزرگ تر جواب میده اما به نظره من باعث تنبلی موتور میشه. بهتر جنس لاستیکو عوض کنید

Babak
17-03-1391, 11:57 بعد از ظهر
نه احتمالا ماله 650 هست که آب خنک چیزه خاصی نیست

hyo savar
18-03-1391, 12:09 قبل از ظهر
650 رادیات اب داره؟؟؟؟!!!!!!

Ali
18-03-1391, 12:18 قبل از ظهر
650 رادیات اب داره؟؟؟؟!!!!!!
بله داره

mohamad-m2
18-03-1391, 02:44 بعد از ظهر
سلام دوباره به همه.میخواستم بدونم دنده هیو همون یکی پایین چهارتا بالاست یا فرق میکنه؟اگه فرق میکنه چطوریه؟؟

Kami
18-03-1391, 02:45 بعد از ظهر
سلام دوباره به همه.میخواستم بدونم دنده هیو همون یکی پایین چهارتا بالاست یا فرق میکنه؟اگه فرق میکنه چطوریه؟؟
سلام
بله یکی پایین و 4 تا بالا

Kami
18-03-1391, 11:55 بعد از ظهر
معرفی هیوسانگ
هیوسانگ محصول کره میباشد که از سال 1388 وارد بازار ایران شده است ، موتوری زیبا و قابل رقابت با 250 های موجود دیگر
از نظر ظاهر شباهت زیادی به هیوسانگ 650 دارد اما شاسی کاملا متفاوتی با هم خانواده خود یعنی هیوسانگ 650 دارد
دارای 2 سیلندر و 8 سوپاپ با 28 اسب بخار در 10000 دور در دقیقه که باعث میشود از نظر قدرت از رقیب های خود همچون مگلی و دایلیم بتواند در سرعت نهایی کاملا فاصله بگیرد اما نه به صورت زیاد چشم گیر
دارای 5 دنده میباشد که میتوان گفت دنده 1 این موتور در حالت نرمال 50 تا پر میکنید و دنده 5 ان در مسیر صاف حدود 165
متاسفانه گرمای موتور در تابستان راکب را اذیت میکند و این فقط به خاطر این میباشد که موتور رادیاتور اب ندارد و هوا خنک میباشد
موتور انژکتوری میباشد و از نظر دیاگ در بازار ایران مشکی ندارد و میتواند درمواقعی که fI موتور روشن میشود با دیاگ توسط تعمیرکاران مجاز کویر مورد برسی قرار گیرد
از نظر هندلینگ به خاطر ریس بودن کمی در راه های طولانی راکب را اذیت میکند اما در سر پیچ ها شما رو راضی میکند و با توجه به 2 دیسک بودن ترمز جلو میتواند به راحتی موتور را نگه دارد ، البته به شرطی که ترمز عقب نگیرید چون لاستیک عقب خشک هست و به شدت لیز میخورد
مصرف این موتور در هر 100 کیلومتر حدود 4 لیتر است و پاک ان حدود 17 لیتر جا میگیرد
وزنی حدود 175 کیلو خشک و با باک پر حدود 192 کیلو دارد که باعث میشود در سرعت های بالا احساس امنیت کنید
سرعت سنج موتور دیجیتال و دور سنجش انالوگ میباشد و با رنگ یخی جلوه زیبایی به کیلومتر داده است
اینه هایی با دید بسیار خوب بدون لرزش ، اما متاسفانه نور دهی این موتور سیکلت زیاد خوب نمیباشد
روعن موتور با تعویض فیلتر روغن 1.7 لیتر میباشد و بدون فیلتر 1.4 که البته باید از روغن پیشنهادی 40 10 استفاده کنید و پیشنهاد ما به شما این است در هر 1000 کیلومتر روغن موتور را تعویض کنید
توجه داشته باشد اگزوز فابریک موتور داری کاتالیزور میباشد که باعث داغ شدن این موتور میگردد لذا اگر از لحاظ هزینه مشکلی ندارید میتوانید انواع اگزوز هایی همچون یوشیمورا ، تایگر و ... نصب کنید که باعث کمتر شدن گرمای موتور میشود
نویسند : ****** بنان

Alireza
19-03-1391, 12:05 قبل از ظهر
**** پی دی اف بزن کسی کپی نکنه

bike
19-03-1391, 12:59 قبل از ظهر
دوستان لطفا در مورد این گرافیک نظر بدین
ودر مورد اجراش و هزینش و اینکه اگر رنگ بشه در مورد فروشش مشکلی پیش میاد یا نه راهنمایی کنین
ممنون
16231

farzad_sh_2020
19-03-1391, 07:02 قبل از ظهر
ودر مورد اجراش و هزینش و اینکه اگر رنگ بشه در مورد فروشش مشکلی پیش میاد یا نه راهنمایی کنین
ممنون
16231

سلام
زیاد رنگش مات بهش نمیاد من دیدم از نزدیک و جالب نبود اصلاً
ولی اگر میخوای انجام بدی رنگ نکن
برچسب هایی گیر میاد دقیقاً شبیه رنگ هست و وقتی میزنی روی بدنه اصلاً مشخص نمیشه
از همونا بزن راحت

فکر کنم برای این طرح اوون برچسب ها رو برات با حدود 100 تومن بزنن

Ali
19-03-1391, 09:55 قبل از ظهر
ممنون
16231این طرح 2012 هستش

farzad_sh_2020
19-03-1391, 06:36 بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز بعد از فروش هیوسانگ و خرید روان لباس هم که ست موتور خریده بودم دارم میفروشم
گفتم شاید کسی اینجا بخواد و تاپیک رو ندیده باشه

hyo savar
19-03-1391, 09:07 بعد از ظهر
من برام یه سوال مونده همینطور که با حرف هایی که دوستان از گرم شدن موتور و مشاهده عینی ان به نظر من مشکلی برای موتور پیش نمیاد ( به نظر من ) چون تو سایت اب و هوای کره هم اگر برید هواش 28 تا 32 سانتیگراد اینی که من چند روز پیش زدم دیده بودم پس با این تفاسیر نمیشه گفت که این موتور برای اون اب و هوا ساخته و سازگار هست چون تفاوت زیادی با اب و هوای ایران نداره.؟؟؟؟؟!!!!!!! دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند نمیشه حالا از هر راحی که هست اطلاعاتی از نظرات مردم از این موتور در کره جویا شد ( دوستی و .... )

زنده بگور
19-03-1391, 09:19 بعد از ظهر
سلام
دوستان عزیز بعد از فروش هیوسانگ و خرید روان لباس هم که ست موتور خریده بودم دارم میفروشم
گفتم شاید کسی اینجا بخواد و تاپیک رو ندیده باشه

داداش جسارتا علت فروش میگی ، البته اگه فنی بوده علت و اگر شخصی بود که هیچی.

bike
20-03-1391, 03:42 بعد از ظهر
امروز زنگ زدم محک گفت دزدگیر نبند یه وقت میزنه فک کنم ecu رو میسوزونه
روغنم فول سنتتیک بهران رانا SM بریز بهتره
زنونم که اصلا
:29:

bike
20-03-1391, 06:20 بعد از ظهر
اقا من یکی از طرفدارای داغ نکردن بودم ولی بعد از پست بالا رفتم نیم ساعتی دور زدم ترافیکم نبود میانگین سرعت 60
دمای هوا 30 درجه والان سئول هم روزاش 30 درجست از رو سایت یاهو
باک بقدری داغ شده بود که پامو از باک جدا میکردم موقع سواری!!!
دنده 1 خیلی سنگین راه میوفته تا سرعت به 15 و 20 برسه بعدش شتاب میگیره!
اومدم با سرعت کمتر از راه رفتن بپیچم که موتور خاموش کرد تعادلش بهم خورد فقط شانس اوردم محکم نیوفتاد خودم اروم گذاشتمش رو زمین
خدا رو شکر هیچ چیش نشد فقط طلق راهنما افتاد اونم فعلا چسبوندم
کارکرد موتورم تازه 600 تا نشده
خیلی خورد تو ذوقم یکم دلداریم بدین:i'm ok:

RED-LINE
20-03-1391, 06:23 بعد از ظهر
متاسفانه هيو خيلي خيلي بد داغ ميكنه و اصلا يه درد ترافيك نميخوره
با قلقش هم زیاد حال نکردم مگلی خیلی قلقش بهتره واسه یه تازه کار پشت هیو که نشستم یاد اولین باری افتادم که نشستم پشت موتور در نتیجه زدم جک بغل و پیاده شدم و استیل زیباش و باک بزرگش که شبیه موتور های 600لذت بردم :دی

Kami
20-03-1391, 06:45 بعد از ظهر
اقا من یکی از طرفدارای داغ نکردن بودم ولی بعد از پست بالا رفتم نیم ساعتی دور زدم ترافیکم نبود میانگین سرعت 60
دمای هوا 30 درجه والان سئول هم روزاش 30 درجست از رو سایت یاهو
باک بقدری داغ شده بود که پامو از باک جدا میکردم موقع سواری!!!
دنده 1 خیلی سنگین راه میوفته تا سرعت به 15 و 20 برسه بعدش شتاب میگیره!
اومدم با سرعت کمتر از راه رفتن بپیچم که موتور خاموش کرد تعادلش بهم خورد فقط شانس اوردم محکم نیوفتاد خودم اروم گذاشتمش رو زمین
خدا رو شکر هیچ چیش نشد فقط طلق راهنما افتاد اونم فعلا چسبوندم
کارکرد موتورم تازه 600 تا نشده
خیلی خورد تو ذوقم یکم دلداریم بدین:i'm ok:
ای بابا من که گفتم موتور خامومش میکنه داغ میکنه
هیشکی گوش نکرد و گفتن نه عالیه و ...
سر پیچ باید مراقب باشی دور موتورت پایین نیاد وگرنه خاموش میشه و میوفتی زمین ، واسه منم همین اتفاق افتاد اما من سریع نگهش داشتم
تنها راه اینکه تو گرما نیاریش بیرون

RED-LINE
20-03-1391, 06:52 بعد از ظهر
داغ کردنش خیلی بدتر از چیزی بود که فکرشو میکردم دیروز تو یه ترافیک خیلی سبک هیو یکی از بچه ها داغ کرد تا 20دقیقه هر کاری کردیم هم روشن نشد آخرش با هل دادن روشن شد!!یعنی اب این وضعیت به درد دور دور هم نمیخوره چون ترافیک دیروز خیلی عادی بود....

bike
20-03-1391, 08:35 بعد از ظهر
اینم عکس مونور من
16350

MOHAMMAD_VIOLIN
20-03-1391, 08:51 بعد از ظهر
هر کاری کردیم هم روشن نشد آخرش با هل دادن روشن شد!

9 میلیون پول بدی با اون همه دک و پز تو اتوبان موتورت رو هل بدی وتو گرما نتونی یک ربع باهاش بری بیرون ! جالبه که هنوز بهار هست و تابستون نیومده !!!! واقعا خنده داره !

یکی از دوستام سوزوکی بندیت با فلاپ خفن خرید پلاک ملی 9.700

اگزوز قهرمانی داره صدای موشک فانتوم میده..باهاش صفر تا صد رو تو 7.5 ثانیه پر کردم !!!

خیلی کم کار کرد بود...به حدی این موتور تمیز و زیباست که حد نداره ! خیلی خنک هم کار میکنه....از اینجا تا بندر عباس هم بری داغ نمیکنه !

hyo savar
20-03-1391, 09:21 بعد از ظهر
بچه یه خبر شنیدم والا راست و دروغشا نمیدونم این اقای کیه تو خ قلمستون نمایندگی کویر یکی از فامیلاشون توی اصفهان مبارکه فاز اول باشه کارخونه اشتباه نگفته باشم!!!؟؟؟؟ بخاطر اینکه متوجه نارضایتی خیلی از راکبین هیو شدن برنامه ای را در دستور کارشون گذاشتن تا هیو را به رادیات اب مجهز کنند ولی تقریبا حدود 15 تا 25 درصد انجین موتور قطعاتش باید تغییر پیدا کنه . ولی هنوز اقدامی قاطعانه صورت نگرفته و اینطور که پیداست افرادی که دوره دیدن توسط کارشناسان کره ای اقداماتی اندک را انجام دادند ولی اقدامی قطعی صورت نگرفته....

Kami
20-03-1391, 09:22 بعد از ظهر
بچه یه خبر شنیدم والا راست و دروغشا نمیدونم این اقای کیه تو خ قلمستون نمایندگی کویر یکی از فامیلاشون توی اصفهان مبارکه فاز اول باشه کارخونه اشتباه نگفته باشم!!!؟؟؟؟ بخاطر اینکه متوجه نارضایتی خیلی از راکبین هیو شدن برنامه ای را در دستور کارشون گذاشتن تا هیو را به رادیات اب مجهز کنند ولی تقریبا حدود 15 تا 25 درصد انجین موتور قطعاتش باید تغییر پیدا کنه . ولی هنوز اقدامی قاطعانه صورت نگرفته و اینطور که پیداست افرادی که دوره دیدن توسط کارشناسان کره ای اقداماتی اندک را انجام دادند ولی اقدامی قطعی صورت نگرفته....
تو خود کره همچین کاری انجام نشده
حالا میخوان تو ایران اب خنکش کنن؟ :25r30wi:

mfzeinali
20-03-1391, 09:24 بعد از ظهر
اول عذر خواهی‌ می‌کنم که انگلیسی‌ تایپ می‌کنم. توروخدا ببخشید کامپیوترم کیبرد فارسی نداره.
من تازه می‌خوام موتور بگیرم، توی این صفحه ها یکی‌ از اعضا اسم یه فروشگاه خوب با انصافو گفت بود، متاسفانه صفحات هیوسانگ انقد زیاده گمش کردم.
کسی‌ میتونه کمکم کنه بگه اسم فروشگاه چی‌ بود و آدرسش کجاست؟

از لینک زیر استفاده کنید برای تبدیل فینگلیش به فارسی
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
ویرایش شد به فارسی ****

زنده بگور
20-03-1391, 09:38 بعد از ظهر
مشکل بزرگ هیو این هست که دو سیلندر و v شکل هست که پشت سر هم قرار دارند که بر اثر برخورد هوا با سیلندر اولی دما به سیلندر دومی منتقل میشه. حالا من موندم یعنی شرکت به این بزرگی نمی فهمه این مشکل باید حل شه؟؟؟ موتورهایی با این شکل چنینش سیلندر حتما به رادیات نیاز دارند.

K.I.A
20-03-1391, 11:08 بعد از ظهر
مشکل بزرگ هیو این هست که دو سیلندر و v شکل هست که پشت سر هم قرار دارند که بر اثر برخورد هوا با سیلندر اولی دما به سیلندر دومی منتقل میشه. حالا من موندم یعنی شرکت به این بزرگی نمی فهمه این مشکل باید حل شه؟؟؟ موتورهایی با این شکل چنینش سیلندر حتما به رادیات نیاز دارند.
حرف شما صحیح هست اما اگر انجینو از روبرو نگاه کنید میبینید که سیلندر جلو سمت راست و سیلندر عقب سمت چپ قرار داره و هوا حتی به سیلندره عقب هم میرسه/
اما تنها دلیلش نداشتن رادیات اب خنک و چرخش اب دور انجین هست /با داغ شدن انجین ecu تشخیصه خطر و خرابی میده و سریع برق سر شمعو قطع میکنه و جلوگیری از اسیب احتمالی.

K.I.A
20-03-1391, 11:11 بعد از ظهر
چه جالب که خبرش داره میپیچه این خبر حاصل اطلاع رسانی و ایمیل و جلسه با شرکت کویر از طرف پرشین موتور بود تا راه حلی پیدا کنن/
هرچند ممکنه بی فایده باشه اما ما به وظیفمون عمل کردیم و تلنگری به وارد کننده ها تا مشتری مبلغی که پرداخت میکنه جنس دریافتی باید ارزش اونو داشته باشه

K.I.A
20-03-1391, 11:14 بعد از ظهر
امروز زنگ زدم محک گفت دزدگیر نبند یه وقت میزنه فک کنم ecu رو میسوزونه
روغنم فول سنتتیک بهران رانا SM بریز بهتره
زنونم که اصلا
:29:

من خودم در ابتدا دزدگیر بستم روش اما صداش ضایع بود کلا با دزدگیر برای هیو حال نکردم باز کردم/
الان هم زنون و لامپای led بستم هیچ مشکلی هم ندارم

Aka
21-03-1391, 05:23 قبل از ظهر
اون موتور ایراد داشت ،
تو مرداد هم تو ترافیک موتور من تاحالا اونجوری نشده
موتور حامد دود سفید میکرد

mehran
21-03-1391, 08:45 قبل از ظهر
آقا باید قبول کنیم که به خاطر روغن خنک بودنش حرارتی که از فلاپا میزنه بیرون خیلی زیاده!!!جمعه ظهر یه سر رفتم تا گمرک و بعد بابایی عصر که برگشتم خونه داخل رون پام تمامش از حرارت قرمز شده بود.
تنها کاری که میشه کرد بستنه فنه تا حداقل از بازدهیه موتور تو گرما کم نشه.

MGEngineer
21-03-1391, 09:41 قبل از ظهر
سلام دوستان اطلاع دارین که مدل نیکد هیو هم اینجوری گرم میشه یا نه؟؟

Mohamad65
21-03-1391, 09:51 قبل از ظهر
سلام دوستان اطلاع دارین که مدل نیکد هیو هم اینجوری گرم میشه یا نه؟؟
مدل نیکدش هم داغ میکنه، البته من ریسش رو نداشتم تا با اون مقایسه کنم ولی از لحاظ نظری قاعدتا باید نسبت به ریسش کمتر داغ کنه، البته من از وقتی اگزوز رو عوض کردم تا حالا چراغ f1 روشن نشده ولی خاموش زیاد می کنه.

erfan_sameti
21-03-1391, 05:56 بعد از ظهر
سلام موتور من شتابش کم شده و سربالای رو با گاز زیاد میاد بالا اشکال از صفحه است یا ؟

K.I.A
21-03-1391, 09:45 بعد از ظهر
داغ شدن موتور در تابستون راندمان حرکتی موتورو کم میکنه و احساسه کمبوده قدرت میکنید/ اگه احساس میکنید صفحه رد میکنه و از سرعت نهایی کم شده و
یا موقعه رها کردن کلاچ تو نیم کلاچ رد کنه و یا تقه ریز بزنه صفحه هیو شما تموم شده.

hyo savar
21-03-1391, 10:02 بعد از ظهر
تو خود کره همچین کاری انجام نشده
حالا میخوان تو ایران اب خنکش کنن؟ :25r30wi:

خب **** جان منم از این حرفاشونه که خندم میگیره ولی چی بگم هنوز خودشون نتونستن با اینا همه موتور و کارخونه و ... یه موتور درست و حسابی بزنن فقط تا میدونن رو 125 یه اسمی میزنن و میدن بیرون وای به حال اینکه بخوان تو کار دیگران اونم همچین کاری دست ببرن!!!!!!!!! واقعا باید....

eshgh_namordeh
22-03-1391, 01:13 قبل از ظهر
فن دور بالا خریداری کنید پشت رادیاتور روغن نصب کنید در هوای گرم روشن بشه مشکل داغ کردن ندارید .
آکا جان با بسط کمربندی به رادیاتور وصل کرده بود برای مهران هم همین کار را کپی برداری گردیم مشکل داغ کردن دیگه ندارند .

از باطری مستقیم سیم گرفتیم بعد از کلید به رگلاتور ولتاژ وصل کردیم سپس به فن دادیم .
شارژر همیشه بیشتر از 12 ولت به باطری میده و باعث میشه فن جریان بیشتری بکشه و شارژر موتور آسیب ببینه ، به همین خاطر یک رگلاتور 12 ولت قبل از فن میزارید تا هیچ وقت برق از 12 بیشتر نشه
فن و رگلاتور 12 ولت را از جمهوری بعد ار پل حافظ پاساژ امجد فروشگاه قطعات الکترونیکی دونه ایی 300 تومنه یکی بخرید اسمش هم l7812 هست ، فن هم اونجا 10*10 cm و 12 ولت دور بالا خریداری کنید ، سعی کنید فنی بخرید که جریانش بیشتر از 1 آمپر نشه ، روی فن نوشته مثلا 1.2a- - 12v- همین مناسبه .
برای رگلاتور هم از فروشگاه یک هیت سینگ بخرید بهش پیچ کنید گرماش را بگیره - اونجا هم کلید انواع اقسام دارند .
این طوری دیگه هیو داغ نمیکنه .
نقشه نصبش هم به این صورت هست :

اگر مستقیم به رگلاتور نگاه کنید پایه اول ورودی مثبت باطری ، پایه دوم منفی ، پایه سوم خروجی هست که به فن وصل میکنید :

16390

mohsen46
22-03-1391, 01:33 قبل از ظهر
فکر کنم با نصب فن قبل از اینکه روغن ورادیات روغن به دمایی مثلا ۱۰۰ درجه برسه توی رنج ۷۰ درجه نگهش میداره
مشابه داغ کردن هیو کسایی که رنو۵ داشتن میدونن که این ماشین تو سربالایی جوش میاورد و تا ترموستات میخواست عمل کنه دمای موتورماشین بالا میرفت و بعد فن اینقدر کار میکرد تا میسوخت برای حل این مشکل کلید دستی برای فن میزاشتن و تا قبل از اینکه موتور ماشین جوش بیاره کلید فنو میزدن

mr54gh
22-03-1391, 08:57 قبل از ظهر
طراحيت عالي بود - دادي مهدي رخشا برات زده ؟

hyo savar
22-03-1391, 09:20 قبل از ظهر
فن دور بالا خریداری کنید پشت رادیاتور روغن نصب کنید در هوای گرم روشن بشه مشکل داغ کردن ندارید .
آکا جان با بسط کمربندی به رادیاتور وصل کرده بود برای مهران هم همین کار را کپی برداری گردیم مشکل داغ کردن دیگه ندارند .

از باطری مستقیم سیم گرفتیم بعد از کلید به رگلاتور ولتاژ وصل کردیم سپس به فن دادیم .
شارژر همیشه بیشتر از 12 ولت به باطری میده و باعث میشه فن جریان بیشتری بکشه و شارژر موتور آسیب ببینه ، به همین خاطر یک رگلاتور 12 ولت قبل از فن میزارید تا هیچ وقت برق از 12 بیشتر نشه
فن و رگلاتور 12 ولت را از جمهوری بعد ار پل حافظ پاساژ امجد فروشگاه قطعات الکترونیکی دونه ایی 300 تومنه یکی بخرید اسمش هم l7812 هست ، فن هم اونجا 10*10 cm و 12 ولت دور بالا خریداری کنید ، سعی کنید فنی بخرید که جریانش بیشتر از 1 آمپر نشه ، روی فن نوشته مثلا 1.2a- - 12v- همین مناسبه .
برای رگلاتور هم از فروشگاه یک هیت سینگ بخرید بهش پیچ کنید گرماش را بگیره - اونجا هم کلید انواع اقسام دارند .
این طوری دیگه هیو داغ نمیکنه .
نقشه نصبش هم به این صورت هست :

اگر مستقیم به رگلاتور نگاه کنید پایه اول ورودی مثبت باطری ، پایه دوم منفی ، پایه سوم خروجی هست که به فن وصل میکنید :

16390

علیرضا جان این فایل را که پیوست زده و میگه امکان پذیر نیست؟؟؟؟

eshgh_namordeh
22-03-1391, 10:39 قبل از ظهر
یکبار دیگه گذاشتم16411

Babak
22-03-1391, 01:33 بعد از ظهر
طراحيت عالي بود - دادي مهدي رخشا برات زده ؟
دوستمون خودشون طراح مدارهای الکترونیکی هستن:interview:
خودشون درستش کردند

bike
22-03-1391, 01:43 بعد از ظهر
امکاننش هست از فن عکس بزارید و بفرمایید چند دوره
واگه از فن های فابریک موتورهای اب خنک بخوایم استفاده کنیم بهتر نیست؟
اگه بهتره چه موردی پیشنهاد میشه؟

eshgh_namordeh
22-03-1391, 04:12 بعد از ظهر
فنهای فابریک دور خیلی بالائی دارند و جریانی در حدود 3 آمپر میکشه و اگر طولانی مدت روشن بمونه احتمال آسیب رسوندن به شارژر موتور وجود دارد اما موتورهائی که خودشون فن فابریکی دارند مدارهای مخصوص براشون گذاشتن ،
اما این فن که عکسش را براتون گذاشتم دورش به اندازه فنهای فابریکی نیست اما دور مناسبی دارد و هنگام روشن شدن از کم به زیاد دور میگیره که باعث میشه جریان ناگهانی نکشه ، در دور بالا هم 600 میلی آمپر جریان میکشه که میتونید ساعتها روشن بزارید . برای کلید و رگلاتور هم یک جعبه بزارید یک فیوز 2 آمپر هم بزارید یک وقت اتصالی کرد مشکلی پیش نیاد ، کل جعبه هم داخل نایلون بزارید و با چسب نواری محکم بپیچید آب به داخل نفوذ نکنه ،
16414

hyo savar
22-03-1391, 04:20 بعد از ظهر
هدزر

منبع ها

hyo savar
22-03-1391, 04:26 بعد از ظهر
c2f01a441c42c67b82884841ca27e227224763

hyo savar
22-03-1391, 04:37 بعد از ظهر
اگزوز

در خاک

طراحی

erfan_sameti
22-03-1391, 09:13 بعد از ظهر
داغ شدن موتور در تابستون راندمان حرکتی موتورو کم میکنه و احساسه کمبوده قدرت میکنید/ اگه احساس میکنید صفحه رد میکنه و از سرعت نهایی کم شده و
یا موقعه رها کردن کلاچ تو نیم کلاچ رد کنه و یا تقه ریز بزنه صفحه هیو شما تموم شده.

قیمت صفحه چنده؟ لنت ترمز عقب هم اگه ممکنه قیمت بدین

mohsen46
22-03-1391, 10:18 بعد از ظهر
هدزر

منبع ها

هزینه این هدزر جداگونه چقدره و تاثیری تو نیروی هیوسانگ داره؟ ومنبع آروو قیمتش چنده و صداش چجوریه؟

Kami
22-03-1391, 10:21 بعد از ظهر
لنت ترمز عقب هم اگه ممکنه قیمت بدین
عقب 12 تومن
جلو 22 تومن

K.I.A
22-03-1391, 10:30 بعد از ظهر
عقب 12 تومن
جلو 22 تومن
عقب جلو نداره ...کالیپر ترمزای هیو یکی هست و فرقی نداره/ و قیمت شرکتی 19500 تومن هست/

Babak
22-03-1391, 10:31 بعد از ظهر
فنهای فابریک دور خیلی بالائی دارند و جریانی در حدود 3 آمپر میکشه و اگر طولانی مدت روشن بمونه احتمال آسیب رسوندن به شارژر موتور وجود دارد اما موتورهائی که خودشون فن فابریکی دارند مدارهای مخصوص براشون گذاشتن ،
اما این فن که عکسش را براتون گذاشتم دورش به اندازه فنهای فابریکی نیست اما دور مناسبی دارد و هنگام روشن شدن از کم به زیاد دور میگیره که باعث میشه جریان ناگهانی نکشه ، در دور بالا هم 600 میلی آمپر جریان میکشه که میتونید ساعتها روشن بزارید . برای کلید و رگلاتور هم یک جعبه بزارید یک فیوز 2 آمپر هم بزارید یک وقت اتصالی کرد مشکلی پیش نیاد ، کل جعبه هم داخل نایلون بزارید و با چسب نواری محکم بپیچید آب به داخل نفوذ نکنه ،
16414
ختما هم 2 تا فن ببندید که یهو دیدین فن یه ذایلیم خراب شد این 2 فن یکیش به دردش میخوره و نجاتش میده

Kami
22-03-1391, 10:43 بعد از ظهر
عقب جلو نداره ...کالیپر ترمزای هیو یکی هست و فرقی نداره/ و قیمت شرکتی 19500 تومن هست/
عزیز دلم
عقب تک دیسکه
جلو 2 دیسکه
که با هزینه تعویض جلو میشه 22
عقب میشه 12

erfan_sameti
22-03-1391, 10:43 بعد از ظهر

قیمت دیسک وصفحه کلاج چی؟